Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Week 9 ota sokkal jobb a secondarynk, uj meccs uj CB-k 😉 Sztem Webb vs AB, Melvin vs Bryant varhato.. utobbi azert eleg fizikalis, raw WR vs raw CB. :d

Eso, jo RZ def, nincs Bell es liga legjobb passrusher trioja, ovatosan optimista vagyok.
Csak az agressziobol jovo penaltykkel ne legyen gond.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Erősen offos a mai meccs nekem, rég voltam ennyire szarul, örülök, ha az első WC meccs alatt nem alszom el, mintha hetek óta nem aludtam volna... :/ Mondjuk sokszor bejött, hogy lemaradtam valami miatt 1-2 fontosabb meccsünkről. 😀 Minden szar ellenére, ma optimistán keltem, szerintem nem lesz gond.

110% kell a győzelemhez.Vrijbloed
Hülye kérdés, de miért nem alszod végig az első WC meccset és kelsz fel a Tiétekre (ha nehezen megy akkor a második félidőre)? 😊
OFF vége.

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pedig az az egyetlen esélyünk,hogy vért iszunk és agresszívebbek leszünk egy csapat pitbullnál az arénában.Ha biztosan ütünk és baromi nagyot,ha Bennek kevés ideje lesz dobni.A secundarynk jobb ,mint volt a 6TD-s találkozón,de még mindig gyengébb a jónál.kátrány
Idén a Steelers is tudott nagyon gyenge meccseket összehozni, ráadásul nem is úgy, hogy mondjuk volt egy hónapos hullámvölgyük, hanem itt egy váratlan rossz meccs aztán ott egy másik egy jó sorozat után. Az ilyen persze lehet motiválatlanság miatt is, de azért ezekben sokszor az is benne van, hogy az a pár csapat megtalált valamit amit a többi nem. A Colts-ot pl. hasonlóan megbombázták, de ehhez kellett az, hogy Vontae Davis kiessen, kiessen 2 kezdő LB is a meccsen, és emiatt a futást is képtelenek legyünk megfogni. Emiatt Ben egy kávét is le tudott főzni, annyi ideje volt passzolgatni. És ahhoz túl jó ő is, meg az elkapó gárda is, hogy ezt ne tudná kihasználni.

Viszont. Amit idén még nem láttam, az az, hogy mire mennek Bell nélkül. Mert Bell nem csak a futást hozza (kiválóan), de a passzjátékban is gyakorlatilag a második legfontosabb ember. Amellett, hogy jól blokkol, nagyon sokat el is kap, nem véletlenül Brown után ő kapta el a második legtöbb yardot. Nem tudom Dre Archer mennyire fogja tudni pótolni, de az a gyanúm, hogy Belli szintjét semennyire. Márpedig, ha nem tudnak futni, és erre még a blokk se olyan minőségű, és még ráadásul a passzjátékba se vonható be, akkor benne van a pakliban, hogy Brown egymaga kevés lesz. Főleg RZ-ban, EZ-ban. Millert egész jól használják open field-en, de RZ-ban eléggé alacsony a hatékonysága, a két fiatal meg még meglehetősen nyers. Nekik még szükségük van arra, hogy rájuk ne jusson kellő figyelem. Bryant a veszélyesebb EZ-ban, de hogy veszélyes marad-e, ha nincs futás és nincs Bell elkapásban, az azért erős kérdőjel.

Szóval ha Bell egészséges lenne, akkor 80%-ot adnék a Steelersnek, de így eléggé ki-ki meccsnek tűnik. Sőt, mivel nálatok a futás eléggé összeállt, ha Flacco emellé képes elővenni a jobbik önmagát, és a pontos mély passzait, akkor kimondottan jók az esélyeitek. Szerintem. 😊peterk2005
Bell alapvetően valóban az egyik legfontosabb eleme a Steelers O-nak. De nem a Ravens ellen. Ezt jól bebizonyította az idei 2 meccs. Egyiken sem úgy épült fel a stratégiánk, hogy abban Bellnek kulcsszerep jutott volna.

