Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 3 éve
Miknar Cincinnati Bengals 584
Nem tudom, nekem ugyanaz a véleményem a W ellenére, mint az ezt megelőző meccsen:

Ma jobbak voltak a skill playereink, vagy rosszabb napot fogott ki a Saints D, de ezért nyertünk. Reader nélkül nincs középen védelem, és nem nagyon látok szép játékokat felrajzolva.
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Alakul ez. Rengeteg yardot nyeltünk be futásból, de sajna Tupou is hamar kiesett, így kevesek voltunk. Apple ismét nagyon gyengén játszott, nem értem miért nem rotáljuk. Hilton pozijába is jöhetne az 1 körösünk, mert folyton TE, vagy magas elkapóval maradt, aki simán verte. Még Flowers is több lehetőséget kap☹.
Támadásban a futást továbbra is keressük, de most már Burrownak van +1 másodperce, ami elég. Ha Mixonnak kell blokkolni, akkor viszont garantált a sack, teljesen fogalmatlan😒.
3-3 a lényeg!! Jöhet a Falcons, akik egyre jobban játszanak, kemény meccs lesz.
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Nem sikerült végig követni, el-elment a stream, meg asszony is fogott egy pontyot, menni kellett szákolni…
De amennyit láttam a tamadásokbol, az már kezd ahhoz hasonlítani, amit elvárunk. Gyors, okos passzok, javuló OL munka, ergo kevés, de minőségi futó játék.
A D meg ismét felkeményedett a második félidőre. Jó lesz ez!

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Hát nem mondom, hogy megnyugtató volt a mai játék, de skill playerek közötti minőségi különbség a végén kijött. Vártam volna Andytől legalább egy INT-et, de teljesen jól játszott az utolsó drive-ig, ahol azért a nyomás sok lett neki. Örülök neki, hogy Tee és Jamar is előre tudott lépni a második félidőben. Plusz a sok pont ellenére a D a második félidőt megint lehozta TD nélkül, ami kulcsfontosságú volt. (Azért sem bánkódok nagyon, hogy a Ravens egy nyert meccset kiengedett a végén, így azonos győzelemmel állunk velük.)
Kemény hullámvasút eddig ez a szezon, remélem képes lesz a csapat megragadni a mometumot és a Bye weekig a következő 3 meccset behúzzák a fiúk.
több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 086
Jön az Andy bosszúmeccs. Kellene nagyon a W!
SirPub
Igen most pár szál összefut New Orleansban... 😄

több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Jön az Andy bosszúmeccs. Kellene nagyon a W!

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Ez most baromira rosszul esett. 😕
19 ponton tartjuk otthon a Ravenst, második félidőben nem engedünk TD-t és nem vagyunk képesek rohadás 20 pontot összekaparni. Szégyen ezzel az állománnyal egy ismét megtizedelt D ellen.
SirPub
Eddig egyik meccsen sem engedtünk a második félidőben TD-t.... és nem 5:0 ... 😕
nhm
Különben minimális szerencsével (játékhívással) simán lehetne 5-0. Burrow mindig visszahozza a gödörből is a meccseket, ugyan úgy mint tavaly, csak most a védelemben nem jött ki jól a lépés az utolsó driveokban. Egyértelműen Taylor a fék.
Szipeter
Ezt vajon látják már Brown-ék is?
A. Látják, de túl sokba kerülne majd kirúgni.
B. Látják, de mégis csak SB-ba vitte a csapatot.
C. Nem látják.
D. Látják és ha nem változik semmi, akkor idővel lépni fognak. (Na jó, ez az utolsó verzió csak vicc volt.)
ikuvihar
D! D!!! Legyen a D! 😀

