Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Cam, Little és Miller out, mindenki más játszani fog.

Eléggé sorsfordító meccsnek ígérkezik, egy győzelem nagyot dobhatna rajtunk, míg egy zakó esetén elég messzire kerülnének a WC aspiránsok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Csak óvatosságból nem edzett. Ha mondjuk Turner visszajön kiváncsi vagyok Williams szerepére. De Rotennel is kibaszott elégedettek vagyunk, nem fogják kirakni a kezdőből egy Probáljuk meg Turnert/Williamset miatt.

Az a Durva hogy van Little aki sima LT Daley aki nagyon jó ott de szerintem mindenhol ilyen jó lenne, Moton aki jó RT Turner aki jó RG, Williams aki csak jobbon játszott jól valaha. RT be felküldhető 3 ember RG ba 2, LT be 2, de LG meg Center csak 1-1 van, na és pont ott vagyunk gyengék 😀
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Én se gondolnám, hogy megzavarja a passrush és be fog tojni, ami veszélyt érzek azok a fumblik, ha oda fognak érni a védők, könnyen lehet belőle turnover.

Azt volna jó látni, ha a végén mondjuk TD kell és két perc van hátra, végig tudunk-e menni egy ilyen D ellen. A legszorosabb meccs a Texans ellen volt, ott a végén egy rohadt nagy playt megcsinált Allen Watt-tal szemben, de akkor jó helyről is indultunk.

Turner és Jackson úgy tűnik jönnek vissza, Little talán még nem. Daleyvel rohadt nagy malacunk van amúgy.
gabokocka
Persze erre ő is dögrovásra kerül, ilyen a világon nincs baszki...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Én se gondolnám, hogy megzavarja a passrush és be fog tojni, ami veszélyt érzek azok a fumblik, ha oda fognak érni a védők, könnyen lehet belőle turnover.

Azt volna jó látni, ha a végén mondjuk TD kell és két perc van hátra, végig tudunk-e menni egy ilyen D ellen. A legszorosabb meccs a Texans ellen volt, ott a végén egy rohadt nagy playt megcsinált Allen Watt-tal szemben, de akkor jó helyről is indultunk.

Turner és Jackson úgy tűnik jönnek vissza, Little talán még nem. Daleyvel rohadt nagy malacunk van amúgy.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 515
Két sérült ellenére vállalható, amióta a sérülések miatt mindenki ott játszik, ahol kéne. 16 sacket engedtünk, de ennek kb a felét Williams LT-ként 2 és fél meccs alatt. Amióta Williams RG, azóta mindenki jobb 😁 Most egy 6. körös rookie, Daley a LT, de egész jó, nyilván lesznek hibái, de például az agyonistenített pff rommá szopja. Persze ha Little, a 2. körös újoncunk felépül valaha az agyrázkódásaiból, lehet visszakerül a kezdőbe, de ezt majd meglátjuk. Jelen állas szerint van 7 bevethető ember, akik ha a helyükön játszsnak, akkor legalább egy ligaátlagot hoznak, ekkora luxus nem tudom mikor volt mifelénk.

Erre írtam, hogy jó teszt lesz a 49ers front, meglátjuk hogy állunk helyt egy elit egység ellen.
gabokocka
jó, hát nálunk meg kettő n00b OT 😀
fasz tudja mi lesz a vége, mondjuk talááán Allent jobban be lehet szaratni, mint Jimmy-t nyomás alatt. de a ti front7-etek sem népünnepély.
CMC meg belém rakja a frászt rendesen.
petey
Hát én pont az ellenkezőjére számítok, Allen már a tavalyi első meccsen is láthatóan másodpercek alatt dobta le magáról az előző game-et, nem úgy tűnik hogy be fog szarni. Nyilván nem gyalulták még bele igazán a földbe, de egyelőre nekem úgy tűnik hogy nagyon erős fejben a srác. A fumble-jei után is ment simán tovább, semmi bizonytalanságot nem látni a játékában egy rossz play után. Inkább látom azt hogy ha Jimmy G kap egy nagyot, akkor eszébe jut hogy megint megsérülhet, és elkezd kapkodni vagy óvatoskodni. Én nagyjából azt látom, hogy két jó front 7 és két jó futójáték megy majd egymással szembe, aki meg tudja fogni a másik futójátékát vagy szét tudja ütni az irányítót, az fogja behúzni. Egyébként én ilyen vergődős, alig haladós, sok puntos meccsre számítok.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Sanders Friscoba ment, várhatott volna még egy hetet. Vagy ennyiért jöhetett volna ide is.
gabokocka
Azert adta most a Denver, mert allitolag a 49ers verte az asztalt, hogy a Panthers ellen mar mindenkepp jatszatni akarjak.

