NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
A védelemnek én sokkal inkább felrovom (van ilyen szó? 😀 ), hogy a végén nem tudta visszaszerezni a labdát. Jellemzően semmit nem tudtunk kezdeni ekkor már Wilson rolloutjaival, pedig 2&15-nél a saját három yardosukon két jó playjel igen jó helyzetbe kerülhettünk volna. Mindegy ez már történelem, megyünk Buffalóba, akik kb. ugyanazt játsszák mint mi, hasonlóan lúzerek csak ők régebb óta, hátha alul tudnak múlni minket 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Nekünk az lehet aggasztó, hogy úgy passzolt a Seahawks irányítója karriercsúcsot, hogy működött a passrush. Mi lesz ha találkozunk egy olyan csapattal, amelyik passzorientált és fala is van, hogy megvédje a QB-jét. Mert ezzel az O-val mi soha a büdös életbe nem fogunk még 20 pontot se fölrakni a táblára. És lehet hogy 2011-ben turnover gyár volt a támadósor, de most van egy olyan védelmünk, amelyik képes lenne helyrehozni a hibákat.

Mindegy, hosszú még a szezon, de nem lettem sokkal optimistább, tökéletesen azt kaptam amit vártam. Sajnos.gabokocka
Bár ez a tegnapi tényleg nagyon letargikus élmény volt, azért ez az O fog majd rendesen pontokat tenni a táblára, nem volt reménytelen ez, főleg a futójáték (pedig nekem továbbra se tetszik DeAngelo, többször is úgy éreztem, hogy hagyott yardokat a futásban, és szinte mindig túl könnyen levitték) és a ball controll. Egyszerűen néhány kulcsfontosságú egyéni hiba (nyilván Olsen nagy dropja és DWill fumble), plusz a második félidőben a vezetésre való teljes ráüléses playcall együtt sok volt.

A csapat filozófiája megváltozott, kevesebb possession lesz, kevesebb esély a pontszerzésre, nyilván ezért a hibahatár is kicsi, ugyanakkor limitálva lesznek a turnoverek, jó a field pozíció. Majdhogynem azt mondanám, hogy Foxball 😊 A D-nek egyetlen veszélyes hibája volt tegnap, az a hosszú TD, ami előtt ugyanazt a playt ugyanúgy beszoptuk, ez a gáz benne. Szerintem nekünk jobban fekszenek majd azok a csapatok, ahol erősebb az O, de gyengébb a D.

A lúzer mentalitást és az anticlutch megoldásokat kéne hanyagolni, de gyanítom, az már csak egy új edzővel fog menni. Riverának meg nagyon fog örülni a következő csapata, mert DC-nek alighanem top3 a ligában.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Sztem Wilsont meg fogja büntetni egy olyan csapat, ahol van normális secondary is a front seven mellé, mert azt sokáig nem lehet büntetlenül csinálni, hogy minden második-harmadik playnél hátra kacskaringózik 20 yardot és fölbassza a levegőbe a labdát lesz ami lesz alapon. Nálunk nincs hátul olyan játékos aki magas futball IQ-val rendelkezne, és begyűjtené ezeket a vaktában eldobott labdákat, de fogtok olyan csapattal találkozni, ahol lesz. Tökéletes példa erre Baldwin oldalvonal melletti bravúros elkapása.

Nekünk az lehet aggasztó, hogy úgy passzolt a Seahawks irányítója karriercsúcsot, hogy működött a passrush. Mi lesz ha találkozunk egy olyan csapattal, amelyik passzorientált és fala is van, hogy megvédje a QB-jét. Mert ezzel az O-val mi soha a büdös életbe nem fogunk még 20 pontot se fölrakni a táblára. És lehet hogy 2011-ben turnover gyár volt a támadósor, de most van egy olyan védelmünk, amelyik képes lenne helyrehozni a hibákat.

Mindegy, hosszú még a szezon, de nem lettem sokkal optimistább, tökéletesen azt kaptam amit vártam. Sajnos.gabokocka
Ez most nekünk szólt?
Nyílván számos dologban igazad van.

Hawks fanok sem egységesek. Mind tudjuk, hogy komoly gondok vannak a falban. Pete Carroll úgy gondolja, hogy ez így remek. Jónéhány fan szerint úgyszint remek, páran azt gondoljuk, hogy gond van. Gond van, mert hiába vannak remek playmakereink (amelynek azért jelentős szerepe volt a tradicionális önszopatás, és mázli mellett abban, hogy mi ünneplünk), a fundamentumokkal gond van. Akármikor el tudunk gyászolni egy jó front 7 ellen.Ráadásul még mindig úgy gondpljuk, hogy az utolsó 2 negyed alatt be lehett húzni egy mérkőzést Ezért nem kapálóztam a 12. hely ellen olyan nagyon! Nem érzem én sem a Seattlet Bowl esélyesnek, azzal együtt sem, hogy a Hox-ban ott van a zsenialitás, akár Wilsonról, akár a Legion-ról beszélünk.

A védelem nagyon masszív!
Nyílván nem véletlen az sem, hogy az elkapóitok már a területet nézték, illetve a büntit várták, pedig még Náluk sem volt a laszti. Mi ennek a vége? Drop! Nyílván vannak tapasztalataik, nyílván mindenki tudja, hogy a Seahox D 2 játékos kivételével ember ellen játszik, és nem laszti ellen. Nyílván mindenki tudja, hogy rettenetesen tud fájni, amikor letarolja valamelyik túlméretes ütőgép, alig ér a lasztihoz.
Nyílván Wilson és Bevell is ott kezdett el ütni, ahol gyengék vagytok! Olyan csapat, meg elég kevés van, ahol ligaelit a védelem eleje, és vége. Mienk sem az most, mert ahhoz hiányozanak a sérült passrusherek, Ninersé sem az, mert ott időnként begyászol a sec.

Mint említettem papámmal néztem, és sajnáltam az öreget, mert ő azt hitte, hogy meglehet, én mondtam neki hogy nem lesz meg. Kedvelem a Pantherst, 1. 2 hét után erősen szorítok majd a csapatért.

üdv.
HHelmut Zimmer
Nem szólt konkrétan senkinek, leírtam véleményemet 😊
Sztem nem vitatjuk hogy Wilson jól játszott (nehéz volna), és én tisztában voltam vele hogy szopni fogunk, amikor meglett a TD. Az lepett meg, hogy utána tudtunk egy értelmes driveot vezetni (kellettek hozzá a zászlók, ahogy írtam korábban), Meggyőződésem, ha bevisszük TD-re utána rúgtok egy FG-t vagy csináltok egy TD-t, attól függ mi kellett volna. Asszem most így 2-14 Rivera mérlege a 7 pontos, vagy annál kisebb különbségű meccseken. Ez nem véletlen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Sztem Wilsont meg fogja büntetni egy olyan csapat, ahol van normális secondary is a front seven mellé, mert azt sokáig nem lehet büntetlenül csinálni, hogy minden második-harmadik playnél hátra kacskaringózik 20 yardot és fölbassza a levegőbe a labdát lesz ami lesz alapon. Nálunk nincs hátul olyan játékos aki magas futball IQ-val rendelkezne, és begyűjtené ezeket a vaktában eldobott labdákat, de fogtok olyan csapattal találkozni, ahol lesz. Tökéletes példa erre Baldwin oldalvonal melletti bravúros elkapása.

Nekünk az lehet aggasztó, hogy úgy passzolt a Seahawks irányítója karriercsúcsot, hogy működött a passrush. Mi lesz ha találkozunk egy olyan csapattal, amelyik passzorientált és fala is van, hogy megvédje a QB-jét. Mert ezzel az O-val mi soha a büdös életbe nem fogunk még 20 pontot se fölrakni a táblára. És lehet hogy 2011-ben turnover gyár volt a támadósor, de most van egy olyan védelmünk, amelyik képes lenne helyrehozni a hibákat.

Mindegy, hosszú még a szezon, de nem lettem sokkal optimistább, tökéletesen azt kaptam amit vártam. Sajnos.gabokocka
Ez most nekünk szólt?
Nyílván számos dologban igazad van.

Hawks fanok sem egységesek. Mind tudjuk, hogy komoly gondok vannak a falban. Pete Carroll úgy gondolja, hogy ez így remek. Jónéhány fan szerint úgyszint remek, páran azt gondoljuk, hogy gond van. Gond van, mert hiába vannak remek playmakereink (amelynek azért jelentős szerepe volt a tradicionális önszopatás, és mázli mellett abban, hogy mi ünneplünk), a fundamentumokkal gond van. Akármikor el tudunk gyászolni egy jó front 7 ellen.Ráadásul még mindig úgy gondpljuk, hogy az utolsó 2 negyed alatt be lehett húzni egy mérkőzést Ezért nem kapálóztam a 12. hely ellen olyan nagyon! Nem érzem én sem a Seattlet Bowl esélyesnek, azzal együtt sem, hogy a Hox-ban ott van a zsenialitás, akár Wilsonról, akár a Legion-ról beszélünk.

A védelem nagyon masszív!
Nyílván nem véletlen az sem, hogy az elkapóitok már a területet nézték, illetve a büntit várták, pedig még Náluk sem volt a laszti. Mi ennek a vége? Drop! Nyílván vannak tapasztalataik, nyílván mindenki tudja, hogy a Seahox D 2 játékos kivételével ember ellen játszik, és nem laszti ellen. Nyílván mindenki tudja, hogy rettenetesen tud fájni, amikor letarolja valamelyik túlméretes ütőgép, alig ér a lasztihoz.
Nyílván Wilson és Bevell is ott kezdett el ütni, ahol gyengék vagytok! Olyan csapat, meg elég kevés van, ahol ligaelit a védelem eleje, és vége. Mienk sem az most, mert ahhoz hiányozanak a sérült passrusherek, Ninersé sem az, mert ott időnként begyászol a sec.

Mint említettem papámmal néztem, és sajnáltam az öreget, mert ő azt hitte, hogy meglehet, én mondtam neki hogy nem lesz meg. Kedvelem a Pantherst, 1. 2 hét után erősen szorítok majd a csapatért.

üdv.
H
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Sztem Wilsont meg fogja büntetni egy olyan csapat, ahol van normális secondary is a front seven mellé, mert azt sokáig nem lehet büntetlenül csinálni, hogy minden második-harmadik playnél hátra kacskaringózik 20 yardot és fölbassza a levegőbe a labdát lesz ami lesz alapon. Nálunk nincs hátul olyan játékos aki magas futball IQ-val rendelkezne, és begyűjtené ezeket a vaktában eldobott labdákat, de fogtok olyan csapattal találkozni, ahol lesz. Tökéletes példa erre Baldwin oldalvonal melletti bravúros elkapása.
gabokocka
Eltekintve ezektől a jumpballoktól (amiben persze semmilyen szerepet nem játszott a szerencse, tudjuk 😊 ), Wilson valóban nagyon meggyőző volt (a RZ-ban volt meglőve egyedül), egész meccsen az életéért futott, ehhez képest szépen megtalálta a zónáink gyenge pontjait (sajnos gyenge pontokat nem volt nehéz találnia, Thomas terített betli volt, Godfrey se tetszett, coverben Beasonnak is voltak helyezkedési hibái), jól vezette a WR-eket a labdával. Neki végül is kedvezett, hogy mi front erősek vagyunk, a sec meg szar, mert a kimozgásai a zsebből nagyon jók és remekül dob futásból. Szerintem a jobb secondarys csapatok majd úgy próbálják meg limitálni, hogy bent tartják a zsebben és kis ablakokat adnak neki, ahová be tudja passzolni a labdát. Tulajdonképpen pont ezt csinálta Cammel a Hawks tegnap.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Ja amit kifelejtettem, Nortman most is jó volt, nem csak az előszezonban, jó hangtime, elég hosszú rúgások, volt időnk odaérni bőven a returnerhez. Az már más kérdés, hogy gyökerek vagyunk és gyűjtjük a büntiket....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Komolyan újat mondtál 😊
Azt hittem ez egy field position game, de inkább visszaülök az iskolapadba,és átveszem ezt a leckét mégegyszer.undisputedly
Arra szükséged is lesz.
Az, hogy field position game nem mond ellent annak, hogy pontra játsszák. A field position battle-t mi nyertük, és számított?Jakehomer
Uh,valahogy méltóságon alulinak érezném leállni szájkaratézni a vesztes topicjában,így inkább nem is teszem, meghagyom ezt neked 😊undisputedly
Nincs érvem, ezért arcoskodom. Ez elég köcsög mentalitás. Minek jöttél akkor ide eredetileg?

Gondolkodj egy picit azon, hogy egál labdabirtoklásnál kb ugyanannyi 1st downnal miért volt egál meccs annak ellenére, hogy 130 yarddal többet csináltatok.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Sztem Wilsont meg fogja büntetni egy olyan csapat, ahol van normális secondary is a front seven mellé, mert azt sokáig nem lehet büntetlenül csinálni, hogy minden második-harmadik playnél hátra kacskaringózik 20 yardot és fölbassza a levegőbe a labdát lesz ami lesz alapon. Nálunk nincs hátul olyan játékos aki magas futball IQ-val rendelkezne, és begyűjtené ezeket a vaktában eldobott labdákat, de fogtok olyan csapattal találkozni, ahol lesz. Tökéletes példa erre Baldwin oldalvonal melletti bravúros elkapása.

Nekünk az lehet aggasztó, hogy úgy passzolt a Seahawks irányítója karriercsúcsot, hogy működött a passrush. Mi lesz ha találkozunk egy olyan csapattal, amelyik passzorientált és fala is van, hogy megvédje a QB-jét. Mert ezzel az O-val mi soha a büdös életbe nem fogunk még 20 pontot se fölrakni a táblára. És lehet hogy 2011-ben turnover gyár volt a támadósor, de most van egy olyan védelmünk, amelyik képes lenne helyrehozni a hibákat.

Mindegy, hosszú még a szezon, de nem lettem sokkal optimistább, tökéletesen azt kaptam amit vártam. Sajnos.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Komolyan újat mondtál 😊
Azt hittem ez egy field position game, de inkább visszaülök az iskolapadba,és átveszem ezt a leckét mégegyszer.undisputedly
Arra szükséged is lesz.
Az, hogy field position game nem mond ellent annak, hogy pontra játsszák. A field position battle-t mi nyertük, és számított?Jakehomer
Uh,valahogy méltóságon alulinak érezném leállni szájkaratézni a vesztes topicjában,így inkább nem is teszem, meghagyom ezt neked 😊undisputedly
Ezzel felesleges is vitázni 😊
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Komolyan újat mondtál 😊
Azt hittem ez egy field position game, de inkább visszaülök az iskolapadba,és átveszem ezt a leckét mégegyszer.undisputedly
Arra szükséged is lesz.
Az, hogy field position game nem mond ellent annak, hogy pontra játsszák. A field position battle-t mi nyertük, és számított?Jakehomer
Uh,valahogy méltóságon alulinak érezném leállni szájkaratézni a vesztes topicjában,így inkább nem is teszem, meghagyom ezt neked 😊
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Jajaja, Wilson tényleg imádkozott 😊
25/33 / 320 mutatja,hogy mennyire. undisputedly
Még mindig nem yardokra játsszák a focit. 12 pont, egy TD egy turnover. Ez a nagy Hawks O egy nemlétező secondary ellen?
És igen, volt pár nagy bailout catch, wr drop meg egy sem.Jakehomer
ha szerinted wilson nem játszott jól akkor nézd meg még egyszer a meccset. maximumot kihozta a passzjátékból. nem volt olyan play amiben nyugodtan passzolhatott volna.
az meg h nem volt drop hát bocs.braxa88
Már írtam ma egyszer, hogy jól játszott. De nem ez volt a kérdés 😊

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Komolyan újat mondtál 😊
Azt hittem ez egy field position game, de inkább visszaülök az iskolapadba,és átveszem ezt a leckét mégegyszer.undisputedly
Arra szükséged is lesz.
Az, hogy field position game nem mond ellent annak, hogy pontra játsszák. A field position battle-t mi nyertük, és számított?

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Így utólag végiggondolva teljesen megérdemelten szoptunk ki, a végén csak azért maradt életben a driveunk, mert két buta hibát/büntit szedtek össze a Seahawks védői. gabokocka
Jó, ezt így fordítva is le lehet vezetni, mert mi több ingyen yardot adtunk nekik, beleszámítva a punt turnovert, ami egy jó field pozíciótól fosztotta meg a csapatot.

Ami a Shula O-t illeti, nekem alapvetően tetszett, ilyen D-vel konzervatív O-t kell játszani, tulajdonképpen majdnem összeállt az egész, az OL simán fogta ezt a Hawks cserefrontot, ment a futás, Cam jó döntéseket hozott, tudtuk mozgatni a labdát, csak amikor odakerültünk, hogy kell egy play ahhoz, hogy pontot is tegyünk a táblára, na, ott vált teljesen vanillává az egész. Két drive-ot leszámítva, az egyik TD-vel, a másik turnoverrel ért véget.

Az a 2011-es O rengeteg turnovert gyártott, tulajdonképpen azért kellett Chudnak mennie, mert nem volt elég konzervatív, nem bízott a futójátékban stb. Shulának nem kell teljesen feladnia, ami ma csináltunk, mert sok jó elem volt benne, de jobban meg kell nyitni a pályát mélységében. Meg így, hogy Tolbertet ennyire nem használjuk RB-ként, Camnek többet kell futnia, figyelni kell a mértékre, de Cam matchup nightmare, nem lehet lemondani egy ilyen fegyverről.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jajaja, Wilson tényleg imádkozott 😊
25/33 / 320 mutatja,hogy mennyire. undisputedly
Még mindig nem yardokra játsszák a focit. 12 pont, egy TD egy turnover. Ez a nagy Hawks O egy nemlétező secondary ellen?
És igen, volt pár nagy bailout catch, wr drop meg egy sem.Jakehomer
ha szerinted wilson nem játszott jól akkor nézd meg még egyszer a meccset. maximumot kihozta a passzjátékból. nem volt olyan play amiben nyugodtan passzolhatott volna.
az meg h nem volt drop hát bocs.braxa88
Komolyan újat mondtál 😊
Azt hittem ez egy field position game, de inkább visszaülök az iskolapadba,és átveszem ezt a leckét mégegyszer.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Jajaja, Wilson tényleg imádkozott 😊
25/33 / 320 mutatja,hogy mennyire. undisputedly
Még mindig nem yardokra játsszák a focit. 12 pont, egy TD egy turnover. Ez a nagy Hawks O egy nemlétező secondary ellen?
És igen, volt pár nagy bailout catch, wr drop meg egy sem.Jakehomer
ha szerinted wilson nem játszott jól akkor nézd meg még egyszer a meccset. maximumot kihozta a passzjátékból. nem volt olyan play amiben nyugodtan passzolhatott volna.
az meg h nem volt drop hát bocs.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Jajaja, Wilson tényleg imádkozott 😊
25/33 / 320 mutatja,hogy mennyire. undisputedly
Még mindig nem yardokra játsszák a focit. 12 pont, egy TD egy turnover. Ez a nagy Hawks O egy nemlétező secondary ellen?
És igen, volt pár nagy bailout catch, wr drop meg egy sem.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Így utólag végiggondolva teljesen megérdemelten szoptunk ki, a végén csak azért maradt életben a driveunk, mert két buta hibát/büntit szedtek össze a Seahawks védői. Utána hívtunk csak értelmes játékokat, Murphy törvénye, hogy ilyenkor adjuk el a labdát. Egyébként amit egész meccsen művelt Shula az botrány volt, mintha Gabbert lenne az irányítónk, teljesen meg volt kötve Cam keze, az volt az érzésem. Ami pozitív meglepetés volt az a támadófal, lehet jót tett nekik Garry Williams kiesése 😊 Ha jó edző lenne Rivera - tudjuk nem az 😀 - tanulna ebből a meccsből, és sokkal nagyobb szabadságot adna Newtonnak. Vicces, hogy a 2011-es offense és az idei defense bivalyerős csapatot adna. A támadók 80%-ban ugyanazok maradtak, ráadásul a fiatalok azóta két évvel rutinosabbak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Jajaja, Wilson tényleg imádkozott 😊
25/33 / 320 mutatja,hogy mennyire. Szétszedtétek darabjaira a támadó falunkat, ennek ellenére hozott egy ilyen statisztikát.
12. csapattól nem is rossz,idegenben nyerni a nyitót 😉undisputedly
😊 Volt egy fogadásom, hogy nem hagyod ki!

Faterommal néztem, ő Panthers fan, majdnem agygörcsöt kapott. Szerintem maradjunk annyiban, hogy mind a 2 csapat lesz még jobb is, legalább is erősen remélem!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jajaja, Wilson tényleg imádkozott 😊
25/33 / 320 mutatja,hogy mennyire. Szétszedtétek darabjaira a támadó falunkat, ennek ellenére hozott egy ilyen statisztikát.
12. csapattól nem is rossz,idegenben nyerni a nyitót 😉
több mint 11 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Tavaly sem értettem sokszor a playhívásokat, bíztam az off koordinátor cserében, de nem változott kb semmit a helyzet. Juhú.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Ja és ilyen, amikor jól játszunk, mi lesz majd, ha kifogunk egy gyenge napot?Jakehomer
kevésbé idegesítő vereség

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Ja és ilyen, amikor jól játszunk, mi lesz majd, ha kifogunk egy gyenge napot?

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Ezt mondjuk én sem értem, nem láttam a meccset, de vakon azért Cam annyival nem rosszabb QB, mint Wilson, sőt. A coachingot meg simán elhiszem.

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Mindezt úgy, hogy az OL kimondottan jó volt, hatalmas réseket nyitottak DeAngelónak egész meccsen. Uraltuk a LoS-t mindkét oldalon, na, így kikapni, ez a valódi bravúr.Jakehomer
coachok és a QBk közti különbség is benne volt a seahawks győzelembenbraxa88
QB-k közti különbség gigalol. Wilson többször is fölbaszta a levegő és imádkozott, hogy jó kezekben landoljon a labda. Jól játszott amúgy, de ugyanannyi TD mellett Cam nem adta el a labdát és az elkapói is többet droppoltak. Most az, hogy a playhívás milyen volt, nem az ő hibája. Szerinted nem tudott volna 120 yardnál többet passzolni, ha kap lehetőséget? Nem tudnék most egy playt mondani, amit Cam baszott volna el.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Newtonnak nem nagyon volt rossz passza
Az hogy nem hívnak normális playt, arról a legkevésbé ő tehet.
Botrány hogy így eltékozoljuk a tehetségeink legjobb éveit....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.