Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
A Steelers akkor izgulhat igazán, ha a Panthers ellen játszik az SB-ben az tuti bukó lenne....
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Forditott pszichologia:-P

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 991
Srácok, ne legyetek már ennyire negatívak, 2 éve superbowlt nyertetek, most meg ott vagytok a playoffban. Eagles szurkolóként mondom, hogy semmit nem ér egy bíztató, néhol ellenállhatatlan játék ha nem jutsz vele playoffba. Megvan a franchise QB-tok, van egy félelmetes front7, egy bőven jó O-fal, egy remek futó, fiatal skill játékosok. Nagyon jó munkát végez Harbaugh, 2 éve a fél csapat távozott, és megint itt tartotok, örüljetek neki egy picit. 😊
Meg milyen mentalitás úgy nekimenni az ősi riválisnak, hogy mindenben jobbak, és simán nyernek...
Come on!Hulkeinstein
Milyen mentalitás, milyen mentalitás?!
Hát a realitás talaján állnak, mindkét lábukkal 😀Klaci79
Azt irtam minden mellettetek szol (idei merleg, korabbi Ravens PO meccsek a Heinzen, elmult meccsek formaja, stb)
Na jo, kiv Bell serulese.

De azt nem irtam hogy 1) jobbak vagyok 2) siman nyertek, sot :p
A "Nobody believes in us" faktort szuggeralom es Playoff Flaccot vuduzom. :dIgor
Én csak vicceltem!!! De ha valaki akkor egy Steelers fan tudja, hogy milyen az amikor minden mellettünk szól: Tampa, Jets, Saints és az örök klasszikus Raiders. És ezek a csapatok hozzátok képest sehol nincsenek. Úgyhogy én már rágom a sanax-ot, mert nagyon nem vagyok nyugodt, amikor lila-feketét látok acélvárosban
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Srácok, ne legyetek már ennyire negatívak, 2 éve superbowlt nyertetek, most meg ott vagytok a playoffban. Eagles szurkolóként mondom, hogy semmit nem ér egy bíztató, néhol ellenállhatatlan játék ha nem jutsz vele playoffba. Megvan a franchise QB-tok, van egy félelmetes front7, egy bőven jó O-fal, egy remek futó, fiatal skill játékosok. Nagyon jó munkát végez Harbaugh, 2 éve a fél csapat távozott, és megint itt tartotok, örüljetek neki egy picit. 😊
Meg milyen mentalitás úgy nekimenni az ősi riválisnak, hogy mindenben jobbak, és simán nyernek...
Come on!Hulkeinstein
Milyen mentalitás, milyen mentalitás?!
Hát a realitás talaján állnak, mindkét lábukkal 😀Klaci79
Azt irtam minden mellettetek szol (idei merleg, korabbi Ravens PO meccsek a Heinzen, elmult meccsek formaja, stb)
Na jo, kiv Bell serulese.

De azt nem irtam hogy 1) jobbak vagyok 2) siman nyertek, sot :p
A "Nobody believes in us" faktort szuggeralom es Playoff Flaccot vuduzom. :d

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 991
Srácok, ne legyetek már ennyire negatívak, 2 éve superbowlt nyertetek, most meg ott vagytok a playoffban. Eagles szurkolóként mondom, hogy semmit nem ér egy bíztató, néhol ellenállhatatlan játék ha nem jutsz vele playoffba. Megvan a franchise QB-tok, van egy félelmetes front7, egy bőven jó O-fal, egy remek futó, fiatal skill játékosok. Nagyon jó munkát végez Harbaugh, 2 éve a fél csapat távozott, és megint itt tartotok, örüljetek neki egy picit. 😊
Meg milyen mentalitás úgy nekimenni az ősi riválisnak, hogy mindenben jobbak, és simán nyernek...
Come on!Hulkeinstein
Milyen mentalitás, milyen mentalitás?!
Hát a realitás talaján állnak, mindkét lábukkal 😀
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Srácok, ne legyetek már ennyire negatívak, 2 éve superbowlt nyertetek, most meg ott vagytok a playoffban. Eagles szurkolóként mondom, hogy semmit nem ér egy bíztató, néhol ellenállhatatlan játék ha nem jutsz vele playoffba. Megvan a franchise QB-tok, van egy félelmetes front7, egy bőven jó O-fal, egy remek futó, fiatal skill játékosok. Nagyon jó munkát végez Harbaugh, 2 éve a fél csapat távozott, és megint itt tartotok, örüljetek neki egy picit. 😊
Meg milyen mentalitás úgy nekimenni az ősi riválisnak, hogy mindenben jobbak, és simán nyernek...
Come on!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
ez egy reális lista, top 10-es qb:
 m.espn.go.com/nfl/qbrgedam
Nézzük az enyém (szólj amivel nem értesz egyet)

