Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Lehetne sorolni a tegnapi meccs pozitívumait, de én továbbra sem vagyok optimista, legalábbis addig nem leszek, míg egy kiélezett meccset meg nem nyerünk. Ha tegnap egy normális csapattal játszunk, simán kihasználják a szokásos gyökérkedéseinket az első félidőben.
@Cardinals, @Vikings, Rams, @Bucs, ebből a bye utáni négy meccsből legalább 3-1 kell, ha akarunk vmit, mert utána jön a combosabb része a sorsolásnakgabokocka
Ebből 4-0 kell...

A legnagyobb pozitívum meg a 4th&inches call az elején.Jakehomer
Én aláírnám most a 3-1-et, ha utána a Falconst is elcsapjuk.gabokocka
Jó, hát nyilván nem fogjuk mind a négyet megnyerni. A Falcons elpicsázása meg alap 😊 De tényleg, úgy érzem, hogy nagyon fekszik nekünk az ő játékuk.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Érdemes megnéznem a meccset, vagy elég az összefoglaló?Gyurma Pappa
Az első félidőt érdemes.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Érdemes megnéznem a meccset, vagy elég az összefoglaló?

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Lehetne sorolni a tegnapi meccs pozitívumait, de én továbbra sem vagyok optimista, legalábbis addig nem leszek, míg egy kiélezett meccset meg nem nyerünk. Ha tegnap egy normális csapattal játszunk, simán kihasználják a szokásos gyökérkedéseinket az első félidőben.
@Cardinals, @Vikings, Rams, @Bucs, ebből a bye utáni négy meccsből legalább 3-1 kell, ha akarunk vmit, mert utána jön a combosabb része a sorsolásnakgabokocka
Ebből 4-0 kell...

A legnagyobb pozitívum meg a 4th&inches call az elején.Jakehomer
Én aláírnám most a 3-1-et, ha utána a Falconst is elcsapjuk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Lehetne sorolni a tegnapi meccs pozitívumait, de én továbbra sem vagyok optimista, legalábbis addig nem leszek, míg egy kiélezett meccset meg nem nyerünk. Ha tegnap egy normális csapattal játszunk, simán kihasználják a szokásos gyökérkedéseinket az első félidőben.
@Cardinals, @Vikings, Rams, @Bucs, ebből a bye utáni négy meccsből legalább 3-1 kell, ha akarunk vmit, mert utána jön a combosabb része a sorsolásnakgabokocka
Ebből 4-0 kell...

A legnagyobb pozitívum meg a 4th&inches call az elején.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Lehetne sorolni a tegnapi meccs pozitívumait, de én továbbra sem vagyok optimista, legalábbis addig nem leszek, míg egy kiélezett meccset meg nem nyerünk. Ha tegnap egy normális csapattal játszunk, simán kihasználják a szokásos gyökérkedéseinket az első félidőben.
@Cardinals, @Vikings, Rams, @Bucs, ebből a bye utáni négy meccsből legalább 3-1 kell, ha akarunk vmit, mert utána jön a combosabb része a sorsolásnak

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó

Cam cipője elég vad, így könnyű volt nyerni 😛
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Beason szép csendben elvesztette a kezdő helyét, jogosan sajnos, árnyéka önmagának. Blackburn viszont egész jónak tűnt, mondjuk ma mindenki. White pickje fantasztikus volt, nem is tudom, mikor láttam utoljára Panthers cornert ilyen szépen leolvasni a játékot és megcsinálni a picket.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Sose szabadulunk meg Riverátólgabokocka
Oké, ez jó poén, de ez a meccs nem változtat semmin. Egyébként se hiszem, hogy ki lett volna rúgva Rivera, ha ma kikapunk, de ha nincs playoff, akkor neki annyi, ez tiszta sor.

7-0-nál megint hajmeresztő baromságokat csináltunk, három meccs alatt két ilyen turnovert puntnál... Ha a Giants nem ilyen nulla, ott simán megfordulhatott volna a momentum.Jakehomer
Illetve ha nem veszik el a futott TD-t, kíváncsi lettem volna a meccs további képére.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Sose szabadulunk meg Riverátólgabokocka
Oké, ez jó poén, de ez a meccs nem változtat semmin. Egyébként se hiszem, hogy ki lett volna rúgva Rivera, ha ma kikapunk, de ha nincs playoff, akkor neki annyi, ez tiszta sor.

