Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Ja pèldàul Birkamann iszonyat segíccsèggg


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Teljesen egyetértek, hogy a Ravens filozófiája a védekezés, és ezt nem szabad feladni, de ami tavaly volt O részről, az vállalhatatlan, ilyen fallal és célpontokkal pénzkidobás egy 120 miós QB.
lucio
Pontosan, Flacco fizetése megköveteli, hogy legyenek játszópajtásai. Daniels sérülékeny Smith pedig már nem fiatal (Daniels sem). Bármelyikőjükben benne van az, hogy jó évük lesz, de nincs rá garancia, kell az utánpótlás és a mostani WR classból könnyebb mazsolázni, mint az elkövetkezőkből, mert ilyen klassz nem mostanában volt és lesz.Blaise
Na ezek a kiváló meglátások! Lehet itt jönni azzal, hogy +1WR+1TE+1C... De Owens több mint kétséges, hogy végig bírja-e a szezont, továbbá 1 éves a szerződése, így semmi biztosíték, hogy maradni is fog utána. S.Smitht szeretnénk, ha legitim n.1 elkapó lenne, rövid távon még rendben is lehet, de hosszú távon a kora miatt nem megoldás. A Centert meg életbiztosításra venni több, mint abszurd. Zuttah elsőre jó fogásnak tűnik, de fogtunk már mellé C tradedel, úgyhogy csak óvastosan a biztos kijelentésekkel.
Ja és akkor hol is vagyunk?! Ideiglenes fájdalomcsillapítás pipa, ami hosszú távon nem volt megoldás.
több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
ez kijelentés volt nem neki cimeztem, mongy elolvastam és tényleg ugy irtam so sorry, de ps3rol irok és igy nem egyszerü. még egyszer bocsesz. egy kicsit leirtad jacobot ez azért fájt. én néztem panters 49ers mecset playoffba idén és nagyon öreg (jelemezük igy) steve smith bohocot csin 49ers sec. akk ki az öreg? ja és félig sérülten. pitta játéka elég para lesz idén, de ha netán nem sérül meg daniels csak duplaTE lesz bent blockolni csak nem felejtett el. törött kézel is jobb mint dallas clark. igy van ne huzzuk egymás buksiját 3 nap. defense f kicsit erösre sikerült de hát mit csin? büszkén válalom. még 1x bocsesz
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem hinném, hogy van olyan Ravens fan aki nem a beton D vagy annak valamelyik tagja miatt lett Ravens fan. Csak látni kell azt, hogy pusztán a jó D nem elég. Kell mellé a támadósor és ha van egy 120 milliós irányítód akkor azt ki kell szolgálni, mert úszik a beruházás. Meg kell védeni és kell neki elkapó. Ez nem filozófia, vagy legacy kérdése. Ez puszta racionalitás.
Senki nem beszél only #O draftról és az itteni Ravens fanok között sincs O szerelmes. De jelenleg a csapat sikere azon múlik, hogy jövőre működő támadósor legyen. Ennek pedig az a feltétele, ha érkezik oda további erősítés. Még egyszer leírom, hogy egy nem kizárólagos O draftot jelent. Fog jönni ember a védelembe is, az sem elképzelhetetlen, hogy korai körökben (1-3) több is.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
h lennének játszopajtásai ha ö egyedül eviszi az öszes zsét?
Ravens best defense
Akkor gondold azt, hogy Joe papírja 3 éves... utána úgyis újra kell (!) tárgyalni.

nálam egy középszintü QB semmi több. (szakértök szerint is) és most sirva kérlek beneteket ne gyertek az MVP titulussal mert falba verem a fejem!
Ravens best defense
Cinizmus on: mert az a rájátszásbeli teljesítménye meg sem történt... Cinizmus off

tavaj megdolgozhatott volna a lovéjáért de ugye látuk mit tudott. int recordot. 120ér én is dobtam volna enyit.
Ravens best defense
Csapatsport... RB-k szaladgáltak? Nem mindig. WR-ek üresen voltak? Nem mindíg. Fal tartott? Nem mindíg... összetett kérdés egy O# működőképessége.

volt 5 éve mikor lewis fitalabb volt (és még gyors is) beton védelem meg minden de mindig elbénaztak valamit! kivéve pats ellen ugye faxfaj cundiff! de most h utolsó utáni pill sikerült behuzni camp. ö a megváltó,
Ravens best defense
SB győztes QB adott évben mindenhol megváltó... ezt felróni Joe-nak, vagy a médiának igen érdekes elképzelés.

nem kellett volna mohojojonak lenni és lenének pajtások!
Ravens best defense
SB győztes év után tudsz pénzt szerezni. Nézd meg azokat a QB-kat, akik SB után kaptak papírt... ott mindig sok pénz van. Premier poszt, ha tetszik, ha nem. És ennek fényében fizetik meg. Amúgy pedig Joe a Ravens franchise QB-ja... vagy vitatjuk?

