Buffalo Bills
33 feliratkozó
több mint 7 éve
Minden héten egy új irányító, egyik csak bejön😕A nagy lóf...t. 🤣
Mizo
több mint 7 éve
Minden héten egy új irányító, egyik csak bejön😕
több mint 7 éve
Kérdés!Az a baj, hogy igazából egyet se igazoltatok még 😉
Ebben a szezonban hány QB -t igazolunk még?
Bazsinho
BTW Barkley még bárhol is szóba kerülhet......
több mint 7 éve
több mint 7 éve
Nem tök mindegy melyik kezd.With Derek Anderson suffering a concussion, Bills QB Nathan Peterman is expected to start Sunday vs the Chicago Bears, per sources. - SchefterOMG
Beki
BillsFan
Legalább neki van esélye INT történelmet írni. 😊
több mint 7 éve
With Derek Anderson suffering a concussion, Bills QB Nathan Peterman is expected to start Sunday vs the Chicago Bears, per sources. - SchefterOMG
Beki


NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 7 éve
With Derek Anderson suffering a concussion, Bills QB Nathan Peterman is expected to start Sunday vs the Chicago Bears, per sources. - SchefterMeg is van az ok, hogy miért jött Pryor. Lehet a meccset már ő fejezi be QB-ban. 😊
Beki
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
With Derek Anderson suffering a concussion, Bills QB Nathan Peterman is expected to start Sunday vs the Chicago Bears, per sources. - Schefter
több mint 7 éve
Pryor a fedélzeten...Kell a QB.
Klaci79

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Pryor a fedélzeten...
több mint 7 éve
Vibrátorok után jött egy újabb kis potencianővelő. több mint 7 éve
Viszont a Bills maffia megint kitett magáért. 😊 😊 😊 több mint 7 éve
A defense előtt le a kalappal, megint a végletekig szorossá tették a meccset.Kár, hogy az offense-playbook körülbelül ennyire volt kreatív:
több mint 7 éve

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
GAMEDAY , de valahogy ezt most nem várom 😕 Shady játszik egyébként


NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 7 éve

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Nekem hiányzott Peterman játéka, abban mindig benne van pár 6 pontos átadás, ez így unalmas volt. 😊
több mint 7 éve
A Derek Anderson-érától nem várhatunk sokat. Reméljük, hogy mentornak jobb lesz.Felhozó meccs volt ez a Coltsnak, a játék minden szegmensében jobbak voltak.
Akit lehet, cseréljünk el, ez a szezon már úgyis az ördögé.
több mint 7 éve
Anderson kezd a hétvégén! csak meg ne sérüljön...rendesen meglepődtem, hogy még nem vonult vissza
BillsFan
több mint 7 éve
Anderson kezd a hétvégén! csak meg ne sérüljön...Miért? Tán nem bízol Petermanben?
BillsFan
"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 7 éve
Anderson kezd a hétvégén! csak meg ne sérüljön...


NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 7 éve
Foles tul jo lenne ide. 😉
több mint 7 éve


