NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
borzalmas ami itt folyik
sutianap
sztem tök jó, hogy a szurkolók szurkerekként viselkednek és nem egy rakás adatböngésző könyvelőként!gedam
Az ustawka időpontja már megvan? 😀
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
borzalmas ami itt folyik
sutianap
sztem tök jó, hogy a szurkolók szurkerekként viselkednek és nem egy rakás adatböngésző könyvelőként!gedam
Hát nem tudom ........ nem biztos hogy el kell jutni az Öltözzetek lilába menyetek a 3,14csába rigmusokig.
több mint 9 éve
gedam 5 808
borzalmas ami itt folyik
sutianap
sztem tök jó, hogy a szurkolók szurkerekként viselkednek és nem egy rakás adatböngésző könyvelőként!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
borzalmas ami itt folyik


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Az előző Brady-s, Ray Lewis-os posztomhoz hozzátenném, hogy az is becsülendő dolog, ahogy ők tisztelték egymást.. lehetne belőle tanulni egyeseknek.
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
#GOPECCFlacco5
Ha te is velünk, ki ellenünk? 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ez egy fizikalis jatek, amit az AFC North tagjai fizikalisan is jatszanak. Amikor meg osszetalalkozunk az #isteniprofetamvpthambredivel akkor pedig mindig sir es zaszloert reklamal, ha valaki a csaszari fennsege kozelebe mer menni. Flacco5
Ajj hagyjad már. most komolyan, ez az ovodás rinyálás hogy jön ki belőled? Láttál már egy Pats meccset és az alapján? Vagy netán kettőt? Vagy csak olvastál pár okos kommentet pár Pats-et nem szerető kollegától? Bocsánatot kérek, nem szoktam ilyen indulatosan írni, de ez az ovodás szint már kihozta ezt belőlem. Dedó.

Ellenben a #gopecctambrediundefeatedszizonmvp? Azt hiszem nagyon sok ember neveben beszelek, amikor azt mondom, hogy nem hogy nem szeretjuk oket, de kifejezetten gyuloljuk oket. Ki nem allhatom ezt a kultuszt, ami kiepult ott az evek soran.Flacco5
Kultusz... senkit nem gyűlöltem jobban az évek során mint Ray Lewist.. még szobra is van, ne beszélj már nekem kultuszemelésről.. Elismerem az ő érdemeit is, de nekem nagyon ellenszenves figura volt, az álszentségeskedésével. Mégsem utáltam emiatt a Ravenst, sőt, a lila mez miatt még bírom is őket 😉 De ez az egyoldalú ovodás ugatás nekem nagyon ellenszenves a részedről

Mégegyszer bocsi az indulatokért, de hihetetlen ami itt folyik.
több mint 9 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Ide is berakom, hogy én úgy tudom ez egy fizikális játék. Ezt előhúzni azért...megmosolyogtató. A többiek nem nyúlnak egymáshoz?Demecs
Ez egy fizikalis jatek, amit az AFC North tagjai fizikalisan is jatszanak. Amikor meg osszetalalkozunk az #isteniprofetamvpthambredivel akkor pedig mindig sir es zaszloert reklamal, ha valaki a csaszari fennsege kozelebe mer menni. Ja es ha az #isteniprofetamvpthambredi gerinctoro goal line stand tacklejenel tartunk (na igen, siman csak voros szonyegen be kellett volna engedni...), akkor beszeljunk kicsit a csaszar sportszerusegerol is:

A csaszarnak mindent szabad. O mindig szabalyos. A tokeletes. Slide kozben az ot eppen atugrani keszulo szarszemetmocskosedreednek serulest okozni.


