NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
3 helmet hit, 1 zászló, azt akárhogy lehet számolni pontosan 2-vel kevesebb, mint amennyi kellett volna, stílustól, szándékosságtól és személytől függetlenül. Utólag biztos kapnak pénzbüntetést, ami a liga szerint majd mindent megold és lezárják az ügyet.

Newton stílusában az van benne, hogy sokan akarnak törleszteni ellene. Elsősorban a beszopott TDk miatt, aztán lehet hogy van akinek a tánccal vagy a superman dologgal van baja, ezt nem tudom igazából nem is számít, hogy mi miatt, egyformán szabálytalan.

A Denver D# hajlamos túlpörögni. Korábban Malik (és persze Talib) volt a eflelős a 15 yardokért, úgy tűnik minden fronton megpróbáljuk helyettesíteni őt. Én kérek elnézést érte, és minden tiszteletem, hogy nem ezt nevezitek meg a vereség okának.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Na de itt pont nem ez volt, Cam passzolt, majd utána repült felé két alkalommal is a denveri védő fejmagasságban sisakkal előre. Sztem erre nem lehet mondani, hogy nem szándékos. Millerére igen, az véletlen volt, de a másik kettőnél akárki lehetett volna a QB, a lényeg az volt, hogy szétfejeljék a fejét.
gabokocka
Ez már szubjektív, te nyilván máshogy látod, mint én. Én mindháromnál azt látom, hogy a védő sisakkal+vállal előre megy neki Camnek mint az ökör, és azért lett belőle sisak, mert Cam éppen megindul mindhárom esetben lefelé. Az első esetben Ware húzza le az utolsó pillanatban, a második esetben felugorva dobja a labdát és éppen esik lefelé, a harmadik esetben pedig a védő húzza a lábánál lefelé. Ettől még mindegyik szabálytalan, de nem szándékos. Burflictnél szó sem lehetetett ilyesmiről. De nem vitatom, ha te máshogy látod.
peterk2005
Szubjektív? Marshall és Stewart belelándzsázták magukat Cambe, mind a kettő nekifutásból felfelé ugrik, kb vaknak kell lenni, hogy ne lásd. Tankönyvbe illő dirty hitek.

Az meg klasszikus terelés olyanokat nyilatkozni, hogy meg kell büntetni a futó irányítót, mert rohadtul nem erről szólt a dolog, amikor fut, tud arra figyelni, hogy ne kapjon túl nagyot, azokkal a hitekkel nincs is semmi baj. Itt azonban vadásztak Cam fejére és a bírók hagyták.
Jakehomer
Hagyjad, vaknak írod hogy virrad...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Na de itt pont nem ez volt, Cam passzolt, majd utána repült felé két alkalommal is a denveri védő fejmagasságban sisakkal előre. Sztem erre nem lehet mondani, hogy nem szándékos. Millerére igen, az véletlen volt, de a másik kettőnél akárki lehetett volna a QB, a lényeg az volt, hogy szétfejeljék a fejét.
gabokocka
Ez már szubjektív, te nyilván máshogy látod, mint én. Én mindháromnál azt látom, hogy a védő sisakkal+vállal előre megy neki Camnek mint az ökör, és azért lett belőle sisak, mert Cam éppen megindul mindhárom esetben lefelé. Az első esetben Ware húzza le az utolsó pillanatban, a második esetben felugorva dobja a labdát és éppen esik lefelé, a harmadik esetben pedig a védő húzza a lábánál lefelé. Ettől még mindegyik szabálytalan, de nem szándékos. Burflictnél szó sem lehetetett ilyesmiről. De nem vitatom, ha te máshogy látod.
peterk2005
Szubjektív? Marshall és Stewart belelándzsázták magukat Cambe, mind a kettő nekifutásból felfelé ugrik, kb vaknak kell lenni, hogy ne lásd. Tankönyvbe illő dirty hitek.

