Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 3 éve
Szerintem is ocsmány. Mondjuk nekem a tigrisfej se tetszik, maradok a B-nél.vannak ezek az oldalvonal melletti mörcsök, amiket hord ott minden bámészkodó, évről évre más, ugyanaz a séma minden csapatra.szerintem túl sokat gyártottak a Browns-ból és azóta inkább több Bengals drukker lett. Ezért így 2 az 1-ben megoldották. 😀 sorry de ez rohadt szarul néz ki 😀
Mostani a logo+alatta szalagon a csapatnév. A bengalsnál miért egy csíkós browns logot tettek a sapira? 😀
mióta ez a bengals logo?
😀
braxa88
Toto21
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
vannak ezek az oldalvonal melletti mörcsök, amiket hord ott minden bámészkodó, évről évre más, ugyanaz a séma minden csapatra.szerintem túl sokat gyártottak a Browns-ból és azóta inkább több Bengals drukker lett. Ezért így 2 az 1-ben megoldották. 😀 sorry de ez rohadt szarul néz ki 😀
Mostani a logo+alatta szalagon a csapatnév. A bengalsnál miért egy csíkós browns logot tettek a sapira? 😀
mióta ez a bengals logo?
😀
braxa88
több mint 3 éve
vannak ezek az oldalvonal melletti mörcsök, amiket hord ott minden bámészkodó, évről évre más, ugyanaz a séma minden csapatra.Mostani a logo+alatta szalagon a csapatnév. A bengalsnál miért egy csíkós browns logot tettek a sapira? 😀
mióta ez a bengals logo?

😀
több mint 3 éve
Bocs, de adott pillanatban még épp nem volt túl sok értékelhető a statján (mint írtam is), ezért voltam mérges. Persze nehéz labdákat kellett volna behúzni, nem sikerült. Ez benne van. De a fumblit teljesen egyedül sikerült neki összehozni. És tévedés ne essék, ez is benne van. Csak ilyenkor inkább csendben kellene maradni.Dzsámárkával meg el kellene valakinek beszélgetni, mert kezd primadonna attitűdöket felvenni. A múltkori mutogatás, most meg 2 elkapás (6-ból) 8 yardnál elkezd kötözködni a pályán.Hát ezt elég utcaszéli stílusban sikerült.
Majd 150 yardnál pofázzál ember! Ok, hogy van tehetség, de tedd is le a pályára a teljesítményt!
SirPub
Amúgy meg 3 meccsen 200+ yard és két TD egy félig alvó csapatban nem feltétlenül szégyellni való.
megyerikrisz
Értem, hogy fiatal. Pont ezért kellene ilyen szempontból mentorálni. Nehogy elvigye rossz irányba a természete.
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
🤣 Az tény hogy az ellen fogvédő letépesében is vezeti a statisztikát. Pont úgy viselkedik mint egy 22 éves. Nem megy neki frusztrált lesz, és nem bírja feldolgozni a beszólásokat. Gardner brutál jó CB már most, nagyot játszott Chaseen, és Higginsenn is.Dzsámárkával meg el kellene valakinek beszélgetni, mert kezd primadonna attitűdöket felvenni. A múltkori mutogatás, most meg 2 elkapás (6-ból) 8 yardnál elkezd kötözködni a pályán.Hát ezt elég utcaszéli stílusban sikerült.
Majd 150 yardnál pofázzál ember! Ok, hogy van tehetség, de tedd is le a pályára a teljesítményt!
SirPub
Amúgy meg 3 meccsen 200+ yard és két TD egy félig alvó csapatban nem feltétlenül szégyellni való.
megyerikrisz
Megnéztem Tua összecsuklását, és ezt hátsérülésnek eladni, szép mutatvány. Sebaj verjük meg őket így, és kerüljünk vissza a helyünkre.
több mint 3 éve
Dzsámárkával meg el kellene valakinek beszélgetni, mert kezd primadonna attitűdöket felvenni. A múltkori mutogatás, most meg 2 elkapás (6-ból) 8 yardnál elkezd kötözködni a pályán.Hát ezt elég utcaszéli stílusban sikerült.
