Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Egy ilyen Flaccotól nem várok sokat, dobál össze-vissza, a PO-nak örülök nagyon, most hogy megvan a ProBowl Mosleynak, remélem nem vesz részt rajta, mert máshol kell szerepelnie majd.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
hát ezzel a meccsel sem szereztünk több Flacco hívet az tuti.borzalmas volt,öregedtem vagy 10 évet megint.sajnos ezt már nem lehet a szokásos "csúnya W is W-vel elintézni".a szezont tekintve elfogytunk a végére.Pitta,Rice,Wagner,Monroe,Jimmy,Lorenzo a legfájóbbak és most Jernigen is.két pozitívum van talán,egyrészt Ngata visszajön másrészt Webb javuló tendenciát mutat.remélem tudnak elkapót is játszani.vagy inkább QB-t?

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Grat a PO-hoz, sok sikert hozzá.Bondi
Köszi,Bondi 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Grat a PO-hoz, sok sikert hozzá.

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Az tuti, hogy látva az elmúlt három meccsünket a szokásos presztízsen túl mind a vasalósok mind a cicákok fel fogják túrni a pályát, hogy ellenünk játszhassanak a PO-ba.
Más: jövőre NFC WEST és AFC WEST mellett Miami és SD lesz terítéken.Blaise
Tudom rólad Blaise hogy imádod a csapatot csak azért vagy ilyen negatív mert a legjobbat akarod és várod el tőlük. De a te szíved is dobogott egyet most hogy PO-ba kerültünk. És mivan akkor, ha a BB vagy Dalton lesérül ezen a meccsen akkor már más az esélyünk. (Persze egyiküknek sem kívánok ilyesmit csak azt akarom mondani hogy nem szabad feladni)malkav
Nem szeretném, hogy igazam legyen, de Ti is láttátok az elmúlt három meccset (ki-ki vérmérséklete szerint előbb otthagyta, bevallom a texans meccset a harmadik negyedben kinyomtam) ezek nálam többet nyomnak a latba mint, hogy hurrá PO-ba szenvedtük magunkat és ott bármi lehet (tényleg bármi lehet, de akkor is...). A véleményemet korábban leírtam már, hogy mit várok az esetleges Bengals/Steelers meccsről. Jobban nem szeretném besötétíteni egy személyben a topic hangulatát, hogy ismét leírjam 😀Blaise
Mi ,a Giants,Steelers,akik az elmúlt pár év termése,hogy az osonópályáról SB-t nyer,illetve az abszolút kedvencem a 2006-os Ravens is a bye után kizúgott,igaz egy korszakos Manning ellen FG-kel,de kizúgtunk,hogy utána végigszopjuk a 2007-es szezont.
Statisztikailag kicsit valószínű,ha 9 év alatt 3 under dog nyer.Optimizmus,félig tele a pohár.
PO és bármi lehet. 😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297

Grat srácok, de akkor is!!!

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ha választani lehet, akkor a Bengalst választanám. De ilyen fogalmatlan O-val tökmindegy.Vrijbloed
A kis Vörös keresztje a PO,én is a Bengalst szeretném


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Az tuti, hogy látva az elmúlt három meccsünket a szokásos presztízsen túl mind a vasalósok mind a cicákok fel fogják túrni a pályát, hogy ellenünk játszhassanak a PO-ba.
Más: jövőre NFC WEST és AFC WEST mellett Miami és SD lesz terítéken.Blaise
Tudom rólad Blaise hogy imádod a csapatot csak azért vagy ilyen negatív mert a legjobbat akarod és várod el tőlük. De a te szíved is dobogott egyet most hogy PO-ba kerültünk. És mivan akkor, ha a BB vagy Dalton lesérül ezen a meccsen akkor már más az esélyünk. (Persze egyiküknek sem kívánok ilyesmit csak azt akarom mondani hogy nem szabad feladni)malkav
Nem szeretném, hogy igazam legyen, de Ti is láttátok az elmúlt három meccset (ki-ki vérmérséklete szerint előbb otthagyta, bevallom a texans meccset a harmadik negyedben kinyomtam) ezek nálam többet nyomnak a latba mint, hogy hurrá PO-ba szenvedtük magunkat és ott bármi lehet (tényleg bármi lehet, de akkor is...). A véleményemet korábban leírtam már, hogy mit várok az esetleges Bengals/Steelers meccsről. Jobban nem szeretném besötétíteni egy személyben a topic hangulatát, hogy ismét leírjam 😀
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ha választani lehet, akkor a Bengalst választanám. De ilyen fogalmatlan O-val tökmindegy.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you

