Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Wes Hortont megint leigazoltuk.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Byrdöt kiraktuk. Hát a tököm kivan.
gabokocka
Megvan a felelős 😊
Vissza fogjuk még majd hozni szerintem.

Én nagyon várom a meccset, bár ezt szezon előtt is inkább L-re vettem, most meg pláne, de attól még minden Panthers meccs ajándék, nem mondom, hogy mindig jó ajándék, de ajándék 😊

Cam és Stew jó eséllyel játszani fog.

Tepper takarodj!
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Byrdöt kiraktuk. Hát a tököm kivan.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Cam már edzett, ha nem esik vissza játszhat.
Rég vártam ennyire kevéssé meccset, mint ezt a mostanit.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
Megvolt a szokásos sajtótájékoztató, semmi különös, az unalomig hangoztatott klisék.
Azért jó, hogy most a Saints jön, mert a Tampa impotens offense-e után most ismét meg lesz szórva a D rendesen, egyszer az offense, egyszer a defense miatt kapunk ki, tökéletes sorminta....
gabokocka
ja, csak most a mi védelmünk is meg lesz szórva rendesen szerintem, mindegy hogy cam játszik-e vagy sem.


több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Megvolt a szokásos sajtótájékoztató, semmi különös, az unalomig hangoztatott klisék.
Azért jó, hogy most a Saints jön, mert a Tampa impotens offense-e után most ismét meg lesz szórva a D rendesen, egyszer az offense, egyszer a defense miatt kapunk ki, tökéletes sorminta....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Fenomenális HC teljesítmény és voltak a játékosoktol is egyéni villanások , Teddy , Colman , Anderson. Na amúgy szeretem ezt a csapatot akkor is 12 ben kezdtem el szurkolni a Csapatnak szóval ez igazán nem okoz pánikot. Szerintem Anderson nem volt rossz szegény tipik balfasz , felpattanorol nem annyira tehet, fumblenal is egy jó megmozdulás ért szarul véget , az Int meg hát istenem 175 Grimesra Rá dobta 2 m es Olsen ellen gondolta mi baj lehet, ilyet edzésen egyik cornerünktől se lát , meg megütni se szokták ha megfutja. Newton meg vagy fut vagy 20+ yardot akar dobni sose veszi észre a rövidet..... nálam ez nem Andersonon múlt. Futás védelem jó volt , nem elit de nem is rossz, safetyk továbbra se tudnak szerelni...Passz ellen se volt olyan szar a helyzet mint vártuk , de azért szar volt 😀 , ezeket az érthetetlen hívásokat viszont.... Worley botrány linebackerek futkostak az elkapok után hátulról mélységben sehol egy védő , komolyam megnézném ilyenkor hol vannak mit csinálnak , simán elhiszem hogy Worley Bostonon emberezet 1v1 😀 na mindegy. Futás és Olsen jó volt . Szerintem most kell valamit váltani minden mindegy alapon. 1-4 még nem a világvége csak az hogy csoport 3. és csoporton belül 2 vereség. Aztán ügye jön Brees....
Turóczi Szabolcs
Az első pick is Andersoné, pontatlan dobás volt. EZ-ba meg nem dobunk 1st downra double coverage-ba úgy, hogy még csak siettetve sem volt, ez cardinal sin egy irányítónál, nincs rá mentség. Ha lehet rangsorolni, ez még nagyobb faszság volt, mint Rivera időkérése. Andersonra volt szabva a gameplan, ami kockázatkerülő játékot jelentett, ezért a sok rövid passz, nem is volt ezzel gond, play actionből kimondottan jól osztogatott, de nem ér semmit, hogy 100 yarddal többet csinálsz, ha lenullázod három turnoverrel.

Futás védelem jó volt, Worley meg botrány? Én másik meccset láttam akkor 😊 Evans egyszer látványosan megverte, az TD lett (ott is hiányzott a safety help szerintem), amúgy talán nem is volt róla több elkapás, max néhány rövidebb, már nem emlékszem pontosan. A lényeg, hogy most játszott először úgy, ami alapján lehet reménykedni, hogy még játékos lesz belőle. A védelemben sokkal inkább az volt a gáz, hogy egy Jaquizz Rodgers szétfutotta a "rettegett" falunkat (úgy, hogy az első drive után már a vak is látta, hogy a Bucs futásorientált gameplannel jött ki), Winston szinte összes értelmes passza play actionből jött.