Majd 150 yardnál pofázzál ember! Ok, hogy van tehetség, de tedd is le a pályára a teljesítményt!
SirPub
Amúgy meg 3 meccsen 200+ yard és két TD egy félig alvó csapatban nem feltétlenül szégyellni való.
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
Dzsámárkával meg el kellene valakinek beszélgetni, mert kezd primadonna attitűdöket felvenni. A múltkori mutogatás, most meg 2 elkapás (6-ból) 8 yardnál elkezd kötözködni a pályán.Majd 150 yardnál pofázzál ember! Ok, hogy van tehetség, de tedd is le a pályára a teljesítményt!
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
21 ponthát azért a delfineknek volt rendesen szerencséjük az utóbbi fordulókban. 500yardokat nyelve nem mindig fognak nyerni, főleg úgy, hogy a bills ellen 212-öt szereztek. a mi meccsünk is az első vereség volt az utóbbi 711 meccsből, amikor 14pont plusszal fordul rá egy csapat a 4. negyedre és ekkora yardkülönbség is ki szokott ütközni normál esetben.Nem tudom mire lesz ez elég csütörtökön. A delfinek hasítanak 😬Egy jó barátomnak köszönhetően az összes Phins meccset is láttam... Nem egyszerű, de... 😉
SirPub
nhm
gedam
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 3 éve
gedam
6 508
hát azért a delfineknek volt rendesen szerencséjük az utóbbi fordulókban. 500yardokat nyelve nem mindig fognak nyerni, főleg úgy, hogy a bills ellen 212-öt szereztek. a mi meccsünk is az első vereség volt az utóbbi 711 meccsből, amikor 14pont plusszal fordul rá egy csapat a 4. negyedre és ekkora yardkülönbség is ki szokott ütközni normál esetben.Nem tudom mire lesz ez elég csütörtökön. A delfinek hasítanak 😬Egy jó barátomnak köszönhetően az összes Phins meccset is láttam... Nem egyszerű, de... 😉
SirPub
nhm
Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
A védelemben hatalmas baj eddig se volt, tegnap kifejezetten jót mentek. Ha jól láttam, Dax is több snapet kapott. Az egyetlen gond itt a sérülés, Reader és Hendrickson is göthös, de előbbi állítólag nem komoly, utóbbi pedig vissza is tért a meccsbe. Nagyon kéne, mert depthnek pár playre jó Ossai és Tupou, de egy egész meccsen keresztül nem ugyanaz a szint. Kíváncsi leszek ugyanakkor arra, hogy mennyire fogja rotálni Prattet és ADG-t, utóbbi jól játszott tegnap, sokkal mobilisabb volt a LB-sorunk. Mármint az a két ember.Burrow tetszett, magabiztosabb volt, türelmesebb. Egy pillanatra megfagyott bennem a szar mikor rávetődött a jóember a térdére, dehát ez van, összességében jót ment. A fal is előre lépett, kifejezetten sokszor volt 3 másodperc felett is clean pocket, ami nálunk nagy szó. Erre a Jets passrush se kifogás, mert egyrészt nem rossz, másrészt eddig a falunk a ligautolsó ellen is tudott mélytorkozni, szóval az előrelépés megkérdőjelezhetetlen.
Ami nem tetszett: Chase és a futójáték. Előbbinek rossz napja volt, sok volt a drop. Nem könnyű labdák, de ő ezeket be szokta húzni. Nem gond, ha van mellé egy jó formában lévő Higgins és Boyd, de azért ne legyen ebből rendszer, ha kérhetem.🙂
Mixon viszont rettentő görcsös. Látszik hogy nagyon akar (mondjuk azt eddig se kérdőjelezte meg senki), viszont ez így inkább erőlködés csak. Lehet bármilyen jó a fal, ha nem kerüli ki a szereléseket, baj lesz. Perine se csinált extrát, csak néha váratlanul irányt váltott, ez elég is. Mixon bokája megsérült, ezért nem volt fent a végén, de állítólag az se komoly.
Összességében biztató volt, csak ne álljunk meg itt hanem fokozatosan lépkedjünk előre.
