NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Esélyek?Mikor nyert AFC nr1 seed csapat utoljára SB-t?nem mostanában úgy rémlik.Peter
Nem SB lesz este.
Csak a nr1 seed csapat játszik egy rákészülő meccset a komoly ellenfelekre.
A túlzott Ravens hype miatt persze úgy tűnik, mintha két egyenrangú csapat csapna össze ma este, sőt komikusan blőd és szánalmasan alulinformált módon hihetnők, hogy a gyengébb az esélyesebb, nade mikor játszott AFC nr1 seed csapat utoljára SB-t?
Tavaly, úgy rémlik.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
De egy ennyire túlhypeolt és elszállt csapatot, mint ez a mostani Ravens, azért még Brady nélkül is eltanácsolunk a PO-tól.
Most még azon se lepődnék meg, ha valami 49-7-szerű eredmény születne.Sobri Jóska
Wow 😀 és még egyszer Wow 😀😀
Szerintem fusd át eddig mit ettél/ittál/szívtál a mai napon, mert valami nagyon cudar tudatmódosító kerülhetett a menüdbeBlaise
Ma még nem ettem semmit, kicsit gyenge is vagyok, lehet azért írtam ilyen visszafogottan.
Valójában olvasgatva az elmúlt napok Ravens hypeját, ami onnan indulva, hogy esélytelenként egy fos Tomlin által szarul dirigált, dekoncentrált Steelerst nagy nehezen legyűve oda vezetett, hogy 6. kiemeltként, Foxboroughban van aki szerint a Baltimore az esélyesebb, valóban az "elszállt" kifejezés nem is adja vissza, hogy mennyire nevetséges ezen vélelmezés.
Wow-ot nem mondanék, de abban igazad van, hogy a "komikusan blőd" vagy a "szánalmasan alulinformált" lett volna a helyes kifejezés, hisz az "elszállt" meg se közelíti azt a röhejes attitűdöt, ami a Ravens esélyesnek kikiáltásához vezetett.Sobri Jóska
😊 Nem tudom eldönteni, hogy ezt most halál komolyan írod és sajnáljalak, vagy arra vársz, hogy valaki felüljön a heccelésre és ismét csak ugyanaz a végeredmény. Szóval mindegy is.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Esélyek?Mikor nyert AFC nr1 seed csapat utoljára SB-t?nem mostanában úgy rémlik.

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ne egymásra, a meccsre koncentráljunk már! 😀

Én már nagyon várom.

Easy! Peace.Vrijbloed
A meccs az unalmas a fórumhoz képest.
Itt mindenki hsz-e ugyanannyit ér, hasonló szórakoztatási faktorral rendelkezik.
A meccsen azért 6-7 Pats TD kicsit több, mint 3-4 Ravens FG.
Szerinted a Denverrel vagy a Coltssal játszik a New England a SB-ba jutásért?Sobri Jóska
😀 Nem tudom, Baltimore-Indianapolis AFC döntőt érzek. Csak hogy a kérdésre válaszoljak. 😀
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Ne egymásra, a meccsre koncentráljunk már! 😀

Én már nagyon várom.

Easy! Peace.Vrijbloed
A meccs az unalmas a fórumhoz képest.
Itt mindenki hsz-e ugyanannyit ér, hasonló szórakoztatási faktorral rendelkezik.
A meccsen azért 6-7 Pats TD kicsit több, mint 3-4 Ravens FG.
Szerinted a Denverrel vagy a Coltssal játszik a New England a SB-ba jutásért?

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
De egy ennyire túlhypeolt és elszállt csapatot, mint ez a mostani Ravens, azért még Brady nélkül is eltanácsolunk a PO-tól.
Most még azon se lepődnék meg, ha valami 49-7-szerű eredmény születne.Sobri Jóska
Wow 😀 és még egyszer Wow 😀😀
Szerintem fusd át eddig mit ettél/ittál/szívtál a mai napon, mert valami nagyon cudar tudatmódosító kerülhetett a menüdbeBlaise
Ma még nem ettem semmit, kicsit gyenge is vagyok, lehet azért írtam ilyen visszafogottan.
Valójában olvasgatva az elmúlt napok Ravens hypeját, ami onnan indulva, hogy esélytelenként egy fos Tomlin által szarul dirigált, dekoncentrált Steelerst nagy nehezen legyűve oda vezetett, hogy 6. kiemeltként, Foxboroughban van aki szerint a Baltimore az esélyesebb, valóban az "elszállt" kifejezés nem is adja vissza, hogy mennyire nevetséges ezen vélelmezés.
Wow-ot nem mondanék, de abban igazad van, hogy a "komikusan blőd" vagy a "szánalmasan alulinformált" lett volna a helyes kifejezés, hisz az "elszállt" meg se közelíti azt a röhejes attitűdöt, ami a Ravens esélyesnek kikiáltásához vezetett.