boldin marad meg hasonlok. de mindegy. ez már történelem.
Ravens best defense
Összehasonlításként azért Q sem írt alá szotyiért... azért (is) kellett mennie

csak gondoltam az O# szerelmeseinek leirom h miért estünk a ló tulodalára enyire nagyot.
Ravens best defense
Véleményt írsz, a fórumnak ez a lényege.

még jó h nem találtam rá erre a nagyon faxa kis oldalra a flacco szerzötetésekor, 1 koment után kibaxtatok volna!!!! lehet igy is 😛Ravens best defense
Miért tenné bárki is ezt? Sérted a fórum szabályzatát? Amíg nem, nincs félnivalód. Írd csak bátran a véleményed, ettől lesz a fórum az, ami 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
egy vicc bazmeg torry smith, steve smith, marlon brown, jacoby jones, aron mellett, pitta, daniels, hány célpont kell flacconak 30?
Ravens best defense
Kérek mindenkit, hogy tartsunk baráti hangnemet itt, ahogy azt korábban is tettük.

mert akit itt felsoroltam az minöségi elkapó meg TE.
Ravens best defense
Pitta kimozdult csípőből jön vissza, koránt sem biztos, hogy ugyanazt a szintet fogja hozni jövőre is, ráadásul kukkantsunk rá, mennyire volt kezdő eddig. Daniels az 2009 óta nem játszott végig szezont, igaz volt kettő, amit csak kevesen múlt. Amúgy előbbi 28, utóbbi 31 éves, biztos, hogy TE poszton elég fiatalok vagyunk és az mind megkérdőjelezhetetlen minőség?!

A minőségi elkapókkal is csínján. Tóri valóban az, remek no1.5, mert ezt tartom továbbra is, nem megkérdőjelezhetetlen első számú célpont. Maze, Q neve inkább azt jelentette... SS nos ő nem kicsit öreg, persze lehet mondani, hogy de még van benne kraft, csakhogy rendszert és qb-t kell szoknia és tartom, hogy ide slotba jön. JJ remek kiegészítő ember és kb. jó 3. számú célpont, ezt remekül láthattuk tavaly, amikor ha TS nem vitte a csapatot, JJ is jóval kevesebbet villogott. MarlonBrowndó remek lehetőség, impozáns rookie stattal és évvel, lesz e vajon sophoremore slump (igen, qb-nál mondják ezt, de a lényeg világos lesz), vagy konstans fejlődik majd?! Ez a következő év zenéje. Mellette viszont egész éves IR-ből jön vissza és 7. körös húzás, nem instant upgrade, ráadásul rá is igaz az, mint a védelemben KLM-re: vajon tudja azt, amit látnak benne?!. És azért a fentiek mellett azt mondani hogy minőségi célpontok vannak épp annyira felelőtlen, mint azt mondani, hogy a WR corp egy kalap levendula... Viszont ha egy olyan osztály van, mint most, talán nem kéne kihagyni a kínálkozó lehetőséget, ha az ajtón dörömböl.

de az fel sem merült benetek h graham meg ihedigbo távozásával 2 kezdö játékos esett ki ... cornert meg safety kell mindenképp. ILB is kéne mert szerintem 1-2 csapat szétfutott minket tavaj, és a ravens fanok nem ehez szoktak!!!
Ravens best defense
ööö, az hogy a sírásó itt kezdő volt, nos az is mutat valamit... bár tény, hogy javult a játéka az itt töltött két év alatt, azért nem egy instant HoF. Ez igaz Lisztre is, bár szerintem kettőjük közül még ő volt a jobb.összességében. Igen, kell FS és CB, de biztos, hogy ezt csak a legelején tudjuk megtenni? Nézzük meg kicsit a mélységet. FS poszton már többen írtuk, hogy ki lehetne itt jó szerintünk. Hát nem a first-rounderekre esett a választás...
a 120 millára meg nem irok semmit mert elvileg egy csapatnak szurkolunk......Ravens best defense
pedig jobban tennéd, ha ezt komoly faktornak vennéd... pontok nélkül nincs győzelem, a pontokat meg a qb is szokta hozni. Megkapta a pénzt, annyi garival, hogy még... ez komoly tényező OZ-nál a mágiában... nem fogja hagyni, hogy Cutleri hempergést, vagy Staffordingot játszanak vele egy olyan csoportban, ahol 4-ből négy védelem betonkemény...

