Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
 www.baltimoreravens.com/videos/videos/NFLN_CJ_Mosley_Its_Been_A_Long_Ride/c7935dcb-5273-41c0-9ce2-4bbbbd875829

Interjú alapján értelmesnek tűnik. (próbálom a pozitívumokat meglátni 😀 )


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
vassadi
Pm-ben válaszolok, mert itt már Mosleyval kapcsolatban nem szeretném növelni a hsz-im számát.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Dislocated elbow as freshman, dislocated hip as sophomore, had minor shoulder labrum (keeps joint from dislocating) after junior year) Ha ez nem injury prone akkor nem tudom mi és tényleg igazad van, nem hagyott ki. Csak minden évben lerobbant valami nélkülözhetetlen tartozéka, majd kíméljük, mint a hímes tojást.Blaise
Szerinted a draftra jelentkezettek közül hányan vannak, akiknek ehhez hasonló vagy úgymond ennél is tartalmasabb a kórlapjuk?
Az utóbbi évek összes Bama-meccsét láttam, és Mosley-ról valahogy inkább olyan kép maradt meg bennem, hogy a pályán pusztít, nem pedig az, hogy injury prone játékos módjára folyton kiszállna mindenféle sérülésekkel...

Nem állítom be, hogy nem fog bevállni azt pedig főleg nem, hogy azért nem mert Bama védőBlaise
Érdekes, mert más érvet én nem hallottam tőled Mosley játéka ellen, mint azt, hogy Bama-védő. Vagy milyen negatívumokat vélsz felfedezni a játékában?

de kezd el sorolni az eddig be nem váltakat vagy azokat akik nem teljesítettek közel sem úgy ahogy elvárták (csak néhány: Jackson Upshaw Cody McClain Barron Kirkpatrick és Milliner is egészen parádésan indított). Ezek után ha leveszed a Bama szemüveged akkor látnod kell mire céloznak akik ódzkodnak a Bama védőktől.Blaise
Tisztában vagyok vele, hogy a közelmúltban jó néhány korai körös Bama-védő besült (második kiemelt részt), de továbbra is csak azt tudom mondani, hogy csak ezért megbélyegezni valakit, röhejes dolog (első kiemelt rész):

Azon továbbra is csak röhögni tudok, ha valaki csak azért húz le kapásból egy prospectet, mert az illető egykori Alabama-védő. Dareus-szal is milyen rosszul járt a Bills. Nem a média hülyeségeit kell kajálni ( "Bama védő, sz@r lesz" ), hanem game tape-et kell nézni. Ha valaki az alapján is képes egyből beállítani Mosley-t a be nem vált első körös Bama-védők sorába és azt mondani, hogy ez az ember a játéka alapján nem ér első kört, akkor no comment...
vassadi
A csapat szívének tavaly elvileg draftoltuk Brownt és ugye ott van Smith. Mind a kettő fasza cover LB. Mi a logikus lépés hozunk egy bunkósbotot futás ellen, ha már a csapat nem gondolja azt hogy Bynes ezt képes játszani. Hát pont azt hoztunk.Blaise
És csak azért, mert valakinek a coverage az erőssége, akkor már evidens, hogy run defense-ben nem elég jó? 😊 Mosley esetében például mi baj van azzal, amit futás elleni védekezés terén csinál?
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
ami aggaszt Brownban az a súlya.220 körűl zárta a szezont ami már-már safety súly.

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Illetve irta valaki, hogy LB poszton nem eg a haz.. hat de. Daryl tavalyi jateka engem nagyon meglepett (pozitivan), es sajnos benne van hogy barmikor belassul/szetesik.. Nagyon keves LB-nk volt, oda is fontos volt erositeni, ha nem is akkora kritikus need mint OT vagy S.
Igor
Én írtam, hogy szerintem nem ég a ház. Smithben benne van, de kiben nincs? Ngata Suggs akármelyik Olineman. KO elég sz-r sérülésből tér vissza. Bárkiben benne van. Ez szerintem nem teszi önmagában jó pické Mosleyt főleg nem, hogy Ő maga is injury prone hiába nem hagyott ki meccset. Ha pedig arról van szó, hogy kit lehet könyebben pótolni kisebb kockázattal akkor egyértelmű, hogy az ILB posztra mondanám.
Ami engem iszonyatosan zavar és ezzel le is zárom a Mosley témát, már elég nyilvánvaló mindenkinek, hogy hogyan értékelem ezt a picket és most már mindenki unhatja a siránkozásomat.

