NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
The NFL Players Association will conduct a compliance investigation into the Cam Newton incident from Thursday night.
Newton reportedly passed all four of his concussion tests, but he wasn't tested until after the game. That's been the source of some controversy this week and now the NFLPA will launch a formal investigation into the matter. The league will cooperate with the investigation and if the two sides can't agree on a resolution, a ruling will be handed down by a third party. Under new league rules, teams that don't follow the correct protocol for concussions could be subject to penalties including fines or even a loss of draft picks.

Ellentmondásosak az infók, ezek szerint a pályán mégse vizsgálták....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
nos, a Patriots meccsein (minden meccsen) puskából adnak le sorozatlövéseket. Sőt, ha jó kedvük van, még egy ágyút is elsütnek.
peterk2005
Azok a kalózok Tampából, a Gillette-be csak puskát lehet behozni. 😊 (ja, és sortüzet adnak le, nem gépkarabélyokkal puffogtarnak.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
De éppen eléggé, amikor kiderült, hogy nálatok ez bevált szokás jobban utána néztem, mára mondjuk nem emlékszem a részletekre. A lényeg nekem ne akarják beadni , hogy nem a megfélemlítés a cél, ha ismered az amerikai banda kultúrát akkor tudod, hogy baseballütőt nem hagyományos célokra használják. Egy baseballütőnek kb annyi keresnivalója van egy NFL meccsen mint egy pisztolynak. Részemről ennyi téma lezárva! Gameday van .
Isti81
Hát pedig az ördög mindig a részletekben bújik meg. A "keep pounding" Sam Mills (egykori edzőjük) egyik meccs előtti motivációs beszédéből vált jelképpé, kb. úgy, mint pl. a Coltsnál a "Chuckstrong". Mára komoly mozgalommá vált, alapítványok - rákellenes, gyermekeket támogató, stb. - működnek ezzel a mottóval, és az egységről, az összetartásról, az elesettek segítéséről szól. Még csak az sincs, mint nálunk néhány karitatívként létrehozott, vagy részben úgy működő mozgalommal (goy motorosok, magyar gárda, hogy mondjak példát is), hogy a karitatív jelleg mellett megjelenik a megfélemlítés, és hasonló negatív tartalom is. A "keep pounding" teljesen tiszta, pozitív, a legkisebb ilyen elferdülése sincs.

A baseball ütőbe meg többet látsz bele, mint ami benne van. Nem a Panthers az első, akik használták már dobverésre. College meccseken, és NFL-ben is volt már rá apropó, hogy más csapatok is használták. A pisztolyról meg ..... nos, a Patriots meccsein (minden meccsen) puskából adnak le sorozatlövéseket. Sőt, ha jó kedvük van, még egy ágyút is elsütnek. Ahhoz képest egy baseball ütő fogpiszkáló. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Látom a Broncos SB győzelme óta sokan látták Concussion című filmet! Igazából nem tudom mit akartok szabálytalanok voltak az esetek igen, hibáztak a bírók igen, de Newton méretű emberkéket nem lehet úgy levinni , mint Peyton Manninget az utolsó pár évében, hogy elindulsz felé. Őt igenis nehéz meló szerelni és ilyenkor előfordulnak durvaságok. Ja és a végén mikor már felállni sem bírt, vajon az edzőtök miért nem hozta le. Sajnáltam, mert nem hiányzik, hogy valami komoly baja legyen, de ők a pénzért sikerért sokat bevállalnak! Furcsállom egyébként, hogy ennyire fel vagytok háborodva, de nekem az sem tetszik , ahogy a játékosaitok baseball ütővel rohangálnak a meccs előtt! Nekem az ilyen tahóságok legalább annyira visszataszítóak , mint egy játékos aki semmit nem tud magáról!
Isti81
Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna...