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
En is kezdek izgulni! 😀
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ne egymásra, a meccsre koncentráljunk már! 😀

Én már nagyon várom.

Easy! Peace.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
😓

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
De egy ennyire túlhypeolt és elszállt csapatot, mint ez a mostani Ravens, azért még Brady nélkül is eltanácsolunk a PO-tól.
Most még azon se lepődnék meg, ha valami 49-7-szerű eredmény születne.Sobri Jóska
Es meg komolyan csodalkoznak, hogy miert utaljak oket 😀

Mindegy, itt van nektek egy Brady, gopecc!

Flacco5
Szóval a csapatot kell utálni, egy magyar fórumon irogató szurkoló miatt? Nálad is rendben vannak a dolgok.
Ezzel a hozzállással a te hozzászólásaid alapján a Ravens a legvisszataszítóbb csapat valaha.. pedig korántsem az, mint írtam, én bírom őket.

Na mindegy, tényleg ne ezen menjen a fórum, hogy ilyenek miatt, mint te, rossz a hangulat. Jó meccsnézést este mindenkinek.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
De egy ennyire túlhypeolt és elszállt csapatot, mint ez a mostani Ravens, azért még Brady nélkül is eltanácsolunk a PO-tól.
Most még azon se lepődnék meg, ha valami 49-7-szerű eredmény születne.Sobri Jóska
Wow 😀 és még egyszer Wow 😀😀
Szerintem fusd át eddig mit ettél/ittál/szívtál a mai napon, mert valami nagyon cudar tudatmódosító kerülhetett a menüdbe
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
A Ravenst és Flaccot is kedvelő televíziónézőként csak ezt tudom mondani a holnap esti meccsel kapcsolatban:

Sobri Jóska
Az a baj ezzel, hogy neked Win-Win szitu, ha nyer a Pats, akkor megmondtad, ha kikap Brady kiégett és megint csak megmondtad 😊Blaise
ez igaz! de azért arra kíváncsi lennék hogyan reagálnának egyesek a Pats topicban amikor az
elmúlt évek, több Bradyt kifigurázó aláírás után megpróbálna elvegyülni az "ünneplő tömegben" :p 😀yooker
Olyan vegyülős típus vagyok, mi? 😊
6 éve reménykedem, hogy Brady tán egyszer végre valahára rámcáfol.
Hidd el, én olvasnám a legszívesebben, hogy "mégse égett ki, bleeeeee".

De egy ennyire túlhypeolt és elszállt csapatot, mint ez a mostani Ravens, azért még Brady nélkül is eltanácsolunk a PO-tól.
Most még azon se lepődnék meg, ha valami 49-7-szerű eredmény születne.Sobri Jóska
Vissza fogtok szállni a földre Ti is amikor visszavonúlt Brady!Peter
Brady sose vonÚl vissza. Ez 100%.

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
De egy ennyire túlhypeolt és elszállt csapatot, mint ez a mostani Ravens, azért még Brady nélkül is eltanácsolunk a PO-tól.
Most még azon se lepődnék meg, ha valami 49-7-szerű eredmény születne.Sobri Jóska
Es meg komolyan csodalkoznak, hogy miert utaljak oket 😀

Mindegy, itt van nektek egy Brady, gopecc!

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
A Ravenst és Flaccot is kedvelő televíziónézőként csak ezt tudom mondani a holnap esti meccsel kapcsolatban:

Sobri Jóska
Az a baj ezzel, hogy neked Win-Win szitu, ha nyer a Pats, akkor megmondtad, ha kikap Brady kiégett és megint csak megmondtad 😊Blaise
ez igaz! de azért arra kíváncsi lennék hogyan reagálnának egyesek a Pats topicban amikor az
elmúlt évek, több Bradyt kifigurázó aláírás után megpróbálna elvegyülni az "ünneplő tömegben" :p 😀yooker
Olyan vegyülős típus vagyok, mi? 😊
6 éve reménykedem, hogy Brady tán egyszer végre valahára rámcáfol.
Hidd el, én olvasnám a legszívesebben, hogy "mégse égett ki, bleeeeee".

De egy ennyire túlhypeolt és elszállt csapatot, mint ez a mostani Ravens, azért még Brady nélkül is eltanácsolunk a PO-tól.
Most még azon se lepődnék meg, ha valami 49-7-szerű eredmény születne.Sobri Jóska
Vissza fogtok szállni a földre Ti is amikor visszavonúlt Brady!

