Carolina Panthers
33 feliratkozó
több mint 11 éve
Alapvetően a két legfontosabb fronton lettünk agyonverve, mind az OL, mind a DL kereste csak magát. Az OL kapitulációja volt a látványosabb, és nem arról volt szó, hogy talált a Steelers egy gyenge pontot, mindenkit megvertek, kezdve az ászunkkal, Kalillal, akit ilyen fogalmatlanul szerintem még nem láttam játszani.JakehomerAkartam is írni még a meccs előtt, hogy ellenfélként jó indikátora a Steelers annak, h mennyire fizikális egy csapat a LoS-en. A minőségi smashmouth focira képes csapatok fel tudják törölni velünk a padlót, a'la Ravens.
A preseason meccs már mutatott a Panthers OL szemszögéből aggasztó jeleket, mert a kezdő DL-ünk plusz a két OLB egyedül ott volt képes értékelhető játékokra egy kezdő OL ellen. Ugyanaz megismétlődött, csak egy teljes meccsre ráhúzva. A két OT elég gyenge, Turner rookie, nem áll még biztosan a lábán, nincs ereje. Ennyi is elég lenne, de Kalil tényleg pocsék napot fogott ki pass blokkban. Amit el lehetett volna kerülni, mert tényleg csak futni kellett volna ellenünk izomból, erre volt talán 10 futásotok @) ? Pedig a védőfalunk (és a front7) játékosállománya nem lett jobb, ez látszott azon kevés futóplaynél. Keisel és Heyward megint borzasztó volt futás ellen.
Passzblokkban gyenge fal ellen mindig lesz 3-4 jó játékuk egy meccsen az atletikusságuk miatt, és slusszpassz, ennyit tudnak.
A meglepetés a Panthers védőfal volt, különösen a széleken. Charles Johnson már egy ideje láthatatlan 😕, sajnos most is hozta magát. Ha valakit Gilbert futójátéknál képes elzárni (odébbrakni senkit sem tud), akkor ott baj van...
Beachummal együtt egy gyenge passprotector párost alkotnak a széleken, elég a meccs elején megnézni, hogy tolták őket egymás hátának 😀. De Tomlin jól meccselt, teljesen kivette az ilyen játékszituációkat azzal, hogy meglepetésre szinte végig 3 TE-es felállást használtunk (bár a 2. premeccsen végig ezt tesztelték), miközben eddig a #2 TE sem kapott talán tucatnyi snapet sem 2 meccsen, a #3 meg asszem semennyit. Ehhez jött az abnormális mennyiségű bubble screen a WR-ekre, viszonylag kevés sikerrel, és kész is az OT-ket a passzjátékból kiíró playbook :-8 :

Hát nem Big Ben erősségeire lett szabva, de abból kell főzni, ami a konyhában van. Annyiban működött, h nem ment el a passzblokkolási képességeken a meccs...
A futójáték azért ült, mert ahogy írtad, a duplablokkokat jó ütemben osztotta ki a belső hármas. Kifejezetten rosszul jött nektek, h Foster kidőlt LG-ban, mert Wallace sokkal jobb OG, főleg run blokkban. Méretileg, alkatilag és játékstílust figyelembe véve is jobban illik a mellette állók közé. Nagyon jó ütemben, a többiekkel együtt lép bele a páros blokkokba. Kicsit olyan volt a fal belseje, mint a tavalyi Pats interior OL. Közepes, vagy jó játékosok, de jól össze vannak szokva, alkatilag hasonló tulajdonságokkal. Colin Cole-t és Edwards-ot is megették az ilyen duplablokkok.
Ilyenkor nincs mit tenni a D-nek, a LB-ekben kell bízni, őket tesztelik igazán a ZBS falak. Küsli pont jó erre a remek ösztöneivel, de ő is ember, a 80 yardosnál rossz gapet választott.
Rossz meccsetek volt, nincs mit ragozni rajta. A Lions ellen sokkal jobb volt.
