Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Fair catch kick.🤔
Aha.Eletemben nem hallottam errol.😳
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Nem bonyolult amit a Tampa csinált. “Verjen meg Allen passzal!” Most Winston verte meg saját magukat passzal. Kíváncsian nézem majd vissza a meccset, de amit láttam hogy CMC nek volt mindig alapba 1 embere és volt 1 aki egy-folytába spyolta. Amikor bent maradt blokkolni akkor meg Olsennen csinalták a duble covert. Egyfolytába duplázták az általuk veszélyesnek vélt embert amellett persze hogy a Dlineuk is jol mukodott.

Meglehet ezt csinálni de akkor lekell passzolni Allent ami megint nem nehéz csak a SEC és a Passrush is termeli a nagy játékokat.

Vegyék ki CMC-t ugy hogy nem duplázzák triplázzák. Az is igaz hogy Lavonte mondjuk meg oldja amit egy Myles Jack nem.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Ez a tegnapi nem volt igazán értékmérő, szerencsére most az idióta Winstont kaptuk, az utolsó 20 perc már garbage time volt. CMC túl van tömve, és a Tampa másodjára zárta rövidre, a földön különösen látványosan, nem hiszem, hogy túl sokáig fog tartani, amíg a többi edző is rájön, mit kell csinálni (más kérdés, hogy nincs meg mindenhol az emberállomány hozzá).

Norv is érzi ezt szerintem, most már próbálkozunk hosszú passzokkal, meg a futójátékokat is igyekszik kicsit keverni. A CMC pihentetés nagyon fontos lenne, értem, hogy teljesen más dimenziót ad a passzjátéknak, ha ő pályán van, mert úgy még a checkdown passzok is veszélyesek, de a Saintsnél Kamara ugyanez, és ők mégis meg tudják oldani, hogy ne kelljen mindig pályán lennie.

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Egyáltalán nem bántásnak írtam hogy a Saints szürke. Nincsnek kiugróan jó teljesítmények, csapatként nyerik a meccseket nem 3 INT el 6 sackkel, 200 Thomas/Kamata yarddal.
Az O line mondjuk TOP 10, de messze nincs TOP 5 ben, Thomas Kamara sincs ott az idei tejesítményével. Lattimort tényleg hagyjuk Williams korrekt de nem klasszis, Davenport kezdő szint lett ok, Jordanről lehet beszélni legjobbakkal együtt. Davis se rossz de azért nem a LB-ek krémje.

Meccseket nyernek csak ez számít, nekem abból a szempontból érdekes hogy mi játszunk úgy amit évekig tőletek láttam Ti meg úgy mint amit magunktól várnék.
TSzabi
Nem vettem bántásnak. Csak tényszerű vagyok. 😊 (Egyébként a TB ellen 6 sack kellett a W-hez, a Seattle ellen meg Kamara 170 yardja. A Dallast és a Jaguarst vertük meg "szürke játékkal", amikor igazán senki nem alkotott nagyot.)
Thomas top5 elkapó, Teddyvel is. Kamara 5. az RB között All-Purpose yardage-ban, nem értem, hogy Lattimore-t miért hagyjuk, de tényleg hagyjuk. Williams jelenleg az elsőszámú S a PFF szerint, Jordan megint nagyon jó évet megy (80 feletti pff score, nem volt igazán rossz meccse. Nincs sok sackje, illetve a sack-ek eloszlanak a DL között)

Jó, Davis-szel és Davenporttal elfogult vagyok, ezt elismerem készségesen.

Mindegy. Jó volt a meccsetek, reggeli mellé a "tömörített" verziót néztem. Hogy 30 pontnál miért játszik még CMC, azt majd magyarázza meg nekem valaki.
Gyurma Pappa
Ez utóbbit senki sem tudja.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Egyáltalán nem bántásnak írtam hogy a Saints szürke. Nincsnek kiugróan jó teljesítmények, csapatként nyerik a meccseket nem 3 INT el 6 sackkel, 200 Thomas/Kamata yarddal.
Az O line mondjuk TOP 10, de messze nincs TOP 5 ben, Thomas Kamara sincs ott az idei tejesítményével. Lattimort tényleg hagyjuk Williams korrekt de nem klasszis, Davenport kezdő szint lett ok, Jordanről lehet beszélni legjobbakkal együtt. Davis se rossz de azért nem a LB-ek krémje.

