Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Most mivan? Nyertünk? Komolyan? A Vikings ellen? Idegenben?
Bazsinho
Allennel? Davis volt a hibás egyértelmű 😊
dande
Lehet tényleg ő volt a fék. 😄
Köszi Vontae.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most mivan? Nyertünk? Komolyan? A Vikings ellen? Idegenben?
Bazsinho
Allennel? Davis volt a hibás egyértelmű 😊
több mint 7 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Most mivan? Nyertünk? Komolyan? A Vikings ellen? Idegenben?
több mint 7 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Mccoy jatszani fog? Volt egy kisebb sérülése.
Bazsinho
Van konkrét infótok, bennt van nálam Fantasyben. Mindenkinek szuksége lenne rà 😁
Palesz76
nem játszik minden bizonnyal
több mint 7 éve
Palesz76 New York Giants 524
Mccoy jatszani fog? Volt egy kisebb sérülése.
Bazsinho
Van konkrét infótok, bennt van nálam Fantasyben. Mindenkinek szuksége lenne rà 😁
több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan
több mint 7 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Mccoy jatszani fog? Volt egy kisebb sérülése.
több mint 7 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
O-line munkája a Chargers ellen:
 www.buffalorumblings.com/2018/9/20/17878252/notes-from-the-offensive-line-buffalo-bills-vs-los-angeles-chargers-josh-allen-all-22-analysis



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 7 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
serült,szar, sérült ez volt a nálunk töltött idő alatt 😊
BillsFan
Végülis csak Darbyt adtuk ezért az elégedetlen turistáért.
több mint 7 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
serült,szar, sérült ez volt a nálunk töltött idő alatt 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 448 — je suis poloska
Jordan Matthews a Buffalóban eltöltött időről.
 twitter.com/LesBowen/status/1042497377502932994
iktriad
Remek érv annak elfedésére, hogy mennyire szar vagy a pályán🙄
Fast Willie
nem illett a rencerbe

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Jordan Matthews a Buffalóban eltöltött időről.
 twitter.com/LesBowen/status/1042497377502932994
iktriad
Remek érv annak elfedésére, hogy mennyire szar vagy a pályán🙄
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jordan Matthews a Buffalóban eltöltött időről.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Itt a magyarázat:
 eu.indystar.com/story/sports/nfl/colts/2018/09/19/indianapolis-colts-vontae-davis-explains-retirement-buffalo-bills-nfl-week-2/1361286002/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 7 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
Szerintem fogunk meg latni par cifra dolgot😩
Mizo
Most elkaptad a Bills szurker eleterzest!
ulpianus
Mar regen elkaptam de most megint azt erzem hogy remenytelensegbe fullad a tortenet. Jo lenne ha emelt fovel hagyhatnank el a palyat. Per pill en azt sikernek ereznem. Tul sok W nincs a gardaban. 2? 3?
Mizo
most már inkább én is a 3-13 -as jóslatom felé hajlok 😕



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 7 éve
Mizo Buffalo Bills 49
Szerintem fogunk meg latni par cifra dolgot😩
Mizo
Most elkaptad a Bills szurker eleterzest!
ulpianus
Mar regen elkaptam de most megint azt erzem hogy remenytelensegbe fullad a tortenet. Jo lenne ha emelt fovel hagyhatnank el a palyat. Per pill en azt sikernek ereznem. Tul sok W nincs a gardaban. 2? 3?
több mint 7 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
Az FA piaci igazolások idén ritka szarul sikerültek, Lotut szetfutják, Murphy még nem faktor, Vontae szar de legalább visszavonul, OL - be is inkabb backupnak jöttek, Kerleyt elküldtük, Mccarron-t tradeltuk, Ivory is inkább 3. számú futó...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Szerintem fogunk meg latni par cifra dolgot😩
Mizo
Most elkaptad a Bills szurker eleterzest!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Mizo Buffalo Bills 49
Szerintem fogunk meg latni par cifra dolgot😩
több mint 7 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Ez mind szép és jó, csak ez már ön-szerecsenmosdatás. Ilyet egyszerűen nem csinálunk, hogy a masszív szopónak tűnő meccs közepén egyszer csak beviharzunk az öltözőbe és bejelentjük a visszavonulásunkat. Az előző meccsen még bírta a teste, csak most hirtelen jött ki rajta? Elég érdekes.