Úgy érzem, hogy amíg a Steelers felé megvan a a tisztelet, mint legnagyobb rivális, mind játékosok mint szurkolók részéről mindkét oldalon (oda-vissza), addig ugyanez a Pats felé egyáltalán nincs meg mint kb leggyűlöltebb (?) ellenfél? Lehet nincs igazam, de kb ezt érzem. Lehet utálni a Vasast, de azért a tisztelet ott van, mert ugyanazt a stílust képviselik mint mi. (Bár kezd elanyátlanodni a #D... 😛) Ugyanez a Pecc felé már nagyon nincs meg.Blaise
Steelers fele maximalis tisztelet van a ket csapat kozott. Mindket csapatnak szuksege van arra, hogy a masik eros legyen, mert ez a hosszabb tavu fejlodes kovetelmenye. Ez egy gyonyoru es mindket fel szamara eredmenyes rivalizalas!
Ellenben a #gopecctambrediundefeatedszizonmvp? Azt hiszem nagyon sok ember neveben beszelek, amikor azt mondom, hogy nem hogy nem szeretjuk oket, de kifejezetten gyuloljuk oket. Ki nem allhatom ezt a kultuszt, ami kiepult ott az evek soran. Ezt az elbaszott mentalitast, ami koruloleli a csapatukat: elvesztettek 1(!!!!!!) kibaszott meccset a szezonban a Chiefs ellen es maris ment hogy Brady csaszart nyugdijba, szar a fal, szar az elkaposor, szar a vedelem..... Azota termeszetesen mindenben ok a legjobbak es az elkovetkezo 10 SB-t is ok nyerik. #GOPECCFlacco5
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ide is berakom, hogy én úgy tudom ez egy fizikális játék. Ezt előhúzni azért...megmosolyogtató. A többiek nem nyúlnak egymáshoz?Demecs
Ez egy fizikalis jatek, amit az AFC North tagjai fizikalisan is jatszanak. Amikor meg osszetalalkozunk az #isteniprofetamvpthambredivel akkor pedig mindig sir es zaszloert reklamal, ha valaki a csaszari fennsege kozelebe mer menni. Ja es ha az #isteniprofetamvpthambredi gerinctoro goal line stand tacklejenel tartunk (na igen, siman csak voros szonyegen be kellett volna engedni...), akkor beszeljunk kicsit a csaszar sportszerusegerol is:

A csaszarnak mindent szabad. O mindig szabalyos. A tokeletes. Slide kozben az ot eppen atugrani keszulo szarszemetmocskosedreednek serulest okozni.


Úgy érzem, hogy amíg a Steelers felé megvan a a tisztelet, mint legnagyobb rivális, mind játékosok mint szurkolók részéről mindkét oldalon (oda-vissza), addig ugyanez a Pats felé egyáltalán nincs meg mint kb leggyűlöltebb (?) ellenfél? Lehet nincs igazam, de kb ezt érzem. Lehet utálni a Vasast, de azért a tisztelet ott van, mert ugyanazt a stílust képviselik mint mi. (Bár kezd elanyátlanodni a #D... 😛) Ugyanez a Pecc felé már nagyon nincs meg.Blaise
Steelers fele maximalis tisztelet van a ket csapat kozott. Mindket csapatnak szuksege van arra, hogy a masik eros legyen, mert ez a hosszabb tavu fejlodes kovetelmenye. Ez egy gyonyoru es mindket fel szamara eredmenyes rivalizalas!
Ellenben a #gopecctambrediundefeatedszizonmvp? Azt hiszem nagyon sok ember neveben beszelek, amikor azt mondom, hogy nem hogy nem szeretjuk oket, de kifejezetten gyuloljuk oket. Ki nem allhatom ezt a kultuszt, ami kiepult ott az evek soran. Ezt az elbaszott mentalitast, ami koruloleli a csapatukat: elvesztettek 1(!!!!!!) kibaszott meccset a szezonban a Chiefs ellen es maris ment hogy Brady csaszart nyugdijba, szar a fal, szar az elkaposor, szar a vedelem..... Azota termeszetesen mindenben ok a legjobbak es az elkovetkezo 10 SB-t is ok nyerik. #GOPECC
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
még a régi lopott playbookokból dolgozik a szakadtka. a bünti meg közel sem volt arányos a tettel.gedam
És mi lett volna szerinted az arányos büntetés? Azonnali és nyilvános akasztás?

