NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Azért még kukázunk a támadófalba embert. Michael Jaspert leigazoltuk a PS-be. Majd 400 fontos guard, nyilván nem a pass protection az erőssége 😀 Ramon Harewood is járt nálunk tryouton, ő korábban a Ravensben szerepelt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Pöpec volt a DL, ellenünk nagyon nem szeretem az ilyeneket 😊
Nem lesz ez rossz (bár messze nem voltunk mi sem csúcsformában, szal javulni kell azért még 😊 )Wyatt
Wyatt írta a Bills topikban, ebből gondoltam 😊gabokocka
A zárójeles rész - szerintem - az egész csapatra vonatkozott.
A Bills DL tényleg nagyon rendben van. Gyönyörű blitz-csomagokat küldtek, volt ilyenből DB sack is.
Amennyire Ti elégedetlenek vagytok Rivera-val, annyira lehetnek megelégedve a Bills szurkolók Marrone-val. Nagyon látszik rajtuk, hogy mit és hogyan akarnak játszani. (A meccs végén érzésem szerint hibázott a stáb, hogy előnyben is erőltette az uptempo-t.)tomi-tomi
Jó, csak míg Marronénak ez volt az első NFL meccse, addig Riverának ez már a 33., és 2-13 a mérlege az egy TD-n belüli különbséggel végződő meccseken.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Pöpec volt a DL, ellenünk nagyon nem szeretem az ilyeneket 😊
Nem lesz ez rossz (bár messze nem voltunk mi sem csúcsformában, szal javulni kell azért még 😊 )Wyatt
Wyatt írta a Bills topikban, ebből gondoltam 😊gabokocka
A zárójeles rész - szerintem - az egész csapatra vonatkozott.
A Bills DL tényleg nagyon rendben van. Gyönyörű blitz-csomagokat küldtek, volt ilyenből DB sack is.
Amennyire Ti elégedetlenek vagytok Rivera-val, annyira lehetnek megelégedve a Bills szurkolók Marrone-val. Nagyon látszik rajtuk, hogy mit és hogyan akarnak játszani. (A meccs végén érzésem szerint hibázott a stáb, hogy előnyben is erőltette az uptempo-t.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Pöpec volt a DL, ellenünk nagyon nem szeretem az ilyeneket 😊
Nem lesz ez rossz (bár messze nem voltunk mi sem csúcsformában, szal javulni kell azért még 😊 )Wyatt
Wyatt írta a Bills topikban, ebből gondoltam 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nézve a Pats meccset, annyira jó, hogy nem most játszunk velük, hanem akkor, amikor Gronkowski és Amendola is egészséges lesz...gabokocka
Vereen is!😊
Btw ezt a Dareus-ék szétkapták a Pats falát miből szűrted le? Tényleg érdekel, mert ilyen fal mögött nem szoktak például 5 yard-os átlag felett futni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Nézve a Pats meccset, annyira jó, hogy nem most játszunk velük, hanem akkor, amikor Gronkowski és Amendola is egészséges lesz...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Még szép, hogy Thomas kezd, a legjobb cornerünk. A Seahawks ellen három elkapást csináltak róla, mindet egy drive-ban, az már edzői hiba, hogy erre nem tudtunk reagálni, a TD-nél ki volt fulladva a gyors egymást követő második gyors 40 yardos sprint miatt. Ez persze nem kifogás, tényleg elbaszta, de nem csak ő.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Hixon, Mitchell és Silatolu is teljes értékű munkát végzett ma, ha nem lesz semmi gebasz mindhárman játszanak. Beason ma nem edzett, de csak pihentetik a műtött térdét. Amúgy Rivera nyilatkozata alapján Blackburn szerepet kap majd a védelemben is, nem csak a ST-ben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Akárhogy is nézzük ez egy must win game, ha bármit is szeretnénk a szezonban. 0-2 után jönne egy feltehetően hasonló mérleggel rendelkező Giants, (ők most a Manning Bowlt rendezik, sztem nem ők az esélyesek) asszem ott véget is érne a szezon a byeweekre.