A továbbiakra nagyon össze kell szednie magát az edzőknek playcall terén, a DE párosnak, h ismét kjó legyen a D, de a sikeres szezonhoz az OL-nek kell a legnagyobbat javulni. Nem tudom mit lehet kezdeni velük, de nagyon gyorsan el kell kezdeni, mert a mi front7-ünknél csak jobbak jönnek majd szembe.
(Egyébként lehet h egyedül vagyok vele, de nekem is, Steelers fanként is b@szott idegesítő volt, h sikeres játékaink után tömegesen örülő Steelers fanokat látni mindenhol.)
Ja, és Benjamin eddig fantasztikus, ahogy vártam. Az előző meccsen volt pár dropja contested catcheknél, de amúgy király. Kifejezetten vékony, aminek örülök. Az over the shoulder mélységi elkapásoknál pedig... Elég az uccsó TD-t megnézni 😀.
(Kuechly DRoY és DPoy duplaéve után most jön egy ORoY és OPoY páros? 😀 Remélem.)
További sok sikert!

If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Kicsit visszakerülünk a földre, nem baj ez egyáltalán. Nem lettünk emiatt a vereség miatt rosszabb csapat, csak jobban felszínre kerültek a gyengeségek, meg tényleg olyan elbaszott meccs volt, amikor mindent elbénáztunk. Az első félidőben is szarul játszottunk, érezni lehetett a sok apró hibából, hogy nem vagyunk jól felkészülve és nem vagyunk élesek, na a sok apró hibából a második félidőre sok kapitális baklövés lettAlapvetően a két legfontosabb fronton lettünk agyonverve, mind az OL, mind a DL kereste csak magát. Az OL kapitulációja volt a látványosabb, és nem arról volt szó, hogy talált a Steelers egy gyenge pontot, mindenkit megvertek, kezdve az ászunkkal, Kalillal, akit ilyen fogalmatlanul szerintem még nem láttam játszani. A futásblokkolás már tavaly november óta nemlétező fogalom nálunk, és most a passzblokk is ezen a szinten volt, ehhez képest a skill playerek teljesítménye egészen szépnek mondható.
A DL-ben meg a két DT-t gyakran megduplázták, és középen tök üresen maradtak a futósávok, azt mondjuk nem tudom megérteni, hogy nem tudtuk tömni a boxot, de ez a futás elleni D kilátástalan volt a második félidőben (oké hozzájárult, hogy sokat volt pályán a D). CJ értékelhetetlen sajnos, ez aggaszt a legjobban, meg Philly punt return fumblija, jól játszott a srác, de önbizalmát vesztheti, és nyilván az edzőknél se jó pont egy ilyen hiba.
A másik ST faszkodás egy nagyon jellemző jelenet volt, amikor a turnover után kivédekeztük a short fieldet, erre az FG kísérletnél offside, aztán rögtön egy klasszis TD, na ott vált végleg egyértelművé, hogy bevéshetjük az L-t.
Legalább négy évre megint letudtuk a Steelerst
Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Vmi ilyesmire számítottam, amikor írtam hogy annyira nekünk áll a meccs, így tutira beüt a szar.Bár gondolom nem vigasztal, de valóban szépen eltaláltad és jött is a szar bőven. Bár megmondom őszintén nem tudom mikor láttam ennyire jónak és összeszedettnek a Steelers-t. Remélem, hogy ez tényleg csak egyszeri kisiklás volt tőletek. Nehéznek tűnik az a csoport, úgyhogy gondolom nagyon nem jött jól ez a pofon, bár még annyira az elején vagyunk, hogy jobb ilyenkor kapni.
Ezt jobb hogy nem láttam ellenben a Lions ellenivel.
Remélem csak egyszeri összeomlás volt, és Rivera összeszedi a brigádot.
