NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
The Carolina Panthers have a made a surprise cut, releasing wide receiver Brenton Bersin

#KeepPounding
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az oke, hogy Ron meg mindig azzal motivalja a csapatot, hogy "nincs respect", de sokan kezditek tultolni a temat. Tavaly amikor MVP lett es a .com odakat zengett a teljesitmenyerol, akkor meg nem akarta RG a ligan kivul latni? Vagy akkor meg nem volt "diszkriminalva", amiert fekete?
undisputedly
Tavaly egész évben nem kapott egy megátalkodott roughing the passer callt by the way. Reális ugye?

Szóval lehetséges, hogy túltoljuk, és nem hibáztatom azt, akit ez zavar, de attól még valós dolog az, hogy vele szemben sokkal többet lehet megtenni, mint bármelyik másik irányítóval szemben (Gabbert több callt az isten szerelmére).
Jakehomer
Szerintem altalanossagban kevesbe vedik a scramble qb-kat. RW is kap/kapott kemenyeket buntetlenul. Ez ilyen. Szvsz nincs rendszerszintu diszkriminacio -barmilyen alapon- Cam ellen, hiszen pont, hogy a liga egyik legjobban fogyo termeke.

Sokkal inkabb van szerintem arrol szo, amit Olsen(?) is emlitett, hogy mivel o nem csak a Qb-k kozott, de az egesz palyan a legnagyobb termetu jatekosok koze tartozik, es az egesz ligat tekintve a legtobbet futo qb- yard, td stb, o valik a legyobbszor free target futova-, ezert neha benezik a sporik. Nyilvan ezeket a hibakat ki kellene kiszubolni, de azt nagyon tulzonak es veszelyes precedensnek is tartom, hogy annak tudjak be sokan, hogy a borszine miatt tortenik ez (vagy azert mert felesel a vedokkel). A liga a buntetesek osszegenek meghatarozasa teren meg mar korabban is adott okot a szemoldokfelhuzasra, ebben nincs semmi uj.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Az oke, hogy Ron meg mindig azzal motivalja a csapatot, hogy "nincs respect", de sokan kezditek tultolni a temat. Tavaly amikor MVP lett es a .com odakat zengett a teljesitmenyerol, akkor meg nem akarta RG a ligan kivul latni? Vagy akkor meg nem volt "diszkriminalva", amiert fekete?
undisputedly
Tavaly egész évben nem kapott egy megátalkodott roughing the passer callt by the way. Reális ugye?

Szóval lehetséges, hogy túltoljuk, és nem hibáztatom azt, akit ez zavar, de attól még valós dolog az, hogy vele szemben sokkal többet lehet megtenni, mint bármelyik másik irányítóval szemben (Gabbert több callt az isten szerelmére).

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az oke, hogy Ron meg mindig azzal motivalja a csapatot, hogy "nincs respect", de sokan kezditek tultolni a temat. Tavaly amikor MVP lett es a .com odakat zengett a teljesitmenyerol, akkor meg nem akarta RG a ligan kivul latni? Vagy akkor meg nem volt "diszkriminalva", amiert fekete?
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/uhibahqkfrf3vkkxvzig
Josh Norman fined $48,620 for hit on Sterling Shepard
Josh Norman's hard-hitting style has cost him again. The Redskins cornerback has been fined $48,620 for an unnecessary roughness penalty called in Washington's 29-27 win on Sunday.


És akkor emlékezzünk vissza a denveri büntetésekre, no comment.....
Goodelléket biztos nagyon zavarja Cam jelenléte, de reméljük még sokáig el kell viselniük.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
CJ sem edzett pénteken miután csütörtökön meghúzta a combját. Nem a legjobb előjelek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Oher agyrázkódás miatt nem játszik vasárnap.
dande
Uhh, pont a félelmetes falcons pass rush ellen ez.... oh, wait! 😀
peach
Beasley kb az egyetlen jó meccsét ellenünk játszotta 😊

Oher egész héten edzett, csak ma jelentkeztek a tünetek, de elég súlyosak voltak, nem hangzk túl jól.. Hawkins time

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Oher agyrázkódás miatt nem játszik vasárnap.
dande
Uhh, pont a félelmetes falcons pass rush ellen ez.... oh, wait! 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Oher agyrázkódás miatt nem játszik vasárnap.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Meglássuk hogy variálunk, de a védelem egész szépen javul hétről hétre, mondjuk a Falcons offense jó teszt lesz. A támadóknak nem kéne a második félidőkben terített betlit nyomni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Ezek szerint nemcsak a fanbase volt elégedetlen Sixo kedvenc játékosával.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Meg jött Michael Griffin is, egyelőre Delaire ment IR-re.

