NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
gedam 5 808
kétlem, hogy a fórum tulajdonosai részt vennének ilyen illegális megosztásban... XDCollapo
csak meg akartam hallgatni, hogyan szidják flaccot 😕
audio formátumban is jó lesz
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
kétlem, hogy a fórum tulajdonosai részt vennének ilyen illegális megosztásban... XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
gedam 5 808
ncoreZoliZoltán
feltöltenéd nekem ide, mer az pont nincs 😊
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
#gópecctámbrédiundefeatedszizőnprófetamvpFlacco5
😊
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
ncore
több mint 9 éve
gedam 5 808
nincs fenn vhol a sporttv-s steelers-ravens?
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Remeljuk ehhez tartja magat Tomi.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus




The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Akiúgy érzi, hogy ráfér egy-két (több) jó mosoly vagy nevetés és fel akarja tölteni a gopecchéter aksit

 www.patsfans.com/new-england-patriots/messageboard/threads/watch-out-for-jump-ball-joe.1114714/Blaise
Úristen mennyi fos egy oldalon 😀
Még szerencse hogy nem Pats drukker vagyok komolyan. Tök olyan az érzésem amikor ezeket olvasom, mint amikor nem tudtam a tinilányokkal megértetni hogy az Alkonyat az egy fos. Még mindig ráz a hideg.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igor
De mekkora TD lett belőle!

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Vihar a biliben. A forum hagyjan, rosszabbra szamitottam.. Trollok mindenutt vannak, es ahol tobb a szurkolo, mert nepszeru a csapat, tobb a troll is.
De volt azert nehany ertelmes, korrekt hsz is.. remelem ilyen szurkerekkel futok ossze Endzoneban is szombaton.
Steelersekkel nem volt semmi problema.. nem kell az online forumokat tulspurazni.
Le vagyunk irva, nem baj.. reszben jogos, de amugy is megy az underdog road warrior szerepkor Jump Ball Joe-nak eleg jol. 😊

Viszont ez a firkasz a bicskanyitogato, hipokrata uzenetevel abszolut ROTFL kategoria. Bar azt olvastam, hogy nem az elso ilyen huzasa es ot meg a bostoniak nagy resze is utalja :d
Nice try.. nagyon jo lesz ezzel is tuzelni a csapatot az oltozoben. 😊

PS: a deep ball BS meg .. ahhoz hogy DPI legyen ket dolog kell, egy pontos passz, es egy CB aki hibazik. Kezdjuk ott, hogy a legtobb iranyitonak mar az elso se megy.. Bennek 1 sikerult vasarnap, de kettot tuldobott, egyik 3-4 meterrel a palyan kivul ert foldet.
A masodik pont se kotelezo, sot meg picket vagy PD-t is lehet csinalni. Van egy olyan erzesem Revis nem fog nekunk ingyen yardokat adni..

De ahogy irtam, meg kell dobni az 50 yardos passzt eloszor..

Udvozlettel,
egy couch QB-tol, aki 12 yardig van hitelesitve.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Akiúgy érzi, hogy ráfér egy-két (több) jó mosoly vagy nevetés és fel akarja tölteni a gopecchéter akist

 www.patsfans.com/new-england-patriots/messageboard/threads/watch-out-for-jump-ball-joe.1114714/Blaise
Kedvencek közé mentve ez a gyöngyszem oldal!!

Ivós játék tipp hétvégére: ahányszor beolvasnak Ricsiék egy vérpisti "végletekig szoros meccset várok, de sima pecc győzelmet, gópecc" típusú gópecc levelet, akkor inni kell egy felest. Meccs végére szerintem nagyon durva állapotok uralkodnának 😀

Szerk.: Globe: 98% Of Country Will Root For Pats Because They Hate Ravens
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Late-For-Work-16-Time-Has-Come-To-Break-Free-Of-Ray-Lewis-Shadow/aa84fc4f-0c94-4ea7-9022-fbaf1573bb3c
Did you know that 98 percent of the country will be rooting for the Patriots this weekend?
Yup, that’s because the nation hates the Ravens. This, according to The Boston Globe’s Eric Wilbur.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Akiúgy érzi, hogy ráfér egy-két (több) jó mosoly vagy nevetés és fel akarja tölteni a gopecchéter aksit

 www.patsfans.com/new-england-patriots/messageboard/threads/watch-out-for-jump-ball-joe.1114714/
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gronkra en sem (de talan a Seattle az egyetlen PO csapat, akinek emberanyaga van ehhez..), de igazabol a tobbieket kell kivenni a jatekbol, meg ha Gronkrol jon mondjuk 120 yard+1 TD, akkor is megnyerhetjuk boven, pass rush-sal es a futojatek kiiktatasaval.. es ez szvsz menni fog. A Pats OL az a resze a csapatnak, ami a leginkabb tulertekelt/inkonzisztens.. hasonlo kaliber mint Pittsburghe volt.