Az meg klasszikus terelés olyanokat nyilatkozni, hogy meg kell büntetni a futó irányítót, mert rohadtul nem erről szólt a dolog, amikor fut, tud arra figyelni, hogy ne kapjon túl nagyot, azokkal a hitekkel nincs is semmi baj. Itt azonban vadásztak Cam fejére és a bírók hagyták.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
Ja, én le is írtam, hogy nem ezen múlt a meccs, sokat hibáztunk, elbasztuk. Tény. De az nonszensz, hogy a játékosok biztonságáról pofáznak, erre ilyen megmozdulások maradnak megtorlatlanok.
gabokocka
Igen ez igaz és közben az ember már lassan azon izgulhat nehogy kiállítsanak valakit tauntingért... Azér mondom következetlen a rendszer.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Na de itt pont nem ez volt, Cam passzolt, majd utána repült felé két alkalommal is a denveri védő fejmagasságban sisakkal előre. Sztem erre nem lehet mondani, hogy nem szándékos. Millerére igen, az véletlen volt, de a másik kettőnél akárki lehetett volna a QB, a lényeg az volt, hogy szétfejeljék a fejét.
gabokocka
Ez már szubjektív, te nyilván máshogy látod, mint én. Én mindháromnál azt látom, hogy a védő sisakkal+vállal előre megy neki Camnek mint az ökör, és azért lett belőle sisak, mert Cam éppen megindul mindhárom esetben lefelé. Az első esetben Ware húzza le az utolsó pillanatban, a második esetben felugorva dobja a labdát és éppen esik lefelé, a harmadik esetben pedig a védő húzza a lábánál lefelé. Ettől még mindegyik szabálytalan, de nem szándékos. Burflictnél szó sem lehetetett ilyesmiről. De nem vitatom, ha te máshogy látod.
peterk2005
What?
Levegőben nehéz futni. Mondom, az utolsó két eset egyértelműen szándékos, ezt csak az nem látja, aki nem akarja. Sztem ha ezeket Burfict csinálta volna, már most kiherélték volna élve.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ja, én le is írtam, hogy nem ezen múlt a meccs, sokat hibáztunk, elbasztuk. Tény. De az nonszensz, hogy a játékosok biztonságáról pofáznak, erre ilyen megmozdulások maradnak megtorlatlanok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na de itt pont nem ez volt, Cam passzolt, majd utána repült felé két alkalommal is a denveri védő fejmagasságban sisakkal előre. Sztem erre nem lehet mondani, hogy nem szándékos. Millerére igen, az véletlen volt, de a másik kettőnél akárki lehetett volna a QB, a lényeg az volt, hogy szétfejeljék a fejét.
gabokocka
Ez már szubjektív, te nyilván máshogy látod, mint én. Én mindháromnál azt látom, hogy a védő sisakkal+vállal előre megy neki Camnek mint az ökör, és azért lett belőle sisak, mert Cam éppen megindul mindhárom esetben lefelé. Az első esetben Ware húzza le az utolsó pillanatban, a második esetben felugorva dobja a labdát és éppen esik lefelé, a harmadik esetben pedig a védő húzza a lábánál lefelé. Ettől még mindegyik szabálytalan, de nem szándékos. Burflictnél szó sem lehetetett ilyesmiről. De nem vitatom, ha te máshogy látod.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
Mondom, amikor fut és szétütközik az benne van. Az is amikor Benji térdét fejelik, az is, máshogy nehéz megállítani. De itt van két olyan eset, ami nálam többmeccses eltiltást érne, ha tényleg fontos a játékosok egészsége. Burfictet anno elmeszelték ugye a Brown hitért, ezek sztem ugyanaz a kategória.
gabokocka
Hát ez meg sajna olyan hogy minden csapatban vannak akiknek könnyen eldurran az agya mondjuk ha frusztrált, hogy a haragja tárgya rendszeresen a semmibe vész. Persze bünti, eltiltás jogos. Csak az a gond leginkább, hogy az eltiltások is teljesen következetlenek (kapnak-e és mennyit).
De nem akartam vitát indítani, csak azért mondom, hogy aki nem látta az tudja, hogy amúgy egy jó meccs volt és nem arról szólt azért, hogy csapat szinten megnyomorítanának valakit, csak volt egy - két igen csúnya szabálytalanság.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Mondom, amikor fut és szétütközik az benne van. Az is amikor Benji térdét fejelik, máshogy nehéz megállítani. De itt van két olyan eset, ami nálam többmeccses eltiltást érne, ha tényleg fontos a játékosok egészsége. Burfictet anno elmeszelték ugye a Brown hitért, ezek sztem ugyanaz a kategória.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
peterk érve nagyjából helytálló, de szerintem nem is akarták magukat visszafogni (nyilván felidegesíti a védőket a bohóckodása)

Ward attributed the confusion to having some new players on defense. But the attitude of the defense was the same as it was in the Super Bowl -- get to Newton and put hits on him as often as possible, whether he was in the pocket or out. Newton was not sacked at all in the first half, but he was brought down three times in the second and that does not even include all of the other hits that accrued.