Más: jövőre NFC WEST és AFC WEST mellett Miami és SD lesz terítéken.Blaise
Nice. Seattle, Arizona, St. Loius se gyenge. Denver, Kansas, San Diego, Miami...
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Az tuti, hogy látva az elmúlt három meccsünket a szokásos presztízsen túl mind a vasalósok mind a cicákok fel fogják túrni a pályát, hogy ellenünk játszhassanak a PO-ba.
Más: jövőre NFC WEST és AFC WEST mellett Miami és SD lesz terítéken.Blaise
Tudom rólad Blaise hogy imádod a csapatot csak azért vagy ilyen negatív mert a legjobbat akarod és várod el tőlük. De a te szíved is dobogott egyet most hogy PO-ba kerültünk. És mivan akkor, ha a BB vagy Dalton lesérül ezen a meccsen akkor már más az esélyünk. (Persze egyiküknek sem kívánok ilyesmit csak azt akarom mondani hogy nem szabad feladni)
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Az tuti, hogy látva az elmúlt három meccsünket a szokásos presztízsen túl mind a vasalósok mind a cicákok fel fogják túrni a pályát, hogy ellenünk játszhassanak a PO-ba.
Más: jövőre NFC WEST és AFC WEST mellett Miami és JAX lesz terítéken.
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831

Nem érdekelm, hogy milyen játékkal jutottunk ide!! Bent vagyunk és ez a lényeg- Legyen innentől bármi, ez már egy pozitív szezon. Ha megyünk még 1-2 kört, akkor az csak hab a tortán.
Köszi Chiefs! #MiraclesHappen
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PPPPPPOOOOOO!

Nem volt könnyű szülés de ez így oké
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jah, és akkor nagy valószínűséggel Cincinnati, vagy Pittsburgh. Nagy eséllyel így a hajnali meccs győzteséhez megyünk majd.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Az első TD-ig ez legalább annyira kilátástalan semmitmondó szar volt, mint a Texans elleni meccs a múlt héten. Aztán jött a momentum. Minek "altattunk"?

6. helyen, épphogy PO... De ez a mutatott játék, háááááááát. :-/

Örüljek, ne örüljek? Van miért, az tény, de ki tudja mi lesz
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Felvirradt a nagy nap!
Bírjuk a terhet,szerencsénk lesz?
Még a múlt heti nagy égés után is van esélyünk.A Texans elleni betli óriási csalódás volt.
A coaching staff leszereplése még annál is nagyobb.Már a Colts elleni vereség is figyelmeztető volt,hogy aki kiismeri Kubiak rendszerét,annak egy átlag védelem is győzelmi esélyt tud teremteni saját csapatának.
Most egyértelműen kiderült,a Houston szinte tudta,mi fog következni,a futósávokat lezárták,route útvonalakat fedezték,olyan volt a védelmük,mint egy korszakos domináns D,a szezont tekintve viszont már árnyaltabb képet mutatnak.
Kub,pedig mint az Emlékezz a Titánokra filmből Denzel Washington "...mint az Aspirin ,csak várni kell és meglesz a hatása..."
Hihetetlen volt látni,ahogy minden szinten fölénk nőttek és Harbs is csak nézett.

