Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Szóval akarunk még egy elkapót a deadline előtt. Sanderssel is szóba vagyunk hozva, kíváncsian várom mit csinál Hurney
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Littlenek remélem nem lesz komoly baja. Ron megerősítette hogy még a protokolba van
TSzabi
És visszarakjuk őt kezdőnek, vagy maradjon Daley, aki lehozott kb két hibátlan meccset? Mi gondjaink vannak 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Littlenek remélem nem lesz komoly baja. Ron megerősítette hogy még a protokolba van
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Állítólag 10 csapat is érdeklődött mi a tervünk Cammel.
TSzabi
Nyilván nem sokáig lesz szabadügynök. A gond az vele, hogy túl nagy a kockázat egy nagy szerződésben, és az ő játékstílusa egyre kevésbé fenntartható, ahogy öregszik, és szedi össze a kisebb-nagyobb sérüléseket.

Ugyanakkor meg ha tényleg egészséges hogy engeded el? Allenre hosszú távon nem tudom, mennyire lehet rábízni a csapatot, ezért igazából nem bánnám, ha végignyomná a szezont, akkor talán kiderülne. Grier egyelőre kurva messze van attól, hogy érdemben pályára kerüljön, ha neki játszania kell, akkor finito.

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Állítólag 10 csapat is érdeklődött mi a tervünk Cammel.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Greg Dortch, idei UDFA jött a Jets PS-ből returnernek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Hát jó kérdés én nagyon örülnék ha Cam 100% osan vissza térne. Ha csak azt passzolná mint Allen plusz futni is tudna akkor Allent el kell cserélni. Ha Allena Patsbe lenne backup és 5-0 lenne a mutatója már azt lehetne számolni kinek a 2. Köre fog a legtöbbet érni a kérők közül.

Griert nem kéne leírni, Daley soha de soha nem került volna LT-be ha williams nem ilyen szar és nem sérül le Little és Turner. Szóval lehet hogy Grier jobb lenne mint Allen( idén nem hiszem) csak mi nem ítéljük meg jól.

Camből nem tudunk tökét csinálni.
Ha 100% os lesz nem cseréljük el, ha elakarjuk cserélni akkor akit érdekelhetne az tudja hogy azért cseréljük meg nem lesz már sose a régi.

Azt várom hogy Cam vissza jön hoz egy vállalható szintet mint zsebírányitó, ezért Allent elcseréljük valahova ahol hozza ugyan ezt csak a csapata így is többször kap ki mint nyer, mert azért Allen nem lesz szerintem sose egy meccseket eldöntő QB. Aztán Cam szerződése egy közepes év végén lejár és jön Grier aki a franc tudja milyen lesz.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 515
Amúgy ha már trade deadline és úgyis byeweek jön, szerintetek a holtszezonban melyik QB-t fogjuk elcserélni és hova? Vagy mi a legvalószínűbb forgatókönyv QB fronton? Megmondom őszintén, fingom sincs mi lesz, sztem azt se lehet tudni, látjuk-e még Camet teljesen egészségesen, normális mobilitással, rendes karerővel.
- Cam szerződése utolsó évébe ér, két éve állandó sérülések, viszont olyan plafon, mint nagyon kevés játékosnak a ligában
- Allen bizonyította, hogy minimum tökéletes csere, de sztem kezdeni is tudna sok csapatban, az sincs kizárva, hogy nálunk.
- Grier 3. körös pick, és nem úgy tűnik, hogy nálunk szerephez jut a közeljövőben, mivel ketten vannak előtte. Nyilván érte minimális ellenérték kapható.
gabokocka
Az én forgatókönyvem optimista, egy 100%-os Cam jön vissza - 1-2 meccsen már ott ugrál a pálya szélén-, akkor amikor már elérhető közelségben van a playoff, és Allen valami apró szar miatt kiesik egy meccs közben - pl egy light agyrázkódás, ami miatt óvatosságból lehozzák, és amit két hét alatt kihever - bejön, és tol egy Allen vs. Cardinals szintet de egy erősebb csapat ellen. Következő meccsen kezd, 2015-ös űrfocit tol a Saints ellen mondjuk, közben valahol egy másik irányítót egy másik playoff csapatnál, Colts, Eagles - durván összecsuknak, nincs rendes csere, és ők beajánlanak mindent is Allenért. Odaadjuk, Allen beválik, Grier marad csere, elüldögél 3 évet a padon, és amikor az addigra 2-szeres super bowl győztes Cam újra megsérül - nem komolyan - akkor végleg átveszi a stafétát, Cam pedig visszavonul, tévézget Olsennel és inkább a nemzetközi kalap bizniszére kezd fókuszálni 😀
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Amúgy ha már trade deadline és úgyis byeweek jön, szerintetek a holtszezonban melyik QB-t fogjuk elcserélni és hova? Vagy mi a legvalószínűbb forgatókönyv QB fronton? Megmondom őszintén, fingom sincs mi lesz, sztem azt se lehet tudni, látjuk-e még Camet teljesen egészségesen, normális mobilitással, rendes karerővel.
- Cam szerződése utolsó évébe ér, két éve állandó sérülések, viszont olyan plafon, mint nagyon kevés játékosnak a ligában
- Allen bizonyította, hogy minimum tökéletes csere, de sztem kezdeni is tudna sok csapatban, az sincs kizárva, hogy nálunk.
- Grier 3. körös pick, és nem úgy tűnik, hogy nálunk szerephez jut a közeljövőben, mivel ketten vannak előtte. Nyilván érte minimális ellenérték kapható.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Engem az zavar hogy nem blokkol úgy mint egy fal ember, de senki nem gondolja az ellentől hogy rá bármennyire is figyelni kéne.

