Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding

Jól néz ki

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Valószínű esni fog

#KeepPounding
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Még ha csak preseason is, de gameday 😊
Cam valószínű nem lesz, CJ és Harper biztosan. Helyettük majd Alexander és Lester kezd feltehetően.
Nyilván a támadók játéka lesz a nagyobb kérdés, főleg Bell és az elkapók lesznek górcső alatt.
Meglássuk, én már várom nagyon.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Ez még nem sokat jelent, ha Klein jobb, akkor beelőzi majd úgyis Blackburnt.
Elkapó poszton nagy harc lesz az utolsó két-három helyét, sztem Benjamin, Cotchery és Avant helye biztos, utánuk bármi lehet.
Érdekes, hogy Barner az első számú returner, kiváncsi vagyok mit tud mutatni, én sokat nem várok tőle.
Úgy tűnik, Bell lesz a LT, hát én Chandlernek jobban örültem volna, meglátjuk, ezzel kapcsolatban nehéz volna azt állítani, hogy optimista vagyok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Klein-nek jobban örülnék mint Blackburn-nek a kezdőben

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 10 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
unofficial dept chart
 www.panthers.com/team/depth-chart.html

#KeepPounding
több mint 10 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
😊

:

#KeepPounding
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
De azért, hogy a felkészülés során tapasztalatakról is essen szó, egyértelműen Turner és Benwikere nyújtja a legjobb teljesítményt eddig az újoncok közül. Előbbi sanszosan kezdő RG lesz, utóbbi pedig simán lejátsza Godfreyt a nickel CB posztért folytatott versenyfutásban. Benjamin ugye térdzúzódással bajlódott, de már visszatért, Ealy eddig semmi extrát nem csinál, Bostonnak is voltak egészségügyi gondja.
Érdemes még megemlíteni Brenton Bersint, aki harmadéves UDFA WR és most jó eséllyel odaérhet az 53-as keretbe. Benjamin távollétében az első csapattal gyakorolhatott, ráadásul helyi srác, szóval lehet szurkolni neki.
Webb is jó benyomást tett a stábra, könnyen lehet, hogy idén 3 QB is rosteren lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Én azért örülök, hogy nem mi folyunk a csapból, utálom amikor a TC alatti edzéekből messzemnő következtetéseket vonnak le, mondván mekkora fasza játékos lesz xy, aztán a végén a rostert sem éri meg. Nem edzésen kell villogni, hanem élesben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 025 — Egyéb témák lakó
Sejtettem 😊

Sokan gondolják, hogy "pufiknak" könnyebb a ligában, mint mondjuk egy WR-nek vagy egy LB-nek, de ahogy látszik dög nehéz ekkorának maradni.
Gyurma Pappa
Ezt azért nem szabad így kijelenteni, nagyon nem mindegy ugyanis, hogy ektomorf, endomorf vagy mezomorf alkatú az illető. Van, akire repülnek fel a kilók, csak épp kordában nem tudja őket tartani, van, akinek meg kétszer annyit kell ennie, hogy egyáltalán a súlyát megtartsa. Persze az biztos, hogy a 300 font körüli súly semmiképp se egészséges.baggio
Nekem mondod, az endomorf "archetípusa" vagyok, ránézek egy szelet kenyérre is híztam 2 kilót 😕 Csak sajnos ez a hízás ritkán tesz alkalmassá hogy nfl falember legyek...

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 931 — no es importante
Sejtettem 😊

Sokan gondolják, hogy "pufiknak" könnyebb a ligában, mint mondjuk egy WR-nek vagy egy LB-nek, de ahogy látszik dög nehéz ekkorának maradni.
Gyurma Pappa
Ezt azért nem szabad így kijelenteni, nagyon nem mindegy ugyanis, hogy ektomorf, endomorf vagy mezomorf alkatú az illető. Van, akire repülnek fel a kilók, csak épp kordában nem tudja őket tartani, van, akinek meg kétszer annyit kell ennie, hogy egyáltalán a súlyát megtartsa. Persze az biztos, hogy a 300 font körüli súly semmiképp se egészséges.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 025 — Egyéb témák lakó
Sejtettem 😊

Sokan gondolják, hogy "pufiknak" könnyebb a ligában, mint mondjuk egy WR-nek vagy egy LB-nek, de ahogy látszik dög nehéz ekkorának maradni.