A baseballütős dolog különösen vicces, látszik abszolút nem vagy képben.
Jakehomer
De éppen eléggé, amikor kiderült, hogy nálatok ez bevált szokás jobban utána néztem, mára mondjuk nem emlékszem a részletekre. A lényeg nekem ne akarják beadni , hogy nem a megfélemlítés a cél, ha ismered az amerikai banda kultúrát akkor tudod, hogy baseballütőt nem hagyományos célokra használják. Egy baseballütőnek kb annyi keresnivalója van egy NFL meccsen mint egy pisztolynak. Részemről ennyi téma lezárva! Gameday van .
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Húú baszki mi flame lett 😊
A lényeg, meg kell védeni minden játékost, hívják akárkinek, legyen akármilyen a bőrszíne, ünnepeljen akárhogy, legyen akárhány éves, a henteseket meg a lehető legjobban meg kell büntetni. Pont.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Srácok, ez egy nyugodt topik volt eddig, szerintem maradjon is az 😉.
Én nem kedvelem Cam-et, de a csapatkulturát amit a Calorina kiépített azt tisztelem, sőt azt is elismerem, Cam jó játékos.
A meccsen/ ahol a Denvernek szurkoltam/ egyértelműen arra ment rá a Denver védelme, hogy elbizonytalanítsák ezekkel a hatalmas ütésekkel, de ezek nem voltak szabályosak és sérülés veszélyesek voltak, tehát büntetendők!
Az hogy valakinek a testi adottsága jobb, még nem jelenti azt, hogy szabályon túli eszközöket lehessen használni ellene.
Az ok, hogy Őt sem kell félteni, mert pl egy évekkel ezelőtti Saints elleni meccen az egyik játékánál az oldalvonalnál repült egy átlagos lökésre repült egy olyat, hogy csak na, és kapott is rá zászlót. Anno akkor Gabo is elismerte az eredménykövet hogy ez benne van a játékában. De ez nem jelenti azt, hogy semmisítsük meg úgy hogy ne tudjon játszani sérülés miatt, úgy már nem lenne teljes a meccs. Nagy darab, de meg lehet Őt is "büntetni" szabályos körülmények között, lásd ismét Saints elleni meccs /asszem tavalyi/ amikor a célterület élőt kapott egy hatalmas ütést, és szabályos körülmények között lett megálítva.
Fattyu
Amen.
több mint 8 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 862
Srácok, ez egy nyugodt topik volt eddig, szerintem maradjon is az 😉.
Én nem kedvelem Cam-et, de a csapatkulturát amit a Calorina kiépített azt tisztelem, sőt azt is elismerem, Cam jó játékos.
A meccsen/ ahol a Denvernek szurkoltam/ egyértelműen arra ment rá a Denver védelme, hogy elbizonytalanítsák ezekkel a hatalmas ütésekkel, de ezek nem voltak szabályosak és sérülés veszélyesek voltak, tehát büntetendők!
Az hogy valakinek a testi adottsága jobb, még nem jelenti azt, hogy szabályon túli eszközöket lehessen használni ellene.
Az ok, hogy Őt sem kell félteni, mert pl egy évekkel ezelőtti Saints elleni meccen az egyik játékánál az oldalvonalnál repült egy átlagos lökésre repült egy olyat, hogy csak na, és kapott is rá zászlót. Anno akkor Gabo is elismerte az eredménykövet hogy ez benne van a játékában. De ez nem jelenti azt, hogy semmisítsük meg úgy hogy ne tudjon játszani sérülés miatt, úgy már nem lenne teljes a meccs. Nagy darab, de meg lehet Őt is "büntetni" szabályos körülmények között, lásd ismét Saints elleni meccs /asszem tavalyi/ amikor a célterület élőt kapott egy hatalmas ütést, és szabályos körülmények között lett megálítva.

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Látom a Broncos SB győzelme óta sokan látták Concussion című filmet! Igazából nem tudom mit akartok szabálytalanok voltak az esetek igen, hibáztak a bírók igen, de Newton méretű emberkéket nem lehet úgy levinni , mint Peyton Manninget az utolsó pár évében, hogy elindulsz felé. Őt igenis nehéz meló szerelni és ilyenkor előfordulnak durvaságok. Ja és a végén mikor már felállni sem bírt, vajon az edzőtök miért nem hozta le. Sajnáltam, mert nem hiányzik, hogy valami komoly baja legyen, de ők a pénzért sikerért sokat bevállalnak! Furcsállom egyébként, hogy ennyire fel vagytok háborodva, de nekem az sem tetszik , ahogy a játékosaitok baseball ütővel rohangálnak a meccs előtt! Nekem az ilyen tahóságok legalább annyira visszataszítóak , mint egy játékos aki semmit nem tud magáról!
Isti81
Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna...

