Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Ami meg a meccset illeti, a legelején a Saints egyértelműen jobban pörgött (ami szerintem nem azt jelenti, hogy mi beleszartunk volna, egyszerűen ez volt az ő Superbowljuk, és készülhetünk rá, hogy a Falcons ellen ugyanez lesz a helyzet), de azt nehéz innen megmondani, hogy ez mennyiben járult hozzá a turnoverekhez. A pick egyszerűen egy rossz dobás volt, külső vállra kellett volna mennie a passznak, ehelyett a belsőre dobta Cam, ahol a védő is hozzáfért, Stew fumble-ja meg eléggé fluke play volt... így mentek el 14-0-ra. A TD, amit a D bekapott Colin Jones sara volt, ha jól figyeltem, ő utána már nem is került pályára a védelemben. Olsen fumblija shit happens kategória, és hát láttunk ilyet incomplete-nak ítélni nem egyszer - szerintem jó call volt, nem azért mondom. Külön-külön egyik se tragédia, nyilván így gyors egymásutánban szar helyzetbe hoztak minket.

Számomra a második félidő volt a kellemetlenebb, a D messze idei legrosszabb produkciója, eléggé expozálva lettek a db-k, még Norman is beszopott csúnyán egy pump fake-et, mondjuk neki talán jól is jött egy kis reality check. Volt egy periódus, amikor vetekedtünk missed tackle-ben a Saints D-vel... Coleman a pickjén kívül elég nagy homály volt, Harpert meg tudjuk, hogy coverage-ban mennyit ér. Payton megint jól meccselt, húzott néhány váratlant, meg néhány nem annyira váratlant, már máskor is látott gyengeséget ki tudott használni.

Viszont nyertünk egy shootoutot a Superdome-ban, ki gondolta volna, hogy erre képes az O?

16 meccset jól és maximálisan koncentráltan lejátszani ebben a ligában kurva nehéz, gyakorlatilag lehetetlen, mi is csak azért vagyunk veretlenek, mert a legnagyobb szarban valahogy mindig megcsináljuk azt az egy playt, ami kell - ez volt tegnap a 4th down Olsen catch.

Szerkesztette: Jakehomer

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
@gabó challenge accepted! 😀 (persze csak ha bejutunk 😀)

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Kicsit tágabb kitekintés a forduló után. Jelenleg az NFC-ben három kontender csapatot látok, rajtunk kívül a Cardinals és a Seahawks, ha innen bárki más menne be a Superbowlba, az hatalmas meglepetés lenne szerintem a csapatok jelenlegi formája alapján. Az utolsó fordulóban lesz a Cardinals-Seahawks meccs, az nagyon érdekesnek ígérkezik, bár sztem egyik csapat számára sem lesz tétje. A byeweek gyakorlatilag megvan, a no1 seedhez még kettőt, vagy hármat kell nyerni (attól függ mi lesz a fent említett meccs, máshol nem hiszem, hogy hibázna az Arizona), viszont mivel a Hawks csak wildcardon fog tudni bemenni a playoffba, könnyen lehet, hogy mindkettőt meg kell verni a Superbowlba jutásért. Szerencsére idén van olyan csapatunk, hogy képesnek is tartom erre, nem kell félnünk senkitől, aki Superbowlba akar jutni, jöjjön el Charlotte-ba és verjen meg minket 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Igen megkapta a büntit érte 😀
Azért tettem oda a sztem szócskát, mert csak az én véleményem... másnak nyilván más... de azért MVP. mondjuk ellenben az szép volt, h a labdáért megküzdött, h odaadhassa a szurkolóknak.
Valahogy ez a kettősség van benne... ami nem baj. Néhányan csibésznek és vagánynak mondják, néhányan meg nagyképűnek. Bennem ez a kettősség van, de igazából szavam sem lehet, mert minket azért oktatott egyet... 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
A visszajátszáson látszott, hogy nem látta a linebackert, Vaccarót nézte, meg is büntették keményen. Amúgy jó dolog ez a nagy arcos történet, de aki meghallgatja a nyilatkozatait, interjúit, láthatja, hogy kevés játékos beszél nagyobb tisztelettel az ellenfelekről, a csapattársak erőfeszítéseiről. Minden egyes interjúban elmondja, hogy mindenki körülötte milyen fasza volt, ami nem sikerült az minden az ő hibája, stb... Amit meg a pályán csinál, az azért van, mert imádja a játékot, minden pillanatát ki akarja élvezni, a kettőt külön kell választani, ezt nem nagyon sikerül Ricsinek sem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Mit szóltok Cam futásához, amikor azt hitte h sima TD és mosolyogva (heccelve a védőt) futott, de a végén kapott egy maflást?
számomra nem volt szimpi... remélem valaki rá fog szólni, hogy annyit ne ünnepeltesse magát és egy kicsit szerényebb legyen... nem azt mondom, h ne legyen az aki, csak nem vet jó fényt rá... sztem, bár gondolom ez senkit sem érdekel... 😀
SeaSzilaHawk
Az szólom hozzá, amit ő maga is mondott: megérdemelte, mert nem figyelt oda. Meglepne, ha máskor is megtörténne vele - ahhoz túl nagyot kapott 😊