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Jol kiszop , akkor a peccc....
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
A Ravenst és Flaccot is kedvelő televíziónézőként csak ezt tudom mondani a holnap esti meccsel kapcsolatban:

Sobri Jóska
Az a baj ezzel, hogy neked Win-Win szitu, ha nyer a Pats, akkor megmondtad, ha kikap Brady kiégett és megint csak megmondtad 😊Blaise
ez igaz! de azért arra kíváncsi lennék hogyan reagálnának egyesek a Pats topicban amikor az
elmúlt évek, több Bradyt kifigurázó aláírás után megpróbálna elvegyülni az "ünneplő tömegben" :p 😀yooker
Olyan vegyülős típus vagyok, mi? 😊
6 éve reménykedem, hogy Brady tán egyszer végre valahára rámcáfol.
Hidd el, én olvasnám a legszívesebben, hogy "mégse égett ki, bleeeeee".

De egy ennyire túlhypeolt és elszállt csapatot, mint ez a mostani Ravens, azért még Brady nélkül is eltanácsolunk a PO-tól.
Most még azon se lepődnék meg, ha valami 49-7-szerű eredmény születne.

több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 369 — Ajmo Vatreni
az is, hogy ne ragadjunk be az elején, mint az alapszakasz meccsek 90%-nál tettük!gedam
Ez is egy érdekes aspektus lesz, mert mindkét csapat hajlamos bealudni.
több mint 9 éve
gedam 5 809
A Ravens úgy tudja megnyerni a meccset, ha minél tovább szorosan tartja az eredményt. Ha a Pats elmegy és szaladni kell utánuk, azt ez a Pats D imádja, akkor sok esélyt nem látok.

Ha viszont a védelem képes lenne meccsben tartani a csapatot, akkor türelmesen, fárasztásra érdemes szerintem játszani. A Pats front7 nem is túl mély, és Belichick nem is szereti rotálni a legjobbjait. Jó hosszú drive-okat vezetve, play actionnal, futásra alapozva puhítani őket, aztán a 4. negyedre amikor felpuhultak annyira, hogy a futást már nem tudják fogni, és fel kell lépni a safety-knek is segíteni, akkor lehet Flakkót ráereszteni a mély passzokra.

Persze kicsit sok a ha. 😀 De, hát ezzel jár az underdog szerep.peterk2005
teljesen egyetértek. azért írtam èn is, hogy a futásnak működnie kell. nagyon fontos lesz, mintahogy az is, hogy ne ragadjunk be az elején, mint az alapszakasz meccsek 90%-nál tettük!
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
A Ravenst és Flaccot is kedvelő televíziónézőként csak ezt tudom mondani a holnap esti meccsel kapcsolatban:

Sobri Jóska
Az a baj ezzel, hogy neked Win-Win szitu, ha nyer a Pats, akkor megmondtad, ha kikap Brady kiégett és megint csak megmondtad 😊Blaise
ez igaz! de azért arra kíváncsi lennék hogyan reagálnának egyesek a Pats topicban amikor az
elmúlt évek, több Bradyt kifigurázó aláírás után megpróbálna elvegyülni az "ünneplő tömegben" :p 😀
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Ravens úgy tudja megnyerni a meccset, ha minél tovább szorosan tartja az eredményt. Ha a Pats elmegy és szaladni kell utánuk, azt ez a Pats D imádja, akkor sok esélyt nem látok.

Ha viszont a védelem képes lenne meccsben tartani a csapatot, akkor türelmesen, fárasztásra érdemes szerintem játszani. A Pats front7 nem is túl mély, és Belichick nem is szereti rotálni a legjobbjait. Jó hosszú drive-okat vezetve, play actionnal, futásra alapozva puhítani őket, aztán a 4. negyedre amikor felpuhultak annyira, hogy a futást már nem tudják fogni, és fel kell lépni a safety-knek is segíteni, akkor lehet Flakkót ráereszteni a mély passzokra.peterk2005
Nem tűnik szerencsésnek annak a védelemnek a kifáradására/felpuhulására alapozni, amelyik ellen a Colts szerzett utoljára TD-t a 2. félidőben.tomi-tomi
Ennek akkor lenne jelentősége, ha a Colts óta mindig a Ravens-el játszott volna a Pats. Más csapatok ellen más matchupokkal nem sok. Egy esetleges Colts-Pats meccs előtt pl. biztos nem ezt írtam volna le, mert a Colts erre képtelen lenne. Se futni nem tudunk, se nem vagyunk elég fizikálisak hozzá. A Ravens viszont pont ebben erős.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
A Ravenst és Flaccot is kedvelő televíziónézőként csak ezt tudom mondani a holnap esti meccsel kapcsolatban:

