NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Jó rendben, nem az volt Stewart és Marshall szándéka, hogy sisakkal beleszálljon Cam sisakjába.
Akkor miért repültek fejjel előre 1m 80cm - 2m magasan? El akarták fejelni a labdát? Azt hitték Jacksonvilleben vannak és ugranak egy fejest a medencébe? Más ötletem tényleg nincs.
Mert én is szubjektíven nézem, de azért a tényekkel nehéz vitatkozni.

szerk.: és ezzel tényleg lezárom részemről a peterk a világ értelmes embereivel szembeni hadjáratot.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Újabb csapat csatlakozott nálam az utált kategóriába. Ritka gecik voltak ma a lovak. peterk te meg szimplan elfogult vagy, mit mondanal ha sziamiau kapott volna ilyeneket a pantherstol. Felteszem menne az anyazas a bronci topikban, vagy akkor is sem lett vna dirty-hit? Az meg szanalmas, hogy valakit azért "kell" korházba fejelni, mert jól játszik xD
Adirotor
Elnézést a többiektől, csak azért szólok hozzá, mert meg lettem személyesen szólítva: Adirotor, akkor ül a kritika, ha nem adsz a számba olyasmit, amit nem írtam. Merthogy azt teszed. A számba adott, hogy mit írtam és azt kritizálod. Nem írtam egy szóval sem, hogy az említettek ne lettek volna dirty hitek. Sőt, éppen az ellenkezőjét írtam. Arra írtam, hogy szubjektív, hogy gabokocka azt írta: "a lényeg az volt, hogy szétfejeljék a fejét". Ergó SZÁNDÉKOSAN a FEJÉRE mentek, AZÉRT, hogy KICSINÁLJÁK a FEJÉN. Minden nagybetűs szónak jelentősége van a mondatban. Ezt gondolom erősnek. De mint mondtam, szubjektív, megértem, ha Panthers fanként máshogy látszott.

Egyébként természetesen elfogult vagyok, Tegye fel a kezét, aki úgy gondolja, hogy ő nem....

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Újabb csapat csatlakozott nálam az utált kategóriába. Ritka gecik voltak ma a lovak. peterk te meg szimplan elfogult vagy, mit mondanal ha sziamiau kapott volna ilyeneket a pantherstol. Felteszem menne az anyazas a bronci topikban, vagy akkor is sem lett vna dirty-hit? Az meg szanalmas, hogy valakit azért "kell" korházba fejelni, mert jól játszik xD
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Azért így megnézve megint sikerült úgy kikapni, hogy többet birtokoltuk a labdát, több yardot tettünk meg, és megnyertünk a turnover mutatót, nice job 😊

Fordulópontnak tűnt számomra az a 3&1-es szitu a második félidő elején, amikor működött a futás, erre hívtunk egy olyan Cam bootleg futást, amire nagyon készült a Broncos, ráadásul célpont sem volt azon az oldalon, így a passz se volt opció. Ha ott tudunk tovább haladni és legalább egy FG-t felteszünk, akkor sztem zsebben a meccs.

Javulni kell, ez egyértelmű, jövő héten dominánsabb védelmet szeretnék látni. A két DE-től több kéne, mondjuk az a baj, hogy van két és fél DE-ünk, mert a két kezdőn kívül Addison passrushban használható, futás ellen visont ő és Delaire is teljesen súlytalan. A secondaryben majd mindenki totál vakon volt, Coleman nulla, Boston és Bradberry egy-egy jó játék, de futás ellen borzasztó szögek választása, rossz tackling, minden amit el tudsz képzelni. Bene a picket leszámítva full vakon volt, lesz még munka dögivel.

Az azért biztató lehet, hogy egy igen visszafogott teljesítménnyel is csak egy Gano miss választott el minket a Mile Highon való győzelemtől, egy olyan Broncos ellen, amelyik sztem idén is contender lesz az új QB ellenére.

