Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 8 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Benwikere szezonjának vége, újabb CB-t igazolunk.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Nem is tudom, hogy láttam-e ennél totálisabb dominanciát a csapattól, nem volt ellenfél a Falcons.

Viszont voltak sérülések, Olsen és Stew nem tűnt vészesnek, de Bene szezonja gyanúsan véget ért, ez azért nem hiányzott, főleg a negyedik negyedben, amikor lehetett volna Teddy Williams meg Colin Jones is már a pályán. Camnek is kellett jönnie egy playre, nyugodtan jöhetett volna hamarabb Anderson is.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Fasza, stewartnak jó meccse lesz...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Tillman és Bersin nem lesznek, mindenki más okés.
Rivera elmondása szerint Finnegan nagyon jól illeszkedett be, mind a pályán, mind az öltözőben. Most már egyértelmű, hogy ő lesz a nickel, Jones megy vissza a special teambe.

A Falconsnál Soliai és Bryant lesz kénytelen kihagyni a meccset.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Akkor pár gondolat a Falcons meccs elé. Alapvetően azért sem számítok könnyű meccsre, mert bár elképesztő rossz szériában vannak, agyon nem verik őket soha, mindig butaságokon, turnovereken mennek el a meccseik. A futást elég jól fogják, úgyhogy az biztos kevés lesz, ha Stew kezébe odaadjuk harmincszor a labdát. Szerencsére a passrush, mint olyan nem létező fogalom arrafelé, így nem kéne, hogy halálra vegzálják Camet, így pedig a mi elkapósorunknak is lesz ideje elszakadni. Stewart felé mehetnének passzok is (az utóbbi hetekben érezhető javulás e téren), nem nagyon van olyan LB a túloldalon, akit sztem ne cumiztatni halálra egy az egyben. Olsenre se nagyon lesz válaszuk sztem.

A védelemnek elsősorban Freemant kell megfogni, másfelől a Norman Julio párharc különösen mókásnak ígérkezik. Igazából megtehetnénk, hogy duplázzuk Jonest, mert rajta kívül égen-földön nincs veszélyes célpont, Ryan pedig tuti őt fogja erőltetni orrba-szájba. A passrush kicsit megélénkülhetne, múlt héten Brees vígan hajigált egy-két odaérést leszámítva. Örömmel venném, ha a négy falember komoly nyomást tudna generálni, nem kéne Luke-ékat blitzelni küldeni. Addison elvileg visszatérhet, meglátjuk hogyan alakul a rotáció, múlt héten Ealy a két offside-dal ellőtte a puskaporát, kicsit sikerült a doghouseba küldenie magát.

A speciális egységnek kb. egy dolga lesz, Hestert nem engedni visszafutni, meglátjuk sikerül-e megvalósítani.

Nem nagyon tudom elképzelni, hogy faszkodás nélkül kikapjunk, de a múlthéten bemutattuk, még mindig képesek vagyunk meccsben tartani az ellenfeleket. Ezt most el kéne kerülni és egy nyugodt, csöndes kis diadallal újabb lépést tenni az első kiemelés felé.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Az első meccsen McCwon irányított és majdnem kikaptunk, a végén Norman pickje kellett a W-hez.
Én nem várok sétagaloppot, max kellemesen csalódok.

Allen nyilatkozta, hogy még nem tudja, akar-e játszani jövőre, de az biztos, ha igen, akkor nálunk fog. Na most ugye az ő szerződése még élni fog jövőre, 8.5 millat fizuval, ami nem tartalmaz garantált összeget. Meglátjuk hogy alakul a sorsa, sztem nagyban függ a szezon végkifejletétől. Ha úgy alakul, sztem 1-2 milla körüli összegért visszajöhet.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Majd két gyűrű után jönnek 😊

A védelemtől kéne egy rebound meccs, mert eléggé sokat hibáztak vasárnap, TD zokon is vette a teljesítményt, úgyhogy sztem, nagyon pörögni fognak a fiúk.
gabokocka
Csupa jó hír így kora reggelre 😀 am a magam részéről csúnya alázásra készülök...
peach
Szoros meccsre számítok, a támadók sztem pont fordított utat fognak bejárni, de majd meglátjuk. A Saints is két kiálezett meccset játszott velünk, tőletek sem várok mást 😊
gabokocka
A saints is csak azért volt most ennyire közel mert faszkodtatok és a turnoverekkel tudták feltenni a pontokat. Ráadásul a saints offense nem kiegyensúlyozottan szar mint a mienk. Nem tudok egy db matchupot sem mondani ami nekünk kedvez.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Majd két gyűrű után jönnek 😊