Naiv dolog azt hinni, hogy csak a Pats tett kísérletet rá, hogy más csapatok védelmi jelzéseit megszerezzék, mint ahogy naiv dolog azt is hinni, hogy csak a Saintsnél volt bounty rendszer.

Mi lebuktunk és megkaptuk utána a büntit érte, teljesen jogosan. Azonban azt se felejtsük el, hogy nem a másik 31 csapat jelzéseit ismertük, csupán 1 csapatét, nevezetesen a Jets-ét. Hogy a többi 30 csapatot, hogy voltunk képesek időnként legyőzni és összehozni minden évben a rájátszást? - ennek a kérdésnek a megválaszolását inkább meghagyom neked.

Másfelől, amit több Ravens szurkoló csinál az minden, csak nem trash talk (direkt nem általánosítok), amivel nincs gond, hisz a ti topicotok, arról és olyan véleményt formáltok meg, amit csak szeretnétek, de ha adott esetben úgy alakulna, akkor egy gratulációt is szívesen fogadunk a meccs végén. Mint ahogy mi is gratulálni fogunk nektek, ha úgy alakul.ervinator
Szerintem még korai egymásnak gratulálni, majd meccs után megteszi az akinek ehhez kedve van/lesz 😀

Én pl. Pont leszarom hogy mit csinál annó a pats és milyen büntetést kapott.
De azt is hozzá kell tennem, hogy bármennyire is sikerese a pats és az érdemei vitathatatlanok, nekem akkor mesze a legkevésbé szimpatikus csapat, sőt... 😛

Tekintve, hogy a Ravens által játszott fizikális foci még elfogadott és nem szabálytalan a mai NFL-ben (nem tudom meddig), szerintem bűntudat nélkül szurkolhatunk a nagy ütközéseknek és a csattanásoknak. Másrészt közhely de a sérülések benne vannak ebben a sportban, és ezekért az ellenfél szabályszerű játékát hibáztatni szerintem nem korrekt.
Az amikor Brady szolidan rárúgott Reed lábára becsúszás közben, az nem volt a kemény megmozdulás, inkább aljasnak mondanám.
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
még a régi lopott playbookokból dolgozik a szakadtka. a bünti meg közel sem volt arányos a tettel.gedam
És mi lett volna szerinted az arányos büntetés? Azonnali és nyilvános akasztás?

Naiv dolog azt hinni, hogy csak a Pats tett kísérletet rá, hogy más csapatok védelmi jelzéseit megszerezzék, mint ahogy naiv dolog azt is hinni, hogy csak a Saintsnél volt bounty rendszer.

Mi lebuktunk és megkaptuk utána a büntit érte, teljesen jogosan. Azonban azt se felejtsük el, hogy nem a másik 31 csapat jelzéseit ismertük, csupán 1 csapatét, nevezetesen a Jets-ét. Hogy a többi 30 csapatot, hogy voltunk képesek időnként legyőzni és összehozni minden évben a rájátszást? - ennek a kérdésnek a megválaszolását inkább meghagyom neked.

Másfelől, amit több Ravens szurkoló csinál az minden, csak nem trash talk (direkt nem általánosítok), amivel nincs gond, hisz a ti topicotok, arról és olyan véleményt formáltok meg, amit csak szeretnétek, de ha adott esetben úgy alakulna, akkor egy gratulációt is szívesen fogadunk a meccs végén. Mint ahogy mi is gratulálni fogunk nektek, ha úgy alakul.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
1. Nem a playbookot lopta el.
2. Csak a Jets volt érintett.
3. A legmagasabb pénzbüntetést kapta és elvették az első kört a drafton.

