Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Camnek van egy hajszálvékony törés az egyik bordáján. Fasza volna, ha legalább az előszezonban nem fejjel előre fejezné be a futásokat....gabokocka
Pedig nem is kapott nagyot, Collins éppenhogy hozzáért, tulajdonképpen csak ráesett,láthatóan vigyázott, hogy ne okozzon sérülést. Én is csak bízni tudok abban, hogy a Patsnél nem fognak egyszer egy scrambling QB-t igazolni, ahol minden előretörésnél lehet izgulni, hogy most vége-e a szezonnak vagy sem...
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Ez a Pats meccs elég érdekesen alakult, a Pats nagyon komolyan vette (azt leszámítva, amikor bedobták Mallettet egy drive-ra az elején), mi meg nem reg season intenzitásra készültünk, menet közben a váltás nem is igen sikerült. Ezzel együtt voltak komoly figyelmeztető jelek, Bell kapott egy kis reality checket, Jones végig szopatta, de az egész OL dominálva volt lényegében. Én még mindig szeretném azt gondolni, hogy a kezdő ötös adekvát, de a depthünk mindenképp silány. A DL erősen megérezte Big Money hiányát, de a védelemmel alapvetően nem volt nagy gond, a secondaryben láttam egy-két elváltást, meg az első TD-nél Klein nagyon elbambult, de a kezdő D-t nem kell félteni.

Cam újabb sérülése nem hiányzott. Remélhetőleg ez a két hét pihenés elég lesz neki.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Camnek van egy hajszálvékony törés az egyik bordáján. Fasza volna, ha legalább az előszezonban nem fejjel előre fejezné be a futásokat....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Panthers waived WR Marvin McNutt, WR Kealoha Pilares, DE Alex Hall, P Jordan Gay, DL Lindey Gaydosh, LB Anthony Morales, OL Oscar Johnson, and DL Craig Roh.

A továbbiak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Underwood cut, nem túl meglepő

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Hát nem ez volt a hét műremeke 😊
Mondjuk a védelem addig tartotta magát, amíg Luke a pályán volt, de a támadófalnak messze ez volt a legrosszabb szereplése eddig. Persze két hiányzó volt az alapfelállásból, de ez akkor is gyengus volt.
Benjamin viszont tényleg brutál volt, Revisszel a nyakán is simán behúzta a zsugát, egy félidő alatt 5 elkapás, azt hiszem nem kell túlragozni. Ellenben a többiektől nulla érdemi megmozdulás, Olsen volt még időnként megjátszható, egy alkalommal Cam ugyanúgy túldobta, mint a múlthéten Benjamint, ezeket éles meccsen meg kell oldani. Stew egyértelműen jobb, mint DeAngelo, ennek ellenére utóbbi kapja a több lehetőséget, remélem előbb-utóbb ezen változtatni fogunk. Ami aggasztó volt, hogy a negyedik drivetól nem tudtunk nyomást helyezni Bradyre, szét is szedte a nem túl acélos secondaryt.
A cseréket már nem néztem, de nekik a sorsuk szerintem az utsó meccsen dől el, bár Rivera nyilatkozata szerint, a kezdők is fognak játszani a Steelers ellen, asszem rájuk is fér.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Benjamin jó nagy vadmalac lesz a szezonban, nem lesz könnyű őt megállítani 😊

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Hát szerintem a boxban jobb megoldás lenne, mint a jelenlegi opciók. Elvileg pont azon tulajdonságok miatt próbálgatjuk nickel CB-nek, aminek SS-ként is hasznát vennénk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
SS posztra egyértelműen Godfrey lenne a legjobb megoldás, picit indokolatlannak érzem továbbra is ezt a CB-re történő visszaállást az esetében. Illetve Mikellhez a kutya se szólt hozzá az offseason alatt, nem tudom milyen állapotban van, végső esetben egy próbát még ő is megérhet.gabokocka
Godfrey borzalmas... A tavalyi szezon secondary teljesítménye ezt szerintem teljes mértékben bebizonyította. Nem poénból próbálgatják cornerként, ott kisebb károkat okoz.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Mikellhez a kutya se szólt hozzá az offseason alatt, nem tudom milyen állapotban van, végső esetben egy próbát még ő is megérhet.gabokocka
A lenti link alapján kevésbé reális.
 www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/former-eagle-quintin-mikell-all-officially-retired
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
SS posztra egyértelműen Godfrey lenne a legjobb megoldás, picit indokolatlannak érzem továbbra is ezt a CB-re történő visszaállást az esetében. Illetve Mikellhez a kutya se szólt hozzá az offseason alatt, nem tudom milyen állapotban van, végső esetben egy próbát még ő is megérhet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Nem csak pass protectionben nem fejlődött sajnos, határozatlan, nem támadja időben a réseket, így esélye sincs kihasználni a sebességét, és persze első kontaktra lemegy. Kár érte, volt benne potenciál, nem jött be, van ilyen. Fozzy és Reaves is sokkal jobb nála, valamelyikük rosterre is fog kerülni (előbbi esélyesebb).

