Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 6 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 198
FA piac nem lesz túl nyerő azért vannak említésre méltó dolgok.

QB tekintetben nem biztos hogy ugyan olyan tipusu QB kéne backupnak mint QB1 nek, főleg ha meccs közbe kell beszálni legalább a meglepetés ereje legyen meg.

Browns televan QB val valószínű húznak megegyett. Cody Kessler nem egy remenytelen srác pont azt a 4. Kört érné meg amit már nekik adtunk. Más nem izgat akkor jöjjön Draftrol hátsó körökben ha nagyon akarunk.

3 WR érdekes a piacrol Landry és Watkins. Mind2nek sokat esett az értéke idén. Amendolát is mondanám ha CMC nem tudná azt mint Amendola. Decker aki leginkább tetszene egy nagyobb erősebb Slot WR aki bírja szélen is , neki se volt nagy éve kapkodni erte se fognak. Szerintem Draftrol lehetne ide húzni elsokor vege felé ha lesz még bent TOP 5 prospect, bár az ideiek nem nagyon jöttek be.

Ryan valóban hozott egy jobb minőségét a Falnak. Ha vissza vonul Larsen elég lesz. Norwell meg ügye mindenkinel alap hogy a legfontosabb. A fallal érdemben nem kell ezen kívül foglalkozni.

TE nek én meg probálnám Eifert-et megszerezni, Eleg fiatal még hogy be jöhessen Olsen utánra. TE-ek nem kapnak olyan óriási lét, és a sérülései miatt nem lesz nagy piaca. Szerintem jók vagyunk sérüléseket tekinte jó ez a stáb lehet hogy nálunk nem lesz jellemző ez rá.

Futó az csak draft nem is kérdés.

Ha Peppers nem marad abbol a pénzből Ansah-t be lehet probálni, Ő megint csak levitte az árát idén, de ha Peppers marad Szóba se kell állni senkivel, Hall-t meg kell nézni.

Lotuleie szerintem olcsón maradni fog, nem egy szexi szerep az ővé. 4 millió körül maradhatna. Ha nem akkor nem kell sírni annyira jó nem volt de én kedvelem, meg ami működik ahhoz nem szeretem ha hozzá nyúlnak.

Shaqqal megvagyok lőve most ér még valamit de azért nagy neki még TD cipője és hát 3 éve csak itt van . Ezt a Buffalo Nickel dogot elkéne engedni. Shaq amúgy legjobbat akkor játszott mikor nem volt TD szóval bizakodok, Valaki kell ide aki nem zavar ha futás ellen homály de Coverbe legyen jó és ehhez kaocsolodik a Safety kérdéskör. Vaccaro, Eric Reid

Reid idén tanulta a MLB szerepet, Vaccaro meg konkrétan Nickelnek van feltüntetve. Mind2 nek meg vannak a képessegei hogy közel legyen a LOS hoz és hogy Safety-t játszanak ha egyikük ide kerülne az adna teret. Ez a rész érdekes lehet. Bár a FS gondot ez nem feltétlenül oldja meg kivéve ha Adams át megy de az is 1 évre.

Cornerbacket hat sajnos maradnak. Bradberry 2. Számunal elmegy Worley meg olyan olcso nem érdemes kibaszni( ezt mondtam Bostonra is) Gunterbe nem vagyok belezugva de ha van nézzük már meg. Cap szerintem mehet Eldernek be kell jönnie ha nem ott a biztonsagi Lorenzo Doss mert hogy volt egy ilyen move. De Eldernek egyszerűen be kell jönnie és pont. Nem tudok ide FA se akit érdemes nézegetni ide is mehetne az első kör nem haborodnék fel, és akkor BB meg ő lehet kezdő Worley Gunter Backup ,Elder Doss Nickell többieket meg elereszteni.

Gano innen fog vissza vonulni mint all time leader......
Turóczi Szabolcs
T.Y.Hiltonra lenne esely esetleg?
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 736
FA piac nem lesz túl nyerő azért vannak említésre méltó dolgok.

QB tekintetben nem biztos hogy ugyan olyan tipusu QB kéne backupnak mint QB1 nek, főleg ha meccs közbe kell beszálni legalább a meglepetés ereje legyen meg.

Browns televan QB val valószínű húznak megegyett. Cody Kessler nem egy remenytelen srác pont azt a 4. Kört érné meg amit már nekik adtunk. Más nem izgat akkor jöjjön Draftrol hátsó körökben ha nagyon akarunk.

3 WR érdekes a piacrol Landry és Watkins. Mind2nek sokat esett az értéke idén. Amendolát is mondanám ha CMC nem tudná azt mint Amendola. Decker aki leginkább tetszene egy nagyobb erősebb Slot WR aki bírja szélen is , neki se volt nagy éve kapkodni erte se fognak. Szerintem Draftrol lehetne ide húzni elsokor vege felé ha lesz még bent TOP 5 prospect, bár az ideiek nem nagyon jöttek be.

Ryan valóban hozott egy jobb minőségét a Falnak. Ha vissza vonul Larsen elég lesz. Norwell meg ügye mindenkinel alap hogy a legfontosabb. A fallal érdemben nem kell ezen kívül foglalkozni.