A baseballütős dolog különösen vicces, látszik abszolút nem vagy képben.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Nem kellene a frusztráltságod behozni ebbe a topicba.
Isti81
Te hoztad be a frusztráltságod, nem én. Annak meg semmi köze a témához részemről, hogy ki milyen szurkoló. A kijelentésem pontosan a te hozzászólásodnak szólt. Megvan a magam intergritása amit vagy ismer az ember vagy nem, vagy elfogadja vagy nem. Ennyi, viszlát Isti.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
Atlanta szurkolokent kicsit nehez ezt komolyan venni 😀
Adirotor
Akkor meg mit keres ott hópihe a neved mellett? 😀
peach
Egy afc egy nfc 😀 kettot sajna nem tudok odarakni
Adirotor
Nem baj azt legalább tudjuk kit utálsz . Ez a sport esszenciája

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 8 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Látom a Broncos SB győzelme óta sokan látták Concussion című filmet! Igazából nem tudom mit akartok szabálytalanok voltak az esetek igen, hibáztak a bírók igen, de Newton méretű emberkéket nem lehet úgy levinni , mint Peyton Manninget az utolsó pár évében, hogy elindulsz felé. Őt igenis nehéz meló szerelni és ilyenkor előfordulnak durvaságok. Ja és a végén mikor már felállni sem bírt, vajon az edzőtök miért nem hozta le. Sajnáltam, mert nem hiányzik, hogy valami komoly baja legyen, de ők a pénzért sikerért sokat bevállalnak! Furcsállom egyébként, hogy ennyire fel vagytok háborodva, de nekem az sem tetszik , ahogy a játékosaitok baseball ütővel rohangálnak a meccs előtt! Nekem az ilyen tahóságok legalább annyira visszataszítóak , mint egy játékos aki semmit nem tud magáról!
Isti81
tökmindegy mekkora egy qb, a roughing the passer az rtp, ha 2 méteres vagy 1,50, mert ez a SZABÁLY! (amellett a helmet to helmet még simán a mezőnyben is sárga zászlós, nemhogy qb ellen.) persze lehet itt szimpátia alapján is véleményezni, de az max. a te vágyadat tükrözi!
gedam
Nem tudom mit akarsz itt senki nem írta, h szabályosak voltak az ütések! Az meg egy szép álom, h nem számít, h mekkora a játékos, próbálj meg levinni egy Newton alkatú és méretű embert és egy 1.50est ahogy írtad és akkor nem mondasz ilyen baromságot, h nem számít mekkora
Isti81
Te meg miről beszélsz, de mégis?! Gedam teljesen helyesen mondta, hogy mindegy mekkora az ember, akkor se lehet szabálytalanul szerelni. Ha valaki itt baromságot beszél az te vagy éppenséggel, szóval nem ártana ha vennél egy leckét szövegértésből meg alázatból mielőtt még belemászol valaki arcába. Azért látszik mennyire fáj még neked a tavalyi eset ahol OBJ egoja súlyos sérülést szenvedett, totál eltorzította az értékrendedet. Kiváncsi lennék akkor mi lenne a véleményed ha kis üdvöskéddel szemben landoltattak volna olyan aljas ütéseket mint ő tette tavaly Normannel szemben, vagy még inkább olyanokat amilyeneket most Cam kapott. Vagy várj... nem, mégse lennék kiváncsi rá, tuti az lenne számodra a sporttörténelem legnagyobb szemétsége!
gyeek
Nem kellene a frusztráltságod behozni ebbe a topicba. Nem szeretem ha olyat adnak a számba amit nem írtam! Nem mondtam, h szabályos csak annyit , h könnyebb úgy szerelni, h kétszer akkora vagy mintha, te vagy a kisebb. Nekem sem tetszett a cicaharc a hth különösen nem, de azért volt előzménye a bemelegítésnél. OBj egoója meg mitől szenvedett volna csorbát, tavalyi no1 CB ellen 76yard és TD plusz még 1 kb 50 yardos TD ha nem ejti el JNo meg sehol. Nyugi holnap majd Prescott is lesz néha a földön, de majd azt is megmagyarázod mekkora szemétség, h lehet a QBtokat támadni. A szövegértés inkább rád férne egyébként.