Meccseket nyernek csak ez számít, nekem abból a szempontból érdekes hogy mi játszunk úgy amit évekig tőletek láttam Ti meg úgy mint amit magunktól várnék.
TSzabi
Nem vettem bántásnak. Csak tényszerű vagyok. 😊 (Egyébként a TB ellen 6 sack kellett a W-hez, a Seattle ellen meg Kamara 170 yardja. A Dallast és a Jaguarst vertük meg "szürke játékkal", amikor igazán senki nem alkotott nagyot.)
Thomas top5 elkapó, Teddyvel is. Kamara 5. az RB között All-Purpose yardage-ban, nem értem, hogy Lattimore-t miért hagyjuk, de tényleg hagyjuk. Williams jelenleg az elsőszámú S a PFF szerint, Jordan megint nagyon jó évet megy (80 feletti pff score, nem volt igazán rossz meccse. Nincs sok sackje, illetve a sack-ek eloszlanak a DL között)

Jó, Davis-szel és Davenporttal elfogult vagyok, ezt elismerem készségesen.

Mindegy. Jó volt a meccsetek, reggeli mellé a "tömörített" verziót néztem. Hogy 30 pontnál miért játszik még CMC, azt majd magyarázza meg nekem valaki.

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
" Rivera amúgy sem nagyon tudta soha lejátszani Payton a pályáról, idén meg " igyál egy kis vizet, és akk nem írsz hülyeséget...
b /\ L i N T
😀 😀 😀 😀

Oké. 2017-ben csak háromszor verte meg Payton Riverát, 2016 óta egyszer tudott nyerni a Panthers, tétmeccsen. 😀

Thomasnak egy kiugróan jó meccse volt...a többin meg átlag körülit hozott..
b /\ L i N T
Thomas 2000 yardos szezonon van "on the pace" 😀 😀 teljesen átlagosan 😀 😀 Második elkapott yardokban, első elkapásokban (az első játékos aki 6 meccsen keresztül folyamatosan +15 pontot szerzett fantasyben, bár ez annyira nem érdekel engem, csak mondom).


Lattimoret szerintem ne nagyon reklámozd, akiből hülyét csinált DeAndre
b /\ L i N T
Volt egy rossz meccse (egyébként 51 yardot engedett DeAndre-nak, jujj de megégett) 😀 😀 Azóta 0 elkapáson tartotta Evanst, és egyébként is a 3. legkevesebb elkapást engedi. De: 😀 😀 😀

Mer aztán a Saints olyan sokszínűen játszik 😀b /\ L i N T
Minek játszana sokszínűen 😀 😀 😀 Pont annyit vár el Payton a csapattól, amit az adott helyzetben meg kell csinálni. Nem többet és nem kevesebbet. A Patriotsnak ez egészen jól bejött.

Ha nem jönnek a passzok az elkapóknak vagy Cooknak, jönnek a Kamara screen passzok, amikből eredményes az igaz, de a Saints is egy 0, ha Kamara meg Thomasnak nem megy... amiből volt rá példa bőven 😀 b /\ L i N T
Bőven? 😀 😀 😀 Soroljad már.

Ne írj hülyeségeket, és akkor nem fogsz hülyeségeket írni 😀 😀 😀

(Elég 😀-t raktam, hogy átjöjjön minden információ?)