top irányítók, nem sorrendben:

Peyton Manning
Andrew Luck
Drew Brees
Ben Roethlisberger
Aaron Rodgers
Tom Brady
Tony Romo
Russell Wilson

Akikkel kb egy szinten van:

Eli Manning
Philip Rivers
Matthew Stafford
Matt Ryan
Jay Cutler
Colin Kaepernick

Szóval a FP QB-k 2. fele találó szerintem.Voice
Szerintem ez az irányító kielitkinem dolog nem egy lényeges a csapat szempontjából. Ez egy csapatjáték, más a fal más az elkapógárda nehéz őket összehasonlítani. Abban az évben amikor SB-t nyertünk nem a védelem volt az aki megnyerte a meccseket ha jól emlékszem. A Denver ellenit biztos nem. Ha jövőre csak feleennyi sérültünk lesz szezon végére akkor már sokkal jobban leszünk. Nem Flacco az aki kinyírja a fizetési sapkát.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Yanda, maximálisan egyetértek, évek óta Ő az egyik legjobb játékosunk. Csak sajons a Guard és vész-Tackle nem a prime-time pozíció...

A PO-nak örülök, de - és ezt bárki ellen tartom - nem vagyunk PO csapat, PO közeli igen, PO nem. Sajnos égő lesz Kecsöpföldén, - bár ne lenne, de ez van.

Azert persze hajra csapoat.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Kivancsi vagyok Megatronnal, Julio+Roddy komboval, Dezzel vagy OBJ-vel milyenek lennenek Flacco szamai..
Igor
Ez sosem fog kiderülni. Ha lesz is esélyünk hasonló kaliberű WR-t húzni akkor is LB vagy DL lesz a választás ha semmi szükség rá...

Egyébként csak eljátszva a gondolattal, hogy még Brooks helyett is jöhetett volna mondjuk Moncrief vagy Jernigan helyett A. Robinson esetleg Jarvis Landry. Mosley helyett meg Benjamin (én mondjuk nem voltam nagy fanja). Bármikor aláírnám bármelyiknél a cserét...

Volt idén 4 kiemelkedő teljesítmény a csapatban (kb nekik köszönhetjük a PO-t):

Elvis Dumervil 17.0 sack 37 tackle stb
C.J. Mosley 133 tackle 3 sack 2 int stb
Justin Forsett 1,266 yard 5.4-es átlaggal.
Steve Smith 1,065 6 TD-vel
.Voice
Hááát... Év végére Smith egyértelműen jobb volt mint Mosley de ha kellene valakit mondani, a négy közül, hogy ki volt a legjobb akkor Yanda. Fun fact: vesztes meccseken Doom sackjeinek száma | 1 db | . SSS inkonzisztensebb nem is lehetett volna, év vége felé meg nem egyszer több volt a dropja mint az elkapása. Ettől függetlenül az 1000 yardos szezon megsüvegelendő de nem volt kiemelkedő. Forsett meg 10 átlag 2 yardos futás után hoz 2 20+ yardosat. Erre sajna nem lehet építeni. Félő, hogy RB-t fogunk irracionálisan magasan húzni. Tavaly csak röhögtem a draft előtti Mosleyt hozzánk mockolókon, most már nem merem ezt tenni a Melvin Gordont hozzánk csapókkal, márpedig igen népszerű ez a párosítás.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Azzal mondjuk nem értek egyet, hogy minden a vasas mellett szól... A punterünk és a kickerünk jobb XD
Szóval már csak field position csatára kell kényszeríteni az ellent 😀 Sima liba.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Burger, Romo, Wilson es Luck inkabb 2.tier eleje nalam, de a 2.csoportbol egyedul Luckra cserelnem el Flaccot, a tobbire nem.
En (is) 8-10 koze rangsorolom Joet.