Egyrészt ezt ki lehetne használni egy szoros meccsen, másrészt ha már számon tartják mint lehetséges célpont, az kamatozna.

Armah ra már hívunk 1-2 play meccsenkènt ezt vele is meg lehetne tenni ahogy tavaly a CMC passzolt TD is volt. Thomasra meg kortétan rá lehetne írni egy meccset mint Dicksonra anno.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Manhertz nem is feltétlenül azért zavar, mert ő sokat van fenn, hanem mert Thomas elől veszi el a snapeket. Róla is majd az újonc szerződése negyedik éveben fog kiderülni, jé, lehetett volna használni olcsón...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Amúgy egész vállalható döntéseket hoz mostanában a vezetés, Manhertz továbbra is az anomália.
50-60% ot pályán van, ennyire nem blokkol jól, vagy akkor már falember is küldhetünk be mert ugyan úgy nem fog targetet kapni mint Manhertz. Ha ennyire bele vagyunk zugva akkor legalább meccsenként 2 playt írjunk rá.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Reshad Jones felesleges, Reid posztján játszik, Bostont kéne upgradelni. Normant én továbbra is lájkolnám. Amúgy az hagyján, hogy Butler kezd úgy kinézni, mint egy futballista, de Poe játéka meghatározó, úgy játszik, mint akiért évi 9 misit fizetünk.
gabokocka
Ez az hogy Reid posztján játszik, Reidnek minden meccsen van valami kis nyavajája ami miatt pár snappat kihagy, Jones megérne egy 4. Kört
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Reshad Jones felesleges, Reid posztján játszik, Bostont kéne upgradelni. Normant én továbbra is lájkolnám. Amúgy az hagyján, hogy Butler kezd úgy kinézni, mint egy futballista, de Poe játéka meghatározó, úgy játszik, mint akiért évi 9 misit fizetünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Ez a bye a sérülések szempontjából
Jókor jön, a trade deadline miatt meg rosszkor.

Jó lett volna látni Allent egy Top védelem ellen. Aztán egy esetleges 5-2 úgy hogy van még meccsunk a Skins Titans és a Falcons ellen 2x adhat okot a bizakodásra.

A védelembe van 1-2 kérdés amire jó lett volna választ kapni.
Pl Butler fent tudja e tartani ezt a formát, mert ha igen akkor nem kell iDLman. DJax mikor jön vissza és mekkora plusz lesz Ő?

