Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Short megint jól játszott, de nagyon egyedül volt ezzel a falban, Big Money teljes homály, mióta visszatért, Allen átlagos, hiányoznak a nagy playek tőle. Mögöttük is nagy bajok voltak, rengeteg missed tackle, még Luke is rontott párat, persze Harper vitte a prímet. A Beckham catch and run nagy playnél jó pozícióban volt, hogy megállítsa úgy tíz yard után, de lassan mozdult és nem is a legjobb szöget választotta,így simán lecsúszott róla, és én úgy éreztem, hogy az volt egy nagy vízválasztó play.

Az utolsó 20 percben en bloc értékelhetetlen volt a védekezés, aztán amikor hibázott a Giants, CAP azonnal visszaadta 😊 Az O-t persze nem érheti szó, az elején nyögvenyelős volt, megúsztunk egy sima interceptiont is, de a 38 pont több mint elég (és még 3 pont a kickoff egység szar blokkolása miatt el is úszott). CAP amúgy option playeknél otthonosan mozgott (naná, hogy egy ilyennél fumblizott), de fájóan lassú és nem is erőfutó, nem kezdő futó matéria. Mindenesetre jövő héten még szerintem kap egy esélyt, Stew pihenjen csak, a playoffra fog kelleni a lehető legjobb állapotban.

Szerkesztette: Jakehomer

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Nyert a Cards, még egyet nyerni kell a home fieldért. Hál istennek súlyos sérülést nem szedtünk össze, Ginn egy bordasérülés miatt egy rövid időre kiszállt, de vissza tudott jönni.

Ami aggasztó, hogy a line of scrimmaget nem tudtuk dominálni, főleg a védőfal tűnt impotensnek, remélem sikerül összekapi magunkat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Cam az egyenlítő TD után. Itt nyugodtam meg 😊

https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


Szerkesztette: Jakehomer

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Fogalmam se volt róla, hogy Beckham ekkora sutyerák büdös paraszt. Lehet racionalizálni, hogy Norman provokálta, persze, de egész meccsen frusztráltan viselkedett, majd megkoronázta a teljesítményét a szándékos sérülésokozás kísérletével. Ha ezek után nem tiltják el legalább egy meccsre, a liga (maradék) integritása is megkérdőjeleződik.


Tepper takarodj!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Mondjuk ez qrvanagy 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
Meccs után szent volt a béke, legalábbis Cam és Odell között.
Jakehomer
Nem is Cammel balhézott 😊

Mindenesetre Normant helyre kell kicsit rakni Riveráéknak, a harmadik negyedbeli csetepaté sorozat után indultunk el masszívan lefelé.
gabokocka
twitterről még nem állították le

 twitter.com/J_No24/status/678722904146714624


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Panthers QB Cam Newton is the first player in the Super Bowl Era (since 1966) with 5 Pass TD & 100 Rush yds in a single game.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Mindenesetre Normant helyre kell kicsit rakni Riveráéknak, a harmadik negyedbeli csetepaté sorozat után indultunk el masszívan lefelé.
gabokocka
Az engedett TD passzra gondolsz? 😊
Beckham jr. -t ezen kívül (+ a TD drop) leszedte a pályáról és csak az első drive-ban volt tapló, mondjuk ezzel ő kezdte a csetepatét. Onnantól kezdve - erős edzői ráhatásra - visszafogta magát (saját magához képest). Félre értés ne essék, mindig is negatív példakép lesz, de Beckhamhez képest kisangyal volt. S a fejelést is relatíve kulturáltan viselte, pl. nem ment be az öltözőbe a fegyveréért. Már ennek is örülni kell. Viszont többéves, garantált szerződést adni...
A franchise tag pedig nem jó ómen.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Meccs után szent volt a béke, legalábbis Cam és Odell között.
Jakehomer
Nem is Cammel balhézott 😊

Mindenesetre Normant helyre kell kicsit rakni Riveráéknak, a harmadik negyedbeli csetepaté sorozat után indultunk el masszívan lefelé.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Meccs után szent volt a béke, legalábbis Cam és Odell között.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Szerintem pont egy ilyen W kellett, hogy meglegyen a 16-0. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Hagyni kellett őket visszajönni a meccsbe, hogy Cam feltehesse a koronát az MVP-kampányára. 😊 Innentől nem lehet kérdés.
vassadi
Ja, a terv része volt.

Húbazmeg. Egyelőre csak ennyi 😊

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Elég rég nézek NFL-t, de ilyet én még nem láttam, hogy egy csapat háromszor játssza el azt, hogy megnyer egy meccset, majd összeomlik, de a végén mindig nyer.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hagyni kellett őket visszajönni a meccsbe, hogy Cam feltehesse a koronát az MVP-kampányára. 😊 Innentől nem lehet kérdés.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Stew, Mayo, Jones, Bersin, Norwood, Wegher és Delaire inaktív.

Fozzy fog kezdeni, de nem lenne meglepő, ha CAP kapná a legtöbb cipelést a futók közül. Jones elég szépen kijátszotta magát a csapatból, Marlowe is elé került, illetve McClain az utcáról egyből beöltözhet.
gabokocka
Reméljük, nem, mert az azt jelenti, hogy nem tudtunk futni...

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Stew, Mayo, Jones, Bersin, Norwood, Wegher és Delaire inaktív.

