NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
Szegényt sajnálom, pályafutasa legjobb eveit egy fos csapatban toltotte.

Jövőre hátha kompetensek leszünk egy új stábbal.
gabokocka
És hátha egészséges is marad , az lenne a legfontosabb. 25 még csak , még lehet jó pár jó éve.
KeyG
Szerintem ha nagyon akarnák kapna valami tabit amivel végig menne ez az év is. Tavaly is inkább leültettük.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 094
Szegényt sajnálom, pályafutasa legjobb eveit egy fos csapatban toltotte.

Jövőre hátha kompetensek leszünk egy új stábbal.
gabokocka
És hátha egészséges is marad , az lenne a legfontosabb. 25 még csak , még lehet jó pár jó éve.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Szegényt sajnálom, pályafutasa legjobb eveit egy fos csapatban toltotte.

Jövőre hátha kompetensek leszünk egy új stábbal.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 094
RB Christian McCaffrey (ankle) out for the season.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
Na úgy döntöttek CMC konzerválva lesz. Majd a kövi stáb
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
Szép dolog ez csak idén hányadik
több mint 2 éve
Gorro Carolina Panthers 1 429 — Törzsvendég
Rhule: “I wouldn’t say we weren’t ready today. I’d say we got outplayed today. That’s harder for me to say,” Rhule said. “But we got outplayed, we got outcoached. Credit to them.”
 theathletic.com/2983894/2021/11/28/panthers-blowout-loss-makes-it-harder-to-see-where-matt-rhules-process-is-headed/

#KeepPounding
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
Ja hát ez a projekt kuka.
Azt mondom a D-n sincs mit veszíteni.
Sose tudjuk meg mennyire lenne jó mert megveri őket az O.
De azért meccseket nem fordítanak meg ők se.
Örülnék ha holnap kibasznának mindenkit aztán Snow kapna pár meccset HC ként karrierje során.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Ja és mivel a szezon elment, Tepper basszon már rá az asztalra, hogy a fiatalokat jatszassuk, ne Daley legyen a LT hanem Christensen, ne maradjon már ki az aktív keretből Marshall, es hasonlók.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Nem tudom, sztem lesz ennél szarabb is az O, tegnap nem adtuk el a labdát, ha a redzoneba jutottunk bevittük, összesen 1x sackelték Camet, nem mindig lesz ez így...

Amikor arra gondoltam hogy balfaszok leszünk nem ilyen meccs képe rajzolódott ki bennem, hanem sokkal inkább turnover partyra és epic bénázásra számítottam az O részéről. Azt nem láttam jönni, hogy a D beleáll a földbe és Heineken HoF erényeket csillogtat.
gabokocka
Na, vmi ilyesmire gondoltam.
Sztem most dolt el vegervenyesen, hogy ki kellpucolni a hazat, aranyos ember Rhule, meg biztos remek pedagogus, de itt szinte minden meccsen agyonverik az oldalvonal mellett.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Daley kezd
No comment

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Ha azt akarjuk hogy legyen bármiféle tétje az byeweek utáni meccseknek ezt a hétvégit be kellene húzni.

A Dolphins pont most kerult lenduletbe, Flores atvette a D playhivasat, meg is latszik a teljesitmenyukon.

Szoval, hogy oszinte legyek nem varok gyozelmet, ha az O tudna azt a nem tul latvanyos, de tutnover nelkuli jatekot mint a WFT elken sztem nyernenk, de meglepne ha ez megvalosulna.

Ellenben a D nyilvan jobban fog kinezni, a Phins falat szet kell kapjuk, de nem vagyok meggyozodve hogy eleg lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 753
Gondolom tudjatok, de Horn vegre edzett! 😊 ( pirosban )
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
Minimum egy PO kéne ahhoz hogy ide akarjon jönni egy vetrán QB.

De az is mindegy mert Tepper azt fogja mondani, hogy a nagy büdős lófasz, PO mentetek Cammel vele mentek tovább, aztán draftolsz akit akarsz de ide még egy QB nem jön máshonnan.