Ron meg idén visszarepült az időben vagy egyszerűen csak kezd kiderülni, hogy csak sokkal jobb csapattal tud nyerni... Valahogy megint kihozunk szezon végére 7-8 győzelmet és megy majd a racionalizálás, hogy nem is volt ez olyan rossz. De az. Ja és Gano is mehet a picsába felőlem.

Az a facemask is egy geci call volt egyébként, gondolom a szabály betűje szerint be lehet fújni, de egyáltalán nem akadályozta vele a futót Ealy, és egy fél pillanat alatt elvette a kezét, ahogy érezte a facemasket az ujján, nem rántotta meg. Ez mondjuk tipikusan olyan call, ami nem zavarna, ha mi is megkapnánk a hasonló kalibereket.
Jakehomer


Valóban így nem félkomába hogy figyelek ezekre már más , folyton csak azt láttam hogy az ő oldalán van elkapás de sokszor nem az ő embere volt , de lehet sokat várok tőle , majd megnézem kiket húztak utánna drafton. Futás ellen ahogy mondod nem jön össze a tackle , de ez most nem egy Denver elleni meccs volt ,ahhoz képest fejlodtunk , más kérdés kik ellen.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát van min szentségelni az tuti. Mondjuk a szenvedés azért magyarázható, ez az offense sosem arról szólt, hogy átpasszolja az ellent, hanem futás vagy Cam, futás vagy Cam, futás vagy Cam, ahol a "Cam" időnként futás, időnként meg passz Benji vagy Olsen felé, meccsenként párszor meg Ginn-nek, hadd szaladjon érte. Ebből most csak a futás / Stewart és Cam hiányzik. Azaz kb. minden 😀

A védelem meg olyan Saints 2009-féle. Amikor összejön a brutál turnover mutató, a sok szerzett labda akkor hasít, ha nem, akkor meg előjönnek a gondok. Ezért is van ez a zebraminta, hogy egyik évben jobbnak látszik annál is amilyen, a másik évben meg rosszabbnak, mint a valóság. Most éppen az utóbbi van.

Elvileg, ha Cam és Stewart visszatér, akkor az offense-nek rendbe kell lennie, azzal meg a ball controll, a time management is visszakerül erre a télfélre, ami segít majd a defense-en. Úgyhogy az év második fele lehet akár olyan is, mint 2 éve. Csak az ilyen tegnapi féle vereségeket nem ártott volna elkerülni, mert idén az Atlanta miatt lehet, hogy kell 11-12W körül a playoffhoz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem akarok itt károgó lenni de ez a csapat már tavaly is keret alapján egy 8-10 győzelmre lett volna képes csak aztán jött Cam és god módba kapcsolt és vele együtt a győzelmek is jöttek.Idénre viszont még inkább gyengült a keret, a secondary kb egyetlen playmaker-ét elengedtétek és Cam se találja idén még a góllövő cipőit. Ezek alapján én nem annyira csodálkozom,hogy most így áll a panthers ahogy.
De remélel én is hogy feltámadnak és visszatér Cam is tavalyi formájához mert egy élmény volt már tavaly is a játékuk.
Mr.Breaker
Tavaly tenyleg felulteljesitett a keret, de meg igy is boven PO csapat kellene legyen a panthers, egyszeruen csak superbowl hangover van. Iden nem ugy pattannak a labdak, nem jonnek be a rizikos dolgok es ami a legnagyobb gond, hogy Cam nincs rendben fejben. Engem kifejezetten zavart a tauntingja a falcons ellen. Megalazo kirohanas a sb utan, mindenki probalja agyonutni, de o tovabbra is hergeli a vedoket. Ki is utottek utana. Riveranak kellene elbeszelgetnie vele, hogy ebbol vegyen vissza.

