NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Igazabol a RZ Gronk matchup a lenyeg.. es sokat gondolkodtam rajta, de ott se latok jo matchupot.
Csak Daryl vagy Mosley johet szoba, inkabb az oregre tippelnek. Harmadiknak meg Melvint mondanam.. esetleg McClellan.

Szoval ez nagy szivas is lehet.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Eddig olvastam mind2 topicot, és a szájkaratésoknak gratulálok, vannak szintek...
na de hogy a meccshez hozzászóljak, én kifejezetten didergek a Ravenstől, hamarabb kívántam volna 2x a Denvert mint titeket 😊 Giants vol 2....Bár erősebb emberanyagban a Pats mind2 odalán a labdának mint tavaly, és azelőtt, de mégis egy belső hang 60-40%ra Baltimore W-t sejtet :/ Nekem kifejezetten szimpi a Ravens, mint Csapat (pl a legutóbbi SB menetelés brutális volt tőletek, nem is bántam hogy kiütöttetek minket, megérdemeltük/tétek) pár játékossal szimpatizálok is, mint az 52 bácsikával is 😊
Ember anyagban nem érzem hogy erősebbek vagytok, de mégis van valami brutális csapatszinten nálatok, amit irígylek, ami miatt a döglött kutyából is agárt csináltok...Plusz tetszik Flacco károgós hangja a snapcountnál is 😀 Igazi Holló 😀
Szóval nagyon ódzkodok a meccstől, de szorítok persze a Patsnek, és ha sikerül valahogy kicsikarni egy W-t, nekem a PO-ra már boldogság lesz...
Aki meg azt hiszi hogy picsátnyalni jöttem a flamewar közbe, az keresztbe le..ophat 😉
Egy tökös, sportszerű de kemény meccsen hajrá persze Pats!
Peace 😉

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nade hogy valami értelmes kérdést is feltegyek, szerintetek kit fognak ráállítani Gronkra? Egyáltalán emberezni szoktátok a jobb TE-ket, vagy zónázással az épp arra tévedő LB/Safety próbálja majd szerelni valahogy?flzoli
Is-is,red zone-ban inkább safety-man cover,pálya egyéb részein inkább linebacker-zone.de ez is gameplan függő.Will Hil-rel vagy valamelyik ILB-re vár ez a feladat valószínűleg.

több mint 9 éve
gedam 5 808
Nade hogy valami értelmes kérdést is feltegyek, szerintetek kit fognak ráállítani Gronkra? Egyáltalán emberezni szoktátok a jobb TE-ket, vagy zónázással az épp arra tévedő LB/Safety próbálja majd szerelni valahogy?flzoli
elvileg hill fogadkozik nagyon, de ha már gronknál a laszti, akkor baj van.
több mint 9 éve
Snagal Baltimore Ravens 870
Nade hogy valami értelmes kérdést is feltegyek, szerintetek kit fognak ráállítani Gronkra? Egyáltalán emberezni szoktátok a jobb TE-ket, vagy zónázással az épp arra tévedő LB/Safety próbálja majd szerelni valahogy?flzoli
szerintem irreleváns a válasz, bár én csak lelkes amatőr vagyok, de azt gondolom őt csak akkor tudjuk megállítani ha Bradynek nem hagyunk időt passzolni. Persze az előző meccsen is voltak kellemes meglepetések a nem túl veretes sec.től de Gronk megállítása a mi emberállományunkkal kb mission impossible
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nade hogy valami értelmes kérdést is feltegyek, szerintetek kit fognak ráállítani Gronkra? Egyáltalán emberezni szoktátok a jobb TE-ket, vagy zónázással az épp arra tévedő LB/Safety próbálja majd szerelni valahogy?

több mint 9 éve
gedam 5 808
Én vagyok az egyetlen akinek kezd fogyni a türelme hogy a Ravens topikba azt kell nézni, hogy z ide tévedt Pats szurkolók mostmár Colts meg Denver fanokkal hadakoznak?
Ez kurvára nem ide való, de már az is véleményes, hogy valaki itt sérelmezi, hogy egyesek ki jelentik, hogy ők nem szeretik a NE-et.
Szerintem ez még mindig Ravens topik, ami itt megy azt szerintem oda át már rég megelégeltétek volna úgyhogy tartsuk már ezt szemelőtt.

Részemről annyi hozzáfűzni valóm van hogy minden csapatnak vannak idióta szurkolói, sőt minél népszerűbb annál több, ezen nem kell meglepődni, ahogy általánosítani sem érdemes miatta.
Megy a fasz méregetés oszt kész, nincs ebben semmi furcsa. Szombaton eldől idén ki volt a jobb.