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Mit szóltok Cam futásához, amikor azt hitte h sima TD és mosolyogva (heccelve a védőt) futott, de a végén kapott egy maflást?
számomra nem volt szimpi... remélem valaki rá fog szólni, hogy annyit ne ünnepeltesse magát és egy kicsit szerényebb legyen... nem azt mondom, h ne legyen az aki, csak nem vet jó fényt rá... sztem, bár gondolom ez senkit sem érdekel... 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Na jó. MVP.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Elkövettünk minden olyan hibát, amitől tartani lehet egy ilyen meccsen, mégis be tudtuk húzni, ez komoly tartásról tesz tanúbizonyságot. Én nem éreztem, hogy félvállról vettük volna a meccset, bár ha Rivera mondta, biztos így volt. Az elején ugye megfogta Breeséket a D, nyitottunk egy kilenc yardos futással, majd jött egy false start és utána legközelebb 14-0-nál mutattunk életjelet. Utána megint sokkal jobbak voltunk, megfordítottuk a meccs menetét, erre jött a blokkolt extra pont... A második félidőt jól kezdtük, sima TD driveok, aztán jött a safetyk bealvása és újra hátrány. Az interception adta momentumot se sikerült kihasználni, azonban a végén megint végig tudtunk menni. Szóval rengeteg olyan pillanat volt, amikor megtörhettünk volna, nem tettük, mindig felálltunk, ez mutatja a csapat karakterét. Többet ért, mintha 30 ponttal nyertünk volna.

De látni kell a hibákat, ki kell javítani őket, különben legközelebb megbüntetik őket. Finnegan sztem szépen át fogja venni a nickel posztot Jonestól, és szép lassan én Williamst is megnézném Remmers helyén, az utóbbi meccseken hibázgatott szépen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Nekem is nagyon tetszett, le a kalappal a csapat előtt! Én már nagyon úgy voltam, hogy kikap a csapat de megmutatták, hogy miért is állnak most már 12-0 val. Nagyon tetszett, hogy Newton ismét labdákat ajándékozott és az is amikor más is folytattat ezt a hagyományt. Newton milyen keményen küzdött a labdaszedő emberrel, hogy tudjon ajándékozni XO!
több mint 8 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Hatalmas meccs.volt, nagyon tetszett. Azért Coleman oké, hogy szerzett egy szép interceptiont, de nagyon sokszor elég vakon volt, persze Harper is sokszor csak asszisztált a Saints nagy játékához. Ilyen meccstől félek a playoffban is, mint ami itt ment az első félidőben, wr droppok, turnoverek, néha szarul blokkoló OL. Ott nem biztos, hogy így vissza tudnának jönni a srácok.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Gondoltam, hogy nehéz lesz, ilyen meccsre persze nem lehetett számítani... Mondjuk tökéletesen alakult, a Saints felhívta néhány gyengeségünkre a figyelmet, de valahogy azért megint behúztuk. Közel 500 yard, hat TD-vel erre sok panasz nem lehet, három turnover ide vagy oda.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Mindannyiunk kedvence, Roman Harper 😊
Tényleg érdekes olvasmány, értelmes csávó.
 mmqb.si.com/mmqb/2015/12/03/nfl-roman-harper-carolina-panthers-undefeated
Jakehomer
Félreértés ne essék, én nagyon szerettem Harpert, de neki és Jenkinsnek nem tudtam megbocsátani a 2011-es SF meccs végét, amit egyértelműen ők ketten szórakoztok oda az utolsó drive-ban a 49ersnek.