- nem gondolom, hogy egyértelmű upgrade
- nem elsődlegesen hiányposztra jött (OT S WR CB DL)
- nem gondolom, hogy tartós játékos
- a játékának pont azt a részét emelik ki mint erősség amit Brownéban kiemeltek aki ugye hosszútávon a társa lenne (nem egészítik ki egymást)
- trade lehetőségeket szalaszthattunk el miatta
- és tartom, hogy nem annyira impact maga a pozíció sem, de főleg nem a mi körülményeink között.

Ezzel én többe Mosleyról egy szót sem ejtek. Remélem olyan korszakos egyéniség lesz mint Ray és majd járhatom a canossát miatta.Blaise
Az impact poziciótól eltekintve, mert hogy 3-4-ben az ILB fontos poszt, kb mindennel egyetértek.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
biztos,hogy nem egy rookie és a másodéves Elam lesz hátul,Peter
Ha jött volna elsőben HaHa, én simán felküldtem volna őket, attól hogy Rookie meg másodéves.

Elam játéka tetszett, voltak fontos szerelései és INT is, pedig Ő lenne a hardhitter, HaHa meg a draft legjobb FS-e.Voice
igen max HAHA,Én is Őt vártam,de hiába

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Illetve irta valaki, hogy LB poszton nem eg a haz.. hat de. Daryl tavalyi jateka engem nagyon meglepett (pozitivan), es sajnos benne van hogy barmikor belassul/szetesik.. Nagyon keves LB-nk volt, oda is fontos volt erositeni, ha nem is akkora kritikus need mint OT vagy S.
Igor
Én írtam, hogy szerintem nem ég a ház. Smithben benne van, de kiben nincs? Ngata Suggs akármelyik Olineman. KO elég sz-r sérülésből tér vissza. Bárkiben benne van. Ez szerintem nem teszi önmagában jó pické Mosleyt főleg nem, hogy Ő maga is injury prone hiába nem hagyott ki meccset. Ha pedig arról van szó, hogy kit lehet könyebben pótolni kisebb kockázattal akkor egyértelmű, hogy az ILB posztra mondanám.
Ami engem iszonyatosan zavar és ezzel le is zárom a Mosley témát, már elég nyilvánvaló mindenkinek, hogy hogyan értékelem ezt a picket és most már mindenki unhatja a siránkozásomat.

- nem gondolom, hogy egyértelmű upgrade
- nem elsődlegesen hiányposztra jött (OT S WR CB DL)
- nem gondolom, hogy tartós játékos
- a játékának pont azt a részét emelik ki mint erősség amit Brownéban kiemeltek aki ugye hosszútávon a társa lenne (nem egészítik ki egymást)
- trade lehetőségeket szalaszthattunk el miatta
- és tartom, hogy nem annyira impact maga a pozíció sem, de főleg nem a mi körülményeink között.

Ezzel én többe Mosleyról egy szót sem ejtek. Remélem olyan korszakos egyéniség lesz mint Ray és majd járhatom a canossát miatta.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
biztos,hogy nem egy rookie és a másodéves Elam lesz hátul,Peter
Ha jött volna elsőben HaHa, én simán felküldtem volna őket, attól hogy Rookie meg másodéves.

Elam játéka tetszett, voltak fontos szerelései és INT is, pedig Ő lenne a hardhitter, HaHa meg a draft legjobb FS-e.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Csak szólok, hogy az az "injury prone" játékos a college pályafutása alatt egyetlen meccset sem hagyott ki sérülés miatt.
vassadi
Dislocated elbow as freshman, dislocated hip as sophomore, had minor shoulder labrum (keeps joint from dislocating) after junior year) Ha ez nem injury prone akkor nem tudom mi és tényleg igazad van, nem hagyott ki. Csak minden évben lerobbant valami nélkülözhetetlen tartozéka, majd kíméljük, mint a hímes tojást.

