NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem, nincs itt semmiféle kisebbségi komplexus, nincs is mire, utóbbi időben a Pats jött ki rosszabbul a PO-csatákból. 😊

Mindössze arról van szó, hogy az AFC North-ban nem szeretik a cicafocit. 😛 Itt nem szokás zászlót reklamálni egy-egy hit után. Még egy late hit után sem. Itt tökös legények vannak, nem pedig kivételezettek. Se Flaccót, se Bent, de még Daltont se láttam hisztizni, zászlóért pedig pláne nem! Pedig itt aztán vannak orrtörések, late hitek, minden, ami kell egy igazi csoportrangadóhoz.

Most is esélytelennek tartom a Ravens-t (legyen mondjuk 70-30), de csak azértis AFC North Powa'! 😊Soldados
Pont ezért sem értettem, mire fel ez a cseszett nagy szenvedés a Pats-iránt itt, meg a tisztelet legminimálisabb jelenlétének hiánya.
De mindegy, nem kell nekem ezt a topicot sem olvasgatni, kibírom a többi nélkül is, csak a mi meccseink előtt általában meglesem, mit vár a túloldal, meg utána, hogyan vélekedett a meccsről.
Na mindegy, megyek innen a kemény gyerekek földjéről, lehet tovább fröcsögni 😛

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nem tudom miért lenne itt kisebbségi komplexus, főleg a legnagyobb rivális idegenbeli legyőzése után a rájátszásban. 😀

Legalábbis én ezt sosem éreztem a Pats ellen. Mostanában rendre jó kis meccseket játszunk, ez is jó és kemény lesz.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem, nincs itt semmiféle kisebbségi komplexus, nincs is mire, utóbbi időben a Pats jött ki rosszabbul a PO-csatákból. 😊

Mindössze arról van szó, hogy az AFC North-ban nem szeretik a cicafocit. 😛 Itt nem szokás zászlót reklamálni egy-egy hit után. Még egy late hit után sem. Itt tökös legények vannak, nem pedig kivételezettek. Se Flaccót, se Bent, de még Daltont se láttam hisztizni, zászlóért pedig pláne nem! Pedig itt aztán vannak orrtörések, late hitek, minden, ami kell egy igazi csoportrangadóhoz.

Most is esélytelennek tartom a Ravens-t (legyen mondjuk 70-30), de csak azértis AFC North Powa'! 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Úgy érzem, hogy amíg a Steelers felé megvan a a tisztelet, mint legnagyobb rivális, mind játékosok mint szurkolók részéről mindkét oldalon (oda-vissza), addig ugyanez a Pats felé egyáltalán nincs meg mint kb leggyűlöltebb (?) ellenfél? Lehet nincs igazam, de kb ezt érzem. Lehet utálni a Vasast, de azért a tisztelet ott van, mert ugyanazt a stílust képviselik mint mi. (Bár kezd elanyátlanodni a #D... 😛) Ugyanez a Pecc felé már nagyon nincs meg.Blaise
Na ez látszik, de mindegy, legfeljebb toljátok továbbra is ezt a sértődött attitűdöt (bár fogalmam nincs miért)
Wyatt
Se sértődöttségi attitűd nincs (halvány lila gőzöm sincs azt miből vontad le) és a be nem idézett hszből: se kiebbrendűségi komplexus(az meg főleg nem mert nincs mire). Csak arra utaltam, hogy amíg ti tütüben képzelitek el a focit mint nonkontakt sport addig mi azt szerelésben és fizikálisan játszva.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgy érzem, hogy amíg a Steelers felé megvan a a tisztelet, mint legnagyobb rivális, mind játékosok mint szurkolók részéről mindkét oldalon (oda-vissza), addig ugyanez a Pats felé egyáltalán nincs meg mint kb leggyűlöltebb (?) ellenfél? Lehet nincs igazam, de kb ezt érzem. Lehet utálni a Vasast, de azért a tisztelet ott van, mert ugyanazt a stílust képviselik mint mi. (Bár kezd elanyátlanodni a #D... 😛) Ugyanez a Pecc felé már nagyon nincs meg.Blaise
Na ez látszik, de mindegy, legfeljebb toljátok továbbra is ezt a sértődött attitűdöt (bár fogalmam nincs miért)




szombati nyerő taktika:
támadás: a futásnak kell menni, mert anélkül most nem tudunk nyerni, úgyhogy forsettnek vmit elő kell húzni a cipőjéből. ezt az o-line segítségével megoldja.
védekezés: ligaelit front7 az ergya támadófal ellen. bele kell taposni őket a földbe, a kislány bradyvel együtt és akkor nem
lesz gond!gedam
Aztán az a kislány nehogy túl keménynek bizonyuljon a végén 😉Wyatt
Na attol nem felek :p
Lehet hogy jol fog dobalni.. de kemeny biztos nem lesz Tommyfiu :p
Kemeny ember nem szokott zaszlot kerni, amint egy kozeli passrusher szele(!) megerinti... 😊

