Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
Pedig volt a piacon aki ennél több pénzre is nemet mondott pedig nem biztos,hogy jobbak nála szóval jó üzlet volt ez mindkét félnek.Janek
de csak ezért jöhetett létre 😉

Én azért örülök, hogy végre alapembert nem bukunk az FA piacon :cool:



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Pedig volt a piacon aki ennél több pénzre is nemet mondott pedig nem biztos,hogy jobbak nála szóval jó üzlet volt ez mindkét félnek.

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Nagyon örülök neki, hogy nem teszteli a piacot, nem sokáig maradt volna csapat nélkül. Ha végre levetkőzi a hülyeségeit magáról, akkor nagyon nagy érték lesz számunkra! Már csak egy megfelelő párja kéne, hogy legyen, Donald Jones-ban nem hiszek...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Jó hírek Scheftertől:
Buffalo Bills and WR Stevie Johnson are on the verge of a five-year contract that is likely to be completed in the next 24 hours.iktriad
36,25 millió $; 19,5 millió garantált; az első három évben 24 millió.
több mint 12 éve
gsn 3 548
Jó hírek Scheftertől:
Buffalo Bills and WR Stevie Johnson are on the verge of a five-year contract that is likely to be completed in the next 24 hours.iktriad
Alá is írta, 4-től sajtótájékoztató.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hírek Scheftertől:
Buffalo Bills and WR Stevie Johnson are on the verge of a five-year contract that is likely to be completed in the next 24 hours.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Nem lesz feltrade a #2-ért, mivel túl sokat kér a Rams. Így mi biztos nem vagyunk benne a buliban. 10. pickkel érkezik majd Trent Richardson.Hungarian Bill
Három év alatt kétszer is futó pick a top10-ben? Aranyos lenne.DoM
Előző hozzászólásom természetesen inkább ironikus volt 😊

Reálisan nézve poszt szerint ezek jöhetnek szóba első körben:

1. 4-3 DE
2. OT
3. WR
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Nem lesz feltrade a #2-ért, mivel túl sokat kér a Rams. Így mi biztos nem vagyunk benne a buliban. 10. pickkel érkezik majd Trent Richardson.Hungarian Bill
Három év alatt kétszer is futó pick a top10-ben? Aranyos lenne.
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Nem lesz feltrade a #2-ért, mivel túl sokat kér a Rams. Így mi biztos nem vagyunk benne a buliban. 10. pickkel érkezik majd Trent Richardson.Hungarian Bill
Hát ha addig bennmarad, a Browns és a Bucs is viheti akár
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Nem lesz feltrade a #2-ért, mivel túl sokat kér a Rams. Így mi biztos nem vagyunk benne a buliban. 10. pickkel érkezik majd Trent Richardson.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Semmi, agresszívak leszünk a FA-piacon! 😀
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Sziasztok Srácok,
Kicsit kimaradtam, történik valami érdekes a csapat háza táján?
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Ügynöke szerint Stevie-vel jól haladnak a tárgyalások, elképzelhető, hogy még a FA-periódus kezdete előtt sikerül vele hosszútávú szerződést kötni.

McGee belement a szerződése átstrukturálásába, így ő marad nálunk.

Fred Jackson is szerződésajánlatot fog majd kapni, de ő csak a training camp előtt.

Valamint Chandlerrel is szeretnénk megállapodni, aki szintén FA lesz elvileg nemsokára.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Ugyan kicsit megkésve, de nyugodjon békében Whitney Houston!

A nagydöntők tekintetében övé a legjobb himnusz-előadás, a Giants-Bills Super Bowl előtt ő énekelte az amerikai himnuszt.

http://blogs.nfl.com/2012/02/12/remembering-houstons-classic-take-on-national-anthem/?module=HP11_content_stream

Ajánlatos megnézni...
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
A Raiderstől kipaterolt Routt jön majd elvileg vizitre hozzánk.

Valamint egyes verebek csiripelni vélik, hogy a Mario Williams - V-Jax duó státuszát is komolyan figyeljük. Persze valószínű ez csak parasztvakítás, de azért belegondolni is rossz, milyen pusztítást tudna végezni egy Dareus - K-Will - M-Will trió 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na, megvan az első játékos, akit újraszerződtetünk, Lindell újabb 4 évre, 11 milláért írt alá! Örülök neki, mert láthattunk, hogy miután kiesett, micsoda gondok voltak kicker poszton.Hungarian Bill
meg a második is, mert Sanborn is kapott +3 évet.