TE nek én meg probálnám Eifert-et megszerezni, Eleg fiatal még hogy be jöhessen Olsen utánra. TE-ek nem kapnak olyan óriási lét, és a sérülései miatt nem lesz nagy piaca. Szerintem jók vagyunk sérüléseket tekinte jó ez a stáb lehet hogy nálunk nem lesz jellemző ez rá.

Futó az csak draft nem is kérdés.

Ha Peppers nem marad abbol a pénzből Ansah-t be lehet probálni, Ő megint csak levitte az árát idén, de ha Peppers marad Szóba se kell állni senkivel, Hall-t meg kell nézni.

Lotuleie szerintem olcsón maradni fog, nem egy szexi szerep az ővé. 4 millió körül maradhatna. Ha nem akkor nem kell sírni annyira jó nem volt de én kedvelem, meg ami működik ahhoz nem szeretem ha hozzá nyúlnak.

Shaqqal megvagyok lőve most ér még valamit de azért nagy neki még TD cipője és hát 3 éve csak itt van . Ezt a Buffalo Nickel dogot elkéne engedni. Shaq amúgy legjobbat akkor játszott mikor nem volt TD szóval bizakodok, Valaki kell ide aki nem zavar ha futás ellen homály de Coverbe legyen jó és ehhez kaocsolodik a Safety kérdéskör. Vaccaro, Eric Reid

Reid idén tanulta a MLB szerepet, Vaccaro meg konkrétan Nickelnek van feltüntetve. Mind2 nek meg vannak a képessegei hogy közel legyen a LOS hoz és hogy Safety-t játszanak ha egyikük ide kerülne az adna teret. Ez a rész érdekes lehet. Bár a FS gondot ez nem feltétlenül oldja meg kivéve ha Adams át megy de az is 1 évre.

Cornerbacket hat sajnos maradnak. Bradberry 2. Számunal elmegy Worley meg olyan olcso nem érdemes kibaszni( ezt mondtam Bostonra is) Gunterbe nem vagyok belezugva de ha van nézzük már meg. Cap szerintem mehet Eldernek be kell jönnie ha nem ott a biztonsagi Lorenzo Doss mert hogy volt egy ilyen move. De Eldernek egyszerűen be kell jönnie és pont. Nem tudok ide FA se akit érdemes nézegetni ide is mehetne az első kör nem haborodnék fel, és akkor BB meg ő lehet kezdő Worley Gunter Backup ,Elder Doss Nickell többieket meg elereszteni.

Gano innen fog vissza vonulni mint all time leader......
több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
muhaha: Cam Atlanta Hawks-kabátban ment ma be szekrényt pucolni


Mindig jövőre
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Chicagot akartam írni, ebből lett Chiefs 😊

Ron állítólag beszélgetett egy jót Peppersszel a folytatásról, de még semmi konkrétum. És ő is kihangsúlyozta, hogy szeretné, ha Hurney maradna a GM. Na mondjuk azt meg tudom érteni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 862
Elvileg csak akkor lesz változás a stábban, ha Wilkst elviszik valahova HC-nek. A Chiefsnél Nagyra esett a választás, mínusz egy opció.
gabokocka
Gondolom, Chicagot akartàl írni.
Sebaj a nagyoknak is van elszólàsai.
Mint Kovàcs Sanyinak tegnap, mikor asszem Bersin az elkapàs utàn elesett. / Pedig szép jàték lehetett volna/
Sanyi hirtelen ezt mondta : Megbotlott a lehetőségben. 😁😁😁

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Elvileg csak akkor lesz változás a stábban, ha Wilkst elviszik valahova HC-nek. A Chiefsnél Nagyra esett a választás, mínusz egy opció.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Attól függ mit nézünk, ugye tegnap jó volt, de futott összesen 16 yardot, míg Stew felpakolt 51-et.... Szóval az, hogy belőle every down back lesz sztem hamvába holt ötlet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Én látok fantáziát CMC-ben, több meccsen is elég jól teljesített.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Ami a rostert illeti a jövőre nézve, Camnek a tegnapi játéka bárki ellen elég lehet, szóval azért pozitívan zárta ezt a hullámvasutas szezont. Viszont vmi backup alternatíva kéne, aki hasonló stílusban játszik, mint ő, mert meggyőződésem, hogy a futásaira továbbra is építeni kell, jobban megy neki, ha használjuk a lábait is, jobban ritmusba kerül, egyszerűen ez egy olyan fegyver, amit badarság nélkülözni. Ha emiatt 3-4 évvel rövidebb lesz a karrierje ám legyen, de amíg itt van maxoljuk ki a képességeit, hiszen olyat tud, amit rajta kívül senki az NFL történelmében.

gabokocka
Nagyon nehéz ilyen QB-t szerezni, nem sok szaladgál belőle az NFL-ben, de azért vannak opciók sztem:

- Tyrod Taylor FA lesz, bár szerencsétlen tegnap egy óriási ütést kapott, de agyrázkódásból remélem egészségesen visszatér. Viszont ő és az ügynöke nyilván kezdő pozícióban és nagyobb pénzben gondolkodnak, mint egy back up. Alex Smith detto, nyilván ő drága is lenne.
-Kaep nem lenne rossz megoldás, csak a térdeplős story-ja a tulajotok botrányával fűszerezve csak púp lenne a hátatokra, úgyhogy nem reális, nem gondolom, hogy az szurkolók őt szeretnék.
- Bridgewater és AJ McCarron lehetnek érdekes célpontok, mert ők már bizonyítottak valamelyest, van bennük potenciál, lábon is veszélyesek. Teddy szimpatikus játékos, nem hiszem, h Keenum-mal szemben őt tartják meg, úgyhogy ő lehet nektek opció, persze fel kell építeni és rizikós, hogy milyen egészségi állapotban van. AJ lehet, hogy kezdő szerepben gondolkodik, de ki tudja.
- Hundley-ról kiderült, hogy semmit nem ér kezdőként, és Rodgers mögött nem tudták fejleszteni, aztán ki tudja, hogy egy másik edzői stáb mit kezdene vele, mert sztem hamarosan piacon lesz (népharag miatt?). Geno Smith kb. ugyanez, ő még sztem lassabban is mozog ki a zsebből.
- Kedvencem az lenne, ha Lamar Jackson-t behúznátok draft-on, de írtad, hogy azért van lyuk a rosteren, nem tudom, hogy mennyire luxuspick. Főleg úgy, hogy ő is egy offensive weapon lehetne, mint CMC.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Na egyet aludva a meccsre és jobban átgondolva a dolgokat, az elején úgy ment minden, ahogy terveztük. A D nyomott két 3&outot (egy kamu holding 1st down volt, amit fel tudtak mutatni), nekünk működött a futás, tudtunk haladni, megcsináltuk a TD-t csak elment Clay kezei között. Aztán jött a Ginn TD és teljesen elvesztette a fonalat a D. Itt kitérve a secondaryre, az a különbség Bradberry és Worley között, hogy míg előbbi ott van a CB nyakán elkapásnál és megcsinálja a szerelést, addig utóbbi lemaradva a pöcsve és lehet kergetni az elkapókat, hogy ne legyen ezer YAC. Coleman totál vakon volt, ellenben Adams nem egy szép játékot csinált. Viszont támadó oldalon továbbra is működött minden, egy dolgot leszámítva, de az igen sokba került, a totál szar red zone O, ami miatt ki is kaptunk. Jellemző, hogy Palardy talán kettőt puntolt? Még az is ment, amibe kutyák szoktunk lenni, a félidő végén 40 m alatt jutottunk el FG távba. Szóval hiába égtünk 12 ponttal, volt 4 jó drive-unk 3 berúgott és 1 kihagyott FG-ért, míg a Saintsnek 3 jó drive 3 TD-ért. Ez jelentette a végén a különbséget.

A második félidőben minden folytatódott ugyanúgy, mentünk, haladtunk, FG, ellenben végre valahára sikerült megállítani őket. Ha Lutz nem másolja le Gano extra FG-ját, fordulópont lehetett volna, sajnos berúgta. A végén jött egy újabb blown coverage, 5 perc van vissza, 2 TD kell, álmomba nem merült volna fel bennem, hogy mi innen még labdába rúgunk. És innen megint olyan playek jöttek, amiket a szoros meccseken rendre hoztunk idén. Jött a nagy játék és TD CMC-től, jött a stop a D-től kétszer is, azonban arra már nem volt válasz, hogy kaptak 30 yardot ajándékba két részletben a bíróktól. Fel nem foghatom, hogy mi a faszért nem nézték vissza az interceptiont, amikor egyfelől turnover volt, másfelől két percen belül történt. Ilyenkor azért a ligától jöhetne egy közlemény, hogy bocsi elbasztuk, bünti a bíróknak, vagy vmi. Mondjuk ilyenkor Ron is örjönghetne a vonal mellett, nem a meccs végén kell érdeklődni, hogy mégis mi a fasz volt ez. Közben kaptunk mi is egy kamu 1st downt egy fantom holdingért, majd jött a grounding, ami eldöntötte az egészet, ahol egyébként tisztán látszik, hogy Cam a tackle boxon kívül van, a labda pedig elérte a LoS-et, tehát nem lehet grounding. Itt még egy olyan kérdés merült fel bennem, hogy ez visszanézhető-e, vagy olyan mint a PI, hogy bírói megítélés alá esik, és nem. Mert ha igen, akkor újabb fekete pont a zebráknak. De ezek a játékok már csak következményei a meccs elejei balfaszkodásnak, ha ott normálisan játszunk, nem kerülünk ilyen helyzetbe.

Ami a rostert illeti a jövőre nézve, Camnek a tegnapi játéka bárki ellen elég lehet, szóval azért pozitívan zárta ezt a hullámvasutas szezont. Viszont vmi backup alternatíva kéne, aki hasonló stílusban játszik, mint ő, mert meggyőződésem, hogy a futásaira továbbra is építeni kell, jobban megy neki, ha használjuk a lábait is, jobban ritmusba kerül, egyszerűen ez egy olyan fegyver, amit badarság nélkülözni. Ha emiatt 3-4 évvel rövidebb lesz a karrierje ám legyen, de amíg itt van maxoljuk ki a képességeit, hiszen olyat tud, amit rajta kívül senki az NFL történelmében.