Amugy a vedelem is forman kivul. A hawksnal lattuk tavaly, hogy egy ember is kepes elcseszni egy secondaryt, de az javithato.

Tavaly egesz szezonban volt 19 eladott labda, most 5 meccs alatt 14. Ebbol kell visszavenni, aztan nem lesz gond a gyozelmekkel.

Az eddigi ellenfelek sem voltak rossz csapatok. Denver, Vikings, Falcons. Harom vallalhato ev elejei vereseg. Ez a mai az elso ami igazan bosszanto lehet.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Tavaly csapatként voltunk jók, idén úgy vagyunk szarok. Mindenkinek tanulnia kell belőle, hogy jövőre ne basszuk el ugyanúgy a szezont. Gmannek, Riverának, és a játékosoknak is. Kell egy jó tackle, egy playmaker skill playa (FunFun nulla), egy edge rusher és egy jó DB. Ezeket Gmannek kell megoldani, pénz és pick is lesz rá bőven. Aztán ha abból nem jön ki újabb jó szezon akkor Riverát kell számon kérni. Egy elbaszott offseasonnal a hátunk mögött nem volna túl elegáns, még akkor sem, ha most ő is fasz rendesen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Mr.Breaker 1 880
Nem akarok itt károgó lenni de ez a csapat már tavaly is keret alapján egy 8-10 győzelmre lett volna képes csak aztán jött Cam és god módba kapcsolt és vele együtt a győzelmek is jöttek.Idénre viszont még inkább gyengült a keret, a secondary kb egyetlen playmaker-ét elengedtétek és Cam se találja idén még a góllövő cipőit. Ezek alapján én nem annyira csodálkozom,hogy most így áll a panthers ahogy.
De remélel én is hogy feltámadnak és visszatér Cam is tavalyi formájához mert egy élmény volt már tavaly is a játékuk.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Mondjuk olyan callra gondolsz, amikor Phillyt felrúgták a meccs elején?

Tolbertet kihagytad, az első drive-ot megakasztó "blokkja" fenomenális volt. Teddy Williams is baszki, lefejeli Ginnt. De Benét ki kellett baszni, nem lett volna elég leültetni a padra, nevetséges.

Amúgy összességében a futás elleni védekezés nem volt szar, sztem négy yardos átlag alatt marad a Bucs, ami gáz volt az a tackling megint, nem is tudom mennyi yard jött első kontakt után, de sztem rengeteg.

Á nem is gondolok inkább az egészre, mert felbaszom az agyam. Az a jó, hogy egy ilyen meccs után lehet szopni a melóban kb. három óra alvással, priceless....

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Fenomenális HC teljesítmény és voltak a játékosoktol is egyéni villanások , Teddy , Colman , Anderson. Na amúgy szeretem ezt a csapatot akkor is 12 ben kezdtem el szurkolni a Csapatnak szóval ez igazán nem okoz pánikot. Szerintem Anderson nem volt rossz szegény tipik balfasz , felpattanorol nem annyira tehet, fumblenal is egy jó megmozdulás ért szarul véget , az Int meg hát istenem 175 Grimesra Rá dobta 2 m es Olsen ellen gondolta mi baj lehet, ilyet edzésen egyik cornerünktől se lát , meg megütni se szokták ha megfutja. Newton meg vagy fut vagy 20+ yardot akar dobni sose veszi észre a rövidet..... nálam ez nem Andersonon múlt. Futás védelem jó volt , nem elit de nem is rossz, safetyk továbbra se tudnak szerelni...Passz ellen se volt olyan szar a helyzet mint vártuk , de azért szar volt 😀 , ezeket az érthetetlen hívásokat viszont.... Worley botrány linebackerek futkostak az elkapok után hátulról mélységben sehol egy védő , komolyam megnézném ilyenkor hol vannak mit csinálnak , simán elhiszem hogy Worley Bostonon emberezet 1v1 😀 na mindegy. Futás és Olsen jó volt . Szerintem most kell valamit váltani minden mindegy alapon. 1-4 még nem a világvége csak az hogy csoport 3. és csoporton belül 2 vereség. Aztán ügye jön Brees....
Turóczi Szabolcs
Az első pick is Andersoné, pontatlan dobás volt. EZ-ba meg nem dobunk 1st downra double coverage-ba úgy, hogy még csak siettetve sem volt, ez cardinal sin egy irányítónál, nincs rá mentség. Ha lehet rangsorolni, ez még nagyobb faszság volt, mint Rivera időkérése. Andersonra volt szabva a gameplan, ami kockázatkerülő játékot jelentett, ezért a sok rövid passz, nem is volt ezzel gond, play actionből kimondottan jól osztogatott, de nem ér semmit, hogy 100 yarddal többet csinálsz, ha lenullázod három turnoverrel.