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Na, megvan az első játékos, akit újraszerződtetünk, Lindell újabb 4 évre, 11 milláért írt alá! Örülök neki, mert láthattunk, hogy miután kiesett, micsoda gondok voltak kicker poszton.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Áttérünk a 4-3-as defense-sémára, bár ez Wannstache érkezésével valószínűsíthető volt, hogy nem fog a 3-4-el küszködni. Dareus-Williams DT-duó nem is hangzik rosszul, a kérdés az, hogy Dareus van-e olyan jó 4-3 DT, mint 3-4 DE?

Kíváncsi leszek, hogy pass rusher lesz-e első körben, és arra is, hogy Coples lecsúszik-e hozzánk, a senior bowl-on nyújtott teljesítménye állítólag impresszív volt, bár egyesek a következő Maybint látják benne.

Egy biztos: a DE-kérdést meg kell oldani valahogy, ha máshogy nem, FA-piacon! Helmhez hasonlóan én is nagyon örülnék mondjuk egy Mathisnek. De a realitás azt mondatja velem, hogy Buddyék majd valamikor július közepére fogják észrevenni, hogy beindult a FA-piac...
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
QB-edző poszton is változás történt, az eddigi edző, George Cortez helyére (aki a CFL-be ment HC-nak) David Lee érkezett a Dolphinstól, aki gyakorlatilag a wildcat (egyik) feltalálója. Harcban volt érte a Jets is, de végül minket választott.Hungarian Bill
pontosítás, lee közben ole misskedett kicsit, igaz utoljára valóban nálunk volt az nfl-ben.

nagyon sikeresen fejlesztette chad henne-t és pat white-ot.briareos
Jogos, elég félreérthető volt a cikk, azt hittem, hogy Moore-ból ő csinált viszonylag elfogadható QB-t, de nem.

Szakállal lesz dolga bőven, bár ő nem hiszem, hogy már fog fejlődni bármiben is 😕
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
QB-edző poszton is változás történt, az eddigi edző, George Cortez helyére (aki a CFL-be ment HC-nak) David Lee érkezett a Dolphinstól, aki gyakorlatilag a wildcat (egyik) feltalálója. Harcban volt érte a Jets is, de végül minket választott.Hungarian Bill
pontosítás, lee közben ole misskedett kicsit, igaz utoljára valóban nálunk volt az nfl-ben.

nagyon sikeresen fejlesztette chad henne-t és pat white-ot.

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
QB-edző poszton is változás történt, az eddigi edző, George Cortez helyére (aki a CFL-be ment HC-nak) David Lee érkezett a Dolphinstól, aki gyakorlatilag a wildcat (egyik) feltalálója. Harcban volt érte a Jets is, de végül minket választott.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Ahogy múlt héten is írtam, Buddy ma tartotta a szezon végi sajtótájékoztatót, ami nemrég ért véget. Íme pár fontosabb mondat, ami elhangzott a szájából:

- Mindenképpen újra szeretnénk igazolni Steviet, nem zárta ki a franchise taget sem. Újrakezdődtek a tárgyalások vele, ha elveszítjük, akkor kell igazolnunk 2 WR-t. A faszságai nem lesznek hatással a tárgyalásokra.

- Jacksonnal is hosszabbítanánk, szeretnénk, ha itt fejezné be a karrierjét.

- Idén a playek 47%-ában játszottunk 4-man fronttal. Magnum 4-3-as szakértő, de a sémának nincs sok jelentősége szerinte, playmakereket kell találni.

- Merrimanre számítunk, amennyiben a tavasszal, és a TC előtti fizikai felméréseken átmegy. Benne volt a kockázat, de szerinte ugyanannyi kockázat van egy frissen draftolt játékos esetén is, ilyen a biznic.

- Pass rusher az elsődleges szempont, és mindent meg fogunk tenni annak érdekében, hogy 1-2 embert szerezzünk.

- Bell is FA lesz ugye, de szeretnénk vele hosszabbítani, ugyanakkor tervezünk draftolni egy tacklet. Hairstonnal elégedett, persze van még mit tanulnia.

- Parrish-sel nem olyan biztos a hosszabbítás, viszont Lindellt mindenképp meg akarjuk tartani.