Mondjuk nem tudom mire számítsak a Friscótól csipcsipcsókával, de ha nem tudunk nyerni, akkor át kell értékelni az elvárásokat. Rövid hetük lesz, át kell utazzák az országot, mi nekünk lesz extra fél hét pihi, szóval kéne egy megnyugtató teljesítmény.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
smash28anddash34 Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 45
Februárban nem éreztem azt, hogy a bírók egyenlő feltételek biztosítottak volna a csapatok számára, de amit az elmúlt éjjel láttam az túl megy minden határon. Kövezzetek meg, mondjátok, hogy nincs igazam, de szerintem az a bírói felfogás, hogy fújtunk egy szart, akkor kompenzáljunk egyet, egyenlítsük ki a számlát, szerintem az nettó f.ság, mert ilyenkor két szar ítéletet látunk, semmi többet. Aki mást mond, az még sohasem döglött meg egy labdáért, egy yardért, az még sohasem harcolt centerként a vízben egy labdáért... A lényeg nem a következetesség. volt egy rossz ítélet és most akkor ezt a drive-ot megöljük mint bírók, mert rosszul bíráskodtunk korábban, pedig a lényeg az h gyökér voltam fújtam egy hülyeséget és ezek után törekszem arra, hogy a következőkben ne kövessek el hibát. Nem egy, nem kettő büntetést osztottak ki mindkét oldalon, ami az amerikai futball, de leginkább a sport ékes lábbal tiprása. De ugyanakkor olyan lényeges hibák fölött siklottunk el, mint pl. a Coleman holding-blocktackle, a broncos 3 kísérletnél kb. a 10sen a Kuechly hold, amit lehet h csak én vettem észre és nem volt az, a Benji illegal Hands, ami 50-50 volt... (sorolhatnánk még, mindkét oldalról és ez a baj) Döbbenet.
Nem ezekért kaptunk ki ez egészen biztos, de ez a kompenzáló felfogás marhaság, ami manapság megállja a helyét a bíráskodás nemzetközi sport porodján, na ez valami egészen elképesztő. Rossz ítélet? Benne van. De utána kézzel-lábbal, foggal-körömmel kapaszkodom a szabályok adta keretekhez. Ha van egy headtohead, nem mérlegelek arroganciát, táncot, fiatalságot, keménységet, gatorade reklámot, nickelodeon műsort, nfc fanok hadát a bowl.hu-n, aki(k) élből utálják Cam-et (vicc 😀) , 80ezer denveri szimpatizáns és megannyi hatert, hanem igenis befújom, mert ez a munkám, ez a feladatom, hogy korrekt módon, a szabálykönyvnek megfelelően bíráskodjak.
Zárójelben: aki sportolt már valaha, az tudja mi az a "megbüntetni", ennyit a late és elvileg nem szándékos hit-ekről. Aki másképp látja, az egy rózsaszín buborékos világban él.
Ami meg a szezont illeti, én 2004 óta szurkolok magunknak, és nagyon jó érzés, hogy évről-évre úgy futunk neki a szezonnak, nem alaptalanul, hogy van esélyünk a rájátszásra. Sokáig nem volt ez így...

Szerkesztette: smash28anddash34
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Na akkor néhány late hit, 15 yardos bünti nem Camen:
gabokocka
Mivel a gifek 40%-a Romoról szól, bátorkodom ezt is betenni a tavalyi első hétről, sajnos ilyenek felett el szoktak siklani olykor. Ammi aljas az aljas, mindegy mire céloz a gazember.

 twitter.com/LindsCashDraper/status/643491691308171264
gyeek
Mondjuk Romo esetében ha a hátára céloznak, kb veszélyesebb, mint ha fejre mennének.

Amúgy úgy tűnik, Rivera nem tudta megoldani egy offseason alatt a tavalyi második félidős leolvadásokat, ami ilyen védelemmel a háta mögött komoly kérdéseket vet fel.
PEEtör
Milyen védelemmel? Amelyiken átfutott a Broncos, és amelyik secondaryje teljesen vakon volt egész meccsen? Sajnos ez a D közel nem elit jelenleg.

Az O meg akkor kezdett visszaesni, amikor elkezdtek jönni a cheap shotok a 3. negyedben - biztos nincs összefüggés 😊 A végére még így is összeszedte magát mindkét egység, ez nálam nem leolvadás.
Jakehomer
Nem kell sokat magyarázni szerintem a dolgot amikor a meccs egy kihagyott FGon múlik. Minden megvolt a győzelemhez, csak Gano lábában maradt a végén.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Na akkor néhány late hit, 15 yardos bünti nem Camen:
gabokocka
Mivel a gifek 40%-a Romoról szól, bátorkodom ezt is betenni a tavalyi első hétről, sajnos ilyenek felett el szoktak siklani olykor. Ammi aljas az aljas, mindegy mire céloz a gazember.

 twitter.com/LindsCashDraper/status/643491691308171264
gyeek
Mondjuk Romo esetében ha a hátára céloznak, kb veszélyesebb, mint ha fejre mennének.