Futás védelem jó volt, Worley meg botrány? Én másik meccset láttam akkor 😊 Evans egyszer látványosan megverte, az TD lett (ott is hiányzott a safety help szerintem), amúgy talán nem is volt róla több elkapás, max néhány rövidebb, már nem emlékszem pontosan. A lényeg, hogy most játszott először úgy, ami alapján lehet reménykedni, hogy még játékos lesz belőle. A védelemben sokkal inkább az volt a gáz, hogy egy Jaquizz Rodgers szétfutotta a "rettegett" falunkat (úgy, hogy az első drive után már a vak is látta, hogy a Bucs futásorientált gameplannel jött ki), Winston szinte összes értelmes passza play actionből jött.

Ron meg idén visszarepült az időben vagy egyszerűen csak kezd kiderülni, hogy csak sokkal jobb csapattal tud nyerni... Valahogy megint kihozunk szezon végére 7-8 győzelmet és megy majd a racionalizálás, hogy nem is volt ez olyan rossz. De az. Ja és Gano is mehet a picsába felőlem.

Az a facemask is egy geci call volt egyébként, gondolom a szabály betűje szerint be lehet fújni, de egyáltalán nem akadályozta vele a futót Ealy, és egy fél pillanat alatt elvette a kezét, ahogy érezte a facemasket az ujján, nem rántotta meg. Ez mondjuk tipikusan olyan call, ami nem zavarna, ha mi is megkapnánk a hasonló kalibereket.

Szerkesztette: Jakehomer

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Húúúú srácok.... Eddig azt hittem nálunk nagyobb a baj.
Valami nagyon nem klappol nálatok.
silent7939
Én írtam nálatok egy héttel ezelőtt 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Pedig drukkoltam az X-nek fantasy miatt ( Panthers D)

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Húúúú srácok.... Eddig azt hittem nálunk nagyobb a baj.
Valami nagyon nem klappol nálatok.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ettől a Tampától kikapni, atyaég.
Ha holnapig nem rúgunk ki valakit, mindenki monnyon le.
gabokocka
Sajnos igazad van. Nem elég, hogy a fél tampai defense fal kuka, az offense még játszani se tudott. Egyedül a "tartalékos" defense játékosokon múlt ez a meccs. Kb ők hozták. Nyilván egy jó formában lévő 100%-os pantherst egy 100%-os bucs se tudott volna megverni. De a mák az mák, ezt senki se vitatja. Abba meg, ami Aguyao fejében mi megy hétről hétre abba bele se merek gondolni.
TheBerzerker
Veletek is csak kibasztunk, mert plusz 1W ennek a stábnak....
gabokocka
Itt nem a stábbal van a baj. Illetve egy tagjával tuti van. Warhoppot már vagy 3 éve ki kellett volna baszni. Itt valami más gond van. Ez a offense tavaly kurvanagyot lépett előre. A keret ugyanaz. Csak úgy mint a Panthersnél, itt valami más gond van. Én nem húznám rá arra, hogy elment Norman.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ettől a Tampától kikapni, atyaég.
Ha holnapig nem rúgunk ki valakit, mindenki monnyon le.
gabokocka
Sajnos igazad van. Nem elég, hogy a fél tampai defense fal kuka, az offense még játszani se tudott. Egyedül a "tartalékos" defense játékosokon múlt ez a meccs. Kb ők hozták. Nyilván egy jó formában lévő 100%-os pantherst egy 100%-os bucs se tudott volna megverni. De a mák az mák, ezt senki se vitatja. Abba meg, ami Aguyao fejében mi megy hétről hétre abba bele se merek gondolni.
TheBerzerker
Veletek is csak kibasztunk, mert plusz 1W ennek a stábnak....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ettől a Tampától kikapni, atyaég.
Ha holnapig nem rúgunk ki valakit, mindenki monnyon le.
gabokocka
Sajnos igazad van. Nem elég, hogy a fél tampai defense fal kuka, az offense még játszani se tudott. Egyedül a "tartalékos" defense játékosokon múlt ez a meccs. Kb ők hozták. Nyilván egy jó formában lévő 100%-os pantherst egy 100%-os bucs se tudott volna megverni. De a mák az mák, ezt senki se vitatja. Abba meg, ami Aguyao fejében mi megy hétről hétre abba bele se merek gondolni.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Kéne nyomni egy 1-15-öt a 15-1 után, csak hogy stílusosak legyünk 😊
gabokocka
2003: 11-5, utána: 7-9
2005: 11-5, utána: 8-8
2008: 12-4, utána: 8-8
2013: 12-4, utána: 7-8-1
2015: 15-1, utána: 1-4 (eddig)