Amiben a Ravens ellen valóban hiányozni fog, az a pass protection, mert kiválóan veszi fel a blitzeket. A meccs kulcsa az, hogy nélküle Ben elég védelmet kap-e, ha igen, darabjaira szedi majd a Ravens secondaryt - a papírforma szerint. Ha nem, akkor durva ki-ki meccs válhat ebből.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pedig az az egyetlen esélyünk,hogy vért iszunk és agresszívebbek leszünk egy csapat pitbullnál az arénában.Ha biztosan ütünk és baromi nagyot,ha Bennek kevés ideje lesz dobni.A secundarynk jobb ,mint volt a 6TD-s találkozón,de még mindig gyengébb a jónál.kátrány
Idén a Steelers is tudott nagyon gyenge meccseket összehozni, ráadásul nem is úgy, hogy mondjuk volt egy hónapos hullámvölgyük, hanem itt egy váratlan rossz meccs aztán ott egy másik egy jó sorozat után. Az ilyen persze lehet motiválatlanság miatt is, de azért ezekben sokszor az is benne van, hogy az a pár csapat megtalált valamit amit a többi nem. A Colts-ot pl. hasonlóan megbombázták, de ehhez kellett az, hogy Vontae Davis kiessen, kiessen 2 kezdő LB is a meccsen, és emiatt a futást is képtelenek legyünk megfogni. Emiatt Ben egy kávét is le tudott főzni, annyi ideje volt passzolgatni. És ahhoz túl jó ő is, meg az elkapó gárda is, hogy ezt ne tudná kihasználni.

Viszont. Amit idén még nem láttam, az az, hogy mire mennek Bell nélkül. Mert Bell nem csak a futást hozza (kiválóan), de a passzjátékban is gyakorlatilag a második legfontosabb ember. Amellett, hogy jól blokkol, nagyon sokat el is kap, nem véletlenül Brown után ő kapta el a második legtöbb yardot. Nem tudom Dre Archer mennyire fogja tudni pótolni, de az a gyanúm, hogy Belli szintjét semennyire. Márpedig, ha nem tudnak futni, és erre még a blokk se olyan minőségű, és még ráadásul a passzjátékba se vonható be, akkor benne van a pakliban, hogy Brown egymaga kevés lesz. Főleg RZ-ban, EZ-ban. Millert egész jól használják open field-en, de RZ-ban eléggé alacsony a hatékonysága, a két fiatal meg még meglehetősen nyers. Nekik még szükségük van arra, hogy rájuk ne jusson kellő figyelem. Bryant a veszélyesebb EZ-ban, de hogy veszélyes marad-e, ha nincs futás és nincs Bell elkapásban, az azért erős kérdőjel.

Szóval ha Bell egészséges lenne, akkor 80%-ot adnék a Steelersnek, de így eléggé ki-ki meccsnek tűnik. Sőt, mivel nálatok a futás eléggé összeállt, ha Flacco emellé képes elővenni a jobbik önmagát, és a pontos mély passzait, akkor kimondottan jók az esélyeitek. Szerintem. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nem akarom elkiabálni, de holnap győzhetünk 😛 Bell out 😛

Mondjuk az durva, hogy Monroe, Jernigan és J.Smith nélkül vagyunk kénytelenek PO meccset játszani...Voice
Jernigen helyett inkább Pittat vagy Wagnert választanám.

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Erősen offos a mai meccs nekem, rég voltam ennyire szarul, örülök, ha az első WC meccs alatt nem alszom el, mintha hetek óta nem aludtam volna... :/ Mondjuk sokszor bejött, hogy lemaradtam valami miatt 1-2 fontosabb meccsünkről. 😀 Minden szar ellenére, ma optimistán keltem, szerintem nem lesz gond.

110% kell a győzelemhez.Vrijbloed
Jobbulást!verjél be egy páleszt,már ha szilveszter után még rá tudsz nézni a szeszre.

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Erősen offos a mai meccs nekem, rég voltam ennyire szarul, örülök, ha az első WC meccs alatt nem alszom el, mintha hetek óta nem aludtam volna... :/ Mondjuk sokszor bejött, hogy lemaradtam valami miatt 1-2 fontosabb meccsünkről. 😀 Minden szar ellenére, ma optimistán keltem, szerintem nem lesz gond.

110% kell a győzelemhez.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Erősen offos a mai meccs nekem, rég voltam ennyire szarul, örülök, ha az első WC meccs alatt nem alszom el, mintha hetek óta nem aludtam volna... :/ Mondjuk sokszor bejött, hogy lemaradtam valami miatt 1-2 fontosabb meccsünkről. 😀 Minden szar ellenére, ma optimistán keltem, szerintem nem lesz gond.

