Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 736
Hilton persze jó lenne de Colts szezonnak annyi nekik Draft pick kell.
Vonta Davist szerintem olcsón adják.

Középső köröket nem nagyon lőnék el. Továbbra is ugyan azok kellenek majd a drafton mint tavaly. Vagy veterán FA jött akinek 1-2 éve van, vagy a fiatal nem annyira jött be.

Ha Matt Kalil világot váltott volna azt mondanám mehet egy 2 kör is.

De idén elég rovidtávra lett befoltozva a DE S CB lyuk. Az OT WR HB lyukat meg nem sikerült egyenlőre úgy nézni.

De azért abban hogy az OT CB kérdés hosszú távon megvan oldva bízok meg Ronék is.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
A Hawks megcsinálta amire én is gondoltam. Idén egyszerűen annyira nincs kiemelkedő csapat (az Eagles nagyon jónak tűnik, de várnék velük decemberig, mennyire lesznek akkor is jók, illetve nulla playoff meccs van a hátuk mögött ezzel a brigáddal), hogy igenis meg kéne próbálni vmi komoly upgrade-et szerezni trade útján és máris jelentősen javulhatnának az esélyeink. Hiltont mindenképp be kéne próbálni, nem tudom ki elérhető még adott esetben de mindenképp próbálkozni kéne vmi playmakert hozni az O-ba. Esetleg egy CB is játszhat, mert még egy szintet léphetne a D, ha lenne Bradberry túloldalán is egy normális CB, és ha már Colts, Davis se biztos, hogy elérhetetlen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Ez de jó lenne
 pantherswire.usatoday.com/2017/10/30/panthers-could-potentially-play-in-london-in-2018/

#KeepPounding
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Én is TY-t mondanám, Butler simán mehetne, még középső kört is raknék mellé.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Nem azt mondom hogy bármenyikuk jó lett volna hanem hogy őket se tudjuk pótolni.Fozzy nincs( nem mintha hiányozna) Austin meg inkabb Samuel.
Turóczi Szabolcs
Fozzy azért nincs, mert nem használjuk. Amikor aktív volt és szerepet kapott a gameplanben, csinált egy TD-t... A hosszú írásodban szerintem sokkal inkább jó helyen kapisgáltál, Stew ugyan egy-két power runra még jó meccsenként, de elfogyott a régen se komoly sebessége, és az átütőereje sem az, ami volt. Tehát ha futó, akkor nekünk egy leadback kéne - CMC helyett mindent oda kellett volna adni a 9ersnek és felmenni Fournette-ért.

Utólag persze könnyű 😊 És abban is nagy lett volna a kockázat.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 736
Nem azt mondom hogy bármenyikuk jó lett volna hanem hogy őket se tudjuk pótolni.Fozzy nincs( nem mintha hiányozna) Austin meg inkabb Samuel.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Lewis, Austin lol ilyen játékosokkal tele a padlás, semmi szükség rájuk. TY Hiton, na ő upgrade lenne 😊

De nem lesz itt semmilyen csere.
Jakehomer
Ginnre se volt semmi szükség 😀 meg Tolbertre. "Ilyet barhol szerezni" aztán 30 yardos kb a leghosszabb passz a levegőben és a RZban 10/2 lesz TD
Turóczi Szabolcs
Lewis=Fozzy, Austin=CMC
Ginnre magára ugyan nincs szükség, de deep threatre természetesen igen, ennek kéne Samuelnek/Shepardnak lennie. Nem jöttek be (én DJaxért sírtam már tavaly ősz óta...), mondjuk lehet, Ginn se kapna el sok hosszú passzt, amilyen szarul dobja ezeket idén Cam.

A RZ balfaszság szerintem döntő részben Cam és a fal hibája, nem a skill playereké. Tolbert tragédia volt, ne viccelj már.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 736
Lewis, Austin lol ilyen játékosokkal tele a padlás, semmi szükség rájuk. TY Hiton, na ő upgrade lenne 😊

De nem lesz itt semmilyen csere.
Jakehomer
Ginnre se volt semmi szükség 😀 meg Tolbertre. "Ilyet barhol szerezni" aztán 30 yardos kb a leghosszabb passz a levegőben és a RZban 10/2 lesz TD
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Lewis, Austin lol ilyen játékosokkal tele a padlás, semmi szükség rájuk. TY Hiton, na ő upgrade lenne 😊

De nem lesz itt semmilyen csere.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 736
Holnap trade zarás. Ti kit cserélnétek és hoznátok? Nálam Butler Cj mehetne. Butlerrol nem derült még ki hogy tökszar vagy csak most szar, így lehet kapunk érte valamit. CJ meg lehet kell valakinek. Egy RB vagy egy Slot Wr, nek örülnék.
Turóczi Szabolcs
Nem zárnám ki, hogy valamelyiket elvisszük Lewisért cserbe.
gordon
Én is gondoltam rátok, nem tudom hogy a Kony Ealyvel befürdés mennyire számít.

De a Pats adja magát a legjobban, sok a futó harcba vannak AFC csapat és kell is védő falember.

