Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ez sztem kamu, első kör alatt nem engedik el. Mi egy punterért adtunk negyedik kört.
Mondjuk a Joe Thomas Haden csomagra beneveznék, de sztem drágább volna, mint amennyit adnánk, meg Haden állandóan sérült is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Hadent állítólag a packers egy Hyde +6 körre akarja a Brownstol . Szerintem az ár miatt nem valós, minek nekik Hyde ? És 6 kör az már nem sok mindenre jó. Adnék érte nekik 3. kört
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Most tett fel a Panthers egy videót , Cashel beszélgettek , a Safetyből Linebackerré alakulásáról , szóba se jött ha jól értettem hogy esetleg Safetyt játszon. Egyébként szerény szimpatikus srácnak tűnt
Turóczi Szabolcs
Igen, korábban twitteren is szóba került, hogy egyáltalán nem merül fel nála a safety játék, legnagyobb elkeseredésemre. Sztem ez igen nagy pazarlás, hogy próbát se teszünk vele. Nem lehet annyira szar coverben, hogy egy próbát se érjen meg. Konkrétan jelenleg olyan vak mindkét safetynk, hogy fáj.
gabokocka
Presesonban volt egy meccs amikor , safety hiányba voltunk , akkor se ő hanem egy másik LB játszott Safetyt , ki is volt az ? fehér srác volt lehet Norris de nem 100

Szerkesztette: TSzabi
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Most tett fel a Panthers egy videót , Cashel beszélgettek , a Safetyből Linebackerré alakulásáról , szóba se jött ha jól értettem hogy esetleg Safetyt játszon. Egyébként szerény szimpatikus srácnak tűnt
Turóczi Szabolcs
Igen, korábban twitteren is szóba került, hogy egyáltalán nem merül fel nála a safety játék, legnagyobb elkeseredésemre. Sztem ez igen nagy pazarlás, hogy próbát se teszünk vele. Nem lehet annyira szar coverben, hogy egy próbát se érjen meg. Konkrétan jelenleg olyan vak mindkét safetynk, hogy fáj.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Most tett fel a Panthers egy videót , Cashel beszélgettek , a Safetyből Linebackerré alakulásáról , szóba se jött ha jól értettem hogy esetleg Safetyt játszon. Egyébként szerény szimpatikus srácnak tűnt
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Remmers-szel hosszabbítani kellene, és én semmivel nem látom jobbnak, mint Williams-t, aki itt van még két évig újonc szerződéssel. A robbanékony edge rusherek mindig halálra szopatják, nem mondom, hogy Williams-t nem, de semmi olyat nem látok tőle, amiért évi 7-8 milliót oda kéne adni neki. Oherrel most hosszabbítottunk, tehát ő marad, ha jönne ide egy elit tackle (vagy mondjuk csak Ohernél jobb), hatalmasat ugrana az egész egység. Oher mehetne jobbra, Williams lenne a csere, az új arc pedig a LT.

A secondaryt én is így látom, egy CB és egy jó safety kellene, azzal bőven tudna működni a dolog, pláne a mi rendszerünkben a védőfal feljavulása mellett.

És akkor a védőfal. Azért macerás a helyzet, mert ugye Short, Star és CJ szerződése is lejár. Valamit kezdeni kell velük. Star ugye ötödik éves opcióval maradhat, KK-n sztem jelen állás szerint tag lenne, így kiderülhet, hogy tud-e újra olyan domináns lenni, mint tavaly. CJ sztem a rotációban elférne, nagyobb szerepet meg az idei éve után nem hiszem, hogy bárhol máshol szánnának neki. Persze lehet, hogy egyáltalán nem akarunk mindenkit megtartani, pláne Butler draftolása után.

Stew nálam mindenképp maradna, nagyon örülnék, ha visszatérnénk a két normális futó rendszerére, ideális lenne egy jó rookie mellé. A class tényleg nagyon faszának tűnik, és egy komplex futó kiváltaná a Fozzy Tolbert kettőst.