Akkora előnyhöz nem jutott belőle a csapat, mint amekkora botrány lett belőle.
Max nem 16-0-ás mérleg lett volna hanem 14-2. 😀

Azóta meg...biztos véletlen alakult így minden évben.

Ide is berakom, hogy én úgy tudom ez egy fizikális játék. Ezt előhúzni azért...megmosolyogtató. A többiek nem nyúlnak egymáshoz?

több mint 9 éve
gedam 5 808
Nem, nincs itt semmiféle kisebbségi komplexus, nincs is mire, utóbbi időben a Pats jött ki rosszabbul a PO-csatákból. 😊

Mindössze arról van szó, hogy az AFC North-ban nem szeretik a cicafocit. 😛 Itt nem szokás zászlót reklamálni egy-egy hit után. Még egy late hit után sem. Itt tökös legények vannak, nem pedig kivételezettek. Se Flaccót, se Bent, de még Daltont se láttam hisztizni, zászlóért pedig pláne nem! Pedig itt aztán vannak orrtörések, late hitek, minden, ami kell egy igazi csoportrangadóhoz.

Most is esélytelennek tartom a Ravens-t (legyen mondjuk 70-30), de csak azértis AFC North Powa'! 😊Soldados
Pont ezért sem értettem, mire fel ez a cseszett nagy szenvedés a Pats-iránt itt, meg a tisztelet legminimálisabb jelenlétének hiánya.
De mindegy, nem kell nekem ezt a topicot sem olvasgatni, kibírom a többi nélkül is, csak a mi meccseink előtt általában meglesem, mit vár a túloldal, meg utána, hogyan vélekedett a meccsről.
Na mindegy, megyek innen a kemény gyerekek földjéről, lehet tovább fröcsögni 😛Wyatt
Természetesen megvan a tisztelet. 😀 Dőreség lenne nem tisztelni az ellenfelet. Főleg titeket.Vrijbloed
csaltak, lebuktak, azóta sehun semmi. azért a mi houstoni meccsünkből látszott, hogy mekkora előny az ellenfél playbookjából focizni! vissza kellett volna adni azokat a gyűrűket!gedam
Ez azért elég vicces kijelentés. 😛 Azóta sem volt 10 W-nél rosszabb szezonjuk és kétszer behúzták az AFC-t. Sőt Belichick érkezése óta 2002-ben volt utoljára 10-nél kevesebb W. Ez vmi brutális teljesítmény.

Vétettek a szabályok ellen, megkapták érte a büntetésüket, de erre fogni a NE állandó és konstans dominanciáját, az nem felel meg a valóságnak.Soldados
még a régi lopott playbookokból dolgozik a szakadtka. a bünti meg közel sem volt arányos a tettel.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem, nincs itt semmiféle kisebbségi komplexus, nincs is mire, utóbbi időben a Pats jött ki rosszabbul a PO-csatákból. 😊

Mindössze arról van szó, hogy az AFC North-ban nem szeretik a cicafocit. 😛 Itt nem szokás zászlót reklamálni egy-egy hit után. Még egy late hit után sem. Itt tökös legények vannak, nem pedig kivételezettek. Se Flaccót, se Bent, de még Daltont se láttam hisztizni, zászlóért pedig pláne nem! Pedig itt aztán vannak orrtörések, late hitek, minden, ami kell egy igazi csoportrangadóhoz.

Most is esélytelennek tartom a Ravens-t (legyen mondjuk 70-30), de csak azértis AFC North Powa'! 😊Soldados
Pont ezért sem értettem, mire fel ez a cseszett nagy szenvedés a Pats-iránt itt, meg a tisztelet legminimálisabb jelenlétének hiánya.
De mindegy, nem kell nekem ezt a topicot sem olvasgatni, kibírom a többi nélkül is, csak a mi meccseink előtt általában meglesem, mit vár a túloldal, meg utána, hogyan vélekedett a meccsről.
Na mindegy, megyek innen a kemény gyerekek földjéről, lehet tovább fröcsögni 😛Wyatt
Természetesen megvan a tisztelet. 😀 Dőreség lenne nem tisztelni az ellenfelet. Főleg titeket.Vrijbloed
csaltak, lebuktak, azóta sehun semmi. azért a mi houstoni meccsünkből látszott, hogy mekkora előny az ellenfél playbookjából focizni! vissza kellett volna adni azokat a gyűrűket!gedam
Ez azért elég vicces kijelentés. 😛 Azóta sem volt 10 W-nél rosszabb szezonjuk és kétszer behúzták az AFC-t. Sőt Belichick érkezése óta 2002-ben volt utoljára 10-nél kevesebb W. Ez vmi brutális teljesítmény.