A támadófal sztem nagyobb teszt alá lesz vetve, mint a múlt héten, a Patriots falát eléggé szétkapták Dareusék. Spillertől félek én is, jóval mozgékonyabb futó, mint Lynch, az ilyeneket nem szoktuk szeretni. Thomas marad a kezdő CB, Stevie Johnsonnak sanszos a nagy meccs...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Ha Manuelt is olyan nyomás alá tudjuk helyezni, mint Wilsont, akkor azért meglepne, ha nem csinálnák jó néhány sacket és nem szereznénk néhány labdát, először persze a futást kell megfogni, ami kicsit nehezebb lesz szerintem, mint a Hawks ellen volt. Az első meccs döntő hibája érzésem szerint a ST turnover volt, ott fordult meg igazából a meccs menete, az ilyen kaliberű gyermeteg hibákat kéne egyszer végre levetkőzni (lásd még DeAngelo fumble).

Nagyon kellene egy korai TD, hogy játszhassuk a ball controll O-t ,és akkor a második félidőben szabadjára lehetne engedni a pass rusht. Csak ne olyan meccs legyen, mint a legutóbbi Panthers-Bills, attól a mai napig rémálmaim vannak 😊

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Lehet elkezdeni találgatni, hogy fogjuk elbaszni a meccset az utolsó negyedben 😊Jakehomer
A Bills az ellenfél, nem lesz egyszerű. Hatalmas pontzuhatagra nem számítok, a két irányító az első fordulóban összesen 275 yardot passzolt 😀 Persze mindkét csapat fogadkozik, hogy kinyitja a playbookot 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Lehet elkezdeni találgatni, hogy fogjuk elbaszni a meccset az utolsó negyedben 😊

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Garry Williams IR, Fua visszaigazolva. Baszki Clausen nem kell? Silatol edzett, viszont Barner továbbra sem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Garry ment IR-re, ahogy várható volt. Az már kevésbé, hogy Fuát hoztuk vissza a felszabadult rosterhelyre. WTF (N)

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Garry Williams ACL, MCL szakadás... fogy a falunkgabokocka
Scott mondjuk alapból jobb nála, futásblokkolásban nem is hasonlítható össze a kettő. Depth miatt hozni kell valakit, de a leggyengébb pont még mindig Bell a falban.Jakehomer
Ugye 10 falemberrel kezdtük a szezont, szóval ha Silatolu felépül nem feltétlen kell hozni a helyére senkit, sokkal inkább jöhetne egy elkapó pl.... Bár ha nem használjuk, akkor felesleges 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Visszanézve a meccset:
- Valamelyest megkövetem Shulát, nem volt annyira tragikus a playcalling, látszott mit akarunk, de ilyen játék mellett nem fér bele, hogy ajándék 15-20 yardokat ajándékozzunk az ellenfélnek. Azt viszont fenntartom, hogy mély passzok nélkül halálra leszünk ítélve, mert nagyon kiszámítható lesz az offense.gabokocka
Cam azt mondta, hogy voltak deep ball hívások és ő döntött úgy, hogy nem kockáztatja meg azokat. Na, most ez elég aggasztó, mert vagy csak védeni akarta az edzőjét (és Rivera nyilatkozata arról, hogy nem volt elég agresszív a playcall, ezt támasztja inkább alá), vagy Cam átesett a ló túloldalára, hogy véletlen se dobjon picket, így viszont nem lehet játszani. Cam nem adhatja fel azt a gunslinger mentalitást, amire az egész O épül alapvetően. Valószínűleg a kettő között van az igazság, a playcall tényleg túlságosan passzív volt a második félidőben, de az is nehezen hihető, hogy egyetlen mély passzt se hívott Shula.

Egy dolog hiányzik nagyon a repertoárból, a play action, ezt még nem tudja Cam, pedig ilyen futójátékkal nagyon sok lenne benne.