A futókat többször kitárgyaltuk, kell egy leadback, Stewnak meg kell köszönni az eddigieket, imádom a játékát, nagyon szimpi arc, de kiürült a tank. CMC, annak kell használni ami, egy idegesítő fehér törpe slotban a la Edelman, illetve option játékoknál kitűnő mismatch, Cammel párban csodásak, de ne erőltessük a boxban, mert semmi értelme. Szóval kell egy futó, így nagyon örülök, hogy anno Butlert elvittük Henry helyett, kicsit több hasznára lenne a brigádak az utóbbi. Mindegy ez már a múlt, kell draftolni egy futót, vagy elhozni Doug Martint a Tampából.

Elkapó poszton a jelenlegi aktív keretből egyedül FunFun, akit jövőre rosteren akarok látni, talán Clay mint returner és végszükség megoldás, mert azért tegnap a meccs végén csinált egy qrva nagy playt. Szóval benne van fantázia, de 5-6. helynél nem lehet előrébb a DC-n. Samuel és Byrd jön vissz IR-ről, kell egy Cotch szerű veterán, aki gardírozza a brigádot és egy rookie a középső körökből.

TE poszton Olsen még mindig elit, ezt láttuk tegnap, jó volna ha végre valahára draftolnánk mögé/mellé valakit mert qrvára kell. Dickson meh, kösz a Lions meccset, de ágyő. Illetve lehet hozni egy harmadik TE-et a piszkos munkára aki jól blokkol. Vance McDonald tökéletes lenne.

A fal nem volt rossz tegnap, volt egy-egy elbaszott play, de összességében jól tartottak futni is tudtunk, passzolni is lehetett, nem elit szint, de bőven liga átlag. Norwell kell minden áron, Turner már ide van láncolva, Williams személyében pedig találtunk egy korrekt RT-t. És mi legyen a Kalil brothersszel ez a nagy kérdés. Ryan ugye idén eléggé döglődött, jövőre 10 misi lóvé, sokat lehetne vele spórolni, DE azért látszott az utolsó meccseken, hogy még mindig jelentős a különbség közte és Larsen között, és nem Larsen javára. Szóval itt lesz egy komoly dilemma, hogy mihez kezdjünk, illetve jó volna tudni Ryan akar-e még focizni az idei sérülésekkel tarkított idény után. Aztán Matt. Nem volt jó, de igazán rossz sem, csak nem kéne neki annyi pénzt adni, mint amennyit kap. A következő szezonra még mindenképp megtartanám, utána lehetne jól kilépni a szerződéséből. Motont nem tudom milyen céllal draftoltuk. Én optimális esetben egy RT-t látok bele, vagy bemozgatva G-ot, na most ezeken a posztokon megvagyunk. Nem tudom, hogy hiszünk-e abban, hogy ő LT lesz, vagy az a nagy terv, hogy Williams LT, és Moton RT? Ebben sem hiszek. Meglátjuk, ez egy méretes kérdőjel számomra.

A védelemben azzal kell kezdeni, hogy Pepet meg kell fűzni egy újabb szezonra. Tegnap csendes volt, de két nagy játékos így is csinált, egyszer amiből Brees groundingot csinált, illetve a végén 3&2-re megfogta a futást. Addison hozza amit vártunk tőle a hosszabbításkor, jó passrusher, nem elit, ilyen pénzt is kap. CJ tegnap inaktív volt, ezzel sztem minden választ megkaptunk a jövőjére vonatkozóan, az ő pénzéből maradhat Peppers. Hortonból egész jó kis kiegészítő ember lett, sose hittem volna, illetve Cox UDFA-ként elég sokat lehetett a pályán, talán ő is jó lesz rotációs játékosnak. Hallból semmit se láttunk, ugye IR-en van, de tőle függetlenül én draftolnék valakit, kell a vérfrissítés ide.

DT poszton Short fasza, tegnap is zsákolt, a 7-8 sackre minden szezonban jó, nem Aaron Donald szint, de olyan szinten talán csak Cox van, ő pedig jön közvetlenül mögöttük, top 3-5 DT. Star fejvakarós, nem tudom mennyit fog kérni, de egy runstufferért olyan sokat nem fizetnék. Fasza, nagyon hasznos, tömi a lyukakat, de top15-ös picktől én azt vártam, hogy nagyobb szörny lesz ott belül. Megtartanám, de Norwell fontosabb. Love remek kiegészítő ember, Butler is, csak ő elsőkörös, nem veteránminimumért kukázott akárki.... Ide is jöhet egy projekt emberke, persze sok múlik azon, mi lesz Starral.

A LB sorban újabb remek Gman draft, Shaq a fő kérdőjel. Nem tudja kiszorítani TD-t, ami egyfelől jó, mert Davist imádom és még mindig hasít, másfelől egy újabb elbaszott első körös pick. Legtöbbször sztem csak azért van a pályán, mert az első körben húztuk, cserébe szaladgálhat elkapók után, ami brutál mismatch, bármennyire is atletikus. Nem derült ki, hosszabb távon TD helyén mit tudna, a jelenlegi szerepköre pedig csak arra jó, hogy szopassuk szegényt. Én elcserélném egy középső körös pickre, amiből húznék egy hasonló atletikus LB-t, mivel neki jövőre lejár a szerződése, és még mindig nem láttuk a terméket igazán élesben. Valahol hátul mindenképp húznék egy ilyen safety/LB tweenert, mert Mayo ST játékos csak sajnos, többre nem jó, akárcsak a többiek. Egyébként tegnap végre nem blitzeltettük szarrá Luke-ot tetszett, fogtuk is a futást és a RB passzok sem működtek, más kérdés, hogy Brees kifilézte a secondarynket cserébe.