(btw én személyszerint a Ravens mellett kifejezetten szeretem a Pats-t, nagy tisztelője vagyok Bradynek és Belcsítéknek is... kívánok nekik még sok gyűrűt... de nem idén 😊)

Szerintem térjünk vissza a Ravens vonatkozású témához, ha már az a topik neve, a többit meg beszéljétek meg ott ahova tartozik.Snagal
Tök igazad van. Nézd meg, hogy Gedan fedőnevű szurkolótársad éppen milyen rettenetet művel a Pats topikban. 😊 És békésen tűrjük 😊Burkus
elmondom a véleményem a meccsünkről, válaszolok az esetlegesen felmerülő kérdésekre és ha idegesen is, de tűrnötök kell!
több mint 9 éve
Snagal Baltimore Ravens 870
Én vagyok az egyetlen akinek kezd fogyni a türelme hogy a Ravens topikba azt kell nézni, hogy z ide tévedt Pats szurkolók mostmár Colts meg Denver fanokkal hadakoznak?
Ez kurvára nem ide való, de már az is véleményes, hogy valaki itt sérelmezi, hogy egyesek ki jelentik, hogy ők nem szeretik a NE-et.
Szerintem ez még mindig Ravens topik, ami itt megy azt szerintem oda át már rég megelégeltétek volna úgyhogy tartsuk már ezt szemelőtt.

Részemről annyi hozzáfűzni valóm van hogy minden csapatnak vannak idióta szurkolói, sőt minél népszerűbb annál több, ezen nem kell meglepődni, ahogy általánosítani sem érdemes miatta.
Megy a fasz méregetés oszt kész, nincs ebben semmi furcsa. Szombaton eldől idén ki volt a jobb.

(btw én személyszerint a Ravens mellett kifejezetten szeretem a Pats-t, nagy tisztelője vagyok Bradynek és Belcsítéknek is... kívánok nekik még sok gyűrűt... de nem idén 😊)

Szerintem térjünk vissza a Ravens vonatkozású témához, ha már az a topik neve, a többit meg beszéljétek meg ott ahova tartozik.Snagal
Tök igazad van. Nézd meg, hogy Gedan fedőnevű szurkolótársad éppen milyen rettenetet művel a Pats topikban. 😊 És békésen tűrjük 😊Burkus
Nem nézem mert nem érdekel, mint mondtam, minden csapatnak vannak szélsőséges szurkolói... ha ő olyat csinál amit nem kéne akkor majd megkéritek, hogy fejezze be. Not my fucking problem.
De még az is kevésbé fájna ha fikázás menne, de az offtopik az már erősen pofátlan.
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Én vagyok az egyetlen akinek kezd fogyni a türelme hogy a Ravens topikba azt kell nézni, hogy z ide tévedt Pats szurkolók mostmár Colts meg Denver fanokkal hadakoznak?
Ez kurvára nem ide való, de már az is véleményes, hogy valaki itt sérelmezi, hogy egyesek ki jelentik, hogy ők nem szeretik a NE-et.
Szerintem ez még mindig Ravens topik, ami itt megy azt szerintem oda át már rég megelégeltétek volna úgyhogy tartsuk már ezt szemelőtt.

Részemről annyi hozzáfűzni valóm van hogy minden csapatnak vannak idióta szurkolói, sőt minél népszerűbb annál több, ezen nem kell meglepődni, ahogy általánosítani sem érdemes miatta.
Megy a fasz méregetés oszt kész, nincs ebben semmi furcsa. Szombaton eldől idén ki volt a jobb.

(btw én személyszerint a Ravens mellett kifejezetten szeretem a Pats-t, nagy tisztelője vagyok Bradynek és Belcsítéknek is... kívánok nekik még sok gyűrűt... de nem idén 😊)

Szerintem térjünk vissza a Ravens vonatkozású témához, ha már az a topik neve, a többit meg beszéljétek meg ott ahova tartozik.Snagal
Tök igazad van. Nézd meg, hogy Gedan fedőnevű szurkolótársad éppen milyen rettenetet művel a Pats topikban. 😊 És békésen tűrjük 😊
több mint 9 éve
gedam 5 808
borzalmas ami itt folyik
sutianap
Ilyen ha az ember csapata még bent van a PO-ban. :pSobri Jóska
szombaton meg ilyen lesz:
 youtu.be/fuwPWYmP6Akgedam
Sírni fogtok a végén? 😀ervinator
a boldogságtú
több mint 9 éve
Snagal Baltimore Ravens 870
Én vagyok az egyetlen akinek kezd fogyni a türelme hogy a Ravens topikba azt kell nézni, hogy z ide tévedt Pats szurkolók mostmár Colts meg Denver fanokkal hadakoznak?
Ez kurvára nem ide való, de már az is véleményes, hogy valaki itt sérelmezi, hogy egyesek ki jelentik, hogy ők nem szeretik a NE-et.
Szerintem ez még mindig Ravens topik, ami itt megy azt szerintem oda át már rég megelégeltétek volna úgyhogy tartsuk már ezt szemelőtt.