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Egyáltalán nem bántásnak írtam hogy a Saints szürke. Nincsnek kiugróan jó teljesítmények, csapatként nyerik a meccseket nem 3 INT el 6 sackkel, 200 Thomas/Kamata yarddal.
Az O line mondjuk TOP 10, de messze nincs TOP 5 ben, Thomas Kamara sincs ott az idei tejesítményével. Lattimort tényleg hagyjuk Williams korrekt de nem klasszis, Davenport kezdő szint lett ok, Jordanről lehet beszélni legjobbakkal együtt. Davis se rossz de azért nem a LB-ek krémje.

Meccseket nyernek csak ez számít, nekem abból a szempontból érdekes hogy mi játszunk úgy amit évekig tőletek láttam Ti meg úgy mint amit magunktól várnék.
TSzabi
Most olyan Pats módon nyernek. Mindenki megcsinálja a dolgát és kész.
gabokocka
Igen erről van szó, de sporik nem tudom most kit tolnak kit nem.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Egyáltalán nem bántásnak írtam hogy a Saints szürke. Nincsnek kiugróan jó teljesítmények, csapatként nyerik a meccseket nem 3 INT el 6 sackkel, 200 Thomas/Kamata yarddal.
Az O line mondjuk TOP 10, de messze nincs TOP 5 ben, Thomas Kamara sincs ott az idei tejesítményével. Lattimort tényleg hagyjuk Williams korrekt de nem klasszis, Davenport kezdő szint lett ok, Jordanről lehet beszélni legjobbakkal együtt. Davis se rossz de azért nem a LB-ek krémje.

Meccseket nyernek csak ez számít, nekem abból a szempontból érdekes hogy mi játszunk úgy amit évekig tőletek láttam Ti meg úgy mint amit magunktól várnék.
TSzabi
Most olyan Pats módon nyernek. Mindenki megcsinálja a dolgát és kész.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Hát pedig ha Ront és Paytont összevetem abból nem mi jövünk ki győztesen....

De szerencsére nem csak ezen fog múlni. Mondjuk én úgy számolok, hogy a 17. héten tét nélküli meccsen nyerünk, mint tavaly, ami könnyen playoffot érhet majd nekünk.

Amúgy érdekes Allen is, ugye nagy extrákat nem csinál, nem bassza el a meccset, de ezzel ebben a ligában sok helyen kezdő lehetne. Viszont egy egészséges, csúcsformában levő Cammel a határ a csillagos ég lehetne ennek a keretnek, a kérdés az, hogy láthatunk-e még ilyet valaha.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Egyáltalán nem bántásnak írtam hogy a Saints szürke. Nincsnek kiugróan jó teljesítmények, csapatként nyerik a meccseket nem 3 INT el 6 sackkel, 200 Thomas/Kamata yarddal.
Az O line mondjuk TOP 10, de messze nincs TOP 5 ben, Thomas Kamara sincs ott az idei tejesítményével. Lattimort tényleg hagyjuk Williams korrekt de nem klasszis, Davenport kezdő szint lett ok, Jordanről lehet beszélni legjobbakkal együtt. Davis se rossz de azért nem a LB-ek krémje.

Meccseket nyernek csak ez számít, nekem abból a szempontból érdekes hogy mi játszunk úgy amit évekig tőletek láttam Ti meg úgy mint amit magunktól várnék.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 198
Egész különös érzés ilyen csapatnak szurkolni. Nagy játékokból élünk, állandósult a D és az O részéről is, hogy minden szar playre jut egy zseniális.
Saintsbe meg csak mindenki szürkén teszi a dolgát semmi nagyon kiugró teljesítmény és ugyan úgy nyernek.

Érdekes csata lesz ez így szerep cserélve a csoportért.
TSzabi
Micheal Thomas nem ért egyet veled. Ahogy Marcus Williams, Lattimore és Davis sem. Jordan is felhúzta a szemöldökét, Davenporttal együtt. Armstead és Ramczyk meg nevet is egy kicsit.

Mivel jó a védelem, nincs szükség nagy playekre. Meccsenként egy-két labdaszerzés, megöljük a futást, a pass rush domináns. De ettől még sok kiváló teljesítmény van.