A védelemtől kéne egy rebound meccs, mert eléggé sokat hibáztak vasárnap, TD zokon is vette a teljesítményt, úgyhogy sztem, nagyon pörögni fognak a fiúk.
gabokocka
Csupa jó hír így kora reggelre 😀 am a magam részéről csúnya alázásra készülök...
peach
Szoros meccsre számítok, a támadók sztem pont fordított utat fognak bejárni, de majd meglátjuk. A Saints is két kiálezett meccset játszott velünk, tőletek sem várok mást 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Majd két gyűrű után jönnek 😊

A védelemtől kéne egy rebound meccs, mert eléggé sokat hibáztak vasárnap, TD zokon is vette a teljesítményt, úgyhogy sztem, nagyon pörögni fognak a fiúk.
gabokocka
Csupa jó hír így kora reggelre 😀 am a magam részéről csúnya alázásra készülök...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Közben Cam ismét a hét támadója lett az NFC-ben, az elmúlt öt hét folyamán immáron harmadszor, ez legutóbb Bradynek sikerült 2007-ben. Amúgy tengap volt egy éve a balesete, azóta állítólag nem vezet annyit 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
nickel coverage továbbra is
A 4-3-as sémával (+ a front seven kifejezéssel) jól át lettem verve. 8 idei és 2 tavalyi Seahawks elleni meccs alapján a defensive snapek negyedében alkalmazunk csak 3 LB-t, 75%-ban 5 DB van a pályán.

A múlt heti meccsen Jones, Finnegan és Shaq is védekezett a slot receiveren/2-ik TE-n.
Shaq az első félidőben a 2-es TE-t védte, vagy bliccelni küldték.
A második félidőben a 3 WR-es felállás esetén Shaq és Finnegan rotálta egymást Jones száműzését követően.
Rotáció jellegét tekintve:
Finnegan van fenn minden 2 minute driveban,
Shaq kezdi a legtöbb normál drive-t, Finnegan a 3-ik és sokra érkezik, illetve a sokadik first down-okat követően a 2nd downokban is feltűnik már.
Ha Tillman visszatér, az eddigiek alapján Bene megy vissza slotba, Finnegan kispad, Shaqnek meg maradnak a blitzek és a 2 TE-s felállások egy csekély része.

Meccs____Ellenfél____WR___TE_____CAR CB__CAR LB
2014 Reg8 Seahawks_2,95__1,02______2,72______2,28
2015 DIV Seahawks__ 2,51__1,15______2,75______2,25
2015 Reg3 Saints ____2,50__1,27 _____ 2,90______2,11
2015 Reg6 Seahawks_2,36__1,28______2,36______2,61
2015 Reg7 Eagles____2,53__1,47______3,00______2,00
2015 Reg12 Cowboys_2,67__1,28______2,76______2,24
2015 Reg13 Saints ___2,64__1,33______2,64______2,36

A fentiek alapján az 5-ik DB-t kevésbé az ellenfél befolyásolta, inkább a passzvédekezésre legalább részben (slot receiver vagy 2-ik TE ellen) alkalmas LB-ek limitált száma. Ld. Eagles, amikor Shaq hiányában fel sem merült 3-ik LB pályára küldése. Mondjuk a Seahawks elleni 6-ik heti meccs zsákutca volt Harper vs. Graham tekintetében.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Finnegan már vasárnap is a snapek felét a pályán töltötte, Jones az újabb róla kapott TD után visszakerült ST only szerepbe - nyilván kicsit lassabban akartuk Finnegant behozni a D-be, de a kényszer nagy úr.