Részemről annyi hozzáfűzni valóm van hogy minden csapatnak vannak idióta szurkolói, sőt minél népszerűbb annál több, ezen nem kell meglepődni, ahogy általánosítani sem érdemes miatta.
Megy a fasz méregetés oszt kész, nincs ebben semmi furcsa. Szombaton eldől idén ki volt a jobb.

(btw én személyszerint a Ravens mellett kifejezetten szeretem a Pats-t, nagy tisztelője vagyok Bradynek és Belcsítéknek is... kívánok nekik még sok gyűrűt... de nem idén 😊)

Szerintem térjünk vissza a Ravens vonatkozású témához, ha már az a topik neve, a többit meg beszéljétek meg ott ahova tartozik.
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Vannak érdekes szurkolóitok, és kíváncsi vagyok mi megy majd a meccs közben, amikor majd mondjuk Suggs kizsigereli Bradyt, de mindentől független baromira szurkolok majd nektek, hogy majd konf. döntőben (remélem eljutunk odáig) visszavághassunk a csúfos vereségért 😊flzoli
Ezzel a lerobbant Manninggel Ti még a Kócon sem mentek át. (Remélem. Könnyebb lesz megvernie a Patsnek a konfdöntőben a Luck&Co csapatot mint a Denvert.)Burkus
Lehet, de a védelem és a futójáték még kikaparhatja a gesztenyét nekünk. Luck hajlamos elveszíteni a labdát, hátha 1-2-t sikerül összeszedni majd.

(Nem hergelésből, de a Kóc kicsit degradáló a Coltsra szerintem. A Pats helyett én is mondhatnám a Pöce szót, mégse teszem)flzoli
A Pecc sem jobb semmivel. De ha valakinek így tetszik, hívja így. Ahogy a Steelers Vasasok vagy Kohászok, a Ravens a Postások stb. Miért lenne a fonetikusan leírt név a Coltsra degradáló, ha a Patriots irányában helyénvaló? Noch dazu én képtelen vagyok olyan gyűlölködésre egy csapat iránt, ami egyébként tőlem sok ezer kilométerre van és semmi közöm hozzá, mint Ti, de a Kóc az a csapat - a Jets és a Ravens mellett - amit kifejezetten nem szeretek.Burkus
Nem gyűlölködés miatt mondtam, sokadjára mondom. Csak úgy tűnt a mondatból, hogy kicsit lenézően írtad, de akkor tévedtem. Elnézést.

több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
borzalmas ami itt folyik
sutianap
Ilyen ha az ember csapata még bent van a PO-ban. :pSobri Jóska
szombaton meg ilyen lesz:
 youtu.be/fuwPWYmP6Akgedam
Sírni fogtok a végén? 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
gedam 5 808
borzalmas ami itt folyik
sutianap
Ilyen ha az ember csapata még bent van a PO-ban. :pSobri Jóska
szombaton meg ilyen lesz:
 youtu.be/fuwPWYmP6Ak
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Vannak érdekes szurkolóitok, és kíváncsi vagyok mi megy majd a meccs közben, amikor majd mondjuk Suggs kizsigereli Bradyt, de mindentől független baromira szurkolok majd nektek, hogy majd konf. döntőben (remélem eljutunk odáig) visszavághassunk a csúfos vereségért 😊flzoli
Ezzel a lerobbant Manninggel Ti még a Kócon sem mentek át. (Remélem. Könnyebb lesz megvernie a Patsnek a konfdöntőben a Luck&Co csapatot mint a Denvert.)Burkus
Lehet, de a védelem és a futójáték még kikaparhatja a gesztenyét nekünk. Luck hajlamos elveszíteni a labdát, hátha 1-2-t sikerül összeszedni majd.

(Nem hergelésből, de a Kóc kicsit degradáló a Coltsra szerintem. A Pats helyett én is mondhatnám a Pöce szót, mégse teszem)flzoli
A Pecc sem jobb semmivel. De ha valakinek így tetszik, hívja így. Ahogy a Steelers Vasasok vagy Kohászok, a Ravens a Postások stb. Miért lenne a fonetikusan leírt név a Coltsra degradáló, ha a Patriots irányában helyénvaló? Noch dazu én képtelen vagyok olyan gyűlölködésre egy csapat iránt, ami egyébként tőlem sok ezer kilométerre van és semmi közöm hozzá, mint Ti, de a Kóc az a csapat - a Jets és a Ravens mellett - amit kifejezetten nem szeretek.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
borzalmas ami itt folyik
sutianap
Ilyen ha az ember csapata még bent van a PO-ban. :p

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Vannak érdekes szurkolóitok, és kíváncsi vagyok mi megy majd a meccs közben, amikor majd mondjuk Suggs kizsigereli Bradyt, de mindentől független baromira szurkolok majd nektek, hogy majd konf. döntőben (remélem eljutunk odáig) visszavághassunk a csúfos vereségért 😊flzoli
Ezzel a lerobbant Manninggel Ti még a Kócon sem mentek át. (Remélem. Könnyebb lesz megvernie a Patsnek a konfdöntőben a Luck&Co csapatot mint a Denvert.)Burkus
Lehet, de a védelem és a futójáték még kikaparhatja a gesztenyét nekünk. Luck hajlamos elveszíteni a labdát, hátha 1-2-t sikerül összeszedni majd.