Hátul nagyon fájdalmas Norman elengedése (újabb szar Gman move), megnéztem volna Wilks irányításával azt a D-t, amiben Norman és Bradberry a két CB.... Így viszont kell egy rutinos kezdő, mert Worley nem megoldás. Szabolcs kérése meghallgatott, jött Gunter, és nem is volt rossz abban a pár playben, amikor fenn volt. Lehet, hogy belőle kinevelhető még valaki meglátjuk. Draftról nem ide húznék, sok a fiatal, kéne egy jó szélső kezdő CB a piacról. Captaint tegnap fikázáták, de én nem feltétlen bántanám, Thomason egy az egyben védekezni nem az ő kalibere, de tény, hogy nem úgy sült el az ő visszaigazolása, mint Peppersé. Mondjuk ebben Ron/Wilks sara is benn van a folyamatos base felállások erőltetése miatt, sztem sokkal jobb lett volna, ha nagyobb szerepet kap. Elderrel küzdhet jövőre a kezdő (nickel) pozícióért.

Safety rohadtul kell, akár kettő is a draftról. Adams jó igazolás volt, Coleman viszont eléggé visszaesett.... Mögöttük senki, Byrd nyilván kényszermegoldás. Nagyon kellenének a playmakerek a secondarybe, sztem hatalmas szintet lépne a D, ha érkezne két olyan játékos hátra, aki veszélyt jelent a labdára, mert a front sevent tekintve nem nagyon tudok olyan csapatot mondani, amelyikére elcserélném az egységünket.

A ST-ben Gano szerződése lejár, vajon mennyit akarunk adni neki. A tegnapi napot követően furcsa kettősség van bennem. Egyfelől az elbaszott FG idegesítő, viszont berúgott egy olyan FG-t, amire nem hittem, hogy képes, Ez az extra hiányzott nekem a szezonjából, amikor is végig rugdalta FG-okat magabiztosan (persze tegnapig), de extra rúgása nem volt, nem tudtam képes-e rá. Hát képes. És azért az ott egy fontos rúgás volt a szünet előtt. Szóval bármennyire is nehéz kimondanom, sztem top10, talán top5 kicker, meg kell tartani. Butker annyival mindenképp jobb lett volna, hogy rookie, és még három évig meg lett volna oldva a kicker kérdés, de Gman után Hurneymester is húzott faszságot, ez van. Palardy jó, a szezon elején kiváló volt, a végén éreztem kis visszaesést, de pozitív meglepetés volt számomra. (az megvan hogy idén nincs negyedik körünk, mert Lee-ért odaadtuk a Brownsnak?) Emlékezzünk meg Thomas McGaughey-ről, ő volt a ST koordinátorunk idén és tavaly is, miután kiderült DeHaven betegsége. Rég volt ilyen jó egységünk, sőt, nem is emlékszem, hogy valaha lett volna ilyen. Két return TD, mindkettő qrva fontos volt, fake játék, ami sikerült és szintén fontos volt, szóval le a kalappal előtte.

Mindent figyelembe véve, ez egy jó keret, apró láncszemek hiányoznak, illetve az, hogy jól használjuk az embereinket. És még valami amiért lehet hogy lehülyéztek. Én megtartanám Hurneyt. Amikor ő volt a góré (vagy annak volt titulálva és csinálta amit JRich kért), hoztuk Camet, Luke-ot, Olsent. Gman ilyen arcokat nem szerzett, KK a legjobb húzása. Nyilván Hurney értelmetlen szerződéseket kötött, de most pont arra volna szükség, hogy 3-4 éven keresztül kimaxoljuk a keret adta lehetőségeket, amíg Cam elit szinten tud futni. Szóval erre sztem jó volna Hurney, Gman ilyet nyilván soha nem tenne, lehet ezért is került sor a váltásra, nem tudom.

És kelleni is fog a jó offseason, mert a Falcons és a Saints kerete is nagyon erős, és a Bucs is egy normális edzőre van az áttöréstől sztem, szerencsére marasztalták Koettert. Kérdés nélkül a liga legerősebb divíziójában vagyunk sajna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Panthers now officially for sale. - Schefter
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 736
Sziasztok

Méltó meccset játszott a csapat magához kb ezt tudjuk. Így is nyerhető volt. Most erre nem térnék ki min ment el, nagyja elhangzott már.

A pozitívum nekem Funchess volt, elég szépen termelr Lattimore mellet. Mondtam akkor is de szerintem év végén egyrészt a sérülés másrészt a playoff miatt nem használtuk. CMC meglepett hogy milyen gyors volt a TD nel eddig ezt a sebességet sehol nem láttam tőle. Gunter mióta itt van követeltem a pályára, bejön 3-4 snapre, leüt egy passzt, csinál egy negatív szerelést. Futást nagyon jól fogtuk, annyira nem akartak de mikor akartak nem tudtak. Cam is pacsit érdemel semmi hülye passzt nem dobott nem akarta egyedül nyerni a meccset elég éles volt még a hosszú passzok is jól voltak megdobva.

