Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
 www.wiziwig.tv/competition.php?part=sports&discipline=americanfootball

több mint 12 éve
cyberfox Buffalo Bills 78
ja...és köszi a rövid összefoglalót!😊
több mint 12 éve
cyberfox Buffalo Bills 78
valami tipp,hol lehet nézni a meccset...vgay ti hol szoktátok?elkelne néhány tipp!Thx.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Magyar idő szerint hajnali 1-kor már mérkőzésen is láthatjuk a fiúkat, a Redskins érkezik majd Buffalóba, ez lesz a vendégek idén draftolt irányítójának, Robert Griffin III-nak az első mérkőzése, igaz sokat nem lesz fenn, 12-20 playt mondott Shanahan. A mi kezdőink 15-18 playt lesznek fenn, de ez a szám nem fix, Gailey nem fogja lekapni őket, ha egy drive kellős közepén vagyunk. Nagyon kíváncsi vagyok az új védelmünkre, hogy haladunk a 4-3-ra történő át/visszaállásban, de Wannstedt garancia arra, hogy hamarabb leszünk készen, mintsem gondolnánk. A D-Line-ra is kíváncsi leszek, mennyire fognak harapni, az biztos, hogy Mario már nagyon várja a meccset, elmondása szerint ismét rookie-nak érzi magát, és fogalma sincs, hogy fogják majd fogadni a szurkolóink, de én azért sejtem: hatalmas ovációval 😊 Azt azért tudni kell, hogy telt ház nem lesz, sőt, a meccs blackoutos, de ez minket nem érint.

Nem az eredmény számít, de azért már nagyon várom, hogy megnézzem a kezdőinket rendes meccshelyzetben, valamint a cseréket, élükön Young-gal.

Végre kezdődik 😊
LET'S GO BUFFALO!!!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
sziasztok.lassan elkezdődik a szezon...ennek örömére lehetne egy hosszadalmasabb beharangozót írni,ki mit vár a szezontól,kik nyújthatnak kiemelkedőt,hová várjátok a csapatot a végelszámolásnál...stb.elsősorban Hungarian Bill,Helmut és BillsFan közreműködését várom...és köszönöm előre is!de természetesen bárki véleményét szívesen meghallgatnám.cyberfox
Végre egy kis élet a topicban 😊

Én személy szerint elégedett vagyok a jelenlegi munkával, most tartunk körülbelül az edzőtábor közepénél, arról, hogy kik alkothatnak maradandót, még nehéz bármit is mondani. Azt viszont elmondhatom, hogy a védelmünk szerintem nagyon is jó lesz, a védőfal (ha nem jön közbe sérülés) ligaelit is lehet, amennyiben összeállnak a srácok. Ennek tetejébe még sikerült draftolni első körben egy nagyonjó cornerbacket, aki mindig ott liheg az elkapó nyakában, és nagyon jók a kezei, gyakorlatilag bárkire rá lehet egy az egyben állítani! Ha a védőfal hozza magát, és a linebacker-sorunk is legalább átlagos, akkor a secondarynek arany élete lesz. Azt tudni kell Mario Williamsről, hogy Wannstedt szerint a futás elleni védekezéshez legalább annyit tesz hozzá, mint a pass rushoz, és minden jel arra utal, hogy az utolsó centig vissza fogja szolgálni azt a pénzt, amit adtunk az idei uborkaszezon egyik legjobb szabadügynök-játékosának.