Látom sokan tényként kezelik, hogy az öregedő Smith másodvirágzását éli majd, a sérülésből visszatért Danielshez hasonlóan, és amellett, hogy ők jól játszanak, még nem sérül meg 1-2 Pittahoz hasonló kulcsember. Legyen így, de sose ilyen egyszerű...
lucio
Magam se írhatnám szebben... ez a jövő zenéje, csakhogy a nem túl hosszú jövőről beszélünk SS kora miatt. Megalájk.
Én egyébként azt is kíváncsian várom, hogy oldjuk meg (nem feltétlenül a drafton) a csere QB kérdését. Taylor pár perces ügyködése alapján katasztrófa lenne, ha Flacco megsérül, más csapatok (pl. Packers, Bears) egész jól managelték ezt a helyzetet.lucio
Ez érdekes intrika. TT-t remekül lehetne úgy használni, mint a Röpcsik elleni meccsen, csak ahhoz picit nagyobb színészi alakítás kellene Joe-tól. (lásd ugyanott) 😀 Szerintem amúgy draftról jön a competition, valahol hátul.

Daniels sérülékeny Smith pedig már nem fiatal (Daniels sem). Bármelyikőjükben benne van az, hogy jó évük lesz, de nincs rá garancia, kell az utánpótlás és a mostani WR classból könnyebb mazsolázni, mint az elkövetkezőkből, mert ilyen klassz nem mostanában volt és lesz.Blaise
A mai második megalájk. Kár lenne hagyni a lehetőséget, csak mert D# fétisünk van. (Jelzem megint, nekem is az van...)

Jövőbeli sérülésre nem alapozhatsz draftot, be kell tömnöd a legfontosabb lyukakat és mélységet kell adnod a keretnek, hogy ha beüt a sz*r, akkor se legyen nagy gond.
Voice
Dehogynem alapozhatsz, sőt számolnod kell vele, ha nem teszed, akkor a SB győztes évben sem találsz a második sorban olyan védőt, aki megoldja a dolgát, amikor Sugar, vagy Szagkapitány kidől... mindig kell, hogy legyen B terv.

Ellenben a D-ben kell kezdő S és CB posztra mélység, aztán ha ez megvan akkor szerintem ILB-re is kell illetve egy DT sem ártana hátrább.
Voice
Stimmel kell, ez mind, de ezt egy évben nem oldod meg egyszerre instant upgrade módon, sokkal inkább találsz ugyanakkor prospect CB-t, DE-t, OLB, sőt ILB-t, mint WR-t. A WR keze sokkal nehezebben javítható, mint a LB sorban a lyuk keresése. (A CB-t talán érdemes lenne ennél az okfejtésnél kivennem, ott kb nincs olyan hogy instant kezdő... vagy hát nagyon-nagyon ritka, azt a posztot végig kell szenvedni vagy két évig, mire jó leszel... általában.)

Végül, de nem utolsó sorban, nagyon nem kell leharapni egymás fejét, úgyse mi döntünk, ráadásul úgyse mi látjuk azt, ami miatt a csapat így, vagy úgy dönt.

Jellemzően van két tábor, ahogy most áll a dolog és vannak szédelgők és ez így jó... "Szeressük egymást gyerekek".

Már csak három nap!

PS: Napsütemény komám. Kátrány admirális úr úgy fest megint kevéssé ér rá itt, így az Ő véleménye majd később ér ide, vélhetőleg - nálam sokkal okosabban - nem tépi kétnaponta ellentétes mondandóval a száját, hanem a végin értékkel értékel. 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
h lennének játszopajtásai ha ö egyedül eviszi az öszes zsét? nálam egy középszintü QB semmi több. (szakértök szerint is) és most sirva kérlek beneteket ne gyertek az MVP titulussal mert falba verem a fejem! tavaj megdolgozhatott volna a lovéjáért de ugye látuk mit tudott. int recordot. 120ér én is dobtam volna enyit. volt 5 éve mikor lewis fitalabb volt (és még gyors is) beton védelem meg minden de mindig elbénaztak valamit! kivéve pats ellen ugye faxfaj cundiff! de most h utolsó utáni pill sikerült behuzni camp. ö a megváltó, nem kellett volna mohojojonak lenni és lenének pajtások! ez enyi. boldin marad meg hasonlok. de mindegy. ez már történelem. csak gondoltam az O# szerelmeseinek leirom h miért estünk a ló tulodalára enyire nagyot. még jó h nem találtam rá erre a nagyon faxa kis oldalra a flacco szerzötetésekor, 1 koment után kibaxtatok volna!!!! lehet igy is 😛
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Látom sokan tényként kezelik, hogy az öregedő Smith másodvirágzását éli majd, a sérülésből visszatért Danielshez hasonlóan, és amellett, hogy ők jól játszanak, még nem sérül meg 1-2 Pittahoz hasonló kulcsember. Legyen így, de sose ilyen egyszerű...
Én nem tudom eldönteni, mi lenne a jó, de a vezetőség eddig összességében jól működik, dilemmázhatunk itt OT drafton, de lehet, ők azt látják, Wagner qrva jól fejlődik, így lehet, fel sem merül. Ugyanígy lehet, hogy Smith nem hosszú távú megoldás, de ha Marlon Brown-ban akkora potenciál van, mint ami a rookie idénye után laikusként előttem felsejlik, akkor a korai körös WR draft is okafogyott. Az biztos, hogy két olyan poszt van, ahol jelenleg nincs olyan játékosunk, aki korábban stabil kezdő volt valahol: RT és FS.
Teljesen egyetértek, hogy a Ravens filozófiája a védekezés, és ezt nem szabad feladni, de ami tavaly volt O részről, az vállalhatatlan, ilyen fallal és célpontokkal pénzkidobás egy 120 miós QB.
Én egyébként azt is kíváncsian várom, hogy oldjuk meg (nem feltétlenül a drafton) a csere QB kérdését. Taylor pár perces ügyködése alapján katasztrófa lenne, ha Flacco megsérül, más csapatok (pl. Packers, Bears) egész jól managelték ezt a helyzetet.lucio
Jövőbeli sérülésre nem alapozhatsz draftot, be kell tömnöd a legfontosabb lyukakat és mélységet kell adnod a keretnek, hogy ha beüt a sz*r, akkor se legyen nagy gond.