Nagyon kíváncsi lennék, ha egy contender csapatnál játszana most, és halmoznák a győzelmeket, ugyanúgy visszavonulna-e. Erősen kétlem. Kicsit arculköpésnek érzem a többi bills játékos, főleg a bills szurkolók nevében nyugodtan kinyilatkoztathatom, hogy ez ilyen formában egy gerinctelen/féreg húzás volt. Mondja be a meccs utáni sajtótájékoztatón vagy valami, de ne a szopóroller meccs kellős közepén. 😊
Willis
A Bills-szurkolók láttak már egyet és mást 😊 a (volt) játékostársai reakcióit érdemes elolvasni, osztják a véleményed; Kyle Williams konkrétan azt mondta, hogy "ott van, ahol lennie kell". Mire a riporter visszakérdezett, hogy, ezek szerint nem itt? Erre Williams helyeselt.

Ezért írtam, hogy McDermottnak ez elég nagy pofon, és ha nem kap észbe, elég hamar el fogja veszteni az öltözőt, és ezzel együtt szezon végén az állását is.
több mint 7 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
SORRY! BIZTOS ÉRDEKES. BUT I DONT SPEAK ENGLISH.
Buffalo Bill
Van pár kifejezés amit magyarban is angolul használok, és nem tudom szépen megfogalmazni magyarul, nem nincs is kedvem a szóismétléseket átírni, de nagy vonalakban:

Nem így képzelte el a visszavonulását

De ez a 10. NFL szezonja, azt tette amire a "teste programozva volt" | - ezt biztos meg lehet szebben is fogalmazni madzsarul - | Hogy készen álljon a játékra a meccs napján. Többször műtötték, sokszor játszott sok különböző sérüléssel karrierje során és az utóbbi néhány hétben. Ez volt az utolsó fizikai kihívás/próba.

De vasárnap arcul csapta őt a pályán a valóság. (Gyorsan és keményen): Nem kéne többé ott lennie. | - megint nem találom a megfelelő magyar szavakat, de ez itt arról szól hogy lejárt az ideje és ezt a pályán vette észre. |

Nem akart tiszteletlen lenni a csapattársaival és az edzőivel, de van egy sztenderd amihez tartja magát | van egy elvárása magával szemben. Arra utal, hogy ha játszik, akkor jól akar játszani, nem csak a mezt kivinni a pályára | . Mentálisan mindig azt várja magától hogy magas szinten játsszon, de fizikálisan ma már tudja, hogy ez nem lehetséges és ezt be is ismerte magának. Amíg pályán volt nem érezte jól magát, mondta is az edzőinek, hogy nem érzi úgy mintha önmaga lenne.

Azt is megkérdezte magától, hogy akarja-e folytatni az áldozatokat

És őszintén, nem, mert a szezon hosszú és fontosabb számára a család, hogy egészségesen hagyja abba, mint hogy ragaszkodjon a harcos mentalitáshoz és túl későn sántikáljon le a pályáról

Ez egy súlyos döntés volt, de megbékélt magával és a családdal, Hálás Istennek hogy 30 éves koráig játszhatott egy játékot amit gyerekként szeretett. Hálás Istennek hogy részese lehetett az NFLnek életre szóló barátságokat köthetett az elmúlt tíz évben. Voltak akadályok és buktatók az úton, de hálás Istennek mindenért, mert nem ígért könnyű utat.

Végül, hálás Istennek azért ami még rá vár az úton az életének következő fejezetében.



Röviden:
Nem ragequit volt ám, csak eddig bírta a teste meg várja a család


Ha már nem lehet az első játékos aki ezekkel az indokokkal vonult vissza, legalább ő az első(?), aki mindezt meccs közben tette
Black_Adder
Ez mind szép és jó, csak ez már ön-szerecsenmosdatás. Ilyet egyszerűen nem csinálunk, hogy a masszív szopónak tűnő meccs közepén egyszer csak beviharzunk az öltözőbe és bejelentjük a visszavonulásunkat. Az előző meccsen még bírta a teste, csak most hirtelen jött ki rajta? Elég érdekes.