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 625 — greenmedia10@gmail.com
Ez most baromira rosszul esett. 😕
19 ponton tartjuk otthon a Ravenst, második félidőben nem engedünk TD-t és nem vagyunk képesek rohadás 20 pontot összekaparni. Szégyen ezzel az állománnyal egy ismét megtizedelt D ellen.
SirPub
Eddig egyik meccsen sem engedtünk a második félidőben TD-t.... és nem 5:0 ... 😕
nhm
Különben minimális szerencsével (játékhívással) simán lehetne 5-0. Burrow mindig visszahozza a gödörből is a meccseket, ugyan úgy mint tavaly, csak most a védelemben nem jött ki jól a lépés az utolsó driveokban. Egyértelműen Taylor a fék.
Szipeter
Ezt vajon látják már Brown-ék is?
A. Látják, de túl sokba kerülne majd kirúgni.
B. Látják, de mégis csak SB-ba vitte a csapatot.
C. Nem látják.
D. Látják és ha nem változik semmi, akkor idővel lépni fognak. (Na jó, ez az utolsó verzió csak vicc volt.)

Szerkesztette: ikuvihar
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Ez most baromira rosszul esett. 😕
19 ponton tartjuk otthon a Ravenst, második félidőben nem engedünk TD-t és nem vagyunk képesek rohadás 20 pontot összekaparni. Szégyen ezzel az állománnyal egy ismét megtizedelt D ellen.
SirPub
Eddig egyik meccsen sem engedtünk a második félidőben TD-t.... és nem 5:0 ... 😕
nhm
Különben minimális szerencsével (játékhívással) simán lehetne 5-0. Burrow mindig visszahozza a gödörből is a meccseket, ugyan úgy mint tavaly, csak most a védelemben nem jött ki jól a lépés az utolsó driveokban. Egyértelműen Taylor a fék.
több mint 3 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
Ez most baromira rosszul esett. 😕
19 ponton tartjuk otthon a Ravenst, második félidőben nem engedünk TD-t és nem vagyunk képesek rohadás 20 pontot összekaparni. Szégyen ezzel az állománnyal egy ismét megtizedelt D ellen.
SirPub
Eddig egyik meccsen sem engedtünk a második félidőben TD-t.... és nem 5:0 ... 😕
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a super bowl két dolog miatt is szar, egyrészt a sb vereség nyílván, másik hogy évekig bebetonozta ide Taylort
braxa88
doug pederson disagrees. és ő meg is nyerte
Kúrfürst briareos
Igen, ez nekem is eszembe jutott, mikor olvastam, csak a tulajok GMk közt van különbség😊
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Az a super bowl két dolog miatt is szar, egyrészt a sb vereség nyílván, másik hogy évekig bebetonozta ide Taylort
braxa88
doug pederson disagrees. és ő meg is nyerte

több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
2021, through 5 games:

🔸3-2 record
🔸22.8 P/G
🔸18 PA/G

2022, through 5 games:

🔸2-3 record
🔸21.6 P/G
🔸17.8 PA/G

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Ez most baromira rosszul esett. 😕
19 ponton tartjuk otthon a Ravenst, második félidőben nem engedünk TD-t és nem vagyunk képesek rohadás 20 pontot összekaparni. Szégyen ezzel az állománnyal egy ismét megtizedelt D ellen.

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 8 885
Hát megvertük idén 3x is magunkat. Pontosabban megvert bennünket Zach, ilyen ostoba hívásokat amik voltak kb egy gyerek is tudja, hogy 9:30-t a végén nem tudsz úgy lepörgetni, hogy az ellenfél ne jöjjön vissza. Amit meg előtte a Red Zoneban műveltünk arról nem is beszélve ráadásul még Collinst bassza le.... Az meg sajnos várható volt hogy a futásokat hollóknál nem tudjuk megfogni. WhoDey!
WhoDey83
Azt a 4 játékhívást 2 yardról nagyon nehéz értelmezni. Egyszer működik a futás, és akkor meg sem próbáljuk a rövidet betuszkolni. Collins elcseszte a blokkot, ez tény, megérdemelte a lebaszást, mondjuk úgy se lett volna meg az "okos" játék.
Szipeter
Szamomra itt a kerdes mas. Mukodott a futas nektek az elmult 3 meccsen? Miert mukodott itt? Es ez miert veszett el a golvonalon. Ettol persze minden csapat meg probalhatja mert 2 yard nem sok es osszejon sokszor.

