Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Gratulálok, jobbak voltatok.
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Egyenlőre jobbnak látom a Pats-t nálunk, a Bell nélküli STE-t nem éreztem jobbnak.Voice
Kíváncsi leszek hogy mit fogunk tudni majd mutatni a védelmetek ellen mert az alapszakasz utolsó pár hetében nem pörgött teljes üzemi hőfokon a támadó szekció, remélem nem lesz gond a üzemi fordulattal, jó kis kemény meccs lesz
Suggs tündöklését élmény volt nézni 😊Joco
Remélem Brady is ad majd passzt Suggsnak, csak kicsit legyen pontosabb mint Ben mert a mostani bravúr elkapás voltmalkav
Interlegtion
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Egyenlőre jobbnak látom a Pats-t nálunk, a Bell nélküli STE-t nem éreztem jobbnak.Voice
Kíváncsi leszek hogy mit fogunk tudni majd mutatni a védelmetek ellen mert az alapszakasz utolsó pár hetében nem pörgött teljes üzemi hőfokon a támadó szekció, remélem nem lesz gond a üzemi fordulattal, jó kis kemény meccs lesz
Suggs tündöklését élmény volt nézni 😊Joco
Remélem Brady is ad majd passzt Suggsnak, csak kicsit legyen pontosabb mint Ben mert a mostani bravúr elkapás volt
több mint 9 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Egyenlőre jobbnak látom a Pats-t nálunk, a Bell nélküli STE-t nem éreztem jobbnak.Voice
Kíváncsi leszek hogy mit fogunk tudni majd mutatni a védelmetek ellen mert az alapszakasz utolsó pár hetében nem pörgött teljes üzemi hőfokon a támadó szekció, remélem nem lesz gond a üzemi fordulattal, jó kis kemény meccs lesz
Suggs tündöklését élmény volt nézni 😊

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Flacco5
sanyival ne foglalkozz folyamatosan faszsagokat beszel, szerintem nem is érti a szabályokat rendesen

Adirotor
Két Suh közé befért egy Cutler.

Amúgy szép győzelem volt fiúk, majd jövök a bandwagonra ha kiestünk.

több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Flacco5
sanyival ne foglalkozz folyamatosan faszsagokat beszel, szerintem nem is érti a szabályokat rendesen

a Pats dologban pedig vhogy egyetértek , nagyon ellenszenvesek számomra is
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
One #Ravens note: Baltimore has 10 playoff road wins, tied with Packers for most road wins in NFL postseason history. Pretty tough.

A két franchise alapítása között 77 év van.a realisták bekaphatják!

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Van esély arra hogy jövőhétre felépül Wagner, Monroe és Jernigan ?Voice
Wagner IR-en van a többiek is neccesek sztem

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Van esély arra hogy jövőhétre felépül Wagner, Monroe és Jernigan ?

Ha visszajönne legalább 1-1 OL-DL játékos, ott is adnék sanszt magunknak. Egyelőre jobbnak látom a Pats-t nálunk, a Bell nélküli STE-t nem éreztem jobbnak.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Nagyon jó meccs volt teljesen megérdemelt a győzelem és külön öröm, hogy először sikerült nyernünk PO-ban a Heinz-en. Domináltuk mindkét oldalon a LOS-et, Ngata visszatérése nagyon sokat jelentett, de az egész front7 kitett magáért, Melvin gyorsan átment az agyrázkódás protokollon szerencsére és nem kellett Casont sokág a pályán tartani. Aki nagyon tetszett még az Urschel és Hurst is sokkal jobb volt, mint számítottam rá. Jövő héten Harbaugh vigye a pálya szélére az öcsi mellé a papát, hátha szerencsét hoz majd Ő is 😊
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
WOW! JUST WOWWW!!!! *___________________*
Elkepesztoen buszke vagyok a csapatra, ez mar most egy gyonyoru szezon! Ihletett formaban vertunk meg egy nagyon jo, de kicsit gyengebb napot kifogo csapatot. Maximalis tiszteletem a Steelerse.
Remelem ugy felszivtak magukat erre a meccsre a sracok, hogy kitart a lendulet egeszen a Circus Maximusig 😛

Kommentatorok viszont egeszen elkepesztoen botranyosak voltak, legalja Kovacs "nem mondom ki a nevet.... Cutler.... ohh basszus kimondtam...." Sanyi: oke hogy underdogok voltunk, hozza is szoktam mar, hogy eselytelennek mondanak minket, de ezt hangsulyozni egy egesz meccsen keresztul... Ha o lesz kovetkezo meccsen is, akkor en valtok streamre.