Az O# fejlődött illetve OT draftolása után fejlődne, ebből jöhet kettő, egy kezdő RT és egy rotációs játékos 4-6. körben. C és G poszton is van mélység a keretben.

Ellenben a D-ben kell kezdő S és CB posztra mélység, aztán ha ez megvan akkor szerintem ILB-re is kell illetve egy DT sem ártana hátrább.

Draft után, miután teljesen felmérték kivel-mennyire lehet számolni, kell még cserélni esetleg a gyengébb posztokra.

Én annak a híve vagyok, hogy mindkét egységet kell fejleszteni, tavaly nem az elkapósor gyengesége miatt volt főleg gyenge az O#(de ebben is előrébb léptünk, mert Daniels jobb mint Dickson és Smith jobb mint J.J. sőt J.J. még maradt is nálunk), hanem a fal gyengesége miatt, ami meglátszódott a futásokon és a pass protban is, ahol főleg C poszton volt deficitünk.
Ezt megoldotta Ozzzz, Oher távozása miatt kell egy kezdő RT, Wagnerrel számolhatsz, de ha kezdőként számítasz rá akkor sincs csere egyik szél mögé se, szóval szerintem OT biztosan érkezik, az lehet hogy nem kettő, mint én szeretném, hanem csak egy és egy másik FA-ről, ezért is jó hogy van helyünk még.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Teljesen egyetértek, hogy a Ravens filozófiája a védekezés, és ezt nem szabad feladni, de ami tavaly volt O részről, az vállalhatatlan, ilyen fallal és célpontokkal pénzkidobás egy 120 miós QB.
lucio
Pontosan, Flacco fizetése megköveteli, hogy legyenek játszópajtásai. Daniels sérülékeny Smith pedig már nem fiatal (Daniels sem). Bármelyikőjükben benne van az, hogy jó évük lesz, de nincs rá garancia, kell az utánpótlás és a mostani WR classból könnyebb mazsolázni, mint az elkövetkezőkből, mert ilyen klassz nem mostanában volt és lesz.
több mint 10 éve
lucio 325
Látom sokan tényként kezelik, hogy az öregedő Smith másodvirágzását éli majd, a sérülésből visszatért Danielshez hasonlóan, és amellett, hogy ők jól játszanak, még nem sérül meg 1-2 Pittahoz hasonló kulcsember. Legyen így, de sose ilyen egyszerű...
Én nem tudom eldönteni, mi lenne a jó, de a vezetőség eddig összességében jól működik, dilemmázhatunk itt OT drafton, de lehet, ők azt látják, Wagner qrva jól fejlődik, így lehet, fel sem merül. Ugyanígy lehet, hogy Smith nem hosszú távú megoldás, de ha Marlon Brown-ban akkora potenciál van, mint ami a rookie idénye után laikusként előttem felsejlik, akkor a korai körös WR draft is okafogyott. Az biztos, hogy két olyan poszt van, ahol jelenleg nincs olyan játékosunk, aki korábban stabil kezdő volt valahol: RT és FS.
Teljesen egyetértek, hogy a Ravens filozófiája a védekezés, és ezt nem szabad feladni, de ami tavaly volt O részről, az vállalhatatlan, ilyen fallal és célpontokkal pénzkidobás egy 120 miós QB.
Én egyébként azt is kíváncsian várom, hogy oldjuk meg (nem feltétlenül a drafton) a csere QB kérdését. Taylor pár perces ügyködése alapján katasztrófa lenne, ha Flacco megsérül, más csapatok (pl. Packers, Bears) egész jól managelték ezt a helyzetet.
több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
ez a mi városunk marylandben nem joe montanaról meg tom bradytöl hires. nem. nem, hanem ngata beast mode! reed no flying zone! suggs terror of the edge! ray luuuuu meg elüt mint a gyorsvonat! erröl szolt megalapulása ota a Ravens. ezt soha ne feljtsétek el!!! best defense ever
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
halod peter, majd ha nem megy az elsö WR sornak bejön a második nem? tudod mint a hokiba! egy vicc bazmeg torry smith, steve smith, marlon brown, jacoby jones, aron mellett, pitta, daniels, hány célpont kell flacconak 30? mert akit itt felsoroltam az minöségi elkapó meg TE. de az fel sem merült benetek h graham meg ihedigbo távozásával 2 kezdö játékos esett ki. hány WR meg TE ment el tölünk ird már le lépci!!! (rövid kis lista lesz) offens fal ember kell 2 darab azt enyi meg max TE de az ráér jövöre HA NEM LESZ SÉRÜLÉS hullám mint tavaj. cornert meg safety kell mindenképp. ILB is kéne mert szerintem 1-2 csapat szétfutott minket tavaj, és a ravens fanok nem ehez szoktak!!! a 120 millára meg nem irok semmit mert elvileg egy csapatnak szurkolunk......Ravens best defense
+1


