Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Egy jó hír:Monroe,Jernigan edzettek ma.Peter
Bence kedveli ezt.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Egy jó hír:Monroe,Jernigan holnap már edzenek

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Giants ellen pl nem voltunk szerintem még csak esélyesebbek sem, nagyon szurkoltam ellenük az alapszakasz uccsó meccsén, mert úgy voltam vele, ha verik a Dallast, megnyerik az SB-t (nem most találom ki, tényleg úgy tartottam, az sem volt számunkra a legjobb ellenfél, de a 49ers sem biztos, hogy az lett volna). A 2012-esnél sajna két rohadt fontos veszteségünk volt, Gronko a meccs előtt, Talib az első félidőben. Aztán amikor ez utóbbit lereagálta a Ravens, vége is volt a meccsnek. Az előző idényben valahogy minden összejött, pedig Brady akkor sem volt jó, remélem, hogy a körülmények inkább ahhoz hasonulnak majd 😊 (nem eredményügyileg, hanem, hogy inkább nekünk jöjjenek ki jobban a fontos momentumok, ne pedig kis túlzással mindenből rosszul jöjjünk ki).Wyatt
[OFF]Szerintem a 2011-es Pats offense "élvezeti értékre" jobb volt ˙még a 2007-esnél is. Az a high octane, futást passzal remekül keverő 2TE-punch offense szemet gyönyörködtető volt időnként. Rühellem bevallani, mert Colts-osként érthetően a bögyömben vagytok, de akkor is ez van. 😀 Remélem a közeljövőben sikerül valami ahhoz hasonlót Luck+Fleener+Allen+nem!!!! Richardsonnal 😀 Indy-ben implementálni. 😊
[/OFF]peterk2005
Jó kis pörgős támadójáték volt, az tuti. Csak pont a legfontosabb láncszem dőlt ki ebből az utolsó két meccsre... 😊
Remélem, most jól tudjuk majd használni szombaton^^

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Giants ellen pl nem voltunk szerintem még csak esélyesebbek sem, nagyon szurkoltam ellenük az alapszakasz uccsó meccsén, mert úgy voltam vele, ha verik a Dallast, megnyerik az SB-t (nem most találom ki, tényleg úgy tartottam, az sem volt számunkra a legjobb ellenfél, de a 49ers sem biztos, hogy az lett volna). A 2012-esnél sajna két rohadt fontos veszteségünk volt, Gronko a meccs előtt, Talib az első félidőben. Aztán amikor ez utóbbit lereagálta a Ravens, vége is volt a meccsnek. Az előző idényben valahogy minden összejött, pedig Brady akkor sem volt jó, remélem, hogy a körülmények inkább ahhoz hasonulnak majd 😊 (nem eredményügyileg, hanem, hogy inkább nekünk jöjjenek ki jobban a fontos momentumok, ne pedig kis túlzással mindenből rosszul jöjjünk ki).Wyatt
[OFF]Szerintem a 2011-es Pats offense "élvezeti értékre" jobb volt ˙még a 2007-esnél is. Az a high octane, futást passzal remekül keverő 2TE-punch offense szemet gyönyörködtető volt időnként. Rühellem bevallani, mert Colts-osként érthetően a bögyömben vagytok, de akkor is ez van. 😀 Remélem a közeljövőben sikerül valami ahhoz hasonlót Luck+Fleener+Allen+nem!!!! Richardsonnal 😀 Indy-ben implementálni. 😊
[/OFF]


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Tudjuk,hogy a pihenes sokszor nagyon nem tesz jot 1-1 csapatnak! :-p

Jajj de jo lenne megszoptatni a peccet!!! :-p

GO RAVENS !!!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nincs valakiknek kedve hétköznap délutánonként elmenni egy kicsit dobálgatni? Labdám meg kedvem van igaz időm nem sok.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gratulálok! Jobb volt a Ravens, megérdemelten nyert! A meccs képe alapján is tartom, hogy nem Bell hiányán múlott. Egyszerűen jobbak voltatok!