Ha Tillman visszatér, ő biztos nem fog slot receiverek ellen védekezni, nincs meg hozzá a sebessége.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Tillmant sztem az alapszakaszban már nem nagyon látjuk, a playoffra kell top formában legyen. Így nem sérül rá, illetve a kompenzációs pickek elosztásánál nem fogják számba venni. Persze ez csak egy teória, de sztem ez is benne van a pakliban. Addig Finnegan belerázódik a dolgokba és a rájátszásban kedvünkre variálhatjuk, Norman mögött a Peanut, Bene, Finnegan hármast.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Ha már nickel, Tillman visszatérésével (remélem a héten már tolni fogja) ugye Colin Jones végre nem lesz ott, de most már jelen van Finn is, aki remélem a múlt heti meccsen meg is előzte Jonest a rosteren, kit tesz oda a csapat? Benwikere megy vissza, vagy Tillman fogja a slotot? Volt már itt párszor szó erről, de Ben néha már elég pofásan tolja, a Saints elleni meccse viszont nem tetszett, meg még nem elég konzisztens a teljesítménye.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Gondolom sokat vezetünk, sokat passzolnak ellenünk, amikoris több elkapós felállás van, így pedig rá vagyunk kényszerítve, hogy több DB legyen fenn. De ez csak tipp 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Elég lesz a szezonbeli 19-ik győzelem is.

Időközben megoszthatnátok velem azt az infót, hogy miért alkalmazzuk idén olyan gyakran a nickel defenset?
Különösen annak fényében, hogy két LB-t is draftoltunk.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Majd két gyűrű után jönnek 😊

A védelemtől kéne egy rebound meccs, mert eléggé sokat hibáztak vasárnap, TD zokon is vette a teljesítményt, úgyhogy sztem, nagyon pörögni fognak a fiúk.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Falcons weeek. Must win...

De hol van a rengeteg bandwagon fan? 😊

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mit szóltok Cam futásához, amikor azt hitte h sima TD és mosolyogva (heccelve a védőt) futott, de a végén kapott egy maflást?
számomra nem volt szimpi... remélem valaki rá fog szólni, hogy annyit ne ünnepeltesse magát és egy kicsit szerényebb legyen... nem azt mondom, h ne legyen az aki, csak nem vet jó fényt rá... sztem, bár gondolom ez senkit sem érdekel... 😀
SeaSzilaHawk
Az szólom hozzá, amit ő maga is mondott: megérdemelte, mert nem figyelt oda. Meglepne, ha máskor is megtörténne vele - ahhoz túl nagyot kapott 😊
Jakehomer
engem csak az idegesít, hogy a padon mindig öregasszonynak öltözik (olyan furán rakja fel a törölközőt)
funkyparduc

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Néhány érdekes stat Cam idei játékáról:
Redzoneban 115-ös passer rating, 19 TD, 0 INT
Negyedik negyedben 6 TD 1 INT, 98.8 Total QB Rating, ami első a ligában, 11 futott first down, szintén első a ligában.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
 v.cdn.vine.co/r/thumbs/F64B61987A1285480492367790080_SW_WEBM_1449456637798_image.jpg?versionId=FYOS5y45guqapC4hhonq73RugnHj4u4V

Itt jobban látszik:
 www.panthers.com/news/article-2/Carolina-celebrates-third-straight-division-title/722abd27-698e-411e-b799-00167c281118

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ja, ami még rendkívül tetszett, az Cam a pályán kívül. Ealy két offside egymás után, jön le full idegbetegen, Cam odamegy, megnyugtatja, oké, nincs semmi para. Ginn eldobott két TD-t, utána ugyanúgy odadobja neki, megbízik benne, nem hisztizik. Meggyőződésem, ha megkérdezték volna szitukról mindkét passzra azt mondta volna, hogy pontatlan volt, pontosabban kell megdobnia. Utolsó drive előtt, odamegy mindenkihez az offenseből, lejattolnak, gyerünk srácok, megcsináljuk. És megcsinálták. Igazi vezérré vált, hol van már az az időszak, amikor a grimaszaiért, az oldalvonal melletti viselkedéséért kritizálták.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
 mobile.twitter.com/KelliBartik/status/673728246190440448/photo/1

Legnagyobbak, ha találkoznak 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
@gabó challenge accepted! 😀 (persze csak ha bejutunk 😀)
SeaSzilaHawk
Nagyon meglepne, ha nem jutnátok be, azt csak úgy tudom elképzelni, hogy a Tampa nyer négyet, Ti meg kikaptok Arizonában. És bár jó a Bucs, de annyira nem, hogy ilyen győzelmi sorozatot összerakjon (és akkor még könnyen lehet, hogy a Minnesota annyira kipukkad, hogy ők esnek ki.)

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.