Ball lett még waivelve.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Love-ot visszahoztuk Butler sérülése miatt.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Én arra leszek kíváncsi össze tudunk-e rakni egy normális meccset ordas balfaszkodások nélkül. gabokocka
Ellenünk ez is beleférhet, eddig mindhárom meccsünkön sikerült vmi kreténség miatt 3&out helyett td-t szopni. Szóval ha lesz ilyen tuti pariban leszünk benne 😊
peach
Na én egy ilyen teljesítménytől már odavolnék. A Vikes ellen volt kb 7-8 hasonló balfaszság.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Na, hát nyert a Falcons, nem kéne kikapni vasárnap 😊
gabokocka
De. 😊
empty taxi
Gyerünk empty, adjad nekik! 😀
Én arra leszek kíváncsi össze tudunk-e rakni egy normális meccset ordas balfaszkodások nélkül. gabokocka
Ellenünk ez is beleférhet, eddig mindhárom meccsünkön sikerült vmi kreténség miatt 3&out helyett td-t szopni. Szóval ha lesz ilyen tuti pariban leszünk benne 😊

Am. szerintem csúnya verés is lehet a vége, az elmúlt két meccs szar játéka után sztem camnek vérezni fog a szeme ami nekünk semmi jót nem jelenthet. Pláne ha campbell baszik felépülni végképp nagy napja lehet...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Én arra leszek kíváncsi össze tudunk-e rakni egy normális meccset ordas balfaszkodások nélkül. Ehhet eddig Denverben álltunk a legközelebb. Ha ez megvalósul és kikapunk azt mondom oké, de könyörgöm nekínáljuk fel tálcán a győzelmet az ellenfélnek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nagyon kiváncsi leszek most Benjaminra. Rhodesék ugye lekapták, tegnap meg Trufant teljesen eltávolította Cooksot a pályáról, aki végig követett a pálya minden pontjára
sztem kulcspárharc lesz a Trufant-Benjamin.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Lehet, hogy túl nagyképűen nézem, de szerintem nekünk jó, hogy éjjel a Falcons nyert, mert az valahogy jobban benne van a pakliban, hogy a Saintstől kikapunk egyszer, mint az Atlantától. Így, hogy ők egy győzelemmel elléphetnek, nekünk most fontosabb lesz a meccs, bízom benne, hogy ennek megfelelő lesz a felkészültség, és ugye ott van a tavalyi kisiklás is, amiért vissza lehet vágni. Érthetetlenül optimista vagyok a vasárnapi meccsel kapcsolatban, nem tudom elképzelni, hogy kikapjunk... Lehet, ez nem olyan jó jel 😊
Jakehomer
Nem, tudom engem a vasárnapi picit pofánbaszott, ennyire idiótán nem lehet játszani. Ez 2012-t idézte. Szóval én óvatosan közelítek a meccs felé.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Lehet, hogy túl nagyképűen nézem, de szerintem nekünk jó, hogy éjjel a Falcons nyert, mert az valahogy jobban benne van a pakliban, hogy a Saintstől kikapunk egyszer, mint az Atlantától. Így, hogy ők egy győzelemmel elléphetnek, nekünk most fontosabb lesz a meccs, bízom benne, hogy ennek megfelelő lesz a felkészültség, és ugye ott van a tavalyi kisiklás is, amiért vissza lehet vágni. Érthetetlenül optimista vagyok a vasárnapi meccsel kapcsolatban, nem tudom elképzelni, hogy kikapjunk... Lehet, ez nem olyan jó jel 😊

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Na, hát nyert a Falcons, nem kéne kikapni vasárnap 😊
gabokocka
De. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Na, hát nyert a Falcons, nem kéne kikapni vasárnap 😊

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
vagyis ha nem csinálsz baromságot
gabokocka
Még szerencse, hogy nálunk van alkalmazásban a regnáló MVP és a Coach of the Year. 😊
Shula-nak fel van adva a lecke.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mi a fasz van Carolinában?
ThundersNFL
Ami nálunk a sivatagban 😀
silent7939
Jo, de a Panthers legalabb ket elit vedelemtol kapott ki 😀 (ne vegyetek sertesnek)
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mi a fasz van Carolinában?
ThundersNFL
Ami nálunk a sivatagban 😀
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Az a bajom ezzel a meccsel, hogy megint úgy sikerült kikapni, hogy vezettél tíz ponttal és a túloldalon egy tökéletesen impotens offense volt, vagyis ha nem csinálsz baromságot és mindig hosszú pályáról kell támadniuk a büdös életben nem fordítják meg. Ergo nem kell a saját endzoneban passzokkal próbálkozni, nem kell 54 yardos mezőnygólt elvállalni, nem kell 40 passzkísérletet megpróbálni, stb...

Ugyanazt adtuk elő, mint a Superbowlban, csak most még vezettünk is magabiztosan.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.