Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött a DT Drake Nevis waiverről. Eredetileg a Colts draftolta, tavaly szezon végén hozzánk került, és tegnap mi is raktuk ki. ti meg ma felszedtétek.
több mint 10 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Andre Johnsonnak úgy tűnik, elege lett a Texansból. Az elkapó azt nyilatkozta, hogy az idei offseason nagyon frusztráló számára, tűnődik azon, hogy Houston-e a megfelelő hely számára. Nem akar részt venni az OTA és minicamp edzéseken, elkeseredését azzal indokolta, hogy mióta a texasiak játékosa, 3 különböző főedzője volt, és csak kétszer jutott a rájátszásba a csapat a 12 szezon alatt, amit náluk töltött. Azt ugyan nem említette, de nagyon valószínű, hogy a jelenlegi QB helyzettel elégedetlen, hiszen csak a 4. körben draftolt irányítót a Texans, Tom Savage-et, aki nem áll készen az NFL-re. A 33 éves játékos szavai annak fényében meglepőek, mert nem szokása panaszkodni. Ugyanakkor van pár csapat, amelynek nagy szüksége van használható elkapóra, például a Browns, Panthers... Na dobnék egy hátast ha nálunk kötne ki

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Hardynál nem olyan meglepő hogy baromságot csinál, talán írtam is korábban, vagy csak akartam, hogy ezért is fázom attól, hogy neki nagy garantált lóvét adjunk.
Ez is mutatja, hogy nem akkora luxupick nekünk egy DE a második körben, ahhoz hogy a mi játékunk jól működjön, mély is minőségi front sevenre van szükség, arról nem is beszélve, hogy messze nem biztos, hogy a CJ-Hardy kettős egyben tud maradni jövőre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
#BREAKING: Carolina Panthers player Greg Hardy arrested for domestic violence, misdemeanor involving his girlfriend, according to CMPD,

Ealy készülhetHöri
az asszony kanallal ette a muzlit.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Kellemetlen és csalódást keltő ügy (azóta vannak részletek, sajnos elég valószínű, hogy nem kamu a vád), de emiatt nem lesz kitéve (ha cinikus lennék, azt mondanám, hogy jól is jött, mert csökkent Hardy értéke, olcsóbban alá lehet íratni).

Ealy attól még készüljön persze, fontos feladatai lesznek 3rd downoknál 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
#BREAKING: Carolina Panthers player Greg Hardy arrested for domestic violence, misdemeanor involving his girlfriend, according to CMPD,

Ealy készülhetHöri
Padre Lui biztos a Panthers alkalmazottja, ő már megjósolta ezt előre, ezért jött Ealy.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
#BREAKING: Carolina Panthers player Greg Hardy arrested for domestic violence, misdemeanor involving his girlfriend, according to CMPD,

Ealy készülhet

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Ami nekem egyelőre hibapontnak tűnik az OT poszt mellett az a returner személye, nem látom senkiben a jelenlegi keretben, hogy betölthetné a Ginn által hagyott űrt, pedig igen fontos lenne, tavaly végre normálisan működött a ST minden része, kár volna elrondani.gabokocka
Barner/Devine? 😀empty taxi
Corey Brown hands down 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Devine kipróbálása is a Barner lapát teóriát vetíti előre. Igazából most így fogalmam sincs kivel próbálkozunk majd ST terén Barner egyenes vonalon gyors, de más semmi, Devinet is összetöri az első tackle.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Ami nekem egyelőre hibapontnak tűnik az OT poszt mellett az a returner személye, nem látom senkiben a jelenlegi keretben, hogy betölthetné a Ginn által hagyott űrt, pedig igen fontos lenne, tavaly végre normálisan működött a ST minden része, kár volna elrondani.gabokocka
Barner/Devine? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Hát sztem pedig Turner és Gaffney draftolás azt vetíti előre, hogy nem feltétlenül elégedettek Kugzillával és Barnerrel.
Riverának volt asszem egy nyilatkozat, miszerint Silatolu előrébb jár a rehabbal, mint Kugbila, szóval engem nem lepne meg, ha őt pl soha a büdös életben nem látnánk a pályán.

Ami nekem egyelőre hibapontnak tűnik az OT poszt mellett az a returner személye, nem látom senkiben a jelenlegi keretben, hogy betölthetné a Ginn által hagyott űrt, pedig igen fontos lenne, tavaly végre normálisan működött a ST minden része, kár volna elrondani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
régi ismerősünk, Noel Devine is jön tryoutra 😀 két évig a Montréalban focizgatott.

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Boston pickje úgy már jobban érthető, hogy Godfreyt CB-ként fogjuk használni.
Azért gondolom, hogy Barner repülni fog
- mert tavaly sem nagyon tudtuk használni, sztem nem nagyon ment neki a váltás college fociról NFL-re
- másrészt nem nagyon hiszem, hogy ennyi futót tartanánk a rosteren és a többiekhez a szerződésük miatt nem nagyon fogunk nyúlni.gabokocka
Azért az nagy kérdés, hogy Gman hajlandó-e egyetlen év után lemondani egy saját draft pickről (mert ha Hurney draftolta volna, az más helyzet lenne), akit kimondottan projectként húzott. Szerintem valószínűtlen, max IR-re teszi, ha nagyon nem mutat semmit továbbra sem.

