Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Aaron Ross CB megy hozzátok próbajátékra. Backup szint, sérülés esetén akár kezdőként is szerepelhet még ha nincsenek az emberbek nagy igényei (2011-es szezonban ő volt az egyik kezdő CB)Asbee
ő az, aki Jacksonvilleben nyaralt egy évet?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Aaron Ross CB megy hozzátok próbajátékra. Backup szint, sérülés esetén akár kezdőként is szerepelhet még ha nincsenek az emberbek nagy igényei (2011-es szezonban ő volt az egyik kezdő CB)


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Brandon Flowerst kivágta a Chiefs, és Chris Houstont a Lions, előbbi inkább meglepő, tavaly Pro Bowl-választott volt. Mindkét cornerbacket a kezdőcsapatba várták sokan ezt megelőzően.
Azt hiszem meg lesz oldva a corner poszt 😀 Remélem egy-két OT-t is kivágnak még.Voice
Flowersre nekünk semmiképpen sem lesz pénzünk, vagy ha mégis hozzánk kerül amire nincs szerintem esély, akkor valami gebasz lehet nála. Houston meg... ha abba a rémes detroiti secbe nem kellett akkor nekünk sem. Ettől függetlenül jó lenne ha mozgolódnánk valami veterán cornerért mert olyan hű de jól a mi hátsó alakzatunk sem fest...
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Brandon Flowerst kivágta a Chiefs, és Chris Houstont a Lions, előbbi inkább meglepő, tavaly Pro Bowl-választott volt. Mindkét cornerbacket a kezdőcsapatba várták sokan ezt megelőzően.
Azt hiszem meg lesz oldva a corner poszt 😀 Remélem egy-két OT-t is kivágnak még.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Lehet csak smokescreen, de azért említésre érdemes, hogy a helyi média szerint "már a rosteren van a 2014-es kezdő RT"... Wagnerrel és Jensennel is elégedett a FO és az edzői kar. Nah majd meglátjuk minden esetre valahogy nem vagyok oda meg vissza ettől.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
"Marshal Yanda is not a blue collar guy" -majd 3 turha.nagyon kemény forma!Peter
Na Ő az aktuális kedvenc 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
"Marshal Yanda is not a blue collar guy" -majd 3 turha.nagyon kemény forma!

 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Late-For-Work-65-Think-Joe-Flaccos-Overpaid-Check-Out-Colin-Kaepernicks-New-Deal/b3c0b507-8247-489a-a54e-4feb2b88b264

