Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Week 9 ota sokkal jobb a secondarynk, uj meccs uj CB-k 😉 Sztem Webb vs AB, Melvin vs Bryant varhato.. utobbi azert eleg fizikalis, raw WR vs raw CB. :d
Igor
Bocs, de most nem ijedtem meg ezektől a párharcoktól. 😛Soldados
Szeegéény Soldi. 😉 (L)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ooooohhhh yeeeeeeaaaaaahhhhh!

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Flacco PO QB, ezentúl alapszakaszban nem szidom majd, hisz az nem kihívás neki 😛


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megleptetek, nem hiányoztatok 😛
Grat 😊

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Mindjárt meccs, szerencsések vagyunk hogy ilyen gyakran jut PO-ba a csapat 😛


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
De ez csak egy plusz adalék volt. A legfontosabb érvem az, hogy az elmúlt 4 meccsen mit mutatott a 2 csapat. Ég és föld a különbség.Soldados
Soldi erre meg fel lehet hozni egy statot, hogy a vasasok a roszabbul álló csapatok ellen mit nyomtak 😉 De mindegy is,a PO már egy másik kávéház, ezt mindenki tudja 😀meme
Többször leírtam, hogy erről mi a véleményem: egyértelmű koncentrációs probléma, ami edzői (Tomlin)hiba. Főleg, hogy ez 3 éve folyamatosan probléma a Steelersnél.Soldados
Ami most ugye pont nem lesz/lehet.sapka
Hát nem éppen 10-6-os, ráadásul csoportrivális csapat ellen, és a PO-ban szokott jelentkezni a koncentrációs és motivációs probléma. 😊

Inkább 2-3 győzelmes csapatok ellen. (Jets, Bucs) A másik kettőt (Saints, Browns) nem venném ide, mert azok akkor még PO-ért mentek.Soldados
Mivel nem vertünk meg jó csapatot ezért a 10-6 sem annyi igazából nem?tudjuk,hogy nem akartál rosszat csak a sec-ünkel kapcsolatban mindenki tisztában van minden infoval és nem pont egy Steelers-es szurkolótól vártuk volna ezen infók megerősítését pár órával a meccs előtt.lapozzunk!győzzön a jobbik!Peter
Nem kell kiforgatni a dolgokat. A 10-6 az 10-6. 😉 Szerintem büszke lehet rá a Ravens. Ahogy a Steelers, úgy sztem a Ravens is teljesítette a reálisan elvárható célt. Akármelyik csapat esik ki, nem hiszem, hogy lenne szégyenkezni valója.

Igorral pedig vagyok olyan viszonyban, hogy megengedhetem magamnak, hogy cukkoljam. Ha valakinek nem tetszik, nyugodtan használja az ezen a fórumon elérhető némítás gombot. 😊Soldados
Meggyőződésem hogy a kör legnívósabb összecsapása lesz.... Győzzön a jobb...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Igorral pedig vagyok olyan viszonyban, hogy megengedhetem magamnak, hogy cukkoljam. Ha valakinek nem tetszik, nyugodtan használja az ezen a fórumon elérhető némítás gombot. 😊Soldados
Küldj neki privátüzenetet vagy szívjál vért offseasonben. 😊

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De ez csak egy plusz adalék volt. A legfontosabb érvem az, hogy az elmúlt 4 meccsen mit mutatott a 2 csapat. Ég és föld a különbség.Soldados
Soldi erre meg fel lehet hozni egy statot, hogy a vasasok a roszabbul álló csapatok ellen mit nyomtak 😉 De mindegy is,a PO már egy másik kávéház, ezt mindenki tudja 😀meme
Többször leírtam, hogy erről mi a véleményem: egyértelmű koncentrációs probléma, ami edzői (Tomlin)hiba. Főleg, hogy ez 3 éve folyamatosan probléma a Steelersnél.Soldados
Ami most ugye pont nem lesz/lehet.sapka
Hát nem éppen 10-6-os, ráadásul csoportrivális csapat ellen, és a PO-ban szokott jelentkezni a koncentrációs és motivációs probléma. 😊

Inkább 2-3 győzelmes csapatok ellen. (Jets, Bucs) A másik kettőt (Saints, Browns) nem venném ide, mert azok akkor még PO-ért mentek.Soldados
Mivel nem vertünk meg jó csapatot ezért a 10-6 sem annyi igazából nem?tudjuk,hogy nem akartál rosszat csak a sec-ünkel kapcsolatban mindenki tisztában van minden infoval és nem pont egy Steelers-es szurkolótól vártuk volna ezen infók megerősítését pár órával a meccs előtt.lapozzunk!győzzön a jobbik!Peter
Nem kell kiforgatni a dolgokat. A 10-6 az 10-6. 😉 Szerintem büszke lehet rá a Ravens. Ahogy a Steelers, úgy sztem a Ravens is teljesítette a reálisan elvárható célt. Akármelyik csapat esik ki, nem hiszem, hogy lenne szégyenkezni valója.

