Buffalo Bills
33 feliratkozó
több mint 7 éve
Lehet tényleg ő volt a fék. 😄Most mivan? Nyertünk? Komolyan? A Vikings ellen? Idegenben?Allennel? Davis volt a hibás egyértelmű 😊
Bazsinho
dande
Köszi Vontae.
több mint 7 éve
Most mivan? Nyertünk? Komolyan? A Vikings ellen? Idegenben?Allennel? Davis volt a hibás egyértelmű 😊
Bazsinho
több mint 7 éve
Most mivan? Nyertünk? Komolyan? A Vikings ellen? Idegenben?
több mint 7 éve
nem játszik minden bizonnyalMccoy jatszani fog? Volt egy kisebb sérülése.Van konkrét infótok, bennt van nálam Fantasyben. Mindenkinek szuksége lenne rà 😁
Bazsinho
Palesz76
több mint 7 éve
Mccoy jatszani fog? Volt egy kisebb sérülése.Van konkrét infótok, bennt van nálam Fantasyben. Mindenkinek szuksége lenne rà 😁
Bazsinho
több mint 7 éve
több mint 7 éve
Mccoy jatszani fog? Volt egy kisebb sérülése.
több mint 7 éve
O-line munkája a Chargers ellen:www.buffalorumblings.com/2018/9/20/17878252/notes-from-the-offensive-line-buffalo-bills-vs-los-angeles-chargers-josh-allen-all-22-analysis


NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 7 éve
serült,szar, sérült ez volt a nálunk töltött idő alatt 😊Végülis csak Darbyt adtuk ezért az elégedetlen turistáért.
BillsFan
több mint 7 éve
serült,szar, sérült ez volt a nálunk töltött idő alatt 😊


NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 7 éve
nem illett a rencerbeJordan Matthews a Buffalóban eltöltött időről.Remek érv annak elfedésére, hogy mennyire szar vagy a pályán🙄
twitter.com/LesBowen/status/1042497377502932994
iktriad
Fast Willie
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Jordan Matthews a Buffalóban eltöltött időről.Remek érv annak elfedésére, hogy mennyire szar vagy a pályán🙄
twitter.com/LesBowen/status/1042497377502932994
iktriad
több mint 7 éve
Jordan Matthews a Buffalóban eltöltött időről. több mint 7 éve
Itt a magyarázat:eu.indystar.com/story/sports/nfl/colts/2018/09/19/indianapolis-colts-vontae-davis-explains-retirement-buffalo-bills-nfl-week-2/1361286002/

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
több mint 7 éve
most már inkább én is a 3-13 -as jóslatom felé hajlok 😕Mar regen elkaptam de most megint azt erzem hogy remenytelensegbe fullad a tortenet. Jo lenne ha emelt fovel hagyhatnank el a palyat. Per pill en azt sikernek ereznem. Tul sok W nincs a gardaban. 2? 3?Szerintem fogunk meg latni par cifra dolgot😩Most elkaptad a Bills szurker eleterzest!
Mizo
ulpianus
Mizo


NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 7 éve
Mar regen elkaptam de most megint azt erzem hogy remenytelensegbe fullad a tortenet. Jo lenne ha emelt fovel hagyhatnank el a palyat. Per pill en azt sikernek ereznem. Tul sok W nincs a gardaban. 2? 3?Szerintem fogunk meg latni par cifra dolgot😩Most elkaptad a Bills szurker eleterzest!
Mizo
ulpianus
több mint 7 éve
Az FA piaci igazolások idén ritka szarul sikerültek, Lotut szetfutják, Murphy még nem faktor, Vontae szar de legalább visszavonul, OL - be is inkabb backupnak jöttek, Kerleyt elküldtük, Mccarron-t tradeltuk, Ivory is inkább 3. számú futó...


NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 7 éve
Szerintem fogunk meg latni par cifra dolgot😩Most elkaptad a Bills szurker eleterzest!
Mizo

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Szerintem fogunk meg latni par cifra dolgot😩
több mint 7 éve
Ez mind szép és jó, csak ez már ön-szerecsenmosdatás. Ilyet egyszerűen nem csinálunk, hogy a masszív szopónak tűnő meccs közepén egyszer csak beviharzunk az öltözőbe és bejelentjük a visszavonulásunkat. Az előző meccsen még bírta a teste, csak most hirtelen jött ki rajta? Elég érdekes.A Bills-szurkolók láttak már egyet és mást 😊 a (volt) játékostársai reakcióit érdemes elolvasni, osztják a véleményed; Kyle Williams konkrétan azt mondta, hogy "ott van, ahol lennie kell". Mire a riporter visszakérdezett, hogy, ezek szerint nem itt? Erre Williams helyeselt.
Nagyon kíváncsi lennék, ha egy contender csapatnál játszana most, és halmoznák a győzelmeket, ugyanúgy visszavonulna-e. Erősen kétlem. Kicsit arculköpésnek érzem a többi bills játékos, főleg a bills szurkolók nevében nyugodtan kinyilatkoztathatom, hogy ez ilyen formában egy gerinctelen/féreg húzás volt. Mondja be a meccs utáni sajtótájékoztatón vagy valami, de ne a szopóroller meccs kellős közepén. 😊
Willis
Ezért írtam, hogy McDermottnak ez elég nagy pofon, és ha nem kap észbe, elég hamar el fogja veszteni az öltözőt, és ezzel együtt szezon végén az állását is.
több mint 7 éve
Ez mind szép és jó, csak ez már ön-szerecsenmosdatás. Ilyet egyszerűen nem csinálunk, hogy a masszív szopónak tűnő meccs közepén egyszer csak beviharzunk az öltözőbe és bejelentjük a visszavonulásunkat. Az előző meccsen még bírta a teste, csak most hirtelen jött ki rajta? Elég érdekes.SORRY! BIZTOS ÉRDEKES. BUT I DONT SPEAK ENGLISH.Van pár kifejezés amit magyarban is angolul használok, és nem tudom szépen megfogalmazni magyarul, nem nincs is kedvem a szóismétléseket átírni, de nagy vonalakban:
Buffalo Bill
Nem így képzelte el a visszavonulását
De ez a 10. NFL szezonja, azt tette amire a "teste programozva volt" | - ezt biztos meg lehet szebben is fogalmazni madzsarul - | Hogy készen álljon a játékra a meccs napján. Többször műtötték, sokszor játszott sok különböző sérüléssel karrierje során és az utóbbi néhány hétben. Ez volt az utolsó fizikai kihívás/próba.
De vasárnap arcul csapta őt a pályán a valóság. (Gyorsan és keményen): Nem kéne többé ott lennie. | - megint nem találom a megfelelő magyar szavakat, de ez itt arról szól hogy lejárt az ideje és ezt a pályán vette észre. |
Nem akart tiszteletlen lenni a csapattársaival és az edzőivel, de van egy sztenderd amihez tartja magát | van egy elvárása magával szemben. Arra utal, hogy ha játszik, akkor jól akar játszani, nem csak a mezt kivinni a pályára | . Mentálisan mindig azt várja magától hogy magas szinten játsszon, de fizikálisan ma már tudja, hogy ez nem lehetséges és ezt be is ismerte magának. Amíg pályán volt nem érezte jól magát, mondta is az edzőinek, hogy nem érzi úgy mintha önmaga lenne.
Azt is megkérdezte magától, hogy akarja-e folytatni az áldozatokat
És őszintén, nem, mert a szezon hosszú és fontosabb számára a család, hogy egészségesen hagyja abba, mint hogy ragaszkodjon a harcos mentalitáshoz és túl későn sántikáljon le a pályáról
Ez egy súlyos döntés volt, de megbékélt magával és a családdal, Hálás Istennek hogy 30 éves koráig játszhatott egy játékot amit gyerekként szeretett. Hálás Istennek hogy részese lehetett az NFLnek életre szóló barátságokat köthetett az elmúlt tíz évben. Voltak akadályok és buktatók az úton, de hálás Istennek mindenért, mert nem ígért könnyű utat.
Végül, hálás Istennek azért ami még rá vár az úton az életének következő fejezetében.