Azon továbbra is csak röhögni tudok, ha valaki csak azért húz le kapásból egy prospectet, mert az illető egykori Alabama-védő. Dareus-szal is milyen rosszul járt a Bills. Nem a média hülyeségeit kell kajálni ( "Bama védő, sz@r lesz" ), hanem game tape-et kell nézni. Ha valaki az alapján is képes egyből beállítani Mosley-t a be nem vált első körös Bama-védők sorába és azt mondani, hogy ez az ember a játéka alapján nem ér első kört, akkor no comment...
vassadi
Nem állítom be, hogy nem fog bevállni azt pedig főleg nem, hogy azért nem mert Bama védő, de kezd el sorolni az eddig be nem váltakat vagy azokat akik nem teljesítettek közel sem úgy ahogy elvárták (csak néhány: Jackson Upshaw Cody McClain Barron Kirkpatrick és Milliner is egészen parádésan indított). Ezek után ha leveszed a Bama szemüveged akkor látnod kell mire céloznak akik ódzkodnak a Bama védőktől.

Wagner és Alonso gyakorlatilag egyből a posztjuk elitjébe robbantak be az NFL-ben, vagy legalábbis nagyon közel vannak ehhez a szinthez, ők egyáltalán nem középszerű játékosok, de ami ennél is lényegesebb, hogy más rendszerben játszanak/játszottak. Az, hogy minimális impact értékkel bír az a poszt, ahová Mosley érkezett, szimplán nem igaz. Ahogy Soldi is írta (nem tudom, itt írta-e, vagy a Steelers topikban), és amivel én is lereagáltam a Steelers Shazier pickjét; egy (alapvetően) 3-4-es defense-nek az LB-sor a szíve és a lelke, bár vicces, hogy ezt pont egy olyan csapat szurkolójának kell magyaráznom, ahol nemrég még Ray Lewis játszott. 😊
vassadi
A csapat szívének tavaly elvileg draftoltuk Brownt és ugye ott van Smith. Mind a kettő fasza cover LB. Mi a logikus lépés hozunk egy bunkósbotot futás ellen, ha már a csapat nem gondolja azt hogy Bynes ezt képes játszani. Hát pont azt hoztunk.
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
biztos,hogy nem egy rookie és a másodéves Elam lesz hátul,

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Nekem nagyon tetszik ez a pick és értékben is megfelel, ha Martin bent van akkor őt vittem volna talán. Annak nagyon örülök, hogy nem valamelyik safety került ide.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Mar Borland is necces (mondom ugy hogy kedvelem, es reacheltem erte 2. korben GM jatekban), a mogotte levokbol pedig sosem lesz adekvat 3-down LB.
Bar csak reszben osztom Soldi mantrajat, de en is a front sevent preferalom a CB-k, es foleg a safetyk helyett altalaban. A safetyk helyett mindenkepp.

Illetve irta valaki, hogy LB poszton nem eg a haz.. hat de. Daryl tavalyi jateka engem nagyon meglepett (pozitivan), es sajnos benne van hogy barmikor belassul/szetesik.. Nagyon keves LB-nk volt, oda is fontos volt erositeni, ha nem is akkora kritikus need mint OT vagy S.

Ettol fuggetlen, nalam a sorrend meg mindig OT, WR, es csak utana a DB-k, de kozepso korokben mar) is johetne amugy. (Egyebkent az OT posztnak orultem volna nagyon, ha Lewan lecsuszik, de CK es Mozes ott van meg, a ketto kozul valamelyikkel kiegyeznek masodik korben.)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A deep ballhoz idő kell... ha nincs idő dobni rakétát, nem lesz rakéta... nem lesz szétdobált secondary sem. 99-re hoznám - talán kis reach-el is - Dion Bailey-t.