110% kell a győzelemhez.
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Mióta Ravens szurkoló vagyok,a 2012-es Broncos meccs volt az első,mikor nem tudtam elképzelni,hogy győzhetünk... 😀
Most sem.
Ami szerencsére semmit nem jelent.Jó versenyző csapat vagyunk,a Steelers is.
Ezért szerettem volna a Bengalst.A Kis Vörösből a sz@rt is kivertük volna.Ez fikció.
Ami nem,hogy a Steelers is éhes,2 év PO nélkül egy alapvetően győztes mentalitású csapatnak,pont elég indok ,hogy akarják azt a továbbjutást.
Pedig az az egyetlen esélyünk,hogy vért iszunk és agresszívebbek leszünk egy csapat pitbullnál az arénában.Ha biztosan ütünk és baromi nagyot,ha Bennek kevés ideje lesz dobni.A secundarynk jobb ,mint volt a 6TD-s találkozón,de még mindig gyengébb a jónál.
Azt nem tudom Ray után ki tüzeli fel a csapatot extra agresszív szintre,mert olyan meccset tudok elképzelni,mint szintén 2012-ből vagy akár 2011-ből a Patriots ellen,mikor biztosan és baromi nagyot ütöttünk és fizikailag emésztettük fel a jobb erejét,ellenállását.A Pollard hit és fumble Riley-n(?) csak pont volt az i-re,megkoronázása a D teljesítményének.
Joe jó versenyző,eddig minden PO-ban jól játszott,remélem most is kitesz magáért, ott a kulcs a felforgatott OL,hogy védi és hogy nyit utat ,valamint Marlon Brown/Aiken/Campanaro trio foglalkoztatása lesz.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Gondolom sokan hallottatok már ray lewis ás ed reed bácsiról,és sajátos stílusukról.
Előre elnézést a vasasoktól de én kedvelem írásaikat:


ray lewis bácsi és ed reed bácsi elég régóta figyelik távolból az eseményeket ahhoz, hogy pontosan tudják, hogy olyan kandúrok, mint ray lewis bácsi és (de más értelemben és) ed reed bácsi az egészséges nepotizmus érdekében fel kell emeljék fekete (de nem úgy fekete) mutatóujjukat, hogy csendre intsék az egyre inkább elharapódzó egymáshoz törleszkedést a senkiházi pittsburgh steelers szurkolói (de nem úgy szurkolói, sokkal rosszabbul) között, miszerint a huncuttestű roethlisberger végre olyan szezont produkált, amilyenre mindig is predesztinálva volt, blabla, ray lewis bácsi és ed reed bácsi nem is figyelnek, hallgatták ők eleget már, hogy esélytelenek, csak gagyin becsúsztak, a minőségi futball odaát van, aztán mi lett belőle legutóbb is.
(kibaszott super bowl.)


