Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Szerintem tradelünk a 9ersel és behuzzuk Jimmy Wardot 1/30-raPeter
Nálam ő jönne 2/16-ra 😊
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Szerintem tradelünk a 9ersel és behuzzuk Jimmy Wardot 1/30-ra

több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Az én tippem (és egyben kívánságom is):

1/17: Louis Nix
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
ma lesz ugye?Ravens best defense
hajnal 2-től

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
pryor és dennard miért nem örülnél? ma lesz ugye?Ravens best defense
Ezt kinek írod?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
pryor és dennard miért nem örülnél? ma lesz ugye?
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
1. kör: Trade (-5-10 hely + pickek), BPA.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nálam
Nope: Mosley/HaHa/Pryor/EbronBlaise
Nálam prioritást élvez az első körben:

JAKE MATTHEWS, HA HA CLINTON-DIX, TAYLOR LEWAN, JUSTIN GILBERT, KYLE FULLER

ugyan úgy első kör, de már nem a legjobb választás lenne: CALVIN PRYOR, ZACK MARTIN, DARQUEZE DENNARD

Rajtuk kívül remélem mást nem választunk .


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Első körrel kapcsolatban, akár D akár O oldali erősítést várunk egy biztos, korai lehetőleg minél koraibb QB run kell, hogy az olyan játékosok mint Bridgewater és Carr is kimenjenek előttünk akiknek az értékét most nem 17 elé lövik be így:

- több minőségi játékos, nagyobb válogatási lehetőség lesz ha helyben maradunk

- ha a nagyobb választékból még sem akarunk húzni, akkor több érték maradjon bent akiért feltradelni szeretnének 😊 akár a fent említett két QB-ért bár nem hiszem, hogy a mögöttünk lévők veszélyt jelentenének rájuk (Jets/Cards nagyon gyenge talán)

Nálam
Nope: Mosley/HaHa/Pryor/Ebron
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Mint kàtrànydoktor jogi kèpviselője főlhatalmazom magam nyilatkozàsra

"Falra borsót, kemény dió, legszebb öröm,
világtalant vezet, zsák foltját, kő kövön.
Szamár szenved, habár nagyot nem érdemel,
holló a hollónak harapást szőrivel."

"Ki mint él, lassan járj, vízzel főz, húzza ág,
szégyenlős koldusnak ne nézd a fogsorát.
előre ne igyunk, tolláról madarat,
jobb ma egy túzok, és ki nem szól, bölcs marad."



Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Őszintén remélem, hogy gyorsan letelik a várakozás és túl leszünk már az egészen. Nem tett jót a közösségünknek. Nagyon nem.Flacco5
Nem kell ezt túllihegni, volt egy kis nézetkülönbség, én még mindig logikátlannak látom a véleményeteket 😀 de nem kell ezen fennakadni .Voice
Ugyanakkor az sem baj, ha kedvenc csapatunk fóruma olyan hely marad, ahová szívesen jövünk leírni a véleményünket, mert nem kell attól tartani, hogy a "gyűlölködjünk" topicban találjuk magunkat. (és igen, szándékosan túloztam.)

Egy bölcs yeti-gnome-idaho-dakota-dakar-elda-hindi közmondás úgy tartja, a vélemény olyan mint a segglyuk, mert mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.... nos én nem vagyok yeti-gnome-idaho-dakota-dakar-elda-hindi, mert engem érdekel mások véleménye, egészen addig a pontig, amíg azt a köz-jóléti-nép-erkölcsi-buddiszlám-ork stílusban teszi. A segglyuk az más, az nem érdekel. Tényleg. M'kay?!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Őszintén remélem, hogy gyorsan letelik a várakozás és túl leszünk már az egészen. Nem tett jót a közösségünknek. Nagyon nem.Flacco5
Nem kell ezt túllihegni, volt egy kis nézetkülönbség, én még mindig logikátlannak látom a véleményeteket 😀 de nem kell ezen fennakadni .


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Őszintén remélem, hogy gyorsan letelik a várakozás és túl leszünk már az egészen. Nem tett jót a közösségünknek. Nagyon nem.Flacco5
T - 01:09:24:20