A támadósor: na itt van egy kis gond, szerintem Fitztől nem biztos, hogy azt fogjuk látni, amit a tavalyi szezon elején! Tudni kell, hogy új edzője van, akinek az a feladata, hogy teljesen új dobótechnikát tanítson meg vele, ami eddig hellyel-közzel megy is edzésen. Meccsen nem tudom, mennyire fognak a régi beidegződések még dominálni, amikor már -ahogy az amerikai mondja- röpködni fognak a golyók is. Még jó, hogy van egy Freddy-CJ duónk, aki tudja tehermentesíteni. A mai NFL-ben már nem menő a run heavy offense, de ha Gaileynek van egy kis esze, megpróbál amolyan game-manager típust faragni Fitzből, két ilyen jó futó mellett. A fallal vannak gondok, persze nem a belső részével, inkább a két tackle-lel. Pears sérült, és nem tudni, mennyire súlyos a sérülése. Glennt még mindig alázzák a drilleken, és Hairston is inkább RT, mintsem LT. A vakoldali tackle poszt nagy kérdés, csak imádkozhatunk, hogy Glenn fel fog nőni a feladathoz! Az idei edzőtábor legnagyobb pozitív csalódása, hogy erőltetjük a Tight End játékot, és Chandler egész jól oldja meg ezeket a szitukat. Elkapó-fronton is nagy a tömörülés, Easleyből még van egy halvány sansz, hogy NFL-szinten elkapó lesz. Special Teammel eddig se volt nagy probléma, egy erős átlagos szintet hoztak, annyi, hogy már nem Lindell fogja a kezdőrúgásokat rúgni, Potternek nagyon jó lába van, simán be tudja rúgni az ellenfél végzónájának végébe a lasztit. Moorman pedig még mindig jó punter, bár már lassan elkezdhetünk gondoskodni az utódjáról, nem hiába kapott egy kis versenyt az edzőtáborban.


Hogy én mit várok a csapattól: a sorsolásunk könnyűnek tűnik, de ne tévesszen meg senkit, hogy idén az NFC Westet kaptuk, borzasztó erős védelmek vannak ott, és bizony meg fogunk velük szenvedni szerintem. Odakinn a média úgy gondolja, esélyesek lehetünk az egyik Wild Card-helyre, és végre megszakíthatjuk ezt a ronda playoff-nélküli sorozatot. Én először csak egy pozitív mérleget szeretnék, óriási csoda kellene ahhoz, hogy megfosszuk a Patriots a csoportgyőzelemtől, viszont a Jetset és a Miamit elkaphatjuk! Meglátjuk, mit hoz a szezon, de ha tavaly a védelem vesztette el a meccseket nekünk, idén aligha fogja majd. A támadóknak hozniuk kell a tavalyi idény eleji formát egész szezonban, kerüljenek el végre minket a sérülések, és akkor ott a lehetőség az egyik Wild Card-helyre!
több mint 12 éve
cyberfox Buffalo Bills 78
sziasztok.lassan elkezdődik a szezon...ennek örömére lehetne egy hosszadalmasabb beharangozót írni,ki mit vár a szezontól,kik nyújthatnak kiemelkedőt,hová várjátok a csapatot a végelszámolásnál...stb.elsősorban Hungarian Bill,Helmut és BillsFan közreműködését várom...és köszönöm előre is!de természetesen bárki véleményét szívesen meghallgatnám.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Kellett nekem szidni a QB-kat, mindketten jó munkát végeztek a tegnapi edzésen, a Red Zone-gyakorlatokon. Hagan nagyon biztoskezűnek tűnik, ha az előszezonban is villan párszor, akkor bőven meglesz a helye a végső rosteren. Glenn viszont egyelőre nem áll túl jól, LT-ként próbálják, de a 1-on-1 drilleken alázzák, és nem Merriman, vagy Mario, hanem 3rd és 4th stringer DE-k 😕 Ennél csak feljebb vezet az útja remélhetőleg.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Van probléma a támadósorral, Gailey dicséri a védelmet, de egyáltalán nem őszinte a dicsérete... Próbáljuk erőltetni az egy szem Tight Endet, Chandlert, de mind Fitz, mind Young néha borzasztó homályokat dob 😕 Az éremmnek nyilván két oldala van, lehetett számítani arra, hogy Magnum újjávarázsolja ezt a védelmet, és egy borzasztóan fizikális egységet kreál, de egyelőre Gailey nem tudja ennek az ellenszerét. Márpedig a mi csoportunkban csak jó védelmek vannak, Foxboroban is úgy tűnik, kitaláltak valamit...
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 www.profootballfocus.com/blog/2012/08/02/32-teams-in-32-days-buffalo-bills/
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Azért az túlzás, hogy a rosterre kerülésért harcol, egészségesen neki bérelt helye van az 53-as rosteren 😊

A D-Line már most nagyon durvának néz ki, főleg úgy, hogy az RDE posztra 3 jelentkező van Kelsay, Merriman, és Anderson személyében!
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
Merrimanről lehet tudni valami újat?Jack Zoltán
Teljesen egészséges (még 😛) és a rosterre kerülésért harcol majd..