Nagy felmérő lesz a Dolphins elleni, RG3 szerint jelenleg ők a liga legjobb csapata. Meglátjuk, én ebben nem vagyok biztos, de nagyon jók. Itt már nem mellettünk a papírforma, de hatalmas lökést adhatna a W.
Szerkesztette: megyerikrisz
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
Igen és ettől egyből focicsapatnak néztünk ki. Az OL is sokkal stabilabb volt, Burrow pedig kevesebbet kockáztatott és variálta a célpontokat. Ezért is zavar a két vereség. Most már úgy gondolom, hogy hiányozni fognak az alapszakasz végén.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
Az első perctől érezni lehetett, hó hogy jobbak vagyunk. Jó volt újra ezt megélni. Reeder iszonyatosan fog hiányozni, ha komoly a serülése.Igazából megjött a DEF!!! 😉
Igazából most először idegesít, hogy nem 3-0lal kezdtünk. Merthogy annyival kellett volna a játéktudás alapján.
nasheem
több mint 3 éve
Nem tudom mire lesz ez elég csütörtökön. A delfinek hasítanak 😬Egy jó barátomnak köszönhetően az összes Phins meccset is láttam... Nem egyszerű, de... 😉
SirPub
több mint 3 éve
Az első perctől érezni lehetett, hó hogy jobbak vagyunk. Jó volt újra ezt megélni. Reeder iszonyatosan fog hiányozni, ha komoly a serülése. Igazából most először idegesít, hogy nem 3-0lal kezdtünk. Merthogy annyival kellett volna a játéktudás alapján.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
Nem tudom mire lesz ez elég csütörtökön. A delfinek hasítanak 😬
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
Volt azért még probléma bőven, de legalább megvan a W.
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
Dehner is írt az Athleticre egy hosszabb interjúcikket a problémáinkról (beszédes hogy ligautolsók vagyunk DVOA-ben Burrow-val, Chase-zel, Higgins-szel...). Elég ijesztő volt olvasni, hogy Taylor és Callahan szerint Burrow komfortérzetével semmi probléma, miközben a tiszta zsebből is egy szakadéknyit zuhant a teljesítménye (PFFFnél az elsőről a 17. helyre). Arányaiban kicsit több a tiszta zsebe, mint tavaly, mégis sokkal kevesebbet hoz ki belőle.Mi az esetek 99%-ában egyetértünk, most is. Halkan megjegyzem, h tavaly is a coachingot ekéztük végig, mégis eljutottunk a Superbowl-ba... Legyen így idén is! 😉
A labdatartogatásról ugyanazt mondták, mint Goodberry. Az edzői nem is akarják tőle elvenni ezt a mentalitást, csak sokat kell tanulni, hogy mi a tényleg tök felesleges már. A nyomásainak 38%-a lett idén sack. Tavaly ez csak 27% volt, de azzal is második legrosszabb volt a ligában. Idén természetesen messze-messze a legrosszabb. Szóval fel kell készülnünk a sok sackes meccsekre, mert Joe játéka ilyen. De azért próbálnak optimalizálni rajta.
A falat kicsit mentegették. Össze kell szokniuk, javulni kell a kommunikációbnak. Na ez Collins kiesésével pont nem ebbe az irányba indul. A két fő probléma a tackle poszt. De mentségükre szóljon, hogy a liag talán két legjobb passrusherével találkoztak.
Összefoglalva: sok új nem hangzott el. Dolgoznak és bíznak abban, hogy ez elég lesz. Nyilván részleteket nem fognak mondani egy rövid interjúban, de nem volt megnyugtató olvasni őket. A coaching engem eléggé aggaszt. Csak azt remélem, hogy Burrow megoldja komoly edzői támogatás nélkül is.