Edit: mondjuk fantasyban Őt is húztam 4.-ben 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Mert akkor kihoztuk a draft legjobb ILB-jét, egy kezdő OT-t és egy talán kezdő FS-t, az rendben van 😀Voice
valami hasonlóval szerintem nekem se lenne bajom... bár hogy Cyrus... nost remélem előbb viszik ki... Moses

amúgy:
Borland: Kicsit alulméretezett és szakértők szerint nem is elég gyors. szerintem én nem húznám, pláne ha figyelünk a liga másik trendjére, a 2TE felállásra.

Skov: jó választás lehet, mert a stanfordról általában jó munkamorállal jönnek ki az emberek, viszont sajnos neki is ACL szakadása volt '11-ben, ergo ő is súlyos sérülésből jön vissza, bár az is igaz, hogy állítólag megmaradt a robbanékonysága.

Brown: Borland 2.0, csak picit magasabb, 4-5 ben talán húznám, előrébb nem, szvsz talán Bynes magasságokba tudna emelkedni.

Coyle: Montana azért nem világverő csapat, nem hiszem, hogy 5. előtt elkel. Méretben Brown és Borland között van.

Ha eljátszunk a gondolattal, hogy ILB később, én ebből a bandából Skov-ot vinném... Skov, viszont nem az az igazi leader szerintem, ami hiányzik. Ettől még az elmélet mentén Ő lenne jó ide...

De ha OT (Moses valószínűbb, mint Cyrus) comp picken meg FS, ahogy Igor javasolta, az nálam belefér a továbbiakban... a futó kérdésnél meglátjuk mikor és mekkora RB run lesz a következő napon. 3-ban Hill, 4-5-ben White, akit én vinnék.Collapo
Comp pickel hol vinnél FS-t? Magasságokat/súlyt látom/ismerem csak játszani nem láttam őket.

Mert vékony a CB sorunk, FS-SS sorunk kb röhej, aztán passheavy a liga had dobálják széjjel vagy mi? 😀

Lesérül egy Webb úgy szétdobják a hátulját, hogy 30 alatt meccset nem úszunk meg...


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mert akkor kihoztuk a draft legjobb ILB-jét, egy kezdő OT-t és egy talán kezdő FS-t, az rendben van 😀Voice
valami hasonlóval szerintem nekem se lenne bajom... bár hogy Cyrus... nost remélem előbb viszik ki... Moses

amúgy:
Borland: Kicsit alulméretezett és szakértők szerint nem is elég gyors. szerintem én nem húznám, pláne ha figyelünk a liga másik trendjére, a 2TE felállásra.

Skov: jó választás lehet, mert a stanfordról általában jó munkamorállal jönnek ki az emberek, viszont sajnos neki is ACL szakadása volt '11-ben, ergo ő is súlyos sérülésből jön vissza, bár az is igaz, hogy állítólag megmaradt a robbanékonysága.

Brown: Borland 2.0, csak picit magasabb, 4-5 ben talán húznám, előrébb nem, szvsz talán Bynes magasságokba tudna emelkedni.

Coyle: Montana azért nem világverő csapat, nem hiszem, hogy 5. előtt elkel. Méretben Brown és Borland között van.

Ha eljátszunk a gondolattal, hogy ILB később, én ebből a bandából Skov-ot vinném... Skov, viszont nem az az igazi leader szerintem, ami hiányzik. Ettől még az elmélet mentén Ő lenne jó ide...

De ha OT (Moses valószínűbb, mint Cyrus) comp picken meg FS, ahogy Igor javasolta, az nálam belefér a továbbiakban... a futó kérdésnél meglátjuk mikor és mekkora RB run lesz a következő napon. 3-ban Hill, 4-5-ben White, akit én vinnék.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Én továbbra sem tudom megemészteni ezt a picket. Tavaly húztuk Brownt, idén hosszabbítottunk Smithel. Igen lehet két éves megoldás csak. Akkor 2016-ra draftoltunk a 14es első körünkkel játékost? Egy 8-8as csapatba? Egy olyan pozícióra, ahol középső körös játékosok nfl kezdők és teljesítenek már újonc évükben jól? (Wagner/Alonso így hirtelen).Minimális impact értéke a posztnak ha nem egy zsák krumpli játszik eredetileg, nálunk pedig nem ez a helyzet. UDFA kezdőink voltak az elmúlt években. Ráadásul sikerült egy injury prone játékost húzni egy olyan programból ahol legendáson jól teljesítenek az nfl-be érkező védők.Blaise
Csak szólok, hogy az az "injury prone" játékos a college pályafutása alatt egyetlen meccset sem hagyott ki sérülés miatt.