Shula hülyeségei közül engem az zavar, hogy a nagyobb hátrányban sem kell két passzból végigmenni a pályán, gyönyörűen lehetne használni az underneath útvonalakat, yard after catchben sztem minden elkapónk király (mindegyik más-más okokból), ehelyett elküldünk mindenkit 20+ yardos útvonalra. Erre gyönyörű példák vannak a huddle-n a Saints meccsről is. Nekem ezek fájnak, és a sackek fele ilyenből jön, amivel kinyírjuk a drivejainkat. És érdekes, a Falcons és a Saints ellen is nagy hátrányban kezdett el varázsütésre működni az offense. Amint a QB-k két-három másodperc alatt megszabadultak a labdától, pikk-pakk lett eredménye és tudtunk haladni. Illetve amit már többször emlegettem, a kreativitás hiánya, a Saints ellen húzott váratlant, be is jött.
gabokocka
Nyilván évi 7-8 milliót nem szabad adni Remmersnek (Von Millert az első héten egész jól semlegesítette, annyira nem értek hozzá, de megkockáztatom, hogy sokszor scheming problémák is vannak, amikor betlizik a fal, a SB-ban leginkább az volt). Oher cutolható elviselhető cap bünti mellett - nem mondom persze, hogy mindenképp mennie kell, nézzük meg, hogy játszik majd, ja visszajön.

Ami Shula deep ball fétisét illeti, egyrészt ez abszolút egybeillik Cam játékstílusával, Andersonnal ugye nem is nagyon dobatott deep passt, másrészt gyakorlatilag mindig van checkdown opció... Olyan gifeket is lehet látni, hogy valaki tök üresen álldogál a 1st down markernél, de Cam csak a hosszút nézi. Ami egyébként nem feltétlenül hiba, vannak szituációk, amikor meg kell dobni a hosszút, tavaly a sikeres big playek nagyon nagy szerepet játszottak az O szárnyalásában.

A nagy hátrányban javuló O-t óvatosan kell megítélni, mert a Falcons konkrétan prevent D-re váltott, a Saints ellen alapvetően szerintem végig benne volt a veszély az O-ban, csak voltak olyan egyéni hibák, amik miatt az első félidőben ezt nem tudtuk elég pontra váltani. Persze az meg a Saints D volt ellen 😊

Jókor jött ez a bye week, jó lenne, ha Oher, Butler és Bradberry vissza tudna térni jövő héten, pontosabb képet kapnánk a csapatról..

Tepper takarodj!
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Lavar Edwards elkelt a waiveren, ment a Coltshoz. Remélem ott termel vagy öt sacket év végéig.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Sztem fölösleges számolgatni milyen mérleg lehet ebből, először nyerjünk egy meccset, ha az megvan lehet koncentrálni a következőkre. De hol az az egy meccs? 😊
gabokocka
Játékosoknak és az edzőknek oké ez a hozzáállás, ugynéz ki a GM és csapata is igy maradt . Nekik talán " túl" kéne kicsit gondolni. 😀 . Meg Ronnak is elengedni ezt hogy Erős a Front 7 😀

Szerkesztette: TSzabi
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Sztem fölösleges számolgatni milyen mérleg lehet ebből, először nyerjünk egy meccset, ha az megvan lehet koncentrálni a következőkre. De hol az az egy meccs? 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Browns moneyballt kéne még kicsit meglovagolni . Joe Hadenre beprobálkoznék, vagy Joe Thomasra. Tackle re én azt mondom csak kiprobáltat veteránt hozzunk , semmi draft. Strong Safety nincs nagyon szabadugynok se lesz senki akire szívesen költenék Harper már öreg visszahozni. Safetyt oldjuk meg Draft 1-2 körbe ha már jó veterán nem lesz. Rusher megint aranyárba van , esetleg kiprobálnék egy nagyobb darab 3-4 OLB azokat olcsobban mennek .


Egy fal ember egy corner akire sokat kéne költeni esetleg egy jó Rusher . Ha életben akarjuk tartani a Szerzont akkor a Joe Haden Trade kellene idén . Egy Haden, Bradberry teljesen korrekt nickelbe meg probálkozhatunk. Casht SS be kell rakni offsesonba meg eldontjuk mi lesz vele Coleman mehet vissza Freebe . Máris jobban hangzik Falat nem nagyon kell basztatni , azt kell játszaniuk folyton ami be kell vallani nem megy 5-6 ms ig bem birják tartani a zsebet. Az DE helyzettel nem tudom mit lehetne kezdeni azt szezon közben nehéz orvosolni , tavaly Allennel mazlink volt , most senki ilyet nem látok... Egy 9-7 elég merész lenne de ha ezek bejönnek akár volt már sok nagy leolvadas és feltámadás

Még hozzáteszem ha Peppers nálunk vonulna vissza DE ként 2év múlva akkor elsírnám magam 😀

Szerkesztette: TSzabi
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
A roster utolsó 5-6 játékosának variálgatásáról beszélünk, a big picture-t tekintve teljesen lényegtelen...