Nagyon kíváncsi lennék, ha egy contender csapatnál játszana most, és halmoznák a győzelmeket, ugyanúgy visszavonulna-e. Erősen kétlem. Kicsit arculköpésnek érzem a többi bills játékos, főleg a bills szurkolók nevében nyugodtan kinyilatkoztathatom, hogy ez ilyen formában egy gerinctelen/féreg húzás volt. Mondja be a meccs utáni sajtótájékoztatón vagy valami, de ne a szopóroller meccs kellős közepén. 😊
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
SORRY! BIZTOS ÉRDEKES. BUT I DONT SPEAK ENGLISH.
Buffalo Bill
Van pár kifejezés amit magyarban is angolul használok, és nem tudom szépen megfogalmazni magyarul, nem nincs is kedvem a szóismétléseket átírni, de nagy vonalakban:

Nem így képzelte el a visszavonulását

De ez a 10. NFL szezonja, azt tette amire a "teste programozva volt" | - ezt biztos meg lehet szebben is fogalmazni madzsarul - | Hogy készen álljon a játékra a meccs napján. Többször műtötték, sokszor játszott sok különböző sérüléssel karrierje során és az utóbbi néhány hétben. Ez volt az utolsó fizikai kihívás/próba.

De vasárnap arcul csapta őt a pályán a valóság. (Gyorsan és keményen): Nem kéne többé ott lennie. | - megint nem találom a megfelelő magyar szavakat, de ez itt arról szól hogy lejárt az ideje és ezt a pályán vette észre. |

Nem akart tiszteletlen lenni a csapattársaival és az edzőivel, de van egy sztenderd amihez tartja magát | van egy elvárása magával szemben. Arra utal, hogy ha játszik, akkor jól akar játszani, nem csak a mezt kivinni a pályára | . Mentálisan mindig azt várja magától hogy magas szinten játsszon, de fizikálisan ma már tudja, hogy ez nem lehetséges és ezt be is ismerte magának. Amíg pályán volt nem érezte jól magát, mondta is az edzőinek, hogy nem érzi úgy mintha önmaga lenne.

Azt is megkérdezte magától, hogy akarja-e folytatni az áldozatokat

És őszintén, nem, mert a szezon hosszú és fontosabb számára a család, hogy egészségesen hagyja abba, mint hogy ragaszkodjon a harcos mentalitáshoz és túl későn sántikáljon le a pályáról

Ez egy súlyos döntés volt, de megbékélt magával és a családdal, Hálás Istennek hogy 30 éves koráig játszhatott egy játékot amit gyerekként szeretett. Hálás Istennek hogy részese lehetett az NFLnek életre szóló barátságokat köthetett az elmúlt tíz évben. Voltak akadályok és buktatók az úton, de hálás Istennek mindenért, mert nem ígért könnyű utat.

Végül, hálás Istennek azért ami még rá vár az úton az életének következő fejezetében.



Röviden:
Nem ragequit volt ám, csak eddig bírta a teste meg várja a család


Ha már nem lehet az első játékos aki ezekkel az indokokkal vonult vissza, legalább ő az első(?), aki mindezt meccs közben tette

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Egyébként Allen hogy muzsikált? Kielemezné valaki a meccset? Bénák voltunk? Vagy csak balekok? Van remény? Lesz magyar feltámadás? Messze még a szezon vége...
Buffalo Bill
Úgy nézett ki mint egy rookie irányító, borzasztóan nehéz helyzetben, de olyan rookie irányító, akit az 1. körben húztak, és érti, hogy ez mit jelent. Szerintem nagyon bíztató volt. Nehéz meccsek jönnek még, és lesznek nagyon nehéz pillanatai, de nagyon potens a srác. Értem miért akarta Carroll a draft előtt.

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Egyébként Allen hogy muzsikált? Kielemezné valaki a meccset? Bénák voltunk? Vagy csak balekok? Van remény? Lesz magyar feltámadás? Messze még a szezon vége...