Egyébként értelmes csávó, jó cikk 😊
Gyurma Pappa
Mi már mindent megbocsátottunk neki 😊

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Rivera szereti az ilyen típusú embereket az öltözőben, korábban említette is, hogy milyen jól jött volna neki egy Harper jellegű játékos az első éveiben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Mindannyiunk kedvence, Roman Harper 😊
Tényleg érdekes olvasmány, értelmes csávó.
 mmqb.si.com/mmqb/2015/12/03/nfl-roman-harper-carolina-panthers-undefeated
Jakehomer
Félreértés ne essék, én nagyon szerettem Harpert, de neki és Jenkinsnek nem tudtam megbocsátani a 2011-es SF meccs végét, amit egyértelműen ők ketten szórakoztok oda az utolsó drive-ban a 49ersnek.

Egyébként értelmes csávó, jó cikk 😊

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Mindannyiunk kedvence, Roman Harper 😊
Tényleg érdekes olvasmány, értelmes csávó.
 mmqb.si.com/mmqb/2015/12/03/nfl-roman-harper-carolina-panthers-undefeated

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Tillman és Addison nem lesz vasárnap, a többiek igen. Kíváncsi vagyok, hogy Funchess lesz a kezdő vagy Philly, Rivera nem nyilatkozott a témával kapcsolatban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Rosenthal is hasonlóképp látja az irányítókérdést idén, mint én 😊

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mc7h0k77oginyqprnov4
QB Index: Who has risen, fallen since Week 1?
In this week's QB Index, NFL Media's Gregg Rosenthal takes a look back on how right or how wrong he was with his preseason quarterback rankings.


Ja Gano lett a hónap ST játékosa, grat neki, ironikusan mondhatnám nem lehetett nagy a konkurencia 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Delaire legalább pályára lép, rá kíváncsi vagyok, hogy a kezdeti fellángolás után tud-e még hozzátenni a csapat játékához. Peanut is pihenni fog még sztem, nem kell siettetni a visszatérését, igazából ha kikapunk sem történik semmi, és megnézhetjük Finnegant.

Az elején oda kell figyelni, nem szabad hagyni, hogy belelkesedjenek, ha ez menni fog, sztem felőröljük őket a második félidőre. Persze csoportrangadó idegenben, abban mindig benne van a bukó, de igazából egy győzelem kell a no3 seedhez, ha pedig kettőt nyerünk sztem a második kiemelés is garantált, szóval nincs miért stresszelnünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Addison szinte biztosan nem lesz vasárnap, Philly viszont alighanem visszatérhet.

Minél közelebb vagyunk a meccshez, annál gyanúsabb ez az egész, túl sok minden szól mellettünk, nem vagyok ehhez hozzászokva 😊

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én is ezt mondtam. Top 5-6, de van három akit mindenképpen az idei játék alapján elé tudok tenni. Ezt a három játékost én a már felsorolt okok miatt tartom Top3-nak.

Amúgy Hawks fanként sokszor kritizáltam, hogy csak broken playekből van nagy játék, és ezt mindig hangoztattam/hangoztatom is, ha úgy alakult/alakul.

PO-ról még ne beszéljünk, nekünk meg el kell jutni odáig 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Jajj undi, ne legy undok! Wilson mikor futott par kiralyat, teged erdekelt, hogy nem egy tombredi? Vagy mikor gyurut nyertek?

Egyebkent izles dolga, ki jo QB es ki nem. En evek ota egyik legjobb iranyitonak Cam Newtont tartom a ligaban. Ha Brady-Rodgers-Luck nem johetne a Chiefsbe de barkit vihetnek, nekem o kene. Egesz mas a stilusa, az teny. De elit iranyito. Jo akkor most en is eletettem 3 jobbat, es nem top3. Akkor legyen top 4, vagy 7, nekem ez teljesen de tokmindegy.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
TEljesen felesleges kiforgatni a szavaimat. Nem azt mondtam, hogy pontban ér kevesebbet, hanem konzisztencia szempontjából. Inkább legyen egy olyan offensem amelyik nagyjából, nfl szinten tervezhető módon képes passzal haladni, mint hogy legyek kiszolgáltatva a Qb scramble játékainak. És hidd el, én is láttam elég scramble futást az elmúlt 4 évben, potnosan tudom, hogy egy erre alapozó O# nem életbiztosítás, főleg nem Top.