Ilyen betli után, hogy átveszed a csapatot Cam, Allen Heinicke 3 assal.
Kibaszod mindet, majd egy Teddy Darnold után kezdesz Cammel és Allen cseréje Heinicke megbassza a TOP 3 def-ed, nem hiszem hogy nagyon lesz variálás😀


Ja igen, és mindezt az az edző akinek a helyére hoztak😂

Szerkesztette: TSzabi
több mint 2 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 753
Szerintem se szégyen kikapni a waddafucktól (jobb csapat, mint a mérlegük, persze ezzel kitörölhetik), és a fő gondot én is abban láttam, hogy középen átfutottak rajtunk erőből, Heinecke meg jól kihasználta a kedvező matchupokat. DJ-re relatíve sokat dobtak, itt talán tényleg kijött az, hogy Ron ismeri legjobban a gyengéit, bár volt olyan play, ahol kvázi tökéletes coverage mellett csinálták meg az elkapást.

Cam nagyon gyorsan megkapta a kulcsot az O-hoz, ezen a meccsen lehet, jobban működött volna még, ha PJ is kap szerepet, de ebből én azt olvasom ki, hogy 1) nagyon desperate a stáb, 2) nem csak erre a pár meccsre terveznek Cammel. Ami tök logikus, de igazából baromira kéne egy project qb is, akit fel lehetne építeni, mert Camben már nincs sok, még ha ez most a nagy lelkesedésben nem is látszik.
Jakehomer
Hát gondolom itt a draft meg a szezon fogja eldönteni mi lesz, hogy vagyunk-e olyan jók h Rogers vagy Watson kell-e nekünk csak a nagy sikerhez és ezt jövőre bepróbáljuk, vagy akkor szerzünk egy qb-t a draftból és őt kineveljük.
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Szerintem se szégyen kikapni a waddafucktól (jobb csapat, mint a mérlegük, persze ezzel kitörölhetik), és a fő gondot én is abban láttam, hogy középen átfutottak rajtunk erőből, Heinecke meg jól kihasználta a kedvező matchupokat. DJ-re relatíve sokat dobtak, itt talán tényleg kijött az, hogy Ron ismeri legjobban a gyengéit, bár volt olyan play, ahol kvázi tökéletes coverage mellett csinálták meg az elkapást.

Cam nagyon gyorsan megkapta a kulcsot az O-hoz, ezen a meccsen lehet, jobban működött volna még, ha PJ is kap szerepet, de ebből én azt olvasom ki, hogy 1) nagyon desperate a stáb, 2) nem csak erre a pár meccsre terveznek Cammel. Ami tök logikus, de igazából baromira kéne egy project qb is, akit fel lehetne építeni, mert Camben már nincs sok, még ha ez most a nagy lelkesedésben nem is látszik.

Tepper takarodj!
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Daley teljes értékű munkat vegzett az edzesen. Ha ő fog játszani és nem Christensen mindenki monnyon le.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
Most én leszek a szkeptikus.
Akit Ron lemeccsel az nem biztos, hogy nagy dolgokra hivatott.
Christensen is csak azért játszott, mert Daley megsérült, egyébként nézhettük volna azt a játékost egy harmadik körös újonc helyett, akiről tudjuk, hogy szar.
Meg az egész talent evaluationt remekül bemutatja a QB carousel.
Szoval ha egy mód van rá ne Rhule válassza ki a jövő Panthers QB-ját.
gabokocka
1 héttel ez előtt verte meg a tavalyi bajnokot😅. Meg azért elég sok mindenkit lemeccselt Bill Belichick nem tudom kinek mennyit mond.

Szóval ez nem jó viszonyítás.
Ellenben én az egész szervezettől várom a megoldást nem Rhuletól, szerintem a tudása elég ahhoz hogy ha jó helyzetbe hozzuk és nem erőltet olyan dolgokat ami nem megy ( QB választás) akkor eltudd menni egy SB ba.