"We wanted to make sure it got to him, so every time he ran, we wanted to put a helmet or shoulder pad on him, and if he's not going to slide, then we're really going to put something on you," Ward said. "We've seen him limping throughout the game. That running stuff, you can't do that all game with your quarterback."

"If you're going to run your quarterback, you're going to have to take the repercussions that come with it. That's potentially getting him hurt or you see him get hit a couple times today. I'm sure they don't want to start the season off like that."

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/fjcozxdbtbisxwgmmdul
Cam Newton takes pounding in Panthers' loss to Broncos
Cam Newton is a tantalizing and powerful runner, but are all of the shots he's taking adding up? Judy Battista dives into the pounding Newton took on Thursday night against the Broncos.


Persze itt csak a "futásról" van szó, de azért érződik, hogy neki kb tökmindegy, csak üthesse.
Mondjuk a védőt és a Qb-t is megértem. Néha 0,1 másodperc alatt kell dönteni, hogy hová céloz, néha az irányító bele is mozog... nehéz. Viszont nem szeretnék 3rd string QB-kat nézni az idény felétőt, és azt sem nézem szívesen, hogy megnyomorítanak valakit.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Na de itt pont nem ez volt, Cam passzolt, majd utána repült felé két alkalommal is a denveri védő fejmagasságban sisakkal előre. Sztem erre nem lehet mondani, hogy nem szándékos. Millerére igen, az véletlen volt, de a másik kettőnél akárki lehetett volna a QB, a lényeg az volt, hogy szétfejeljék a fejét.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
peterk2005
Annak miköze a stílusához, hogy miután elpasszolta a labdát, másodpercnyi késéssel nyílegyenesen sisakkal előre repülnek a feje felé? Ráadásul kifejezetten alacsony... Az benne van, hogy futás közben meggyepálják, azért nem is lehet szólni, de itt nem erről volt szó, egyik esetben sem.
gabokocka
Az a köze a stílusához, hogy a védő eleve más mentalitással áll hozzá. Ellenetek nem lehet úgy felkészülni, hogy gyerekek, nyomjuk rá a zsebet, arra úgyis lemegy a földre, és elég csak megérinteni. Vagy azt se kell, mert slide-ol. Cam ellen úgy kell felkészülni, hogy ha sikerül az amúgy is kurva jó falon valahogy átkínlódni magad, akkor egy medvét kell ledönteni a lábáról. Ha egy ilyen medvére készülsz, ilyen mentalitással indulsz be minden snap után, akkor abban több lesz az olyan hiba is, hogy szabálytalanul sikerül eltalálni - ha akarod, ha nem. Főleg akkor, ha az a medve még ráadásul bármikor foghatja magát és neki is iramodhat - amikor meg már szabályosan lehet támadni (a boxon belül akár sisakkal is!!!). Döntsd el, hogy mit csinálsz pár századmásodperc alatt, miközben az OL húz vissza a nyakadnál, a medve meg csak arra vár, hogy megiramodhasson. Persze, hogy több a hiba ilyenkor. Be kell fújni és kész, az rá a megoldás.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
peterk2005
Annak miköze a stílusához, hogy miután elpasszolta a labdát, másodpercnyi késéssel nyílegyenesen sisakkal előre repülnek a feje felé? Ráadásul kifejezetten alacsony...
Az benne van, hogy futás közben meggyepálják, azért nem is lehet szólni, de itt nem erről volt szó, egyik esetben sem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Az utolsó kettő tényleg ugyanaz, de így is volt három, amiből egy zászló jött, és azt is kioltotta a grounding.
És abból kettő védhetetlenül parasztság volt egyértelműen szándékos, Millerére lehet mondani, hogy peches, de akkor is 15 yard.