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
halod peter, majd ha nem megy az elsö WR sornak bejön a második nem? tudod mint a hokiba! egy vicc bazmeg torry smith, steve smith, marlon brown, jacoby jones, aron mellett, pitta, daniels, hány célpont kell flacconak 30? mert akit itt felsoroltam az minöségi elkapó meg TE. de az fel sem merült benetek h graham meg ihedigbo távozásával 2 kezdö játékos esett ki. hány WR meg TE ment el tölünk ird már le lépci!!! (rövid kis lista lesz) offens fal ember kell 2 darab azt enyi meg max TE de az ráér jövöre HA NEM LESZ SÉRÜLÉS hullám mint tavaj. cornert meg safety kell mindenképp. ILB is kéne mert szerintem 1-2 csapat szétfutott minket tavaj, és a ravens fanok nem ehez szoktak!!! a 120 millára meg nem irok semmit mert elvileg egy csapatnak szurkolunk......
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
-1RT,-2TE,-2WR,Rice eltiltás előtt,KO,Pierce,Mellette műtét után.Daniels,Forsett egy évre jött valószínűleg.ideje lenne a 120 millás irányítonknak esélyt adni (fal,WR-TE,RB)Peter
Gyorsan lelőném a poént, hogy csak a kezdőt írtam.

-1RT (ahova kb tuti húzunk és ha első körökben akkor instant kezdő)

-2 TE (hol? 😀 Visszatér Pitta és jött Daniels padra )tehát ez +1 TE

-2WR - Micsoda? 😀 Jött a kezdőbe S.Smith, az hol mínusz WR? 😀

Tavalyhoz képest az O# kezdő gyengült egy OT-vel és erősödött egy C-WR-TE-vel.

Mivel OT húzást várnak tőlünk és szerintem is húzunk oda az O# abszolúte erősödött.

Tavalyi Offense:

E. Monroe-Osemele-Gino G.-Yanda-Oher

Torrey-Dickson-Flacco-Rice-Leach-J.Jones

Idén

E. Monroe-Osemele-Zuttah-Yanda-Round 1-2.

Torrey-Pitta-Flacco-Rice-Juszczyk-S.Smith

Úgy hogy a padon van J.Jones-Daniels és olyan falember aki tavaly még kezdett. Egyértelműen erősödött az O# a tavalyi alapszakaszhoz képest.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A probléma csak ott kezdődik, hogy se a D# se az O# nem lesz hibátlan sose... öregedik mindenki, ezért full egyirányú draftot jósolni azért elég rizikós... szépen el fog ez oszlani, aztán örvendünk, vagy nem a húzott játékosoknak...

Nem lehet se a D#-t se az O#-t elhanyagolni, mert az két év múlva üt majd vissza... szép kiegyenlített draftot várok, most már azt mondom, hogy 1 körös trade-del, de ha nem, akkor D# aztán a többit meglátjuk.