Kivancsi vagyok Megatronnal, Julio+Roddy komboval, Dezzel vagy OBJ-vel milyenek lennenek Flacco szamai..

Szoval igen, nalam 4 elit QB van csak.. es az 5-14 kozotti "nagyon jo" kategoria kozepere teszem..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nah, irány a Heinz, esélyesebb a Steelers, úgyhogy nem nagyon aggódom, csak nyerhetünk ezen a párharcon. 😀 Cincyt jobban akartam volna, de ez nem kívánságműsor, teljesen jó lesz ez szerintem.
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Aki latta a 2008 elotti Ravenst, az Flaccot is szereti/megbecsuli.
En legalabbis igy vagyok vele.

Igor
😀 😀 😀
mikor meccs közben elkívánom bárhová,ez illetve az újabb QB keresés gyötrelmei jutnak eszembe.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
gedam 5 808
én inkább onnan közelítem meg, hogy kire cserélném el jelenleg. azt azért látni kell, hogy egy kivételes qb generáció alatt tudott jó teljesítményt nyújtani és akik biztos jobbak nála, azok már kifele mennek erősen, egyedül luck-ra cserélném el, wilson sztem meg semmivel sem jobb, mint joseph.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
ez egy reális lista, top 10-es qb:
 m.espn.go.com/nfl/qbrgedam
Nézzük az enyém (szólj amivel nem értesz egyet)

top irányítók, nem sorrendben:

Peyton Manning
Andrew Luck
Drew Brees
Ben Roethlisberger
Aaron Rodgers
Tom Brady
Tony Romo
Russell Wilson

Akikkel kb egy szinten van:

Eli Manning
Philip Rivers
Matthew Stafford
Matt Ryan
Jay Cutler
Colin Kaepernick

Szóval a FP QB-k 2. fele találó szerintem.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
gedam 5 808
ez egy reális lista, top 10-es qb:
 m.espn.go.com/nfl/qbr
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Aki latta a 2008 elotti Ravenst, az Flaccot is szereti/megbecsuli.
En legalabbis igy vagyok vele.

Flacco meg mindig ketarcu, neha lassan melegszik be, neha van egy-ket homaly dobasa... de amikor felporog, akkor jaj az ellennek. Akkor hazai Rodgers-szinten dobal, lasd a Montana-fele PO, lasd a tokeletes 4. negyed a Browns ellen, stb.
Akarki akarmit mind, ez nem game manager QB-kra jellemzo..

Minden stat a Steelers mellett szol, epp ezert alapvetően optimista vagyok. 😊 Meg egyszer nem nyelunk 6 TD-t, meglatjuk Bellel mi lesz es ha lesz jo pass rush (Steelers OL eleg jo mostanaban..), es nem alszunk at megint egy felidot, akkor behuzhatjuk.Igor
Flaccoval annyi a bajom csak, hogy ha a képességeit nézem, fele ennyi pénzt érdemelne. 10 millióból pedig sokat lehetne dobni a csapaton.Voice
A kepessegeit nezve 25+ erdemelne.. ha tudna hozni konzisztensebben, csak nem hozza ki a kepessegeit magabol mindig.

Es 10 misiert nem tudsz ertelmes (franchise) QB-t igazolni..Igor
A ligában kb 15-18 FP QB van, ennek 2. felében van Flacco, hol érdemel ő 25-t, nekem nevetségegesnek tűnt amit leírtál. Én nem adnék 25 milliót egy játékosnak se, de ha muszáj lenne, akkor Rodgers, Brady, Luck hármas közül lenne az egyik. Kb 8-10 QB-t választanék hamarabb mint Flacco és nem keres 10 többet nála. Most nem nézek utána, de tippre kb ő a legjobban fizetett, de a a top3-ban biztos vagyok, a produktuma pedig meg sem közelíti ezt. Ezt a kombinációt nevezik túlfizetett játékosnak.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Aki latta a 2008 elotti Ravenst, az Flaccot is szereti/megbecsuli.
En legalabbis igy vagyok vele.