Ami negatív az az elkapók minősége, Clay eldobta amit elkell kapni Dickson az Dickson, Funchess kapott egy olyan labdát az endzoneba amit egy WR1 nek elkellene kapnia. Olsen iszonyat darabosan mozog labdával a kezébe, TE hez képest is lassú, tudjuk be a törött lábának. Mindezekkel együtt ez működhetne ami bánt hogy a blitzet nem tudjuk büntetni egész évben, olyan helyzeteket kellet volna teremteni amikor ezek az elkapók nyílt területen labdát kapnak, mert egyetlen skilljük a sebesség. Futó játék inkább mérsékelt volt mint szar, Stewnak pár futása volt ami pár évvel ez előtt nem 10-20 yard hanem 30-40 de ezt egy fiatal Leadback majd megoldja. Turner rozsdás volt a falba ahogy Ryan is levolt kicsit fagyva, Matt nem volt gyász de jó se. Falon nem múlt sok, szerintem ilyenért össze tettük volna a kezünk tavaly.

Védelembe minden negatívum a Secet illeti. Nyomás megint annyira volt amennyire a Saints O-line hagyta, ellenük sokkal nagyobbat nem lehet játszani.
Azt mostmár ti is elismerhetnétek hogy ugyan olyan target mennyiségnél Bradberry ugyan olyan szar mint Worley, nem tudom hogy gondolták anno hogy ők működhetnek majd egymás mellet ilyen safety sorral. Colemanre konkrétan rá volt állva Brees" nézzük csak Cover 1 Colman hátul, jó akkor megy a hosszú" el balfaszoskodta csúnyán ezt a meccset, Munnerly egy rakás szar igy az évet nézve, átlag felettit kéne elvileg hoznia nickelbe nem azt amit Colin Jones is lehoz. Emlitettem Guntert hogy fent volt pár snapet és volt szép megmozdulása, nem azt mondom hogy megnyertuk volna vele a meccset, de mikor látod hogy játékba van a gyerek és az addigi 2 kezdőd vak, akkor nem adsz neki esélyt?

Gano kihagyot FG miatt nem haragszom vissza hozta, megesik ezen nem kell bosszankodni. Clay dropp jobban zavar. Adams szerintem okos volt, mégpedig azért mert ott a tömegbe ne utogesse sehova a labdát 2x amint tudta dobta is el, ott ez jó megoldás lett volna az hogy elkapásnak adták az röhej. Grounding megint az onnantól meg muszáj volt Endzoneba szórni zsugát és Funchess még igy is elkaphatta volna ha nem Funchess lenne hanem csak egy Cotchery.

Nem a probléma a probléma hanem a problémához való hozzáállás, trade deadline előtt látszott hogy nincs elkapónk futonk, cornerunk safetynk. Mit csinálunk el cseréljük a most yard elkapót. Oké ezt is értettem de ayaji elmegy 4. Körért Landrytől szabadulni akart a Miami, VDavist meg kibaszák mert még egy 6. Körrel se kereste meg senki.
Az új GM ezeket remélem felismeri, de az fontosabb hogy majd a saját munkája hibáit észre veszi.
Utolsó 3 draftbol szavazhatnánk hogy ki volt a legjobb húzás, miközben nezegetnenk a 2-3 köröket sírnánk. Az első körösöket meg akkor fogadnám el ha 2. Ba huztuk volna őket.

De szerintem Rivera rendbe van öltözött rendbe tartja ez nagyon dicséretes, nem zseni de nem egy kretén. Liga fele magára bukna ha lenne egy ilyen HC náluk. Shulánál is lehetne sokkal rosszabb.

Most jön az hogy akkor hozzunk embereket a rendszerbe ne a rendszert igazitsuk a UDFA elkapokhoz és Vak secondaryhez.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Ha még lenne plusz egy elit/kiemelkedő elkapóteljesítmény, nagyon komoly contender csapat lennétek! Jó volt nézni a tegnapi meccset! Kicsit húztam a Saints felé, de nem tudtam nem szimpatizálni veletek is 😊
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Ja még valami Shula rovására: a végén, amikor odaértünk 30 yard körülre, volt még kb 50 másodperc, és onnantól kezdve már kb csak TD-re mentünk, miközben az ilyen 30 yardos passzok abszolút nem erősségünk, mégis ilyen szituációkban rendre ezzel próbálkozunk, az Eagles ellen ugye a meccs végén kétszer is megkaptuk a labdát és dettó ugyanígy basztuk el az esélyt. Ha odavisszük 10-15 yardra és ha csak két playre is marad időnk, akkor is sokkal jobb eséllyel csináluk TD-t, mint így.
Jakehomer
Na, leírtad helyettem, pont ezt akartam írni az előző hsz-edre. Hiába hív végig egy meccsen jó 45 playt, ha a kritikus 15 play mind rossz.