De jó írtad, ha vannak szar playek, azokra muszáj a big play, hogy kompenzáljon.

Nem túl bonyolult a lesz a meccs: tud a CMC sokat futkosni és elkapni vagy rászorul Allen/Cam, hogy dobálja a labdákat a secondarynkbe bele. A másik oldalon meg az a kérdés, hogy Brees játszik-e vagy nem, mert asszerint lesz a gameplan 😛 De Payton úgy meccsel tovább, mint idén, hát... Rivera amúgy sem nagyon tudta soha lejátszani Payton a pályáról, idén meg...
Gyurma Pappa
Pedig Szabolcsnak teljesen igaza van...Thomasnak egy kiugróan jó meccse volt...a többin meg átlag körülit hozott.. Lattimoret szerintem ne nagyon reklámozd, akiből hülyét csinált DeAndre 😀
Mer aztán a Saints olyan sokszínűen játszik 😀 Ha nem jönnek a passzok az elkapóknak vagy Cooknak, jönnek a Kamara screen passzok, amikből eredményes az igaz, de a Saints is egy 0, ha Kamara meg Thomasnak nem megy... amiből volt rá példa bőven 😀
" Rivera amúgy sem nagyon tudta soha lejátszani Payton a pályáról, idén meg " igyál egy kis vizet, és akk nem írsz hülyeséget...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Hát, én még nem hiszem, hogy reálisan versenybe lennénk a csoportért, a bye utáni 49ers meccs igazi értékmérő lesz, illetve majd itthon a Hawks meccs, ami nagyon kellhet a wildcardért. Ha nyerni tudnánk a Niners ellen, akkor mondanám, hogy kell velünk számolnia a Saintsnek, addig inkább a wildcardért menő csapatnak látom magunkat.

Egyébként kiemelném a falat pass protection szempontból, toldozva foldozva gyakorlatilag egész nap tiszta zsebet tartottak Allennek, aki végre rendesen fogta a labdát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Egész különös érzés ilyen csapatnak szurkolni. Nagy játékokból élünk, állandósult a D és az O részéről is, hogy minden szar playre jut egy zseniális.
Saintsbe meg csak mindenki szürkén teszi a dolgát semmi nagyon kiugró teljesítmény és ugyan úgy nyernek.

Érdekes csata lesz ez így szerep cserélve a csoportért.
TSzabi
Micheal Thomas nem ért egyet veled. Ahogy Marcus Williams, Lattimore és Davis sem. Jordan is felhúzta a szemöldökét, Davenporttal együtt. Armstead és Ramczyk meg nevet is egy kicsit.

Mivel jó a védelem, nincs szükség nagy playekre. Meccsenként egy-két labdaszerzés, megöljük a futást, a pass rush domináns. De ettől még sok kiváló teljesítmény van.

De jó írtad, ha vannak szar playek, azokra muszáj a big play, hogy kompenzáljon.

Nem túl bonyolult a lesz a meccs: tud a CMC sokat futkosni és elkapni vagy rászorul Allen/Cam, hogy dobálja a labdákat a secondarynkbe bele. A másik oldalon meg az a kérdés, hogy Brees játszik-e vagy nem, mert asszerint lesz a gameplan 😛 De Payton úgy meccsel tovább, mint idén, hát... Rivera amúgy sem nagyon tudta soha lejátszani Payton a pályáról, idén meg...

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Egész különös érzés ilyen csapatnak szurkolni. Nagy játékokból élünk, állandósult a D és az O részéről is, hogy minden szar playre jut egy zseniális.
Saintsbe meg csak mindenki szürkén teszi a dolgát semmi nagyon kiugró teljesítmény és ugyan úgy nyernek.

