NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
Kiváncsi vagyok kicsit ráncba lehet-e szedni a társaságot.

Rendszer nem gondolom hogy nagyot fog változni.
Igaziból arra lennék kiváncsi koncentráltabb lesz-e a csapat, megcsinálják-e amit meg kell csinálni.

Villogás nem lesz de az nem is kell.

Christensen Brown legyen kezdő.
Elkapókat frissítsük meg.

Szent meggyőződésem hogy ez elkapóink nem csak 2 útvonalat tudnak futni. Illetve hogy az irányítók se csak az elsőt tudják megdobni 4 yardért
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
És erre egy hetet kellett várni a byeweek alatt? Hétfőn nem tudtuk hogy ő a hibás?
gabokocka
Kielemezték
több mint 2 éve
Gorro Carolina Panthers 1 429 — Törzsvendég
👍

#KeepPounding
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
És erre egy hetet kellett várni a byeweek alatt? Hétfőn nem tudtuk hogy ő a hibás?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
Mondtam
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 908 — no es importante
Brady lett a scapegoat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Hát szerintem lehetne erőltetni jobban a fiatalokat.
Simán mehetne egy Christensen-Brown-Elflein-akárki-Moton fal.
Igenis legyen pályán Terrace és Smith.

A védelemben Bouye-t pl felesleges erőltetni már, legyen több snapje Hendersonnak és Taylornak.
Nyugodtan játszhatna Robinson is FS-t, az továbbra is lyukas posztunk, oda kell megoldás.

És lehet, hogy mérleg alapján csak 1-2 győzelemre van a playoff, de mutatott játékban fényévekre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 753
Az valami egészen nevetséges hogy 5-7 el nem lehet elengedi a szezont, mert valaki tovább megy akinek most 5 vagy kevesebb győzelme van.

Majd a héten kikap mindenki gondolom, megverjük a falconst valahogy. Ott leszünk a WC helyen aztán jöhetnek a nagyobbnál nagyobb zakók végül mindenki leolvad akikkel most azonos a mérlegünk és lesz egy 16. Pickünk😅.
TSzabi
Szerintem a fiatalokat kéne most játszani h tapasztaljanak és legyen egy jó pickünk jövőre, ha meg annyira jók lennének az is jó jövőt mutatna, de h lesz egy semmilyen eredményünk egy közepes draft pickel, nem garancia hogy leesik pont olyan aki nekünk kell.
onDier
Roy Hoskins és Nix(sérült) is kapott szépszámmal snapet.
Matos Haynes is kap eleget.
Lb nincs.
Hartsfield Taylor Franklin Robinson is kapja a snappeket szépen.
D-be semmi ilyen problémát nem látok.

A támadó falba sincsenek olyan jó lehetősegek már Christensen most rendszeresen látja a pályát. Tecklenburgot hagyjuk inkább.
Brown most feljött nagy csapatba annyira szar Jordan. Aztán ennyi igaziból.
Cserék cseréi játszanak így is.

Tremble pályán van sokat Humbard is többet mint kéne.

Azt hogy DJ es Robby a 2 legfelkészültebb elkapó az para.
Ha ők ilyenek talán nem is kell erőltetni Mashallt meg Shi-t.

Egy kalapszar jelenleg az O ba az ember anyag is.
TSzabi
Azt tudom, hogy most is kapnak lehetőséget, de ha rámegyünk pl egy qb pickre, akkor már lehetne hasznosan tölteni ezt és nem tapasztalattal fogalmazok hanem hogy tudnának rutint szerezni a fiatalok jobban, és közbe nem leséríteni az nagyokat, ill növelni az értékét annak akit majd cserélünk, ha cserélünk. Terrace pl a preseason óta nagyon nem találta meg még a helyét az nflben.

Minden esetre nálam a po-ba jutás ilyen egyik szeme sír másik örül, mert csak hátráltatna minket az építkezésben, bár lehet ezzel meg könnyebben tudnánk magunkhoz hozni jövőre eliteket.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
Az valami egészen nevetséges hogy 5-7 el nem lehet elengedi a szezont, mert valaki tovább megy akinek most 5 vagy kevesebb győzelme van.