- DeAngelo szerintem jó volt. Nem nagyon láttam olyan futását, amiben hagyott volna yardot, ment keményen előre, minden futásból dőlt előre kihova a plusz yardokat. Nagy play nem volt, 4-5 yardos átlaggal nem sokan fognak futni a Seattle ellen. A fumblit elbaszta, de inkább Thomastól volt nagy játék, egyszerre ketten ütötték meg, szar szitu volt....
gabokocka
Egyrészt ott volt az a momentumgyilkos két rossz futása 2&2 és 3&1-nél, amiből nem lett 1st down, nem volt ott az extra effort, azonnal lepattant a védőről, Tolbert vagy Cam megcsinálta volna. Ez nálam nagy red flag, még akkor is, ha a playcall, főleg második kísérletre gyatra volt. Másrészt ahhoz képest, milyen volt a blokkolást kapott, nem hozta ki a maximumot a meccsből, nem egyszer sikerült a falnak a 2nd levelig blokkolni, mégse tudott kitörni ezeknél egy-egy nagy futásra, pedig ez lenne a védjegye. Persze, ez legyen a legrosszabb meccse, de ez a DWill már sehol nincs a 2008-09-es DWilltől.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Shula! Shula! Shula! 😊

"Carolina had 50 offensive plays against Seattle. Philly had 30 offensive plays in the first quarter."jjncaa
Ez legalább annyira Rivera, mint Shula. Mondjuk ezzel az adattal nincs is semmi gond, sőt, épp ez volt a cél, minimalizáltuk a labdabirtoklásokat, a D-nek nem kellett olyan sokat pályán lenni, low scoring lett.

Kár, hogy élesben nem játszunk az Eagles ellen, érdekes lenne a két teljesen ellentétes stílus.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Garry Williams ACL, MCL szakadás... fogy a falunkgabokocka
Scott mondjuk alapból jobb nála, futásblokkolásban nem is hasonlítható össze a kettő. Depth miatt hozni kell valakit, de a leggyengébb pont még mindig Bell a falban.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Shula! Shula! Shula! 😊

"Carolina had 50 offensive plays against Seattle. Philly had 30 offensive plays in the first quarter."jjncaa
Nem ezer playt kell hívni, hanem meccset nyerni, nem feltétlen ez volt a legnagyobb baj, ettől még bőven nyerhettünk volna, hanem hogy milyen volt az az 50 play. Rivera a sajtótájékoztatón elismerte, hogy beszariak voltunk, most majd kinyissuk a playbookot a Buffalo ellen 😀 Reszkess Bills 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Shula! Shula! Shula! 😊

"Carolina had 50 offensive plays against Seattle. Philly had 30 offensive plays in the first quarter."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Garry Williams ACL, MCL szakadás... fogy a falunk