Én látok rá esélyt, hogy öt futó lesz rosteren. És ha valaki megy, akkor valamelyik szar szerződést fogja kipucolni, még ha rövid távon az szopás is, de elég világossá tette, hogy hosszú távra építi a csapatot, nem egy-két évre előre.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Én se láttam San José State meccset baromi meglepő módon, de így a videók alapján valahogy mindig nála köt ki a labda 😊gabokocka
komolyra fordítva a szót. két éve minden SJSU meccset megnéztem, Bene simán a védelem egyik vezére volt, és iszonyúan vonzza a labdákat. amiket szerencsére el is tud kapni. szeret ütközni is, viszont picit porcelánból van, illetve a sebessége se az igazi, de a MWC-ben ennek ellenére meg tudott élni a passzsávok kitűnő olvasása miatt.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Én azt nem mondanám, hogy optimistán várom a következő szezont, de hogy a hosszútávú jövő biztató az biztos. Ennek a draftnak a megítélésében sokat jelent majd Bell és Chandler játéka, ha ők nem égnek meg nagyon, akkor jó döntésnek bizonyult az OT poszt ignorálása, ellenkező esetben azért nehezen védhető, ha csak nem húztunk 4-5 probowlert...
Nyilván a lehetőségeink addig elég behatároltak a szabadügynök piacon, amíg Hurney ostoba szerződései nem futnak ki, de látszik, hogy Getlleman próbál aternatívákat keríteni a túlfizettett, drága emberek mögé (Ealy behúzűsa, egymás után két RB draft) és azt sem nagyon hiszem, hogy ha rendbe rakjuk a capet, akkor nagy bevásárlásokat tartanánk majd. És ennek örülök is, nem hiszem, hogy az FA piacról kéne erős csapatot építeni.
Amúgy nem is olyan nagy baj, hogy most annyire nem vagyunk felkapottak a tavalyi csoportgyőzelem ellenére sem, amikor offseason bajnoki címeket gyűjtögettünk, rendre terített betli lett belőle. Szóval szépen a radar alatt lehet építkezni, aztán meglátjuk mire lesz elég ez a keret/játék.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Az Observer által elképzelt DC két ember mélységig. Ha Gross nem vonult volna vissza, akár még azt is mondhatnánk, hogy talán valamelyest biztatóbb, mint egy éve ilyenkor, azonban így sztem jelen állás szerint mindenképp gyengültünk. Engem meglepne, ha Godfrey egészségesen nem lenne kezdő, illetve sztem Cotcheryt slotban fogjuk haszálni. Ez a Bell, mint LT, dolog pedig a szezon legnagyobb kérdése lesz.
gabokocka
Egy éve ilyenkor se tudtuk, hogy Mitchell, Ginn vagy az olyan rookiek, mint White és Lester mit fognak tudni hozzátenni, szóval ilyen szempontból elég nehéz az összehasonlítás. Az OL esetében az a kritikus, hogy a futásblokkolás menjen, a sackek a látványosak, de igazából akkor hal meg az O, amikor nem tudjuk futtatni a labdát. Cam a szélső pressure ellen elég jó, nyilván nem kéne minden passz playnél menekülnie, de akkor szokott nagy hülyeségeket csinálni, ha a képébe kapja a nyomást. Ezzel a tervezett Amini-Kalil-Turner belső hármassal a futásblokkolásunkban óriási potenciál van (Dickson igazolása is egyértelmű jele annak, hogy itt akart erősíteni Gettleman), ez szerintem feltétlenül bizakodásra ad okot, a pass protection is csak Turnernél kérdés számomra.

A tackle helyzetünk nyilvánvalóan nem rózsás, de egyrészt tuti fogunk még kukázni embereket, másrészt ha ennyire ignoráltuk a posztot eddig, akkor elég biztosak lehetnek abban az okosok, hogy a Chandler/Bell kettősben (közülük az egyik valszeg kezdő lesz, hogy melyik oldalon, az egyelőre bizonytalan szerintem) egy átlagos produkció benne van, és annál több nem is kell.

Az elkapósor pont olyan, ami egy ilyen O-ba kell, nem csili-vilii, de Avant és Cotchery jó kezű, megbízható elkapók (Olsen ugyancsak), Benjamin meg azt az űrt hivatott betölteni, hogy Moose óta nincs a RZ-ban veszélyes WR-ünk, KB range-e a legnagyobb erőssége, rá fel lehet majd dobálni a labdákat az EZ-ba, amit eddig nem nagyon csinálhattunk, illetve elég rossz hatékonysággal tudtuk csak.