Igorral pedig vagyok olyan viszonyban, hogy megengedhetem magamnak, hogy cukkoljam. Ha valakinek nem tetszik, nyugodtan használja az ezen a fórumon elérhető némítás gombot. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
De ez csak egy plusz adalék volt. A legfontosabb érvem az, hogy az elmúlt 4 meccsen mit mutatott a 2 csapat. Ég és föld a különbség.Soldados
Soldi erre meg fel lehet hozni egy statot, hogy a vasasok a roszabbul álló csapatok ellen mit nyomtak 😉 De mindegy is,a PO már egy másik kávéház, ezt mindenki tudja 😀meme
Többször leírtam, hogy erről mi a véleményem: egyértelmű koncentrációs probléma, ami edzői (Tomlin)hiba. Főleg, hogy ez 3 éve folyamatosan probléma a Steelersnél.Soldados
Ami most ugye pont nem lesz/lehet.sapka
Hát nem éppen 10-6-os, ráadásul csoportrivális csapat ellen, és a PO-ban szokott jelentkezni a koncentrációs és motivációs probléma. 😊

Inkább 2-3 győzelmes csapatok ellen. (Jets, Bucs) A másik kettőt (Saints, Browns) nem venném ide, mert azok akkor még PO-ért mentek.Soldados
Mivel nem vertünk meg jó csapatot ezért a 10-6 sem annyi igazából nem?tudjuk,hogy nem akartál rosszat csak a sec-ünkel kapcsolatban mindenki tisztában van minden infoval és nem pont egy Steelers-es szurkolótól vártuk volna ezen infók megerősítését pár órával a meccs előtt.lapozzunk!győzzön a jobbik!

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De ez csak egy plusz adalék volt. A legfontosabb érvem az, hogy az elmúlt 4 meccsen mit mutatott a 2 csapat. Ég és föld a különbség.Soldados
Soldi erre meg fel lehet hozni egy statot, hogy a vasasok a roszabbul álló csapatok ellen mit nyomtak 😉 De mindegy is,a PO már egy másik kávéház, ezt mindenki tudja 😀meme
Többször leírtam, hogy erről mi a véleményem: egyértelmű koncentrációs probléma, ami edzői (Tomlin)hiba. Főleg, hogy ez 3 éve folyamatosan probléma a Steelersnél.Soldados
Ami most ugye pont nem lesz/lehet.sapka
Hát nem éppen 10-6-os, ráadásul csoportrivális csapat ellen, és a PO-ban szokott jelentkezni a koncentrációs és motivációs probléma. 😊

Inkább 2-3 győzelmes csapatok ellen. (Jets, Bucs) A másik kettőt (Saints, Browns) nem venném ide, mert azok akkor még PO-ért mentek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Úramatyám! Mi történt itt? Közöségi szoba lett a Ravens fórum. Amúgy ne aggódj Soldi nem sértődünk meg, van nekünk saját csapatlehúzó kommentelőnk és őt sem akasztjuk fel érte...
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
De ez csak egy plusz adalék volt. A legfontosabb érvem az, hogy az elmúlt 4 meccsen mit mutatott a 2 csapat. Ég és föld a különbség.Soldados
Soldi erre meg fel lehet hozni egy statot, hogy a vasasok a roszabbul álló csapatok ellen mit nyomtak 😉 De mindegy is,a PO már egy másik kávéház, ezt mindenki tudja 😀meme
Többször leírtam, hogy erről mi a véleményem: egyértelmű koncentrációs probléma, ami edzői (Tomlin)hiba. Főleg, hogy ez 3 éve folyamatosan probléma a Steelersnél.Soldados
Ami most ugye pont nem lesz/lehet.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És még egy árulkodó stat, hogy miért gondolom jóval esélyesebbnek a Steelers-t: azért, mert a Ravens 2-6, a Steelers pedig 7-1 a pozitív mérlegű csapatok ellen. (A CAR-t beleszámítva, mert PO-s) További adalék, hogy a Ravens két sikere a 2. és 4. héten született, azaz októbertől egyetlen quality győzelme sincs a csapatnak. a Steelers egyetlen veresége a 2. héten volt. A Ravens tehát a gyenge-közepes csapatokat kivétel nélkül megverte, a jóktól viszont kivétel nélkül kikapott.Soldados
Azt majd egyszer magyarázd el nekem, hogy egy konkrét matchup esetén hogyan lehet faktor az, hogy melyik csapat nyert hányat pozitív mérlegű csapatok ellen, amikor azokat a meccseket időben máskor, máshol, ráadásul részben más csapatokkal is játszották, úgy hogy máskor, mások voltak jó formában, mások voltak a hiányzók, stb. Pl. eléggé nem mindegy, hogy valaki a 2. héten verte el a Patriots-t, vagy a 12. héten... (Ne most és ne itt magyarázd el, ha lehet. 😀 )