a visszaesés a franchisenál nem szokatlan.
braxa88
Ja, majd decemberben megszoptatjuk magunkat, hogy hátrébb draftoljunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Fenomenális HC teljesítmény és voltak a játékosoktol is egyéni villanások , Teddy , Colman , Anderson. Na amúgy szeretem ezt a csapatot akkor is 12 ben kezdtem el szurkolni a Csapatnak szóval ez igazán nem okoz pánikot. Szerintem Anderson nem volt rossz szegény tipik balfasz , felpattanorol nem annyira tehet, fumblenal is egy jó megmozdulás ért szarul véget , az Int meg hát istenem 175 Grimesra Rá dobta 2 m es Olsen ellen gondolta mi baj lehet, ilyet edzésen egyik cornerünktől se lát , meg megütni se szokták ha megfutja. Newton meg vagy fut vagy 20+ yardot akar dobni sose veszi észre a rövidet..... nálam ez nem Andersonon múlt. Futás védelem jó volt , nem elit de nem is rossz, safetyk továbbra se tudnak szerelni...Passz ellen se volt olyan szar a helyzet mint vártuk , de azért szar volt 😀 , ezeket az érthetetlen hívásokat viszont.... Worley botrány linebackerek futkostak az elkapok után hátulról mélységben sehol egy védő , komolyam megnézném ilyenkor hol vannak mit csinálnak , simán elhiszem hogy Worley Bostonon emberezet 1v1 😀 na mindegy. Futás és Olsen jó volt . Szerintem most kell valamit váltani minden mindegy alapon. 1-4 még nem a világvége csak az hogy csoport 3. és csoporton belül 2 vereség. Aztán ügye jön Brees....
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Kéne nyomni egy 1-15-öt a 15-1 után, csak hogy stílusosak legyünk 😊
gabokocka
2003: 11-5, utána: 7-9
2005: 11-5, utána: 8-8
2008: 12-4, utána: 8-8
2013: 12-4, utána: 7-8-1
2015: 15-1, utána: 1-4 (eddig)

a visszaesés a franchisenál nem szokatlan.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding


Ilyenkor amúgy full cinkes bírózni, de ezt baszki hogy lehet kintnek látni?
gabokocka
ha bent látták volna Rivera kikérte volna az idejét 😊
harras
Jogos, én kérek elnézést 😊

Kéne nyomni egy 1-15-öt a 15-1 után, csak hogy stílusosak legyünk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515


Ilyenkor amúgy full cinkes bírózni, de ezt baszki hogy lehet kintnek látni?
gabokocka
ha bent látták volna Rivera kikérte volna az idejét 😊
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
1 yardrol futni kell, mikor tanulják meg a HCk?!