A védelem nekem sem tetszett, de sztem ott lesz előrelépés, a secondary is javulni fog, pl Bradberry sztem vállalható volt, Bene szarabb volt jóval.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ami gáz, hogy Camet rommá fejelgették, aztán egy zászló jött rá összesen. És nem azért, mert emiatt kaptunk ki, hanem azért baszki, mert így előbb utóbb kinyírják...
 i.imgur.com/Mn1z9Ld.jpg
gabokocka
Ez szerintem a stílusa miatt van. Ő nem egy "sima" QB, hanem egy olyan QB, amelyik bármelyik pillanatban rusherré (még csak nem is scramblerré, hanem tényleg futóvá, mint Tebow) válik, és ha nem tekintenek rá úgy, mint egy rusherre, akkor vigyorogva átszalad rajtuk a kivételes testi adottságaival. Kicsit hasonló a helyzete, mint Roethlisbergeré, aki szintén egy torony, és borzasztó nehéz levinni, ezért ővele se úgy bánnak, mint egy Brady, Rivers félével, akik ha jön a passrush szele már mennek is le. Big Ben úgy is eldobja a labdát, ha két száz kilós LB lóg rajta, persze, hogy más tempóban próbálják levinni. Cammel se lehet Brady módján bánni, mert röhögve lerázza az "óvatoskodó" védőt. Szóval ez stílusból adódik. Szerencséjére olyan kivételesek a fizikai adottságai, hogy úgy tűnik bírja. RGIII-al ellentétben. Hogy bírja-e 40 éves koráig, az más kérdés, de jelenleg úgy tűnik még nincs belőle baj.

Az más kérdés, hogy volt tegnap pár befújható helmet-to-helmet, amit nem fújtak be. Mondjuk én összesen kettő ilyenre emlékszem, és egyik se volt egy komoly hit, csak szabálytalan. A komoly hit a végén volt, amit befújtak. Az meg, hogy ha kimozog akkor mozdony sebességgel próbálják leütni - ebből is volt pár - szintén a fizikai adottságaiból és a stílusából adódik. És ez amúgy nem is szabálytalan, ha nem későn érkezik.

Egyszerűen a bíráskodásnak kell következetesnek lennie, amit be kell fújni azt fújják be, amit nem azt nem, és akkor nem lenne gond. De, hát a bíráskodás meg ugye...... tegnap pl. eleinte tetszett, hogy nem nagyon fújnak holdingokat, mert utálom, ha szétfújják és szaggatottá válik a meccs. De egy idő után már idegesíteni kezdett, mert - mindkét oldalon - lényegében semmit se fújtak be. Ez meg már a másik irányban túlzás.

Amúgy jó meccs volt, és kiderült amit úgyis tudtunk: ez a Panthers egy jó csapat. Gond nélkül playoffban lesztek. Az ugyan meglepett, hogy szinte nagyobb baj volt a futás elleni védekezésben - ami papíron ligatop kellene legyen -, mint a rookie cornerekkel. De ez lehet idény eleji rust is. (Vagy nem, de nem akarok most negatívkodni. Majd úgyis kiderül.)

Benji meg egy beast. Ha sikerül a tegnapihoz hasonlóan bevonni a játékba, akkor idén monster szezonja lehet. (Csak azért imádkozzatok, hogy ne tosszák szét a térdét/bokáját/csípőjét. Akkora benga, hogy képtelenség máshogy levédekezni, mint alul, abban meg sajnos nagyobb a sérülésveszély. Lásd Gronk....)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ám csak mondom hogy az összeállításban kettő egy és ugyanaz csak más kameraállás. Így mondjuk két fejesből 1 alkalommal nem repült sárga. Nem védve Stewartot mert az a végén tényleg nagyon csúnya volt, de azt azért nem lehet mondani hogy egész meccsen fejelgették.
levaisw3
igen, a Miller fejesnél Ware már huzta le azért lett fejes, Stewartra ment a zászló, Marshallé volt ronda amire nem repült semmi.