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Merrimanről lehet tudni valami újat?
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Holnap kezdődik a Training Camp, szerencsére az offseason lezajlott balhé, és sérülésmentesen idáig (ez mondjuk kiderül a hozzászólások számából is 😊, kop-kop). Már nagyon várom, kezdődhet a felkészülés érdemi része, és az élet-halál harc a rosterre kerülésért.

Érdekel minket egy 4., tapasztalt safety, pályázik a helyre egy régi motoros, Jim Leonhard.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Véget ért a három napos mandatory minicamp is, most a fiúk pihennek egy kicsit a július végén kezdődő TC-ig.

Chris Brown összehozott egy kis értékelőt az OTA-k, illetve minicamp alapján:

http://www.buffalobills.com/news/article-1/Minicamp-OTA-player-awards/cbb59021-3aff-49b3-9de9-742130361191

Azt hiszem, hogy az várható volt, hogy a D-Line nagyon bitang lesz, Merriman nagyon bíztató DE-ként (kérdés, hogy egészséges tud-e maradni), valamint Gilmore és Glenn is a papírformának megfelelően azonnali kezdő lehet a csapatban.

Mindenki elégedett, én nagy reményekkel várom a szezont!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Első 2-minute drill az OTA során, eredmény: Fitz az endzoneban álló George Wilson kezébe dobta a labdát 😕 Feltűnően sok picket dob ő is, és Young is, Gilmore pedig szorgosan szedegeti össze a lasztikat.

Ocho szabad, Stevie már kampányol is az elhozatala mellett. Nem tudom, ideális lenne-e második számúnak...
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Kedden elkezdődtek az OTA-k, melyek egészen június végéig tartanak majd. Ugyan a részvétel nem kötelező, de a létszám átlagon feletti, gyakorlatilag csak azok nem végeznek teljes értékű edzésmunkát, akik sérültek, vagy műtétjükből lábadoznak. Ezek közé tartozik Stevie J. és K. Williams is. Míg előbbi az edzőtábor kezdetére épülhet fel teljesen, addig utóbbi elképzelhető, hogy az OTA-sorozat végére be tud teljesen kapcsolódni a munkába.

Az edzőtábor egyébként július 26-tól augusztus 14-ig fog tartani, 15 nyílt edzéssel, melyből 4 esti lesz.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Ma a tulajdonosok jóváhagyták azt a tervezetet, mely szerint 2017-ig meghosszabbítjuk a Toronto Series-t, így újabb öt évig egy alapszakaszbeli meccsünk Torontóban lesz évente.

Nem mondom, hogy örülök neki, de hát money talks...
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Adam Schefter
Buffalo agreed to terms with its first-round pick Stephen Gilmore


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Young ma megtartotta sajtótájékoztatóját, nem tervez Fitzpatrick babérjaira törni, tisztában van a helyzetével, azzal, hogy csak backup lesz (jó esetben). Először a playbookot szeretné megtanulni. A 10-es mez lesz az övé.

Véget ért a rookie minicamp, Gilmore nagyon jó volt, Grahamnek nincsenek fából a kezei, és emellett nagyon gyors is, Asper centert játszott, Potter pedig lazán át tudja rúgni a pályát kickoff során, vissza kellett vinni a 30 yardosra a lasztit, hogy néhányszor vissza is tudják hordani a labdát 😊

A dolgok szépen lassan csordogálnak, nemsokára következik a minicamp-sorozat.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Adam Schefter:
"The deal that QB Vince Young signed with the Bills is a one-year deal."

kíváncsi leszek mit alkotFarky
Fitzmagic nem sérül le, és akkor semmit.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Adam Schefter:
"The deal that QB Vince Young signed with the Bills is a one-year deal."

kíváncsi leszek mit alkotFarky
playbook holderként franchise player

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Adam Schefter:
"The deal that QB Vince Young signed with the Bills is a one-year deal."

kíváncsi leszek mit alkot

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
+1!
Imádom a srácot
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Megérdemelte Freddy 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
The Buffalo Bills have announced that starting running back Fred Jackson has signed a contract extension. According to multiple reports, the extension is worth around $8 million over two seasons, keeping Jackson under contract through the 2014 season.