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Visszanézve a meccset:
- Valamelyest megkövetem Shulát, nem volt annyira tragikus a playcalling, látszott mit akarunk, de ilyen játék mellett nem fér bele, hogy ajándék 15-20 yardokat ajándékozzunk az ellenfélnek. Azt viszont fenntartom, hogy mély passzok nélkül halálra leszünk ítélve, mert nagyon kiszámítható lesz az offense.
- DeAngelo szerintem jó volt. Nem nagyon láttam olyan futását, amiben hagyott volna yardot, ment keményen előre, minden futásból dőlt előre kihova a plusz yardokat. Nagy play nem volt, 4-5 yardos átlaggal nem sokan fognak futni a Seattle ellen. A fumblit elbaszta, de inkább Thomastól volt nagy játék, egyszerre ketten ütötték meg, szar szitu volt....
- A fal jól blokkolt, volt lehetőség futni, Camet sem nagyon abajgatták. Wharton, Scott és Byers is volt benn guard posztokon, nem volt velük semmi gáz. Bell is okés volt, Gross egy playt baszott el, azon kívül semmi. Ezért sem értem, miért nem próbálkoztunk mélységi passzokkal. Ennyire nem kellett volna félni a turnovertől.
- Cam nagyon jó volt. Amit hívott Shula megoldotta, mindent odadobott ahova kellett, nagyon kis résekbe dobta be a labdát talán egy, vagy két rossz passza volt. Mondjuk az elején, ha Sherman ügyesebb pick lehetett volna, de azon a labdán kívül tényleg mindent odadobott ahol a helye volt a labdának.
- Nincs senki Smitty és Olsen mögött. LaFell felé ment két passz, egy DPI egy holding, azon kívül semmi, Ginn egy elkapás, a többiek nulla. Ez így nem fog működni. Pláne hogy Olsen két FG-t dropolt el az első félidőben.
- Thomasra dobált szinte végig Wilson, nem nagyon volt olyan play, amikor nem az ő emberét vette volna célba. Emellé még volt a ST bénázása is, hát nem volt nagy meccse na...
- Godfrey a boxban, illetve futás ellen sokkal jobban mozgott, bejátszotta az egész pályát, amikor hátul volt ő is hibázott a TD-nél. Egy fasza FS kéne ebbe a védelembe, meg egy igazi no1 CB. A kettőből az egyik posztot legalább meg kéne oldani a következő offseasonban.
- Davis nagyon nagyot játszott, sztem jobb volt mint Luke. Beason kicsit még rozsdás volt, időnként rossz szöget választott, vagy lemaradt, de fényévekkel jobb, mint amikor tavaly visszatért.
- A védőfal brutál. Egyetlen negatívum, hogy csak két sacket csináltunk, mikor agybafőbe kergettük Wilsont. Persze nagyon mozgékony, meg jól lép ki a zsebből, de itt némi hiányérzetem maradt.
- Ott hibáztuk szerintem a legnagyobbat, hogy 7-3-nál nem voltunk agresszívebbek, ha csinálunk még egy TD-t, elvesszük a futást, a playactiont és jóval könnyebb dolga lett volna a védelemnek a második félidőben.
- A második félidőben minden momentum ellenünk dolgozott, kezdve a punt szerencsétlenkedéssel, Armond Smith két büntije szintén 2x15 yardba került, egyszer a félpályánál 2 centi hiányzott a 1st downhoz, Baldwin csoda elkapása, DeWill fumblija, szóval ha most látnám először a csapatot azt mondanám pechünk volt. DE mivel ismerem eléggé a brigádot, tudom hogy jövő héten is ez lesz. Kár érte pedig rengeteg tehetség van ebben a keretben, sokkal több, mint amit az eredmények mutatnak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
A védelemnek én sokkal inkább felrovom (van ilyen szó? 😀 ), hogy a végén nem tudta visszaszerezni a labdát. Jellemzően semmit nem tudtunk kezdeni ekkor már Wilson rolloutjaival, pedig 2&15-nél a saját három yardosukon két jó playjel igen jó helyzetbe kerülhettünk volna. Mindegy ez már történelem, megyünk Buffalóba, akik kb. ugyanazt játsszák mint mi, hasonlóan lúzerek csak ők régebb óta, hátha alul tudnak múlni minket 😀gabokocka
Hát igen, a D is anticlutch, de ők nem arra vannak építve, hogy 3&outokat csináljanak, a bend dont break nagyon ment viszont.

És van ilyen szó 😊

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Még az a vicces, hogy már az első forduló után azon agyalok, kit kéne hozni edzőnek 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Ja amit kifelejtettem, Nortman most is jó volt, nem csak az előszezonban, jó hangtime, elég hosszú rúgások, volt időnk odaérni bőven a returnerhez. Az már más kérdés, hogy gyökerek vagyunk és gyűjtjük a büntiket....gabokocka
A ST-ben még van fejlődési potenciál, az ember azt gondolná, hogy ilyen gyermeteg turnovert és idióta büntetéseket nem fogunk sokszor elkövetni.

Tepper takarodj!