nasheem
több mint 3 éve
Dehner is írt az Athleticre egy hosszabb interjúcikket a problémáinkról (beszédes hogy ligautolsók vagyunk DVOA-ben Burrow-val, Chase-zel, Higgins-szel...). Elég ijesztő volt olvasni, hogy Taylor és Callahan szerint Burrow komfortérzetével semmi probléma, miközben a tiszta zsebből is egy szakadéknyit zuhant a teljesítménye (PFFFnél az elsőről a 17. helyre). Arányaiban kicsit több a tiszta zsebe, mint tavaly, mégis sokkal kevesebbet hoz ki belőle.A labdatartogatásról ugyanazt mondták, mint Goodberry. Az edzői nem is akarják tőle elvenni ezt a mentalitást, csak sokat kell tanulni, hogy mi a tényleg tök felesleges már. A nyomásainak 38%-a lett idén sack. Tavaly ez csak 27% volt, de azzal is második legrosszabb volt a ligában. Idén természetesen messze-messze a legrosszabb. Szóval fel kell készülnünk a sok sackes meccsekre, mert Joe játéka ilyen. De azért próbálnak optimalizálni rajta.
A falat kicsit mentegették. Össze kell szokniuk, javulni kell a kommunikációbnak. Na ez Collins kiesésével pont nem ebbe az irányba indul. A két fő probléma a tackle poszt. De mentségükre szóljon, hogy a liag talán két legjobb passrusherével találkoztak.
Összefoglalva: sok új nem hangzott el. Dolgoznak és bíznak abban, hogy ez elég lesz. Nyilván részleteket nem fognak mondani egy rövid interjúban, de nem volt megnyugtató olvasni őket. A coaching engem eléggé aggaszt. Csak azt remélem, hogy Burrow megoldja komoly edzői támogatás nélkül is.
Szerkesztette: nasheem
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
Collins sérült. Lehet, hogy a szezon elején sem volt teljesen rendben?
több mint 3 éve
Just take a deep breath, relax, we're gonna be fine.' - Joe BurrowHiszek neki.
Amúgy sincs más választásom.
De nagyon lehangoló amit eddig mutattunk. Húzhatjuk meg elemezgethetjük, de ez eddig kva gyenge.
De a szerelmem Burrow, Chase, és McP iránt töretlen ❤️
több mint 3 éve
Múltkor mutattátok Goodberry elemzését, és most is jól összefoglalja a problémáinkat.Nna, azért ne temessétek a PO-t...érdekes mennyi múlik egy-két drive-on. mert tavaly is ugyanez a forgatókönyv volt a meccsek 60-70%-ban, csak akkor a végén sikerült fordítani javarészt. kb. ugyanez a nyomasztás vot burrow-val szemben, de tavaly rengeteg jól megrajzolt menekülőjáték volt, amikor a blitz mögé dobta és ott volt a futó vagy az elkapó, hogy vágtázzon 10-20yardot. most elsősorban ezek a játékok hiányoznak. valamint a védelem teljesített felül a képességeihez képest.
Oda fogunk érni. Tavaly az ilyen meccseket megnyertük, azért álltunk úgy, ahogy.
Idén is ott leszünk!!!!!!
Ott meg bármi lehet...
nhm
gedam
youtu.be/yq1KoXwjT8E
Véleménye szerint leginkább Burrownak kell javulnia, és ez a mi szerencsénk, ő képes lesz rá, mert meccs közben meg is teszi, csak ez egyelőre kevés a W hez. A videókon jól látszik, hogy ott vannak a menekülő utvonalak, sőt a helyzetek is, csak nem dobja meg azokat. Fejbe kell ezt neki összerakni, persze kell az is, hogy az OL ne hibázzon ennyit, és kellenek a jobb hívások is, de Burrow a kulcs.
több mint 3 éve
gedam
6 508
Nna, azért ne temessétek a PO-t...érdekes mennyi múlik egy-két drive-on. mert tavaly is ugyanez a forgatókönyv volt a meccsek 60-70%-ban, csak akkor a végén sikerült fordítani javarészt. kb. ugyanez a nyomasztás vot burrow-val szemben, de tavaly rengeteg jól megrajzolt menekülőjáték volt, amikor a blitz mögé dobta és ott volt a futó vagy az elkapó, hogy vágtázzon 10-20yardot. most elsősorban ezek a játékok hiányoznak. valamint a védelem teljesített felül a képességeihez képest.
Oda fogunk érni. Tavaly az ilyen meccseket megnyertük, azért álltunk úgy, ahogy.
Idén is ott leszünk!!!!!!