A kérdőjeles posztok egész biztatóan alakulnak, Benjamin eddig minden félelmemre rácáfolt, esetleg még az jöhet be, hogy hajlamos a dropokra, Bell LT-ben valami oknál fogva sokkal jobb és magabiztosabb, mint a másik oldalon volt, a secondaryben meg Cason és DeCoud is abszolút hozzák azt a szintet, amit a tavalyi emberek. Egyedül a kezdő SS kapcsán vannak még kételyek, ott viszont elég nagyok, Harper, Lester és Russell a választék. Mindegy is, a front 7 megoldja 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Megvannak a trade részletei, akkor kapjuk meg a hetedik körös picket, ha Barner legalább 4 meccsen az aktív keret tagja lesz a Phillyben. Hát most így erre nem fogadnék nagy összegben.
Állítólag hiába pakoltak fel rá 15 font izmot, pass protectionben katasztrófa volt, bárki elnyomta aki vele szembe került, legyen szó DB-ről vagy LB-ről.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
Ha Kelly sem tud belőle futót nevelni akkor senki sem

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Ezek szerint nem csak én látok fantáziát Whittakerben 😊
Illetve így Philly Brown jó eséllyel rosterre kerül.
Kíváncsi vagyok Barner mire megy Phillyben, nem nagyon látom, hogy használható futó lenne belőle NFL szinten.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
 www.panthers.com/news/article-2/RB-Barner-traded/18634475-3faf-41a0-b6cb-974b4d103095?utm_source=twitter.com&utm_medium=twitter&utm_campaign=br_panthers

#KeepPounding
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
Feladtátok Gabo

The Philadelphia Eagles acquired running back and returner Kenjon Barner from the Carolina Panthers for a conditional seventh-round draft choice in 2015.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Pénteken Bostonban játszunk, mivel a vasárnapi meccse miatt kevés idő állt rendelkezésre és ráadásul idegenbe is megyünk, nem hiszem hogy túl komolyan vennénk a meccset, a kezdők sztem jóval kevesebb lehetőséget fognak kapni, mint legutóbb. Kíváncsi vagyok Harper mikor játszhat végre, illetve returner poszton kivel próbálkozunk. Ami még érdekes lehet, hogy Klein be tudja-e játszani magát a kezdőbe, vagy Blackburn visszatérte után újra a cseresorban találja magát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Kb most is ilyen súlyban van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Benjamin milyen súllyal játszik mostanság, combineon 240el mérlegelt, utána fogyasztottak rajta ha jól tudom. Kb mennyit van vmi infótok erről?
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Na, akkor így két előszezon meccs után egy tervezett 53-as roster
QB: Newton, Anderson (2)
Hiába muzsikál egész jól Webb, nem hiszem, hogy három irányítót tartanánk meg, így fájó szívvel búcsúzunk tőle.
RB/FB: Williams, Stewart, Tolbert, Barner, Whittaker, Brockel (6)
Az első három alap, a Barner projektet sztem még nem adjuk fel, Whittaker nekem kell, nagyon faszán nyomja a csávó, Brockel pedig univerzális blokkoló, ST playa így idén is megmaradhat a végső keretben
WR: Benjamin, Cotchery, Avant, Bersin, King, Brown (6)
Itt is három ember mondható tuti befutónak, a többiek egyelőre nagy talány. Kérdés ki lesz az első számú returner, Brownnak van erre esélye (mondjuk ma nem feltétlen kellett volna muffolnia), így egy próbát talán teszünk vele.
TE: Olsen, Dickson, Williams (3)
Williams sokat fejlődött egy év alatt és tavaly is kerettag volt, nem hiszem, hogy idén ez változna.
OL: Bell, Silatolu, Kalil, Turner, Chandler, Williams, Scott, Velasco, Folkerts (9)
A kezdő ötös mellett Williams és Scott helye tűnik biztosnak, nem lepne meg, ha ide kukáznánk még vkit valahonnan a végső cutok után.
DL: Hardy, Johnoson, Ealy, Addison, Horton, Lotulelei, Cole, Short, Edwards (9)
Talán a legmélyebb poszt, Alexandert ugye nem is számít bele az első négy meccsen az eltiltása miatt.
LB: Davis, Kuechly, Blackburn, Klein, Williams, Jacobs (6)
Az első öt ember sztem biztos, utána az dönthet ki a leghasznosabb a ST-ben.
CB: Cason, White, Godfrey, Benwikere, Norman (5)
A két Josh közül mindketten sztem nem férnek el a keretben, nekem úgy tűnik Norman lesz a befutó, kap egy utolsó esélyt, hogy alkosson valami maradandót.
S: Harper, DeCoud, Lester, Jones (4)
Tök jó, hogy Godfreyt átképeztük CB-nek, de itt rohadtul nem vagyunk meg. DeCoud nekem tetszik, Harper sérült amióta itt van, Lesteren én nem láttam hatalmas fejlődést, véleményem szerint elég sokat hibázik, Jones pedig ST playa. Anderson Russell lehet még versenyben a rosterre kerülésért, illetve Boston, de sztem ő amolyan redshirt évet nyomat, megy IR-re.
ST: K – Gano, P – Nortman, LS – Jansen (3)
Itt nincs nagyon miről beszélni.