Szoval az offense-n, es turnovereken fog mulni.. illetve hasonlo RZ def kell. Csekelyseg 😊
Az underrated Pats LB-kel vigyazni kell, es akarmennyire fura sztem egy Torrey/Jacoby vs Revis, Stevie vs Browner matchupbol relative jol is kijohetunk.. inkabb igy mint forditva. Ha valamivel esetleg, talan meg lehet verni Revist az pure speed, S Smith fordulekonysaga/alacsony sulypontja pedig egy 192 centis CB ellen mukodhet.
Mondjuk Browner vs Torrey se rossz, ha megkapjuk a buntiket... csak a felet annak, amit Brownerrol jarna :p

Alapvetoen a Pats az eselyesebb, nalam kb 2/3 - 1/3 , fogadoirodaknal 72% oda.. de a szakiroknal valszeg tobben fognak most rank tippelni mint mult heten 😊Igor
Na igen, egy Talib vs. SS féle verekedős meccs simán benne lehet, aztán akkor repkednek majd a zászlók. Kíváncsi leszek, DMC kire fog majd inkább fókuszálni a kettő közül. A TE-játék még kérdéses, az nem mindig szokott jól menni, Daniels meg nem éppen rossz opció, mégha az előző héten két meccset is tolt le 😀 ( www.nfl.com/player/owendaniels/2495825/gamelogs?season=2014).
Ha a futást meg tudnánk állítani, akkor azért lehet, hogy Flacco sem tolna megint 0 intes, 100+os meccset, most már igazán abbahagyhatná 😀
A másik oldalról jó lenne, ha sok közepes és rövid passzal szét lehetne szedni a védelmet, Edelman mellett remélem Amendolát is megpróbáljuk valahogy bevenni, bár egyszerre elég kérdéses lenne. Nem szeretnék egy olyan meccset látni, ahol pár vacak támadás után elkezdünk felfelé dobálni LaFellre meg Tymsre (persze egy ilyen nagy játék jó lenne már, ha össze jönne 😀)

Nem értek egyet az OL-lel. Szerintem ebben a szezonban ember nem értékelte túl a falunkat, sőt... 😀 Az utolsó hetekben megint nem volt éppen a legjobb, de Connolly és Vollmer visszatérésével remélem legalább stabilizálódik majd a helyzet. Az inkonzisztens viszont igaz, persze az sem „árt” ehhez, hogy nagyon két egymást követő meccs sem volt ugyanabban a felállásban. Amikor megtaláltuk a jónak tűnőt, akkor azért eléggé szépen hasított, remélem, most is azt látjuk.

Gronk meg nem baj, ha sokszor marad blokkolni, csak a futásblokkolásnál is tudjon segíteni, hogy az menjen, és ne egyedül Brady passzaival akarjunk meccset nyerni

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
 mmqb.si.com/2015/01/06/john-harbaugh-baltimore-ravens-nfl-coaching-longevity/

Egy remek cikk Harbaugh-ról.
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Talán többen is emlékeztek még a SB run alatt jópofa Call me maybe paródia Bring on Brady számra:  www.youtube.com/watch?v=7NJxOUcwPV4

Idénre is elkészült a már frissített verzió, szerintem telitalálat 😀


#gópecctámbrédiundefeatedszizőnprófetamvp
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Gronkra en sem (de talan a Seattle az egyetlen PO csapat, akinek emberanyaga van ehhez..), de igazabol a tobbieket kell kivenni a jatekbol, meg ha Gronkrol jon mondjuk 120 yard+1 TD, akkor is megnyerhetjuk boven, pass rush-sal es a futojatek kiiktatasaval.. es ez szvsz menni fog. A Pats OL az a resze a csapatnak, ami a leginkabb tulertekelt/inkonzisztens.. hasonlo kaliber mint Pittsburghe volt.