Jakehomer
Ez kicsit olyan, mint régen, amikor a nemesek gyerekei mellett volt mindig egy pórnépből származó gyerek, aztán azt verték el, ha az úrfi rosszalkodott. 😊

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
safety, preferálhatóan egy nívós veterán SS (őszintén szólva fogalmam sincs, hogy most lesz-e ilyen a piacon),
Jakehomer
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/strong-safety/
Ha Ishmael ideköltözik, atomot dobok Charlotte-ra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Remmers-szel hosszabbítani kellene, és én semmivel nem látom jobbnak, mint Williams-t, aki itt van még két évig újonc szerződéssel. A robbanékony edge rusherek mindig halálra szopatják, nem mondom, hogy Williams-t nem, de semmi olyat nem látok tőle, amiért évi 7-8 milliót oda kéne adni neki. Oherrel most hosszabbítottunk, tehát ő marad, ha jönne ide egy elit tackle (vagy mondjuk csak Ohernél jobb), hatalmasat ugrana az egész egység. Oher mehetne jobbra, Williams lenne a csere, az új arc pedig a LT.

A secondaryt én is így látom, egy CB és egy jó safety kellene, azzal bőven tudna működni a dolog, pláne a mi rendszerünkben a védőfal feljavulása mellett.

És akkor a védőfal. Azért macerás a helyzet, mert ugye Short, Star és CJ szerződése is lejár. Valamit kezdeni kell velük. Star ugye ötödik éves opcióval maradhat, KK-n sztem jelen állás szerint tag lenne, így kiderülhet, hogy tud-e újra olyan domináns lenni, mint tavaly. CJ sztem a rotációban elférne, nagyobb szerepet meg az idei éve után nem hiszem, hogy bárhol máshol szánnának neki. Persze lehet, hogy egyáltalán nem akarunk mindenkit megtartani, pláne Butler draftolása után.

Stew nálam mindenképp maradna, nagyon örülnék, ha visszatérnénk a két normális futó rendszerére, ideális lenne egy jó rookie mellé. A class tényleg nagyon faszának tűnik, és egy komplex futó kiváltaná a Fozzy Tolbert kettőst.

Shula hülyeségei közül engem az zavar, hogy a nagyobb hátrányban sem kell két passzból végigmenni a pályán, gyönyörűen lehetne használni az underneath útvonalakat, yard after catchben sztem minden elkapónk király (mindegyik más-más okokból), ehelyett elküldünk mindenkit 20+ yardos útvonalra. Erre gyönyörű példák vannak a huddle-n a Saints meccsről is. Nekem ezek fájnak, és a sackek fele ilyenből jön, amivel kinyírjuk a drivejainkat. És érdekes, a Falcons és a Saints ellen is nagy hátrányban kezdett el varázsütésre működni az offense. Amint a QB-k két-három másodperc alatt megszabadultak a labdától, pikk-pakk lett eredménye és tudtunk haladni. Illetve amit már többször emlegettem, a kreativitás hiánya, a Saints ellen húzott váratlant, be is jött.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
De nekem az a bajom, hogy 1-5-nél ekkora terített betlinél nem feltétlenül az utolsó öt játékossal kéne szarakodni.

Horton meg ismerjük ezer éve, akkora passrush potenciállal rendelkezik mint én.
gabokocka
Sérülések miatt szarakodunk velük, nem azért, mert 1-5-tel állunk 😊 Érdemi move nem lesz, amit nem is bánok, pár ember felépülése és jobb coaching kell, aztán majd márciusban helyre lehet hozni a tavalyi elbaltázott offseasont.

A hosszabb írásodra reagálva, szerintem egy kezdő tackle kell csak, Remmers idén szerintem kimondottan jó volt a jobb oldalon, nyilván a vakoldalra (ahol ugye soha nem játszott) átkerülés menet közben elég nagy kihívás, ez azért kijött, bár ott is folyamatosan javul. Továbbra se értem, mit látsz Williamsben, egyelőre semmit nem bizonyított, Remmers sokkal jobb. Azzal se feltétlenül értek egyet, hogy ez a fal annyira szar lenne passz blokkban (a Vikes ellen Oher már lehet, nem volt magánál, az megalázó volt, de amúgy nem a falon múltak a meccsek), akkor szar, ha az ellenfél tudja, hogy passz jön és Cam 7 step drop után pásztázza hosszú ideig a downfieldet... Ez részben playcalling, részben a WR-ek hibája, de sokszor szimplán szituációs kényszer, ha (komolyabb) hátrányban vagyunk.