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Upshawnak karrierje során először sikerült tisztességes kondiban megjelennie az OTA-nBlaise
Vagy mégsem.
Ravens OLB Courtney Upshaw reported to the team overweight once again this summer:
Courtney Upshaw: 'I'm feeling good. I'm still working. The weight ain't where it needs to be, where i want it to be. It's a grind.'Aaron Wilson twitter
A duma az mindig nagyon megy a túlsúlyosan betoppanó játékosoknak, de a nálunk 3 offseasonon át ezt házaló ügynök szintre fejlesztő Dwyer profizmusát még nem közelíti Upshaw.Robilluma
Akkor ment a szerecsen mosdatása ezerrel, korábban még Harbs nyilatkozta azt, hogy végre rendes kondiban jött. F-szt Upshawba, második kör eleji választott erre nem tudjuk másra használni mint futás ellen, ráadásul a munkamorálja is a a béka segge alatt van, ilyen játékost lőhettünk volna magunknak a vursliban is...
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Upshawnak karrierje során először sikerült tisztességes kondiban megjelennie az OTA-nBlaise
Vagy mégsem.
Ravens OLB Courtney Upshaw reported to the team overweight once again this summer:
Courtney Upshaw: 'I'm feeling good. I'm still working. The weight ain't where it needs to be, where i want it to be. It's a grind.'Aaron Wilson twitter
A duma az mindig nagyon megy a túlsúlyosan betoppanó játékosoknak, de a nálunk 3 offseasonon át ezt házaló ügynök szintre fejlesztő Dwyer profizmusát még nem közelíti Upshaw.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Reed tavaly már önmaga paródiája volt sajnos... Samuel nem hiszem, hogy drága lenne cserébe szar. Jelenleg az Asa Chykie kettősből utóbbinak van több esélye betölteni a 3. számú CB posztot.BaltimoreDefense
Hát jah neki lefőtt a kávé, a SB win után vissza kellett volna vonulnia... Az azt megelőző éve sem volt már túl jó. Ez a szenvedés csak ront a renoméján.
Samuel lehet szar, de legalább van rutinja, Asa és Chykie anélkül szar, de legalább fiatalok. Eléggé fázok a CB poszt miatt. Ha Jimmy letol egy jó évet a világ minden kincsét odaadhatjuk neki 2 év teljesítményre, ha meg nem tudjuk megtartani még szarabb a a helyzet.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Reed tavaly már önmaga paródiája volt sajnos... Samuel nem hiszem, hogy drága lenne cserébe szar. Jelenleg az Asa Chykie kettősből utóbbinak van több esélye betölteni a 3. számú CB posztot.
több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
köszi srácok a forditást! látod Blaise ha másért nem, de ezért legalább jó az öreg a háznál. (ice up son) 😀 szegény reedet sajnáltam tavaj. neki maradni kellett volna tanitani elamet és ugy viszavonulni mintt ray papának original ravensként! egy kicsit ciki volt amitt vele müveltek a texansnál, pedig nem egy szaros újoncról besz. (a hülye loserek) még enyi idösen is öszehozott volna anyi int mint az egész csapat tavaj! remélem viszajön edzönek vagy játszani. az FA-ról meg nem várjunk megváltást, sajna. samuel drága lenne de nem ér anyit amenyit kerest eddig nálunk meg amugy se kapna akkora zsét egy lassan kiöregedö CB. falembereket meg fel se hozom, a végen Blaisenek lesz igaza. akk nem sok esély van arra h idei elsö pick után jövöre perrymant behuzzuk, sirni tudnék!!! (sirjon csak Ford az jót tesz)
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
OTA hírek:
Smitty szárnyai alá vette Marlont, elsősorban a routeok megfutásában tágítja a fejét. Nem kétséges, hogy a hasznára fog válni a különóra. (y)
Jernigant Yanda ellen szadizzák, csak hogy szokja a dörgést. Nehezebb ellenfelet aligha kaphatott volna, de nem kell sajnálni, így fejlődhet leggyorsabban.
Arról, hogy ki milyen kondiban van már írtam, más meg most azon túl, hogy mindenki egészséges maradjon nem nagyon számít.

FA-ról:
Továbbra is Winstont olvasni a legtöbbször. Hát fene tudja, az utolsó két éve Oher szintjét éppen üti, de Kubiakkal dolgozott korábban. Ha jön és beválik frankó, de lenne pesszimista olvasata is az érkezésének. Wagnerből (Hurstöt direkt nem írom) nem néznek ki annyit, amennyit az elmúlt két évben hozott Winston...

CB-k neve nem nagyon került még elő. Asante Samuelt és Dunta Robinsont olvastam
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Dick után Rexi a legjobb, legalább is szerintem. nem tudom ti h vagytok vele de ha a helyébe lennék én viszalépésnek tekinteném. ed reedröl meg folyamat irnak ravens.com-on valamit de angolul van és az számomra holt nyelv. megtudnátok mondani h denzel perryman (miami U) mikor draftolják vagy már el is vitték? elöre is thxRavens best defense
Perryman-t jövőre draftolják.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Dick után Rexi a legjobb, legalább is szerintem. nem tudom ti h vagytok vele de ha a helyébe lennék én viszalépésnek tekinteném. ed reedröl meg folyamat irnak ravens.com-on valamit de angolul van és az számomra holt nyelv. megtudnátok mondani h denzel perryman (miami U) mikor draftolják vagy már el is vitték? elöre is thxRavens best defense
Azt írják Reedről főleg, hogy tudna még játszani és akar, de nyitott az edzősködésre is.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
Dick után Rexi a legjobb, legalább is szerintem. nem tudom ti h vagytok vele de ha a helyébe lennék én viszalépésnek tekinteném. ed reedröl meg folyamat irnak ravens.com-on valamit de angolul van és az számomra holt nyelv. megtudnátok mondani h denzel perryman (miami U) mikor draftolják vagy már el is vitték? elöre is thx
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
De mi van ha ..... Esetleg a Jets-nek nem sikerül megtörnie a jeget és kirugják Rexit. Na őt el tudnám képzelni DC-nak nálunk.malkav
szokás visszahívni valakit?Peter
Csoporton belül is előfordult már, pont ilyen DC-HC-DC vonalon.