Az lenne kellemetlen ha eljutunk a Saintshez egy 7-3 al és kiesik valaki a SEC ből mert ott nagyon soványak vagyunk. Közben ellehetne hozni egy Normant meg egy Reshad Jonest apróért.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Kivágtuk Ray-Rayt.
TSzabi
Rendes volt Hurney, hogy a repülőre még felülhetett visszafelé.

Szerkesztette: Jakehomer

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Kivágtuk Ray-Rayt.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Az, amelyik jobb, mint Allen.
Legutóbb későn váltottunk QB-t, az egy W-be került. Most jobban el kéne találni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Ha 100%-os Cam akkor játsszon, ha nem akkor nem.

A következő 5 meccsből lesz 3 olyan idegenbeli (49ers, Packers, Saints), amiből az egyiken kéne bravúr, amellett, hogy a hazaiakat hozzuk közbe. Ebből nyilván a Saints elleni lenne a legjobb, de az lesz a legnehezebb. A 49ersnél baszós a D, az igazai védekező csata lehet, nem tudom, hogy egy ilyen meccsre hoznám-e vissza Camet...
gabokocka
Melyik 100%-a amiben még lehet reménykedni?

49ers ellen, mindenképp Allent raknám be, ha nyer akkor nyertünk, ha kikapunk vele akkor Cam egy kényelmesebb helyzetbe jöhet vissza egy gyengébb csapat ellen.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ha 100%-os Cam akkor játsszon, ha nem akkor nem.

A következő 5 meccsből lesz 3 olyan idegenbeli (49ers, Packers, Saints), amiből az egyiken kéne bravúr, amellett, hogy a hazaiakat hozzuk közbe. Ebből nyilván a Saints elleni lenne a legjobb, de az lesz a legnehezebb. A 49ersnél baszós a D, az igazai védekező csata lehet, nem tudom, hogy egy ilyen meccsre hoznám-e vissza Camet...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
A Niners elleni meccs tökéletesen alkalmasnak tűnik rá hogy Allent mèg agyon verjék, aztán a Titans ellen Cam visszakocoghat.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Daley a hét csapatába a PFF nél.
Most akkor mi lesz 😀 kitúrja Littlet, Williams meg Turnert?
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Balint kolléga szerintem arra gondolt, hogy az a mondat, hogy Rivera nagyjából soha nem tudta lejátszani Sean-t, egyszerűen nem igaz.
smash28anddash34
Költői túlzás volt, elismerem. A 8 év alatt volt egy-két olyan meccs, amikor azonos erőben volt a csapat és Ron megverte Paytont. Csak SP végigvitt egy kvázi rebuildinget, abban a 3-4 évben kaptunk ki sokkal rosszabb HC-któl is, lásd Smith 😀

Béke
Gyurma Pappa
Nem túlzás!!SP meghalt majd újjá született és mint tudjuk hogy erre ki volt még képes, igaz SP nek 3 év kellet, a lényeg hogy most már egy szent.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Balint kolléga szerintem arra gondolt, hogy az a mondat, hogy Rivera nagyjából soha nem tudta lejátszani Sean-t, egyszerűen nem igaz.
smash28anddash34
Költői túlzás volt, elismerem. A 8 év alatt volt egy-két olyan meccs, amikor azonos erőben volt a csapat és Ron megverte Paytont. Csak SP végigvitt egy kvázi rebuildinget, abban a 3-4 évben kaptunk ki sokkal rosszabb HC-któl is, lásd Smith 😀

Béke

több mint 4 éve
smash28anddash34 Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 45
Fú tesó te nagyon vakon vagy.... Kb minden amit leírtál totál hülyeség. Ha szerinted Rivera jobb edző mint Sean, akkor gratulálok.
A sokszínűségről meg szerintem ne beszélj amíg itt 1 ember alkotja a teljes O-t
[/quote]Balint kolléga szerintem arra gondolt, hogy az a mondat, hogy Rivera nagyjából soha nem tudta lejátszani Sean-t, egyszerűen nem igaz. Nem állította, hogy jobb edző, nem is értem ezt a hozzaszolast.
Vagyis ertem. Szeretett csapatodat vallalhatatlan, alaptalan vad erte a csoportrivalisanak a topicjaban. Hallatlan.