Vagy a Reed-fele Karate Kid-manoverre gondolsz? "Sweep the leg"? Az valoban nagyon ott volt!Igor
Nem, arra gondolok, amikor a korrekt Lewis a gerincét el akarta törni, de se az nem jött össze, se a futott(!) TD megakadályozása 😉

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Úgy érzem, hogy amíg a Steelers felé megvan a a tisztelet, mint legnagyobb rivális, mind játékosok mint szurkolók részéről mindkét oldalon (oda-vissza), addig ugyanez a Pats felé egyáltalán nincs meg mint kb leggyűlöltebb (?) ellenfél? Lehet nincs igazam, de kb ezt érzem. Lehet utálni a Vasast, de azért a tisztelet ott van, mert ugyanazt a stílust képviselik mint mi. (Bár kezd elanyátlanodni a #D... 😛) Ugyanez a Pecc felé már nagyon nincs meg.
több mint 9 éve
Weskho New England Patriots 46
Nem fog! 😉

A front 7 hozza a múlthetit....akkor Tominak kampóZoliZoltán
Sack-eli Roethlisbergert Pittsburghben?
Nehéz meccs elé néztek majd, ha a védelmetek nagy része 500 mérföldre lesz a pályától....8-)
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
szombati nyerő taktika:
támadás: a futásnak kell menni, mert anélkül most nem tudunk nyerni, úgyhogy forsettnek vmit elő kell húzni a cipőjéből. ezt az o-line segítségével megoldja.
védekezés: ligaelit front7 az ergya támadófal ellen. bele kell taposni őket a földbe, a kislány bradyvel együtt és akkor nem
lesz gond!gedam
Aztán az a kislány nehogy túl keménynek bizonyuljon a végén 😉Wyatt
Na attol nem felek :p
Lehet hogy jol fog dobalni.. de kemeny biztos nem lesz Tommyfiu :p
Kemeny ember nem szokott zaszlot kerni, amint egy kozeli passrusher szele(!) megerinti... 😊

Vagy a Reed-fele Karate Kid-manoverre gondolsz? "Sweep the leg"? Az valoban nagyon ott volt!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem fog! 😉

A front 7 hozza a múlthetit....akkor Tominak kampó
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
szombati nyerő taktika:
támadás: a futásnak kell menni, mert anélkül most nem tudunk nyerni, úgyhogy forsettnek vmit elő kell húzni a cipőjéből. ezt az o-line segítségével megoldja.
védekezés: ligaelit front7 az ergya támadófal ellen. bele kell taposni őket a földbe, a kislány bradyvel együtt és akkor nem
lesz gond!gedam
Aztán az a kislány nehogy túl keménynek bizonyuljon a végén 😉

több mint 9 éve
gedam 5 808
szombati nyerő taktika:
támadás: a futásnak kell menni, mert anélkül most nem tudunk nyerni, úgyhogy forsettnek vmit elő kell húzni a cipőjéből. ezt az o-line segítségével megoldja.
védekezés: ligaelit front7 az ergya támadófal ellen. bele kell taposni őket a földbe, a kislány bradyvel együtt és akkor nem
lesz gond!
több mint 9 éve
no Baltimore Ravens 7 102
Ha mar draft, kell 1wr, cb (bar nem tudom vannak erteken helyenvalok ahol huzni fogunk). a 3. korben dl-pass rusher-rb-te bpa. Sok fugg Pittatol. Ha visszajon ok, de veterant fogunk talalni.

A NE ellen nagyon nem vagyunk eselyesek, persze nyerhetunk is.
A vasas mas teszta volt. Igaz hogy a "szamok, tenyek" mellettuk szoltak, de az egy csoportmeccs volt, ahol a hazai palya a legfontosabb " szam, teny".
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
ESPN fooldal/Garber cikkei ma jobban folhuztak mint a Globe-os homargyerek.. ESPN Bostonra nyugodtan kimehet az ilyen, de orszagos sportoldaltol mast varna az ember, dehat ez van, ha egyszer Connecticut a szekhely..

Mi mondjuk a Panthershez kepest igy is istenes coverage-t kapunk, mert a Pats-szel kerultunk ossze 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Van remény egy igazi DB coachra.
@Report: Steve Spagnuolo a candidate for open Giants defensive coordinator job

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...


Voice
És ha ehhez hozzáteszem hogy W-L 0:3, ha nincs Sterling Moore, illetve a Ravens falábú rúgója.... (Amilyen lendületben voltak ott a Postások, esélyünk nem lett volna a hosszabbításban.)
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Amig versenyben vagyunk, nem nezunk draftoldalakat :p

PS: a WR class mely, es ugyis BPA-zunk szoval tuti valami Shelton/McKinney-fele def zuzogepet viszunk, akik ugyis csusznak majd a QB/WR/OT run miatt..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Persze még nincs végleges sorrend de most Őt kaptuk.highlightok és szakírók véleménye alapján örülnék neki.