McCaffrey TD-hez: az az ő nagy megmozdulása volt, mint a D hibája, azt a double move-t nem sok LB védekezi le, a deep S meg rossz szögben volt, de nem volt rossz helyen, mert mozdul az érkező WR-re. Összefoglalva: ez megint olyan play volt, amit Gabo mondott, hogy inkább ti csináltátok jól 😊

Visszatérve a Saints D-re: szerintem kicsit túlizgultuk a futás elleni védekezést. Már az előző két meccsen is sikerült limitálni Cam-t, CMC és Stew meg, egy-egy megmozdulástól eltekintve súlytalan volt (ahogy egész idényben) a OL mögül. Aikman mondott valami olyat, hogy Cam futásait kivéve az összteljesítményből valami liga utolsó a futás. Inkább Olsent kell volna duplázni, vagy besegíteni többet Williamsnek, egyszer valami majdnem INT is lett belőle (bár az lehet nem Olsennek ment, már nem emlékszem). Szerintem, ha Olsen játszik az előző két meccsen, akkor nagyon más lett volna az eredmény.

Alapvetően grat az idényhez, bőven az lehetőségek (azért szinte minden fontosabb játékos sérült volt többet vagy kevésbbé) és kicsit a képességek felett is teljesített a csapat, jövőre találkozunk! Remélem összejön a Falcons-Saints döntő (bár nem hiszem, oké hogy minden meccs más, de a Vikes ki fog csontozni minket ha nem tudunk futni), gondolom tudjátok hova kell szurkolni 😉

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Ja még valami Shula rovására: a végén, amikor odaértünk 30 yard körülre, volt még kb 50 másodperc, és onnantól kezdve már kb csak TD-re mentünk, miközben az ilyen 30 yardos passzok abszolút nem erősségünk, mégis ilyen szituációkban rendre ezzel próbálkozunk, az Eagles ellen ugye a meccs végén kétszer is megkaptuk a labdát és dettó ugyanígy basztuk el az esélyt. Ha odavisszük 10-15 yardra és ha csak két playre is marad időnk, akkor is sokkal jobb eséllyel csináluk TD-t, mint így.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Kicsit olyan volt ez a meccs, mint az egész szezon, sok fejvakarós play, néhány rövid kiemelkedő periódus mindkét csapatrésztől, de összességében kicsit kevés a nagy dolgok eléréséhez.

Azért bosszantó, mert ez a mai Saints (nyilván elsősorban a defense) egyáltalán nem tűnt nekem olyan jónak... Félek, hogy a Falcons tényleg becsúszik valahogy a Superbowlba.
Jakehomer
Először is grat! Másodszor: remélem Shula-val is hosszabbítotok még két évre 😀

Harmadszor: ahogy vártam, Olsennel nem tudtak mit kezdeni a 2. vonalas DB-k. A sackek viszont jó időben jöttek, elvettük (többé-kevésbbé) a futást az elejétől kezdve, Cam draw play-k sem ültek. Sok yardot nyaltunk, ebből főleg Olsen volt nagy falat, CMC egy playből hozta össze a yardja nagyrészét, ami kb. visszaadta a Ginn TD-t. Játszhattunk volna jobban is, de azért annyira gyenge nem volt a Saints D.

Nekem semmi különösen meglepő nem történt ezen a meccsen, ahogy vártam, elvettétek a futást, Brees meg szétműtötte a secondaryt. Ti oldalatokról biztos voltam benne, hogy Olsen szétkapja a pálya közepét, így is történt. Az volt csak egy kicsit meglepő (és egyben szívderítő), hogy Cam nem tudott "lábbal" nagy playeket hozni.
Gyurma Pappa
Azért nem tűnt annyira rossznak a Saints D, mert a red zone közelében ötből egyszer sikerült TD-t csinálnunk (és mint írtam, nem csak rajtatok múlt), amúgy ennyi yardot (több yardunk volt, mint nektek) kapni ettől a Panthers O-tól az csak így elfogadható, hogy nem lett zakó a vége... A McCaffrey TD kimondottan a régi idők defense-ét idézte nálatok 😊

Én úgy láttam, ti is a futás ellen rendezkedtetek be, Cam draw futásai nekem tetszettek, nem lett nagy play belőle, de több élet volt bennük, mint McCaffrey futásaiban - oké, ezzel nem raktam magasra a lécet 😊 Igazából Shula nem hívott rossz meccset tegnap, de volt pár gyökérség, ami sokba került, az a KO-s play ott a saját 10 yardon pl botrányos hívás, és nyilván a fal is hibázott, de pont azért ilyen kockázatot ott nem lett volna szabad vállalni. Meg hát azok a felállások, amikor Shepard, Dickson, Armah és Stew volt a négy skill player a pályán... Persze ha ebből megpróbálunk passzolni, de nem, nekifutunk 1 yardért a kilencemberes boxnak többször is. A red zone töketlenkedésben én inkább a skill posztokon a tehetség hiányát okolnám, mint Shulát. De jah, azt hiszem, eljött az ideje a váltásnak.

A gratuláció nektek jár, és sok sikert a Vikes ellen!

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Azért ha valaki vmi rosszat csinál ellenünk, lehet azért van, mert néha mi valamit jól teszünk.