Amúgy úgy tűnik, Rivera nem tudta megoldani egy offseason alatt a tavalyi második félidős leolvadásokat, ami ilyen védelemmel a háta mögött komoly kérdéseket vet fel.
PEEtör
Milyen védelemmel? Amelyiken átfutott a Broncos, és amelyik secondaryje teljesen vakon volt egész meccsen? Sajnos ez a D közel nem elit jelenleg.

Az O meg akkor kezdett visszaesni, amikor elkezdtek jönni a cheap shotok a 3. negyedben - biztos nincs összefüggés 😊 A végére még így is összeszedte magát mindkét egység, ez nálam nem leolvadás.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/2016/09/09/nfl-referees-cam-newton-brandon-marshall/90120250/?hootPostID=350209fee03a3745cdf493b470fc5809

#KeepPounding
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Amúgy ez most akkor, hogy van, hogy camet nem ültették le min. egy drive? erejéig az agyrázkódás protokoll miatt? Mikor kéne ezt alkalmazni ha nem ilyen brutál helmet to helmet ütések után? Sztem a stewart féle tatykó után 1-2 percig azt se tudta merre van az előre. Legalábbis nekem a tekintetéből akkor úgy tűnt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Na tessék
 car.247sports.com/Bolt/Report-NFL-admits-hit-on-Cam-Newton-shouldve-been-flagged-47329228

#KeepPounding
több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Na akkor néhány late hit, 15 yardos bünti nem Camen:
gabokocka
Mivel a gifek 40%-a Romoról szól, bátorkodom ezt is betenni a tavalyi első hétről, sajnos ilyenek felett el szoktak siklani olykor. Ammi aljas az aljas, mindegy mire céloz a gazember.

 twitter.com/LindsCashDraper/status/643491691308171264
gyeek
Mondjuk Romo esetében ha a hátára céloznak, kb veszélyesebb, mint ha fejre mennének.

Amúgy úgy tűnik, Rivera nem tudta megoldani egy offseason alatt a tavalyi második félidős leolvadásokat, ami ilyen védelemmel a háta mögött komoly kérdéseket vet fel.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Na akkor néhány late hit, 15 yardos bünti nem Camen:
gabokocka
Mivel a gifek 40%-a Romoról szól, bátorkodom ezt is betenni a tavalyi első hétről, sajnos ilyenek felett el szoktak siklani olykor. Ammi aljas az aljas, mindegy mire céloz a gazember.

 twitter.com/LindsCashDraper/status/643491691308171264

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
 blackandbluereview.com/snap-counts-week-1-panthers-broncos/

Ezt találtam.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Snap számokat hol találok?

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Na akkor néhány late hit, 15 yardos bünti nem Camen:











Ezek azok az ütközések, ahol szerelni akar a védő, valahogy egyik sem repül fejmagasságban sisakkal előre. Mégis mindre bedobták a zászlót. Azt hiszem ennyit erről a témáról, készüljünk a 49ers ellen, azt már muszáj lesz behúzni.

#keeppounding

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Harper elment, az volt baj.

több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
. Ward már határeset, de ő sem egy dirty játékos.
peterk2005
Jókat röhögtem ma a naív kommenteiden de ez már tényleg mehetne a viccek topikba... 😊
gordon
Áh, a viccek topicban is lenne olyan Pats fan aki ráakadna és kiakadna ezen, szóval tök mindegy hova írom 😊
peterk2005
Ez igaz, de ott lájkoltuk volna😁
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ami gáz, hogy Camet rommá fejelgették, aztán egy zászló jött rá összesen. És nem azért, mert emiatt kaptunk ki, hanem azért baszki, mert így előbb utóbb kinyírják...