Szerintem ennél még az is többet ér, hogy múlt héten melyik csapat hogyan játszott. Pedig abban sincs semmi az egymás elleni matchupból adódó esély módosítókból.peterk2005
Az vajon véletlen szerinted, hogy egy csapat 8 meccséből csak kettőt nyert meg pozitív mérlegű csapatok ellen? Vagy hogy szept vége óta nincs quality győzelme? A másik meg nyolcból hetet nyert minőségi ellenfelek ellen? Sztem nem, ezek nem véletlenek. 😊 Úgy fordítanám le szövegre, hogy az egyik bizonyított, hogy megvan benne a potenciál, hogy felveszi a versenyt a minőségi csapatokkal, a másik pedig minsőégi csapatok ellen kevésnek találtatott sorozatosan. (Mellesleg az egyetlen különbség a 8 meccs között, hogy a Ravens a SD-vel, a Steelers a KC-vel találkozott)

De ez csak egy plusz adalék volt. A legfontosabb érvem az, hogy az elmúlt 4 meccsen mit mutatott a 2 csapat. Ég és föld a különbség.Soldados
Soldi erre meg fel lehet hozni egy statot, hogy a vasasok a roszabbul álló csapatok ellen mit nyomtak 😉 De mindegy is,a PO már egy másik kávéház, ezt mindenki tudja 😀meme
Többször leírtam, hogy erről mi a véleményem: egyértelmű koncentrációs probléma, ami edzői (Tomlin)hiba. Főleg, hogy ez 3 éve folyamatosan probléma a Steelersnél.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
És még egy árulkodó stat, hogy miért gondolom jóval esélyesebbnek a Steelers-t: azért, mert a Ravens 2-6, a Steelers pedig 7-1 a pozitív mérlegű csapatok ellen. (A CAR-t beleszámítva, mert PO-s) További adalék, hogy a Ravens két sikere a 2. és 4. héten született, azaz októbertől egyetlen quality győzelme sincs a csapatnak. a Steelers egyetlen veresége a 2. héten volt. A Ravens tehát a gyenge-közepes csapatokat kivétel nélkül megverte, a jóktól viszont kivétel nélkül kikapott.Soldados
Azt majd egyszer magyarázd el nekem, hogy egy konkrét matchup esetén hogyan lehet faktor az, hogy melyik csapat nyert hányat pozitív mérlegű csapatok ellen, amikor azokat a meccseket időben máskor, máshol, ráadásul részben más csapatokkal is játszották, úgy hogy máskor, mások voltak jó formában, mások voltak a hiányzók, stb. Pl. eléggé nem mindegy, hogy valaki a 2. héten verte el a Patriots-t, vagy a 12. héten... (Ne most és ne itt magyarázd el, ha lehet. 😀 )

Szerintem ennél még az is többet ér, hogy múlt héten melyik csapat hogyan játszott. Pedig abban sincs semmi az egymás elleni matchupból adódó esély módosítókból.peterk2005
Az vajon véletlen szerinted, hogy egy csapat 8 meccséből csak kettőt nyert meg pozitív mérlegű csapatok ellen? Vagy hogy szept vége óta nincs quality győzelme? A másik meg nyolcból hetet nyert minőségi ellenfelek ellen? Sztem nem, ezek nem véletlenek. 😊 Úgy fordítanám le szövegre, hogy az egyik bizonyított, hogy megvan benne a potenciál, hogy felveszi a versenyt a minőségi csapatokkal, a másik pedig minsőégi csapatok ellen kevésnek találtatott sorozatosan. (Mellesleg az egyetlen különbség a 8 meccs között, hogy a Ravens a SD-vel, a Steelers a KC-vel találkozott)

De ez csak egy plusz adalék volt. A legfontosabb érvem az, hogy az elmúlt 4 meccsen mit mutatott a 2 csapat. Ég és föld a különbség.Soldados
Soldi erre meg fel lehet hozni egy statot, hogy a vasasok a roszabbul álló csapatok ellen mit nyomtak 😉 De mindegy is,a PO már egy másik kávéház, ezt mindenki tudja 😀

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Erre még én is tudom a választ! S csak két mondat az egész.