Ez egy nehéz szezon,elvesztettük Ricet,az egyetlen O playmakerünket,az 1.számú célpont és TE Pistát,Ngatát és talán a legrosszabb,a D MVP-nket,a csapat talán -jelenleg-legjobb játékosát,Jimmy Smith-t.Jimmy idén ISLAND-ként játszott,őt nem tudtuk pótolni.
Bízzunk a KC-ben és önmagunkban,talán meglesz az eredménye.Az SD-nek is voltak idén nagy betlijei és nagy győzelmei meglátjuk este 10 óra körül...kátrány
Nem tudom már ki, de valaki írta, hogy Kubiak ismeri a Houstont mint a tenyerét és fordítva, hogy előny vagy hátrány az kiderül. Nos kiderült. Ugyanakkor arról nem tehet, hogy egy Justin Forsett a legjobb skill playerünk. Még leírni is nevetséges, hát még valaki külső szemlélőnek elolvasni. A D puhány és nincs vezér aki tüzelni tudná a többieket. Az offenzben meg nincs senki aki kritikus szituációban elő tudna lépni. Az, hogy ezen a meccsen még izgulunk a PO-ért annak köszönhető, hogy nyertünk 6 meccset olyan csapatok ellen akiknek összesen van 25(!) győzelmük. Ha ahhoz, hogy egy kicsit gatyába szedjék a csapatot vagy némi változás jöjjön a bevett rutinba az kell, hogy ne jussunk be akkor ámen. Mert azzal kár lenne magunkat áltatni, hogy milyen qwa jók vagyunk nincs baj ott vagyunk a PO-ban, meg nemrég SB-t nyerünk minden mehet a megkezdett úton(?) tovább.Blaise



Én nem nézném le a helyedben Forsettet, ha több játékosunk nyújtott volna olyan teljesítményt mint az RB, (Torrey, Jones, Pitta) , akkor nem lenne most problémánk.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831

 www.facebook.com/Ravens247/photos/a.350031394503.146127.306624109503/10152804222894504/?type=1&fref=nf

Bár úgy látszik, hogy a mi balfaszságainkon megy el a szezon, de az még tarthatja a lelket bennünk, hogy voltunk már 4&29-re is a PO-tól 😊 GO CHIEFS!!!
#MiraclesHappen
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Rettenetes meccsre számítok, csúszás mászás balfékkedés, de a szív fog nyerni, ezerszerisátkozott fekete szív.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Felvirradt a nagy nap!
Bírjuk a terhet,szerencsénk lesz?
Még a múlt heti nagy égés után is van esélyünk.A Texans elleni betli óriási csalódás volt.
A coaching staff leszereplése még annál is nagyobb.Már a Colts elleni vereség is figyelmeztető volt,hogy aki kiismeri Kubiak rendszerét,annak egy átlag védelem is győzelmi esélyt tud teremteni saját csapatának.
Most egyértelműen kiderült,a Houston szinte tudta,mi fog következni,a futósávokat lezárták,route útvonalakat fedezték,olyan volt a védelmük,mint egy korszakos domináns D,a szezont tekintve viszont már árnyaltabb képet mutatnak.
Kub,pedig mint az Emlékezz a Titánokra filmből Denzel Washington "...mint az Aspirin ,csak várni kell és meglesz a hatása..."
Hihetetlen volt látni,ahogy minden szinten fölénk nőttek és Harbs is csak nézett.