Majd a héten kikap mindenki gondolom, megverjük a falconst valahogy. Ott leszünk a WC helyen aztán jöhetnek a nagyobbnál nagyobb zakók végül mindenki leolvad akikkel most azonos a mérlegünk és lesz egy 16. Pickünk😅.
TSzabi
Szerintem a fiatalokat kéne most játszani h tapasztaljanak és legyen egy jó pickünk jövőre, ha meg annyira jók lennének az is jó jövőt mutatna, de h lesz egy semmilyen eredményünk egy közepes draft pickel, nem garancia hogy leesik pont olyan aki nekünk kell.
onDier
Roy Hoskins és Nix(sérült) is kapott szépszámmal snapet.
Matos Haynes is kap eleget.
Lb nincs.
Hartsfield Taylor Franklin Robinson is kapja a snappeket szépen.
D-be semmi ilyen problémát nem látok.

A támadó falba sincsenek olyan jó lehetősegek már Christensen most rendszeresen látja a pályát. Tecklenburgot hagyjuk inkább.
Brown most feljött nagy csapatba annyira szar Jordan. Aztán ennyi igaziból.
Cserék cseréi játszanak így is.

Tremble pályán van sokat Humbard is többet mint kéne.

Azt hogy DJ es Robby a 2 legfelkészültebb elkapó az para.
Ha ők ilyenek talán nem is kell erőltetni Mashallt meg Shi-t.

Egy kalapszar jelenleg az O ba az ember anyag is.
több mint 2 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 753
Az valami egészen nevetséges hogy 5-7 el nem lehet elengedi a szezont, mert valaki tovább megy akinek most 5 vagy kevesebb győzelme van.

Majd a héten kikap mindenki gondolom, megverjük a falconst valahogy. Ott leszünk a WC helyen aztán jöhetnek a nagyobbnál nagyobb zakók végül mindenki leolvad akikkel most azonos a mérlegünk és lesz egy 16. Pickünk😅.
TSzabi
Szerintem a fiatalokat kéne most játszani h tapasztaljanak és legyen egy jó pickünk jövőre, ha meg annyira jók lennének az is jó jövőt mutatna, de h lesz egy semmilyen eredményünk egy közepes draft pickel, nem garancia hogy leesik pont olyan aki nekünk kell.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
Az valami egészen nevetséges hogy 5-7 el nem lehet elengedi a szezont, mert valaki tovább megy akinek most 5 vagy kevesebb győzelme van.

Majd a héten kikap mindenki gondolom, megverjük a falconst valahogy. Ott leszünk a WC helyen aztán jöhetnek a nagyobbnál nagyobb zakók végül mindenki leolvad akikkel most azonos a mérlegünk és lesz egy 16. Pickünk😅.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Meglátjuk a bye utáni öt meccset, van benne két nyerhető, itthon a Falcons és idegenben a QB nélküli Saints ellen. A másik három meccsen - kétszer a Tampa és idegenben a Bills ellen - papíron csak az lesz a kérdés mikkora dől el a meccs.

De egyszerűen nem látom, hogy a holtszezonban milyen erőforrásból erősítenénk meg a falat és hoznánk veterán QB-t egyszerre.

Ráadásul a Rhule éra holtszezon mozgásai egyelőre inkább komikusak, mint bíztatók, mert az alapkoncepció eddig mindkét évben az volt, hogy csere szintű embereknek adunk a képességeikhez képest sok pénzt az FA első napjaiban, majd mi jól kihozzuk belőlük az eddig ki nem hozott potenciált. Hát ezek a move-ok zömmel qrvára besültek.

Szóval még egy évet adni ennek a projektnek kidobott pénznek és időnek gondolom.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 908 — no es importante
Az a baj, hogy olyan hírek szivárognak miszerint Rhule pozíciója nincs veszélyben, ha csak vmi epic meltdown nem tortenik, vagy esetleg nem megy el egyetemre.
gabokocka
Kingsburryt is tavaly év végén már kivágta volna a cards funok nagyrésze. 3.évére meg contender csapatot csinált. Én látom mit szeretne a panthers, egyszerűen a személyi állomány nem elég jelenleg. Ez épkézláb veterán qb-val meg egy jó holtszezonnal sztem simán kilőnétek jövőre.
peach
2020-szal nem jó szerintem példálózni, az egy minden szempontból különleges(en rossz) év volt.