 i.imgur.com/Mn1z9Ld.jpg
gabokocka
College fociban az elsőt leszámítva mind azonnali kizárás amúgy. Igaza van baggionak, tényleg azt érdemes nézni 😊

Ezek meg legrosszabb esetben kapnak majd 20 ezer dollár pénzbüntetést, oszt jónapot.
Jakehomer
Ezt is érdemes nézni, mert jó meccs volt kezdésnek, csak hát ott érvként se merül fel olyan soha, hogy "x irányítót érthető módon jobban védenek y irányítónál, csak mert utóbbi előszeretettel hagyja el a zsebet"... 😊 amúgy végig nyomta a trash talkot Cam a védőkkel, ez biztos közrejátszott, de egyre jobban beigazolódik az ncaa-s szabályalkotók szándéka, mert ez a targeting bizony nem vicces dolog, pláne egy mérkőzésen több.
baggio
Hoppá, emberek, sikerült kiprovokálnom baggioból, hogy érdemes nfl-t is nézni 😊

Nem fog itt semmi történni, Camnek egy bűne van, de azt nem tudja levetkőzni...
Jakehomer
 i.ytimg.com/vi/gvFPTDLTrHU/maxresdefault.jpg

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
. Ward már határeset, de ő sem egy dirty játékos.
peterk2005
Jókat röhögtem ma a naív kommenteiden de ez már tényleg mehetne a viccek topikba... 😊
gordon
Áh, a viccek topicban is lenne olyan Pats fan aki ráakadna és kiakadna ezen, szóval tök mindegy hova írom 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
. Ward már határeset, de ő sem egy dirty játékos.
peterk2005
Jókat röhögtem ma a naív kommenteiden de ez már tényleg mehetne a viccek topikba... 😊
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Ami gáz, hogy Camet rommá fejelgették, aztán egy zászló jött rá összesen. És nem azért, mert emiatt kaptunk ki, hanem azért baszki, mert így előbb utóbb kinyírják...

 i.imgur.com/Mn1z9Ld.jpg
gabokocka
College fociban az elsőt leszámítva mind azonnali kizárás amúgy. Igaza van baggionak, tényleg azt érdemes nézni 😊

Ezek meg legrosszabb esetben kapnak majd 20 ezer dollár pénzbüntetést, oszt jónapot.
Jakehomer
Ezt is érdemes nézni, mert jó meccs volt kezdésnek, csak hát ott érvként se merül fel olyan soha, hogy "x irányítót érthető módon jobban védenek y irányítónál, csak mert utóbbi előszeretettel hagyja el a zsebet"... 😊 amúgy végig nyomta a trash talkot Cam a védőkkel, ez biztos közrejátszott, de egyre jobban beigazolódik az ncaa-s szabályalkotók szándéka, mert ez a targeting bizony nem vicces dolog, pláne egy mérkőzésen több.
baggio
Hoppá, emberek, sikerült kiprovokálnom baggioból, hogy érdemes nfl-t is nézni 😊

Nem fog itt semmi történni, Camnek egy bűne van, de azt nem tudja levetkőzni...

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Szubjektív? Marshall és Stewart belelándzsázták magukat Cambe, mind a kettő nekifutásból felfelé ugrik, kb vaknak kell lenni, hogy ne lásd. Tankönyvbe illő dirty hitek.

Az meg klasszikus terelés olyanokat nyilatkozni, hogy meg kell büntetni a futó irányítót, mert rohadtul nem erről szólt a dolog, amikor fut, tud arra figyelni, hogy ne kapjon túl nagyot, azokkal a hitekkel nincs is semmi baj. Itt azonban vadásztak Cam fejére és a bírók hagyták.
Jakehomer
Egy szóval nem írtam, hogy nem volt dirty hit. Szvsz meglepne, ha Stewart nem kapna eltiltást miatta, csak pénzbüntit. (A másik kettő szvsz nem volt dirty, és szerintem nem is lesz érte még pénzbüntetés sem. Majd meglátjuk.)