A D-ben ugyanez a tudatosság látszik: elit front fourt építünk és mögéjük opportunista ballhawk DB-ket rakunk (nem is beszélve az LB-sorba meg sokoldalú, jó tackler játékosokat), akik csereszabatosak. Kicsit sem lepne meg, ha a védelmünk még jobb lenne, mint volt, és akkor ez a sokat futó, időölő, kevés possessiont engedő, 3rd downnál és a RZ-ban hatékony O tökéletes kiegészítő elem lesz.

Szóval én nagyon optimistán várom a szezont, még akkor is, ha tudom, hogy kb esélytelen a 12-4 megismétlése, de végre világos, hogy milyen filozófia mentén épül a csapat és az építőkövek is biztatóak. 2005 óta most érzem először, hogy egy hosszú távon konzisztens győztes csapatunk lehet.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Ez a Jake Matthews annyira nagy ágyú??? A net már tele van Carolina-s meme-kel 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Texas CB Carrington Byndom
Ohio State WR Corey Brown
Montreal Carabins OL David Foucault
Miami OL Jared Wheeler
Missouri WR Marcus Lucas
Michigan State Denicos Allen
West Virginia DL Shaq Rowell
Ohio State OL Andrew Norwell
UAB RB Darrin Reaves

Ők pedig az UDFA-k jelen állás szerint

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Az Observer által elképzelt DC két ember mélységig. Ha Gross nem vonult volna vissza, akár még azt is mondhatnánk, hogy talán valamelyest biztatóbb, mint egy éve ilyenkor, azonban így sztem jelen állás szerint mindenképp gyengültünk. Engem meglepne, ha Godfrey egészségesen nem lenne kezdő, illetve sztem Cotcheryt slotban fogjuk haszálni. Ez a Bell, mint LT, dolog pedig a szezon legnagyobb kérdése lesz.

OFFENSE
QB: Cam Newton, Derek Anderson
RB: DeAngelo Williams, Jonathan Stewart
FB: Mike Tolbert, Richie Brockel
WR: Jerricho Cotchery, Jason Avant
WR: Kelvin Benjamin, Tiquan Underwood
LT: Byron Bell, Nate Chandler
LG: Amini Silatolu, Edmund Kugbila
C: Ryan Kalil, Trai Turner
RG: Chris Scott, Trai Turner
RT: Nate Chandler, Garry Williams
TE: Greg Olsen, Ed Dickson
DEFENSE
DE: Charles Johnson, Kony Ealy
DT: Star Lotulelei, Kawann Short
DT: Dwan Edwards, Colin Cole
DE: Greg Hardy, Mario Addison
SLB: Thomas Davis, A.J. Klein
MLB: Luke Kuechly, Chase Blackburn
WLB: Chase Blackburn, A.J. Klein
CB: Antoine Cason, Charles Godfrey
CB: Melvin White, Josh Thomas
SS: Roman Harper, Robert Lester
FS: Thomas DeCoud, Tre Boston

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Én se láttam San José State meccset baromi meglepő módon, de így a videók alapján valahogy mindig nála köt ki a labda 😊gabokocka
Van szurkolójuk egyáltalán?
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Gaffney kifejezetten érdekes prospect, úgy néz ki Barnertől elköszönünk, és próbálkozunk tovább a jövő futójának kiválasztásával. Összességében nem lett ez rossz draft, kiemelkedő sem, meglátjuk mi sül ki belőle. Remélem az UDFA-k közül sikerül néhány falembert kukázni.gabokocka
Eddig Jared Wheeler (Miami) és Andrew Norwell (Ohio State) aki UDFA OL és aláírt hozzátok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Boston pickje úgy már jobban érthető, hogy Godfreyt CB-ként fogjuk használni.
Azért gondolom, hogy Barner repülni fog
- mert tavaly sem nagyon tudtuk használni, sztem nem nagyon ment neki a váltás college fociról NFL-re
- másrészt nem nagyon hiszem, hogy ennyi futót tartanánk a rosteren és a többiekhez a szerződésük miatt nem nagyon fogunk nyúlni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Gaffney kifejezetten érdekes prospect, úgy néz ki Barnertől elköszönünk, és próbálkozunk tovább a jövő futójának kiválasztásával. Összességében nem lett ez rossz draft, kiemelkedő sem, meglátjuk mi sül ki belőle. Remélem az UDFA-k közül sikerül néhány falembert kukázni.gabokocka
Szerintem ennek a picknek nincs köze Barnerhez, teljesen más stílusú a két futó, Barner szerepkörét biztos nem tudja betölteni Gaffney (sokkal inkább Stewartét), ettől még elköszönhetünk KB-tól, ha úgyse használnánk/nem tartjuk elég jónak.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Gaffney kifejezetten érdekes prospect, úgy néz ki Barnertől elköszönünk, és próbálkozunk tovább a jövő futójának kiválasztásával. Összességében nem lett ez rossz draft, kiemelkedő sem, meglátjuk mi sül ki belőle. Remélem az UDFA-k közül sikerül néhány falembert kukázni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
 www.nfl.com/videos/nfl-am/0ap2000000337412/Bene-Benwikere-on-his-draft-prospects

Itt egy interjú az új kedvencünkkel 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.