Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Srácok!

Komolyan még mindig az 1. csapat játékának hatása alatt vagyok. Nagyon nagyon jól játszottak! Jó tudom, hogy a Jags most tele van sérültekkel, meg a SEC amúgy isem erős mostanság, de akkor is.
Minden klappolt. Komolyan vették, odatették, amit kellett. Fitz meg baromira akarja még mindig a sikert. A 2. 3,. drive playhívása elképesztő volt. Az 1. is jó volt, csak ugye a végén azok a futások- Poz leolvasta 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fitzpatrick szerintem szeretne évente 2× ellenünk játszani. 😊 Már vagy 3szor vagy 4szer játszott ellenünk, és mindig rohadt jól ment neki eddig.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Srácok ,2 pre meccs alapján Evans és Flacco kapcsolata első látás , szerelem.Az összhang azonnal megvolt közöttük,az 1.csapat ellen is,nem csak a cserék ellen.
Korai pezsgőt bontani,de nagyon úgy tűnik,nekünk bejön a trade.kátrány
😊 királyság!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Az első félidő maga volt az álom Offense-szempontból, és mondhatni D# szempontból is, nagyon sokat fejlődött a D-Line! Ettől függetlenül Garrardot a futott TD-nél le kellett volna vinni. Működött a Fitz-Johnson és a Fitz-Easley kombó is. Fitzre rá se lehetett ismerni, nagyon pontosan dobálgatta a lasztikat. Számomra a meccs elvesztette némileg a sportértékét a két benézett DPI miatt, amiből két Jags-TD is történt... Ilyen baki csak nem fordul elő velünk majd az alapszakaszban... Mindenesetre oda kell figyelni, mert az ellenfél már térden volt, mégis sikerült őket felhozni, és csak a hosszabbítás után örülhettünk az első győzelmünknek végre.

Szép volt fiúk! 😊Hungarian Bill
+1000
A Garrard futásnál csak én 2 holdingot számoltam össze... és az már csak félig meddig volt a kezdő D előtte a DPI vicc volt.
A 2. félidő történéseit nem szabad komolyan venni. T-pent én nem tartanám meg. élesbe csak a saját 20 asunkon adta el pick 6-re, és a red zoneban.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Srácok ,2 pre meccs alapján Evans és Flacco kapcsolata első látás , szerelem.Az összhang azonnal megvolt közöttük,az 1.csapat ellen is,nem csak a cserék ellen.
Korai pezsgőt bontani,de nagyon úgy tűnik,nekünk bejön a trade.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Az első félidő maga volt az álom Offense-szempontból, és mondhatni D# szempontból is, nagyon sokat fejlődött a D-Line! Ettől függetlenül Garrardot a futott TD-nél le kellett volna vinni. Működött a Fitz-Johnson és a Fitz-Easley kombó is. Fitzre rá se lehetett ismerni, nagyon pontosan dobálgatta a lasztikat. Számomra a meccs elvesztette némileg a sportértékét a két benézett DPI miatt, amiből két Jags-TD is történt... Ilyen baki csak nem fordul elő velünk majd az alapszakaszban... Mindenesetre oda kell figyelni, mert az ellenfél már térden volt, mégis sikerült őket felhozni, és csak a hosszabbítás után örülhettünk az első győzelmünknek végre.

Szép volt fiúk! 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Istenem a kezdő O de fasza volt! Fitz, amit művelt, arra nem elegenő magyarázat, hogy a jags sec nem acélos. 4. Drive megint titrálásról szólt. Nem értem, hogy Reinhardot miért erőltetjük.
Ha a 4-3 komoly, akkor viszont kéne egy tisztességes D End.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Dareus: "I'll be out there to do my job"

Már most imádom ezt a srácot 😊Hungarian Bill
szerintem korszakos játékos lesz
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Dareus: "I'll be out there to do my job"

Már most imádom ezt a srácot 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Merriman, Shepp out, Marcell questionable! ( shepp vicc )
Ott ültem a draft 2. Körét sasolva és reménykedtem, hogy behúzzuk Houstont, vagy illinoából Wilsont ( és akkor ott Hörinek mennyire igaza volt).
Lett Shepp. Úgy érzem pozitívan álltam hozzá. Ami nek most jön az az uphillll battle, nem lesz kezdő!