7-0-nál megint hajmeresztő baromságokat csináltunk, három meccs alatt két ilyen turnovert puntnál... Ha a Giants nem ilyen nulla, ott simán megfordulhatott volna a momentum.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Azért nyolc hónapon keresztül nincs foci, sokkal többet kell tegyenek a srácok hogy ne nézzem. Mondjuk azért igyekeznek 😀 Lesterre kíváncsi leszek, csak a Bamából jött vhogy csak szerzett egy rakat labdát, hátha egyszer mákunk lesz és találunk egy fasza UDFA-t.gabokocka
és szerzett két labdát

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Sose szabadulunk meg Riverától

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Nem lesz ez sem sima meccs, játékban azért eddig sokkal többet mutattunk, mint a Giants Jakehomer
Hááát azért ez nagyon erős túlzás. Több pontot szereztünk, másfélszer annyi yardot értünk el, mint ti.
Az igaz, hogy TO mutatóban utolérhetetlenek vagyunk, sok pontot benyeltünk (bár a harmada az O és a ST lelkén szárad), valóban D oldalon jobban teljesítettetek. De az összkép sokkal árnyaltabb annál, amit írtál. Nehéz lenne megmondani, melyik csapat balfaszkodott többet, ti vagy mi. Mi tényleg parádésan nyírjuk ki magunkat. Cam miatt (fantasy) belenéztem a meccseitekbe, mindkét meccs végét végig néztem, mindkétszer drukkoltam nektek, de nálatok is volt hiba rendesen.
Mindegy, nem látok akkora különbséget a két csapat között, hogy a tavalyi nagy különbség megtörténjen valaki javára. Az nyer aki kevesebbet bénázik, ezért nehéz megmondani mi fog történni.gyurczi
Nézd, ez a több pont, több yard jól hangzik, de nem mond sokat, mert teljesen más a két csapat filozófiája, arról nem is beszélve, hogy mi mindkétszer vezettünk, ti meg mindkétszer futottatok az eredmény után. Ezzel nem azt mondom, hogy a Panthers O jobb vagy valami, mert nem az, de nem amiatt, mert ti x yarddal többet csináltatok eddig. Mi egy ball controll O-t játszunk, ami szándékosan törekszik arra, hogy minél kevesebb labdabirtoklás legyen egy meccsen, ebből adódóan nekünk az jó, ha kevés a yard és a pont egy meccsen (adott határon belül 😊 ).

Azért írtam, hogy sokkal többet mutattunk, mert mi mindkét meccsen meg tudtuk csinálni szinte végig, amit akartunk, ott volt a kezünkben mindkétszer a győzelem, a végkimenetelt hagyjuk... Azt viszont erősen kétlem, hogy Coughlin gameplanje úgy nézett ki, ahogy az megvalósult 😊 Ettől még nálam is inkább a Giants az esélyes a mi choker faktorunk miatt.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Amiben én látom a különbséget a két csapat között, az hogy a Giants tud haladni, csak szinte minden második driveban eladják a labdát, addig mi minden negyedik driveban vagyunk képesek értelmes playeket összerakni. A kérdés, hogy képesek lesznek túllépni a labdaeladásokon, vagy a mi támadóink fognak megtáltosodni. Én az előbbit tartom valószínűnek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Nem lesz ez sem sima meccs, játékban azért eddig sokkal többet mutattunk, mint a Giants Jakehomer
Hááát azért ez nagyon erős túlzás. Több pontot szereztünk, másfélszer annyi yardot értünk el, mint ti.
Az igaz, hogy TO mutatóban utolérhetetlenek vagyunk, sok pontot benyeltünk (bár a harmada az O és a ST lelkén szárad), valóban D oldalon jobban teljesítettetek. De az összkép sokkal árnyaltabb annál, amit írtál. Nehéz lenne megmondani, melyik csapat balfaszkodott többet, ti vagy mi. Mi tényleg parádésan nyírjuk ki magunkat. Cam miatt (fantasy) belenéztem a meccseitekbe, mindkét meccs végét végig néztem, mindkétszer drukkoltam nektek, de nálatok is volt hiba rendesen.
Mindegy, nem látok akkora különbséget a két csapat között, hogy a tavalyi nagy különbség megtörténjen valaki javára. Az nyer aki kevesebbet bénázik, ezért nehéz megmondani mi fog történni.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Kijött a hivatalos injury report, ami fontos, Barner, Mikell, Moore és Thomas out, Dwan Edwards questionable, de sztem ő sem fog játszani, a combja miatt nem edzett egész héten. Norman probable, Dockery questionable, tehát White biztosan aktív lesz. Gyönyörű meccs lesz, remélem utána Richardson és Gettleman meghozza a szükséges döntéseket...gabokocka
Nem lesz ez sem sima meccs, játékban azért eddig sokkal többet mutattunk, mint a Giants (persze ha a játék minden fázisában alulteljesítünk, akkor nyilván lehet az, de ez fordított előjellel is igaz), nem is értettem az elég amatőrre sikeredett meccsbeharangozót. De mindegy, nem is erre akartam reagálni, hanem arra, hogy azért az nem Rivera hibája, hogy Josh Thomas a legjobb játékos a secondaryben (Godfrey nálam nagyon túlértékelt). Nem ezért meg nem is azért kell kirúgni, mert ma esetleg a secondaryt szétpasszolják és kikapunk, de egyébként az sem szabadna, hogy megmentse, ha véletlenül nyernénk.

Persze nem fogunk, csak az a kérdés, hogy most mit fogunk művelni a negyedik negyedben: én egy utolsó pillanatban kihagyott FG-re tippelnék, olyan még nem nagyon volt 😊

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Sèrült , kiment a bokája a Ravens elleni preseason meccsen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Barner-el mi a problemo, hogy még egy pillanatot sem játszott?
Sérülés vagy egyszerűen csak nem fér be?

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Azért nyolc hónapon keresztül nincs foci, sokkal többet kell tegyenek a srácok hogy ne nézzem. Mondjuk azért igyekeznek 😀 Lesterre kíváncsi leszek, csak a Bamából jött vhogy csak szerzett egy rakat labdát, hátha egyszer mákunk lesz és találunk egy fasza UDFA-t.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Kijött a hivatalos injury report, ami fontos, Barner, Mikell, Moore és Thomas out, Dwan Edwards questionable, de sztem ő sem fog játszani, a combja miatt nem edzett egész héten. Norman probable, Dockery questionable, tehát White biztosan aktív lesz. Gyönyörű meccs lesz, remélem utána Richardson és Gettleman meghozza a szükséges döntéseket...gabokocka
Hát valahol most örülök hogy nem tudom nézni a meccset hétvégén... De szerintem még az összefoglalót sem nézem meg róla 😊

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Kijött a hivatalos injury report, ami fontos, Barner, Mikell, Moore és Thomas out, Dwan Edwards questionable, de sztem ő sem fog játszani, a combja miatt nem edzett egész héten. Norman probable, Dockery questionable, tehát White biztosan aktív lesz. Gyönyörű meccs lesz, remélem utána Richardson és Gettleman meghozza a szükséges döntéseket...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Ugye Florence igazolása miatt el kellett küldeni valakit, ez Folkerts lett.
A PS-be hoztunk két CB-t, Greg Gatson tavaly a Chargersben kétszer pályára lépett, igen vékonyka srác, De'Andre Pressley pedig Miamiban játszott négy meccset szintén tavaly. Ő nagy haverja lehet majd Armantinak, ő is az Appalachian State-re járt. James Shaw került még lapátra került a PS-ből.gabokocka
Konkrétan az Appalachian State-en Armanti után Pressley lett a kezdő qb xDempty taxi
Az jó, edzésen nyomhatják egymás ellen 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Ugye Florence igazolása miatt el kellett küldeni valakit, ez Folkerts lett.
A PS-be hoztunk két CB-t, Greg Gatson tavaly a Chargersben kétszer pályára lépett, igen vékonyka srác, De'Andre Pressley pedig Miamiban játszott négy meccset szintén tavaly. Ő nagy haverja lehet majd Armantinak, ő is az Appalachian State-re járt. James Shaw került még lapátra került a PS-ből.gabokocka
Konkrétan az Appalachian State-en Armanti után Pressley lett a kezdő qb xD


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Mikell is out közben vasárnapra, Lester kezd safety poszton Mitchell mellett, utóbbi lesz a FS 😀
Ha most nem vernek minket cipóra, akkor soha 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Ugye Florence igazolása miatt el kellett küldeni valakit, ez Folkerts lett.
A PS-be hoztunk két CB-t, Greg Gatson tavaly a Chargersben kétszer pályára lépett, igen vékonyka srác, De'Andre Pressley pedig Miamiban játszott négy meccset szintén tavaly. Ő nagy haverja lehet majd Armantinak, ő is az Appalachian State-re járt. James Shaw került még lapátra került a PS-ből.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.