Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 733
Nem tudom mit gondoljak erről a szezonról. A 49ers GB Hawks meccsek elég fontosak lesznek a Saints elleni 2 ről nem is beszélve.
A West-be van 3 csapat aki tovább szeretne jutni a Northba 4 😀 vétek az az 1 hely az Eastnek.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 733
Megnézem a Saints meccset, mennyire faszság lett volna kihúzni Gardner-Johnsont Grier helyett.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Amúgy tök érdekes, Londonban nagy sok Panthers sapkás, mezes, kabátos arcot láttunk, Tampa drukkert viszont egy kezemen meg tudom számolni hányat. Úgy tűnik ezek alapján hazai pályánk lesz 😊
gabokocka
Érdekes valóban.
Én kint voltam a válogatott meccsen Pantherses sapkámba és pont az ellenkezője döbbentett le, nem láttam senki mást panthers cuccban...pedig azért voltak itt sikerek, Newton,Kuechly,CMC régen Peppers,Smith.
Volt kint valaki?
cikesz
Mind Londonban vannak, csodálkozol, hogy nem találkoztál szinte senkivel? 😊
iktriad
Feltételeztem, hogy van olyan, aki anyagi,jegyigénylés,személyes okok miatt nem tudott résztvenni a londoni eseményen, de én örülök neki a legjobban, hogy ezek szerint ennyi fórum társamnak megadatott ez az élmény. Az eredményt látva nem is akármilyen. 😉
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 733
Efe 1 napra kapitány lett. Nagyon szép 😊
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 733
Jó mulatást a kintieknek!!!
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
A kint lévők adjanak bele mindent és várunk majd képeket is 😀

Szerkesztette: Gorro

#KeepPounding
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 733
A 2 kritikus pont a Godwin-Cockrell,
Daley-Barret csata lesz.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 733
Nem azért de nincs elég iDL (Butler Love Poe McCoy, Efe?) se CB. Azért 3 cornerrel neki vágni vad. Oké hogy Gaulden Jones elvileg slotba tud menni de ha szélen sérül meg valaki, kajak Elliotra akarjuk azt bízni, slotba meg mehet az egyik küklopsz?
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 733
Djax ma se aktiv
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 733
Illetve a picketet is elejtjük 😀
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Az a jó, hogy szakad az eső, Allen a száraz labdát se tudja megtartani, nem hogy a vizeset. 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 733
Amúgy tök érdekes, Londonban nagy sok Panthers sapkás, mezes, kabátos arcot láttunk, Tampa drukkert viszont egy kezemen meg tudom számolni hányat. Úgy tűnik ezek alapján hazai pályánk lesz 😊
gabokocka
Mi is ezt láttuk eddig. Mondjuk nem tudom otthon milyen az arány, gondolom a tampa sem túl gyakori. Otthon én meg sose láttam mást panthers cuccban. Pats, green bay, meg steelers elég gyakori, meg a hawks bandwagon pár éve
SrBandi
Sportolok közt van sok. Volt, hogy Panthers sapimba voltam versenyen oda jöttek hátba vertem hogy Keep pounding!!, egyszer meg csak intettunk egymasnak kondiba.

Amúgy meg nem alakult ki igazi identitás még a csapat körül, azért nem csapodnak ide csak úgy az emberek.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 518
Amúgy tök érdekes, Londonban nagy sok Panthers sapkás, mezes, kabátos arcot láttunk, Tampa drukkert viszont egy kezemen meg tudom számolni hányat. Úgy tűnik ezek alapján hazai pályánk lesz 😊
gabokocka
Mi is ezt láttuk eddig. Mondjuk nem tudom otthon milyen az arány, gondolom a tampa sem túl gyakori. Otthon én meg sose láttam mást panthers cuccban. Pats, green bay, meg steelers elég gyakori, meg a hawks bandwagon pár éve
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Amúgy tök érdekes, Londonban nagy sok Panthers sapkás, mezes, kabátos arcot láttunk, Tampa drukkert viszont egy kezemen meg tudom számolni hányat. Úgy tűnik ezek alapján hazai pályánk lesz 😊
gabokocka
Érdekes valóban.
Én kint voltam a válogatott meccsen Pantherses sapkámba és pont az ellenkezője döbbentett le, nem láttam senki mást panthers cuccban...pedig azért voltak itt sikerek, Newton,Kuechly,CMC régen Peppers,Smith.
Volt kint valaki?
cikesz
Én voltam, mindig vagyok 😀 mivel London sajnos nem jött össze előbb jegy majd egyéb elfoglaltság miatt 😕

#KeepPounding
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy tök érdekes, Londonban nagy sok Panthers sapkás, mezes, kabátos arcot láttunk, Tampa drukkert viszont egy kezemen meg tudom számolni hányat. Úgy tűnik ezek alapján hazai pályánk lesz 😊
gabokocka
Érdekes valóban.
Én kint voltam a válogatott meccsen Pantherses sapkámba és pont az ellenkezője döbbentett le, nem láttam senki mást panthers cuccban...pedig azért voltak itt sikerek, Newton,Kuechly,CMC régen Peppers,Smith.
Volt kint valaki?
cikesz
Mind Londonban vannak, csodálkozol, hogy nem találkoztál szinte senkivel? 😊
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Amúgy tök érdekes, Londonban nagy sok Panthers sapkás, mezes, kabátos arcot láttunk, Tampa drukkert viszont egy kezemen meg tudom számolni hányat. Úgy tűnik ezek alapján hazai pályánk lesz 😊
gabokocka
Érdekes valóban.
Én kint voltam a válogatott meccsen Pantherses sapkámba és pont az ellenkezője döbbentett le, nem láttam senki mást panthers cuccban...pedig azért voltak itt sikerek, Newton,Kuechly,CMC régen Peppers,Smith.
Volt kint valaki?
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Amúgy tök érdekes, Londonban nagy sok Panthers sapkás, mezes, kabátos arcot láttunk, Tampa drukkert viszont egy kezemen meg tudom számolni hányat. Úgy tűnik ezek alapján hazai pályánk lesz 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 733
Benenoch és Witzman felkészül.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 733
Larsen is sérült 😀
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 733
Turner, Little továbbra is off, Daley is megkérdőjelezhető. Azért egy 4. Számú LT már komoly lenne. Ha nem tud játszani akkor Motont kéne balra Williamset jobbra és akkor Larsen a RG.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Asszem ő veletek van és egész ügyes:
 twitter.com/degarts


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Donte visszatérőben és nincsenek újabb sérültjeink.
Ez a vasárnapit illene kigründolni, ha már kinn leszek 😊
Jön még vki?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
A gyakorlat az, hogy két csoport van a QB-k között, az egyiket lehet ütni verni, a másiknál ha a közelébe ér a védő, repül a sárga zászló. Mindenki kedvére ossza el a QB-kat a két csoport között.
gabokocka
Annyira nem nehéz összedobálni a dolgot sajnos 😊
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 733
Nagyon meglepő mód Cam nem játszik vasárnap. Akkor kéne bedobni ha kikaptunk már Allenne, addig faszság lenne erőltetni, egyrészt a játékát másrészt kockáztatni hogy vele kapunk ki és jön a “ bezzeg Allennel nyertünk.

Győztes meccsre kell visszahozni, mondjuk ha a Falcons tovább szedálja magát az álom forgató könyv lenne Camnek Atlantában.