Rams jöhet még szóba Tavon Austinnal, abba az offensbe csak ballaszt, baromi nagy szerződése van.
Más kérdés nekik mennyire lenne upgrade CJ vagy Butler, es nekünk mennyi Austin, ezt az edzők látják.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Holnap trade zarás. Ti kit cserélnétek és hoznátok? Nálam Butler Cj mehetne. Butlerrol nem derült még ki hogy tökszar vagy csak most szar, így lehet kapunk érte valamit. CJ meg lehet kell valakinek. Egy RB vagy egy Slot Wr, nek örülnék.
Turóczi Szabolcs
Nem zárnám ki, hogy valamelyiket elvisszük Lewisért cserbe.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 736
Holnap trade zarás. Ti kit cserélnétek és hoznátok? Nálam Butler Cj mehetne. Butlerrol nem derült még ki hogy tökszar vagy csak most szar, így lehet kapunk érte valamit. CJ meg lehet kell valakinek. Egy RB vagy egy Slot Wr, nek örülnék.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 736
Lement a szezon fele ugyhogy már lehet következtetéseket levonni.
Matt Kalil nem olyan gyász mint a Vikingsba volt tavaly, de azért a jótól is messze. Norwell továbbra is a legjobbnak néz ki a falban pár nagy bakit kivéve. RKalilnak lefőni látszik a kávé, Larsen nem hozza a szintjét de év végére könnyen lehet hogy beleszokik, akkor szerintem vissza is vonul egy nyaksérülés nem játék. Turner megkapta a nagypénzt és nem játszik túl jól meg is sérült most, Norwell alatt van valamivel játékba, reméljük hogy belendul, mert ahogy mondtunk legalabb a falközepe jó Kalil Norwell Turnerrel, ugy Kalil sérült Turner nem játszik jól, Norwell meg nyilván Kalil hiányzasa miatt néha vakon van kit kell megblokkolni, Daryl Williams láthatatlan ami egy jó dolog, stabil lehet ott jobb oldalon, de egy komolyabb Edge ugyan ugy megfőzi valószínű mint Kalilt. Most főleg passz blokkra gondoltam, a futás nehézségeit nem tudásba vagy képessegekbe látom, hanem kommunikáció és hívásban.

Cam szerintem pont olyan amilyen sok ösztönös megoldás ami többször rossz mint jó, ha belendül akkor 1-2 meccsre megint MVP formába van, de összességében ez az ő játéka, jó lenne a hibákrol leszoktatni és akkor nem érdekelha 150-200yardokat passzol meccsenként, meg 50 et fut mellé.

Stewart szerintem elfogyott ahogy Kalil, tegnap nem volt rossz meccse a lehetőségeihez képest, de meghal a rossz fal mögött.Tegnap mikor CAP jött be csinalt egy nagy játékot látszott hogy más a robbanékonysági szint.
CMC 1/8 nak kicsit egysíkú Futni konkrétan nem fog soha 100yardot 1 meccsen. Vagy megtanulja idén vagy használjük WR-nek. És draftolni kéne egy Leadbacket középső körökbe, futoink os hibásak abban a pár retek meccs miatt.

Benji Fun szerintem említhető egylapon kb ugyan azt hozzák 1-1 meccsen másikuk lép fel. Fun-t próbálgatjuk egész évben hosszúra de nem jön be. 3downra nagyon megbizhatoak jól futják ezeket, rajtuk szerintem nem múlik semmi. Redzoneba többet várhatnánk a 2 toronytol de ez is az egész offense gyengélkedése inkább nem csak az ővék.

Olsen még 2-3 évig remélem hozza majd amit tud. Dickson egy elfogadható szintet hoz, néha meglehet találni 1-1 nagy játékkal is, egy DB nem tud viszont megblokkolni nem hogy egy LB vagy Endet. Manhertz 3. nak elmegy blokkolásba csak hát ugye ha beküldik mindenki tudja mifog következni.

D line közepe nagyon rendbe Butler bust sajnálom hogy elment rá egy első kör. Love Star Short nagyon rendbe van, nem azt mondom hogy megölik a futást de azért masszív, és a russ is bőven jó a fal kozepétől. Peppers zseniális most tart ott számokba ahol tavaly befejezte, kb minden 3. Sack egyben Fumble is elég hatékony. CJ nálam egy kalap szar , Horton jelenleg előrébb van nálam a rangsorra , aki szerintem egész jó lett, de CJ szerintem szintén végzett ez nagyon 0 ebben a falban, Addison meg az ami tavaly egész jó de 1 egész meccsre meg állandónak azért kevés, nálunk ilyen nincs is szerencsére.

Linebackerekrol nincs mit beszélni Shaqnak még nem igazán van meg a helye TD Luke gyakorlatilag ugyan ugy elite mint eddig. Mayo Tudja hozni amit Klein.

Mike Adams nagyon jó igazolás volt kiválóan játszik jól egybefogta a Secet mikor nem volt Coleman, kb meg se éreztük. Coleman 15 ös szintet nemfog hozni mégegyszer de egy tavalyit fog tudni.