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Flacco5
Nem kell hosszútávú WR megoldás, ha most rendbe rakod a lyukakat és kihúzod az évet a veteránokkal, akkor jövőre alig kell hosszabbítnod valakivel, azt hiszem 2 fontos játékos jár le, akkor húzhatsz elkapót elsőben is mert nem lesz komoly need sehol sem.Voice
Ja egy pass-heavy ligában minek nem igaz?tudod ez a franchise aminek ti szurkoltok én pedíg nem mint tudjuk ez úgy működik,hogy lukak nélkül érkezünk a draftra és a BPA elv szerint választunk.ha 4 Calvin Johnsonunk van a keretben akkor is behuzzuk Evanst ha Ő a BPA.ki mondta,hogy csak O draftot várok?csk tudod Én még emlékszem Kyle Boller-ra meg a többi fosra akik miatt szezonok úsztak el és hamár van egy jó irányítonk akkor adjunk neki célpontokat.szerinted ha behúzzuk a safetyt fogod Őt látni jövőre?szinte biztos,hogy nem max HaHa-t (bocs Blaise NFL-readyk a Bamasok ezt nem lehet tőlük elvenni),emlékezz Elamre akit Huff miatt és Marlonra akit Pitta miatt játszott tavaLY.nem kell,hogy egyezzen a véleményünk de azt ne ilyen stílusba fejtsétek ki ha lehet,főleg ne egy olyan ügyben amit a FO szezonzárás óta kommunikál.Peter
Ennyi. Egyszerűen bűnnek tűnik Pass-heavy ligában nem megadni a lehetőséget, hogy évekre korrekten lezárjuk a WR kérdést az utóbbi évek legmélyebb classából. O-only vagy D-only draft meg akárki mondja vagy akárki mondja hogy a másik mondta - merő képzelgés. Még a tavalyi D-heavy drafton is jöttek O játékosok.

Abban mindenki egyetért, mindkét oldalra jönni fognak játékosok - sőt mindkét oldalra fognak jönni magas körben (max. 3-4. kör). Az sem kizárt, hogy 1. pick S/CB és onnan többségében O. Az sem kizárt, hogy O ember az első pár pick és onnantól többségében D pick. Az sem kizárt, hogy nekünk tök randomnak tűnőt fog húzni Ozzie (ki húz manapság magasan FB-t?!). De talán érdemes lenne lezárnunk a témát, hiszen egyik oldal sem fogja már tudni meggyőzni a másikat az igazáról, mindkét oldal kialakította a meggyőződését az elmúlt időszakban, amire mi fórumozók nem tudjuk megmondani a tutit, úgyis pár napon belül Ozzie helyre rakja a dolgokat.

Viszont utóbbi napokban nagyon nem jó irányban mozdult el a topik. Talán ez az elhúzódó draftra várakozásnak is köszönhető, hogy volt időnk már minden témáról ezerszer lerágni a csontot. Viszont a topik stílusának elalpáriasodása nem tűnik elfogadhatónak.
Hónapokig, évekig nem ez volt a standard. Mikor láttunk itt egyáltalán káromkodást (leszámítva egy egy fájó vereséget leszámítva - bár azt hiszem az akkor szokásjogilag elfogadható)?! Mikor írogattunk másokat alázó stílusban?! Mikor volt szokás ennyire ráerőltetni a másikra a saját akaratot, és ebből nem engedni?

Őszintén remélem, hogy gyorsan letelik a várakozás és túl leszünk már az egészen. Nem tett jót a közösségünknek. Nagyon nem.
több mint 10 éve
Snagal Baltimore Ravens 870
h lennének játszopajtásai ha ö egyedül eviszi az öszes zsét? nálam egy középszintü QB semmi több. (szakértök szerint is) és most sirva kérlek beneteket ne gyertek az MVP titulussal mert falba verem a fejem! tavaj megdolgozhatott volna a lovéjáért de ugye látuk mit tudott. int recordot. 120ér én is dobtam volna enyit. volt 5 éve mikor lewis fitalabb volt (és még gyors is) beton védelem meg minden de mindig elbénaztak valamit! kivéve pats ellen ugye faxfaj cundiff! de most h utolsó utáni pill sikerült behuzni camp. ö a megváltó, nem kellett volna mohojojonak lenni és lenének pajtások! ez enyi. boldin marad meg hasonlok. de mindegy. ez már történelem. csak gondoltam az O# szerelmeseinek leirom h miért estünk a ló tulodalára enyire nagyot. még jó h nem találtam rá erre a nagyon faxa kis oldalra a flacco szerzötetésekor, 1 koment után kibaxtatok volna!!!! lehet igy is 😛Ravens best defense
kicsit szemellenzősen nézed ezt a kérdést...
- 120 millát nem egy évben kapja meg, a szerződés első éveiben ez még nem olyan magas összeg
- középszintű QB - a playoffban még mindig úgy emlékszem pontosan Evans kezébe dobta a game winning passzt, nem Flacco ejtette ki. JJ se tud csodát tenni ha Denverben egy középszintű QB nem teszi oda a labdát az utolsó másodpercekben... a tavalyi teljesítményt egyedül neki felróni elég felszínes lenne - kb végig a hátán feküdt amikor meg passzolt akkor meg minden második drop volt...