A tervezett Qb futás pedig azért "ér kevesebbet", mert ha már van egy 100 milliós irányítóm, akkor mindent megteszek, hogy a lehető legkevesebbet legyen megütve. Persze erre mindjárt jön valaki kommentje, hogy a zsebben ugyanúgy megütik stbstb, de hadd ne kelljen kifejtenem, hogy mi a különbség a két esetleges hit között.

Tehát mondom mégegyszer, nem értem miért kell állandóan elkanyarítani a mondandóm élét, szerintem egyértelmű, hogy nem arra gondoltam, hogy kevesebb pontot ér, de itt a konzisztenciáról és a topx spotról és a kettő közötti kapcsolatról beszélünk, mert habár a steelers topicban megírt kommentem elküldése után 1,5 perccel kb átszerkesztettem a szöveget, és a végére oda tettem, egy "konzisztensen" szót, a 9 perccel későbbi válaszod az eredeti hozzászólásomra reflektált.
undisputedly
Bocs, erre még muszáj reagálnom 😊

Értem az álláspontodat, és alapvetően igazad is van, de szerintem itt megint bejön a képbe az, hogy Cam egyszerűen más, mint az összes többi qb. Futásnál nehéz lezúzni, mert ha látja, hogy honnan jön a hit és van olyan nagy, erős és gyors, hogy elkerülje a necces helyzeteket, ebben nagyon jó (és hát ahogy gabó is írta, egy csomó védő nem is nagyon tud kárt tenni benne) - talán idén történt vele először, amikor egy futás után úgy ütközték le, hogy az láthatóan nem ízlett neki. Megsérülni a zsebben szokott, ebben hasonlít a többi irányítóra 😊

Persze hosszú távon lehet, hogy ez azzal jár, hogy hamarabb "használódik el", mintha nem futna ennyit, ez benne van a pakliban. De hát valamit valamiért, you play to win the game 😊

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
undisputedly
Itt válaszolok, nem akarom szét offolni a Steelers topikot. A bivaleyerős fuójáték 4.0-ás átlag, ami liga szinten 16. helyre elég. Ezt ráadásul Cam 4.4.-es átlaga felfelé húzza. Nyilván, csapatként sikeres az idei Panthers, amihez hozzájárul a védelem, a speciális egység, és a támadósor, azonban az offense alfája és omegája Cam, sztem nincs még egy olyan offense, ami ennyit köszönhet az irányítójának. Amikor kell fut, amikor kell zsebből szedi szét a védelmeket. Mindkettőre rengeteg példa volt idén. És igen, 27 TD-t szerzett, amiből 7 futott. Az nem ér? Vagy az nem számít? Azért nem adnak hat pontot? Brady 28 TD-t szerzett. Abból egy sem futott. Ez van, két különböző típusú játékos.
gabokocka
Let the hate flow through 😀

Ha Brady a rendszer maga (ami erősen vitatható, ugye, Matt Cassel?), akkor Cam mi? Nem nagyon volt még olyan irányító az nfl-ben, mint Cam, ezért nem is nagyon tudnak vele mit kezdeni a szakértők meg az analitikusok, nem értik, hogy miért működik, amikor a számok nem mutatnak különös extrát (és hát a futó statjait, amik all time rekodok közelében vannak 5 év alatt, szeretik elmismásolni, lásd idézett hsz 😊 ).

Egyébként tényleg belekötünk mindenkibe, aki nem ad kellő elismerést és csak én nem látom? (erre a fórumra gondolok, lehet, hogy amerikai boardokon más a helyzet)
Jakehomer
Teljesen felesleges a kiemelthez hasonló kijelentéseket tenni. Senki sem írt olyat, amire rá lehetne húzni a "gyűlölet" kifejezést, vagy annak bármely árnyalatát.

Arról ment a beszélgetés, hogy ki top3 Qb. Szerintem Cam nem az, mert erős fal van előtte, futójáték orientált támadósor, és a liga egyik legjobb védelme, akik rendszeresen kedvező mezőnypozíciót is adnak.

Nálam a nem tervezett futott Td-k (és bizonyos részt a futottak isÖ kevesebbet érnek, mert konzisztensen nem lehet velük számolni.

