Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ron nagy mestere annak, hogy összekaparja a társaságot a szezon végére, erre számítok most is, ha Bradberry visszajön, illetve talál egy nem teljesen homály safetyt, akkor még az se kizárt, hogy hirtelen egész jó csapatnak fogunk majd tűnni. A mostanihoz képest mindenképp 😊
Jakehomer
Magasra nem raktad a lécet 😀 De az tény, hogy nem fogjuk elengedni a szezont, minden meccsen nyerni akarunk majd, itt nem lesz Colts féle tankolás.

Azon gondolkodtam, lehet Marlowe-t visszahozzuk IR-ről, más olyan úgy sincs, akire érdemes volna tartogatni ezt az opciót.

Amúgy CJ mutat életjeleket, múltkor is egész jól mozgott, csinál futás ellen playeket, oda-odaér, ellenben Ealy akkora terített betli, mint ami a világon nincs.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Ez a vereség zavar a legkevésbé, most legalább mutattunk egy kis tartást, nem feküdtünk le, mint eddig, amikor baj volt. Az Offense-től egyedül az EZ-ba dobott pick volt kritikus, persze az nagyon nagy hiba, de ha csak közepes lenne a D, belefért volna.

Amikor Teddy Williams a legjobb db a csapatodban, ott baj van. De oké, ha már szar a secondary, valamit próbáljunk már csinálni, hogy ezt próbáljuk elfedni, de nem, 3rd&long 3 man rush és bízunk benne, hogy majd tart a zóna, és nagyon meg vagyunk lepődve, hogy nem. Amúgy Shaq nekem egyre jobban tetszik, visszanézve azt a hosszú Cooks elkapást a 4. negyedben, én úgy láttam, hogy nem az ő hibája volt, ő fogta a zónáját, a mögötte lévő db nem vette át az elkapót, hanem fellépett, ezért maradt Cooks tök üresen. Amúgy nagyon szépen bejátssza a pályát, tackle-t ritkán ront, még a játékok olvasásában kell fejlődnie, ami a növekvő playing time mellett remélhetőleg menni fog.

Sanchezt nem basztatom, szerencsétlennek semmi keresnivalója nincs a rosteren, de nem az ő hibája, hogy olyan feladatot kap, aminek ellátására teljesen alkalmatlan. Tre Bostont meddig kell még csodálnunk vajon? Pass rush vajon mi? Pedig ez a Saints fal nem tűnt áthatolhatatlannak...

Ron nagy mestere annak, hogy összekaparja a társaságot a szezon végére, erre számítok most is, ha Bradberry visszajön, illetve talál egy nem teljesen homály safetyt, akkor még az se kizárt, hogy hirtelen egész jó csapatnak fogunk majd tűnni. A mostanihoz képest mindenképp 😊

Szerkesztette: Jakehomer

Tepper takarodj!
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
A védelem kritikán aluli volt. Csak akkor sikerült őket megállítani, ha futottak harmadikra, vagy Brees dobott egy ipari méretű homályt, amiből picket fogott Teddy. Harmadik és hosszúakat olyan játszi könnyedséggel oldották meg, hogy fájt nézni.

Egyértelmű mit kell játszani, offense-nek no huddle-ben menni ész nélkül, gyors passzokkal operálni. Kérdés, hogy két hét alatt sikerül-e normálisan felkészülni (kötve hiszem).

Mivel tavaly SB részvétel volt, idén sztem 1-15-nél sem basszuk ki Ront (az év végére 6-7 W azért össze fog jönni), viszont jövőre Gmannek is villantania kell, lesz 60 misi, okosan kell elkölteni, de kell hozni legalább két értelmes DB-t, két edge rushert, és egy tacklet. Ja, hogy ne feledjem, egy kicker is kell, mert Gano botrány. Amúgy mehetnénk folyamatosan két pontos kísérletre, sztem 50% felett meg tudnánk oldani, Gano meg két-három meccsenként elbasz egyet.
gabokocka
Azon gondolkoztam én is hogy talán a legjobb 2 pontos csapatunk van . Magas nagy elkapok , 2 erő futó , klasszis TE , newton
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
A védelem kritikán aluli volt. Csak akkor sikerült őket megállítani, ha futottak harmadikra, vagy Brees dobott egy ipari méretű homályt, amiből picket fogott Teddy. Harmadik és hosszúakat olyan játszi könnyedséggel oldották meg, hogy fájt nézni.

Egyértelmű mit kell játszani, offense-nek no huddle-ben menni ész nélkül, gyors passzokkal operálni. Kérdés, hogy két hét alatt sikerül-e normálisan felkészülni (kötve hiszem).

Mivel tavaly SB részvétel volt, idén sztem 1-15-nél sem basszuk ki Ront (az év végére 6-7 W azért össze fog jönni), viszont jövőre Gmannek is villantania kell, lesz 60 misi, okosan kell elkölteni, de kell hozni legalább két értelmes DB-t, két edge rushert, és egy tacklet. Ja, hogy ne feledjem, egy kicker is kell, mert Gano botrány. Amúgy mehetnénk folyamatosan két pontos kísérletre, sztem 50% felett meg tudnánk oldani, Gano meg két-három meccsenként elbasz egyet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Kell a jó draft hely , elhozzuk Jabrill Pepperst és csinálunk belőle is Linebackert. Még csak 3 safetyből linebackerünk van

Szerkesztette: TSzabi
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
multhéten vicceltem vele hogy a LB ek játszanak cornert....... 😕 csak összefoglalót láttam , volt még valami érdekes probálkozás? Valamit muszáj kisérletezni.