Amugy nekem ez a defense nem tetszik. A "ligaelit" front7ből 3 elit (2LB és Short), amiből Shortot nagyon gyenge meccset hozott, szét is lettek futva. Nyomás se nagyon volt. DE ettől függetlenül se lehet az mondani h nem voltak jók, mert a 2 LB isten, és Star is jó volt (+Butler igazolja miért volt BPA). Ealy meg lesz jobb mikor nem Okung kaliberű LTvel lesz szembe
A secondary meghát ligaalja. Nálam Norman elengedése hatamas hiba volt. Eddig a pálya egyik harmadát az ellen QBja ignorálta, most Norman nélkül teljesen kiszélesedett a pálya.

Viszont az offense ellen nem sok védelemnek lesz szava. Newton-Stewart futóduó (Steawart nekem gyenge meg nem is jó de) neház megfogni a tökéletes futásblokkoló OL miatt Ha meg passzolnak akkor meg igaz h nincs sok célpont, de az 2 meg levédekezhetetlen kb. (és akkor ottvan Ginn h megnyújtsa a pályát, vagy beszáljon a futásokhoz fakere v direkt futásra.)

Nálam jobb az offense valamivel.

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
Ám csak mondom hogy az összeállításban kettő egy és ugyanaz csak más kameraállás. Így mondjuk két fejesből 1 alkalommal nem repült sárga. Nem védve Stewartot mert az a végén tényleg nagyon csúnya volt, de azt azért nem lehet mondani hogy egész meccsen fejelgették.
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Cam Newton: "It was a very physical game. It's not my job to question the officials. But it's not fun getting hit in the head."
gabokocka
Hát kapott elég rendesen és ráadásul büntetlenül....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Cam Newton: "It was a very physical game. It's not my job to question the officials. But it's not fun getting hit in the head."

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Ami gáz, hogy Camet rommá fejelgették, aztán egy zászló jött rá összesen. És nem azért, mert emiatt kaptunk ki, hanem azért baszki, mert így előbb utóbb kinyírják...

 i.imgur.com/Mn1z9Ld.jpg
gabokocka
College fociban az elsőt leszámítva mind azonnali kizárás amúgy. Igaza van baggionak, tényleg azt érdemes nézni 😊

Ezek meg legrosszabb esetben kapnak majd 20 ezer dollár pénzbüntetést, oszt jónapot.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Ami gáz, hogy Camet rommá fejelgették, aztán egy zászló jött rá összesen. És nem azért, mert emiatt kaptunk ki, hanem azért baszki, mert így előbb utóbb kinyírják...

 i.imgur.com/Mn1z9Ld.jpg
gabokocka
sztem ha nem táncikálna, produkálná magát akkor nem is akarná kinyirni őt a fél liga. Persze ez nem mentség a zászlók elmaradására.
braxa88
Vagy ha nem futott volna nfl rekordmennyiségű TD-t öt év alatt... Hagyjuk már.

Tudjuk nagyon jól, hogy Cam túl fekete fiatal ahhoz, hogy ne lehessen ellene büntetlenül fejvadászatot tartani.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ez így, van, de ettől még ezeket büntetni kéne.
Turner ugrálása 15 yard tauntingért, ezek meg lófasz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ami gáz, hogy Camet rommá fejelgették, aztán egy zászló jött rá összesen. És nem azért, mert emiatt kaptunk ki, hanem azért baszki, mert így előbb utóbb kinyírják...

 i.imgur.com/Mn1z9Ld.jpg
gabokocka
sztem ha nem táncikálna, produkálná magát akkor nem is akarná kinyirni őt a fél liga. Persze ez nem mentség a zászlók elmaradására.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ami gáz, hogy Camet rommá fejelgették, aztán egy zászló jött rá összesen. És nem azért, mert emiatt kaptunk ki, hanem azért baszki, mert így előbb utóbb kinyírják...

 i.imgur.com/Mn1z9Ld.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
A Lee trade viszont mindenképp megérte, brutál a csóka, franchise rekordot puntolt az első meccsen.
Turner játéka is igen jó volt, nagy blokkokat osztott. Benji visszatérése is igen jóra sikeredett, megvan az a chemistry Cammel. Szóval vannak pozitív dolgok is, a hibákat javítani kell, akkor nem lesz baj.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.