Fozzy fog kezdeni, de nem lenne meglepő, ha CAP kapná a legtöbb cipelést a futók közül. Jones elég szépen kijátszotta magát a csapatból, Marlowe is elé került, illetve McClain az utcáról egyből beöltözhet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Mayo és Stew out, mindenki más probable. Mondjuk sztem azért snap counton lesz Peanut, Finnagen is szerepet kaphat kívül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Hát igen, a trendeket nézve nehéz elképzelni, hogy ezen a meccsen kívül a másik kettőt elbukjuk.
Viszont a múltheti után bennem megindult a para, nehgy valaki olyan kidőljön a playoffra, akit ne tudjunk pótolni. Bene kiválása sztem Tillman és Finnegan játéka esetén még menedzselhető, de nem kéne újabb sérüléseket benyalni.

Amúgy idén a 3#longokat is elég jól oldjuk meg, az utóbbi hetekben nem egy alkalomra emlékszem, amikor Cam simán passzolgatta meg ezeket a szitukat. Persze nyilván jobb az ilyeneket elkerülni, de nincs akkora tragédia ilyen esetekben, mint volt tavaly ilyenkor.
gabokocka
mi pedig jellemzően azokat szívjuk be! 😊
elképesztően sokszor oldanak meg ellenünk ilyen helyzeteket ebben az évben...
tehát még 1 dolog ami mellettetek szól!
egy elég extrém +2-3 turnover mutató kellene tőlünk vasárnap ha bármi jót is szeretnénk erre a meccsre!
ezekkel + 1-2 OBJ nagy játékkal (mert Norman ide vagy oda azért lesz ilyen😊 ) lehetünk versenyben...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Hát igen, a trendeket nézve nehéz elképzelni, hogy ezen a meccsen kívül a másik kettőt elbukjuk.
Viszont a múltheti után bennem megindult a para, nehgy valaki olyan kidőljön a playoffra, akit ne tudjunk pótolni. Bene kiválása sztem Tillman és Finnegan játéka esetén még menedzselhető, de nem kéne újabb sérüléseket benyalni.

Amúgy idén a 3#longokat is elég jól oldjuk meg, az utóbbi hetekben nem egy alkalomra emlékszem, amikor Cam simán passzolgatta meg ezeket a szitukat. Persze nyilván jobb az ilyeneket elkerülni, de nincs akkora tragédia ilyen esetekben, mint volt tavaly ilyenkor.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Kezdek rápörögni a meccsre 😊

Év elején én ezt L-re vettem, azóta persze kiderült, hogy mi jobbak vagyunk, ők meg gyengébbek, mint gondoltam, de attól még ez egy nagyon komoly teszt lesz. Nekik ugye ez kvázi playoff meccs, hazai pályán elég jók, és amúgy is kicsit becsapós a mérlegük a sok elbaszott végjáték miatt. Esetleg faktor lehet, hogy nekünk ez az idei első és valszeg egyetlen hideg időjárásos meccsünk, bár ahogy néztem az előrejelzéseket, nem lesz olyan vészes az idő.

Egyébként szerintem nem rossz matchup a Giants, a futójátékuk kikapcsolása nem szabadna, hogy gondot okozzon, és ha egydimenzióssá tudjuk tenni őket, akkor a pass rushereink jó eséllyel oda fognak érni Elihoz. Nyilván OBJ levédekezése lesz a legnehezebb feladat, Normant nem féltem, de biztos vagyok benne, hogy sokat fogják mozgatni, és ha slotból indul, ott sebezhetőek vagyunk (persze annak O részről is megvannak a veszélyei, könnyen beleszaladhat egy-két nagyobb hitbe, amit nem szoktak szeretni a wr-ek 😊 ).

Támadásban a nagy kérdés a futójátékunk lesz, Stewartot nem igazán tudjuk pótolni, a kontakt utáni yardjai hiányozni fognak - sokszor ezek jelentik a különbséget a menedzselhető és a hosszú 3rd down között. Számomra meglepő módon a Giants passzvédekezése nagyon gyenge (yards/game-ben utolsók, mert ellenük passzolják a legtöbbet, de a fontosabb statokban is bottom 10, az egyetlen pozitívum, hogy elég sok picket szednek), ezt ki kell majd használni.

Egy meccsen persze borulhatnak ezek a trendek.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Tillman fontos volna, bár én még mindig azt mondom, nem szabad elsietni a visszatérését, a playoffra kelleni a fog a Norman, Tillman Finnegan hármas, McClain pedig jó lesz biztosítéknak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Várható volt. Ellenben Peanut teljes edzésmunkát végzett, és bár még nem mondják tutira, jó esély van a visszatérésére.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Ron Rivera azt mondja, hogy Jonathan Stewart kihagyja a hétvégi meccset. Mike Tolbert és Fozzie Whittaker viszont bevethető!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ha Stew nincs, Fozzy lesz a lead back, CAP nem véletlenül volt egész szezonban inaktív, amit eddig láttunk tőle, az alapján bust a srác, most kap majd valszeg pár labdát, és az OL jól játszik, a Giants D meg elég rossz volt hétfőn futás ellen, talán ő is mutat valamit.
Jakehomer
Én még nem írnám le, élesben nem nagyon láttuk, special team nem használható, így nem könnyű odakerülni azaktív rosterre hétvégente. Sztem ha nem játszik Stew, minimum 50-50% lesz a cipelések elosztása.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Jól mozgott a Giants, jó teszt lesznek így a playoff előtt, sztem a legnehezebb meccsünk jön a hátrelevő háromból.
gabokocka
Kösz a bizalmat ! 😊
a Tampánál és Falconsnál tényleg jobbnak érzem magunkat én is, de igazi PO tesztnek
nem fogunk kitenni titeket sajnos...
yooker
Nektek gyakorlatilag éltehalál meccs lesz, idegenbe megyünk, a sérülések is bebasztak a múlt héten, sztem jó párharcnak ígérkezik.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.