Edit: ja és ha sikerül a trade, akkor OT lesz elöl és CB a nyert helyen.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
lucio 325
Szerintem eddig a holtszezon jól telt. De ez elsősorban azt jelenti, hogy sikerült újraigazolnunk azokat, akiket szeretnénk. Az érkező nevek jól hangzanak ugyan, de bizonytalan, valóban hozzá tudnak-e tenni a játékhoz, ide még Smith-t is ideértem. Azaz én nem érzem, hogy lényegesen erősebb lenne a draft előtt az O, mint tavaly volt. Az pedig nagyon szar volt. A tavalyi szezonban, különösen a nulla futójátékkal és fal nélkül a 8-8 szerintem is csoda volt. Ha minden eddigi igazolásunk hozza magát, ennél jobbra számíthatunk, de ennek, mármint hogy minden igazolás bejöjjön, kicsi az esélye. Szerintem tavaly egy 3 éves újáépítési ciklus első éve volt, tavaly egyértelmű D fókusszal, idén szerintem egyértelműen O fókusz lesz, jövőre meg még aki kell...
A holtszezon eddigi munkássága díjaként azért követhetjük a BPA taktikát, ebből bármi kijöhet, de összességében azért O fókuszra számítok. Mivel állítólag mély a draft, hacsak valami nagyon vágyott nem zuhan az ölünkbe, a trade is elképzelhető, mert ha mély a draft, a mennyiségnek minőségbe kell átcsapnia...
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ahogy látom eléggé kezd szétszakadni a tábor az #O és #D építését favorizálók között. Azt talán leszögezhetjük, hogy a tavalyi 8-8 egy csoda volt ilyen támadójátékkal, valamint hogy a védelem tisztesen, sőt több mint tisztességesen helytállt.

Ez a védelem távol van a rossztól. Viszont több meccset is láttuk, ahol az #O lefagyott és buktunk (pl.: Bills), továbbá amikor csak a csoda mentett meg minket (pl.: Vikings). Ti is elismertétek, hogy az alapszakaszt az O nyeri. DE ha olyan az O, mint tavaly, akkor nem fogunk PO-ba jutni, és akkor meg nincs miről dumálnunk, hogy a Védelem nyeri meg a bajnokságot 😀
Mai NFL-ben z elég 10-15 pontot szerezni a győzelemhez (jó oké, bajnok szezonunkban egyszer 9 elég volt a Chiefs ellen 😀 ). Stabil 20+ pontokhoz pedig egy ütős O kell. Azt viszont senki nem meséli be nekem, hogy ha hozunk is egy korai körös OT-t, akkor az TUTI megold mindet problémát.

Ragozhatjuk napestig ezt a vitát, már csak pár nap és eldől, hogy látja a vezetőség. Nekem az a véleményem, hogy tavalyt a D feljavítására fordítottuk, ez nagyrészt idénre is elég lesz, a tavalyi horror produkció miatt pedig az ideit az O-ra kell(ene) fordataniFlacco5
Nem tudom, folyton leírom, hogy az offense már most jobb(+1TE+1WR+1C a kezdőbe) mint az előző szezonban és még kap szerintem 2 picket, akkor hogy lehet olyan hülyeséget újra és újra leírni hogy: "de ha olyan az O mint tavaly" komolyan a fejem fogom.Voice
-1RT,-2TE,-2WR,Rice eltiltás előtt,KO,Pierce,Mellette műtét után.Daniels,Forsett egy évre jött valószínűleg.ideje lenne a 120 millás irányítonknak esélyt adni (fal,WR-TE,RB)

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ahogy látom eléggé kezd szétszakadni a tábor az #O és #D építését favorizálók között. Azt talán leszögezhetjük, hogy a tavalyi 8-8 egy csoda volt ilyen támadójátékkal, valamint hogy a védelem tisztesen, sőt több mint tisztességesen helytállt.

Ez a védelem távol van a rossztól. Viszont több meccset is láttuk, ahol az #O lefagyott és buktunk (pl.: Bills), továbbá amikor csak a csoda mentett meg minket (pl.: Vikings). Ti is elismertétek, hogy az alapszakaszt az O nyeri. DE ha olyan az O, mint tavaly, akkor nem fogunk PO-ba jutni, és akkor meg nincs miről dumálnunk, hogy a Védelem nyeri meg a bajnokságot 😀
Mai NFL-ben nem elég 10-15 pontot szerezni a győzelemhez (jó oké, bajnok szezonunkban egyszer 9 elég volt a Chiefs ellen 😀 ). Stabil 20+ pontokhoz pedig egy ütős O kell. Azt viszont senki nem meséli be nekem, hogy ha hozunk is egy korai körös OT-t, akkor az TUTI megold mindet problémát.