Ott meg bármi lehet...
nhm
több mint 3 éve
Azért hosszútávon a sack mágnes tulajdonsága biztos nem lesz kifizetődő. Az első 32 meccsén Luck 76 sacket nyelt be, Carr 101-et, Burrow 115 nél tart. Ez nem egészséges. Az első meccsen kb 3-4 volt Burrowé, de most még inkább a fal volt a fő probléma főleg Collins, és Willson. Parsons-nak volt több olyan játéka, ahol senki nem blokkolta!?? Azt gondolhattuk javul a teljesítmény, de inkább romlott.
Az a szomorú, hogy két könnyebb meccset buktunk, ahol nincs offense, mi lesz ha jó támadó csapatok jönnek, felmossák velünk a padlót. Tovább tetőzi a bajt, hogy a védelmünk is szarul fest, passrush semmi, elvileg liga alja falak ellen, passz elleni védekezésünk Apple-vel ramaty Bates, Hill sebességben kevés, az újoncok nem kapnak lehetőséget. A delfinek fogják elsőnek beárazni a védelmünket.
Végtelenségig pozitív tudok lenni, de most nálam is elszállt a PO esély rendesen. Most már annak szurkolok, hogy ne csináljunk Burrowból Luckot.
Taylorról pedig mindent elmond, amikor a QB kikiabál neki, hogy többet ne hívd be azt a felállást, mert nem működik!!
több mint 3 éve
Igazából az volt nekem érdekes, amit Burrow mondott a po után/körül. Előtte én is mondtam, hogy basszus, mocsok nagy sackmágnes a srác, sokkal több sack jön, mint amennyi a fal miatt kellene, sokszor az ő hibája, hogy ez lesz a játékból.Valamelyik PFF podcastban (talan a forecastban) pont errol beszelgettek meg a nyaron, es mondtak, hogy ez egy kisebb red flag Burrownal.
Ő viszont arról beszélt, hogy nem minden sack rossz játék, és hiába van sok sack, ami miatta jön ki, igazából azok nem számítanak. Amire ő gondolt az az volt, hogy vannak olyan szituációk, mint mondjuk egy saját térfélen lévő 3. kísérlet, ahol ha nincs meg a játék, így is, úgy is vége a támadásnak, és inkább meghosszabbítja addig, amíg csak egy kicsi esély is van arra, hogy mehessen tovább, bevállalva az amúgy feleslegesnek tűnő sacket, mert végeredményben nincs differencia, úgyis punt jön, ha nem jön össze. Vagy amikor mondjuk ilyen ellenfél 45 yardosán van az ember, amikor ha pár yardos sack van, igazából full mindegy, a puntnál még jobban is jön (lásd a direkt benyelt delay of game büntetéseket), viszont ezzel megtartja az esélyt, hogy legyen FG.
Most itt nyilván nem csak ilyen szituációk vannak, csak hogy ezt is meg kell vizsgálni egy sacknél, hogy az valóban rossz játék volt-e.
Ami kérdéses még nála, hogy nem erőlteti-e túl Chase-t akkor is, ha lenne egyszerűbb opciója, de azt meg nyilván kielemzik majd
Wyatt
O egyetemen se hosszabbitotta meg a jatekot, nem ebbol elt, pont abbol elt, hogy tokeletesen jatszott a rendszerben.
Wilson, ARod, Mahomes meg pont az out of structure jatekokban a legerosebbek, attol elitek.
Na ha Burrow azt hiszi magarol, hogy ez neki is menni fog, abbol sztem az utolso par ev Wilsonja lesz inkabb, mint Mahomes.
Az emlitett QBk tobb nyomast is generalnak a jatekstilusok miatt, de joval kisebb szazalekban lesz az o esetukben sack az adott nyomasbol.
Es nem az olyan szitukra gondolok, hogy 3.kiserletre jon a sack, mert ha valamikor, akkor inkabb akkor jojjon (drive folytathatosag / megvalosulas szempontjabol nagyon jelentosek ugye az early down sackek)..
De Taylort is elo lehetne venni, sot. Azert nem gyakran latsz olyat, h kikiabal a QB a HCnak hogy ilyen personnel-el tobbet ne alljunk fel mert szopas lesz 😀...
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."