Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Megvolt az első 2-minute-drill a TC-ben, eredmény: turnover on downs, két sackkel... 😕Hungarian Bill
Jó a defense 😀tüsi91
Szar az OL 😕
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Megvolt az első 2-minute-drill a TC-ben, eredmény: turnover on downs, két sackkel... 😕Hungarian Bill
Jó a defense 😀
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Megvolt az első 2-minute-drill a TC-ben, eredmény: turnover on downs, két sackkel... 😕
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Ideje volt,de azért sajnálom,hogy ez lett belőle.
Merriman majd kárpótól minket remélem.... 😊Newman
Nagyon remélem hogy végre magára talál. A Jim Kelly, Thurman Thomas, Andre Ree, Bruce Smith féle alakulat az egyik kedvenc csapatom az egész liga történetében. Nem lennék boldogtalan ha pár éven belül egy hasonlóan sikeres gárda jönne össze. A védelem már kezd tetszetős lenni.

Be is kéne szerezni egy Andre Reed mezt. Szerintem ugyanis ő minden idők második legjobb elkapója. Harold Carmichael mögött 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ideje volt,de azért sajnálom,hogy ez lett belőle.
Merriman majd kárpótól minket remélem.... 😊

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Ezzel azt hiszem vége is van a Jauron éra tévedéseinek! Sok sikert Aaronnak, talán egy Pete Carroll játékost tudna faragni belőle... De ő nem meg nem fog energiát fektetni.
Végülis 😕 Mennyivel jobb lett volna egy király passrusher.
Elnézem a maciknál a Gholstont is, aki legalább igyekszik. Az a szomorú, hogy ez a fasz szerintem tehetségesebb lett volna, de annyira le sem szarta, annyira nem akarta, hogy az bűn...Helmut Zimmer
Majd amikor polcot pakol a Wall Martban rájön, de már késő lesz.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Ezzel azt hiszem vége is van a Jauron éra tévedéseinek! Sok sikert Aaronnak, talán egy Pete Carroll játékost tudna faragni belőle... De ő nem meg nem fog energiát fektetni.
Végülis 😕 Mennyivel jobb lett volna egy király passrusher.
Elnézem a maciknál a Gholstont is, aki legalább igyekszik. Az a szomorú, hogy ez a fasz szerintem tehetségesebb lett volna, de annyira le sem szarta, annyira nem akarta, hogy az bűn...
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Már nagyon régóta érett a dolog... Sajnos az ő méretei nem megfelelőek ahhoz, hogy egyáltalán átlagos pass rusher legyen belőle a profiligában. Nem tudom, van-e jövője valamelyik csapatnál, én mindenesetre sok sikert kívánok neki annak ellenére, hogy ha okosan gazdálkodik, anyagi gondjai nem hiszem, hogy lesznek már az életben...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Maybin lapáton



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
Én is csak egy félidőt láttam ezek alapján a kezdő O-line jobb mint tavaly de depth nincs sajnos, Thigpen nem érzi még a WR-ket remélem a szezon kezdetre összeáll a sztori.
Fitz meggyőző volt és idáig ritkán látott quick slantek és screen passzok is működtek, nem beszélve Brad Smith féle option játékokról. Spiller egészen jó volt a slotban!
A kezdő DEF villantott, de a 2. LB sor egyenlőre keresi a helyét a pályán..
A.Williams is ball hawk lesz? erős a secondary és jó depth, ennek örülök!!!
a 4-3-at nem értettem :rolleyes:

az ST borzalmas volt



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Merriman látom azért elkezdett visszamászni a régi helye felé 😛szaba
Csak remélni tudjuk, hogy nem esik le a nagy mászásban, és nem sérül meg...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Merriman látom azért elkezdett visszamászni a régi helye felé 😛
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Mondjuk ez a Bears-fal kritikán aluli volt, már elnézést a mackó-rajongóktól... Hungarian Bill
Te miről beszélsz? Abszte elit egység. Csak olyan balfasz QB-k vannak, hogy mindig tacklet akarnak csinálni a védőn. 😉
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Annyira kritikán aluli volt a Bears oline, hogy nem tudok reális véleményt röőmondani. Az értékmérő az 1. 2-3 drive volt. A 34 kezdő brutális volt. Dareus beköszönt kb.úgy tette arrébb az emberét 1 az egyben mintha ott sem lett volna... Szerintem akkor láttuk 1 az egyben utoljára. Merriman remélem nem sérül meg. Brutális volt. Nincs más szó!
Viszont nem értettem a sok projekt játékot. 😕

-D oldalon 43 számomra érthetetlen. Dareus nem 3 as, nem is találta a helyét igazán.
-Carrington nem volt rossz, de a tc beszámolók alapján nem vártam mást.
Backupjaink hurkák még mindig
-9 sack végūlis nem rossz, de, hogy egy jó oline ellen mit tudunk, az nem most derült ki.
-williams passz védekezése szép volt.
O oldalon, mintha csak a st john fischer tc folytatódott volna, csak most a bears d volt az ellen.
Nem volt túl sok koncepció

Spec team ritka fos volt


Sok érdekes ojátékot próbáltunk ki. Az onk
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Csak egy félidőt láttam a meccsből, így csak ez alapján tudok ítélkezni, meg a statisztikából; a fiúkon látszik még, hogy kicsit rozsdásak, ennek ellenére volt pár ígéretes teljesítmény; Fitz jól dobálgatott, míg le nem jött, működött a kombó valamennyire why so serious-szal. A támadófalunk viszont nem épp a legjobb, még a kezdők szódával elmennek, de a cserék... Hát aggódom, mert ha kiesik valamelyik kezdőnk, vagy megint nem tudunk egymást követő meccseken ugyanazzal az OL-el felállni...