Bradberry-t nem nagyon égetik nem is nagyon veszik célba annyit enged amennyi normalis futás ellen cb hez kepest kifejezetten jó. Worley vissza veszi a kezdőt szerintem, sokszor veszik célba és sokszor kap is, de tegnap neki is egy jó meccse volt megteszi amit várnak tőle , mind2en másod évesek egyenlőre szóval fejlődni fognak. Munnerly nekem csalodás azon kívül hogy Blitzzel kb semmi azt hatékonyan. Megverik sokszor el is váltja magát, amit Worleynak elnézek azt neki azért nem.
Seymourral lett egy vállalható csere akinek szerintem worley jobb játéka is koszonhető.Guntert megnézném valamikor TIghtendek ellen inkább őt nézném mint Captaint.

Ganora semmi panasz Palardy nagyon tetszik. Se KR se PR nincs aki bármit hozzá tenne
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Csak összejött a győzelem.
Az O-nak nem ment annyira tegnap, míg a Defense nagyon odatette magát.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Igen, könnyen lehet, hogy a múlt heti meccs is így nézett volna ki, ha az első drive-ot végigvisszük, ahogy ma tettük (de a Bears nem olyan rossz csapat, ma a Saints O-t is megizzasztották, pechesek voltak annál az elvett TD-nél). Na mindegy, most már ez van, mindenesetre Luke-ot jó volt látni újra elemében.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Kb ez kellett volna a múlt héten is. A jövő héten kiderül, van-e értelme messzebbre tekinteni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
CAP aktív, desperation mode on

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Persze, csak ha megint összehozunk három négy olyan játékot, amivel lábon lőjük magunkat, akkor hiába tűnsz jobbnak egész meccsen, egyszerűen nem tudsz nyerni. Asszem minusz 9 a turnover mutató, ezzel az is csoda, hogy pozitív a mérlegünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Fogalmam sincs mit várjak ettől a vasárnapi meccstől, simán benne van a pakliban, hogy az O tovább nyomorékkodik, de az is hogy feltámadunk és nyerünk. Szerencsére a Tampa is pont olyan kétarcú, mint mi, így még inkább kiszámíthatatlan, hogy mi fog történni. De ha valamit akarunk még a szezontól, akkor előbb-utóbb el kéne kezdeni normálisan játszani.
gabokocka
A DL nálatok aránylag stabilan jó, náluk meg az OL aránylag stabilan szar, a túlodalt meg nem egyértelmű a párharc az LoS-en, ezért sztem esélyesebbek vagytok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Fogalmam sincs mit várjak ettől a vasárnapi meccstől, simán benne van a pakliban, hogy az O tovább nyomorékkodik, de az is hogy feltámadunk és nyerünk. Szerencsére a Tampa is pont olyan kétarcú, mint mi, így még inkább kiszámíthatatlan, hogy mi fog történni. De ha valamit akarunk még a szezontól, akkor előbb-utóbb el kéne kezdeni normálisan játszani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 736
Hát eléggé le lesz élve ez a buccs sec
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Sterling Moore-t kirakta a Saints, egy próbát megérne. Hova jutottunk, egy onnan kivágott CB akár erősítést is jelenthet nekünk 😊

Clay egyébként Cox helyét foglalta el a rosteren, aki IR-re került.

És hogy mindenki boldog legyen, Aguayot leigazoltuk a PS-be 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Clayt visszahoztuk, ez így jó csere volt a Bills-szel. Hátha ő hozzá tud tenni valamit a mélységi passzjátékhoz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Ami meg a másik fele a történetnek, szted a 3 fős védőfal hány playen keresztül tudna nyomást gyakorolni, ha 15-20 másodpercenként elindítjuk a játékot? Már csak azzal is nagyon megkönnyíthetnénk a mi támadófalunk dolgát, hogy egyszerűen az ellenfél védőfala az ötödik-hatodik játék után a fülén venné a levegőt. Nyilván ha 3&out akkor nem, de azért reális veszély az ilyenkor a védőknek, hogy csere nélkül egy idő után elfogy a szufla.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
3 falember
2 linebacker 1 megy blitzre
2 safety
1 safety/corner
3 corner
Turóczi Szabolcs
Ahogy ezt a personnelt meglátja egy NFL irányító (nem is kell h kimagasló football IQ-ja legyen) early downon azonnal audible-özi a futást.
empty taxi
Azt akartam írni, hogy első play, Cam futás, nem is kell audible 😊 Három védőfalembert még a mi falunk is el tud mozgatni (nyilván nem Mccoy felé futunk), a következő playben, shotgun, read option két emberrel a backfielden (CMC, Samuel), aztán Shepard le, Dickson be, Cam center alól playaction rollout, stb stb...

Ezer és egy variáció van, csak azt akarom megmutatni, hogy nem használjuk ki azt, ami ennek a keretnek a nagy előnye, hogy ha a posztjukon nem is elit, de különleges játékosaink vannak, akikre nagyon nehéz megfelelő embert állítani, megoldást találni, pláne akkor, ha erre időt sem hagyunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.