Matt Cassel mikor játszott 11-5-öt a Patsben? 5-6 éve legalább szerintem. Teljesen felesleges ide keverni. Seahawks fanként úgy gondolom, hogy sokkal kevésbé esik vissza egy csapat teljesítménye a kezdő qb nélkül/vagy gyenge teljesítményével, ha az erős futójáték+elit védelem formulát követik, mintha a QB passzjátékán ülne a teher, hogy vinnie kell előre az O#-t.

Amúgy a legtöbb boardon a Panthers kapcsán ugyanaz a mentalitás jellemző,mint itt. "Worst 11-0 team. Fk em." (Amúgy nekem kifejezetten szimpatikus a csapat -eltekintve a Superman klisétől-, főleg ugye a LB sor játéka, szóval elég nehéz lenne rám húzni a hater mentalitást).

Viszont nekem ez a 3 hosszas hsz már kimerítette az erőforrásokat amit a témára szántam, szívesen elolvasom a válaszokat,de kifejtettem amit akartam.
undisputedly
Basszus, még mindig nem veszed a lapot? Na jó, innentől csak komolyan szólok hozzád 😊

Erről a falról én is azt írtam, hogy top 10, de minél több elemzést olvasok, annál árnyaltabb a kép, rengeteg double teamet használunk, egy az egyben nem annyira jók az embereink (a tavalyi szenvedéshez képest ég és föld a különbség persze), ami legalábbis részben azért tud jól működni, mert Cam a qb - de épp a szinte állandó duplázások miatt vagyunk igencsak zavarba hozhatóak pl késleltetett blitzekkel.

Igen, futójátékra építünk, de annak egyrészt Cam az alapja - ugye nem véletlenül hívják quarterbacknek a posztot és nem passernek 😊, másrészt minden ellenfelünk tömi a boxot becsülettel, nincs az elkapónk, akit duplázni kéne. Szóval vízzel főzünk, őszintén szólva nekem óriási pozitív meglepetés az O-nk (amit egyébként a Jax D fogott meg a legjobban 😊 ), és bár tény, hogy a D és a ST (főleg a D) sokat segít field pozícióba, épp a Hawks ellen négy 80 yardos TD-t vezettünk, ha kell, azt is tudjuk. Ami Cam futott TD-it illeti, azok 90%-ban tervezettek, és nem látom, hogy miért ne lehetne velük konzisztensen számolni - oké tíz év múlva már nem fog tudni így futni, de a belátható jövőben igen.

Cassel régen játszott a Patsben, de ők már emberemlékezet óta a Charlie Weiss által implementált EP systemet játsszák (aminek az egyszerűbb terminológiája kimondottan qb barát egyébként, ezért is tud annyira hatékony lenni a no huddle-juk), és persze ez rengeteget változott a játékosállomány együtt, és nyilván Brady játssza ezt a legjobban, de nem ő a rendszer.

Láttam a vitát amúgy, de nem érdemes azon vitatkozni, hogy ki a top 3 qb. Nekünk Cam a top 1 qb. A Patsnek Brady, a Steelersnek Big Ben stb. Ezek a poszt szerinti összehasonlítások azért nem praktikusak, mert játékrendszereken belül annyira mások az igények a játékosok felé, és akkor ott vannak még az olyan spílerek, mint Rivers, aki nagyon magas szinten focizik, mégse működik a csapat.

Na mindegy, remélem, a playoffban még találkozunk, hátha ott meggyőz Cam 😊

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Hát nálunk a támadójáték szerves része a QB futás, 5 éve így működik, az esetek kisebb százalékában scramble, a többsége read-option, illetve a vörös zónában pedig nyilván sokszor Cam megtartja magának a labdát, mivel az NFL védők 60%-ánál nagyobb darab (volt egy ilyen kimutatás nemrég). Nyilván, ahogy öregszik majd, egyre kevesebb lesz az ilyen játék, viszont ha van egy ilyen fegyvered, bűn nem használni. Cam legnagyobb előnye, hogy zsebből is tud passzolni, mozgásból is, illetve a futójátéka is kimagasló. Ő így egy complete package, így kell rá nézni, így kell megítélni a játékát. Ha Te ebből egy részt kiveszel és neked az nem kell, lelked rajta, nálunk a stáb másképp gondolkozik. És azért az 5 év elég hosszú időintervallum ahhoz, hogy konzisztenciáról beszélhessünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.