Ragozhatjuk napestig ezt a vitát, már csak pár nap és eldől, hogy látja a vezetőség. Nekem az a véleményem, hogy tavalyt a D feljavítására fordítottuk, ez nagyrészt idénre is elég lesz, a tavalyi horror produkció miatt pedig az ideit az O-ra kell(ene) fordataniFlacco5
Nem tudom, folyton leírom, hogy az offense már most jobb(+1TE+1WR+1C a kezdőbe) mint az előző szezonban és még kap szerintem 2 picket, akkor hogy lehet olyan hülyeséget újra és újra leírni hogy: "de ha olyan az O mint tavaly" komolyan a fejem fogom.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
figy cool joe! természetesen van igazság abban amit irsz persze h ki kell egyenliteni a dolgokat védelem támadosor között de flacco nem egy 500yard/game QB inkább egy megbizható futójátékra épülö ( tavaj nagy szar volt) rövidpaszos illetve play-a pass a mély zonákba. azt nagyából enyi, meg a jó kis screenek, smith 1-2 , marlon, meg jákob, és nekem mallett is tetszett tavaj preben. pitta+daniels nem lehet oka panaszra flacconak, föleg ugy h többet keres mint Ray Lewis egész életében. ne érts félre birom joet nagyon! és tisztába vok azzal is h tavaj többet volt a földön mint a saját lábán. és ugy nem lehet!de had emlékezteselek a 2000 diadal menetre talán 1td kaptunk, meg tavaj a seattle defensre! a nagy payton m, minden recordot megdöntöt td pass yard meg a faszom tudja még mitazt mire ment vele? a 2. helyezetek névsorát nem jegyzik sehol, ugy játszott ahogy a seattle hagyta. ezer szonak is egy a vége tök mindegy kit draftolunk ugyse mi döntjük el, csak nyerjünk minél több mecset és találjunk visza a playoffba. amugy a tuti szerintem se lesz 1 fasza O# legyen az akárki rem egy jól húzó embert fogunk ki a futó játékot kell mit kezdeni mert ha jó a futás akk jól megy coolnak is, nagyon bizok joeban, meg kubiakban. kiváncsian várom mit huzunk 4 nap mulva. és még anyit h mindegy h offens vagy defense csak a RAVENSSSS 😀 de inkább DDDD 😉
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ahogy látom eléggé kezd szétszakadni a tábor az #O és #D építését favorizálók között. Azt talán leszögezhetjük, hogy a tavalyi 8-8 egy csoda volt ilyen támadójátékkal, valamint hogy a védelem tisztesen, sőt több mint tisztességesen helytállt.

Ez a védelem távol van a rossztól. Viszont több meccset is láttuk, ahol az #O lefagyott és buktunk (pl.: Bills), továbbá amikor csak a csoda mentett meg minket (pl.: Vikings). Ti is elismertétek, hogy az alapszakaszt az O nyeri. DE ha olyan az O, mint tavaly, akkor nem fogunk PO-ba jutni, és akkor meg nincs miről dumálnunk, hogy a Védelem nyeri meg a bajnokságot 😀
Mai NFL-ben nem elég 10-15 pontot szerezni a győzelemhez (jó oké, bajnok szezonunkban egyszer 9 elég volt a Chiefs ellen 😀 ). Stabil 20+ pontokhoz pedig egy ütős O kell. Azt viszont senki nem meséli be nekem, hogy ha hozunk is egy korai körös OT-t, akkor az TUTI megold mindet problémát.