Eeeees most johet a az isteniacsodalatoselkepeszto "sziasztok gyuri vagyok bivalybasznadrol, vegletekig szoros meccset varok, de sima pecc gyozelmet, gopecc" gopecctambrediundefeatedszizonprofetamvp. Toluk nagyon rosszul viselnem a vereseget, nincs -szamomra- meg egy ennyire ellenszenves csapat...

#MiraclesHappenFlacco5
Ezzel Suggs is így van..... 😛
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
WOW! JUST WOWWW!!!! *___________________*
Elkepesztoen buszke vagyok a csapatra, ez mar most egy gyonyoru szezon! Ihletett formaban vertunk meg egy nagyon jo, de kicsit gyengebb napot kifogo csapatot. Maximalis tiszteletem a Steelerse.
Remelem ugy felszivtak magukat erre a meccsre a sracok, hogy kitart a lendulet egeszen a Circus Maximusig 😛

Kommentatorok viszont egeszen elkepesztoen botranyosak voltak, legalja Kovacs "nem mondom ki a nevet.... Cutler.... ohh basszus kimondtam...." Sanyi: oke hogy underdogok voltunk, hozza is szoktam mar, hogy eselytelennek mondanak minket, de ezt hangsulyozni egy egesz meccsen keresztul... Ha o lesz kovetkezo meccsen is, akkor en valtok streamre.

Eeeees most johet a az isteniacsodalatoselkepeszto "sziasztok gyuri vagyok bivalybasznadrol, vegletekig szoros meccset varok, de sima pecc gyozelmet, gopecc" gopecctambrediundefeatedszizonprofetamvp. Toluk nagyon rosszul viselnem a vereseget, nincs -szamomra- meg egy ennyire ellenszenves csapat...

#MiraclesHappen
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Egy fontos stat: flacco háromszor fogott talajt ebből kétszer zuttah sackeltemalkav
Lehet nincsenek jóba?😀

Mondjuk mind a kettő komikus volt, csak röhögni tudtam, hogy na ne már. 😀Vrijbloed
És ez már nem az első, év közben is volt valami hasonló, amikor nem jött össze a handoff mert Zuttah rálépet Flacco lábára. Ez Abszolút az összeszokottság hiányában kereshető. 😀
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Egy fontos stat: flacco háromszor fogott talajt ebből kétszer zuttah sackeltemalkav
Lehet nincsenek jóba?😀

Mondjuk mind a kettő komikus volt, csak röhögni tudtam, hogy na ne már. 😀
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ááááááá, neeeeee, alig hiszem el! 😀

Ennyire ihletett formában, kisebb megingásokkal, de végig fullba koncentrálva, fantasztikus győeleeeeem! 😀

És ez rengeteg erőt ad majd a folytatásra, plusz a Pats ellen sincs rajtunk nyomás, ott is a többség őket várja továbbjutónak. 😀
több mint 9 éve
Garoppolo New England Patriots 14
Hát ezért nem kezdtem el sose tipszmixelni.
Én a Steelest gondoltam továbbjutónak.De egy nagyon jó meccs volt.Ebben az évben kezdtem el nézni de ez volt a 2. legjobb meccs.A Green Bay-Pats után.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ezzel a győzelemmel csak egy problémám van.. Egyre biztosabb hogy jövőre OC-t is kell vadászni.malkav
Előre kell menekülni, nincs mese. Februárig nem szabad kiesni. Ennyi.

Remélem Monroe felépűl szombatigPeter
Hurst nem volt annyira katasztrófa. Volt pár szabotázs akciója, de összességében el is mehetett volna ott a meccs. Ez nem történt meg, ebből erőt lehet meríteni.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Azt hittem ZB csak a guardok méretei különböznek, mármint ritkán láttam én a center futni, de javíts ki ha tévedek?malkav
Center 6'0 +290 fölött bármilyen sémában lehet vki. Viszont húzáson lehetnek és vannak is többen. Futásblokkok is máshogy vannak (igazából ettôl másik rendszer). Más képességek előnyösebbek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Szerintem nem.

Ha nem lesz Bell, hanem Tate játszik akkor kevésbé kell figyelni a futásokra, jobban összpontosulhat a védelem a passzokra, szerintem ez kulcsfontosságú lehet. Az sem elhanyagolható hogy Bell volt a 2. legtöbb yardot elkapott játékosotok, tehát nem csak egy 1300 yardos futót vesztenétek el hanem egy 800 yardos "elkapót" is.