Flacco meg mindig ketarcu, neha lassan melegszik be, neha van egy-ket homaly dobasa... de amikor felporog, akkor jaj az ellennek. Akkor hazai Rodgers-szinten dobal, lasd a Montana-fele PO, lasd a tokeletes 4. negyed a Browns ellen, stb.
Akarki akarmit mind, ez nem game manager QB-kra jellemzo..

Minden stat a Steelers mellett szol, epp ezert alapvetően optimista vagyok. 😊 Meg egyszer nem nyelunk 6 TD-t, meglatjuk Bellel mi lesz es ha lesz jo pass rush (Steelers OL eleg jo mostanaban..), es nem alszunk at megint egy felidot, akkor behuzhatjuk.Igor
Flaccoval annyi a bajom csak, hogy ha a képességeit nézem, fele ennyi pénzt érdemelne. 10 millióból pedig sokat lehetne dobni a csapaton.Voice
A kepessegeit nezve 25+ erdemelne.. ha tudna hozni konzisztensebben, csak nem hozza ki a kepessegeit magabol mindig.

Es 10 misiert nem tudsz ertelmes (franchise) QB-t igazolni..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Aki latta a 2008 elotti Ravenst, az Flaccot is szereti/megbecsuli.
En legalabbis igy vagyok vele.

Flacco meg mindig ketarcu, neha lassan melegszik be, neha van egy-ket homaly dobasa... de amikor felporog, akkor jaj az ellennek. Akkor hazai Rodgers-szinten dobal, lasd a Montana-fele PO, lasd a tokeletes 4. negyed a Browns ellen, stb.
Akarki akarmit mind, ez nem game manager QB-kra jellemzo..

Minden stat a Steelers mellett szol, epp ezert alapvetően optimista vagyok. 😊 Meg egyszer nem nyelunk 6 TD-t, meglatjuk Bellel mi lesz es ha lesz jo pass rush (Steelers OL eleg jo mostanaban..), es nem alszunk at megint egy felidot, akkor behuzhatjuk.Igor
Flaccoval annyi a bajom csak, hogy ha a képességeit nézem, fele ennyi pénzt érdemelne. 10 millióból pedig sokat lehetne dobni a csapaton.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Volt idén 4 kiemelkedő teljesítmény a csapatban (kb nekik köszönhetjük a PO-t):

Elvis Dumervil 17.0 sack 37 tackle stb
C.J. Mosley 133 tackle 3 sack 2 int stb
Justin Forsett 1,266 yard 5.4-es átlaggal.
Steve Smith 1,065 6 TD-vel

Jövőre ha Forsett marad, hozhatja ugyanezt, Smith-t valamivel kevesebbre tippelem, Mosley talán jobb lehet és Dumervil is teljesíthet úgy mint idén.

Ezek alapján a WR pick kötelező, ahogy az RB igazolás is, én Pierce-t kivágnám, Jones-t is (a 7. körös Campanaro is tud annyit visszahordani, mint idén Jones...és nem a fiatalt dicsérem ezzel.)
Taligaferro kicsit csalódás, többet néztem ki belőle, de pályára is ritkán került és a szezon 2. felében nem is brillírozott úgy.
Jernigan szerintem jó pick volt, idén elég gyakran sérült meg, remélem ez nem lesz jellemző a karrierjére. Ngata eltiltása miatt, nagyon fontos lett.
Hill pozitív csalódás, végül is az egyik legjobb forgatókönyv jött be vele kapcsolatban, kb a legjobb sec játékosunk.
J.Smith is kezdett jól játszani idén, kár hogy belesérült.
A CB picken kívül még FA-ről is hoznék valami komolyabb játékost, J.Jones pénzéből. Sajnos T.Brooks első éve sem lett jó. a későbbi falemberek kb lesérültek, James Hurst undrafted-sége ellenére voltak jó meccsei.