Neked meg annyit, h ír valahova egy Giants szurkoló, te egyből megjelensz okoskodni, szerintem van elég bajotok és lesz is ha Romo nem vonul vissza, mert a fizetéséből futna a védelemre és nem NEM örültem a sérülésének, csak azt nem értettem az ő egészségi állapotában miért kellett kockáztatni egy futással, hogy lecsapják egy pre meccsen.

Szerkesztette: Isti81
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Látom a Broncos SB győzelme óta sokan látták Concussion című filmet! Igazából nem tudom mit akartok szabálytalanok voltak az esetek igen, hibáztak a bírók igen, de Newton méretű emberkéket nem lehet úgy levinni , mint Peyton Manninget az utolsó pár évében, hogy elindulsz felé. Őt igenis nehéz meló szerelni és ilyenkor előfordulnak durvaságok. Ja és a végén mikor már felállni sem bírt, vajon az edzőtök miért nem hozta le. Sajnáltam, mert nem hiányzik, hogy valami komoly baja legyen, de ők a pénzért sikerért sokat bevállalnak! Furcsállom egyébként, hogy ennyire fel vagytok háborodva, de nekem az sem tetszik , ahogy a játékosaitok baseball ütővel rohangálnak a meccs előtt! Nekem az ilyen tahóságok legalább annyira visszataszítóak , mint egy játékos aki semmit nem tud magáról!
Isti81
tökmindegy mekkora egy qb, a roughing the passer az rtp, ha 2 méteres vagy 1,50, mert ez a SZABÁLY! (amellett a helmet to helmet még simán a mezőnyben is sárga zászlós, nemhogy qb ellen.) persze lehet itt szimpátia alapján is véleményezni, de az max. a te vágyadat tükrözi!
gedam
Nem tudom mit akarsz itt senki nem írta, h szabályosak voltak az ütések! Az meg egy szép álom, h nem számít, h mekkora a játékos, próbálj meg levinni egy Newton alkatú és méretű embert és egy 1.50est ahogy írtad és akkor nem mondasz ilyen baromságot, h nem számít mekkora
Isti81
Azért ha kicsapod a lábait vagy rendesen megcsinalsz egy tackle-t a csípőjén kifekszik a 2m-s is ehez nem kell helmet to helmet csak azért mert nagy. Nyilván nehezebb mint egy 1.50-st levinni de attól még különbséget lehet és kell is a szabályos es szabálytalan szerelés között. Arrol nem beszelve hogy lehet dirtyn ugy is jatszani higy érezze a qb nem szeretik lasd egy egy late hit stb és lehet ugy is hogy mocsok módon kimondottan sérülésre mész. Mondom én ezt külső pártatlan szemmel játékosként 😉
Mint ahogy fel lehetne emlegetni pl tavaly pacman megmozdulasat is amikor amari Cooper-l gyakorlatilag lekapta a sisakot majd meg beleverte neki. Ott isnertettem a logikát hogy előzőleg megetette es megakarta mutatni ki a jani kivel szórakozzon de ugy gondolom kicsit túl lőtt a célon