 bleacherreport.com/articles/2321822-2015-nfl-mock-draft-updated-1st-round-outlook-after-wild-card-weekend/page/27Peter
Én kedvelem Strongot és needre is jönne. De szerintem nem fogunk WR-t 1. körben draftolni.. Inkább valaki visszavonulás előtt álló playát rántunk be sajnos. Idénre a félelmem az 1-2. körös RB húzás. Egyébként sem lenne szabad ott választani plusz a class is jó. Ne legyen igazam, de most ettől félek leginkább a draftal kapcsolatban
CB felhozatal nem tűnik jónak és nem is kell feltétlenül első körben húzni, ezen a poszton nagyobb a lutri. Ettől függetlenül nem szeretném, ha Levigne vagy Melvin rookie kihívó futna neki az évnek mint 2/3-4. számú kandidáns 😀
Wr felhozatal közel sem jó annyira mint tavaly és a legjobbak ki fognak előttünk menni (Parker, White Cooper) ők nem jobbak mint Watkins, vagy Evans volt tavaly plusz OBJr. Funchess/Strong lecsúszhat, de előbbiért nem nagyon rajongok. Később esetleg Mongomery. A többiek szerintem nem az a fajta elkapó aki nekünk kell(ene) Pass rusherből viszont most úgy tűnik sok jó lesz. Akár ott érdemes lenne halászni a zavarosban, ahogy tavaly kellett volna a WR-t. TE class sem acélos sajnos, pedig oda is kellene szerintem erősítés. Nah mindegy korai még, mert a FA bekavarhat, bár nálunk a cap miatt inkább plusz need kialakulására lehet számítani :/Blaise
Valahogy nekem is az az érzésem,hogy nem fogunk elkapót húzni az elsőben sem most sem máskor.alapból Én sem örülnék a RB-nek korai körökben de kérdés,hogy Forsett marad e.ocsóért maradjon de a sapi helyzetünket és a TE classt ismerve inkább Danielsre költenék mint rá.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Persze még nincs végleges sorrend de most Őt kaptuk.highlightok és szakírók véleménye alapján örülnék neki.

 bleacherreport.com/articles/2321822-2015-nfl-mock-draft-updated-1st-round-outlook-after-wild-card-weekend/page/27Peter
Én kedvelem Strongot és needre is jönne. De szerintem nem fogunk WR-t 1. körben draftolni.. Inkább valaki visszavonulás előtt álló playát rántunk be sajnos. Idénre a félelmem az 1-2. körös RB húzás. Egyébként sem lenne szabad ott választani plusz a class is jó. Ne legyen igazam, de most ettől félek leginkább a draftal kapcsolatban
CB felhozatal nem tűnik jónak és nem is kell feltétlenül első körben húzni, ezen a poszton nagyobb a lutri. Ettől függetlenül nem szeretném, ha Levigne vagy Melvin rookie kihívó futna neki az évnek mint 2/3-4. számú kandidáns 😀
Wr felhozatal közel sem jó annyira mint tavaly és a legjobbak ki fognak előttünk menni (Parker, White Cooper) ők nem jobbak mint Watkins, vagy Evans volt tavaly plusz OBJr. Funchess/Strong lecsúszhat, de előbbiért nem nagyon rajongok. Később esetleg Mongomery. A többiek szerintem nem az a fajta elkapó aki nekünk kell(ene) Pass rusherből viszont most úgy tűnik sok jó lesz. Akár ott érdemes lenne halászni a zavarosban, ahogy tavaly kellett volna a WR-t. TE class sem acélos sajnos, pedig oda is kellene szerintem erősítés. Nah mindegy korai még, mert a FA bekavarhat, bár nálunk a cap miatt inkább plusz need kialakulására lehet számítani :/
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Persze még nincs végleges sorrend de most Őt kaptuk.highlightok és szakírók véleménye alapján örülnék neki.

 bleacherreport.com/articles/2321822-2015-nfl-mock-draft-updated-1st-round-outlook-after-wild-card-weekend/page/27

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Egy olvasásra érdemes cikk:

 www.footballoutsiders.com/any-given-sunday/2015/any-given-sunday-ravens-over-steelers
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
ncoreZoliZoltán
feltöltenéd nekem ide, mer az pont nincs 😊gedam
Akkor mid van? 😀ZoliZoltán
egy kutyám, Málna 😊gedam
Maradjunk a Zolinal.
több mint 9 éve
gedam 5 808
ncoreZoliZoltán
feltöltenéd nekem ide, mer az pont nincs 😊gedam
Akkor mid van? 😀ZoliZoltán
egy kutyám, Málna 😊
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Talán többen is emlékeztek még a SB run alatt jópofa Call me maybe paródia Bring on BradyFlacco5
Ha valamiért imádom az amerikai sport-szurkolói mentalitást az ez. Az utálatból is szórakozást tudnak csinálni, ahelyett, hogy rágörcsölnének. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
kétlem, hogy a fórum tulajdonosai részt vennének ilyen illegális megosztásban... XDCollapo
csak meg akartam hallgatni, hogyan szidják flaccot 😕
audio formátumban is jó leszgedam
Latom is mar a szlogent: Bowl.hu Magyarorszag #1 NFL warez oldala!

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
ncoreZoliZoltán
feltöltenéd nekem ide, mer az pont nincs 😊gedam
Akkor mid van? 😀