Azon továbbra is csak röhögni tudok, ha valaki csak azért húz le kapásból egy prospectet, mert az illető egykori Alabama-védő. Dareus-szal is milyen rosszul járt a Bills. Nem a média hülyeségeit kell kajálni ( "Bama védő, sz@r lesz" ), hanem game tape-et kell nézni. Ha valaki az alapján is képes egyből beállítani Mosley-t a be nem vált első körös Bama-védők sorába és azt mondani, hogy ez az ember a játéka alapján nem ér első kört, akkor no comment...

Wagner és Alonso gyakorlatilag egyből a posztjuk elitjébe robbantak be az NFL-ben, vagy legalábbis nagyon közel vannak ehhez a szinthez, ők egyáltalán nem középszerű játékosok, de ami ennél is lényegesebb, hogy más rendszerben játszanak/játszottak. Az, hogy minimális impact értékkel bír az a poszt, ahová Mosley érkezett, szimplán nem igaz. Ahogy Soldi is írta (nem tudom, itt írta-e, vagy a Steelers topikban), és amivel én is lereagáltam a Steelers Shazier pickjét; egy (alapvetően) 3-4-es defense-nek az LB-sor a szíve és a lelke, bár vicces, hogy ezt pont egy olyan csapat szurkolójának kell magyaráznom, ahol nemrég még Ray Lewis játszott. 😊

Smith-nek lehet, hogy négy évre szól a szerződése, de szívesen fogadok bárkivel, hogy ki is tölti-e a kontraktus teljes időtartamát (mellesleg ha valaki, akkor ő hagyott ki meccseket a közelmúltban súlyos sérülés miatt, ellentétben Mosley-val). Arthur Brown lehúzását sem értem egyesek részéről, amikor gyakorlatilag pályát is alig látott az első évében. Ezzel a duóval szerintem minimum egy évtizedre rendezheti az FO az ILB-kérdést.

Steelers-szurkoló lévén kis túlzással én lennék a legboldogabb, ha valami orbitális baklövést követtek volna el a hollók az első körben (ennyire azért nem vagyok rosszindulatú 😊 ), de épp ellenkező a helyzet. Congratulations Ozzie, you nailed it again.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
jön 2. körben Cyrus Kouandjio OTVoice
Akkor kárt teszek magamban...
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
3. körre van még egyébként FS, csak ki tudja lehet e velük számolni kezdőként...

Terrence Brooks, Marqueston Huff

Aki látta őket vagy olvasott róluk az írhatna valamit 😀

Mert ha teszem azt, Mosley után jön 2. körben Cyrus Kouandjio OT, aztán 3-ban Terrence Brooks FS, akkor nem szólok több rossz szót Ozz-ra idén..

Mert akkor kihoztuk a draft legjobb ILB-jét, egy kezdő OT-t és egy talán kezdő FS-t, az rendben van 😀
A futók is gazdagon vannak 2-3. körre írva, szóval a későbbi 3. körös pickkel hozhatnánk egyet belőlük, ha úgy látja a vezetőség, hogy Rice-t eltiltják, viszont ha bíznak benne és az ügyében, akkor felesleges ott RB és jöhetne CB:

Stanley Jean-Baptiste, Keith McGill , Jaylen Watkins, Pierre Desir, Marcus Roberson, Walt Aikens, Bashaud Breeland , stb..


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Jól látod, az ILB pick ráért volna a 3-4. körben.Voice
Nem vitatkozni szeretnék, kérdezem: Ki lett volna ott jó?Collapo
A 3. körben?Voice
Elsőnél hátrébb, de leginkább amikor húztál volna (ha húztál volna)Collapo
3-4. körben húztam volna ILB-t rotációs játékosnak, esetleg A.Brown-t tehermentesíteni.