Steelers-re nézve kedvező alapszakasz statisztika esetén alapszakasz statisztika és PO meccs eredménye között a korreláció>0,99.
Steelers-re nézve kedvezőtlen alapszakasz statisztika esetén alapszakasz statisztika és PO meccs eredménye között a korreláció=0. (na jó, <0,5)tomi-tomi
Az újabb tartalmas hozzászólás...

Sosem tudsz meglepetést okozni, hogy esetleg érdemben szólnál hozzá egy beszélgetéshez. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És még egy árulkodó stat, hogy miért gondolom jóval esélyesebbnek a Steelers-t: azért, mert a Ravens 2-6, a Steelers pedig 7-1 a pozitív mérlegű csapatok ellen. (A CAR-t beleszámítva, mert PO-s) További adalék, hogy a Ravens két sikere a 2. és 4. héten született, azaz októbertől egyetlen quality győzelme sincs a csapatnak. a Steelers egyetlen veresége a 2. héten volt. A Ravens tehát a gyenge-közepes csapatokat kivétel nélkül megverte, a jóktól viszont kivétel nélkül kikapott.Soldados
Azt majd egyszer magyarázd el nekem, hogy egy konkrét matchup esetén hogyan lehet faktor az, hogy melyik csapat nyert hányat pozitív mérlegű csapatok ellen, amikor azokat a meccseket időben máskor, máshol, ráadásul részben más csapatokkal is játszották, úgy hogy máskor, mások voltak jó formában, mások voltak a hiányzók, stb. Pl. eléggé nem mindegy, hogy valaki a 2. héten verte el a Patriots-t, vagy a 12. héten... (Ne most és ne itt magyarázd el, ha lehet. 😀 )

Szerintem ennél még az is többet ér, hogy múlt héten melyik csapat hogyan játszott. Pedig abban sincs semmi az egymás elleni matchupból adódó esély módosítókból.peterk2005
Az vajon véletlen szerinted, hogy egy csapat 8 meccséből csak kettőt nyert meg pozitív mérlegű csapatok ellen? Vagy hogy szept vége óta nincs quality győzelme? A másik meg nyolcból hetet nyert minőségi ellenfelek ellen? Sztem nem, ezek nem véletlenek. 😊 Úgy fordítanám le szövegre, hogy az egyik bizonyított, hogy megvan benne a potenciál, hogy felveszi a versenyt a minőségi csapatokkal, a másik pedig minsőégi csapatok ellen kevésnek találtatott sorozatosan. (Mellesleg az egyetlen különbség a 8 meccs között, hogy a Ravens a SD-vel, a Steelers a KC-vel találkozott)

De ez csak egy plusz adalék volt. A legfontosabb érvem az, hogy az elmúlt 4 meccsen mit mutatott a 2 csapat. Ég és föld a különbség.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Erre még én is tudom a választ! S csak két mondat az egész.

Steelers-re nézve kedvező alapszakasz statisztika esetén alapszakasz statisztika és PO meccs eredménye között a korreláció>0,99.
Steelers-re nézve kedvezőtlen alapszakasz statisztika esetén alapszakasz statisztika és PO meccs eredménye között a korreláció=0. (na jó, <0,5)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
És még egy árulkodó stat, hogy miért gondolom jóval esélyesebbnek a Steelers-t: azért, mert a Ravens 2-6, a Steelers pedig 7-1 a pozitív mérlegű csapatok ellen. (A CAR-t beleszámítva, mert PO-s) További adalék, hogy a Ravens két sikere a 2. és 4. héten született, azaz októbertől egyetlen quality győzelme sincs a csapatnak. a Steelers egyetlen veresége a 2. héten volt. A Ravens tehát a gyenge-közepes csapatokat kivétel nélkül megverte, a jóktól viszont kivétel nélkül kikapott.Soldados
Azt majd egyszer magyarázd el nekem, hogy egy konkrét matchup esetén hogyan lehet faktor az, hogy melyik csapat nyert hányat pozitív mérlegű csapatok ellen, amikor azokat a meccseket időben máskor, máshol, ráadásul részben más csapatokkal is játszották, úgy hogy máskor, mások voltak jó formában, mások voltak a hiányzók, stb. Pl. eléggé nem mindegy, hogy valaki a 2. héten verte el a Patriots-t, vagy a 12. héten... (Ne most és ne itt magyarázd el, ha lehet. 😀 )