több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Látom a Broncos SB győzelme óta sokan látták Concussion című filmet! Igazából nem tudom mit akartok szabálytalanok voltak az esetek igen, hibáztak a bírók igen, de Newton méretű emberkéket nem lehet úgy levinni , mint Peyton Manninget az utolsó pár évében, hogy elindulsz felé. Őt igenis nehéz meló szerelni és ilyenkor előfordulnak durvaságok. Ja és a végén mikor már felállni sem bírt, vajon az edzőtök miért nem hozta le. Sajnáltam, mert nem hiányzik, hogy valami komoly baja legyen, de ők a pénzért sikerért sokat bevállalnak! Furcsállom egyébként, hogy ennyire fel vagytok háborodva, de nekem az sem tetszik , ahogy a játékosaitok baseball ütővel rohangálnak a meccs előtt! Nekem az ilyen tahóságok legalább annyira visszataszítóak , mint egy játékos aki semmit nem tud magáról!
Isti81
tökmindegy mekkora egy qb, a roughing the passer az rtp, ha 2 méteres vagy 1,50, mert ez a SZABÁLY! (amellett a helmet to helmet még simán a mezőnyben is sárga zászlós, nemhogy qb ellen.) persze lehet itt szimpátia alapján is véleményezni, de az max. a te vágyadat tükrözi!
gedam
Nem tudom mit akarsz itt senki nem írta, h szabályosak voltak az ütések! Az meg egy szép álom, h nem számít, h mekkora a játékos, próbálj meg levinni egy Newton alkatú és méretű embert és egy 1.50est ahogy írtad és akkor nem mondasz ilyen baromságot, h nem számít mekkora
Isti81
Te meg miről beszélsz, de mégis?! Gedam teljesen helyesen mondta, hogy mindegy mekkora az ember, akkor se lehet szabálytalanul szerelni. Ha valaki itt baromságot beszél az te vagy éppenséggel, szóval nem ártana ha vennél egy leckét szövegértésből meg alázatból mielőtt még belemászol valaki arcába. Azért látszik mennyire fáj még neked a tavalyi eset ahol OBJ egoja súlyos sérülést szenvedett, totál eltorzította az értékrendedet. Kiváncsi lennék akkor mi lenne a véleményed ha kis üdvöskéddel szemben landoltattak volna olyan aljas ütéseket mint ő tette tavaly Normannel szemben, vagy még inkább olyanokat amilyeneket most Cam kapott. Vagy várj... nem, mégse lennék kiváncsi rá, tuti az lenne számodra a sporttörténelem legnagyobb szemétsége!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Látom a Broncos SB győzelme óta sokan látták Concussion című filmet! Igazából nem tudom mit akartok szabálytalanok voltak az esetek igen, hibáztak a bírók igen, de Newton méretű emberkéket nem lehet úgy levinni , mint Peyton Manninget az utolsó pár évében, hogy elindulsz felé. Őt igenis nehéz meló szerelni és ilyenkor előfordulnak durvaságok. Ja és a végén mikor már felállni sem bírt, vajon az edzőtök miért nem hozta le. Sajnáltam, mert nem hiányzik, hogy valami komoly baja legyen, de ők a pénzért sikerért sokat bevállalnak! Furcsállom egyébként, hogy ennyire fel vagytok háborodva, de nekem az sem tetszik , ahogy a játékosaitok baseball ütővel rohangálnak a meccs előtt! Nekem az ilyen tahóságok legalább annyira visszataszítóak , mint egy játékos aki semmit nem tud magáról!
Isti81
tökmindegy mekkora egy qb, a roughing the passer az rtp, ha 2 méteres vagy 1,50, mert ez a SZABÁLY! (amellett a helmet to helmet még simán a mezőnyben is sárga zászlós, nemhogy qb ellen.) persze lehet itt szimpátia alapján is véleményezni, de az max. a te vágyadat tükrözi!
gedam
Nem tudom mit akarsz itt senki nem írta, h szabályosak voltak az ütések! Az meg egy szép álom, h nem számít, h mekkora a játékos, próbálj meg levinni egy Newton alkatú és méretű embert és egy 1.50est ahogy írtad és akkor nem mondasz ilyen baromságot, h nem számít mekkora
több mint 8 éve