A kezdő védelem különösen tetszett, mondjuk nem a 4-3-as formációban. Merriman szépen kihasználta a Bears-fal hiányosságait, és Dareus is összeszedett azért egy zacsit 😊 Nem akarom elkiabálni, de lehet lessz pass-rush végre 😊 Mondjuk ez a Bears-fal kritikán aluli volt, már elnézést a mackó-rajongóktól... A statisztikák alapján azt néztem, hogy Aaron Williams begyűjtött egy picket, remélhetőleg az alapszakaszban is szépen szedegeti őket, ha elég játéklehetőséget kap, és Batten 2 sackje se rossz.


Sok következtetést azért ne vonjunk le ebből a meccsből. Ez is megvolt, még sincs este.

Folytatás Denverben jövő héten!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Belecsapunk végre mi is a lecsóba...

Offense oldalon én se várok túl nagy karcolást, gondolom "lebutított" playbook-kal próbálunk operálni, de azért jó lenne, ha a passzjátékunk működne, mert a Bears secondary minden, csak nem acélos...

Valamint a pass rush-ra is kíváncsi leszek, remélem, hogy Merriman-nel, és Dareus-szal valamennyit sikerült ezen a téren is fejlődni, mindenesetre nem épp a legveretesebb támadófalak egyikével kell szembenézniük 😊 Mondjuk az a baj, hogy a Bears védőinek se...

Mindegy, örüljünk annak, hogy van szezon, és végre kezdetét veszi a mi szempontunkból is! 😊
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
PRE GAMEDAY!!

Shep-et nem vitték el Chicagóba elővigyázatosságból, Donald Jones lesz a #2 WR és David Nelson lesz a slotban.

Merriman és Flo csak keveset játszik, ellenben Maybin és Wang kap elég lehetőséget hogy mutassanak valamit...

LEAD THE CHARGE!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
gsn 3 548
A Bills szempontjából kisebb negatívum, hogy 1 millió dollárt már kifizettek idén Evansnek, mert volt egy beépített roster bónusza. Persze, ezt a jelenlegi helyzetben nem lehetett kivédeni az időrend felgyorsulása miatt, egyéb esetben még azelőtt próbálták volna tradelni, amikor aktuális volt a tétel.

2008-ban hosszabbította meg négy évvel a szerződését a Bills-szel, amely összességében 37,25 millió dollárról szólt (18,25 garantált), ebből 28,25-öt kapott kézhez a csapattól.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
Bizony jó! Sok sikert Lee!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Az igazság az, hogy ez a negyedik kör egy reális árnak mondható érte. A Baltimore kap egy kész receivert, egy deep threat-et, mi pedig építgethetjük kicsiny csapatunkat a drafton tovább. Továbbá ott ugye jóval nagyobb esélye van arra jelenleg, hogy karrierje során először PO-meccsen szerepelhessen.

Köszönjük, és sok sikert Marylandben, Lee!Hungarian Bill
Teljesen egyetértek veled!
Sokan beszélnek természetes folyamatról, de páran megjegyzik , hogy Evans és Fitz nem érezték egymást, nem ment. Voltaképpén Evans sohasem tudta igazán tisztára játszani magát. Stevie álmából felkelvemsokkal könnyebbencszakad el. Bár pont a ravens elleni meccs a kivétel, voltak felvételek, amelyeket elemezhettek.

Jó ez így, sok sikert Leenek
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mi is köszönjük, nagy szükségünk van rá... szerintem elég korrekt trade... remélem nem nagyon nyom le ez titeket,
a tavalyi meccsünk meg marhajó, izgalmas volt... 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Az igazság az, hogy ez a negyedik kör egy reális árnak mondható érte. A Baltimore kap egy kész receivert, egy deep threat-et, mi pedig építgethetjük kicsiny csapatunkat a drafton tovább. Továbbá ott ugye jóval nagyobb esélye van arra jelenleg, hogy karrierje során először PO-meccsen szerepelhessen.

Köszönjük, és sok sikert Marylandben, Lee!
több mint 13 éve
gsn 3 548
4. körért ment Lee Evans a Ravenshez.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
A Carolina a legújabb jelentkező, egy harmadik körös cetlit kérünk érte, egy gond van: nekik nincs ilyenjük 2012-re 😊

Szerk.: ki is szálltak a versenyből...
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Gondolom a new englandbe mogyiért...