A secondarybe kell egy kezdő corner (Bradberry már most jó 2. számú cb, és Worley-McClain megfelelő kiegészítő emberek), és egy safety, preferálhatóan egy nívós veterán SS (őszintén szólva fogalmam sincs, hogy most lesz-e ilyen a piacon), Weddle valóban ideális lett volna. Hasonlóan nagy need egy elit pass rusher, amiért a Hardy-affér óta sírok... Azt hiszem, hogy egy domináns DE hirtelen felhúzná az összes többi játékos teljesítményét a DL-ben.

Óriási csalódás lenne, ha Tolbert rosteren maradna, Stew is kérdéses amúgy, ha Gman fel akar szabadítani egy kis cap helyet. A draft nagyon erős lesz RB-ben, benne van akár egy első körös futó húzása is. Az O-ba még egy jó második TE és egy speedster WR (Byrd jövőre is kap majd esélyt szerintem) elférne még, de a kezdőben drámai változtatásokra nincs szükség. Shula se akkora hülye, amennyire szeretik szidni.

Ja és Gano, bármennyire szeretném, ha eltakarítanánk, hacsak nem fog még nagyobb mélyrepülésbe kezdeni.attól tartok, kap még egy esélyt jövőre.

Tepper takarodj!
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
De nekem az a bajom, hogy 1-5-nél ekkora terített betlinél nem feltétlenül az utolsó öt játékossal kéne szarakodni.

Horton meg ismerjük ezer éve, akkora passrush potenciállal rendelkezik mint én.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
A roster utolsó 5-6 játékosának variálgatásáról beszélünk, a big picture-t tekintve teljesen lényegtelen...

Azt, hogy minek kell Simonson, sose fogjuk megérteni, edzésen biztos nagyon hasznos 😛 Edwardsnak meg azért kellett mennie, mert most Hortonnal próbálkozik Rivera - Edwards a Vikes jól játszott, azóta nulla volt ő is.

Tepper takarodj!
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Jó hát biztos van értelme annak amit csinálunk, csak én nem látom át.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Benwikere után szabadon.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
ööööö....
Panthers cut DE Lavar Edwards, who has more sacks than Kony Ealy and Charles Johnson in 2016
 pantherswire.usatoday.com/2016/10/18/panthers-cut-de-lavar-edwards-who-has-more-sacks-than-kony-ealy-and-charles-johnson-in-2016/

#KeepPounding
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Cam nem volt túl frendly a médiaval a vicces ruhájában és a next question válaszával.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Elhoztuk a Saints waiveréről a TE Chris Manhertzet. Korábbi kosaras, szarabb nem tud lenni, mint Simonson.
gabokocka
Én vizilabdást ismerek ilyen néven.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Elhoztuk a Saints waiveréről a TE Chris Manhertzet. Korábbi kosaras, szarabb nem tud lenni, mint Simonson.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Remélem csak a felét megfogadják. Ez az offseson borzalmasan gyenge volt , ha megnézzük miket írnak és látunk mi problémának egyik se volt megoldhatatlan feladat

Gano egészszar, tavaly azért berugdosra, verseny társa nem volt ez szerintem hiba , olyat csak találünk aki legalább az extrákat berugja.


Futó helyzet az van , Simán hozhattunk volna valami értelmes futót nem drága , nem kell zseni csak aki jó valamire, azthiszem erre van a draft .... (Deangelon anno felbasztam magam amúgy ) Tolbert se tudom mikor lett ekkora rom . Kuhn gondolom megint drága volt ja nem .


Támadófal , nem hozzunk kb senkit oké hosszabbítunk mindenkivel aki szarul játszott a SB on hogy megnyugodjon az is oké , szerintem tök mást játszunk az nem oké Mindenki jó futás blokkoló Remmers is , passzba mindenki szar vagy átlagos. Az egész roster ,gameplan ellenük épül fel , nincs friss futonk nincsenek rövid passzok, folyton hátrányba vagyunk a sec miatt . Egyszerűen nem erre használtuk tavaly ezt a falat.


Pass Rushunk nincs. kurva drágán mentek a használható emberek , igazolunk egy DT , van 2 jó alapba hmmm mit is csináljünk , hozzunk egy 4. et drafton aki tök ugyan olyan mint a többi. DE az minek , szuper sztárok vannak , de ugye itt is a helyzet hogy olyan szar a sec hogy ugyse érnek oda mire az elkapó szabad .