gedam 5 805
Látom a Broncos SB győzelme óta sokan látták Concussion című filmet! Igazából nem tudom mit akartok szabálytalanok voltak az esetek igen, hibáztak a bírók igen, de Newton méretű emberkéket nem lehet úgy levinni , mint Peyton Manninget az utolsó pár évében, hogy elindulsz felé. Őt igenis nehéz meló szerelni és ilyenkor előfordulnak durvaságok. Ja és a végén mikor már felállni sem bírt, vajon az edzőtök miért nem hozta le. Sajnáltam, mert nem hiányzik, hogy valami komoly baja legyen, de ők a pénzért sikerért sokat bevállalnak! Furcsállom egyébként, hogy ennyire fel vagytok háborodva, de nekem az sem tetszik , ahogy a játékosaitok baseball ütővel rohangálnak a meccs előtt! Nekem az ilyen tahóságok legalább annyira visszataszítóak , mint egy játékos aki semmit nem tud magáról!
Isti81
tökmindegy mekkora egy qb, a roughing the passer az rtp, ha 2 méteres vagy 1,50, mert ez a SZABÁLY! (amellett a helmet to helmet még simán a mezőnyben is sárga zászlós, nemhogy qb ellen.) persze lehet itt szimpátia alapján is véleményezni, de az max. a te vágyadat tükrözi!
több mint 8 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Látom a Broncos SB győzelme óta sokan látták Concussion című filmet! Igazából nem tudom mit akartok szabálytalanok voltak az esetek igen, hibáztak a bírók igen, de Newton méretű emberkéket nem lehet úgy levinni , mint Peyton Manninget az utolsó pár évében, hogy elindulsz felé. Őt igenis nehéz meló szerelni és ilyenkor előfordulnak durvaságok. Ja és a végén mikor már felállni sem bírt, vajon az edzőtök miért nem hozta le. Sajnáltam, mert nem hiányzik, hogy valami komoly baja legyen, de ők a pénzért sikerért sokat bevállalnak! Furcsállom egyébként, hogy ennyire fel vagytok háborodva, de nekem az sem tetszik , ahogy a játékosaitok baseball ütővel rohangálnak a meccs előtt! Nekem az ilyen tahóságok legalább annyira visszataszítóak , mint egy játékos aki semmit nem tud magáról!
több mint 8 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
Újabb csapat csatlakozott nálam az utált kategóriába. Ritka gecik voltak ma a lovak. peterk te meg szimplan elfogult vagy, mit mondanal ha sziamiau kapott volna ilyeneket a pantherstol. Felteszem menne az anyazas a bronci topikban, vagy akkor is sem lett vna dirty-hit? Az meg szanalmas, hogy valakit azért "kell" korházba fejelni, mert jól játszik xD
Adirotor
Ennyi erővel most minden csapatot utálhatsz. Sőt ne nézz semmilyen csapatsportot...
több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Atlanta szurkolokent kicsit nehez ezt komolyan venni 😀
Adirotor
Akkor meg mit keres ott hópihe a neved mellett? 😀
peach
Egy afc egy nfc 😀 kettot sajna nem tudok odarakni
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Atlanta szurkolokent kicsit nehez ezt komolyan venni 😀
Adirotor
Akkor meg mit keres ott hópihe a neved mellett? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Es en most carolina szurkolo vagyok vagy mi xd
Atlanta szurkolokent kicsit nehez ezt komolyan venni 😀
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Vakuljak meg, nem látom, hogy szted mi volt a tervük amikor beleálltak fejjel előre 2 méter magasan beleálltak Cambe, de biztosan rosszul látom, vagy nem tudok olvasni. Mindegy lapozzunk, reméljük nem nyomorítanak meg senkit.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Válaszoltam. Te viszont továbbra is a számba próbálsz adni olyasmit, amit nem mondtam, és nem is akartam mondani. (Leírtam, hogy Stewart büntetése szerintem eltiltást ért, és azt is, hogy szerintem el is tiltják. Ha nem, ne engem hibáztass.)