Ez egy nehéz szezon,elvesztettük Ricet,az egyetlen O playmakerünket,az 1.számú célpont és TE Pistát,Ngatát és talán a legrosszabb,a D MVP-nket,a csapat talán -jelenleg-legjobb játékosát,Jimmy Smith-t.Jimmy idén ISLAND-ként játszott,őt nem tudtuk pótolni.
Bízzunk a KC-ben és önmagunkban,talán meglesz az eredménye.Az SD-nek is voltak idén nagy betlijei és nagy győzelmei meglátjuk este 10 óra körül...kátrány
Nem tudom már ki, de valaki írta, hogy Kubiak ismeri a Houstont mint a tenyerét és fordítva, hogy előny vagy hátrány az kiderül. Nos kiderült. Ugyanakkor arról nem tehet, hogy egy Justin Forsett a legjobb skill playerünk. Még leírni is nevetséges, hát még valaki külső szemlélőnek elolvasni. A D puhány és nincs vezér aki tüzelni tudná a többieket. Az offenzben meg nincs senki aki kritikus szituációban elő tudna lépni. Az, hogy ezen a meccsen még izgulunk a PO-ért annak köszönhető, hogy nyertünk 6 meccset olyan csapatok ellen akiknek összesen van 25(!) győzelmük. Ha ahhoz, hogy egy kicsit gatyába szedjék a csapatot vagy némi változás jöjjön a bevett rutinba az kell, hogy ne jussunk be akkor ámen. Mert azzal kár lenne magunkat áltatni, hogy milyen qwa jók vagyunk nincs baj ott vagyunk a PO-ban, meg nemrég SB-t nyerünk minden mehet a megkezdett úton(?) tovább.Blaise
😀
Köszi,hogy leírtad helyettünk,ha mondjuk innen az AFC-ből objektíven néznénk egy ugyanilyen NFC szituációt,biztosan nem a mi alteregónké lenne a szimpátiám .Semmi X faktort nem érzek magunkban.
Valahol olvastam egy Texans szurkoló írta,hogy nem lepődött meg a Kubiak O vagy csapat összeroppanásán,menetrendszerűen érkezett Houstonban a betli,most is bejött,sajnos.
Bíztam benne,hogy a mi előnyünk lesz a Kubiak helyismerete,viszont így utólag már a Colts elleni egyértelmű vereség is törvényszerű volt.

A front7-t én szeretem,sztem,ha Jimmy nem esik ki ,megvan a Chargers és a Bengals meccs is.A Texans ellen csak Mr.Ed Reed-del a secundarynkban lett volna esélyünk.
Már akkor és most is savalltam,hogy Edet nem kötöttük magunkhoz 40 éves koráig,hatékonyság ide vagy oda.
A karma büntet minket,a liga legsz@rabb sec-ével.Azért nem vagyunk utolsók,mert volt egy Jimmynk.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Kar hogy nem harmat irtal, 2 cb es 1 wr lenne akkor a keresem. Remekul bevalt, senki nem vitatja es mindenki orul neki, de most hianyposzton tegyuk mindezt.no
Brooks sérülése továbbá Elam és Stewart szuper formája láttán nem lenne ellenemre egy jó safety sem.Peter
Teljesen igazad van de S huzni mar ciki lenne ( de szukseg lenne ra )no
Kövezzetek meg érte de szerintem nem lenne hülyeség visszahozni Dawan Landryt aki szabadügynök lesz.mentorálhatná a hátsó alakzatot és szerintem maradt bőven abban a tankban még.nagy kedvencem volt és szerintem nem kérhet sokat.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Felvirradt a nagy nap!
Bírjuk a terhet,szerencsénk lesz?
Még a múlt heti nagy égés után is van esélyünk.A Texans elleni betli óriási csalódás volt.
A coaching staff leszereplése még annál is nagyobb.Már a Colts elleni vereség is figyelmeztető volt,hogy aki kiismeri Kubiak rendszerét,annak egy átlag védelem is győzelmi esélyt tud teremteni saját csapatának.
Most egyértelműen kiderült,a Houston szinte tudta,mi fog következni,a futósávokat lezárták,route útvonalakat fedezték,olyan volt a védelmük,mint egy korszakos domináns D,a szezont tekintve viszont már árnyaltabb képet mutatnak.
Kub,pedig mint az Emlékezz a Titánokra filmből Denzel Washington "...mint az Aspirin ,csak várni kell és meglesz a hatása..."
Hihetetlen volt látni,ahogy minden szinten fölénk nőttek és Harbs is csak nézett.