Secondary . na ez volt az önteltség csúcsa , nekünk nem kell Normam nekünk nem kell safety , mi elhozunk 3 cornert mindegyiket idő előtt aztán majd meglátjátok milyen jók lesznek itt nálunk. Szabad Piac az mi? Cromati? Weedle? Reggie Nelson ? Harper? Sterling Moore? Casey Howard? Leon Hall? Nem hallottunk róluk semmit egyik elég lett volna de 3 is bele fért volna a capbe. Hoztunk egy draftolatlan Safetyt , Na mi legyen na mi? Tudjuk mi Panthers fanok , legyen belőle linebacker , abból van 2 elit 2 jó , de ugye nickelbe csak 2 öt használunk kell az az 5. Cash .

Elkapokkal megvagyok lőve , ki gondolta hogy ha jön Benji csak szarabbak leszünk. Azt meg szoktam hogy Newton nem néz körül . Alapanyag szerintem jó valahogy nem tudjuk használni őket
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Tehát sikerült 1-5-ös mutatóval eljutni a byeweekig, ami igen dicséretes. Noha senki nem fogja kimondani, hogy elment a szezon, ameddig matematikai esély van playoffba jutni, gyakorlatilag el lehet kezdeni építkezni jövő évre. Ergo el kéne felejteni azokat, akikkel nem számolunk 2017-ben, és azokkal keresni a megoldást a problémákra, akikből még lehet valami.

1) Kibaszni Ganót. Ha sikereket akarsz elérni, kell egy kozisztens kicker, na ő nem az. Nyilván, most a rosteren nincs más, de nyugodtan lehetne tryoutra hívogatni embereket, tavaly a Steelers pl sztem harmadik nekifutásra már talált normális kirúgót. Ha idén vkin elmegy egy meccs nem nagy cucc, jövőre remélem már fontosabb lesz.

2) Tolbert és Fozzy hanyagolása, CAP kapjon minél több lehetőséget. Stew nem lesz fiatalabb, sérülékeny kell az utánpótlás. Elsősorban majd a draftról, de addig meg lehetne nézni, mire megy több lehetőséggel CAP. Fozzy és Tolbert csak epizódszerepre jók – utóbbi úgy tűnik már arra sem. Illetve lehet nézelődni más csapatok PS-jában, hátha találunk egy gyöngyszemet. Ja, és kéne egy blokkolni képes FB.

3) Támadófal. Itt a belső hármas okés, a két tackle poszton kell megoldást találni. Oher talán a bye után visszajön, őt nem basztatnám, de az alap, hogy Williamsszel próbálkoznék Remmers helyett, ha ő is kutyus, akkor jöhet Hawkins. Itt is hátha beletalálunk vkibe.

4) Hát, mondanám, hogy ültessük le CJ-t, de ő a legjobb endünk… Ealy nagyon szar, helyén játszhatna Edwards többet, benne valahogy nagyobb a spiritusz. De itt nem tudom mit kéne csinálni, mindenki bűnrossz.

5) A secondaryben játszhat bárki, mindenki kutyaütő, mondjuk remélem Bradberry felépül, benne van fantázia. Illetve Casht hirdetem itt mióta, de ez nyilván nem így működik, pedig annyira adja magát, hogy van egy játékos egy olyan posztra, ahol mindenki szar, legrosszabb esetben ő is ugyanolyan szar lesz, veszítenivaló az nincs. Mert a linebacker sorban soha a büdös életben nem kerül majd pályára, az biztos.

6) Az elkapóknál (és TE-eknél) Benji és Olsen durván dominálja a passzjátékot, mellettük nagyon kis szerep jut másoknak, pedig nem volna rossz jobban szórni a labdákat. Ginn rendelkezett alternatívával Byrd személyében, de őt ugye kiraktuk, Funfunt lehetne többet keresni, ki kéne használni, hogy ennyi ilyen paraméterekkel megáldott célpontunk van. Nyilván ő sosem fogja tök üresre játszani magát, de ugyanúgy mint Benji, olyan catch radiussal rendelkezik, amit a DB-k optimális esetben nem tudnak levédekezni.

Remélem lesz valami változás, nem csak az hogy we didn’t execute, failed to capitalize és társai….

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Nem tudom Panthers szurkolók számára mennyi újdonság van benne, de Benoit összegyűjtött 5 okot az 5 vereség mellé:
 mmqb.si.com/mmqb/2016/10/17/nfl-week-6-carolina-panthers-problems

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear