Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
A vége az lesz az egésznek, hogy Ron marad, mert Cam sérült volt...

Meg a faszom...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Én sem hiszem, hogy ez gyors visszatérés lesz, már ha lesz egyáltalán...
 www.panthers.com/news/update-on-cam-newton-panthers-quarterback-foot

#KeepPounding
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hmmm.
 twitter.com/AdamStites_/status/1190291083974135808
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Smithy odaszólt a jelenlegi elkapóknak ami szerintem jogos, azért ez megszokott hogy ha szarul játszunk mindenki szar ha jól akkor mindenki jó. Irvin jól játszott ő nyomta tovább, nem tudta, hogy itt mi a hagyomány nem régóta van itt. Meglátjuk melyik arcunkat mutatjuk a Titans ellen.
Mi biztos szét futjuk magunkat a múltkori után. A D-linenak meg muszáj lesz jól játszania mert mi nem fogunk tudni 24+ pontot szerezni.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Anderson lényegesen magasabb, mint Moore és Samuel, persze neki is a sebessége a legnagyobb fegyvere, de el tudnám képzelni őt itt. Green nyilván kurva jó lenne, ha tud és akar játszani... (és ha meg tudnánk fizetni 😊 )

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Robby Anderson érdekel minket szerintem
TSzabi
Ő olyan, amiből van kettő...
Nyilván hasznos lenne, de más típusú elkapó kéne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Robby Anderson érdekel minket szerintem
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Mondjuk megnéznék egy olyan secondaryt, hogy Bradberry és JNo a két széle, Jackson a nickel, Cockrell a FS.

WR tényleg kéne, de Greenen kívül más olyat nem látok, aki reálisan érdekelhetne minket, ő pedig vagy túl drága lenne, vagy el se adnák.

Trent Williams jó célpont lehetne, de akkor meg a Little projekt kuka, eléggé desperate move lenne. Bár ugye Ronék csak az állasukért mennek...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Tényleg részarányosan oszlik el, de akkor is drága, és igazából nem létkérdés a corner. Ha valami, akkor WR kéne.

Ron utalgatott rá, hogy valami trade készülőben van, ugye egy roster spot szabadon van.

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Sztem a caphit is részarányosan oszlik el, ráadásul jövőre ránk vonatkozva 0 garantált tartam maradna a fizujában, mert az aláírási a Skinst terheli...
Ennyit nyilván nem ér, max ha hozzácsapják Trenthez 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Vállalhatatlan Norman fizuja, valamit elnéztél, mert 14 millió a cap hitje idén, jövőre még több, de mondjuk szezon végén már ki lehet vágni 3 millió dead moneyval (de ez inkább a Skinsnek releváns, nem fognak érte picket kapni)
Jakehomer
8 at nem fizetett ki neki már a Skins?
TSzabi
Cap hit szempontból az mindegy

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Vállalhatatlan Norman fizuja, valamit elnéztél, mert 14 millió a cap hitje idén, jövőre még több, de mondjuk szezon végén már ki lehet vágni 3 millió dead moneyval (de ez inkább a Skinsnek releváns, nem fognak érte picket kapni)
Jakehomer
8 at nem fizetett ki neki már a Skins?
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Vállalhatatlan Norman fizuja, valamit elnéztél, mert 14 millió a cap hitje idén, jövőre még több, de mondjuk szezon végén már ki lehet vágni 3 millió dead moneyval (de ez inkább a Skinsnek releváns, nem fognak érte picket kapni)

Szerkesztette: Jakehomer

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
A Skins Normannel házal. Idén 6-ot keres az nem sok jővőre meg 12-t, ha beválik annyiért maradhat is.
Nekem DJax még mindig nem szélső Corner.
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Allen kezd a Titans ellen is.

#KeepPounding
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Egyébként van statisztika az elejtett Puntokról más csapatoknál? Vagy ez csak nálunk része a gameplannek?
SrBandi
Őt kéne leigazolni

 tiger.cdnja.co/v/wk/WkZG.mp4?secure=GrfLWaHlRF4aqOXXgS1-7A&expires=1572280200

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Ez nem játékos kérdés, coaching...
Ez a keret bőven alkalmas arra, hogy Superbowlig menjen (mint ahogy, kb még 20 a ligában), és bőven draftolhat a top5-ben is. Ron a közepére tudja vezetni a csapatot, ettől akkor leng ki, ha Cam lejáttsza a csillagokat az égről, vagy lesérül és teljes a meltdown.
Add oda ezt az offense-t Shannynek, Reidnek vagy McVaynek és hasítani fog.
Qrvára remélem, hogy egy 9-7, vagy 10-6 nem fogja Ron seggét megmenteni, hanem Tepper kibassza, mint macskát szarni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Úgy nézett ki szarul a csapat ahogy volt. Új edző kell új stáb új felfogás ami Tepperrel adott. Hurney amúgy nem draftol rosszul meg nem igazól rosszul, de ha ő se látja be hogy Ront kell elküldeni vagy rákényszeríteni valami másra akkor neki is mennie kell. 2 ember van akit nem szabad mozdítani CMC és KeK. Ott van pár veterán akit jó lenne itt tartani, Reid, Short. Ott vannak az újonc szerződések Burns Little Daley akiket itt lehet hosszútávon tartani és építkezni. Egy Kicsit másik kategória de itt tartható Moore Moton Djax. Shaq Bberry elengedhető de valami olcsóért itt is maradhatnak.

A stábból egyedül Matskot tartanám meg, és Blackburnt csak akkor ha kiderül hogy nem ő küldi ezeket az arcokat Returnernek hanem Ron erőlködik.

Amúgy csapaton belül és Blackburnnek is örülnék PL mint DC.

Most szerintem nem egy rossz állómás egy fiatal GMnek edzőnek. Van 3-4 évig 2 olcsó Tackle, van 1-1 HOF kaliber az O ban D ben, van 5 évig egy Olcsó prémium Edge. Aztán ott van Grier mint projekt is.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Ez a Bostonra játszottak dolog érdekes, mert tényleg úgy tűnt, de ő ugye általában az utolsó ember, tehát előtte már valakit át kellett játszaniuk/valakinek hibáznia kellett, hogy ennyiszer kellett (volna) Bostonnak megcsinálni a szerelést. Az persze bántó, hogy mennyiszer volt rossz pozícióban vagy simán választott rossz szöget. Még bántóbb, hogy a külső zónafutásokra 60 percen keresztül nem volt semmi válaszunk.

Én Ront már két éve elengedtem, egyszer talán a vezetőség is belátja, hogy el kell.

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Ron hazajöhetett, vagy otthagytuk az Öbölben a cápáknak?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 515
Az első Bucs meccs után volt az az érzésem, hogy ugyanazt a szart nézzük évről évre, csak más szereplőkkel, és gyakorlatilag Camen meg Riverán kívül mindenki cserélődött (még a tulaj is baszki). Namost így, hogy végignéztük a tavaly Stelers meccset csak nappali fényben (de lehetne az a Falcons meccs is...), és Cam helyett most Allen állt és várt túl sokáig, ő dobálta túl az elkapókat, az ő labdáit ejtegették el az elkapók... Bírom Ront, lehet hogy jó edző, de szerintem most kell elengedni. Egyszerűen mindegy a roster, mindegy hogy 3-4 vagy 4-3, Turner vagy Shula, mindegy az irányító, ez megy, hogy akkor nyerünk amikor a gyengébb csapatok megverik magukat ellenünk, néha egy erősebb csapat ellen kijön a lépés, de általában azok ellen mi verjük meg magunkat, vagy csak simán elpicsáznak. Nem várhatunk változást ha nem változunk, márpedig Ronon kívül már mindent próbáltunk változtatni. A 15-1-es szezonon kívül stabilan hozzuk a 'gyenge naptár jó-év, emiatt erősebb naptár szarabb év, emiatt gyengébb naptár' sorozatot
Egyébként van statisztika az elejtett Puntokról más csapatoknál? Vagy ez csak nálunk része a gameplannek?
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
A stáb a kövi 4 hétben megy az állásáért, ott 1 vereség és nincs PO.