Vannak olyan csoda lények minden poszton, akik jobban reagálnak a szerekre, akik bírják viszonylag magas korig is a megterhelést (Ray Lewis pl. tipikus példája ennek), mert így születettek, de egy "átlagos" játékos (szándékosan nem embert írtam) kizárt, hogy 32-33 évesen már tudjon elég gyorsan regenerálódni. És persze, hogy igazán öreg játékosok a csak a QB-k és a K-ek között vannak, de ott is kizárt, hogy egyes ízületek jól viseljék ezt a sportot.

Érdekes kérdés, hogy mennyit fog változni a sport, és mennyire lesz fontos a tartósság a következő pár évben, vagyis mennyivel lesz fontosabb, mint most, amikor már a legkisebb sérülések is simán 2-3 kört dobnak vissza valakin a drafton. Szigorúan üzleti szempontból egy átlagos képességű játékos értékesebb lehet, mint egy kirobbanó tehetség, és igen akár skill pozícióknál is. Persze, amikor a kettő találkozik... De azért ez igen ritka, és még ugye a sérülések egy része még ilyenkor is elkerülhetetlen (AP vagy RayRay is ellenálló, mégis be-be kaptak sérüléseket)

Gross szimpatikus figura, és őszintén szólva az egész sztoriban inkább a többiek reakciója zavar, akik szerint Gross egészségtelenül néz ki stb. Nyilván első felindulásban mondták neki, de akkor is. Észben fogom tartani Grosst, és remélem 5-6 év múlva lesz majd vele valami interjú vagy hasonló, mert nagyon kíváncsi lennék ennek az egésznek a hatásaira. Tippemre 100%-os egészséges lesz, vagy inkább még jobban.

Mondjuk azt sem tudom eldönteni, hogy jó vagy rossz, hogy a TC-tek legfontosabb híre ez 😀

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Így értettem én is.
Azért ebből is látszik, milyen állapotban kell lenni, hogy hétről hétre bizonyíts ebben a ligában, nem csoda, hogy hiába a komoly anyagi ellenszolgáltatás, sokan amikor már megvan a biztos anyagi jólét, inkább a visszavonulás mellett döntenek. Grossban is lett volna még néhány szezon, de meg tudom érteni, hogy nem kívánt tovább a mókuskerékben őrlődni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 025 — Egyéb témák lakó
Felhagyott a "változatos táplálkozással" 😀gabokocka
kis pontosítás 😀😀

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Felhagyott a változatos táplálkozással 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
WTF Gross anorexiás lett??? o_o o_o o_o

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Wharton is bejelentette visszavonulását.
Gross furcsán néz ki így szálkásan 😀
Benjamin zúzódást szenvedett a térdében, néhány napot ki kell hagyjon.
Gaffney elvesztése érdekes, nem hiszem, hogy ne lehetett volna mást kitenni a 90-es keretből, ha minden áron meg akartuk volna tartani...
Egy elcseszett hátsó körös pick, engem Benjamin, Ealy és Turner beválása jobban mozgat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 883 — Circus Maximus
 mmqb.si.com/2014/07/29/jordan-gross-weight-retirement-panthers/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tyler Gaffney kihagyja az egész szezont térdsérülés miatt. Ismét egy sérülékeny futó a draftról? Meg sem lepődök. Szezonra megint marad DeAngelo és Barner 1-2 snapre kb. : )))hrubi
Cserébe viszont elloptuk a waiveretekről, mint anno Ballardot 😊

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 025 — Egyéb témák lakó
 blackandbluereview.com/kalil-gross/

hmmm, mondjuk ez azért elég kemény

több mint 10 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Tyler Gaffney kihagyja az egész szezont térdsérülés miatt. Ismét egy sérülékeny futó a draftról? Meg sem lepődök. Szezonra megint marad DeAngelo és Barner 1-2 snapre kb. : )))
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Kugbila hátműtétre szorul, ki kell hagyja a szezont, asszem róla kijelenthetjük, hogy kuka.
Stewnak combizomhúzódása van, ő egy-két hetet pihen majd. Faszán kezdődik...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Jött az OL-t mélyíteni két "veterán" Fernando Velasco és Kevin Matthews.Velasco remélem felépült a tavalyi sérüléséből és ő még komolyabb segítség is lehet(bár centerként játszott a Steelersben, de azért csak tud guardot is játszani). Matthews is center, ő nem hiszem, hogy túléli a TC-t.