A Broncos a Colts elleni meccs utan akarta odaadni.
Stez
jaja, Sanderse épül a game plan már 1 hete én is azt hallottam, ikszdé 😀

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Két sérült ellenére vállalható, amióta a sérülések miatt mindenki ott játszik, ahol kéne. 16 sacket engedtünk, de ennek kb a felét Williams LT-ként 2 és fél meccs alatt. Amióta Williams RG, azóta mindenki jobb 😁 Most egy 6. körös rookie, Daley a LT, de egész jó, nyilván lesznek hibái, de például az agyonistenített pff rommá szopja. Persze ha Little, a 2. körös újoncunk felépül valaha az agyrázkódásaiból, lehet visszakerül a kezdőbe, de ezt majd meglátjuk. Jelen állas szerint van 7 bevethető ember, akik ha a helyükön játszsnak, akkor legalább egy ligaátlagot hoznak, ekkora luxus nem tudom mikor volt mifelénk.

Erre írtam, hogy jó teszt lesz a 49ers front, meglátjuk hogy állunk helyt egy elit egység ellen.
gabokocka
jó, hát nálunk meg kettő n00b OT 😀
fasz tudja mi lesz a vége, mondjuk talááán Allent jobban be lehet szaratni, mint Jimmy-t nyomás alatt. de a ti front7-etek sem népünnepély.
CMC meg belém rakja a frászt rendesen.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Fosnak tőlünk 😂😂😂

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Sanders Friscoba ment, várhatott volna még egy hetet. Vagy ennyiért jöhetett volna ide is.
gabokocka
Azert adta most a Denver, mert allitolag a 49ers verte az asztalt, hogy a Panthers ellen mar mindenkepp jatszatni akarjak.

A Broncos a Colts elleni meccs utan akarta odaadni.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Sanders Friscoba ment, várhatott volna még egy hetet. Vagy ennyiért jöhetett volna ide is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Jamerson IR, DeAndre White WR került fel az 53-ba, Braxton Miller pedig a PS-be. Ő érdekes figura, mondjuk sok reményt nem fűzök hozzá.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Bye után legendásan jól szoktunk szerepelni 😀

Első drive: futás nulla yardért, checkdown CMC-nek minusz 2, incomplete/sack, punt 😁
gabokocka
most utánanézve, 2014-ben szoptunk utoljára bye után....
pedig tényleg úgy emlékeztem, hogy trágyák vagyunk a pihit követően, de akkor győzelemre fel 😊
gabokocka
szerintem nekünk most jön az első vereség 😊
petey
Aláírom 😊
Azért van némi aggodalmam, mire jut a falunk a pass rushotok ellen...
gabokocka
Nem tudom hogy àll az OL nálatok? Nem láttam idén még egy meccsetek sem.
petey
A szezon elején nagyon szar volt, azóta Williams elkerült LT-ből, az sokat lendített az ügyön, de nem dominánsak vagy ilyesmi, viszont a futásblokkolás többnyire megy. Az a Niners pass rusherek jó párszor át fognak jönni, az biztos.

A Skins ellen elég ergyán nézett ki a csapat, de azok spéci körülmények voltak, a héten jobban fogtok hasítani. A futójátékotok félelmetes, és bár nem rossz a rush D-nk, azért lehet ellenünk futni, és ha be tudjátok indítani a play action passzokat, akkor nem látom, hogy nyerjük meg.

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Két sérült ellenére vállalható, amióta a sérülések miatt mindenki ott játszik, ahol kéne. 16 sacket engedtünk, de ennek kb a felét Williams LT-ként 2 és fél meccs alatt. Amióta Williams RG, azóta mindenki jobb 😁 Most egy 6. körös rookie, Daley a LT, de egész jó, nyilván lesznek hibái, de például az agyonistenített pff rommá szopja. Persze ha Little, a 2. körös újoncunk felépül valaha az agyrázkódásaiból, lehet visszakerül a kezdőbe, de ezt majd meglátjuk. Jelen állas szerint van 7 bevethető ember, akik ha a helyükön játszsnak, akkor legalább egy ligaátlagot hoznak, ekkora luxus nem tudom mikor volt mifelénk.

Erre írtam, hogy jó teszt lesz a 49ers front, meglátjuk hogy állunk helyt egy elit egység ellen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Bye után legendásan jól szoktunk szerepelni 😀

Első drive: futás nulla yardért, checkdown CMC-nek minusz 2, incomplete/sack, punt 😁
gabokocka
most utánanézve, 2014-ben szoptunk utoljára bye után....
pedig tényleg úgy emlékeztem, hogy trágyák vagyunk a pihit követően, de akkor győzelemre fel 😊
gabokocka
szerintem nekünk most jön az első vereség 😊
petey
Aláírom 😊
Azért van némi aggodalmam, mire jut a falunk a pass rushotok ellen...
gabokocka
Nem tudom hogy àll az OL nálatok? Nem láttam idén még egy meccsetek sem.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Allen kezd a 49ers ellen, a többi sérült játéka sem biztos, sztem marad az utóbbi meccseken szereplő fal.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Bye után legendásan jól szoktunk szerepelni 😀

Első drive: futás nulla yardért, checkdown CMC-nek minusz 2, incomplete/sack, punt 😁
gabokocka
most utánanézve, 2014-ben szoptunk utoljára bye után....
pedig tényleg úgy emlékeztem, hogy trágyák vagyunk a pihit követően, de akkor győzelemre fel 😊
gabokocka
szerintem nekünk most jön az első vereség 😊
petey
Aláírom 😊
Azért van némi aggodalmam, mire jut a falunk a pass rushotok ellen...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Bye után legendásan jól szoktunk szerepelni 😀