A problema persze meg van de az alapok nagyon jok
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
Az a super bowl két dolog miatt is szar, egyrészt a sb vereség nyílván, másik hogy évekig bebetonozta ide Taylort
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
A védelmünk tetszett. Végre Mixon is tudott hozzátenni. De ennél illett volna több pontot felrajzolni a Hollóknak, mert ez a Ravens D nem olyan, mint megszoktuk.
Taylor döntései rendben vannak, de a játékhívások rettentő ostobák helyenként. No mindegy, itt úgyis vereséggel kalkuláltam. Igaz a szezonbeli elsővel...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Hát megvertük idén 3x is magunkat. Pontosabban megvert bennünket Zach, ilyen ostoba hívásokat amik voltak kb egy gyerek is tudja, hogy 9:30-t a végén nem tudsz úgy lepörgetni, hogy az ellenfél ne jöjjön vissza. Amit meg előtte a Red Zoneban műveltünk arról nem is beszélve ráadásul még Collinst bassza le.... Az meg sajnos várható volt hogy a futásokat hollóknál nem tudjuk megfogni. WhoDey!
WhoDey83
Azt a 4 játékhívást 2 yardról nagyon nehéz értelmezni. Egyszer működik a futás, és akkor meg sem próbáljuk a rövidet betuszkolni. Collins elcseszte a blokkot, ez tény, megérdemelte a lebaszást, mondjuk úgy se lett volna meg az "okos" játék.
több mint 3 éve
Miknar Cincinnati Bengals 584
Tulajdonképpen ott vagyunk, ahol a tavalyi tündérmese szezont nem számítva, reálisan a helyünk van szerintem. Egy csapat tele tehetséggel, aminek égető szüksége lenne egy közepes, vagy közepestől jobb edzőre.

Idén már mindenki tudja, mik az erősségeink, kikre kell nagyon figyelniük, és ezt egészen jól megoldják a csapatok. Mindezek ellenére, ha úgy adódik a csapat tehetségből néha megver más csapatokat, nem lettünk szerintem kifejezetten gyengébbek mint tavaly, egyszerűen MOST kellene nagyon egy jó coaching. Az nincs, úgyhogy bízhatunk a skill playerekben hogy jó napot fogjanak ki. Kb ennyi a "taktika"
több mint 3 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 276
Hát megvertük idén 3x is magunkat. Pontosabban megvert bennünket Zach, ilyen ostoba hívásokat amik voltak kb egy gyerek is tudja, hogy 9:30-t a végén nem tudsz úgy lepörgetni, hogy az ellenfél ne jöjjön vissza. Amit meg előtte a Red Zoneban műveltünk arról nem is beszélve ráadásul még Collinst bassza le.... Az meg sajnos várható volt hogy a futásokat hollóknál nem tudjuk megfogni. WhoDey!

Szerkesztette: WhoDey83

Welcome To The Jungle
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Szép csendben elkezdtünk igazi franchiseként működni. Új nézőcsúcs, névadó szponzor, brutál hangulat a lelátón, 3 szorosára ugrottak a jegyárak. Héten pedig elkészült a saját buborékunk, jeeee!!!! Végre lehet edzeni télen😁. Nagy dolgok ezek, egy kis csapat életében.
több mint 3 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
Na, akkor megoldotta nagy nehezen a Bills, hogy a Ravens is 2-2-n álljon, jöhet a rangadó!

Hogy tudtunk mi kikapni a Vasastól?
SirPub
Sehogy, ott is nyertünk 2x! 😀
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Na, akkor megoldotta nagy nehezen a Bills, hogy a Ravens is 2-2-n álljon, jöhet a rangadó!

Hogy tudtunk mi kikapni a Vasastól?

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Az egészséges optimizmus mindig jó, csak ne toljuk túl, a vasas ellen se lett jó vége 🙂
megyerikrisz
Jaja, de én inkább a vágyaimat fogalmaztam meg.
Bár most valahogy jó érzésem van ezzel az utazással kapcsolatban.

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Az egészséges optimizmus mindig jó, csak ne toljuk túl, a vasas ellen se lett jó vége 🙂

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.