Ahogyan Ron is, aztán vele 1-2 évig ment a dolog és széthullott mellete mögötte minden.
Ha fix PO csapat vagyunk és ott folyton kiszopunk azt azt jelenti hogy a szervezet jól működik de a coaching nem elég, és még akkor is újithat (Kansas)
Azt kívánom jussunk el ide, aztán lássuk mi az utolsó építő kocka.
Ahol kilehet rugni Camet Ide hozni Teddyt majd cserélni Darnoldért ott mindegy ki az edző 😀. Még ha ő akarta akkor se lehetne ez így végig csinálni ha ez egy jó szervezet lenne.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Most én leszek a szkeptikus.
Akit Ron lemeccsel az nem biztos, hogy nagy dolgokra hivatott.
Christensen is csak azért játszott, mert Daley megsérült, egyébként nézhettük volna azt a játékost egy harmadik körös újonc helyett, akiről tudjuk, hogy szar.
Meg az egész talent evaluationt remekül bemutatja a QB carousel.
Szoval ha egy mód van rá ne Rhule válassza ki a jövő Panthers QB-ját.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
Ez megint olyan meccs volt ami a következő szezon kapcsán jókat jelent.

Christensen jó volt, és egy jó meccsel a Miami ellen biztosithatja idénre a helyét.
Elflein is úgy nézki jobb Center mint Paradis eddig.

TE posztot szintén megoldottnak látom. Marshall mondjuk aggasztóan szürke.

Roy nagyon tetszik a fal közepén DQ Jonesal nem kell foglalkozni a holtszezonban. Nix is jó volt amíg nem ment IR-re.

Keith Taylornak nem volt nagy meccse de DJax is elintézi hogy nem akarjuk marasztalni. Hendersonnak volt nagy stopja és Hartsfield is mindenhol ott van a pályán.

Legfontosabb az lenne hogy Cambe benne legyen 2-3 jó év.
több mint 2 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 753
Hát ha meglesznek a bonyolultabb játékok is, az O érdekesebb lesz. Minél több idő telik el annál többet tudnak gyakorolni... Viszont az látszik h a gyors játékkal is tudunk majd haladni, ha a fal megint megadja magát. Én arra leszek kíváncsi még hogy Newton karjában mennyire van ott még az erő. Jó lenne látni pár +30y os TD-ket, de ehhez a fal kitartása is kell ugye.
Annak meg örülök, hogy látszik hogy nem Robbyval volt a baj pl.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
Szerintem lesznek Camnek jobb meccsei, lesz Ő jobban használva.
Most ennyi volt benne első meccse tavaly december óta.

A fal sokkal jobban néz ki Christensennel és Elfleinnel mint nélkülük. Olyan nagy varázslak nem volt sehol, Heini ennyire jó egyszerűen egyes meccseken, a Tampát se véletlen porolták ki.

A futás elleni védelem ellenben geci idegesitő volt, ahogy a rengeteg büntetés is. Burris faszságai kifejezetten nem kelletek, azok hozták lendületbe a Ronékat.

Ilyen játékba van ráció ellenben a Cam előtti időszakkal, jobban kell végezni a dolguk.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Nem tudom, sztem lesz ennél szarabb is az O, tegnap nem adtuk el a labdát, ha a redzoneba jutottunk bevittük, összesen 1x sackelték Camet, nem mindig lesz ez így...

Amikor arra gondoltam hogy balfaszok leszünk nem ilyen meccs képe rajzolódott ki bennem, hanem sokkal inkább turnover partyra és epic bénázásra számítottam az O részéről. Azt nem láttam jönni, hogy a D beleáll a földbe és Heineken HoF erényeket csillogtat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
Ron keményen kifárasztott minket tegnap. A csapatok akik tudnak futni megbasznak minket.
Ellenben most bennünk volt egy GW vezetésének esélye 3-4 éve először.

És volt miért nézni a meccset amit már más is megemlített.
Cam egy kicsit túlszárnyalta a várakozásokat mindenbe de nagyjából ilyesmire számítottam.
Ez még egyenlőre csak jobb lesz tőle meg látjuk hol a plafon.

Kedves vereség volt ez, bár mind a 6 ot Rontól kaptuk volna
több mint 2 éve
Gorro Carolina Panthers 1 429 — Törzsvendég
A legtöbb büntetőt (81) mi kaptuk
 www.footballdb.com/stats/penalties.html?sort=numpen

#KeepPounding