Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
A csapat újoncai megneztek az idény első Sabres meccset, simán kikaptak 4-0 ra Bostontol. Aterezhetik a lenullazast. 🤣
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ryan Lewis egészen tisztes számokat produkál, amióta kezdő lett, én sajnáltam, hogy elengedtük, láttam benne kezdő cornerback-potenciált is

több mint 7 éve
Mizo Buffalo Bills 49
Sajnos ez most megint remenytelenre sikerult. Azert mi edzettek vagyunk es azt hiszem maradunk is.😉
több mint 7 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
Azért az a 4 meccsen engedett 21 sack, meg 34 qb hit elég kemény stat az O-line részéről. A második legrosszabb hawks is "csak 14 sacket engedett 😀
kapitnono
igen az O-line hibája hogy a futás blokkolás nem megy, de az is gáz hogy sokszor Allen is tartogatja a labdát részben mert lassabban olvas, részben mert a Wr-ek nem játszák magukat üresre. De ha van is üres célpont rettenetesen sok a drop vagy pontatlan a a passz. A futójáték lenne a kulcs ahogy működik lekerülnénk a szopóágról 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 7 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Na most akkor melyik a csapat igazi arca? Magyarázható ez a vereség az igen jó Green Bay erejével, és egy nem összeszokott OL találkozásával? Van még remény, vagy ezt a szezont már most lehúzhatjuk a wc-n. Allen a megváltó, vagy Allen csupán tucatjátékos? Igaza van Hungarian Billnek: emlékezzünk a rájátszásra, bizakodjunk és szeressünk. Béke!
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
Azért az a 4 meccsen engedett 21 sack, meg 34 qb hit elég kemény stat az O-line részéről. A második legrosszabb hawks is "csak 14 sacket engedett 😀


több mint 7 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Azt hiszem, a liga legrosszabb támadóegységét láthattuk tegnap. Az egyetlen épkézláb játékosunknak, McCoynak is valószínűleg ez lesz nálunk az utolsó szezonja.

Ettől függetlenül továbbra is szeretjük a Billst, a tavalyi rájátszásba jutásról még évekig meríteni fogunk 😊
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Hiába szeretitek a Billst, a Bills NEM szeret titeket. 😉

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.instagram.com/p/BoHmPCMBIG4/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=18khglyb3gdrt
Bazsinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/659208222_18586342726030731_1469707059537552216_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=103&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiQ0FST1VTRUxfSVRFTS5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=nM8ETZe_TxcQ7kNvwGgabSH&_nc_oc=AdpT_lJug7ym7AVWqpwuAvX0EV-3RO7DzqTHcqbAY-uTgOvPkvtvjhmN579aSb6R6Wk&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=yMpDxZ2HDddZSk2O7dxOHw&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af_RicqoBgP7YSsc89-TtGWmgkAR5Ch8NLunfQ4gV-6aIg&oe=6A410030
Buffalo Bills on Instagram: "Kid can jump. #JoshAllenJumpingOverThings"
38K likes, 911 comments - buffalobills on September 24, 2018: "Kid can jump. #JoshAllenJumpingOverThings".
több mint 7 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Adj' Isten! Na most van csoda, vagy mi a csoda? Valaki néhány gondolatot magyarul a meccsről?
több mint 7 éve
Mizo Buffalo Bills 49
Teljesen szurrealis este volt. Furcsa erzes azt latni, hogy van vki aki olyan mint egy qb es bills mezben jatszik. Ui: azert szerencse is velunk volt tegnap.
több mint 7 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Sajnos tegnap nem láttam a meccset, így maradt az összefoglaló.

Komoly bajban lennék, ha arra kéne válaszolnom, hogy a nők agyának működését, vagy a kedvenc NFL-csapatom öltözőjében lejátszódó folyamatokat értem-e jobban.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Mondanám, hogy tudom mi történik itten, de hazudnék. Kikapni száz ponttal a Ravenstől, majd elverni majd ugyanannyival a Vikingst. Erre csak a Bills lehet képes 😊

Amúgy vmi komoly kohézió lehet az öltözőben, mert tavaly is volt olyan szakasza az idénynek, amikor boldog boldogtalan ezer pontot írt fel ellenetek, aztán történt vmi és jöttek a W-k.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Valaki be tudna tenni azt a playt gifben amiben Allen futasbol atugrik a vedon? Iranyitotol meg nem lattam ilyet 😀

 twitter.com/SimmsAndLefkoe/status/1043920188398284801


undisputedly


video:


egeszen felelmetes, hogy Barr amugy 6'5 magas, akit atugrott. 😀 (mindezt ugy,h Allen is 6'5 es majd 240 font)

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Valaki be tudna tenni azt a playt gifben amiben Allen futasbol atugrik a vedon? Iranyitotol meg nem lattam ilyet 😀



Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Vontae már felkototte magát? Szép győzelem volt, kár h nem tipszmikszutem..
több mint 7 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
A DEF ma vért ivott!! Frazier kapta meg a meccslabdát a HC tól, és a playhívást is visszakapta 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 7 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Akkor most mi van, irány a PO?!
Mindegy is, csak a patset csapjátok oda-vissza.

több mint 7 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Most mivan? Nyertünk? Komolyan? A Vikings ellen? Idegenben?
Bazsinho
Allennel? Davis volt a hibás egyértelmű 😊
dande
Lehet tényleg ő volt a fék. 😄
Köszi Vontae.
Bazsinho
nem könnyű egy olyan irányítóval játszani, akiben nem hisz a csapat.

nem Davis volt a para, hanem Péterférfi
shawnka
Nyilván Peti az Peti, de ettől függetlenül Davis patkány volt. Nem Petiben kellett volna hinnie, bíznia.
Lehet ez is össze rázta a társaságot. 😊 Ezért is köszöntem meg Davisnek.
A Chargers elleni második félidő is már jobb volt.
több mint 7 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Josh Allent megkérdezték az imént, hogy mennyire volt motivált a meccs előtt ekkora underdogként.

"Nem is tudtam, hogy azok vagyunk" 😀 😀 😀
több mint 7 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Most mivan? Nyertünk? Komolyan? A Vikings ellen? Idegenben?
Bazsinho
Allennel? Davis volt a hibás egyértelmű 😊
dande
Lehet tényleg ő volt a fék. 😄
Köszi Vontae.
Bazsinho
nem könnyű egy olyan irányítóval játszani, akiben nem hisz a csapat.

nem Davis volt a para, hanem Péterférfi
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amikor az ember azt hiszi, érti mi van a Billsszel, akkor jön a Bills, és kiderül, hogy sosem lehet tudni, mi lesz itt a kövi héten :d

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Allitolag Vontae felidoben megjelent az oltozoben, h visszajonne :/ 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Grat a győzelemhez!