Chris Borland, Shayne Skov, Preston Brown, Brock Coyle amelyik épp bent marad.

Amikor megláttam hajnalban, hogy bent van még HaHa és mi meg ILB-t húzunk első körben, elfogott egy "leszarom" érzés 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jól látod, az ILB pick ráért volna a 3-4. körben.Voice
Nem vitatkozni szeretnék, kérdezem: Ki lett volna ott jó?Collapo
A 3. körben?Voice
Elsőnél hátrébb, de leginkább amikor húztál volna (ha húztál volna)

Edit: én tényleg nem látom ebben az idei ILB classban azt, hogy 3-4 vagy hátsóbb körben értéket kapnánk, ezért érdekel

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Jól látod, az ILB pick ráért volna a 3-4. körben.Voice
Nem vitatkozni szeretnék, kérdezem: Ki lett volna ott jó?Collapo
A 3. körben?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jól látod, az ILB pick ráért volna a 3-4. körben.Voice
Nem vitatkozni szeretnék, kérdezem: Ki lett volna ott jó?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Blaise: Értem a problémád a pick-kel szemben, sőt, bizonyos szinten még egyet is értek Veled, bár többször írtam, ha CJ benn van, no-brainer. Igen, lett volna nagyobb need. Talán trade is lehetett volna. De nem lett és szeretném hinni, hogy azért, mert úgy választ a csapat, hogy többet tud nálunk.
Collapo
Miután Da Costa lehozta, hogy Mosley a 10(!!!) volt a boardon szerintem meg sem fordult a fejükben, hogy felvegyék azt a qwa telefont és mondjuk meghallgassák a trade ajánlatot. De, hogy ne csak pusztítsak Mosley ellen... Én Dennardot húztam volna egyértelműen. A liga elment egy passz happy irányba a csoportunkban sem Lynch Charles v Gore rohangál, hanem Antonio Brown, Josh Gordon A.J Green. Ehhez kellene kicsit megpróbálni alkalmazkodni, de amíg egy ILB a 10. a boardunkon úgy nehéz lesz.Blaise
Igazából értem, hogy nagyobb need volt a corner, de!

Egy jó Defense a jó rush D-nél kezdődik, ahhoz pedig nem corner kell. Meg hát pont a mi topikunkban háborogtam és hőbörögtem, hogy hiába need a CB, nagyon pipa lennék, ha CB-t húztunk volna, mert akármilyen CB-d lehet, ha nem fogod a futást és nincs passrush, akkor megette a fene az egészet. Ha viszont van egy kiváló front-7, akkor egy közepes, vagy akár rosszabb secondaryvel is elkaristolsz (erre jó példa a Steelers 2008-as D-je, ami aztán agyondominálta a ligát). Végezetül pedig azt se felejtsük, hogy a mostani class CB-ben az egyik legmélyebb, azaz 2-3-4. körben is még elég jó játékost lehet találni a várakozások szerint.

Tehát értem, ha elégedetlen vagy, de valószínűleg ezek az okok vezették a Ravens (és amúgy a Steelers) vezetőit abban, hogy CB helyett BPA-s LB-picket választottak. Szerintem mindkét esetben helyesen.Soldados
Azt egy pillanatig sem kérdőjelezem meg, hogy egy jó futás elleni védekezés a D alapja. A probléma ott van, hogy nekünk nem volt rossz a futás elleni védekezés, és főleg nem fog javulni szerintem Mosleyval. Brownnál kiemelték, hogy rohadt jól védekezik passz ellen. Kb csak erre használtuk tavaly, de azt kommunikálták, hogy fejlesztik a futás elleni védekezését és sokat javult benne. Erre hoztunk egy Mosleyt akinél pont mit emelnek ki? Hogy jól védekezik passz ellen. Nice.
Igen egy jó front seven mögött kevesebb a teher a sec-re aláírom, (lsd Panthers) de ha akarunk valami idén akkor az AFC team to beat a Broncos/Pats... mind a kettő a félelmetes futójátékáról híres.