Sobri Jóska
Az a baj ezzel, hogy neked Win-Win szitu, ha nyer a Pats, akkor megmondtad, ha kikap Brady kiégett és megint csak megmondtad 😊Blaise
😉

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem tűnik szerencsésnek annak a védelemnek a kifáradására/felpuhulására alapozni, amelyik ellen a Colts szerzett utoljára TD-t a 2. félidőben.tomi-tomi
Szeretjuk megtorni az ilyen streakeket.. plane hogy a Ravens coaching brigad (is) eleg jo szokott lenni halftime adjustmentek teren.
Igor
Rendben, kaptok egy 2. félideji TD-t, cserébe véget vetünk ennek a nevetséges INT mentes PO szereplésnek. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A Ravenst és Flaccot is kedvelő televíziónézőként csak ezt tudom mondani a holnap esti meccsel kapcsolatban:

Sobri Jóska
Az a baj ezzel, hogy neked Win-Win szitu, ha nyer a Pats, akkor megmondtad, ha kikap Brady kiégett és megint csak megmondtad 😊
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
A Ravens úgy tudja megnyerni a meccset, ha minél tovább szorosan tartja az eredményt. Ha a Pats elmegy és szaladni kell utánuk, azt ez a Pats D imádja, akkor sok esélyt nem látok.

Ha viszont a védelem képes lenne meccsben tartani a csapatot, akkor türelmesen, fárasztásra érdemes szerintem játszani. A Pats front7 nem is túl mély, és Belichick nem is szereti rotálni a legjobbjait. Jó hosszú drive-okat vezetve, play actionnal, futásra alapozva puhítani őket, aztán a 4. negyedre amikor felpuhultak annyira, hogy a futást már nem tudják fogni, és fel kell lépni a safety-knek is segíteni, akkor lehet Flakkót ráereszteni a mély passzokra.peterk2005
Nem tűnik szerencsésnek annak a védelemnek a kifáradására/felpuhulására alapozni, amelyik ellen a Colts szerzett utoljára TD-t a 2. félidőben.tomi-tomi
A Ravens úgy tudja megnyerni a meccset, ha minél tovább szorosan tartja az eredményt. Ha a Pats elmegy és szaladni kell utánuk, azt ez a Pats D imádja, akkor sok esélyt nem látok.

Ha viszont a védelem képes lenne meccsben tartani a csapatot, akkor türelmesen, fárasztásra érdemes szerintem játszani. A Pats front7 nem is túl mély, és Belichick nem is szereti rotálni a legjobbjait. Jó hosszú drive-okat vezetve, play actionnal, futásra alapozva puhítani őket, aztán a 4. negyedre amikor felpuhultak annyira, hogy a futást már nem tudják fogni, és fel kell lépni a safety-knek is segíteni, akkor lehet Flakkót ráereszteni a mély passzokra.peterk2005
Nem tűnik szerencsésnek annak a védelemnek a kifáradására/felpuhulására alapozni, amelyik ellen a Colts szerzett utoljára TD-t a 2. félidőben.tomi-tomi
Szeretjuk megtorni az ilyen streakeket.. plane hogy a Ravens coaching brigad (is) eleg jo szokott lenni halftime adjustmentek teren.

De nyerhetunk ugyis hogy az elso negyedben ellepunk 24-0-ra... vagy 2 safetyvel 4-3-ra is felolem 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A Ravens úgy tudja megnyerni a meccset, ha minél tovább szorosan tartja az eredményt. Ha a Pats elmegy és szaladni kell utánuk, azt ez a Pats D imádja, akkor sok esélyt nem látok.

Ha viszont a védelem képes lenne meccsben tartani a csapatot, akkor türelmesen, fárasztásra érdemes szerintem játszani. A Pats front7 nem is túl mély, és Belichick nem is szereti rotálni a legjobbjait. Jó hosszú drive-okat vezetve, play actionnal, futásra alapozva puhítani őket, aztán a 4. negyedre amikor felpuhultak annyira, hogy a futást már nem tudják fogni, és fel kell lépni a safety-knek is segíteni, akkor lehet Flakkót ráereszteni a mély passzokra.peterk2005
Nem tűnik szerencsésnek annak a védelemnek a kifáradására/felpuhulására alapozni, amelyik ellen a Colts szerzett utoljára TD-t a 2. félidőben.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)