Ha már így alakult, jussatok minél tovább! Jól áll nektek az underdog szerep! 😊 AFC North Powa'!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van egy jó D front 7, egy elfogadható, de azért korántsem elit O fal, egy jó QB, egy jó special team (hm inkább elit kickerrel és punterrel). De ezen kívül egy toldozottfoldozott secondary, és az O line-on kívül az O felépítése inkább"ami elérhető a piacon" elvet követte, semmint a vágyainkat. Ja, és el ne feledjem, egy az esetek többségében magas színvonalon dolgozó edzői stáb. Ez a csapat egy meccsen megverhet bárkit, de kb. a Carolina ellen tartanám esélyesnek, csak velük jó soká játszhatunk.lucio
A Pats ellen nektek általában jól megy. Harbaugh is érzi, hogy mit kell csinálni és a matchup is kedvező a két csapat utóbbi évekbeli stílusát nézve. Ugyanakkor az idei azért nem a 2-4 évvel ezelőtti helyzet. Az idei Ravens azért nem olyan jó, mint a 2-4 évvel ezelőtti. A Patriots viszont igen, talán jobb is. A defense sokkal jobb, mint a korábbi, és offense-ben alig-alig gyengébbek, mint a 2TE-s, Welkeres, Ridley+Fafej-es Pats volt.

De ettől még a matchup nem rossz, és nem lehet lebecsülni a "hagyományokat" sem, ha a "hagyományok" nem csak írott történelmet jelentenek, hanem edzőt, stílust is. A Pats mindig megszenved a Jets ellen is, pedig ők aztán nagyon visszaestek az utóbbi időben. Harbaugh ugyanúgy fel tudja készíteni a csapatot, mint Ryan, csak ő NYERNI is tud. 😊 Szóval sansz van, nem is rossz, de azért a Pats határozottan esélyesebb idén. Igaz, esélyesebb volt 2010-ben a Jets, 2011-ben a Giants, és 2012-ben ellenetek is.

A Denver, Colts v. Cincy meg még odébb van, oda előbb el kell jutni. 😊 Velük addig nem érdemes foglalkozni.peterk2005
Mondjuk mennyire határozottan, az szerintem elég kérdéses 😊
A Giants ellen pl nem voltunk szerintem még csak esélyesebbek sem, nagyon szurkoltam ellenük az alapszakasz uccsó meccsén, mert úgy voltam vele, ha verik a Dallast, megnyerik az SB-t (nem most találom ki, tényleg úgy tartottam, az sem volt számunkra a legjobb ellenfél, de a 49ers sem biztos, hogy az lett volna). A 2012-esnél sajna két rohadt fontos veszteségünk volt, Gronko a meccs előtt, Talib az első félidőben. Aztán amikor ez utóbbit lereagálta a Ravens, vége is volt a meccsnek. Az előző idényben valahogy minden összejött, pedig Brady akkor sem volt jó, remélem, hogy a körülmények inkább ahhoz hasonulnak majd 😊 (nem eredményügyileg, hanem, hogy inkább nekünk jöjjenek ki jobban a fontos momentumok, ne pedig kis túlzással mindenből rosszul jöjjünk ki).
Én nem örülök a Ravensnek, de remélem, hogy nyerünk, meg persze, hogy sehol sem lesz sérülés.
Az ellenszenveteket remélem, majd levetkőzitek, messze nincs itt szó #tombradyazistentízbőltizenegyszernyerünk történetről 😊 Na jó, Suggsot kifejezetten nem kedvelem, nem bánnám, ha ő szenvedne azért a meccsen (szigorúan játékban, nem sérülés formájában)

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Olyan 70-30 körülire rakom a Pats elleni derbit. De nekem az a meccs már ajándék.

A Patsnek van több veszítenivalója. Borzasztóan jók, de mi teher nélkül játszhatunk majd. És szeretünk meglepetést okozni. 😀Vrijbloed
😀😀 ne kezdjétek már megint xDVoice
Szeretem, ha underdogok vagyunk. 😀 😛 Jó, legyen 60-40, a Pats pihenhet többet, meg a hazai pálya miatt. 😀
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Olyan 70-30 körülire rakom a Pats elleni derbit. De nekem az a meccs már ajándék.

A Patsnek van több veszítenivalója. Borzasztóan jók, de mi teher nélkül játszhatunk majd. És szeretünk meglepetést okozni. 😀Vrijbloed
😀😀 ne kezdjétek már megint xD


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Olyan 70-30 körülire rakom a Pats elleni derbit. De nekem az a meccs már ajándék.