Ettől még kikaphatunk így is simán vagy nyerhetünk lazán Bellel a pályán is, de mindenképp faktor.Voice
Ellenetek elkapásokkal se virgonckodott. Nem lehet ellenetek, túl jó a front-7 és főleg Mosley. Bell a 2 meccs alatt csinált 150 yardot összesen. Nem vesztettnük semmi különöset, 50-60-70 yardot más is összehoz majd, kb ennyit hozott volna összesen futással és elkapással együtt.

És hidd el, hogy figyelni fogtok a futásra, ha nem figyelnétek, akkor kellemetlen meglepetés érne titeket, mert akkor a Steelers OL és a "randomRB" nagyon büntetne. A Steelers futójátéka az OL-től qrva jó, olyan lyukakat tudnak nyitni, amin egy tank is átfér. Ezt tudja a Ravens stáb is, úgyhogy figyelni fogtok a futásra, így az nem fog menni, megölitek majd a futójátékot. De a passzjáték menni fog. Ha megcserélitek (nem fogjátok), még rosszabbul járna a Ravens, mert annál nincs gyilkosabb, mintha a futójáték működik a PO-ban.

A támadóoldalt nézve ellenetek nem Bell, vagy bármilyen RB kell, hanem jó pass protection, egy jó QB és 3 jó WR.Soldados
Asszem bejött xD


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Továbbra se mi vagyunk az esélyesek, de ez nem volt rossz... grat a Steelersnek is, kitettek magukért, de most mi haraptunk nagyobbat... végre... azért eddig nem ez volt a tendencia.. hál'istennek azonban minden széria megszakad egyszer, most Flacco Benverő képtelensége jött soron.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Remélem Monroe felépűl szombatigPeter
Miert?
Hurst messze nem volt annyira tragikus (mint vartam), bar neha besegitettek, pl az a KO-fele lokes remek volt..., es Urschel se.. szvsz Zuttah volt a legneccesebb.Igor
Egy jó backup szint igen,nem is azért írtam.csak szeretném,hogy egy tapasztaltabb játékosunk térjen vissza a falba.

No:
Brady sokkal hamarabb szabadúl a labdától.3-ik és sokra kell kényszeríteni valahogy és akkor nagyobb eséllyel sackelhető.

Viszont Elam bíztató jeleket mutatott,múlt héten is screen-ből TFL megegy FFumble meg most is volt egy pár jó játéka.jó coverben még mindíg szar meg lassú és egy szabálykönyvet kéne venni neki de legalább már voltak jelek.Peter
Elvileg a Safety egy nehezen tanulható post, bár ahogy nézem Elamnek a Holder is kihivás lehet.
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Gratula! egy hét múlva piszok jó meccs várható 😊
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Remélem Monroe felépűl szombatigPeter
Miert?
Hurst messze nem volt annyira tragikus (mint vartam), bar neha besegitettek, pl az a KO-fele lokes remek volt..., es Urschel se.. szvsz Zuttah volt a legneccesebb.Igor
Egy jó backup szint igen,nem is azért írtam.csak szeretném,hogy egy tapasztaltabb játékosunk térjen vissza a falba.

No:
Brady sokkal hamarabb szabadúl a labdától.3-ik és sokra kell kényszeríteni valahogy és akkor nagyobb eséllyel sackelhető.

Viszont Elam bíztató jeleket mutatott,múlt héten is screen-ből TFL megegy FFumble meg most is volt egy pár jó játéka.jó coverben még mindíg szar meg lassú és egy szabálykönyvet kéne venni neki de legalább már voltak jelek.

több mint 9 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Gratula srácok a csapatnak 😉

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 9 éve
no Baltimore Ravens 7 102
hat en nem akarom piszkalni Soldit, de leirt valamit ami a velemenye, amit kiegeszitett egy menekulo uttal. "Hatarozottan nyerunk, mert jobbak vagyunk, a match-up nekunk kedvez. Ja azert nyerhettek de 10 bol 9 mi nyernenk."
Alapvetoen igaza van, most a NE mas teszta lesz. Eselyesebbek, de azert nyerhetunk is. De ezen a rangadon sok minden mas is legalabb olyan fontos. Emlekszem kikaptunk toluk a csereiranyitojukkal a fedelzeten. Akkor nagyon nem orultem, de szegyennek se ereztem pont a parharc miatt.


A NE ellen ha lehet meg nagyobb nyomas kell, mert TB az altalam tartott 4 top QB egyike. Az 5. tolem lehet BigBen, de nagyon le van szakadva az elsoktol es Flacco meg igen kozel van hozza.

A meccs emberei nalam O: KO, D: Suggs