Mondom mindezt úgy hogy három 52es és egy 20as mez pihen a szekrényben, offensből semmi, tehát elmondhatom hogy én is a régi oldschool Ravens defens rajongója vagyok amikor a Steelers ellen vér folyt a pályán...
Azért ennyire nem kéne elvakultnak lenni. (az már csak a saját véleményem hogy az NFL a folyamatos biztonsági intézkedéseivel egyre nehezebbé teszi a Ravens féle védelem munkáját ami sajnos logikusan az offens szerepét egyre fontosabbá teszi)
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Flacco5
Nem kell hosszútávú WR megoldás, ha most rendbe rakod a lyukakat és kihúzod az évet a veteránokkal, akkor jövőre alig kell hosszabbítnod valakivel, azt hiszem 2 fontos játékos jár le, akkor húzhatsz elkapót elsőben is mert nem lesz komoly need sehol sem.Voice
Ja egy pass-heavy ligában minek nem igaz?tudod ez a franchise aminek ti szurkoltok én pedíg nem mint tudjuk ez úgy működik,hogy lukak nélkül érkezünk a draftra és a BPA elv szerint választunk.ha 4 Calvin Johnsonunk van a keretben akkor is behuzzuk Evanst ha Ő a BPA.ki mondta,hogy csak O draftot várok?csk tudod Én még emlékszem Kyle Boller-ra meg a többi fosra akik miatt szezonok úsztak el és hamár van egy jó irányítonk akkor adjunk neki célpontokat.szerinted ha behúzzuk a safetyt fogod Őt látni jövőre?szinte biztos,hogy nem max HaHa-t (bocs Blaise NFL-readyk a Bamasok ezt nem lehet tőlük elvenni),emlékezz Elamre akit Huff miatt és Marlonra akit Pitta miatt játszott tavaLY.nem kell,hogy egyezzen a véleményünk de azt ne ilyen stílusba fejtsétek ki ha lehet,főleg ne egy olyan ügyben amit a FO szezonzárás óta kommunikál.

több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
nem vágom hány csapatnál van WR hiány de ha olyan vastag a választék akk nem feltétlen kell az elsö körökbe választani. vagy nem? tök mindegy collapo megirta a frankot 1 év alatt nem lehet helyre rakni mindent. mongy pont lefogunk csuszni azokról a D# emberkékröl akik kelenének. (ugyan ez forditva) lennék már 2nappal öregebb
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Not a surprise, but Ravens are not among the NFL teams allowing camera access to NFL Network during the draft
Aaron Wilson ‏@RavensInsider 12h
Tudom naív kérdés lesz, de van, aki engedi??

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem kell hosszútávú WR megoldás, ha most rendbe rakod a lyukakat és kihúzod az évet a veteránokkal, akkor jövőre alig kell hosszabbítnod valakivel, azt hiszem 2 fontos játékos jár le, akkor húzhatsz elkapót elsőben is mert nem lesz komoly need sehol sem.Voice
Aztán már csak az ne legyen baj, hogy esetleg jövőre negyedennyi tehetséges elkapó nem jön ki... persze biztos van egy-két jó minden évben, de tuti hozzánk jön, vagy elviszik... most nagyon vastag a wr class...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Flacco5
Nem kell hosszútávú WR megoldás, ha most rendbe rakod a lyukakat és kihúzod az évet a veteránokkal, akkor jövőre alig kell hosszabbítnod valakivel, azt hiszem 2 fontos játékos jár le, akkor húzhatsz elkapót elsőben is mert nem lesz komoly need sehol sem.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Evansz elvtàrssal mi van? Hàt Evansz elvtàrs màr nemkő senkinek? Màr kise akarjàk húzni? Hàt Evansz elvtàrs màr levegő, egy semmi?sutianap
😕)
Abszolút ez a véleményem.
Ha Evans bent van,berántjuk,a Ravens fétis kvintesszenciája ő,nagy,erős,mentálisan rendben,ésszerű feltrédet sem tartok kizártnak,mint pl,Joe esetében.
Ha kimegy,akkor DT, CB vagy ILB .Halotinak jövőre lesz szerződése utolsó éve és kell egy fizikai és mentális vezetés a DL-be.
Az új WR és RB coachunk aktív college edző volt évekig,ilyenkor jönnek a sleeper játékosok,az OL-be,RB-nek ,WR-ek.
2008 óta nem választottunk a top20-ban,sztem kihasználjuk,hogy egy vezéregyéniséget szerezzünk.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
szurkoltam nagyon az öregnek, de ezen nincs mit vitatni MVP!!! élete legjobb 4 mecse volt. rem megismétli! akár többször is 😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nem vitatom h a ravens franchise irányitója. Ravens best defense
Nemhiába na, báró joe flacco az olasz csődör, elit irányító, ez nem is vitás. 😕)
Mondjuk bennem, ha más nem is, de egy passza igen élénken él... 😀Általános Doktor
Jól sejtem, hogy az sem miatta ennyire élénk?! 😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 022 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
nem vitatom h a ravens franchise irányitója. Ravens best defense
Nemhiába na, báró joe flacco az olasz csődör, elit irányító, ez nem is vitás. 😕)
Mondjuk bennem, ha más nem is, de egy passza igen élénken él... 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
nem vitatom h a ravens franchise irányitója. nem cinizmus irtam playoff nyujtott teljesitményét 13 td zéró int montana record meg minden. ezt senki nem veheti el töle. vágom h nem egyoldalu draft lesz. tölem lehetne csak O# draft az öszes pick de ne mongyátok majd nekem h én megmondtam. 😀