Talán egy kis agresszívitást várhatunk, ebben a helyzetben.
Valamit itt is meg kellet volna próbálni mert számunkra nyílván való volt hogy nem fogjuk lemenedzselni a meccset, hanem kell valami extra. Azért megpróbáltuk azt amivel a Cards ellen nyerni tudtunk hátha most is bejön.

A falba igaziból van még 2-3 kisérleti lehetőség, Little nélkül kevesebb.
Nekem most a Little Daley Paradis Turner Moton tűnne veleésszerűnek. Nélküle meg próbálkoznék helyet találni az iden 8M val meg kínált Williamsnek a kezdőbe.

Hogyhogy nem Thomas tudott blokkolni szóval Manhertzet ki is lehetne vágni, már ember se megy vele, iszonyat beszűkíti a pályát ha ő fent van, semmi veszélyt nem jelent.

Elkapó fronton is lépni kell valamit tényleg mert ez kezd kutya lenni.
Zystra meg Deandrew a pályán kemény látvány így a 25. évében a csapatnak. De a koncepcióval is baj van hogy ezek a csenevész srácok vannak szélen is bent is backfielden is. Ha Camet visszaakarjuk hozni akkor neki kellenének a tornyok.

A védelemben nem kéne az Efe Love Haynes 3 as csomagba használni 3 nagy játék is ekkor történt. Shaq, Burns eltűntek. Irvin ma jól játszott.

Bostonra rájátszottak az eredményből látszik hogy nagy sikerrel. A Kezdő safety kérdése még mindig nem megoldott.

Ha Hurney lennék kibasznám Loveot Manhertzet( hogy véletlenul se tudják pályára küldeni). Megprobálnám meg szerezni Greent vagy ha Gordont kivágják akkor őt.
S meg iDL poszton meg kukáznék valakit akivel lehet probálkozni.
Egy TE is csak találni akivel egy utvonalat is lehet futtatni nem csak közepesen szarul tud blokkolni.

Ron már lehet reménytelen.
Valakit elő kellet volna szedni, a hülye is látta hogy ezt a meccset 1-1 elleni csatákba nem fogjuk megnyerni. Ott volt Bonafon ott volt Thomas akikről semmi anyag nincs nem lehet rajuk felkészülni, de elő lehet húzni őket amikor megakad a támadás. Még véletlenül se láttam semmi újat, Allen pontatlanságán kívűl.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Vereséget vártam, persze nem ilyen megalázót, de ma ez jutott, Rivera tovább építi a legendáját 😊

Allennek is eljött a deer in the headlight meccse, de nem húznám most le túlságosan, ez a csapat valami rejtélyes oknál fogva nem volt felkészülve arra a fizikális focira, amit a Niners játszik, pofánbasztak minket az első negyedben, és abból nem álltunk fel. Nyertünk pár meccset gyengébb csapatok ellen, és elhittük, hogy jók vagyunk.

We are on to Tennessee

Szerkesztette: Jakehomer

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Cam, Little és Miller out, mindenki más játszani fog.

Eléggé sorsfordító meccsnek ígérkezik, egy győzelem nagyot dobhatna rajtunk, míg egy zakó esetén elég messzire kerülnének a WC aspiránsok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Csak óvatosságból nem edzett. Ha mondjuk Turner visszajön kiváncsi vagyok Williams szerepére. De Rotennel is kibaszott elégedettek vagyunk, nem fogják kirakni a kezdőből egy Probáljuk meg Turnert/Williamset miatt.

Az a Durva hogy van Little aki sima LT Daley aki nagyon jó ott de szerintem mindenhol ilyen jó lenne, Moton aki jó RT Turner aki jó RG, Williams aki csak jobbon játszott jól valaha. RT be felküldhető 3 ember RG ba 2, LT be 2, de LG meg Center csak 1-1 van, na és pont ott vagyunk gyengék 😀