Azért az aggasztó, hpgabokocka
Talán ami pech volt, hogy nem tudtatok futni és Cam se volt egészséges, így igazán nem lehetett reális képet kapni a támadójátékról. Azért Benjamin egy állat, azt ismét megállapítottam. Elképesztő elkapó, ráadásul fiatal, szép jövő előtt áll. A védelem most nem karcolt, mint szokott, egyébként szokásától eltérően az egész Steelers OL nagyon összeszedett volt. Sokat szidtuk idén őket, de egy nagyszerű edző keze alatt dolgoznak és ezt most lehetett első alkalommal észrevenni. Volt futásblokkolás (hihetetlen) és még Big Bennek is annyi időt tudtak adni, hogy komfortosan ellegyen a zsebben. Ő azért szereti ha a végén megütik.
Úgyhogy ez nekünk nagyon kijött.
Most a lényeg, hogy gyógyuljanak a sérültek, aztán hétvégén már irány a győzelem 😉
több mint 11 éve
Összefoglaló alapján hihetetlen mennyi egyéni hiba volt. Másfél negyedig néztem, addig pedig még ment a játék, jó volt nézni, igaz egy 3 és pár yardnál KB13 droppolt egy csúnyát, de a statisztikáját látva ez megbocsátható. Bár lehetett volna az is egy kulcsszitu, mert red zone közelében voltunk. Több hibáról nem tudok írni sajnos. Newton sérülése mennyire súlyos amúgy? Már az első negyedben is kapta rendesen az ütéseket, sántikált is sokszor sajnos.
több mint 11 éve
Vmi ilyesmire számítottam, amikor írtam hogy annyira nekünk áll a meccs, így tutira beüt a szar.Ezt jobb hogy nem láttam ellenben a Lions ellenivel.
Remélem csak egyszeri összeomlás volt, és Rivera összeszedi a brigádot.
Azért az aggasztó, hp
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Mi a tökömet csináltak ezek este hogy több int 250 yardot futnak ellenünk????? Nem láttam a meccset de ezek után kedvem sincs megnézni még az összefoglalót sem... 😕 😕 😕
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

több mint 11 éve
Anderson akcióba lépett a jegyeladás ellen twitteren, és sztem azért most, hogy jóval erősebb csapatunk van, nem lesz sárga a fél stadion. gabokockaSzámít, hogy most jó a csapat, de alapvetően nagyon sok eredeti PSL tulaj befektetésként vette a helyét a stadionban, és leszarja a Pantherst, mert ilyenkor óriásit tud kaszálni. Ötszörös áron egy hazai drukker nem fog jegyet venni, viszont egy Steelers fan igen, mert ötévente egyszer belefér neki.
A divízión belüli erőviszonyok még biztos alakulni fognak, majd úgy öt-hat meccs után lehet kicsit pontosabban belőni, hogy ki mire is számíthat. Persze a Bucs csütörtöki produkciója után aligha lesz faktor, az a csapat egyszerűen felkészületlenül, motiválatlanul ment ki a pályára, komolytalan volt az egész.
Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Jogos 😊 Szerencsétlenül fogalmaztam, a lényeg, hogy szerintem a Steelers D ellenünk összeszedi magát (ráadásul Camnek eddig a 3-4-es védelmek okozták a legtöbb problémát), és ha jó field pozíciókat tudnak adni az O-nak, akkor TD-(ke)t is fognak csinálni. Egy szó mint száz nagyon nehéz meccsre számítok.Cam bocsánatot kért egyébként a Donkey Kongért (bár ez tőle dicséret volt, mert Donkey Kong egy badass 😊 )Ez egymás elleni meccsről lévén szó, nem annyira bátor jóslat. 😊somoskovig
Gettleman teljesen ki volt a Hardys sajtótájékoztatón, kvázi el is ismerte, hogy ha Hardy nem megy "önként" exempt listre, akkor a liga eltiltotta volna, de az is érződött nála és Riveránál is, hogy a franchise hisz neki, de nagy volt a nyomás felülről. Tesztelni fogja a depthünket a tartós kiesése, főleg úgy, hogy Big Money eddigi két meccsén sok nyomást nem tudott az irányítókra helyezni, valahogy nem az igazi.
A Steelers meccs papíron nagyon nekünk áll, de ilyenkor szokott valami közbejönni. Mi még nem adtuk el a labdát, ők még nem csináltak turnovert, tuti, hogy egyszerre fog megszakadni a két sorozat, ST balfaszkodás is régen volt már, meg egyébként is utálom a Pittsburgh elleni meccseket, a fél stadion sárgában lesz a sok köcsög odavándorolt divatdrukker miatt.Jakehomer
Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Amúgy az érdekelne, ha majd Hardyt elmeszelik, akkor ezek a meccsek beleszámítanak?A következő két meccs lesz nehéz Hardy nélkül, utána Alexander legalább visszatér, Rivera nagyon dícsérte a nyáron. Tőle már tavaly vártam drasztikus előrelépést, idén is megteszi, egye fene 😀 CJ tényleg mutathatna vmit, eddig a fal belseje rombol inkább, ideje lenne neki is előlépni.
Anderson akcióba lépett a jegyeladás ellen twitteren, és sztem azért most, hogy jóval erősebb csapatunk van, nem lesz sárga a fél stadion. Persze én is fosok ettől a meccstől, ilyenkor szoktunk magunkkal kibaszni vmilyen úton módon. Cotchery sztem nem lesz, ami azért érzékeny veszteség lehet, nagyon megbízható célpont. De a futást kéne igazából rendesen öszerakni, DeWill remélem játszik, és ezt a nem túl acélos Steelers falat végre el tudjuk nyomni.
Kell a W mert aztán csak nehezebb meccsek jönnek, és a Falcons erősnek tűnik, illetve sztem a Saints is össze fog állni. A Tampa úgy néz ki idén még nem rúg labdába.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Cam bocsánatot kért egyébként a Donkey Kongért (bár ez tőle dicséret volt, mert Donkey Kong egy badass 😊 )Ez egymás elleni meccsről lévén szó, nem annyira bátor jóslat. 😊
Gettleman teljesen ki volt a Hardys sajtótájékoztatón, kvázi el is ismerte, hogy ha Hardy nem megy "önként" exempt listre, akkor a liga eltiltotta volna, de az is érződött nála és Riveránál is, hogy a franchise hisz neki, de nagy volt a nyomás felülről. Tesztelni fogja a depthünket a tartós kiesése, főleg úgy, hogy Big Money eddigi két meccsén sok nyomást nem tudott az irányítókra helyezni, valahogy nem az igazi.
A Steelers meccs papíron nagyon nekünk áll, de ilyenkor szokott valami közbejönni. Mi még nem adtuk el a labdát, ők még nem csináltak turnovert, tuti, hogy egyszerre fog megszakadni a két sorozat, ST balfaszkodás is régen volt már, meg egyébként is utálom a Pittsburgh elleni meccseket, a fél stadion sárgában lesz a sok köcsög odavándorolt divatdrukker miatt.Jakehomer
több mint 11 éve
Persze, láttam, hogy Lionsos account, tényleg jó volt (Y)Igen, általában azokat szokták lassítani.www.youtube.com/watch?v=F5ymJ0UDoscMondjuk itt csak a Lions jó playeit lassították ki, nem is értem, hogy nyertünk 😊
Ez nektek nyilván nagyobb élmény.
A vasárnapi meccs lassított verziója.Bazzani
Az OL vs DL küzdelmet érdemes ezeken figyelni, a ti OL-etek sokkal jobban dolgozott, amíg egál körüli volt a meccs.Jakehomer
Gondoltam abból is tudtok elemezni valamit.Bazzani
Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Mindenhol vannak Steelers drukkerek, de közel nem annyi, mint nálunk: Charlotte lakosságának nagy része északi transplant, és persze mindegyik Steelers fan - vagy Skins, Ravens vagy Pats, ha épp ők jönnek 😛Cam bocsánatot kért egyébként a Donkey Kongért (bár ez tőle dicséret volt, mert Donkey Kong egy badass 😊 )" odavándorolt divatdrukker" ha-ha-ha 😀
Gettleman teljesen ki volt a Hardys sajtótájékoztatón, kvázi el is ismerte, hogy ha Hardy nem megy "önként" exempt listre, akkor a liga eltiltotta volna, de az is érződött nála és Riveránál is, hogy a franchise hisz neki, de nagy volt a nyomás felülről. Tesztelni fogja a depthünket a tartós kiesése, főleg úgy, hogy Big Money eddigi két meccsén sok nyomást nem tudott az irányítókra helyezni, valahogy nem az igazi.
A Steelers meccs papíron nagyon nekünk áll, de ilyenkor szokott valami közbejönni. Mi még nem adtuk el a labdát, ők még nem csináltak turnovert, tuti, hogy egyszerre fog megszakadni a két sorozat, ST balfaszkodás is régen volt már, meg egyébként is utálom a Pittsburgh elleni meccseket, a fél stadion sárgában lesz a sok köcsög odavándorolt divatdrukker miatt.Jakehomer
Tele van az USA Steelers szurkolókkal, úgyhogy mindenhol otthon érezzük magunka...nem is bántjuk a hazai csapatokat, úgyhogy túl sok jót most sem várok magunktól...Klaci79
Nem kell az óvatoskodás, teljesen nyílt meccs lesz.
Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Igen, általában azokat szokták lassítani.www.youtube.com/watch?v=F5ymJ0UDoscMondjuk itt csak a Lions jó playeit lassították ki, nem is értem, hogy nyertünk 😊
Ez nektek nyilván nagyobb élmény.
A vasárnapi meccs lassított verziója.Bazzani
Az OL vs DL küzdelmet érdemes ezeken figyelni, a ti OL-etek sokkal jobban dolgozott, amíg egál körüli volt a meccs.Jakehomer
Gondoltam abból is tudtok elemezni valamit.
több mint 11 éve
Cam bocsánatot kért egyébként a Donkey Kongért (bár ez tőle dicséret volt, mert Donkey Kong egy badass 😊 )" odavándorolt divatdrukker" ha-ha-ha 😀
Gettleman teljesen ki volt a Hardys sajtótájékoztatón, kvázi el is ismerte, hogy ha Hardy nem megy "önként" exempt listre, akkor a liga eltiltotta volna, de az is érződött nála és Riveránál is, hogy a franchise hisz neki, de nagy volt a nyomás felülről. Tesztelni fogja a depthünket a tartós kiesése, főleg úgy, hogy Big Money eddigi két meccsén sok nyomást nem tudott az irányítókra helyezni, valahogy nem az igazi.
A Steelers meccs papíron nagyon nekünk áll, de ilyenkor szokott valami közbejönni. Mi még nem adtuk el a labdát, ők még nem csináltak turnovert, tuti, hogy egyszerre fog megszakadni a két sorozat, ST balfaszkodás is régen volt már, meg egyébként is utálom a Pittsburgh elleni meccseket, a fél stadion sárgában lesz a sok köcsög odavándorolt divatdrukker miatt.Jakehomer
Tele van az USA Steelers szurkolókkal, úgyhogy mindenhol otthon érezzük magunka...nem is bántjuk a hazai csapatokat, úgyhogy túl sok jót most sem várok magunktól...
több mint 11 éve
www.youtube.com/watch?v=F5ymJ0UDoscMondjuk itt csak a Lions jó playeit lassították ki, nem is értem, hogy nyertünk 😊
Ez nektek nyilván nagyobb élmény.
A vasárnapi meccs lassított verziója.Bazzani
Az OL vs DL küzdelmet érdemes ezeken figyelni, a ti OL-etek sokkal jobban dolgozott, amíg egál körüli volt a meccs.
Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Cam bocsánatot kért egyébként a Donkey Kongért (bár ez tőle dicséret volt, mert Donkey Kong egy badass 😊 )Gettleman teljesen ki volt a Hardys sajtótájékoztatón, kvázi el is ismerte, hogy ha Hardy nem megy "önként" exempt listre, akkor a liga eltiltotta volna, de az is érződött nála és Riveránál is, hogy a franchise hisz neki, de nagy volt a nyomás felülről. Tesztelni fogja a depthünket a tartós kiesése, főleg úgy, hogy Big Money eddigi két meccsén sok nyomást nem tudott az irányítókra helyezni, valahogy nem az igazi.
A Steelers meccs papíron nagyon nekünk áll, de ilyenkor szokott valami közbejönni. Mi még nem adtuk el a labdát, ők még nem csináltak turnovert, tuti, hogy egyszerre fog megszakadni a két sorozat, ST balfaszkodás is régen volt már, meg egyébként is utálom a Pittsburgh elleni meccseket, a fél stadion sárgában lesz a sok köcsög odavándorolt divatdrukker miatt.
Tepper takarodj!
több mint 11 éve
www.youtube.com/watch?v=F5ymJ0UDoscEz nektek nyilván nagyobb élmény.
A vasárnapi meccs lassított verziója.
több mint 11 éve
www.youtube.com/watch?v=C9-qhv-zu3QSziasztok, ha '74-ben lett volna Panthers, tuti zúzatták volna ezt a számot a szünetben 😀
több mint 11 éve
Egy nagyon jó írás a Panthers és a Jaguars és a 2 csapat szurkolóinak elmúlt 20 évéről. www.sbnation.com/2014/9/18/6346533/jaguars-panthers-fans-20th-anniversary
több mint 11 éve
Hardy exempt listán, ahogy az várható volt az inaktiválás után, legalább valami döntés született és nem erről fog szólni minden velünk kapcsolatban. Mondjuk az vicces lenne, ha ezek után felmentené a bíróság, amire van is reális esély, az ő ügye korántsem olyan egyértelmű, mint Rice-é vagy Petersoné, persze egy nagy fekete csóka vs fehér nő esete egy déli államban... Végül is szinte mindegy is, mi lesz a per eredménye, jó eséllyel véget ért Hardy karrierje nálunk.
Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Meséljetek, mit kell tudnunk Tavarres Kingről! Ma/kedden elhoztuk a practice squadotokból.iktriadSzép, okos, ügyes. Csak ebbe az elit WR sorba nálunk nem fért be 😛
Tényleg tehetséges srác (a Broncos draftolta, az ottani PS-ből hoztuk el tavaly), de igazából semmilyen tekintetben (sebesség, méret, kezek, route futás) nem kiemelkedő, és hát élesben még semmit nem bizonyított.
Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Meséljetek, mit kell tudnunk Tavarres Kingről! Ma/kedden elhoztuk a practice squadotokból.
több mint 11 éve
Azért amikor Tolbert és Whitaker is megsérült, eléggé besz.rtam, hogy kemény 1 futónk maradt az utolsó 7-8 percre. 😊 Szerencsére ő túlélte és tetszett a játéka, szinte minden játékból kihozta a maximumot, amik sajnos kevesek voltak, de ahogy írtátok, az OL nem sokat segített benne.
több mint 11 éve
Utálom is h decú itt nyomja, egyik kedvencem volt, akkor sem értettem egyett vele mikor elküldtük egy szar szezon miatt, meg hogy túl sokat keres...most meg van egy lowerynk cserébe (Y)
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Mi tagadás, jó érzés ma Panthers fannek lenni 😊 Kemény meccs volt, vért kellett izzadni, az első félidőben az O konkrétan egyetlen valamire való drive-ot produkált, meg volt egy másik so-so, de abból egy 53 yardos FG-t kellett rúgni, amire nem fogadtam volna, hogy bemegy... A második félidő amilyen szarul kezdődött, utána minden annyira klappolt.- Cam szarul kezdett, de az egész O szenvedett, nem volt futójáték, jól védekeztek, nyomást is helyeztek Camre, akinek kellett egy kis idő, mire felvette a ritmust, az első negyedben nem nagyon volt jó dobása. Aztán ahogy haladt a meccs előre, úgy lett konfortosabb, a második félidőben már kimondottan jól játszott, a sackek közül kettőt írnék az ő rovására, de legalább nem kezdett kapkodni nyomás alatt, régebben ilyen helyzetekben simán csinált egy-két turnovert.
- Az elkapók hatalmasat virítottak, Olsen, Avant és Cotchery hozták azt a nagyon megbízható formát, amit remélünk tőlük, amit lehetett, azt elkapták. Még Bersinnek is volt elkapása 😊 Benjamin megmutatta a jó és a rossz oldalát is, több csúnya dropját ezzel a kegyetlen egykezes elkapással tette jóvá...

- Futójátékunk nem volt, ez részben az OL sara, másrészt a Lions DL nagyot játszott, meg úgy tűnt, hogy általában tömték is a boxot, és kint hagyták 1 on 1 az elkapókat. Stew a fos átlaga ellenére nem futott rosszul, sok tackle-t áttört, a TD-je például klasszis teljesítmény. Az OL passzblokkban az öt sack ellenére szerintem nem volt rossz, csak van néhány play, amit totál benézünk, két ember blokkol egy védőt, a mellette lévő (vagy volt olyan, hogy a blitzelő LB) meg köszöni szépen és érintés nélkül berobban Cam arcába. Tökéletes sose lesz, de ezeket limitálni kéne, mert a Lions TD drive is egy ilyen miscommunication sack miatti szar field pozícióból indult.
- DL: nem mondanám, hogy Hardy hiánya egyáltalán nem érződött, de amikor egydimenzióssá vált a Lions O, akkor nélküle is megette a pass rush a detroiti OL-t, Addison rendre megverte a backup RT-jüket. Star, Short, Cole és Edwards voltak a csendes hősei a meccsnek, mi is elég szépen megfogtuk a futásokat, és Staffordot se gyakran engedték fellépni a zsebben.
- LB-kről nem akarok sokat írni, Kuechly és Davis megint mindenhol ott voltak, könnyű a jót megszokni... (egyetlen kis kritika, Klein foghatott volna egy picket) Szerintem Keek egyértelműen jobb, mint tavaly volt, óriási tanár, hibátlanul nyomta. A coverage ugye a gyenge pontja, lássuk 😛

- A secondary feledtette a múlt heti hibákat, ők is nagyon magas színvonalon játszottak, még ha az elején elég sok yardot is engedtünk, de nehéz a db-ket hibáztatni, nem voltak csúnya elváltások, nem kaptak ki egy az egyben, egyszerűen jó a Lions O, meg tudnak csinálni egy csomó playt bárki ellen. Cason és White egyaránt volt Megatronon, nem vallottak szégyent, de hát több olyan elkapása is volt, amikor tökéletes coverage-ot vert meg, nála ez benne van. Benwikere megint bizonyította, hogy szuper pick volt, Harper és DeCoud pedig megadta a stabilitást hátul (Harper kellemes meglepetés, fura is, hogy nem utálhatom 😀). Működik a Gettlemagic, ez az újjáépült secondary van olyan, mint a tavalyi volt, akármennyire is bírom, óriási hiba lett volna Mitchellt túlfizetni, DeCoud nem üt olyan nagyot, de coverben jobb nála, White interceptionje az ő érdeme volt elsősorban:

- És akkor a legfontosabb csapatrész, a ST: ügyesen szuggerálták az ellenfél kickerét, aki kihagyott két FG-t is 😊 Igaz, azért egyik se volt ziccer, de nemcsak pontokat vett el a csapatától, a field pozíció miatt is fontos hibák voltak. Gano viszont mindent jól csinált, a kickoffoktól kezdve az FG-ken át a fumble összeszedéséig 😊

Tepper takarodj!