Az év csalódása ez a Panthers, ha csak szoros meccseket buknának el akkor érteném az optimizmust, de egy Miami nem törölheti fel veled a padlót második szezonod végéhez érve...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Az a baj, hogy olyan hírek szivárognak miszerint Rhule pozíciója nincs veszélyben, ha csak vmi epic meltdown nem tortenik, vagy esetleg nem megy el egyetemre.
gabokocka
Kingsburryt is tavaly év végén már kivágta volna a cards funok nagyrésze. 3.évére meg contender csapatot csinált. Én látom mit szeretne a panthers, egyszerűen a személyi állomány nem elég jelenleg. Ez épkézláb veterán qb-val meg egy jó holtszezonnal sztem simán kilőnétek jövőre.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Azért nem vagyok biztos benne, hogy ez Brady O-ja, nem pedig Rhule elméjének a szüleményét teszi a pályára Brady...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
Az a baj, hogy olyan hírek szivárognak miszerint Rhule pozíciója nincs veszélyben, ha csak vmi epic meltdown nem tortenik, vagy esetleg nem megy el egyetemre.
gabokocka
Nem Rhuleal kezdeném a tisztogatást. Az se mondanám hogy az egész koncepció ahogy van halott.
Mert minden évbe volt 3-4 korrekt meccse az O nak.
Egyszerűen Brady túl kiszámítható, rossz játékosokat választ rossz szerepre. Nem tudja felkészíteni se őket.

Persze hozzá tartozik hogy van hogy a D is betlizik, de azt nagyban meghatározza a az O teljesítménye is. Az viszont vállalhatatlan hogy az O-t 3 meccs alatt teljesen szétkapták azóta nincs lendület. Ha van azt is a D hozza.
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 908 — no es importante
Az a baj, hogy olyan hírek szivárognak miszerint Rhule pozíciója nincs veszélyben, ha csak vmi epic meltdown nem tortenik, vagy esetleg nem megy el egyetemre.
gabokocka
Az Oklahoma ajánlatát már visszautasította


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Az a baj, hogy olyan hírek szivárognak miszerint Rhule pozíciója nincs veszélyben, ha csak vmi epic meltdown nem tortenik, vagy esetleg nem megy el egyetemre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Donte IR
Brownt aktivaltuk.

Szeretném hinni, hogy ezek a lépések a jövőnek szólnak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Az jó dolog hogy szimpatikus, de nyerni se volna rossz...

Szóval én szeretnék egy olyan stábot, akivel erre van esély. Amúgy mint emberrel nekem Rhule-lal sincs bajom, remek pedagógusnak tűnik, csak ide több kell.

Remélem Tepper nem vár még egy évet, hogy hátha majd jövőre jön az áttörés.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
Őszintén, nekem nem.
Remek ember, szimpatikus, szimpatikus meg minden, de soha nem fog nyerni semmit. Örülök, ha látom hogy meccseket nyernek (már amikor nem ellenünk), de Washingtonban sem látom a fényes jövőképet, ugyanúgy, mint ahogy nálunk sem láttam vele.

Az, hogy utána szarul választottunk és lejjebb kerültünk egy polccal az ő megítélésén mit sem változtat, az utódját minősíti.
gabokocka
Ha kurva jók lennénk is hiányozna.
Ez nem teljesítmény függő.
Hozzá tudok kötődni amilyen volt.

Ezt a mostani csapatot meg nagyon nehéz szeretni. Védelem még csak csak de ott sincs 1 ember igazán.

Ron meg termeli a szimpi arcokat, a hozzáállásával
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Őszintén, nekem nem.
Remek ember, szimpatikus, szimpatikus meg minden, de soha nem fog nyerni semmit. Örülök, ha látom hogy meccseket nyernek (már amikor nem ellenünk), de Washingtonban sem látom a fényes jövőképet, ugyanúgy, mint ahogy nálunk sem láttam vele.

Az, hogy utána szarul választottunk és lejjebb kerültünk egy polccal az ő megítélésén mit sem változtat, az utódját minősíti.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
Ah de hiányzik Ron
több mint 2 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 753
Szegényt sajnálom, pályafutasa legjobb eveit egy fos csapatban toltotte.

Jövőre hátha kompetensek leszünk egy új stábbal.
gabokocka
És hátha egészséges is marad , az lenne a legfontosabb. 25 még csak , még lehet jó pár jó éve.
KeyG
Szerintem ha nagyon akarnák kapna valami tabit amivel végig menne ez az év is. Tavaly is inkább leültettük.
TSzabi
Még sokáig a miénk ( kiv ha elcseréljük) szerintem ha buktuk a szezont, nem akarjak őt is hosszú távon bukni akar évekre, és akkor mar ink pihenjen. Szerencsére a tavalyi kihagyás sem látszott rajta szerintem igazan.
több mint 2 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 753
Barkley meg ő is, tehetségesek csak a sérülésekkel szívnak, bár lehet köze van annak hogy mindig rájuk támaszkodik a csapatuk ha nagy szar van, meg esetenként amúgy is.
Drukkolok mind a kettőjüknek, hogy legalább 1-1 mvp-t és v. gyűrűt elhozzanak még!