Nyilván nem pont ez lesz, olyan 5-6 helyen tudok elképzelni más megoldást, sok függ attól kinek, hogy szolgál majd az egészsége a következő napokban. Az offseasonbeli várakozások és elmélkedések után furcsa ezt kimondani, de nekem a returner és a SS poszt tűnik a legnagyobb kérdőjelnek. A fal nem kiemelkedő, de úgy ahogy tartott, az elkapósor pedig hozni fogja a tavalyi szintet, legalábbis nagyon remélem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Második preseason meccs is letudva, komoly sérült szerencsére nincs. Döcögősen indult, de aztán voltak jó dolgok, de néhány komoly kérdőjel akad továbbra is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Véget ért a TC, több lényegi kérdés eldőlt, de azért maradt még pár nyitott.
Benjamin egyértelműen no1 elkapó lett, Bell lesz a LT, Chandler a RT, Silatoli, Kalil és Turner lesz a másik három kezdő a falban.
Returner még nincs és a secondaryben is akadnak még megválaszolatlan kérdések, Harper sérülése miatt nem nagyon tud edzeni, lehet így Lester lesz a befutó SS poszton.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Pár gondolat a teljesség igénye nélkül.
Benjamin elkapása parádés volt, fly routeon vert meg egy fasza cornert, ráadásul hasraesve is behúzta a zsugát, csak így tovább.
- Ealy mutatott vmit végre, volt talán a negatív yardos szerelése és nyomást is gyakolrolt nem egyszer, többet kaptam tőle, mint amit vártam, de messze még az út vége, baromi mélyek vagyunk DE poszton, Horton is csinált egy sacket, Alexander is jól mozgott (mondjuk ő az első négy meccset kihagyja eltiltás miatt), Addison se kutya, szóval itt megleszünk, de ezt tudtuk eddig is.
- Turner nem hagyott bennem nagy benyomást, nem baszott el semmit, de a futáshoz utat nyitni nagyon nem sikerült, egy play volt amikor Barner tudott futni, különben mindig levadászták már a backfielden, vagy a LOS-en. Engem ez aggaszt a leginkább, hogy nagyon nem ment a futás, Webb és Anderson volt a rushing leader, no comment. Pedig Barner jobbnak tűnt mint tavaly, láthatóan combosodott, nem úgy nézett ki, mint egy óvodás a nagyok között, de sansza nem volt futni.
- Olsen jó lesz idén is, de Dickson és Brandon Williams is hasznára lehet a csapatnak, sztem TE poszton mindenképp előre léptünk tavaly óta.
- Bell nem volt katasztrófa, de olyan hű de jó sem, van még mit dolgozni a falon. Ami viszont tetszett, hogy Anderson révén van normális csere QB, nem kell bedobni a türcsit, ha Cam kidől, bár azért ne tegye 😊 Viszont Blanchard katasztrófa, Webb ezerszer jobb volt nála, nem igen értem hogyan került elé a DC-n. Érdekes lesz, Webb megéri-e a rostert, nekem tetszett a játéka, egyáltalán nem volt homály, pláne Blanchard után volt felüdülés a játéka. Mondjuk az picit komikus volt, hogy vissza kellett hozni a kezdő falat, mert a cserék annyira fosok voltak, hogy az kész életveszély volt, pláne Blanchard számára. Sztem a falba mindenképp kukázunk még egy veterán manust a végső cutoknál.
- Benwikeréből sokat nem láttam, Godfreyt egy playnél úgy megverték, hogy a képen se volt, csak a lassításnál látszott, hogy az ő embere kapta el a labdát. Norman megint preseason formában van, egyszer átmenthetné már ezt a formát a tétmeccsekre is, gyanítom nem fogja.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Sokkal okosabbak nem lettünk, voltak biztató és kevésbé jó dolgok.
Benjamin TD-je fasza volt mindenesetre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.