Vétettek a szabályok ellen, megkapták érte a büntetésüket, de erre fogni a NE állandó és konstans dominanciáját, az nem felel meg a valóságnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ezeknek tényleg beteg az agyuk bazdmeg!

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Csak arra utaltam, hogy amíg ti tütüben képzelitek el a focit mint nonkontakt sport addig mi azt szerelésben és fizikálisan játszva.Blaise
ettől automatikusan a szurkolók is keményebbek lesznek! 😊 plusz amugy is nagy bölcsesség ez persze..
több mint 9 éve
gedam 5 808
Nem, nincs itt semmiféle kisebbségi komplexus, nincs is mire, utóbbi időben a Pats jött ki rosszabbul a PO-csatákból. 😊

Mindössze arról van szó, hogy az AFC North-ban nem szeretik a cicafocit. 😛 Itt nem szokás zászlót reklamálni egy-egy hit után. Még egy late hit után sem. Itt tökös legények vannak, nem pedig kivételezettek. Se Flaccót, se Bent, de még Daltont se láttam hisztizni, zászlóért pedig pláne nem! Pedig itt aztán vannak orrtörések, late hitek, minden, ami kell egy igazi csoportrangadóhoz.

Most is esélytelennek tartom a Ravens-t (legyen mondjuk 70-30), de csak azértis AFC North Powa'! 😊Soldados
Pont ezért sem értettem, mire fel ez a cseszett nagy szenvedés a Pats-iránt itt, meg a tisztelet legminimálisabb jelenlétének hiánya.
De mindegy, nem kell nekem ezt a topicot sem olvasgatni, kibírom a többi nélkül is, csak a mi meccseink előtt általában meglesem, mit vár a túloldal, meg utána, hogyan vélekedett a meccsről.
Na mindegy, megyek innen a kemény gyerekek földjéről, lehet tovább fröcsögni 😛Wyatt
Természetesen megvan a tisztelet. 😀 Dőreség lenne nem tisztelni az ellenfelet. Főleg titeket.Vrijbloed
csaltak, lebuktak, azóta sehun semmi. azért a mi houstoni meccsünkből látszott, hogy mekkora előny az ellenfél playbookjából focizni! vissza kellett volna adni azokat a gyűrűket!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Egyébként megkockáztatnám, bár tudom semmi esély rá hogy idén akkor haribó is lehetne az év edzője. 2 éve kiesett a fél kezdőcsapat a keretből, mégsem lett negatív szezonunk idén pedig már van egy PO győzelmünk egy erősebb ellenfél ellen. Azért ez rebuildingnek nem rossz.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Azaz érzésem ameddig Soldi tolja ezt a 70-30-as marhaságot, addig nem lesz gond és nyerünk 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Wyatt: az egy standard tackle volt, egy eleg necces QB "korhazsneak"-nel.
Ha Lewis valakinek el akarja torni a gerincet, akkor el tudna torni...