Első drive: futás nulla yardért, checkdown CMC-nek minusz 2, incomplete/sack, punt 😁
gabokocka
most utánanézve, 2014-ben szoptunk utoljára bye után....
pedig tényleg úgy emlékeztem, hogy trágyák vagyunk a pihit követően, de akkor győzelemre fel 😊
gabokocka
szerintem nekünk most jön az első vereség 😊

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Bye után legendásan jól szoktunk szerepelni 😀

Első drive: futás nulla yardért, checkdown CMC-nek minusz 2, incomplete/sack, punt 😁
gabokocka
most utánanézve, 2014-ben szoptunk utoljára bye után....
pedig tényleg úgy emlékeztem, hogy trágyák vagyunk a pihit követően, de akkor győzelemre fel 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Qrva nagy kuss. Sztem továbbra is Allen fog kezdeni, legalább addig, amíg ki nem kapunk.
Ugye az a kommunikáció, hogy hagyunk időt neki 100%-osan felépülni.
De a 0-2-es rajtnál is az volt a szöveg, hogy a sérülése nem befolyásolja a játékát, de csak a vak nem látta, hogy úgy totyog, mint egy szarógalamb, nulla mobilitással.

Na most az a kérdés, mikor volt Cam utoljára 100%-os... illetve lesz-e még valaha? Mert ha egészséges, akkor no brainer, jöjjön, játsszon, vele a határ a csillagos ég ennek a rosternek sztem. De ha nem, akkor cseréljük el, biztos lenne rá vevő komoly pickekért megkockáztatva azt is, hogy egy nem 100%-os Camet kapnak. Igazából addig nem fogjuk megtudni mi a helyzet, amíg pályára nem lép.

Közben meg Allen szépen elmenedzselgeti a csapatot, 5 meccs, 5 W, nyilván vannak korlátai, de Chicagóban például összetennék érte a két kezüket. Viszont őt most akkor sem cserélném el, ha vmi agyament offer jön érte, jövőre is bohóc pénzért van nálunk, amíg nem tuti Cam sorsa, biztos megtartanám. És akkor még itt van az idei 3. körös WTF pickünk, Grier. És ugye Cam szerződése is lejár jövőre, tehát kéne adni 30+ misit, miközben lassan másfél éve nem volt teljesen egészséges.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
Minden belejátszik, CMC két meccset leszámítva 200 yardot átlagol, megállíthatatlan.
Sok labdát szerzünk, ezáltal akad bőven jó mezőnypozíció. 27 sack, 9 pick, 6 meccs alatt. De legutóbb 99 yardos TD drive-ot is vezettünk, szóval tényleg, mint csapat néz ki jól az egész.
És az a vicces, hogy még így is rengeteg pontot hagytunk a pályán, sztem majd minden meccsen volt turnoverünk FG távon, redzone bénázások, stb...

Most jön majd az érdekes része a sorsolásnak, következő 5 meccsben van 3 olyan idegenbeli, hogy SF, GB, NO, egyiken se mi leszünk a favoritok, és nyerni kell belőle legalább egyet, mert idén lehet, a 11-5 is kevés lesz a PO-ra annak, akinek szar a tiebreakere.
gabokocka
Na, erdekes. Nalam most az NFL PR pont igy van: 1. NO, 2. GB/CAR, 4.SF
Cam-rol van hir?
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Minden belejátszik, CMC két meccset leszámítva 200 yardot átlagol, megállíthatatlan.
Sok labdát szerzünk, ezáltal akad bőven jó mezőnypozíció. 27 sack, 9 pick, 6 meccs alatt. De legutóbb 99 yardos TD drive-ot is vezettünk, szóval tényleg, mint csapat néz ki jól az egész.
És az a vicces, hogy még így is rengeteg pontot hagytunk a pályán, sztem majd minden meccsen volt turnoverünk FG távon, redzone bénázások, stb...

Most jön majd az érdekes része a sorsolásnak, következő 5 meccsben van 3 olyan idegenbeli, hogy SF, GB, NO, egyiken se mi leszünk a favoritok, és nyerni kell belőle legalább egyet, mert idén lehet, a 11-5 is kevés lesz a PO-ra annak, akinek szar a tiebreakere.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
Frencsajz rekord az elso 6 meccsen szerzett 27.7 pontos atlag.
Jo field pozicio vagy ennyire megy az O?
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Bye után legendásan jól szoktunk szerepelni 😀

Első drive: futás nulla yardért, checkdown CMC-nek minusz 2, incomplete/sack, punt 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Volt/van 2 hetük valamit összeírkálni Turneréknek. Remélem az ilyen meccsekre tartalékoltak Thomassal meg Bonnafonnal.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Greent lájkolnám, Moore mehetne be slotba, de ő sztem túl drága lenne.

Ez a 49ers D mókás lesz, de nyerni kéne, mert utána még szarabb idegenbeli meccsek jönnek. Már ha lehet rangsorolni....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.