Röviden:
Nem ragequit volt ám, csak eddig bírta a teste meg várja a család
Ha már nem lehet az első játékos aki ezekkel az indokokkal vonult vissza, legalább ő az első(?), aki mindezt meccs közben tette
Black_Adder
Nagyon kíváncsi lennék, ha egy contender csapatnál játszana most, és halmoznák a győzelmeket, ugyanúgy visszavonulna-e. Erősen kétlem. Kicsit arculköpésnek érzem a többi bills játékos, főleg a bills szurkolók nevében nyugodtan kinyilatkoztathatom, hogy ez ilyen formában egy gerinctelen/féreg húzás volt. Mondja be a meccs utáni sajtótájékoztatón vagy valami, de ne a szopóroller meccs kellős közepén. 😊
több mint 7 éve
SORRY! BIZTOS ÉRDEKES. BUT I DONT SPEAK ENGLISH.Van pár kifejezés amit magyarban is angolul használok, és nem tudom szépen megfogalmazni magyarul, nem nincs is kedvem a szóismétléseket átírni, de nagy vonalakban:
Buffalo Bill
Nem így képzelte el a visszavonulását
De ez a 10. NFL szezonja, azt tette amire a "teste programozva volt" | - ezt biztos meg lehet szebben is fogalmazni madzsarul - | Hogy készen álljon a játékra a meccs napján. Többször műtötték, sokszor játszott sok különböző sérüléssel karrierje során és az utóbbi néhány hétben. Ez volt az utolsó fizikai kihívás/próba.
De vasárnap arcul csapta őt a pályán a valóság. (Gyorsan és keményen): Nem kéne többé ott lennie. | - megint nem találom a megfelelő magyar szavakat, de ez itt arról szól hogy lejárt az ideje és ezt a pályán vette észre. |
Nem akart tiszteletlen lenni a csapattársaival és az edzőivel, de van egy sztenderd amihez tartja magát | van egy elvárása magával szemben. Arra utal, hogy ha játszik, akkor jól akar játszani, nem csak a mezt kivinni a pályára | . Mentálisan mindig azt várja magától hogy magas szinten játsszon, de fizikálisan ma már tudja, hogy ez nem lehetséges és ezt be is ismerte magának. Amíg pályán volt nem érezte jól magát, mondta is az edzőinek, hogy nem érzi úgy mintha önmaga lenne.
Azt is megkérdezte magától, hogy akarja-e folytatni az áldozatokat
És őszintén, nem, mert a szezon hosszú és fontosabb számára a család, hogy egészségesen hagyja abba, mint hogy ragaszkodjon a harcos mentalitáshoz és túl későn sántikáljon le a pályáról
Ez egy súlyos döntés volt, de megbékélt magával és a családdal, Hálás Istennek hogy 30 éves koráig játszhatott egy játékot amit gyerekként szeretett. Hálás Istennek hogy részese lehetett az NFLnek életre szóló barátságokat köthetett az elmúlt tíz évben. Voltak akadályok és buktatók az úton, de hálás Istennek mindenért, mert nem ígért könnyű utat.
Végül, hálás Istennek azért ami még rá vár az úton az életének következő fejezetében.
Röviden:
Nem ragequit volt ám, csak eddig bírta a teste meg várja a család
Ha már nem lehet az első játékos aki ezekkel az indokokkal vonult vissza, legalább ő az első(?), aki mindezt meccs közben tette
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 7 éve
Egyébként Allen hogy muzsikált? Kielemezné valaki a meccset? Bénák voltunk? Vagy csak balekok? Van remény? Lesz magyar feltámadás? Messze még a szezon vége...Úgy nézett ki mint egy rookie irányító, borzasztóan nehéz helyzetben, de olyan rookie irányító, akit az 1. körben húztak, és érti, hogy ez mit jelent. Szerintem nagyon bíztató volt. Nehéz meccsek jönnek még, és lesznek nagyon nehéz pillanatai, de nagyon potens a srác. Értem miért akarta Carroll a draft előtt.
Buffalo Bill
Szerkesztette: Cancel Culture
Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Egyébként Allen hogy muzsikált? Kielemezné valaki a meccset? Bénák voltunk? Vagy csak balekok? Van remény? Lesz magyar feltámadás? Messze még a szezon vége...