A tisztelet megvan, bar ahogy a tobbiek irtak inkabb a jatekosok kvalitasa/es elmult eredmenyek miatt.. es nem feltetlen a jatekstilusbol fakadoan. :p
Szeretet viszont ezen a hetvegen nincs, csak haboru! 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Én csak egy dolgot tennék hozzá a szombat meccshez.
Eli Manning két gyűrűt húzott le TB ujjáról, minkét alkalommal underdogként, egy PO-ban jól játszó irányítóval és egy erős passrush-sal rendelkező védelemmel. Ez a Ravensnél is megvan.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem szenvedés, csak egyszerűen, nem tudunk tisztelni egy olyan csapatot aki előre picsog mert Torreyra betolják automatice a DPI-t úgyis, miközben a túloldalon a QB-t Tom Bradynek hívják... Egyébként meg a csapat jellemzően szereti ha a szerelésén nem esik semmilyen folt és jajj istenem hívjátok a 911-et ha repül egy nagyobb hit.
Ennyi ezt jegyeztem meg a Ravens topicba, nem mentem át hozzátok trollkodni, így nem értem mi a gond ha hazai pályán fröcsögök/fröcsögünk.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 129 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocs asz offért 😉

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/egzjv47qo3dz8dlrzqiv
Robert Mueller releases report on Rice investigation
Former FBI director Robert Mueller released his findings Thursday into the NFL's pursuit and handling of the Ray Rice domestic violence incident.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nem, nincs itt semmiféle kisebbségi komplexus, nincs is mire, utóbbi időben a Pats jött ki rosszabbul a PO-csatákból. 😊

Mindössze arról van szó, hogy az AFC North-ban nem szeretik a cicafocit. 😛 Itt nem szokás zászlót reklamálni egy-egy hit után. Még egy late hit után sem. Itt tökös legények vannak, nem pedig kivételezettek. Se Flaccót, se Bent, de még Daltont se láttam hisztizni, zászlóért pedig pláne nem! Pedig itt aztán vannak orrtörések, late hitek, minden, ami kell egy igazi csoportrangadóhoz.

Most is esélytelennek tartom a Ravens-t (legyen mondjuk 70-30), de csak azértis AFC North Powa'! 😊Soldados
Pont ezért sem értettem, mire fel ez a cseszett nagy szenvedés a Pats-iránt itt, meg a tisztelet legminimálisabb jelenlétének hiánya.
De mindegy, nem kell nekem ezt a topicot sem olvasgatni, kibírom a többi nélkül is, csak a mi meccseink előtt általában meglesem, mit vár a túloldal, meg utána, hogyan vélekedett a meccsről.
Na mindegy, megyek innen a kemény gyerekek földjéről, lehet tovább fröcsögni 😛Wyatt
Természetesen megvan a tisztelet. 😀 Dőreség lenne nem tisztelni az ellenfelet. Főleg titeket.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem, nincs itt semmiféle kisebbségi komplexus, nincs is mire, utóbbi időben a Pats jött ki rosszabbul a PO-csatákból. 😊

Mindössze arról van szó, hogy az AFC North-ban nem szeretik a cicafocit. 😛 Itt nem szokás zászlót reklamálni egy-egy hit után. Még egy late hit után sem. Itt tökös legények vannak, nem pedig kivételezettek. Se Flaccót, se Bent, de még Daltont se láttam hisztizni, zászlóért pedig pláne nem! Pedig itt aztán vannak orrtörések, late hitek, minden, ami kell egy igazi csoportrangadóhoz.

Most is esélytelennek tartom a Ravens-t (legyen mondjuk 70-30), de csak azértis AFC North Powa'! 😊Soldados
Pont ezért sem értettem, mire fel ez a cseszett nagy szenvedés a Pats-iránt itt, meg a tisztelet legminimálisabb jelenlétének hiánya.
De mindegy, nem kell nekem ezt a topicot sem olvasgatni, kibírom a többi nélkül is, csak a mi meccseink előtt általában meglesem, mit vár a túloldal, meg utána, hogyan vélekedett a meccsről.
Na mindegy, megyek innen a kemény gyerekek földjéről, lehet tovább fröcsögni 😛Wyatt
Ez olyan Brady-s hiszti volt most. 😛

No offense, just trashtalk. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!