Szerintem ennél még az is többet ér, hogy múlt héten melyik csapat hogyan játszott. Pedig abban sincs semmi az egymás elleni matchupból adódó esély módosítókból.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 564 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Régi szép szájkaratés idők 😀
Pár éve nem volt ilyen a két csapat topicjában. Inkább a kölcsönös tisztelet volt a hangnem, most kiszakadt zsák 😀bcsarli
Nem volt mire szájkaratézni: egy-egy random regular season meccs két, a csúcsformáján már átbukott csapat között nem érhetett fel tétben a régi idők Conf/Div/AFC North title game meccseihez 😊
Viszont ez a Wild Card meccs megint a régebbi idők nagy tétjét idézi, mindkét csapatnak nagyon nagyon szüksége lenne erre a meccsre!

Ha esetleg elbuknánk -ami nagyon remélem, hogy nem így lesz- akkor remélem az idei év bajnokától kapunk ki.
De: #MiraclesHappenFlacco5
Ez igaz, pár éve nem játszottunk ekkora téttel bíró meccset egymással.

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Régi szép szájkaratés idők 😀
Pár éve nem volt ilyen a két csapat topicjában. Inkább a kölcsönös tisztelet volt a hangnem, most kiszakadt zsák 😀bcsarli
Nem volt mire szájkaratézni: egy-egy random regular season meccs két, a csúcsformáján már átbukott csapat között nem érhetett fel tétben a régi idők Conf/Div/AFC North title game meccseihez 😊
Viszont ez a Wild Card meccs megint a régebbi idők nagy tétjét idézi, mindkét csapatnak nagyon nagyon szüksége lenne erre a meccsre!

Ha esetleg elbuknánk -ami nagyon remélem, hogy nem így lesz- akkor remélem az idei év bajnokától kapunk ki.
De: #MiraclesHappen
több mint 9 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Bármi is lesz fiúk, már az is szép, hogy itt vagyunk! Ami a meccset illeti, én a hollóknak szurkolok, ez a wc kiharcolásánál bejött 😊
Mindent bele, győzzön a jobb! Hajrá Ranens!!!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Erősen offos a mai meccs nekem, rég voltam ennyire szarul, örülök, ha az első WC meccs alatt nem alszom el, mintha hetek óta nem aludtam volna... :/ Mondjuk sokszor bejött, hogy lemaradtam valami miatt 1-2 fontosabb meccsünkről. 😀 Minden szar ellenére, ma optimistán keltem, szerintem nem lesz gond.

110% kell a győzelemhez.Vrijbloed
Hülye kérdés, de miért nem alszod végig az első WC meccset és kelsz fel a Tiétekre (ha nehezen megy akkor a második félidőre)? 😊
OFF vége.Bazzani
Nem hülye kérdés. 😀 Alapvetően bejátszana, ha tudnék most aludni. 😀 De nem ilyen a helyzet. OFF vége
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Régen a költők szemmel jártak
Tentával a vátesz kevert szörnyű írt
Kínzó átkot kiabáltak
Melyben armageddon fenyít

Manapság nem kenik a pennát
Csak a méricske a menő
S ha felnyílik a szem
Szörnyű mi sejlik elő

Mer akaratban a farvakarás
Őszencségében a szintetikum
Csak nyögdicsélős
Ohne null unicum


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Régi szép szájkaratés idők 😀
Pár éve nem volt ilyen a két csapat topicjában. Inkább a kölcsönös tisztelet volt a hangnem, most kiszakadt zsák 😀bcsarli
Sztem megvan a tisztelet mind egymás, mind egymás csapatai iránt. Ahogy a szájkarate is. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Csak hogy legyen hsz, amit Soldi tud idézni, amennyiben szétverjük a Ravenst.
Szerintem kifogunk kapni, mert idén amikor toronymagas esélyesek voltunk elkenték a szánkat.
Bell kiesése nagyon nyilvánvaló lesz, csodálkoznék, ha lenne futójátékunk, a Ravens pedig így rá tud állni a passzvédekezésre teljesen (emiatt egy két futó playt azért benyalnak - akár BB-től, akár valamelyik Bell pótléktól).
Szerintem Forsett összehozz 70-80 yardot ellenünk, viszont Flacco 2-3 TD-t dob, és 3-7 ponttal kikapunk.