(Nem hergelésből, de a Kóc kicsit degradáló a Coltsra szerintem. A Pats helyett én is mondhatnám a Pöce szót, mégse teszem)

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Vannak érdekes szurkolóitok, és kíváncsi vagyok mi megy majd a meccs közben, amikor majd mondjuk Suggs kizsigereli Bradyt, de mindentől független baromira szurkolok majd nektek, hogy majd konf. döntőben (remélem eljutunk odáig) visszavághassunk a csúfos vereségért 😊flzoli
Ezzel a lerobbant Manninggel Ti még a Kócon sem mentek át. (Remélem. Könnyebb lesz megvernie a Patsnek a konfdöntőben a Luck&Co csapatot mint a Denvert.)
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Vannak érdekes szurkolóitok, és kíváncsi vagyok mi megy majd a meccs közben, amikor majd mondjuk Suggs kizsigereli Bradyt, de mindentől független baromira szurkolok majd nektek, hogy majd konf. döntőben (remélem eljutunk odáig) visszavághassunk a csúfos vereségért 😊flzoli
Úgy legyen!

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Vannak érdekes szurkolóitok, és kíváncsi vagyok mi megy majd a meccs közben, amikor majd mondjuk Suggs kizsigereli Bradyt, de mindentől független baromira szurkolok majd nektek, hogy majd konf. döntőben (remélem eljutunk odáig) visszavághassunk a csúfos vereségért 😊

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hajrá szombaton, jó meccs lesz!bjarte90
Ezt kívánom én is. 🏈

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Tekintve, hogy a Ravens által játszott fizikális foci még elfogadott és nem szabálytalan a mai NFL-ben (nem tudom meddig), szerintem bűntudat nélkül szurkolhatunk a nagy ütközéseknek és a csattanásoknak.malkav
Ami (nem) meglepő, hogy a Pats kezd egy igen kemény védelmet kiépíteni, szóval lehet, hogy már nem sokáig van meg az a nagy különbség, amit többen látni vélünk. Most szándékosan a védelmet nézve, bár változik a Pacák támadása is szépen...

de ha adott esetben úgy alakulna, akkor egy gratulációt is szívesen fogadunk a meccs végén. Mint ahogy mi is gratulálni fogunk nektek, ha úgy alakul.ervinator
erre nem lesz gondod...

nukesutianap
yeeeehaaaa.... ennél szebben én se fejezhettem volna ki magam 😀

Ami engem illet, pont tök mindegy ki mit lát a fociban szépnek... legyen szurkoló, játékos, vagy edző. Mindenkinek lesz kedvence, lesz nemezise. Kinek ez jön be, kinek az. Ilyen a foci. Szerethetjük a nagy ütközést, a hosszú passzt, az end-around-ot, a smash-mouth-t, vagy a blitzet, a zónázást, a falak húzását, vagy nyomulását. Tök mindegy. A lényeg, hogy a focit szeretjük.

Ami a két csapat közt megy, az pedig rivalizálás, elég sok bors van már mindkét fél szemében, ezért lesz egy csapat utált, vagy szeretett a párosításban. A lényeg, szerintem az, hogy amikor kitapossák egymásból a szart is a csapatok, nézzük meg, ez cirkusz. Vegyünk egy sört, az kenyér és éljünk boldogan, mert az a nép.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
bjarte90 New England Patriots 32
Flacco5
Igazából minden Ravens-s szurkolótársad normálisan, értelmesen meg tudja fogalmazni mondandóját és nem is lenne semmi probléma ezzel a kis thrashtalk-al. De a te ostoba hozzászólásaid amiket hétfő óta ideszórsz tele vannak frusztráltsággal. Nyugodj már le...

Hajrá szombaton, jó meccs lesz!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát nem tudom ........ nem biztos hogy el kell jutni az Öltözzetek lilába menyetek a 3,14csába rigmusokig.malkav
B*meg, hogy mennyire elfelejtettem már a hazai focit... Valamikor ordas nagy Fradis voltam, de erre a rigmusra már nem is emlékeztem. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 992
Ez nagy meccs lesz...már nagyon várom 😀
Hajrá AFC North, gyerünk madarak....