Részemről befejeztem, csak azért szóltam ma reggel hozzá, mert Adirotor név szerint nekem címezte a mondandóját.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Legyártasz egy féloldalas posztot a semmiről, csak arra nem válaszolsz, hogy szerinted mit szeretett volna csinálni a két hentes, ha nem sérülést okozni. Szerelni két méter magasan nem olyan hatékony. Meg mondjuk a labda sem volt ott. De az nem baj, mert ez hard nosed football, ja, valóban. És a liga majd megmondja, hogy minden oké, rendben is van, hiszen csak jó döntéseket hoznak, soha nem volt semmilyen ellentmondásos ítéletük. Köszönjük.

Ja, itt van Burfict három meccses eltiltása:
 cdn.streamable.com/video/mp4-mobile/kpct.mp4

Sztem semmivel sem volt különb most a két denveri, de ők nyilván megússzák vállveregetéssel.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó rendben, nem az volt Stewart és Marshall szándéka, hogy sisakkal beleszálljon Cam sisakjába.
Akkor miért repültek fejjel előre 1m 80cm - 2m magasan? El akarták fejelni a labdát? Azt hitték Jacksonvilleben vannak és ugranak egy fejest a medencébe? Más ötletem tényleg nincs.
Mert én is szubjektíven nézem, de azért a tényekkel nehéz vitatkozni.gabokocka
Tények? Vegyük elő mondjuk a 2 évvel ezelőtti playoffból azt a clipet amelyiken Wes Welker kiüti Talibot? Hetekig ment azon is a vita. Hogy Welker szándékosan ki akarta ütni Talibot a játékból. Nem csak a Pats fanok, de az NFL talking headek is napokig azon vitáztak, hogy igen vagy sem. Még ki is kockázták sokan, bizonyítandó, hogy direkt irányt vált, direkt Talib felé mozdul, és egyenesen felökleli. Kikockázták, majd a talking headek 50%-a azt mondta rá, hogy szándékos, a másik fele meg azt, hogy nem. A Pats és Denver fanoknál meg 99% volt ide meg oda az arány. Tények ..... pffff....

Ezzel a meccsel kapcsolatban az NFL.com talking headjei még csak ott tartanak, hogy volt 3-4 nem büntetett H2H, meg ott, hogy leadtak egy Ward interjúrészletet. Addig még nem jutott a vita, hogy kikockázzák, és azon vitázzanak, hogy szándékos volt-e. Miért nem jutott a talking headek eszébe még?
a) Mert annyira nyilvánvalóan nem volt szándékos
b) Mert annyira nyilvánvalóan szándékos. volt

Tegyük fel a kérdést és mérjük le a válaszokat? Megjósoljam az eredményt, hogy mi lesz a voksolás végeredménye? 😀 És, ha netán az NFL-en mégis előveszik, és mégis nekiállnak majd vitázni róla, akkor megjósoljam, hogy mi lesz annak a végeredménye? 😉

(Ne értsd félre a postom, nem akarlak meggyőzni. De te sem fogsz tudni. Azt a respektet meg adjuk meg egymásnak, hogy nem nézzük egymást emiatt tényeket figyelmen kívül hagyó szemellenzős marhának. Eltér a véleményünk és ennyi. Legközelebb, majd ha ugyanannak a csapatnak - mondjuk valami harmadiknak - fogunk szurkolni, jó eséllyel nem fog 😀 😀 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Amúgy ez most akkor, hogy van, hogy camet nem ültették le min. egy drive? erejéig az agyrázkódás protokoll miatt? Mikor kéne ezt alkalmazni ha nem ilyen brutál helmet to helmet ütések után? Sztem a stewart féle tatykó után 1-2 percig azt se tudta merre van az előre. Legalábbis nekem a tekintetéből akkor úgy tűnt...
peach
Elvileg a liga nyilatkozata szerint a két play között vizsgálták, és nem volt jele agyrázkódásnak, csak ez nem látszott a közvetítésben, mert a bírókat és a visszajátszásokat mutatták. A meccs után is vizsgálták és ott is minden negatív lett, nem szenvedett agyrázkódást. Mondjuk a TV-n keresztül nekem is gyanús volt a dolog.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.