Ja és Teddy Williams elit. 😀
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Bene cutja is bejött, azóta már Shaq játszott nickelt folyamatosan, átgondolt csapatépítés, nice.
gabokocka
A vicc az h ha Shaqet hátratolnátok SS-be, akkor lenne értelmes playa a secondaryben 😊
empty taxi
Én már azzal is megelégednék, ha megpróbálnánk ott Casht, semmivel nem lehetnénk szarabbak.

Nem lennék elkeseredve, ha bye után kicsit variálnánk, a szezon úőgyis kuka, legalább próbáljunk értelmes embereket találni következő szezonra.

Az is nonszensz, hogy CAP megint inaktív volt, a sosem sérülékeny Stew kidőlése esetén megint ott álltunk volna letolt gatyával Tolberttel és Fozzyval.

Gettleman és Rivera idén egymást licitálja felül a faszságokkal.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Bene cutja is bejött, azóta már Shaq játszott nickelt folyamatosan, átgondolt csapatépítés, nice.
gabokocka
A vicc az h ha Shaqet hátratolnátok SS-be, akkor lenne értelmes playa a secondaryben 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
1-5, de Teddy Williams picket fogott, minden meg van bocsátva
gabokocka
Mármint Teddy Williams a sprinter, az örökös project player WR/CB poszton? Védelmet játszik? Nem vitás, hogy ez tankolás.
gyeek
Igen ő, sikertörténet.

Bene cutja is bejött, azóta már Shaq játszott nickelt folyamatosan, átgondolt csapatépítés, nice.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Sőt byeweek jön, jövő héten nem kapunk ki 😊
gabokocka
Ne írj ilyeneket, mert valaki fontos IR-re megy a bye alatt.
iktriad
1-5-nél nem mindegy ki megy IR-re? +-1 W tök mindegy.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
1-5, de Teddy Williams picket fogott, minden meg van bocsátva
gabokocka
Mármint Teddy Williams a sprinter, az örökös project player WR/CB poszton? Védelmet játszik? Nem vitás, hogy ez tankolás.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sőt byeweek jön, jövő héten nem kapunk ki 😊
gabokocka
Ne írj ilyeneket, mert valaki fontos IR-re megy a bye alatt.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Kikapott a Falcons, tartjuk a lépést a csoport élmezőnyével 😊

Sőt byeweek jön, jövő héten nem kapunk ki 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
1-5, de Teddy Williams picket fogott, minden meg van bocsátva

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Decemberben kurva jók leszünk 😊

Tepper takarodj!
több mint 7 éve
molehill Carolina Panthers 121
Mai az első hétvége hogy látom a meccset, remek előjelek, kiváló forma, kellemes ellenfél! Szuperjó lesz.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Cam játszik?
bcsarli
Kelvin B. játszik?
Süsü
igen


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 561 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Cam játszik?

több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Kelvin B. játszik?
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Young felhozva a PS-ből, megváltás.
Simonson lett elküldve, az első értelmes döntés.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Úgy néz ki McClain és Bradberry sem lesz, a Worley, Teddy Williams párossal nyomulunk. Ha nem kapunk 40 pontot akkor egyet se.
gabokocka
Mi?? Ez most komoly? Ki van még , Young, Sanchez? Colin Jones néha szokott Nickelt

Szerkesztette: TSzabi
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Byrdöt kiraktuk. Hát a tököm kivan.
gabokocka
Megvan a felelős 😊
Vissza fogjuk még majd hozni szerintem.

Én nagyon várom a meccset, bár ezt szezon előtt is inkább L-re vettem, most meg pláne, de attól még minden Panthers meccs ajándék, nem mondom, hogy mindig jó ajándék, de ajándék 😊

Cam és Stew jó eséllyel játszani fog.
Jakehomer
L-re? Szezon előtt? Tényleg? Erős kétkedéssel fogadom, hiába tűnt Brees komoly veszélyforrásnak a sec-re nézve.
Awesome88
Ja, írtam szezon előtt, hogy 10 W volt az elvárásom, a csoport söprése teljesen valószínűtlennek tűnt még favoritként is, minimum egy idegenbeli vereséggel számolni kellett, és én inkább NO-ra gondoltam, nem a Falconsra (meh 😊 ). Ritkán játszunk sima meccset ellenük, mindegy, milyenek a mérlegek.

Remélem, jön Lou Young a titkos fegyver 😊

Tepper takarodj!
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Byrdöt kiraktuk. Hát a tököm kivan.
gabokocka
Megvan a felelős 😊
Vissza fogjuk még majd hozni szerintem.

Én nagyon várom a meccset, bár ezt szezon előtt is inkább L-re vettem, most meg pláne, de attól még minden Panthers meccs ajándék, nem mondom, hogy mindig jó ajándék, de ajándék 😊

Cam és Stew jó eséllyel játszani fog.
Jakehomer
L-re? Szezon előtt? Tényleg? Erős kétkedéssel fogadom, hiába tűnt Brees komoly veszélyforrásnak a sec-re nézve.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Úgy néz ki McClain és Bradberry sem lesz, a Worley, Teddy Williams párossal nyomulunk. Ha nem kapunk 40 pontot akkor egyet se.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Legalja.
Tuti tankolunk, más elképzelésem nincs.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.