(a kép ray lewis bácsi zártkörü visszavonulási buliján készült, mint látszik az igazi ikonságnak nem gátja, sőt elősegítője a fejre húzható harisnya viselete, amiből az igazi férfiak erőt merítenek a hétköznapokban is, nem úgy, mint a holamalu, akiről mindannyian TUDJUK mit csinál amikor nem figyel rá senki, kerítések fölött ugrál át a szomszédokhoz, azt mondja a szerencsétlen, hogy gyakorol, de valójában lopni megy.)
ray lewis bácsi és ed reed bácsi korábban már belekezdtek pár folytatásos bábjátékba a senkiházi pittsburgh steelers és a csodálatos baltimore ravens párharcáról, de mivel itt sok steleersszes lesz mostanában, ezért csak ezt és ezt elevenítsük fel, ezek képek, mindenkinek menni fog, és nekünk sem kell még egyszer leírni, hogy az o-line egy makogó, magvakkal táplálkozó csürhe pittsburghben, és vigyázó szemeinket nyugodtan vethetjük a találkozó legfontosabb szereplőire.
báró joe flacco az olasz csődör elit irányító super bowl mvp szapora, mint a nyulak, mindjárt megszületik a harmadik kölyke is a gimnázium szerelmétől, és az ilyet ray lewis bácsi és ed reed bácsi nagyon szereti, ray lewis bácsinak hét van négy nőtöl, de nem mondta meg mindet otthon, úgyhogy psszt, a lényeg egyébként is az, hogy JOSEPH egyáltalán nem clutch mostanában, ami jó jel, mert az igazi focisták januárra tartogatják magukat, nem úgy, mint a roethlisberger, hogy novemberben bever hatot mindenkinek, aztán majd csak úgy fossa a turnovert magából a szakadó esőben szombat este. ray lewis bácsi és ed reed bácsi úgy látjuk, rashaan remember the name melvin lekap majd kettőt, pedig novemberben még a mekiben volt pultos.
justin 20+ yards forsett. ray lewis bácsi és ed reed bácsi egy darabig tartottak tőle, hogy leveon wannabe bell, majd komoly konkurencia lesz forsettnek, de bellnek fáj a lába, mert az is egy képtelen focista, a rájátszásra fölépülünk, mint ray lewis bácsi, nem pedig összeesünk, na hagyjuk is, forsett bevágja a szokásos 100 yardját, aztán majd elkap 39 yardot is garbage time-ban, a senkiháziak pedig zokogva kérnének bocsánatot legarette blounttól, ha nem lennének egy bugris brigád.
steve szenyor smith. ray lewis bácsi az ilyen kandúrokat szeretik, mint az öreg szenyor, igazi penetration in the secondary, jahúúúúúú. 96 elkapott yard, négy elkapás first downért.
elvis dr. doom dumervil és az igazságosztó terrell suggs. ray lewis bácsi és ed reed bácsi nem kertelnek, 4 sacket várnak és még kettőt violent pernell mcphee-től.
ray lewis bácsi és ed reed bácsi sok szép sallert kiosztottak már a senkiházi pittsburgh steelersnek, de ez a kedvencük, amikor a tongai herceg haloti ngata eltörte a huncuttestű orrát. ngata négymeccses eltiltásból jön vissza, mert túltolta a partidrogot, és mindenki tudja, hogy manipulálták a mintáját, úgyhogy nagyon ideges, egy hónapig mindennap elvette a gyerektől haloti maximustól a tápot, egyrészt hogy őt eddze, másrészt hogy gyűjtse magában a haragot a rájátszásra.
irgalmatlan verés lesz, na.

Forrás:Gooing Deep
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nem akarom elkiabálni, de holnap győzhetünk 😛 Bell out 😛

Mondjuk az durva, hogy Monroe, Jernigan és J.Smith nélkül vagyunk kénytelenek PO meccset játszani...


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
 twitter.com/mobtalksfball/status/550333545949200384/photo/1kátrány
3 játékosunk is bekerült, nem semmi 😊 22 játékosból 3 a mi fiatalunk, kb a legjobban draftoltunk.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 992
Bell onnan Monroe és Jernigan innen out. Igazán kíváncsi lennék a fizikai felkészítésért felelős személyzet milyen év végi bónuszt kapott... Nevetséges, hogy több lerobbant/IR-es játékosunk van mint ahány meccset játszottunk.

Doom és Yanda all-pro. Grat nekik

Közben érdekes adalék lehet, hogy kecsapfölde krumpliföldé változott, már ami a pálya talajának minőségét illeti. A meccs időpontjára esőt is jósolnak plusszba. Torreyt idézve:"It's terrible..."(az afro amerikai/sportolói kultúrában már bevett mondatbefejezést lehagytam)

Megint más: DaCosta nem fog rámozdulni se a Bears se a Jets GM pozíciójára. Amíg játékban vagyunk Kubiak sem fog interjúra menni. Szerintem az is kérdéses, hogy utána fog-e.Blaise
Alapvetően szarozzák a HF gyepét, úgyhogy most biztos nem jön jól az állítólag nagy mennyiségű eső. Gondolom csak futójátékkal egyik csapat se fog haladni, mert nektek jó a front7, nálunk meg rendszeresen építünk arra, hogy inkább többen legyünk a boxban és adjuk a QB kezébe a lehetőséget. Úgyhogy a kulcs talán az lehet ki passzol pontosabbat, ki droppol kevesebbet és ki adja el többször a labdát. Igazi AFC North PO meccs lesz. LEnt leszünk az endzone-ban, ha kíván jönni valaki közösen meccset nézni.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Bell onnan Monroe és Jernigan innen out. Igazán kíváncsi lennék a fizikai felkészítésért felelős személyzet milyen év végi bónuszt kapott... Nevetséges, hogy több lerobbant/IR-es játékosunk van mint ahány meccset játszottunk.

Doom és Yanda all-pro. Grat nekik

Közben érdekes adalék lehet, hogy kecsapfölde krumpliföldé változott, már ami a pálya talajának minőségét illeti. A meccs időpontjára esőt is jósolnak plusszba. Torreyt idézve:"It's terrible..."(az afro amerikai/sportolói kultúrában már bevett mondatbefejezést lehagytam)

Megint más: DaCosta nem fog rámozdulni se a Bears se a Jets GM pozíciójára. Amíg játékban vagyunk Kubiak sem fog interjúra menni. Szerintem az is kérdéses, hogy utána fog-e.
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 twitter.com/mobtalksfball/status/550333545949200384/photo/1


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A jövő évi drafton jó lenne egy fasza elkapót húzni vagy mit szólnátok Melvin Gordon-hoz? 😀 "az idei évet 2,587 yarddal zárta ( ami a második legtöbb egy év alatt az egyetemi foci történetében. )"

Egyébként tele a mock WR-el idén is az első körben. Egy hozzáértőtől kérdezném, az idei WR felhozatalban is vannak olyan tehetségek mint a tavalyiban, Odell Beckham-Watkins-Mike Evans-Kelvin Benjamin ?

Első körben Gordon, másodikban egy WR, aztán néhány CB 😀Voice
Nagy szakértő nem vagyok,de az a véleményem hogy az idei WR felhozat hasonlóan erős mint az előző volt.
Amari Cooper kilóg a mezőnyből,de utána is jön pár igen nagy tehetség,elég csak Devante Parker,Kevin White vagy Jaelen Strong nevét említeni.Sőt ha tovább megyek a második körre is maradnak még ha véletlenül az említettek kimennek,ott lesz még Coates,Green-Beckham vagy az egyik kedvencem Rashad Greene.Montana
Köszönöm, a mockokból erre tippeltem én is, mert hemzsegnek az elkapók elől.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
A jövő évi drafton jó lenne egy fasza elkapót húzni vagy mit szólnátok Melvin Gordon-hoz? 😀 "az idei évet 2,587 yarddal zárta ( ami a második legtöbb egy év alatt az egyetemi foci történetében. )"

Egyébként tele a mock WR-el idén is az első körben. Egy hozzáértőtől kérdezném, az idei WR felhozatalban is vannak olyan tehetségek mint a tavalyiban, Odell Beckham-Watkins-Mike Evans-Kelvin Benjamin ?

Első körben Gordon, másodikban egy WR, aztán néhány CB 😀Voice
Nagy szakértő nem vagyok,de az a véleményem hogy az idei WR felhozat hasonlóan erős mint az előző volt.
Amari Cooper kilóg a mezőnyből,de utána is jön pár igen nagy tehetség,elég csak Devante Parker,Kevin White vagy Jaelen Strong nevét említeni.Sőt ha tovább megyek a második körre is maradnak még ha véletlenül az említettek kimennek,ott lesz még Coates,Green-Beckham vagy az egyik kedvencem Rashad Greene.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A jövő évi drafton jó lenne egy fasza elkapót húzni vagy mit szólnátok Melvin Gordon-hoz? 😀 "az idei évet 2,587 yarddal zárta ( ami a második legtöbb egy év alatt az egyetemi foci történetében. )"

Egyébként tele a mock WR-el idén is az első körben. Egy hozzáértőtől kérdezném, az idei WR felhozatalban is vannak olyan tehetségek mint a tavalyiban, Odell Beckham-Watkins-Mike Evans-Kelvin Benjamin ?

Első körben Gordon, másodikban egy WR, aztán néhány CB 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Bocs Voice, de azt hiszem ezzel most megelőzlek a Mózbi rajongásod ellenére... szóval Mózbi DROM. Ha mégis írtad volna már, akkor bocs a repeatért, de mivel én voltam az egyik aki neki örült módfelett, nos úgy érzem itt a helye...Collapo
Itt hát, a franchise új arcáról beszélünk 😀



The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
BÚÉK!

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Bocs Voice, de azt hiszem ezzel most megelőzlek a Mózbi rajongásod ellenére... szóval Mózbi DROM. Ha mégis írtad volna már, akkor bocs a repeatért, de mivel én voltam az egyik aki neki örült módfelett, nos úgy érzem itt a helye...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
BÚÉK skacok, reméljük jól indul majd a csapat szempontjából a 2015-ös év. 😀 😉
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
BÚÉK !


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Carpi Baltimore Ravens 13
Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Boldog Új Évet Kívánok minden kedves fórumozó társamnak!