A CB class mélységét is aláírom, de hoztunk egy majdhogynem felesleges játékost akinek korábban komoly sérülései voltak egy pozícióra ahol egyáltalán nem égett a ház. Az én legalábbis így látom ezért vagyok ennyire fennakadva.Blaise
Jól látod, az ILB pick ráért volna a 3-4. körben.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Blaise: Értem a problémád a pick-kel szemben, sőt, bizonyos szinten még egyet is értek Veled, bár többször írtam, ha CJ benn van, no-brainer. Igen, lett volna nagyobb need. Talán trade is lehetett volna. De nem lett és szeretném hinni, hogy azért, mert úgy választ a csapat, hogy többet tud nálunk.
Collapo
Miután Da Costa lehozta, hogy Mosley a 10(!!!) volt a boardon szerintem meg sem fordult a fejükben, hogy felvegyék azt a qwa telefont és mondjuk meghallgassák a trade ajánlatot. De, hogy ne csak pusztítsak Mosley ellen... Én Dennardot húztam volna egyértelműen. A liga elment egy passz happy irányba a csoportunkban sem Lynch Charles v Gore rohangál, hanem Antonio Brown, Josh Gordon A.J Green. Ehhez kellene kicsit megpróbálni alkalmazkodni, de amíg egy ILB a 10. a boardunkon úgy nehéz lesz.Blaise
Igazából értem, hogy nagyobb need volt a corner, de!

Egy jó Defense a jó rush D-nél kezdődik, ahhoz pedig nem corner kell. Meg hát pont a mi topikunkban háborogtam és hőbörögtem, hogy hiába need a CB, nagyon pipa lennék, ha CB-t húztunk volna, mert akármilyen CB-d lehet, ha nem fogod a futást és nincs passrush, akkor megette a fene az egészet. Ha viszont van egy kiváló front-7, akkor egy közepes, vagy akár rosszabb secondaryvel is elkaristolsz (erre jó példa a Steelers 2008-as D-je, ami aztán agyondominálta a ligát). Végezetül pedig azt se felejtsük, hogy a mostani class CB-ben az egyik legmélyebb, azaz 2-3-4. körben is még elég jó játékost lehet találni a várakozások szerint.

Tehát értem, ha elégedetlen vagy, de valószínűleg ezek az okok vezették a Ravens (és amúgy a Steelers) vezetőit abban, hogy CB helyett BPA-s LB-picket választottak. Szerintem mindkét esetben helyesen.Soldados
Azt egy pillanatig sem kérdőjelezem meg, hogy egy jó futás elleni védekezés a D alapja. A probléma ott van, hogy nekünk nem volt rossz a futás elleni védekezés, és főleg nem fog javulni szerintem Mosleyval. Brownnál kiemelték, hogy rohadt jól védekezik passz ellen. Kb csak erre használtuk tavaly, de azt kommunikálták, hogy fejlesztik a futás elleni védekezését és sokat javult benne. Erre hoztunk egy Mosleyt akinél pont mit emelnek ki? Hogy jól védekezik passz ellen. Nice.
Igen egy jó front seven mögött kevesebb a teher a sec-re aláírom, (lsd Panthers) de ha akarunk valami idén akkor az AFC team to beat a Broncos/Pats... mind a kettő a félelmetes futójátékáról híres.

A CB class mélységét is aláírom, de hoztunk egy majdhogynem felesleges játékost akinek korábban komoly sérülései voltak egy pozícióra ahol egyáltalán nem égett a ház. Az én legalábbis így látom ezért vagyok ennyire fennakadva.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ha második körben WR/TE-t húzunk, tuti falhoz vágok valamit ezek után 😀 Van bent néhány jó OT, az egyiket hozni kell.
Aztán CB, vagy S, bár meglepne ha 3. körben érkezne kezdő szintű S....úgy hogy inkább CB-t kérek a másik 3. körössel meg jöhet futó, ha annyira szeretnétek 😀
.Voice
Ezzel pedig teljesen egyetértek, Igor írásában Mosesre írtam a de jó lennét 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!