Dick LeBeau:
1980–1983 Cincinnati Bengals (defensive backfield coach)
1984–1991 Cincinnati Bengals (defensive coordinator)

1992–1994 Pittsburgh Steelers (defensive backfield coach)
1995–1996 Pittsburgh Steelers (defensive coordinator)

1997–2000 Cincinnati Bengals (defensive coordinator and assistant head coach)
2000–2002 Cincinnati Bengals (head coach)

2003 Buffalo Bills (assistant head coach)

2004–present Pittsburgh Steelers (defensive coordinator)


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
De mi van ha ..... Esetleg a Jets-nek nem sikerül megtörnie a jeget és kirugják Rexit. Na őt el tudnám képzelni DC-nak nálunk.malkav
szokás visszahívni valakit?

több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 388 — Jó ötletnek tűnt!
De mi van ha ..... Esetleg a Jets-nek nem sikerül megtörnie a jeget és kirugják Rexit. Na őt el tudnám képzelni DC-nak nálunk.malkav
Tuti kapna másik HC állást 😊

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
De mi van ha ..... Esetleg a Jets-nek nem sikerül megtörnie a jeget és kirugják Rexit. Na őt el tudnám képzelni DC-nak nálunk.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
20011-et nézem,a jó kis Pagano évet ahol még a szertáros is blitzre volt küldve és érdekelne a véleményetek,hogy elégedettek vagytok e Pees-el?Peter
Ez egy necces kérdés. Paganohoz képest szerintem egyértelműen visszaléptünk, de nagyon sok változás volt a D személyi állományában ami azért nem teszi egyszerűvé a helyzetet. Tavaly pedig az O is partner volt a D gyengébb teljesítményében. Minden esetre ha idén váltottunk volna DC-t szerintem nem lett volna túl nagy felháborodás, még ha lehetett volna felhozni egy esetleges csere ellen érveket. Meglátjuk mi lesz idén, akkor azért már nagyobb lesz a minta ami alapján ítéletet mondhatunk, de azt is látni kell, hogy ha tegyük fel szanaszét sz-patnának esetleg minket mert ingatag a secondarynk az -jelen állás szerint- nem csak Pees hibája lenne.Blaise
igen,egyetértek. a blitz hívásokon egyértelműen látszik a különbség például.Pees nagyon kevés blitzet hív,Paganonál a 8 héten járok de már megvolt a sack Pollardnak,Reednek meg még két secondary játékosnak plusz a középső linebackerek sem hagynak időt az ellenfélnek.igazából továbbfűzném az egészet azzal,hogy nem tudom hány éve van még Peesnek de annak ellenére,hogy a D sokat javult számokban valami oka lehetett annak,hogy Spagnuolo idekerült.gondolom Őt fogják majd promotálni D edzőnek.ha ez így van Ő kreatívabb?Peter
Benne van a pakliban, hogy Spagnoulot léptetik előre ha esetleg Peest leváltják. Harbsal ismerik régről egymást, még a Phillyben Andy Reid stábjában voltak mind a ketten és a korábbi kapcsolat elég fontos Harbaughnál.
Nevet a Giants 2007/8-as D-ével szerzett. Azóta viszont... HC ként bukta a Ramsnél és a Saints D is a legendáriumok minden idők legrosszabbika oldalára/oldalaira került fel 2 éve. Nálunk a 3-4 a base Spagnoulo viszont 4-3at futtat (nekem mondjuk utóbbi a tetszetősebb, Sizzle-Williams-Ngata-Doom Mosley-Brown-Smith)