A Patsnek van több veszítenivalója. Borzasztóan jók, de mi teher nélkül játszhatunk majd. És szeretünk meglepetést okozni. 😀
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Van esély arra hogy jövőhétre felépül Wagner, Monroe és Jernigan ?Voice
Wagner IR-en van a többiek is neccesek sztemPeter
Jernigan sokat dobna még az amúgy is erős front7-en, Canty helyett. Kb csak kiemelkedő játékos lenne a kezdőben.

Sajnos Monroe szezonja elég gyenge, jobban örültem volna ha Wagner térhetne vissza.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Van egy jó D front 7, egy elfogadható, de azért korántsem elit O fal, egy jó QB, egy jó special team (hm inkább elit kickerrel és punterrel). De ezen kívül egy toldozottfoldozott secondary, és az O line-on kívül az O felépítése inkább"ami elérhető a piacon" elvet követte, semmint a vágyainkat. Ja, és el ne feledjem, egy az esetek többségében magas színvonalon dolgozó edzői stáb. Ez a csapat egy meccsen megverhet bárkit, de kb. a Carolina ellen tartanám esélyesnek, csak velük jó soká játszhatunk.lucio
A Pats ellen nektek általában jól megy. Harbaugh is érzi, hogy mit kell csinálni és a matchup is kedvező a két csapat utóbbi évekbeli stílusát nézve. Ugyanakkor az idei azért nem a 2-4 évvel ezelőtti helyzet. Az idei Ravens azért nem olyan jó, mint a 2-4 évvel ezelőtti. A Patriots viszont igen, talán jobb is. A defense sokkal jobb, mint a korábbi, és offense-ben alig-alig gyengébbek, mint a 2TE-s, Welkeres, Ridley+Fafej-es Pats volt.

De ettől még a matchup nem rossz, és nem lehet lebecsülni a "hagyományokat" sem, ha a "hagyományok" nem csak írott történelmet jelentenek, hanem edzőt, stílust is. A Pats mindig megszenved a Jets ellen is, pedig ők aztán nagyon visszaestek az utóbbi időben. Harbaugh ugyanúgy fel tudja készíteni a csapatot, mint Ryan, csak ő NYERNI is tud. 😊 Szóval sansz van, nem is rossz, de azért a Pats határozottan esélyesebb idén. Igaz, esélyesebb volt 2010-ben a Jets, 2011-ben a Giants, és 2012-ben ellenetek is.

A Denver, Colts v. Cincy meg még odébb van, oda előbb el kell jutni. 😊 Velük addig nem érdemes foglalkozni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ki a "csk" védő oldalon ? Mosley? mintha ő mondaná be a játékokat.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
lucio 325
Hatalmas gratuláció a csapatnak, srácok, idén is van kinek szurkolni az AFC-ben legalább még 1 hétig. 😊

Az eredménykövetőben kiemeltem Kubiak-et, de most ki kell a Harbaugh-Flacco párost is.
Harbaugh 7 idegenbeli playoff győzelme félelmetes, a csapata playoff-beli felkészültsése szintén. Simán top5-ös HC.
Flacco pedig sokat volt kritizálva a szerződésének tükrében, viszont szerintem simán visszajozza az árát, mert a foci a playoffról szól, Flacco pedig jókor kapja össze magát, pomt tét alatt. Becsüljétek meg, sok csapat sok dolgot megafna egy Flaccoért 😊Hulkeinstein
Lassan nem cool Joe lesz a beceneve hanem play off Joe. Jobb is lenne, nem bsztatnák az alapszakaszban.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez a front 7...ez tenyleg felelmetes!

GO RAVENS!
több mint 9 éve
lucio 325
Ugyan evés közben jön meg az étvágy, de azért szerintem a tegnapi egy nagyon jól sikerült meccs volt, ettől még a következőkben bármelyik csapat ellen kevesebb esélyünk van, mint a Steelers ellen volt. Ha másért nem, mert kb. ők voltak az egyetlen pozitív mérlegű csapat, akit megvertünk az alapszakaszban, pl. a Bengas ellen 2 zakó volt.
Van egy jó D front 7, egy elfogadható, de azért korántsem elit O fal, egy jó QB, egy jó special team (hm inkább elit kickerrel és punterrel). De ezen kívül egy toldozottfoldozott secondary, és az O line-on kívül az O felépítése inkább"ami elérhető a piacon" elvet követte, semmint a vágyainkat. Ja, és el ne feledjem, egy az esetek többségében magas színvonalon dolgozó edzői stáb. Ez a csapat egy meccsen megverhet bárkit, de kb. a Carolina ellen tartanám esélyesnek, csak velük jó soká játszhatunk.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Hatalmas gratuláció a csapatnak, srácok, idén is van kinek szurkolni az AFC-ben legalább még 1 hétig. 😊