Na akkor itt az ideje Kirknek előlépni a sötétből. Raiderként szerettem a játékát. Hogy nem jó coverben, már nem i tudom ki mondta. Mashall alatt, nem volt ő rossz. Jagsnél kicsit más volt a séma. Annyit tudok, hogy offseason alatt egyike volt a 4 játékosnak, akik elmentek Matthessal , és végignyomta az mma programot.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Blackout.... Ha gecc lennék mondhatnám, megjött a jaguars... Valójában, a ralphban ennyit tud egy preseason... .
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Na ennek örülök, nagyon szimpatikus srác, és nagyon jól is játszik, szóval nagyon szeressük 😊

Ma a Jacksonville látogat a Ralph Wilsonba. A meccs kezdési időpontja hajnal 1 óra itteni idő szerint. Jones, Kelsay, Moats, Shawn Nelson, Parrish, Roosevelt és a két White biztos nem játszanak. Torbor pedig már nem is játszik többet a szezonban, ő ugyenis IR-re ment.

Dareus, Craig Davis, Hairston, Heard, Merriman, Rogers, és Sheppard játéka kérdéses.

Levitre és Bell rotálni fognak az LT poszton.

Jackson pedig beszélt Gaileyvel és Modkins-szal is, biztosították, hogy ő a kezdő RB, de persze mondani bármit lehet. Szerintem ha ma ő kapja a carryk többségét, akkor lenyugszik végre.

Jó lenne a hazai közönséget győzelemmel köszönteni végre 😊 Stream nem tudom lesz-e, mert blackout-os a meccs 😕

LET'S GO BUFFALO!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Örülünk,Vincent 😊 Korrekt szerződésnek néz ki.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kyle Williams megkapta a megérdemelt új szerződését: 6 years $39 million, including $17 million guaranteed. (Schefter)
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
jó az ilyen benne van.
legalább nem meccsen történt, mint amikor egy steelerses arc "véletlenül" taposott ricky vállára úgy hogy ki is esett az év további részére

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Megtaposták!

Szerinted?-Amatőr balfasz banda!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
vádlin rúgták, nem?

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Dareus mankózik!
Szerintem a preseasonban már nem látjuk, pesszimistább biss fanok szerint a regular első heteiben sem... Na jó ezt hagyjuk az orvoasokra.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Mostmár mindegy, mert közben rájöttünk , hogy Carpenter egy kalap sz@r! 😀Helmut Zimmer
Ja csak ennyi 😀 Valóban nem volt túl fényes, bár nekem annyira nem tűnt szarnak az első meccsen (a másodikat nem láttam még). Igaz, hogy pass protectionben annyira nem volt jó, de futottak felé rendesen és azt megoldotta. Meg OTAk meg TC nélkül azért nincs megkönnyítve a munkája.tenorx
Nézd meg a meccset, aztán a hox oldalán vitassuk meg! Amúgy ugyanezt gondolom!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mostmár mindegy, mert közben rájöttünk , hogy Carpenter egy kalap sz@r! 😀Helmut Zimmer
Ja csak ennyi 😀 Valóban nem volt túl fényes, bár nekem annyira nem tűnt szarnak az első meccsen (a másodikat nem láttam még). Igaz, hogy pass protectionben annyira nem volt jó, de futottak felé rendesen és azt megoldotta. Meg OTAk meg TC nélkül azért nincs megkönnyítve a munkája.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Mostmár mindegy, mert közben rájöttünk , hogy Carpenter egy kalap sz@r! 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát nem mondom, hogy irigyellek titeket :/tenorx
Tőled meg kérdeztem a hox topicban, de még nem feleltél 😊Helmut Zimmer
Ja bocs, utóbbi napokban nem nagyon volt időm fórumra, de megnézem.tenorx
Jelentem végigolvastam 2 oldalt a hszeidből, de nem találom :/
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Szerencsére nem túl súlyos a sérülése, szombaton reméli, hogy játszhat, de ha nem, akkoris fitt lesz a szezonnyitóra legkésőbb!

Jackson kirohanását se értem, Spiller még messze van az ő szintjétől, ha CJ-t akarjuk kezdetni, akkor meg is érdemeljük, hogy itthagyjon minket.

Igyekszem optimista lenni, persze nincs világverő csapatunk, az is benne van, hogy megint az első 10-ben draftolunk jövőre, de addig kell álmodozni nagy dolgokról, amíg 0-0 a mérleg.Hungarian Bill
A szánalmas az ahogyan szerezte!
Anúgy tudjuk, hogy hogyan van ez nálunk! Sheppnek csak egy kis húzódása volt, Merrimant csak kicsit kíméltük.....
Dareus ne játszan a Jags ellen, mert rásérül, azt nem látjuk a 4-5. hétig!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát nem mondom, hogy irigyellek titeket :/tenorx
Tőled meg kérdeztem a hox topicban, de még nem feleltél 😊Helmut Zimmer
Ja bocs, utóbbi napokban nem nagyon volt időm fórumra, de megnézem.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Hát nem mondom, hogy irigyellek titeket :/tenorx
Tőled meg kérdeztem a hox topicban, de még nem feleltél 😊