Szoval az offense-n, es turnovereken fog mulni.. illetve hasonlo RZ def kell. Csekelyseg 😊
Az underrated Pats LB-kel vigyazni kell, es akarmennyire fura sztem egy Torrey/Jacoby vs Revis, Stevie vs Browner matchupbol relative jol is kijohetunk.. inkabb igy mint forditva. Ha valamivel esetleg, talan meg lehet verni Revist az pure speed, S Smith fordulekonysaga/alacsony sulypontja pedig egy 192 centis CB ellen mukodhet.
Mondjuk Browner vs Torrey se rossz, ha megkapjuk a buntiket... csak a felet annak, amit Brownerrol jarna :p

Alapvetoen a Pats az eselyesebb, nalam kb 2/3 - 1/3 , fogadoirodaknal 72% oda.. de a szakiroknal valszeg tobben fognak most rank tippelni mint mult heten 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
elég lutri lesz a meccs a pecc ellen. nem tudjuk, milyen formában vannak 3 hete nem játszottak éles meccset, ez még jól is jöhet. gronk ellen nem látom az ellenszert, de bizok a front7-ben, hogy addig nem jut el brady, hogy odapöccintse a lasztit. a kezdés el fog dönteni sok mindent. a steelers ellen nagyon fontos volt, hogy az első hosszú passzok nem sikerültek, így nem erőltették. meg a ben tate fumbli is fontos volt, sztem ő jobban futott volna, de szerencsére beszart a steelers. ha az elején nem ragadunk be, mint az idén oly sokszor, akkor nyerünk, ha bragadunk csúnyán kikapunk.gedam
A Saints ellen Hill védekezett Graham-en és elég jól kivette a játékból. Lehet itt is berakják Gronk ellen , de meg lennék lepődve ha sikerrel járna.
több mint 9 éve
gedam 5 808
elég lutri lesz a meccs a pecc ellen. nem tudjuk, milyen formában vannak 3 hete nem játszottak éles meccset, ez még jól is jöhet. gronk ellen nem látom az ellenszert, de bizok a front7-ben, hogy addig nem jut el brady, hogy odapöccintse a lasztit. a kezdés el fog dönteni sok mindent. a steelers ellen nagyon fontos volt, hogy az első hosszú passzok nem sikerültek, így nem erőltették. meg a ben tate fumbli is fontos volt, sztem ő jobban futott volna, de szerencsére beszart a steelers. ha az elején nem ragadunk be, mint az idén oly sokszor, akkor nyerünk, ha bragadunk csúnyán kikapunk.gedam
Úgy le kell dominálni az oline-jukat, hogy Gronknak blokkolnia kelljen, ez a legműködőbb ellene. 😊peterk2005
nem vagyok egy nagy stratéga, de gondolom a blitz ellen jó sok screenpasst is lehet hívni, amit mondjuk a steelers megint nem csinált.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
elég lutri lesz a meccs a pecc ellen. nem tudjuk, milyen formában vannak 3 hete nem játszottak éles meccset, ez még jól is jöhet. gronk ellen nem látom az ellenszert, de bizok a front7-ben, hogy addig nem jut el brady, hogy odapöccintse a lasztit. a kezdés el fog dönteni sok mindent. a steelers ellen nagyon fontos volt, hogy az első hosszú passzok nem sikerültek, így nem erőltették. meg a ben tate fumbli is fontos volt, sztem ő jobban futott volna, de szerencsére beszart a steelers. ha az elején nem ragadunk be, mint az idén oly sokszor, akkor nyerünk, ha bragadunk csúnyán kikapunk.gedam
Úgy le kell dominálni az oline-jukat, hogy Gronknak blokkolnia kelljen, ez a legműködőbb ellene. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
gedam 5 808
elég lutri lesz a meccs a pecc ellen. nem tudjuk, milyen formában vannak 3 hete nem játszottak éles meccset, ez még jól is jöhet. gronk ellen nem látom az ellenszert, de bizok a front7-ben, hogy addig nem jut el brady, hogy odapöccintse a lasztit. a kezdés el fog dönteni sok mindent. a steelers ellen nagyon fontos volt, hogy az első hosszú passzok nem sikerültek, így nem erőltették. meg a ben tate fumbli is fontos volt, sztem ő jobban futott volna, de szerencsére beszart a steelers. ha az elején nem ragadunk be, mint az idén oly sokszor, akkor nyerünk, ha bragadunk csúnyán kikapunk.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy jó hír:Monroe,Jernigan edzettek ma.Peter
Jól van, egyre jobbak az esélyeink 😛

Remélem Brady bele lesz taposva a gyepbe :cool:Voice
Csak előtte legyenek meg az elkapások, és a late hite-ekre jöhetnek majd a zászlók 😀

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Egy jó hír:Monroe,Jernigan edzettek ma.Peter
Jól van, egyre jobbak az esélyeink 😛Voice
Ugyanúgy 40%.
Vagy szerinted mennyi?Sobri Jóska
😀😀 xD 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Egy jó hír:Monroe,Jernigan edzettek ma.Peter
Jól van, egyre jobbak az esélyeink 😛Voice
Ugyanúgy 40%.
Vagy szerinted mennyi?

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Egy jó hír:Monroe,Jernigan edzettek ma.Peter
Jól van, egyre jobbak az esélyeink 😛

Remélem Brady bele lesz taposva a gyepbe :cool:


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8