Az eredménykövetőben kiemeltem Kubiak-et, de most ki kell a Harbaugh-Flacco párost is.
Harbaugh 7 idegenbeli playoff győzelme félelmetes, a csapata playoff-beli felkészültsése szintén. Simán top5-ös HC.
Flacco pedig sokat volt kritizálva a szerződésének tükrében, viszont szerintem simán visszajozza az árát, mert a foci a playoffról szól, Flacco pedig jókor kapja össze magát, pomt tét alatt. Becsüljétek meg, sok csapat sok dolgot megafna egy Flaccoért 😊
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Szép volt srácok 😉 . Legalább a 2. Kedvenc csapatom hasít 😊 . A D ott volt a szeren és az O is jó volt. Jók voltak a hívások.

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 992
Továbbra se mi vagyunk az esélyesek, de ez nem volt rossz... grat a Steelersnek is, kitettek magukért, de most mi haraptunk nagyobbat... végre... azért eddig nem ez volt a tendencia.. hál'istennek azonban minden széria megszakad egyszer, most Flacco Benverő képtelensége jött soron.Collapo
köszönjük bár nem nagyon van szerintem miért...inkább én gratulálok, mert a Ravens pont egy olyan játékot mutatott, amiért az ember anno a Steelerst is megszerette...bivalykemény front7 zúzott, szinte megállíthatatlanul és remek futójátékokkal megalapozott passzjáték is...természetesen ilyenkor a szerencse is oda pártol, aki többet dolgoznak érte...jó kis meccs lesz az a Pecc elleni, kíváncsi vagyok mennyit fekszik majd Brady a hátán 😀
több mint 9 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 564 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Köszi, de szerintem ez nem igaz... a Pats és a Denver tuti erősebb, a Colts meg ... még he egy szinten is lennénk, akkor is képes megalázóan megverni minket... ha a cincy nyerne kétszer, mi még egyszer, talán akkor, de a cicák is vérszemet kapnának... szóval szerintem nem, nem vagyunk esélyesek senki ellen... van jobb matchup és rosszabb... a SB-ig már nincs könnyű, vagy gyenge csapat, mi pedig hullámzunk.Collapo
A Pats-et én is jobbnak tartom, ezért írtam hogy ha nyertek a jövő héten 😀 A jelenlegi Denver szerintem nem jobb, a Colts az kiszámíthatatlan, megverhetitek úgy őket ahogy mi, de lehet fordítva is. Úgy kell játszni mint tegnap, és akkor egyértelmű ki nyer. Ha eljutnak odaáig, mert ma a Bengalstól győzelmet sejtek.

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Meg vaaaaaaaaaaaaaan!!! 😀 😀 😀 😀 😀 nagyon jo volt a D!(is).


yuhhhhheeeeeeeeey
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
itt se ti voltatok az esélyesek, de végre az idény közepi Ravens-t láttuk a pályán és így simán megverhetitek a peccet nekik se lehet mindig jó napjuk
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Köszi, de szerintem ez nem igaz... a Pats és a Denver tuti erősebb, a Colts meg ... még he egy szinten is lennénk, akkor is képes megalázóan megverni minket... ha a cincy nyerne kétszer, mi még egyszer, talán akkor, de a cicák is vérszemet kapnának... szóval szerintem nem, nem vagyunk esélyesek senki ellen... van jobb matchup és rosszabb... a SB-ig már nincs könnyű, vagy gyenge csapat, mi pedig hullámzunk.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 564 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szerintem ha nyertek a jövő héten (ezek után ezt elvárom😀) akkor megvan a SB részvétel, mert meggyőződésem, hogy az AFC többi, még életben lévő csapatától jelenleg jobbak vagytok.