Ennek ellenére ódzkodnék attól, hogy Ő legyen a következő DC. Elég csúnya lejtmenetben van a karrierje és a leghangosabb sikereit is elsősorban a Giants atom Dlinejának köszönheti, a kinevezése pedig sémaváltással is járna, amire nincs szerintem szükségünk.
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
20011-et nézem,a jó kis Pagano évet ahol még a szertáros is blitzre volt küldve és érdekelne a véleményetek,hogy elégedettek vagytok e Pees-el?Peter
Ez egy necces kérdés. Paganohoz képest szerintem egyértelműen visszaléptünk, de nagyon sok változás volt a D személyi állományában ami azért nem teszi egyszerűvé a helyzetet. Tavaly pedig az O is partner volt a D gyengébb teljesítményében. Minden esetre ha idén váltottunk volna DC-t szerintem nem lett volna túl nagy felháborodás, még ha lehetett volna felhozni egy esetleges csere ellen érveket. Meglátjuk mi lesz idén, akkor azért már nagyobb lesz a minta ami alapján ítéletet mondhatunk, de azt is látni kell, hogy ha tegyük fel szanaszét sz-patnának esetleg minket mert ingatag a secondarynk az -jelen állás szerint- nem csak Pees hibája lenne.Blaise
igen,egyetértek. a blitz hívásokon egyértelműen látszik a különbség például.Pees nagyon kevés blitzet hív,Paganonál a 8 héten járok de már megvolt a sack Pollardnak,Reednek meg még két secondary játékosnak plusz a középső linebackerek sem hagynak időt az ellenfélnek.igazából továbbfűzném az egészet azzal,hogy nem tudom hány éve van még Peesnek de annak ellenére,hogy a D sokat javult számokban valami oka lehetett annak,hogy Spagnuolo idekerült.gondolom Őt fogják majd promotálni D edzőnek.ha ez így van Ő kreatívabb?

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
20011-et nézem,a jó kis Pagano évet ahol még a szertáros is blitzre volt küldve és érdekelne a véleményetek,hogy elégedettek vagytok e Pees-el?Peter
Ez egy necces kérdés. Paganohoz képest szerintem egyértelműen visszaléptünk, de nagyon sok változás volt a D személyi állományában ami azért nem teszi egyszerűvé a helyzetet. Tavaly pedig az O is partner volt a D gyengébb teljesítményében. Minden esetre ha idén váltottunk volna DC-t szerintem nem lett volna túl nagy felháborodás, még ha lehetett volna felhozni egy esetleges csere ellen érveket. Meglátjuk mi lesz idén, akkor azért már nagyobb lesz a minta ami alapján ítéletet mondhatunk, de azt is látni kell, hogy ha tegyük fel szanaszét sz-patnának esetleg minket mert ingatag a secondarynk az -jelen állás szerint- nem csak Pees hibája lenne.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ravens Waive QB Nick Stephens & Sign OLB D.J. Roberts

Ravens Sign Third-Round Pick S Terrence Brooks

Cap space: 4 385 625 $

-Steve Smith Loves Joe Flacco's Throws

“He throws a lot of good, easy balls that you can snag with one hand,” Smith said Thursday with a grin. “It makes it look good, so I like those.”

“I like Steve, man,” Flacco said. “He’s a funny guy and he’s a great football player. He’s a fiery guy.”


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
20011-et nézem,a jó kis Pagano évet ahol még a szertáros is blitzre volt küldve és érdekelne a véleményetek,hogy elégedettek vagytok e Pees-el?