Ragozhatjuk napestig ezt a vitát, már csak pár nap és eldől, hogy látja a vezetőség. Nekem az a véleményem, hogy tavalyt a D feljavítására fordítottuk, ez nagyrészt idénre is elég lesz, a tavalyi horror produkció miatt pedig az ideit az O-ra kell(ene) fordatani
több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
igen sajnos egy új érába kell 3-5 év mire minden rendbe kezd menni. ahoz képest ez a 8-8 renbe volt, igen volt elég offens bénázás 5int buffallo ellen meg hasonlók, ebben a D ben még mindig van potencial azért suggs ngata front sevenben még mindig viszik a primet. daryl smith kellemes meglepetés volt idén azért benne már van 1000 tackle tudja mit csin, cover viszont már kicsit lasú volt a TE emberezésnél szintén de még igy is üde szinfolt volt idén! egy igazi runstoper kéne aki oda is ér a QBhoz kicsit a passrust is feldobja. nálam bynes nem egy nagy név egy jó specteam játékos de egyi. a kis másodéves brown kéne eröltetni, j simon nem is láttam szezon közbe aztszem 2 preseson megmutatta magát és vége, dumervill abszolut renbe volt idén 15 zsák lesz a vége, elam is kezdett a végére ráérezni a mozgásra de a cornerek rendre elöbb ott voltak ahol kell mint ö, na majd idén! j smith kiemelkedöen játszott idén rengeteg tackle meg passdef, talán a legjobb védö játékos idén nálunk. webb hosszú kihagyás után elég jó viszatért egy teljesen kicserélödött de-ben. Voice ahogy mondtad Seattle példa, eszméletlenül jò az a pioca secondery earl thomasal cam chencelloval meg a 2 cornerel, minden hova odaérnek, az amugy nem olyan elit frontsevenel. ilyenre kéne idén formálni a Defenst egy elsö körös CBpickel meg egy második körös S vel. többi mehet az offensra, teljesen egyet értek Blaisel nem kell ide több BAMA játékos egyedül courtney ups vált be nálunk mint legerösebb csere, ahogy már irtad is lamarcus joyner vagy dennard kéne elsö körbe CBpickbe de szivesen nézném calvin pryort FS poston, tudom nem sokat játszott ebben a szerepben de ö nagyon jó lenne, csak az a baj öt addigra elviszik szoval idén is csak egy jó Defens pick lesz. 😕(( még anyit h a csapat hivoldalán valami trandröl irtak valami draftjógal kapcsolatban és a detroit lions DT sun-t emlegeték, de sajna hott hülye vagyok az angolhoz újfent felvilágositana valaki, elöre is thx GO RAVENS 😀
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Voice ugy tünik mi roklelkek leszünk, nem tudom te h vagy vele de én imádtam mikor a D megérkezett a pályára. ismeri mindenki az aranyszabájt a alapszakasz az offens a bajnokságot a védelem nyeri!!! egy óriási lyuk tátong ray, és ed helyén. ( sirni tudnék) régen retegtek az elenfelek mikor elenünk támadtak! óriási lewis ütések labdaszerzések pick 6ek. egyetlen örömöm idénröl Bell kivégzése volt phhh na mindegy legalább a vasasoknak odavertünk picit, mongyuk nem Bellnek pici 😀 Go Ravens go DDDDRavens best defense
Szóról szóra egyetértek, itt a D#be kell feccölni az energiát, az O#-nél csak a fallal volt probléma, na meg a sérüléssel, viszont még ilyen hibákkal is 8-8-ra volt elég, ha egészséges lesz Pitta és érkezett Smith, már elégnek kellene lenni, viszont még a falat is rendbe rakjuk, akkor oda nem kell már semmi.

Ellenben a Đ# még mindig nem az igazi és a Seattle példájából kiindulva, jussunk be a PO-ba, annyi kell az O#től, ott már úgy is a D# dominál.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
Voice ugy tünik mi roklelkek leszünk, nem tudom te h vagy vele de én imádtam mikor a D megérkezett a pályára. ismeri mindenki az aranyszabájt a alapszakasz az offens a bajnokságot a védelem nyeri!!! egy óriási lyuk tátong ray, és ed helyén. ( sirni tudnék) régen retegtek az elenfelek mikor elenünk támadtak! óriási lewis ütések labdaszerzések pick 6ek. egyetlen örömöm idénröl Bell kivégzése volt phhh na mindegy legalább a vasasoknak odavertünk picit, mongyuk nem Bellnek pici 😀 Go Ravens go DDDD
több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
nagyon köszi a korrekt kis irást. végre képbe kerültem. persze szegény flaccot ütöték vágták egész évben meg a kis ray se tudott öszerakni egy normális futást, mindenképp kell O-line ember de akkor is lehetne egy 2-4 defense arányú leosztás. matt elam egy jó huzás volt tavaj arthur brownból nagyon keveset láttam sajna szerintem van benne pot! meg b williams is! t codynál biztos több, nálam canty, williams ,ngata suggs, d,smith, elvis dumm, webb, j,smith, elam, a ILB nem égetö kérdés szerintem se, de a safety meg corner post nagyon! azt irtátok h nincs olyan nagy név ezeken a postokon de azért calvin pryor, ahmad dixon, deone buccanon, ha ha clinton dix, elég kis compact játékosoknak tünnek nekem igy pacekra meg videokról. de nikkellcornernek ezt a dennard gyereket a spartanból. én eltudnám viselni öket. szerinte rice idén viszanyeri a formáját, meg a texasnál kubiaknál jó volt mindig a futás, ugy h már most várom az presesont, a jó öreg smith papa is jól jön szerintem megértik egymást joeval denials szintén jó fogás volt nagyon jó keze van idén offens oldalon nem sok kifogás lehet. 😉 c j moosleyt én is hagynám de anyi jó linbacker jött ki az elmult években lavonte david luck kueckly és még sorolhatnám. miért ne nyulhatnánk bele mi is ilyen jól. mert kell hamarosan daryl smith nem lesz fiatalabb.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Mosley talan a class leginkabb osztonnel jatszo jatekosa de ilb-kent tuti az.
Collapo
Nálam inkább Shazier az első ilyen listán. Ösztönösen zseniális. Mikor érteni próbálja a játékot, hezitálni kezd. Kiváló 3-4 ILB lehetne, amúgy is futás ellen sokkal jobb mint pass rushban, bár belső pass rush az megy neki másodszándékból, ami megint belső LB meló.


Állat vagyok, ami enni kér...