Pl azért a végén a 3&2 illetve a 4&2 levédekezése ügyes volt korunk legjobb offensive mindjai ellen.
gabokocka
Persze, mondjuk a példád pont nem jó 😊 3&2-re nekifutottak a falnak, ami persze az idő pörgetése miatt racionális döntés volt, de nem kellett hozzá korunk legjobb offensive mindjának lenni. A 4th down védekezés szép volt minden tekintetben, mert odaért a nyomás Breeshez és a secondaryben is a helyükön voltak az emberek - más kérdés, hogy le kellett volna ütni a labdát, még egy másik kérdés, hogy ha visszanézik, akkor minden bizonnyal incomplete az ítélet.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Azért ha valaki vmi rosszat csinál ellenünk, lehet azért van, mert néha mi valamit jól teszünk.

Pl azért a végén a 3&2 illetve a 4&2 levédekezése ügyes volt korunk legjobb offensive mindjai ellen.
gabokocka
Nem eredménykövetőztem, biztos kitárgyaltátok: A védelem érdemeit nem csorbítandó azt inkább nem le kellett volna ütni 4&2-nél? Mondjuk vicces volt, először a Saint játékosok mutogattak incomplete-et, pár másodpercre rá cserélődött. (megjegyzem szerintem méretes incomplete volt így buktatok cca 15 yardot)

Jó meccs volt, nagyot játszottatok, szoros lett a vége, pedig a Saints és főleg Brees félelmetes formában játszott, a meccs alapján nálam ők a favoritok SB-ra.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 862
Azért ha valaki vmi rosszat csinál ellenünk, lehet azért van, mert néha mi valamit jól teszünk.

Pl azért a végén a 3&2 illetve a 4&2 levédekezése ügyes volt korunk legjobb offensive mindjai ellen.
gabokocka
Szerintem rossz és felesleges hívàsok voltak, de ez a védelem érdemeiből nem von le semmit, mert kulcsszitut oldottak meg jól!

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Kicsit olyan volt ez a meccs, mint az egész szezon, sok fejvakarós play, néhány rövid kiemelkedő periódus mindkét csapatrésztől, de összességében kicsit kevés a nagy dolgok eléréséhez.

Azért bosszantó, mert ez a mai Saints (nyilván elsősorban a defense) egyáltalán nem tűnt nekem olyan jónak... Félek, hogy a Falcons tényleg becsúszik valahogy a Superbowlba.
Jakehomer
Először is grat! Másodszor: remélem Shula-val is hosszabbítotok még két évre 😀

Harmadszor: ahogy vártam, Olsennel nem tudtak mit kezdeni a 2. vonalas DB-k. A sackek viszont jó időben jöttek, elvettük (többé-kevésbbé) a futást az elejétől kezdve, Cam draw play-k sem ültek. Sok yardot nyaltunk, ebből főleg Olsen volt nagy falat, CMC egy playből hozta össze a yardja nagyrészét, ami kb. visszaadta a Ginn TD-t. Játszhattunk volna jobban is, de azért annyira gyenge nem volt a Saints D.

Nekem semmi különösen meglepő nem történt ezen a meccsen, ahogy vártam, elvettétek a futást, Brees meg szétműtötte a secondaryt. Ti oldalatokról biztos voltam benne, hogy Olsen szétkapja a pálya közepét, így is történt. Az volt csak egy kicsit meglepő (és egyben szívderítő), hogy Cam nem tudott "lábbal" nagy playeket hozni.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Azért ha valaki vmi rosszat csinál ellenünk, lehet azért van, mert néha mi valamit jól teszünk.

Pl azért a végén a 3&2 illetve a 4&2 levédekezése ügyes volt korunk legjobb offensive mindjai ellen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Azért ha a nagy képet nézem bizakodóbb vagyok, mint a meccs előtt. Ha Shulát elvinné valaki valahova, annak nagyon tudnék örülni.

És azért ez a Saints igenis qrva jó volt, Thomas és Ginn brutál extra elkapásokat csinált, a két futót kb kivettük, szóval maxot kellett toljanak ahhoz, hogy nyerjenek.

Én többet kaptam a meccstől, mint amit vártam.
gabokocka
Csináltak néhány bravúros elkapást, főleg Thomas, de pl Ginn hosszú TD-je egy sima blown coverage, Coleman a senkiföldjén bóklászolt. A második félidőben még az O-juk is ledobta a vasmacskát, a védelmük meg végig rengeteg yardot engedett és nem csak rajtuk múlt, hogy csupán egy TD lett a sok FG helyett. Az a Clay drop rögtön az elején elég fontos volt, így megint mi játszottunk végig hátrányból, persze ebből a szempontból valóban pozitív a sztori, hogy ennek ellenére vissza tudtunk jönni és volt reális esély a fordításra is.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 198
Buszke vok a teamre, hogy igy visszajottunk, de hat NOba a nem csak az ellenfeleket kell legyozni ha nem a csikos barmokat is.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 862
Grat sràcok, jó csapatotok van!
Nagy csatàt vívtunk!
Az történt amire szàmoltam, izzadós meccs!

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Azért ha a nagy képet nézem bizakodóbb vagyok, mint a meccs előtt. Ha Shulát elvinné valaki valahova, annak nagyon tudnék örülni.

És azért ez a Saints igenis qrva jó volt, Thomas és Ginn brutál extra elkapásokat csinált, a két futót kb kivettük, szóval maxot kellett toljanak ahhoz, hogy nyerjenek.

Én többet kaptam a meccstől, mint amit vártam.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.