Érdekes csata lesz ez így szerep cserélve a csoportért.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Megnézem a Saints meccset, mennyire faszság lett volna kihúzni Gardner-Johnsont Grier helyett.
TSzabi
Mire jutottál? 😊
gabokocka
Hát nem sokat láttam a pályán, de amikor őt mutatták nem volt rossz.
Azért inkább tűnik nickelnek mint SH safetynek. Ha jól tudom jól játszik, azért is vagyok kíváncsi rá.
TSzabi
Nickelben használjuk inkább, szerintem jól tolja bár sok lehetőséget még nem kapott idén. Jól szerel az biztos, mai meccsen is volt 2 3rd down stopja 1v1-ben.
kapitnono
Bell és Willians az egyik legjobb S páros most a ligában, de fixen 3. "S" és nagyon megbízható ha egyedül is marad. Jó pick volt, stabil játékos lesz DA rendszerében, ahol gyakorlatilag a falon kívül DB-k vannak a pályán. Ja meg Davis

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 992 — WHO DAT!!!!
Megnézem a Saints meccset, mennyire faszság lett volna kihúzni Gardner-Johnsont Grier helyett.
TSzabi
Mire jutottál? 😊
gabokocka
Hát nem sokat láttam a pályán, de amikor őt mutatták nem volt rossz.
Azért inkább tűnik nickelnek mint SH safetynek. Ha jól tudom jól játszik, azért is vagyok kíváncsi rá.
TSzabi
Nickelben használjuk inkább, szerintem jól tolja bár sok lehetőséget még nem kapott idén. Jól szerel az biztos, mai meccsen is volt 2 3rd down stopja 1v1-ben.


több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Az meg van hogy a 6 DB-ből aki látott pályán csak a FS Bostonnak nincs még pickje?
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Megnézem a Saints meccset, mennyire faszság lett volna kihúzni Gardner-Johnsont Grier helyett.
TSzabi
Mire jutottál? 😊
gabokocka
Hát nem sokat láttam a pályán, de amikor őt mutatták nem volt rossz.
Azért inkább tűnik nickelnek mint SH safetynek. Ha jól tudom jól játszik, azért is vagyok kíváncsi rá.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Megnézem a Saints meccset, mennyire faszság lett volna kihúzni Gardner-Johnsont Grier helyett.
TSzabi
Mire jutottál? 😊

Jók voltunk, tetszett, egyedül CMC agyonveretését nem tudom értelmezni garbage time-ban.

Majd nyomatok hosszabb beszámolót is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Nem tudom mit gondoljak erről a szezonról. A 49ers GB Hawks meccsek elég fontosak lesznek a Saints elleni 2 ről nem is beszélve.
A West-be van 3 csapat aki tovább szeretne jutni a Northba 4 😀 vétek az az 1 hely az Eastnek.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Megnézem a Saints meccset, mennyire faszság lett volna kihúzni Gardner-Johnsont Grier helyett.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Amúgy tök érdekes, Londonban nagy sok Panthers sapkás, mezes, kabátos arcot láttunk, Tampa drukkert viszont egy kezemen meg tudom számolni hányat. Úgy tűnik ezek alapján hazai pályánk lesz 😊
gabokocka
Érdekes valóban.
Én kint voltam a válogatott meccsen Pantherses sapkámba és pont az ellenkezője döbbentett le, nem láttam senki mást panthers cuccban...pedig azért voltak itt sikerek, Newton,Kuechly,CMC régen Peppers,Smith.
Volt kint valaki?
cikesz
Mind Londonban vannak, csodálkozol, hogy nem találkoztál szinte senkivel? 😊
iktriad
Feltételeztem, hogy van olyan, aki anyagi,jegyigénylés,személyes okok miatt nem tudott résztvenni a londoni eseményen, de én örülök neki a legjobban, hogy ezek szerint ennyi fórum társamnak megadatott ez az élmény. Az eredményt látva nem is akármilyen. 😉
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Efe 1 napra kapitány lett. Nagyon szép 😊
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 731
Jó mulatást a kintieknek!!!
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
A kint lévők adjanak bele mindent és várunk majd képeket is 😀

Szerkesztette: Gorro

#KeepPounding