A szubjektívet egyébként gabokocka azon megjegyzésére írtam, hogy "a lényeg az volt, hogy szétfejeljék a fejét". Azaz arra a feltételezésre, hogy direkt ki akarták csinálni. Vakozhatjuk itt egymást, de a szándékosságot csak feltételezni lehet, bizonyítani nem. Vagy úgy gondolod, hogy direkt csinálta, vagy úgy, hogy nem. Ha Talib csinálta volna, akkor kapásból úgy gondolnám, hogy szándékos volt, mert ő egy tökkelütött hülye. tőle simán kitelik. De Marshall, Steward nem ilyenek. Ward már határeset, de ő sem egy dirty játékos.
peterk2005
Na most azt természetesen nem tudhatjuk, hogy mi jár az okos buksijukban ilyenkor, de fejjel előre beleugrani a másik arcába, azt csak szándékosan lehet, ezeknek a mozdulatoknak semmi közük nem volt egy tackle-höz - jól látszik a különbség, hogy Von Miller sisakja hol találkozik Cam fejével és a másik két esetben hol. Olyan ez, hogy egy gyilkos motivációját se feltétlenül tudod, de ha valaki beleereszt egy tárat az áldozat fejébe, az bizony szándékos emberölésnek minősül.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
Ami gáz, hogy Camet rommá fejelgették, aztán egy zászló jött rá összesen. És nem azért, mert emiatt kaptunk ki, hanem azért baszki, mert így előbb utóbb kinyírják...

 i.imgur.com/Mn1z9Ld.jpg
gabokocka
College fociban az elsőt leszámítva mind azonnali kizárás amúgy. Igaza van baggionak, tényleg azt érdemes nézni 😊

Ezek meg legrosszabb esetben kapnak majd 20 ezer dollár pénzbüntetést, oszt jónapot.
Jakehomer
Ezt is érdemes nézni, mert jó meccs volt kezdésnek, csak hát ott érvként se merül fel olyan soha, hogy "x irányítót érthető módon jobban védenek y irányítónál, csak mert utóbbi előszeretettel hagyja el a zsebet"... 😊 amúgy végig nyomta a trash talkot Cam a védőkkel, ez biztos közrejátszott, de egyre jobban beigazolódik az ncaa-s szabályalkotók szándéka, mert ez a targeting bizony nem vicces dolog, pláne egy mérkőzésen több.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szubjektív? Marshall és Stewart belelándzsázták magukat Cambe, mind a kettő nekifutásból felfelé ugrik, kb vaknak kell lenni, hogy ne lásd. Tankönyvbe illő dirty hitek.

Az meg klasszikus terelés olyanokat nyilatkozni, hogy meg kell büntetni a futó irányítót, mert rohadtul nem erről szólt a dolog, amikor fut, tud arra figyelni, hogy ne kapjon túl nagyot, azokkal a hitekkel nincs is semmi baj. Itt azonban vadásztak Cam fejére és a bírók hagyták.
Jakehomer
Egy szóval nem írtam, hogy nem volt dirty hit. Szvsz meglepne, ha Stewart nem kapna eltiltást miatta, csak pénzbüntit. (A másik kettő szvsz nem volt dirty, és szerintem nem is lesz érte még pénzbüntetés sem. Majd meglátjuk.)

A szubjektívet egyébként gabokocka azon megjegyzésére írtam, hogy "a lényeg az volt, hogy szétfejeljék a fejét". Azaz arra a feltételezésre, hogy direkt ki akarták csinálni. Vakozhatjuk itt egymást, de a szándékosságot csak feltételezni lehet, bizonyítani nem. Vagy úgy gondolod, hogy direkt csinálta, vagy úgy, hogy nem. Ha Talib csinálta volna, akkor kapásból úgy gondolnám, hogy szándékos volt, mert ő egy tökkelütött hülye. tőle simán kitelik. De Marshall, Steward nem ilyenek. Ward már határeset, de ő sem egy dirty játékos.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Én kérek elnézést érte, és minden tiszteletem, hogy nem ezt nevezitek meg a vereség okának.
Black_Adder
Mókás volna a 4&20-as bírói 1st down után 😊
Ráadásul a végén csak be kellett volna rúgni a FG-t, szóval nincs mit szépíteni, mi basztuk el, fölösleges minden más rizsa. Viszont, mint mondom engem az zavar, hogy van egy kimondott tendencia, miszerint védeni kell a játékosokat, ezek után van ez... Ha a mi játékosunk csinálta volna, ugyanúgy büntetendő lenne, vhogy ezeket, ki kell szűrni a játékból.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.