- WR, OT, pass rusher, és CB a need szerinte. Linebackert is megpróbálunk szerezni.

- Fitz is the man, de adni kell neki több célpontot.

- Easley betegsége már a múlté, felgyógyult belőle, tudjuk, mennyire tehetséges, rajta múlik, hogy sikerül-e beverekednie magát a csapatba.

- Nem tervez nyugdíjba vonulni, az elkövetkezendő hónapokat is a prospectek tanulmányozásával fogja tölteni.

- Whaley szerinte szakmailag felkészült, de még korai lenne neki egy GM-meló.Hungarian Bill
Whaley: De Yoda én készen állok, hogy tanuljak tőled! Szerintem Doug nem kérdezte Nix véleményét, erről nem Nix dönt! Butaság a témát akárcsak elő is venni!
Nix nyugdíj: pedig ideje lenne, RW után ő a leggyengébb láncszem!
Easleynek jövőve majd a méhe fog ketyegni, nem football játékos!
Fitz is the man! Idén 10 meccset láttam jövőre ennyit sem fogok, fitz szerintem csalt a wonderlicen, szarul dob, rossz döntéseket hoz, idiótán nyilatkozik...
De ha már ő teszi sírba a frencsájzt, dobjunk ebbe a rosszul működő rendszerbe 1/10 es picket, lehetőleg értelmetlent!
CB need... Adjunk már magnumnak némi kredite, hogy eldöntse!
Igaza van abban hogy mindegy a 3-4 es, vagy 4-3- as rendszer, nekünk qrvára 8! Pat Williams, és Sam Adams kirúgása óta nem működik semmi!
De amúgy is mindegy, hiszen vannak már nem pozíciós rendszerek, pl jetsben, seattleben. Kár, hogy ezektől Magnum özönvíz előtti rendszere olyan messze áll, mint Makó ....
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Ahogy múlt héten is írtam, Buddy ma tartotta a szezon végi sajtótájékoztatót, ami nemrég ért véget. Íme pár fontosabb mondat, ami elhangzott a szájából:

- Mindenképpen újra szeretnénk igazolni Steviet, nem zárta ki a franchise taget sem. Újrakezdődtek a tárgyalások vele, ha elveszítjük, akkor kell igazolnunk 2 WR-t. A faszságai nem lesznek hatással a tárgyalásokra.

- Jacksonnal is hosszabbítanánk, szeretnénk, ha itt fejezné be a karrierjét.

- Idén a playek 47%-ában játszottunk 4-man fronttal. Magnum 4-3-as szakértő, de a sémának nincs sok jelentősége szerinte, playmakereket kell találni.

- Merrimanre számítunk, amennyiben a tavasszal, és a TC előtti fizikai felméréseken átmegy. Benne volt a kockázat, de szerinte ugyanannyi kockázat van egy frissen draftolt játékos esetén is, ilyen a biznic.

- Pass rusher az elsődleges szempont, és mindent meg fogunk tenni annak érdekében, hogy 1-2 embert szerezzünk.

- Bell is FA lesz ugye, de szeretnénk vele hosszabbítani, ugyanakkor tervezünk draftolni egy tacklet. Hairstonnal elégedett, persze van még mit tanulnia.

- Parrish-sel nem olyan biztos a hosszabbítás, viszont Lindellt mindenképp meg akarjuk tartani.

- WR, OT, pass rusher, és CB a need szerinte. Linebackert is megpróbálunk szerezni.

- Fitz is the man, de adni kell neki több célpontot.

- Easley betegsége már a múlté, felgyógyult belőle, tudjuk, mennyire tehetséges, rajta múlik, hogy sikerül-e beverekednie magát a csapatba.

- Nem tervez nyugdíjba vonulni, az elkövetkezendő hónapokat is a prospectek tanulmányozásával fogja tölteni.

- Whaley szerinte szakmailag felkészült, de még korai lenne neki egy GM-meló.
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
sztem Easley kap még esélyt, nr 2 WR-nek pont jó lenne....

pass ruhert akarok 😊

FA -ről úgysem igazolunk nagy halat, ez nálunk hagyomány 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Én boldog lennék, ha még látnám Manninget játszani -akár ellenünk is-, de egyre kevésbé hiszek benne!
Sajnos Fitz kap még egy évet. Én azt hiszem, hogy O playmakert hozunk 1. körben, Magnum meg oldja meg!