Ez egy nehéz szezon,elvesztettük Ricet,az egyetlen O playmakerünket,az 1.számú célpont és TE Pistát,Ngatát és talán a legrosszabb,a D MVP-nket,a csapat talán -jelenleg-legjobb játékosát,Jimmy Smith-t.Jimmy idén ISLAND-ként játszott,őt nem tudtuk pótolni.
Bízzunk a KC-ben és önmagunkban,talán meglesz az eredménye.Az SD-nek is voltak idén nagy betlijei és nagy győzelmei meglátjuk este 10 óra körül...kátrány
Nem tudom már ki, de valaki írta, hogy Kubiak ismeri a Houstont mint a tenyerét és fordítva, hogy előny vagy hátrány az kiderül. Nos kiderült. Ugyanakkor arról nem tehet, hogy egy Justin Forsett a legjobb skill playerünk. Még leírni is nevetséges, hát még valaki külső szemlélőnek elolvasni. A D puhány és nincs vezér aki tüzelni tudná a többieket. Az offenzben meg nincs senki aki kritikus szituációban elő tudna lépni. Az, hogy ezen a meccsen még izgulunk a PO-ért annak köszönhető, hogy nyertünk 6 meccset olyan csapatok ellen akiknek összesen van 25(!) győzelmük. Ha ahhoz, hogy egy kicsit gatyába szedjék a csapatot vagy némi változás jöjjön a bevett rutinba az kell, hogy ne jussunk be akkor ámen. Mert azzal kár lenne magunkat áltatni, hogy milyen qwa jók vagyunk nincs baj ott vagyunk a PO-ban, meg nemrég SB-t nyerünk minden mehet a megkezdett úton(?) tovább.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Szeretnék naivabb lenni, és hinni abban, hogy a KC ma meglepi a SD-t. Ha nem csoportmeccs lenne, akkor 99%-ra tenném, hogy a Chargers behúzza azt a meccset.

Jelenleg ennyi kapaszkodóm van, hogy csoportmeccs...

Verjük meg a Clevelandet, aztán rosszabb esetben győzelemmel zárjuk ezt a szezont.Vrijbloed
Amiért érdemes továbbmenni a naivitásnál az a KC védelme és szerintem a liga legjobb futója Jamaal.plusz az SD sem túl egészséges,Rivers nem 100-as,Matthews out,Keenen Allen doubtfull.remélem szétfutják őket,ölik az órát a D-jük meg szerez egy pár labdát.

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Szeretnék naivabb lenni, és hinni abban, hogy a KC ma meglepi a SD-t. Ha nem csoportmeccs lenne, akkor 99%-ra tenném, hogy a Chargers behúzza azt a meccset.

Jelenleg ennyi kapaszkodóm van, hogy csoportmeccs...

Verjük meg a Clevelandet, aztán rosszabb esetben győzelemmel zárjuk ezt a szezont.
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Felvirradt a nagy nap!
Bírjuk a terhet,szerencsénk lesz?
Még a múlt heti nagy égés után is van esélyünk.A Texans elleni betli óriási csalódás volt.
A coaching staff leszereplése még annál is nagyobb.Már a Colts elleni vereség is figyelmeztető volt,hogy aki kiismeri Kubiak rendszerét,annak egy átlag védelem is győzelmi esélyt tud teremteni saját csapatának.
Most egyértelműen kiderült,a Houston szinte tudta,mi fog következni,a futósávokat lezárták,route útvonalakat fedezték,olyan volt a védelmük,mint egy korszakos domináns D,a szezont tekintve viszont már árnyaltabb képet mutatnak.
Kub,pedig mint az Emlékezz a Titánokra filmből Denzel Washington "...mint az Aspirin ,csak várni kell és meglesz a hatása..."
Hihetetlen volt látni,ahogy minden szinten fölénk nőttek és Harbs is csak nézett.

Ez egy nehéz szezon,elvesztettük Ricet,az egyetlen O playmakerünket,az 1.számú célpont és TE Pistát,Ngatát és talán a legrosszabb,a D MVP-nket,a csapat talán -jelenleg-legjobb játékosát,Jimmy Smith-t.Jimmy idén ISLAND-ként játszott,őt nem tudtuk pótolni.
Bízzunk a KC-ben és önmagunkban,talán meglesz az eredménye.Az SD-nek is voltak idén nagy betlijei és nagy győzelmei meglátjuk este 10 óra körül...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related