Az O# egy Pittával volt kevesebb, az elmúlt évek legjobb Ravens offensétől. Kár hogy maródi az ember.

Ahogy az S posztra húzgálunk, lehet felesleges draftban gondolkodni, az Elam-Brooks párosból kiindulva. Arra a posztra lehet jobb lenne igazolni. Bár az is lehet, hogy az edzővel van ott gond.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Aki latta a 2008 elotti Ravenst, az Flaccot is szereti/megbecsuli.
En legalabbis igy vagyok vele.

Flacco meg mindig ketarcu, neha lassan melegszik be, neha van egy-ket homaly dobasa... de amikor felporog, akkor jaj az ellennek. Akkor hazai Rodgers-szinten dobal, lasd a Montana-fele PO, lasd a tokeletes 4. negyed a Browns ellen, stb.
Akarki akarmit mind, ez nem game manager QB-kra jellemzo..

Minden stat a Steelers mellett szol, epp ezert alapvetően optimista vagyok. 😊 Meg egyszer nem nyelunk 6 TD-t, meglatjuk Bellel mi lesz es ha lesz jo pass rush (Steelers OL eleg jo mostanaban..), es nem alszunk at megint egy felidot, akkor behuzhatjuk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
hát ezzel a meccsel sem szereztünk több Flacco hívet az tuti.borzalmas volt,öregedtem vagy 10 évet megint.sajnos ezt már nem lehet a szokásos "csúnya W is W-vel elintézni".a szezont tekintve elfogytunk a végére.Pitta,Rice,Wagner,Monroe,Jimmy,Lorenzo a legfájóbbak és most Jernigen is.két pozitívum van talán,egyrészt Ngata visszajön másrészt Webb javuló tendenciát mutat.remélem tudnak elkapót is játszani.vagy inkább QB-t?Peter
Szerintem bele kell szarni, hogy Flacco-nak mennyi híve van. Ha valaki megszereti a Ravens-t, az úgyse miatta fogja, hanem azért a védelemért, ami képes volt a hibák ellenére is mindig meccsben tartani titeket. Őszintén szólva tudtam volna jobb opciót a Ravens-nél. Annyi minden szól most mellettünk, hogy már-már kétségbeejtő 😀
Biztosan jó kis derbi lesz újra 😉Klaci79
Na ja, csak a védelem a pickeken kívül nem lett erősítve és ez látszik is rajta.

Torrey elég bukásszagú no1. WR, szóval oda hozni kell majd most egy fiatalt, aztán csiszolni a #D secen és javítani a falakon.

Nincs gáz a csapattal, csak nem tökéletes, bár egyik csapat sem az.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 991
hát ezzel a meccsel sem szereztünk több Flacco hívet az tuti.borzalmas volt,öregedtem vagy 10 évet megint.sajnos ezt már nem lehet a szokásos "csúnya W is W-vel elintézni".a szezont tekintve elfogytunk a végére.Pitta,Rice,Wagner,Monroe,Jimmy,Lorenzo a legfájóbbak és most Jernigen is.két pozitívum van talán,egyrészt Ngata visszajön másrészt Webb javuló tendenciát mutat.remélem tudnak elkapót is játszani.vagy inkább QB-t?Peter
Szerintem bele kell szarni, hogy Flacco-nak mennyi híve van. Ha valaki megszereti a Ravens-t, az úgyse miatta fogja, hanem azért a védelemért, ami képes volt a hibák ellenére is mindig meccsben tartani titeket. Őszintén szólva tudtam volna jobb opciót a Ravens-nél. Annyi minden szól most mellettünk, hogy már-már kétségbeejtő 😀
Biztosan jó kis derbi lesz újra 😉
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Lehet én néztem rossz meccset, de szerintem pont nem Flacco volt a legrosszabb. Nem vagyok egy Flacco fan, de folyamatosan az arcában volt a nyomás, és vagy három elejtett labdára is emlékszem. A momentum meg akkor került hozzánk amikor Torreynak dobot egy bombát, majd egy TD-t. szerintem most igenis jól játszott a végére és meglett a PO.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
ÉLJEN! PO! 😀